HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2017/2018

    
    Link   

  2e klasse D

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  De Variant  616..1614111215..131791660
2  Brainsport Eindhoven  1412111411147..1111..91630
3  De Kroonschijf DEZ 2  48101411..1112..141191310
4  Alblasserdam  ..910..11911149111491116
5  DIOS/Eureka 2  466..1415..101212119110
6  Heijmans Excelsior 2  69996..111316..13984
7  CEMA/De Vaste Zet 2  96..115..810101417980
8  Limburg CT  81399..912..1389972
9  NDV Nieuwland  5..8610710..9121896-10
10  Dammend Tilburg 3 CT  ..9..1184107119695-30
11  Lent/VBI/Nijmegen CT   79698..612811..94-28
12  WSDV 4/Heteren CT  3..969739214..93-54

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 9
za 20-01-2018     Alblasserdam  -   Limburg CT  
11
-
9
 Mijndert Verkaik (1229) - Wiel Okrogelnik (1131) 1-14
 Rien Visser (1155) - Dré Verheggen (950) 1-110
 Remco Korteland (653) - Marcin Czeladzinski (1033) 0-27Partij
 Aat Verhaar (999) - Erik de Gouw (862) 2-05
 Jaap van der Dussen (798) - Luc Jennes (951) 0-26
 Rien Broekzitter (1047) - Jeroen Huskens (823) 1-13
 Wim IJsselstein (870) - Jack Sijbers (833) 2-09
 Yoshua van der Most (1002) - Ben Willems (861) 2-08
 Jochanan van den Ende (688) - Jac Hannen (847) 0-21
 Ruben Groenendijk (1015) - Theo Blom (617) 2-02
   DIOS/Eureka 2  -   Brainsport Eindhoven  
6
-
14
 Jasper Kole (722) - Fred Passchier (1227) 0-24Partij
 Leo Holtman (634) - Wiebe Cnossen (970) 1-19Partij
 Johan Evens (829) - Gerard Welling (909) 1-13Partij
 Marijn Jans (903) - Yuriy Lagoda (1409) 1-16Partij
 Folkert Jansen (823) - Menno Hottinga (1099) 0-210Partij
 Melvin Koullen (654) - David Riupassa (1078) 0-25Partij
 Herman Pijnenburg (810) - Tanya-Marie Cnossen (722) 0-28Partij
 Albert Mol (539) - Yaroslav Gilevych (479) 0-22Partij
 Raymond Vandecaetsbeek (885) - Lev Gilevych (650) 2-07Partij
 Paul Stevelmans (770) - Jouke Hottinga (1031) 1-11Partij
   NDV Nieuwland  -   Lent/VBI/Nijmegen CT   
12
-
8
 Pelle Sterk (1192) - Peter Litjens (985) 2-08
 Joop Kwakernaak (1022) - Gerard Boogaars (1006) 1-16
 Albert van de Berg (930) - Jacob Reiffers (1020) 1-110
 Jan Alting (913) - Jos Lamers (991) 1-19
 Piet Verkaik (1004) - Willie Peelen (892) 2-04
 Wim t Lam (882) - Roy Slagter (679) 0-22
 P. Heikoop  - Ton Holla (725) 2-01
 Bert Kooij (817) - Cor van Vuuren (854) 1-17
 Ralph de Jager (649) - Jan Linssen (1115) 0-25
 Cees de Jong (849) - Simen Elskamp  2-03
   WSDV 4/Heteren CT  -   CEMA/De Vaste Zet 2  
3
-
17
 Ivar Smijers (781) - Genadij Shapiro (1210) 1-15
 Luise Gabbert (740) - Martijn van Gortel (1244) 1-19
 Fernande de Graaf (588) - Bert Verton (1095) 0-26Partij
 Marie Gabbert (617) - Dieter van Gortel (1017) 0-210Partij
 Marjory Feyt (484) - Clemens Crucius (1050) 0-27
 Gerard Zijlema (1049) - Frans Goossens (787) 1-18
 Thimo Swieringa  - Dré Peeters (830) 0-22
 Jeroen Gijsbers  - Ton van Hove (1008) 0-24
 Gerhard Gerritsen (924) - Martin van der Hout (1078) 0-21Partij
 Erik van Wingerden  - Wil Janssen (919) 0-23
   Heijmans Excelsior 2  -   Dammend Tilburg 3 CT  
16
-
4
 Hein Wilsens (1107) - Wil Maas (1058) 1-19
 Jack Kops (1027) - Henk Toepoel (995) 1-17
 Frans Engels (831) - Yuri Derks  2-04
 Joop Achterstraat (958) - Patrick Botland (943) 2-08
 Frank Reijkers (988) - Robert de Abreu (937) 1-110Partij
 Gijs voor de Poorte (1098) - Casper Derks  2-03
 Ties Slagter (1046) - Kasper Barentsen (968) 2-02Partij
 Noud de Groot (802) - Herman Lamberts (876) 2-05
 Jelle van Dijk (613) - Cees van Belle (870) 2-06
 Cor Martens (900) - Piet Jonkers (772) 1-11
   De Kroonschijf DEZ 2  -   De Variant  
4
-
16
 Arjan Mourits (977) - Jan van Beeck (1023) 0-26
 Martin Nederlof (1031) - Mark de Wolf (1025) 1-15
 Wilco Stam (821) - Martin de Wolf (1173) 0-21
 Jeroen Schakel (1074) - Jan de Wolf (1140) 0-29
 Teus Stam (1031) - Daniëlla de Vos (1022) 0-210Partij
 Dirk Kwakernaak (977) - Mark Klaassen (1026) 2-04
 Mari Dame (1039) - Gerrit Houterman  (963) 1-12Partij
 Wim Buijk (774) - Johan Konings  0-23
 André de Raad (964) - Jan Kerkhofs (970) 0-27
 Ton Maasland (965) - Franklin Denissen (1026) 0-28