HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Minsk Wit-Rusland 2017

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren:
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Alexander Bulatov GMI 2272   Alg   9 6 3 0 15 80 94
2   Maksim Milshin MF 2270   Alg   9 6 2 1 14 76 91
3   Elena Cesnokova MFF 2149   Alg   9 6 2 1 14 75 90
4   Vladimir Milshin GMI 2286   Alg   9 3 6 0 12 77 92
5   Uladzislau Valjuk MF 2183   Alg   9 2 7 0 11 79 94
6   Viktoriya Belaya MFF 2050   Alg   9 4 3 2 11 75 90
7   Sergei Nosevitch GMI 2276   Alg   9 3 5 1 11 73 88
8   Aleksei Kunitsa MI 2183   Alg   9 2 7 0 11 70 81
9   Ivan Trubnikau  1973   Alg   9 3 5 1 11 69 80
10   Igor Tereshko MF 2107   Alg   9 3 5 1 11 67 81
11   Stsiapan Darashenka  1937   Alg   9 4 3 2 11 66 81
  Viktoryia Nikalayeva  1964   Alg   9 3 5 1 11 66 77
13   Yury Tsimanovich  2006   Alg   9 3 5 1 11 65 77
14   Marija Koleda  1992   Alg   9 3 4 2 10 73 88
15   Yana Yakubovich MFF 2069   Alg   9 3 4 2 10 72 86
16   Vera Khvashchynskaya MIF 2144   Alg   9 3 4 2 10 71 85
17   Gunars Gribuska  1990   Alg   9 2 6 1 10 70 84
18   Andrei Mouchan  2002   Alg   9 2 6 1 10 68 79
19   Palina Petrusiova  2064   Alg   9 3 4 2 10 67 81
  Yana Lazovik CMFF 1998   Alg   9 2 6 1 10 67 79
21   Maryia Chasnakova CMFF 1930   Alg   9 2 6 1 10 66 77
22   Arkadij Plakhin MF 2101   Alg   9 3 4 2 10 65 76
23   Vasiliy Markin  1934   Alg   9 2 6 1 10 63 74
24   Anastasia Ahangelskaja    Alg   9 4 2 3 10 62 76
25   Irina Anurina  1999   Alg   9 2 6 1 10 60 71
26   Darya Nikifarava  1960   Alg   9 3 3 3 9 75 90
27   Vitold Tsydzik  1944   Alg   9 2 5 2 9 70 81
28   Svetlana Gorbachenko  1979   Alg   9 2 5 2 9 69 83
  Vsevolods Mitrevics  1931   Alg   9 2 5 2 9 69 83
30   Boris Plotkin MF 2125   Alg   9 3 3 3 9 66 77
31   Kseniya Bielaia    Alg   9 2 5 2 9 65 76
  Bogdan Rukin  2018   Alg   9 2 5 2 9 65 76
33   Maryia Mironava MFF 2035   Alg   9 1 7 1 9 64 75
34   Yauheniya Shved    Alg   9 3 3 3 9 59 69
35   Palina Kazlova  1883   Alg   9 3 3 3 9 58 69
36   Mikita Vasko  1900   Alg   9 3 3 3 9 54 65
37   Zakhar Shybakou  1931   Alg   9 2 4 3 8 65 76
38   Rastsislau Lysiuk  1900   Alg   9 2 4 3 8 63 74
  Ivan Kruhlik  1949   Alg   9 2 4 3 8 63 74
40   Yauhen Zhukouski    Alg   9 2 4 3 8 61 71
41   Aliaksandra Siniak  1908   Alg   9 3 2 4 8 60 71
42   Nastassia Sakalova  1918   Alg   9 3 2 4 8 59 73
43   Maryna Naurotskaya  1900   Alg   9 4 0 5 8 54 65
  Laurentsiy Varazheykin  1926   Alg   9 3 2 4 8 54 65
