Toernooibase
HOME
|
LAATST INGEVOERD
|
RATINGS
|
TOERNOOIEN
|
ACTUEEL
|
PARTIJEN
|
POSITIES
|
LINKS
|
Koninklijke Nederlandse Dambond
Ingevoerde toernooien:
Barrage NK Algemeen KNDB 2000
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2000
Halve Finale NK Aspiranten KNDB 2000
Halve Finale NK Junioren KNDB 2000
Halve Finale NK Vrouwen KNDB 2000
Nationale Bekercompetitie KNDB 2000
Nationale Clubcompetitie KNDB 2000
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2000
Nederlands Kampioenschap Visueel Gehandicapten KNDB 2000
NK Aspiranten Meisjes KNDB 2000
NK Junioren Meisjes KNDB 2000
NK Pupillen Algemeen KNDB 2000
NK Welpen Algemeen KNDB 2000
NK Welpen Meisjes KNDB 2000
Noordelijk Meisjeskampioenschap KNDB 2000
Zuidelijk Meisjeskampioenschap KNDB 2000
Brunssum Open NK KNDB 1999
Europacup Velp KNDB 1999
Europees Kampioenschap KNDB 1999
Halve Finale NK Algemeen KNDB 1999
Halve Finale NK Aspiranten KNDB 1999
Halve Finale NK Junioren KNDB 1999
Halve Finale NK Vrouwen KNDB 1999
Nationale Bekercompetitie KNDB 1999
Nationale Clubcompetitie KNDB 1999
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1999
Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 1999
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 1999
Nederlands Kampioenschap Visueel Gehandicapten KNDB 1999
Nederlands Kampioenschap Vrouwen KNDB 1999
NK Aspiranten Meisjes KNDB 1999
NK Junioren Meisjes KNDB 1999
NK Pupillen Algemeen KNDB 1999
NK Pupillen Meisjes KNDB 1999
NK Welpen Algemeen KNDB 1999
Noordelijk Meisjeskampioenschap KNDB 1999
Trainingsmatch Sijbrands - Samb KNDB 1999
WK Juniors Leeuwarden KNDB 1999
WK Rapid KNDB 1999
Zuidelijk Meisjeskampioenschap KNDB 1999
Barrage 2 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1998
Barrage NK Pupillen KNDB 1998
Halve Finale NK Algemeen KNDB 1998
Halve Finale NK Aspiranten KNDB 1998
Halve Finale NK Junioren KNDB 1998
Halve Finale NK Vrouwen KNDB 1998
Hiltex Doordam Promo KNDB 1998
Nationale Bekercompetitie KNDB 1998
Nationale Clubcompetitie KNDB 1998
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1998
Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 1998
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 1998
Nederlands Kampioenschap Visueel Gehandicapten KNDB 1998
Nederlands Kampioenschap Vrouwen KNDB 1998
NK Aspiranten Meisjes KNDB 1998
NK Junioren Meisjes KNDB 1998
NK Pupillen Algemeen KNDB 1998
NK Pupillen Meisjes KNDB 1998
NK Sneldammen KNDB 1998
NK Welpen Algemeen KNDB 1998
PTT Kampioenschap van Nederland KNDB 1998
The Hague Open NK KNDB 1998
WK Girls Doetinchem KNDB 1998
WK Juniors Barrage Westerhaar KNDB 1998
WK Juniors Woerden KNDB 1998
Zuidelijk Meisjeskampioenschap KNDB 1998
Barrage Challenge Mondial KNDB 1997
Challenge Mondial Stadskanaal KNDB 1997
Halve Finale NK Algemeen KNDB 1997
Halve Finale NK Junioren KNDB 1997
Halve Finale NK Vrouwen KNDB 1997
Nationale Bekercompetitie KNDB 1997
Nationale Clubcompetitie KNDB 1997
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1997
Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 1997
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 1997
Nederlands Kampioenschap Visueel Gehandicapten KNDB 1997
Nederlands Kampioenschap Vrouwen KNDB 1997
Nijmegen Open NK KNDB 1997
NK Aspiranten Meisjes KNDB 1997
NK Junioren Meisjes KNDB 1997
NK Pupillen Algemeen KNDB 1997
NK Pupillen Meisjes KNDB 1997
NK Sneldammen KNDB 1997
NK Sneldammen Jeugdteams KNDB 1997
NK voor Clubteams KNDB 1997
WK Juniors Westerhaar KNDB 1997
Zuidelijk Meisjeskampioenschap KNDB 1997
Barrage 1 Wereldkampioenschap KNDB 1996
Barrage 2 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1996
Barrage 2 Wereldkampioenschap KNDB 1996
Barrage 2 WK Cadets KNDB 1996
Barrage HF NK Groep B KNDB 1996
