HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   World Cup Wageningen GDB 2013

    
    Link   

 Klassen: 
 Final Men 
 Final Women 
 Men 
 Women 
 Rapid Barrage 
 Blitz Barrage 
 GL Barrage 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuTratiErati
1   Alexander Getmanski GMI 2377   Mn   11 8 0 3 86   2283.27     2377  
2   Andrei Tolchykau MI 2319   Mn   11 6 0 5 82   2298.55     2319  
3   Martijn van IJzendoorn MF 2300   Mn   11 6 0 5 82   2250.27     2300  
4   Edvard Buzinskij GMI 2334   Mn   11 6 0 5 82   2244.09     2334  
5   Vasyl Pikiniar  2062   Mn   11 6 0 5 82   2235.09     2062  
6   Bassirou Ba GMI 2329   Mn   11 8 0 3 81   2267.36     2329  
7   Yuriy Anikeev GMI 2344   Mn   11 7 0 4 79   2280.64     2344  
8   Yuriy Lagoda MI 2258   Mn   11 7 0 4 79   2241.82     2258  
9   Ivo de Jong  2216   Mn   11 7 0 4 79   2217.73     2216  
10   Wouter Ludwig MI 2287   Mn   11 6 0 5 77   2286.45     2287  
11   Ivan Trofimov MI 2308   Mn   11 6 0 5 77   2274.18     2308  
12   NDiaga Samb GMI 2329   Mn   11 6 0 5 77   2261.82     2329  
13   Igor Kirzner GMI 2266   Mn   11 6 0 5 77   2204.55     2266  
14   Erdenebileg Dul GMI 2272   Mn   11 8 0 3 76   2217.09     2272  
15   Jan Groenendijk  2177   Mn   11 8 0 3 76   2195.00     2177  
16   Raimonds Vipulis GMI 2264   Mn   11 5 0 6 75   2233.36     2264  
17   Jos Stokkel GMI 2262   Mn   11 5 0 6 75   2228.73     2262  
18   Farhad Huseynov MI 2220   Mn   11 7 0 4 74   2177.36     2220  
19   Wouter Sipma MI 2284   Mn   11 6 0 5 72   2213.64     2284  
20   Adama Kone  2108   Mn   11 6 0 5 72   2183.73     2108  
21   Erik van de Weerdhof MF 2135   Mn   11 6 0 5 72   2171.91     2135  
22   Bart Terwel  2195   Mn   11 6 0 5 72   2151.82     2195  
23   Leopold Sekongo MI 2202   Mn   11 5 0 6 70   2184.91     2202  
24   Frank Teer MI 2199   Mn   11 5 0 6 70   2180.73     2199  
25   Auke Scholma GMI 2342   Mn   11 7 0 4 69   2231.18     2342  
26   Thomy Lucien Mbongo MI 2328   Mn   11 7 0 4 69   2211.82     2328  
27   Edmond Antoine Beugre MF 2254   Mn   11 7 0 4 69   2202.91     2254  
28   Nikolai Kychkin MF 2121   Mn   11 7 0 4 69   2124.27     2121  
29   Frits Luteijn MI 2244   Mn   11 4 0 7 68   2252.73     2244  
30   Aisen Andreev MF 2132   Mn   11 6 0 5 67   2202.18     2132  
31   Julien Affaton  2150   Mn   11 6 0 5 67   2159.27     2150  
32   Losseni Savané  2070   Mn   11 6 0 5 67   2156.55     2070  
33   Nick Waterink  2007   Mn   11 3 0 8 66   2189.64     2007  
34   Jitse Slump  2074   Mn   11 8 0 3 66   2118.09     2074  
35   Gerben van Steenbergen  1960   Mn   11 5 0 6 65   2128.00     1960  
36   Henk Grotenhuis ten Harkel MF 2176   Mn   11 5 0 6 65   2123.64     2176  
37   Alexander Georgiev GMI 2442   Mn   7 7 0 0 64   2317.71     2442  
38   Leopold Kouogueu Kouomou GMI 2334   Mn   11 7 0 4 64   2214.91     2334  
39   Wei Zhou MF 2158   Mn   11 4 0 7 63   2200.82     2158  
