HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2014/2015

    
    Link   

  2e klasse D

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 Kampioenscompetitie 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams1234567891011WePuBs
1  Westlandse Dam Combinatie  ......101111....15..4714
2  RDC Rijnsburg 2  ....12......15....153624
3  Samen Sterk 2  ......1010......13154616
  Van Stigt Thans 3  ..8....11......12174616
5  Alblasserdam  10..10....12..13....4610
6  DC Dordrecht 2  9..109....11......43-2
7  DEZ Reeuwijk/Zegveld CT  9......8....12....32-2
8  Scheveningen  ..5......9......1132-10
9  Constant Charlois 2  ........7..8..10..31-10
10  DOS Delft  5..78........10..41-20
11  Den Haag 2  ..553......9....40-36

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling    Foto's
 Ronde 4
za 01-11-2014     RDC Rijnsburg 2  -   Van Stigt Thans 3  
12
-
8
 Cees van den Bosch (1041) - Rob van den Bos (1033) 2-09
 Casper Vroegop (1030) - Dirk van Schaik Sr. (1099) 1-14
 Jack van der Plas (951) - Wim Heuvelman (1005) 1-15
 Mariëlle Meijer-Kromhout (997) - Peter Lansbergen (1045) 1-17
 Jan Parlevliet (1015) - Jelle Groeneveld (1158) 1-13
 Daniël Boom (892) - Kamanda Mulaya (1058) 0-22
 Arno Kooloos (1074) - Linda Schnieders (1115) 1-110
 Gé Berbee (888) - Nico Groenendijk (972) 2-06
 Nico Mul (834) - Fokke van Leijen (979) 1-18
 Gera Hol (983) - Adriaan Groenendijk (944) 2-01
   Den Haag 2  -   Samen Sterk 2  
5
-
15
 Alex Kruyshoop (721) - Louis de Frankrijker (1067) 0-23
 Hans van de Vijver (755) - Thomas van der Klis (952) 1-110
 Michael van der Stroom (669) - Raymond van Es (1105) 0-21Partij
 Radjin Chandarsing (687) - Salim Rodjan (915) 0-22
 Hedwig Callender (823) - Martien Out (1168) 0-25
 Sanjai Dhauntal (947) - Herk Vis (927) 2-08
 Rinus Snellaars (643) - Robert van Diggele (767) 1-17
 Jan Schreurs (630) - Hans Stolwijk (879) 0-26
 John Kolstee (709) - Arie van Diggele (908) 1-19
 Ron de Vaal (784) - Joop Briedé (877) 0-24
   DC Dordrecht 2  -   Westlandse Dam Combinatie  
9
-
11
 Lauw Dingemans (907) - Wim Schrader (882) 0-29
 Jan van Oosterhout (897) - Peter Bentvelzen (1048) 0-22Partij
 David Visser (890) - Walter de Koning (977) 1-110
 Harry van Hofwegen  - Walter Thoen (1282) 1-18Partij
 Fred Roedolph (1149) - Hans Bentvelzen (1061) 1-17
 Joop Roedolph (1167) - Jan Lommers (1013) 2-03
 Kees van Dijk (913) - Piet van Staalduinen (958) 0-26
 Nico Stuurstraat (886) - Wim Ernste (808) 2-04
 Aart de Bruin (968) - Wim de Kok (727) 2-01
 Kees Osté (803) - Teun Dekker (838) 0-25
   DOS Delft  -   Constant Charlois 2  
10
-
10
 Heve Bijnaar (929) - Radjan Gobardhan (926) 1-11
 Loek Tillemans (955) - Roland Wongsosetro (939) 2-010
 Jan Dekker (914) - Nirain Ghoerai (927) 1-18
 Gerard Peroti (984) - Piet de Regt (944) 1-17
 Rob Smits (880) - Soegrim Boedhram (914) 1-19
 Rolan van der Lugt (683) - Harry Bisambhar (916) 1-15Partij
 Roy Blinker (870) - Marijn van Drunen (785) 0-26
 Cees van Atten (863) - Somdath Maharadjdin (819) 1-12
 Jan Eekhout (880) - Jan Malipaard (735) 1-14
 Chiel Overvoorde (721) - Koos van Savooyen (644) 1-13
   Alblasserdam  -   DEZ Reeuwijk/Zegveld CT  
12
-
8
 Aat Verhaar (1047) - Kariem Droog (985) 0-23
 Rien Visser (1140) - Hans de Knikker (1083) 2-09
 Marcel van der Most (1000) - Arie de Bruijn (1246) 1-110Partij
 Ruben Groenendijk (997) - Peter de Bruijn (926) 0-25
 Aart de Bruyn (1015) - Jan Buitenhuis (1074) 1-18
 Yoshua van der Most (761) - Mariska Veer (656) 1-17
 Wim Kanters (1001) - Maaike Kamer (838) 2-04
 Wim IJsselstein (915) - Mariska Groenendijk-Bos (1001) 1-16
 Antoine Oomen (795) - Jari Brenninkmeijer  2-01
 Dylan Jongeneel  - Thomas Schuiling (439) 2-02