HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Veteranen Dabki 2017

    
    Link   

 Klassen: 
 Veteranen 
  Subklassementen:
  Vrouwen
  50+
  60+
  70+
 Andere
 jaren
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Daniele Berté MF 2154   Vet   9 4 4 1 12 73 85
2   Peter van der Stap MF 2191   Vet   9 2 7 0 11 68 79
3   Frank Teer MI 2228   Vet   9 3 4 2 10 77 89
4   Romualda Shidlauskene-Vitkauskaite MIF 2053   Vet   9 3 4 2 10 74 87
5   Vaidas Puociauskas MF 2119   Vet   9 3 4 2 10 73 85
6   Andrey Napreenkov MF 2106   Vet   9 1 8 0 10 72 84
7   Juri Geisenblas MF 2107   Vet   9 4 2 3 10 71 84
8   Vaclav Marek  1926   Vet   9 5 0 4 10 63 75
9   Ryszard Suder    Vet   9 3 3 3 9 60 72
10   Wim Koopman  1968   Vet   9 4 1 4 9 59 72
11   Christian Guerbert  2022   Vet   9 3 3 3 9 58 68
12   Victors Mateiko  1996   Vet   9 2 4 3 8 64 74
13   Jan Koerselman  1898   Vet   9 3 2 4 8 63 75
14   Leo Peters  2011   Vet   9 2 4 3 8 60 73
15   Robert Töpfer  1973   Vet   9 3 2 4 8 50 61
16   Reinout Sloot  2020   Vet   9 3 1 5 7 63 75
17   Zenon Sitarz  1900   Vet   9 3 1 5 7 46 56
18   Jan Mamet  1919   Vet   9 1 4 4 6 59 69
19   Egbert Koning  1791   Vet   9 2 0 7 4 51 63
Daniele BertePeter van der StapFrank Teer
Romualda Shidlauskene-VitkauskaiteVaidas PuociauskasAndrey Napreenkov
Juri GeisenblasVaclav MarekRyszard Suder
Wim KoopmanChristian GuerbertVictors Mateiko
Jan KoerselmanLeo PetersRobert Topfer
Reinout SlootZenon SitarzJan Mamet
Egbert Koning
 Ronde 9 
 za 02-12-2017  Egbert Koning (1791) - Zenon Sitarz (1900) 0-2Partij
 Francesco Militello (1911) - Didier Basset (1840) 2-0Partij
 Jan Mamet (1919) - Robert Töpfer (1973) 0-2Partij
 Edward Twardy (1876) - Reinout Sloot (2020) 1-1Partij
 Victors Mateiko (1996) - Jan Koerselman (1898) 1-1Partij
 Leo Peters (2011) - Piotr Paluch (2119) 1-1Partij
 Vaclav Marek (1926) - Ludmila Petrova (1894) 2-0Partij
 Wim Koopman (1968) - Christian Guerbert (2022) 1-1Partij
 Vaidas Puociauskas (2119) - Zoja Uvachan (2019) 2-0Partij
 Romualda Shidlauskene-Vitkauskaite (2053) - Leon Mikulicz (2077) 1-1Partij
 Andrey Napreenkov (2106) - Ramunas Viskantas  1-1Partij
 Janis Lelis (2035) - Virgilijus Zutautas (2130) 0-2Partij
 Ryszard Suder  - Peter van der Stap (2191) 0-2Partij
 Anton Schotanus (2181) - Raphaël Zdoroviak (2092) 1-1Partij
 Jakov Shaus (2218) - Juri Geisenblas (2107) 1-1Partij
 Frank Teer (2228) - Raivo Rist (2149) 1-1Partij
 Daniele Berté (2154) - Fidele Nimbi (2180) 1-1Partij
 Janis Arinsh (2115) - Evgeni Gurkov (2178) 0-2Partij
 Fred Ivens (2215) - Jeroen Kos (2193) 1-1Partij
 Iwan Kostionow (2264) - Henk de Witt (2156) 1-1Partij