HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2012/2013



 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 Kampioenscompetitie 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 
  Semi-live Teams  
 
  Toernooizaal
 Foto's toernooi
 Laatste ingevoerde wedstrijden: 
 16-03-2013  K  3  DV VBI Huissen - Mo & Z Volendam  14- 6 (16-03-2013) 
 09-03-2013  K  2  Mo & Z Volendam - Apeldoorn  9- 11 (09-03-2013) 
 02-03-2013  NC1  1  Denk en Zet Culemborg 2 - De Variant  12- 8 (02-03-2013) 
 02-03-2013  NC1  1  Denk En Zet H-G - Eureka  14- 6 (02-03-2013) 
 02-03-2013  NC1  1  Lelystad - Zoranet Zwolle  10- 10 (02-03-2013) 
  
Mededeling(en): 
Uitslagen sneldammen promotie/degradatiewedstrijden:

De Oldehove - Micone: 10-10 5-15
Oege Dijkstra (1296) - Eddy Budé (1332) 0-2 0-2
René Wijpkema (1204) - Yves Vandeberg (1252) 1-1 1-1
Klaas-Hendrik Leijenaar (1326) - Evert Dollekamp (1301) 1-1 1-1
Tjalling Goedemoed (1413) - Bryon Wollaert (1189) 1-1 2-0
Erwin Heslinga (1269) - Toine Brouwers (1395) 1-1 0-2
Hendrik Veenstra (1223) - Ad de Hoon (1215) 1-1 0-2
Douwe Kootstra (1174) - Laura Timmerman (1079) 2-0 0-2
Jan van Dijk (1326) - Toby Hage (1356) 1-1 0-2
Nick de la Fonteyne (1055) - Marc de Meulenaere (1254) 0-2 0-2
Jan Algra (1335) - Joeri Hezemans (1231) 2-0 1-1

OG Drachten - HDC: 14-6
Gabriël Heerema (1382) - Mark Deurloo (1374) 0-2
Iskander Al Sarayfi (1079) - Stefan Stolwijk (1293) 1-1
Richard Koot (1184) - Roel Janssen (1188) 2-0
Sipke Doller (1212) - Fabian Snijder (1130) 2-0
Wopke de Vries (1080) - Ron Tielrooij (1129) 2-0
Marcel de Vries (1055) - Pieter Schoonderbeek (994) 2-0
Kerst Hoekstra (1039) - Nico Leemberg (1103) 2-0
Henk Jonker (993) - Gerard van Velzen (1036) 2-0
Jan Hoogterp (1236) - Dick Siegers (1134) 1-1
Harmen Jonker (969) - Marcel Kosters (1156) 0-2


Lelystad - Zoranet Zwolle: 6-14:
Cees Barends – Johannes van der Veer 0-2
Sam Pryor – Martijn Vissers 0-2
Gideon de Bruin – Jan Groeneveld 1-1
Don Khedoe – Marthy van Houtert 0-2
Frenny Malobie – Hans Mensink 1-1
Wiebren de Vries – Vincent Lievense 2-0
Mark Hees – Linda Eektimmerman 0-2
Huib Nollet – Peter van der Velden 0-2
Bert Zijlstra – Bert Straetemans 0-2
Cyril Sluisdom – Sicco Jurrius 2-0


Barrage om de landstitel

- zaterdag 2 maart: DC Apeldoorn - Damvereniging VBI (aanvang 13:00 uur)
Arbiter J.H. Huisjes
- zaterdag 9 maart: Mo&Z Volendam - DC Apeldoorn (aanvang 12:00 uur)
Arbiter E. Davelaar
Voor deze wedstrijd worden twee partijen vooruit gespeeld, op verzoek van Volendam:
+ Georgiev op zondag 3 maart in Apeldoorn om 12:00 uur (bord 1, Georgiev wit)
+ Ndjofang op maandag 4 maart in Huissen om 17:00 uur (bord 2, Ndjofang zwart)
- zaterdag 16 maart: Damvereniging VBI - Mo&Z Volendam (aanvang 12:00 uur)
Arbiter E. Davelaar

Dit rooster hebben de drie betrokken verenigingen in onderling overleg vastgesteld.
Over een mogelijke tweede barrage volgt nog overleg.