45   Jekaterina Karima Zitnikova    Alg   9 3 1 5 7 62 73
46   Antanina Kuchynskaya  1934   Alg   9 3 1 5 7 60 72
47   Palina Mokhava  1900   Alg   9 3 1 5 7 47 57
48   Viktorija Nesanira    Alg   9 3 1 5 7 44 53
49   Nikita Bakulins    Alg   9 2 2 5 6 55 65
50   Pavels Pushkarevs  1900   Alg   9 2 2 5 6 54 64
51   Nikalas Karo    Alg   9 3 0 6 6 49 59
  Darya Kardymon    Alg   9 2 2 5 6 49 59
53   Mikita Ruchai    Alg   9 1 3 5 5 45 56
54   Artsemiy Kosnikau    Alg   9 1 2 6 4 53 64
55   Aliaksei Maliarou    Alg   9 0 4 5 4 44 53
56   Raman Tsybulkin    Alg   9 0 2 7 2 43 54
Alexander BulatovMaksim MilshinElena Cesnokova
Vladimir MilshinUladzislau ValjukViktoriya Belaya
Sergei NosevitchAleksei KunitsaIvan Trubnikau
Igor TereshkoStsiapan DarashenkaViktoryia Nikalayeva
Yury TsimanovichMarija KoledaYana Yakubovich
Vera KhvashchynskayaGunars GribuskaAndrei Mouchan
Palina PetrusiovaYana Lazovik
 Ronde 9 
 zo 02-07-2017  Vera Khvashchynskaya (2144) - Maryia Chasnakova (1930) 1-1Partij
 Aleksei Kunitsa (2183) - Bogdan Rukin (2018) 2-0Partij
 Igor Tereshko (2107) - Ivan Trubnikau (1973) 1-1Partij
 Sergei Nosevitch (2276) - Uladzislau Valjuk (2183) 1-1Partij
 Elena Cesnokova (2149) - Yana Yakubovich (2069) 2-0Partij
 Gunars Gribuska (1990) - Vladimir Milshin (2286) 0-2Partij
 Maksim Milshin (2270) - Marija Koleda (1992) 2-0Partij
 Alexander Bulatov (2272) - Stsiapan Darashenka (1937) 2-0Partij
 Aliaksei Maliarou  - Mikita Ruchai  1-1
 Raman Tsybulkin  - Viktorija Nesanira  0-2
 Artsemiy Kosnikau  - Palina Mokhava (1900) 0-2
 Nikita Bakulins  - Darya Kardymon  1-1
 Maryna Naurotskaya (1900) - Nikalas Karo  2-0
 Pavels Pushkarevs (1900) - Laurentsiy Varazheykin (1926) 0-2
 Nastassia Sakalova (1918) - Aliaksandra Siniak (1908) 1-1
 Antanina Kuchynskaya (1934) - Mikita Vasko (1900) 0-2
 Jekaterina Karima Zitnikova  - Boris Plotkin (2125) 0-2
 Palina Kazlova (1883) - Yauhen Zhukouski  2-0
 Vasiliy Markin (1934) - Zakhar Shybakou (1931) 2-0R
 Svetlana Gorbachenko (1979) - Kseniya Bielaia  1-1
 Anastasia Ahangelskaja  - Ivan Kruhlik (1949) 2-0
 Maryia Mironava (2035) - Yauheniya Shved  1-1
 Rastsislau Lysiuk (1900) - Arkadij Plakhin (2101) 0-2
 Viktoryia Nikalayeva (1964) - Vitold Tsydzik (1944) 2-0
 Darya Nikifarava (1960) - Yury Tsimanovich (2006) 0-2
 Palina Petrusiova (2064) - Yana Lazovik (1998) 1-1
 Vsevolods Mitrevics (1931) - Viktoriya Belaya (2050) 0-2
 Andrei Mouchan (2002) - Irina Anurina (1999) 1-1