Barrage WK Cadets KNDB 1996
Blitzbarrage Kandidatenmatch Chizhov - Baliakin KNDB 1996
Brunssum Open NK KNDB 1996
Halve Finale NK Algemeen KNDB 1996
Halve Finale NK Vrouwen KNDB 1996
Jeugd Olympiade Kijkduin KNDB 1996
Kandidatenmatch Chizhov - Baliakin KNDB 1996
Match Wiersma - Valneris KNDB 1996
Nationale Bekercompetitie KNDB 1996
Nationale Clubcompetitie KNDB 1996
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1996
Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 1996
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 1996
Nederlands Kampioenschap Visueel Gehandicapten KNDB 1996
Nederlands Kampioenschap Vrouwen KNDB 1996
NK Aspiranten Meisjes KNDB 1996
NK Junioren Meisjes KNDB 1996
NK Pupillen Algemeen KNDB 1996
NK Pupillen Meisjes KNDB 1996
NK voor Clubteams KNDB 1996
Rapidbarrages Kandidatenmatch Chizhov - Baliakin KNDB 1996
WK match vrouwen Golubeva - Van Lith KNDB 1996
Barrage HF NK Groep A KNDB 1995
Barrage HF NK Groep B KNDB 1995
Barrages Kwartfinale Grandmasters Vlieland KNDB 1995
Halve Finale NK Algemeen KNDB 1995
Halve Finale NK Aspiranten KNDB 1995
Halve Finale NK Junioren KNDB 1995
Halve Finale NK Vrouwen KNDB 1995
Kwartfinale Grandmasters Vlieland KNDB 1995
Nationale Bekercompetitie KNDB 1995
Nationale Clubcompetitie KNDB 1995
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1995
Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 1995
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 1995
Nederlands Kampioenschap Visueel Gehandicapten KNDB 1995
Nederlands Kampioenschap Vrouwen KNDB 1995
Nijmegen Open NK KNDB 1995
NK Aspiranten Meisjes KNDB 1995
NK Junioren Meisjes KNDB 1995
NK Pupillen Algemeen KNDB 1995
NK Pupillen Meisjes KNDB 1995
WK Cadets De Lier KNDB 1995
Zuidelijk Meisjeskampioenschap KNDB 1995
Brunssum Open NK KNDB 1994
Halve Finale NK Algemeen KNDB 1994
Halve Finale NK Aspiranten KNDB 1994
Halve Finale NK Junioren KNDB 1994
Halve Finale NK Vrouwen KNDB 1994
Interland Nederland - Wit Rusland KNDB 1994
Match P. Roozenburg - B. Ba KNDB 1994
Match Sijbrands - Mac. NDiaye KNDB 1994
Nationale Bekercompetitie KNDB 1994
Nationale Clubcompetitie KNDB 1994
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1994
Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 1994
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 1994
Nederlands Kampioenschap Visueel Gehandicapten KNDB 1994
Nederlands Kampioenschap Vrouwen KNDB 1994
NK Aspiranten Meisjes KNDB 1994
NK Junioren Meisjes KNDB 1994
NK Pupillen Algemeen KNDB 1994
NK Pupillen Meisjes KNDB 1994
NK Sneldammen KNDB 1994
Noordelijk Meisjeskampioenschap KNDB 1994
Wereldkampioenschap KNDB 1994
Westeuropees Zonetoernooi Heerenveen KNDB 1994
WK Blitz (officieus) KNDB 1994
WK-match Chizhov - Wiersma KNDB 1994
Zuidelijk Meisjeskampioenschap KNDB 1994
Barrage Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1993
Barrage NK Junioren KNDB 1993
Halve Finale NK Algemeen KNDB 1993
Halve Finale NK Aspiranten KNDB 1993
Halve Finale NK Junioren KNDB 1993
Halve Finale NK Vrouwen KNDB 1993
Herkamp WK (plek 2) Surhuisterveen KNDB 1993
Nationale Bekercompetitie KNDB 1993
Nationale Clubcompetitie KNDB 1993
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1993
Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 1993
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 1993
Nederlands Kampioenschap Visueel Gehandicapten KNDB 1993
Nederlands Kampioenschap Vrouwen KNDB 1993
Nijmegen Open NK KNDB 1993
NK Aspiranten Meisjes KNDB 1993
NK Junioren Meisjes KNDB 1993
NK Pupillen Algemeen KNDB 1993
NK Pupillen Meisjes KNDB 1993
NK Sneldammen KNDB 1993
Wereldkampioenschap Vrouwen Brunssum KNDB 1993
WK Girls Rheden KNDB 1993
WK Juniors Amstelveen KNDB 1993
Zuidelijk Meisjeskampioenschap KNDB 1993