40   Haochun Qiu  2065   Mn   11 4 0 7 63   2119.27     2065  
41   Leo Aliar  2083   Mn   11 4 0 7 63   2102.18     2083  
42   Peter van der Stap MF 2216   Mn   11 6 0 5 62   2174.27     2216  
43   Matthias de Kruijf  2187   Mn   11 6 0 5 62   2140.64     2187  
44   Ali Fthalla  1991   Mn   11 6 0 5 62   2101.36     1991  
45   Paul Sier  2201   Mn   11 3 0 8 61   2108.45     2201  
46   Andrew Tjon A Ong MF 2180   Mn   11 5 0 6 60   2180.18     2180  
47   Jesse van Beek  2103   Mn   11 5 0 6 60   2169.00     2103  
48   Kees de Jong  2113   Mn   11 5 0 6 60   2135.09     2113  
49   Damian Reszka MF 2129   Mn   11 5 0 6 60   2123.82     2129  
50   Bryan Wollaert MF 2102   Mn   11 5 0 6 60   2066.73     2102  
51   Aleksej Domchev GMI 2296   Mn   7 4 0 3 58   2282.43     2296  
52   Alexander Verkhovykh MI 2249   Mn   7 4 0 3 58   2227.29     2249  
53   Jannes Kromhout  2058   Mn   11 4 0 7 58   2165.27     2058  
54   Paul Teer  2052   Mn   11 4 0 7 58   2111.82     2052  
55   Wouter Wolff  1957   Mn   11 4 0 7 58   2077.91     1957  
56   Eric van Dusseldorp MF 2183   Mn   11 4 0 7 58   2076.73     2183  
57   Abdoulaye Ouedraogo    Mn   11 4 0 7 58   2063.00     2101  
58   Guntis Valneris GMI 2381   Mn   7 6 0 1 57   2324.86     2381  
59   Alexander Shvartsman GMI 2417   Mn   7 6 0 1 57   2323.43     2417  
60   Alexey Chizhov GMI 2408   Mn   7 6 0 1 57   2311.86     2408  
61   Ncho Joel Atse GMI 2319   Mn   7 6 0 1 57   2236.14     2319  
62   Roel Boomstra GMI 2401   Mn   7 6 0 1 57   2195.43     2401  
63   Lukasz Kosobudzki MF 2098   Mn   11 6 0 5 57   2152.45     2098  
64   Artem Ivanov MI 2360   Mn   7 5 0 2 55   2344.71     2360  
65   Flaubert Ndonzi MI 2347   Mn   7 5 0 2 55   2318.43     2347  
66   Ainur Shaibakov MI 2341   Mn   7 5 0 2 55   2309.86     2341  
67   Vadim Virny GMI 2360   Mn   7 5 0 2 55   2309.29     2360  
68   Jean Marc Ndjofang GMI 2358   Mn   7 5 0 2 55   2297.29     2358  
69   Alexander Baliakin GMI 2396   Mn   7 5 0 2 55   2291.71     2396  
70   Murodullo Amrillaev GMI 2348   Mn   7 5 0 2 55   2249.14     2348  
71   Jasper Lemmen MF 2326   Mn   7 5 0 2 55   2197.71     2326  
72   Derk Kleinrensink  2025   Mn   11 5 0 6 55   2063.55     2025  
73   Ramon Sakidin  2089   Mn   11 2 0 9 54   2123.64     2089  
74   Pim Arts  1959   Mn   11 4 0 7 53   2176.00     1959  
75   Dasmane Ouedraogo    Mn   11 4 0 7 53   2155.36     2099  
76   Ce Zheng  2040   Mn   11 4 0 7 53   2113.09     2040  
77   Han Seinhorst  2196   Mn   11 4 0 7 53   2112.09     2196  
78   Alisher Artikow MI 2194   Mn   11 4 0 7 53   2111.82     2194  
79   Jan Hendrik Kok  2080   Mn   11 3 0 8 51   2088.18     2080  
80   Arie Janssen van Doorn  2058   Mn   11 4 0 7 48   2065.45     2058  
81   Pim Meurs GMI 2377   Mn   7 6 0 1 47   2296.29     2377  
82   Henk Kleinrensink  2100   Mn   11 3 0 8 46   2124.27     2100  
