HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Provinciale Clubcompetitie PFDB 2017/2018

    
    Link   

  Ereklasse

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 2e klasse 
 3e klasse A 
 3e klasse B 
 Andere
 jaren
PlTeams12345678WePuBs
1  Huizum  7879..9761222
2  DCH Heerenveen  5..8661086814
3  DamCombinatie Fryslân  4..66687672
4  OG Drachten  5463109..652
5  Emmeloord  36695..665-2
6  Oerterp  ..66275564-10
7  DC Dokkum  3243..7764-20
8  Bolsward Workum Combinatie  545..67563-8

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling
 Ronde 6
do 08-03-2018     DamCombinatie Fryslân  -   Bolsward Workum Combinatie  
7
-
5
 Douwe Edelenbos (1228) - Jan Mente Drent (1343) 0-24
 Taeke Kooistra (1296) - Sjoerd Huitema (1304) 0-25
 Jappie de Vries (1193) - Durk de Vries (1050) 2-01
 Hans Zondervan (1187) - Lolke Huitema (1021) 2-02Partij
 Arnold Wiegersma (989) - Danny Ruiter (1014) 1-13Partij
 Albert van Keimpema (869) - Douwe Kunst (1021) 2-06
ma 12-03-2018     DC Dokkum  -   Oerterp  
7
-
5
 Jetze Hoogterp (1051) - Jan van Dijk (1372) 0-22Partij
 Dirk Albert Zijlstra (1107) - Gerben de Wit (1225) 0-25Partij
 Linze Houwink (1150) - Sipke Doller (1198) 2-03Partij
 Dirk Sinnema  - Ultsje Hosper (830) 1-16
 Binne Brouwer (1101) - Fokke Heidsma (930) 2-01Partij
 Piet Pieters (1024) - Arend Schuurman (789) 2-04
   OG Drachten  -   Emmeloord  
3
-
9
 Jan Hoogterp (1236) - Arnold Scharft (1148) 0-26
 Gabriël Heerema (1391) - Jacob Post (1159) 2-03Partij
 Wopke de Vries (1167) - Cor Koene (1120) 1-14Partij
 Harmen Jonker (996) - Alex Boxum (1159) 0-25Partij
 Tjeerd Jaasma (837) - IJsbrand Haven (1222) 0-22
 Jorn Kruit (671) - Klaas Veldstra (1058) 0-21Partij
do 15-03-2018     Huizum  -   DCH Heerenveen  
7
-
5
 Rein van der Pal (1422) - Waylon Poot (1216) 2-06
 Anton Schotanus (1296) - Tjipke Smedinga (1208) 0-24Partij
 Erwin Heslinga (1251) - Peter Veltman (1203) 1-12Partij
 Anne Piet Kooistra (1235) - Anne Dekker (1046) 1-15
 Reinout Sloot (1121) - Oscar Veltman (1133) 1-11
 Piet Bouma (1188) - Martin Boersbroek (1000) 2-03Partij