Barrage 2/3 WK Vrouwen KNDB 1992
Halve Finale NK Algemeen KNDB 1992
Halve Finale NK Aspiranten KNDB 1992
Halve Finale NK Junioren KNDB 1992
Halve Finale NK Vrouwen KNDB 1992
Interland Nederland - Senegal KNDB 1992
Nationale Bekercompetitie KNDB 1992
Nationale Clubcompetitie KNDB 1992
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1992
Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 1992
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 1992
Nederlands Kampioenschap Visueel Gehandicapten KNDB 1992
Nederlands Kampioenschap Vrouwen KNDB 1992
NK Aspiranten Meisjes KNDB 1992
NK Junioren Meisjes KNDB 1992
NK Pupillen Algemeen KNDB 1992
NK Pupillen Meisjes KNDB 1992
Oostelijk Meisjeskampioenschap KNDB 1992
Zuidelijk Meisjeskampioenschap KNDB 1992
Halve Finale NK Algemeen KNDB 1991
Halve Finale NK Vrouwen KNDB 1991
Juno Carlton toernooi KNDB 1991
Nationale Bekercompetitie KNDB 1991
Nationale Clubcompetitie KNDB 1991
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1991
Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 1991
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 1991
Nederlands Kampioenschap Visueel Gehandicapten KNDB 1991
Nederlands Kampioenschap Vrouwen KNDB 1991
Nijmegen Open NK KNDB 1991
NK Aspiranten Meisjes KNDB 1991
NK Junioren Meisjes KNDB 1991
NK Pupillen Algemeen KNDB 1991
NK Pupillen Meisjes KNDB 1991
Zuidelijk Meisjeskampioenschap KNDB 1991
Brunssum Open NK KNDB 1990
Halve Finale NK Algemeen KNDB 1990
Halve Finale NK Aspiranten KNDB 1990
Halve Finale NK Junioren KNDB 1990
Halve Finale NK Vrouwen KNDB 1990
Interland Nederland - USSR KNDB 1990
Nationale Bekercompetitie KNDB 1990
Nationale Clubcompetitie KNDB 1990
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1990
Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 1990
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 1990
Nederlands Kampioenschap Visueel Gehandicapten KNDB 1990
Nederlands Kampioenschap Vrouwen KNDB 1990
NK Aspiranten Meisjes KNDB 1990
NK Junioren Meisjes KNDB 1990
NK Pupillen Algemeen KNDB 1990
NK Pupillen Meisjes KNDB 1990
NK Sneldammen KNDB 1990
Trainingsmatch Sijbrands - Shchegolev KNDB 1990
Wereldkampioenschap KNDB 1990
WK Cadets Westerhaar KNDB 1990
WK Juniors Rotterdam KNDB 1990
WK-match Sijbrands - Chizhov KNDB 1990
Zuidelijk Meisjeskampioenschap KNDB 1990
Halve Finale NK Algemeen KNDB 1989
Halve Finale NK Aspiranten Groep A KNDB 1989
Halve Finale NK Aspiranten Groep B en C KNDB 1989
Halve Finale NK Junioren KNDB 1989
Match Sijbrands - Gantwarg KNDB 1989
Nationale Bekercompetitie KNDB 1989
Nationale Clubcompetitie KNDB 1989
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1989
Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 1989
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 1989
Nederlands Kampioenschap Visueel Gehandicapten KNDB 1989
Nederlands Kampioenschap Vrouwen KNDB 1989
NK Aspiranten Meisjes KNDB 1989
NK Pupillen Algemeen KNDB 1989
NK Pupillen Meisjes KNDB 1989
NK Sneldammen KNDB 1989
Noordelijk Meisjeskampioenschap KNDB 1989
Wereldkampioenschap Vrouwen Rosmalen KNDB 1989
Zuidelijk Meisjeskampioenschap KNDB 1989
Halve Finale NK Algemeen KNDB 1988
Halve Finale NK Aspiranten KNDB 1988
Halve Finale NK Pupillen Stolwijk KNDB 1988
Halve Finale NK Vrouwen KNDB 1988
Interland Nederland - USSR KNDB 1988
Nationale Bekercompetitie KNDB 1988
Nationale Clubcompetitie KNDB 1988
Nederland - USSR Visueel Gehandicapten KNDB 1988
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1988
Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 1988
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 1988
Nederlands Kampioenschap Visueel Gehandicapten KNDB 1988
Nederlands Kampioenschap Vrouwen KNDB 1988
