HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2016/2017

    
    Link   

  2e klasse D

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams12345678910WePuBs
1  Samen Sterk 2  ..11........1710114718
2  Constant Charlois 2  ....10..121214....4716
3  IJmuiden Zaanstreek CT  9........151213..4618
4  RDC Rijnsburg 2  ..10..1012......164616
5  Den Haag 2  ......10212..16..450
6  DEZ Reeuwijk/Zegveld CT  ..8..818....14..4416
7  DOS Delft  ..85..8......1242-14
8  Scheveningen  368..........1142-24
9  Haarlemse Damclub 2  10..7..46......41-26
10  SNA 4  9....4....89..40-20

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling
 Ronde 4
za 26-11-2016     IJmuiden Zaanstreek CT  -   Haarlemse Damclub 2  
13
-
7
 Piet Smit (1098) - Frans Elzenga (926) 2-02Partij
 Marcel Doornbosch (1015) - Gerard van Velzen (1021) 1-19Partij
 Max Doornbosch (914) - Dimitri Otto (877) 2-04Partij
 Albert Roelofs  - Rob van de Klashorst (918) 1-13Partij
 Jan-Maarten Koorn (911) - Carlo Koopman (949) 1-110Partij
 Klaas de Krijger (765) - Sjoerd van Hettema (854) 0-26Partij
 Peter van der Merwe (802) - Noël Neve (514) 2-01Partij
 Nicole Schouten (857) - Ferdi Uilhoorn (818) 2-05Partij
 Vince van der Wiele (729) - Frank Hagebeek (772) 1-18Partij
 Johan Deubel (689) - Joep Kerkhoff (703) 1-17Partij
   Samen Sterk 2  -   SNA 4  
11
-
9
 Remco Krijgsman (968) - Sierd van Randen (984) 1-13Partij
 Thomas van der Klis (1004) - Bertus Groot (909) 0-25Partij
 Herk Vis (938) - Frans Groot (859) 2-010Partij
 Hans Stolwijk (871) - Bert van Leijden (862) 0-26Partij
 Joop Briedé (882) - Co Filmer (917) 2-02Partij
 Robert van Diggele (800) - Frank Aarts (681) 1-18Partij
 Salim Rodjan (890) - Dick Beekman (905) 2-01Partij
 Arie van Diggele (878) - Luuk Terweijden (473) 1-14Partij
 Dick de Jong (817) - Huub Pheijffer  1-19Partij
 Jaap Vermeer (745) - Jelle van der Eng (488) 1-17Partij
   Scheveningen  -   Constant Charlois 2  
6
-
14
 Joke van der Meijden (570) - Sjaam Biekram (1094) 0-23Partij
 Hanny de Vaal-Kokshoorn (653) - Ramdew Jahani (1178) 0-21Partij
 Wim Eijgenraam (713) - Ratan Ganeshie (938) 0-28Partij
 Ronald Bunsee (603) - Moenna Banarsi (991) 0-22Partij
 Arie te Lindert (997) - Anthony Keijzer (1007) 1-14Partij
 Jan Molhoek (856) - René den Haan (939) 0-25Partij
 Kees Osté (753) - Nirain Ghoerai (937) 0-26Partij
 Piet Rozenboom (1045) - Somdath Maharadjdin (888) 2-09Partij
 Johan Pronk (972) - Koos van Savooyen (639) 1-110Partij
 Engelbertus Pronk (929) - Soegrim Boedhram (874) 2-07Partij
   DOS Delft  -   Den Haag 2  
8
-
12
 Rolan van der Lugt (827) - Jeremy Pauwels (912) 0-24Partij
 Rob Smits (855) - Theo Baard  2-05Partij
 Loek Tillemans (938) - Gökhan Bagci (670) 0-29Partij
 Henk Valk (1015) - Frans Poorter (952) 0-21Partij
 Jan Eekhout (804) - John Kolstee (766) 1-18Partij
 Cees van Atten (850) - Rinus Snellaars (629) 2-07Partij
 Piet Hofstee (631) - Ron de Vaal (755) 1-110Partij
 Victor Foss (956) - Hedwig Callender (811) 1-16Partij
 Wynton Meijer (238) - Sanjai Dhauntal (942) 0-23Partij
 Chiel Overvoorde (716) - Alex Kruyshoop (756) 1-12Partij
   RDC Rijnsburg 2  -   DEZ Reeuwijk/Zegveld CT  
12
-
8
 Albert Huisman (1177) - Alex Bitter (1130) 1-13Partij
 Arno Kooloos (1061) - Arie de Bruijn (1249) 2-07Partij
 Jan Parlevliet (999) - Bouke Bruinsma (1040) 2-06Partij
 Daniël Boom (918) - Kariem Droog (1017) 1-15Partij
 Mariëlle Meijer-Kromhout (1005) - Jeroen de Bruijn (1091) 1-12Partij
 Cees van den Bosch (1028) - Hans de Knikker (1120) 1-14Partij
 Laura Andriessen (1036) - Gerardo IJssel Jr. (1143) 0-29Partij
 Casper Vroegop (1012) - Peter de Bruijn (995) 1-18Partij
 Gera Hol (972) - Mariska Groenendijk-Bos (1020) 1-110Partij
 Gé Berbee (943) - Evert Florijn  2-01Partij