83   Guibrine Sawadogo  2088   Mn   11 3 0 8 46   2087.91     2088  
84   Arief Salarbaks  2119   Mn   11 3 0 8 46   2072.00     2119  
85   Evert Wiskerke  1961   Mn   11 2 0 9 44   2073.36     1961  
86   Jan van Oosterhout  1893   Mn   11 4 0 7 43   2131.27     1893  
87   Airat Nurgaziyev  2077   Mn   11 4 0 7 43   2101.00     2077  
88   David Riupassa  2132   Mn   11 2 0 9 39   2066.27     2132  
89   Vaidas Puociauskas  2058   Mn   7 4 0 3 33   2171.00     2058  
90   Jan Kerkhofs  1938   Mn   11 3 0 8 31   2057.64     1938  
91   Robby Koendjbiharie  1955   Mn   11 2 0 9 29   2064.27     1955  
92   Leo Steyntjes  1943   Mn   11 1 0 10 17   2057.09     1943  
Alexander GetmanskiAndrei TolchykauMartijn van IJzendoorn
Edvard BuzinskijVasyl PikiniarBassirou Ba
Yuriy AnikeevYuriy LagodaIvo de Jong
Wouter LudwigIvan TrofimovNDiaga Samb
Igor KirznerErdenebileg DulJan Groenendijk
Raimonds VipulisJos StokkelFarhad Huseynov
Wouter SipmaAdama Kone
 Ronde 11 
 zo 22-09-2013  Pim Arts (1959) - Leo Aliar (2083) 0-12Partij
 Wei Zhou (2158) - Paul Sier (2201) 7-5Partij
 Gerben van Steenbergen (1960) - Aisen Andreev (2132) 5-7Partij
 Auke Scholma (2342) - Frits Luteijn (2244) 7-5Partij
 Erdenebileg Dul (2272) - Wouter Sipma (2284) 7-5Partij
 Guibrine Sawadogo (2088) - Robby Koendjbiharie (1955) 12-0
 Henk Kleinrensink (2100) - Jan Kerkhofs (1938) 12-0
 Arie Janssen van Doorn (2058) - Leo Steyntjes (1943) 12-0
 Airat Nurgaziyev (2077) - Arief Salarbaks (2119) 5-7
 David Riupassa (2132) - Dasmane Ouedraogo  0-12
 Jan van Oosterhout (1893) - Derk Kleinrensink (2025) 0-12
 Evert Wiskerke (1961) - Wouter Wolff (1957) 0-12
 Ce Zheng (2040) - Han Seinhorst (2196) 7-5
 Ali Fthalla (1991) - Jan Hendrik Kok (2080) 12-0
 Paul Teer (2052) - Kees de Jong (2113) 5-7
 Abdoulaye Ouedraogo  - Damian Reszka (2129) 5-7
 Jitse Slump (2074) - Alisher Artikow (2194) 12-0
 Eric van Dusseldorp (2183) - Jesse van Beek (2103) 5-7
 Ramon Sakidin (2089) - Losseni Savané (2070) 0-12
 Matthias de Kruijf (2187) - Bryan Wollaert (2102) 7-5
 Peter van der Stap (2216) - Andrew Tjon A Ong (2180) 7-5
 Lukasz Kosobudzki (2098) - Edmond Antoine Beugre (2254) 0-12
 Jannes Kromhout (2058) - Nikolai Kychkin (2121) 0-12
 Henk Grotenhuis ten Harkel (2176) - Haochun Qiu (2065) 7-5
 Julien Affaton (2150) - Nick Waterink (2007) 7-5
 Thomy Lucien Mbongo (2328) - Frank Teer (2199) 5-7
 Leopold Kouogueu Kouomou (2334) - Jan Groenendijk (2177) 0-12
 Leopold Sekongo (2202) - Bart Terwel (2195) 5-7
 Erik van de Weerdhof (2135) - Farhad Huseynov (2220) 5-7
 Jos Stokkel (2262) - Igor Kirzner (2266) 5-7
 Raimonds Vipulis (2264) - Wouter Ludwig (2287) 5-7
 Martijn van IJzendoorn (2300) - Adama Kone (2108) 12-0
 NDiaga Samb (2329) - Yuriy Lagoda (2258) 5-7
 Yuriy Anikeev (2344) - Ivan Trofimov (2308) 7-5
 Bassirou Ba (2329) - Ivo de Jong (2216) 7-5
 Edvard Buzinskij (2334) - Vasyl Pikiniar (2062) 7-5
 Alexander Getmanski (2377) - Andrei Tolchykau (2319) 7-5