NK Aspiranten Meisjes KNDB 1988
NK Pupillen Algemeen KNDB 1988
NK Pupillen Meisjes KNDB 1988
Noordelijk Meisjeskampioenschap KNDB 1988
Texaco match Clerc - Van der Zee KNDB 1988
Zuidelijk Meisjeskampioenschap KNDB 1988
Barrage NK Algemeen KNDB 1987
Brunssum Open NK KNDB 1987
Halve Finale NK Algemeen KNDB 1987
Jeugd Olympiade Velsen KNDB 1987
Nationale Clubcompetitie KNDB 1987
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1987
Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 1987
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 1987
Nederlands Kampioenschap Juniorenviertallen KNDB 1987
Nederlands Kampioenschap Visueel Gehandicapten KNDB 1987
Nederlands Kampioenschap Vrouwen KNDB 1987
NK Aspiranten Meisjes KNDB 1987
NK Pupillen Algemeen KNDB 1987
NK Pupillen Meisjes KNDB 1987
Noordelijk Meisjeskampioenschap KNDB 1987
Promotiecompetitie NC KNDB 1987
Rayonwedstrijden NK KNDB 1987
Zuidelijk Meisjeskampioenschap KNDB 1987
Brunssum Open NK KNDB 1986
Halve Finale NK Algemeen KNDB 1986
Halve Finale NK Aspiranten KNDB 1986
Halve Finale NK Junioren KNDB 1986
Halve Finale NK Vrouwen KNDB 1986
Interland Nederland - Suriname KNDB 1986
Interland Nederland - USSR KNDB 1986
Nationale Clubcompetitie KNDB 1986
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1986
Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 1986
Nederlands Kampioenschap Aspirantenviertallen KNDB 1986
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 1986
Nederlands Kampioenschap Visueel Gehandicapten KNDB 1986
Nederlands Kampioenschap Vrouwen KNDB 1986
NK Pupillen Algemeen KNDB 1986
NK voor Clubteams KNDB 1986
Noordelijk Meisjeskampioenschap KNDB 1986
Rayonwedstrijden NK KNDB 1986
VAD - USSR KNDB 1986
Wereldkampioenschap KNDB 1986
WK Juniors Westerhaar KNDB 1986
Zuidelijk Meisjeskampioenschap KNDB 1986
Brunssum Open NK KNDB 1985
Coupe du Monde Valkenburg KNDB 1985
Halve Finale NK Algemeen KNDB 1985
Halve Finale NK Aspiranten KNDB 1985
Halve Finale NK Aspiranten Rijnsburg KNDB 1985
Halve Finale NK Junioren KNDB 1985
Halve Finale NK Vrouwen KNDB 1985
Halve Finale NK Vrouwen Groep B en C KNDB 1985
Interland Nederland - Belgie KNDB 1985
Kwartfinale Kampioenschap van Nederland KNDB 1985
Nationale Clubcompetitie KNDB 1985
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1985
Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 1985
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 1985
Nederlands Kampioenschap Visueel Gehandicapten KNDB 1985
Nederlands Kampioenschap Vrouwen KNDB 1985
NK Pupillen Algemeen KNDB 1985
Rayonwedstrijden NK KNDB 1985
Volmac zeskamp KNDB 1985
WK-match Clerc - Gantvarg KNDB 1985
Halve Finale NK Algemeen KNDB 1984
Halve Finale NK Aspiranten KNDB 1984
Halve Finale NK Junioren KNDB 1984
Interland Nederland - USSR KNDB 1984
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1984
Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 1984
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 1984
Nederlands Kampioenschap Visueel Gehandicapten KNDB 1984
Nederlands Kampioenschap Vrouwen KNDB 1984
NK Pupillen Algemeen KNDB 1984
NK voor Clubteams KNDB 1984
NK voor Clubteams KNDB 1984
Rayonwedstrijden NK KNDB 1984
WK Juniors Amstelveen KNDB 1984
Europees Kampioenschap KNDB 1983
Halve Finale NK Algemeen KNDB 1983
Halve Finale NK Aspiranten KNDB 1983
Halve Finale NK Junioren KNDB 1983
Interland Nederland - Belgie KNDB 1983
Nationale Clubcompetitie KNDB 1983
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1983
Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 1983
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 1983
Nederlands Kampioenschap Visueel Gehandicapten KNDB 1983
Nederlands Kampioenschap Vrouwen KNDB 1983
NK Pupillen Algemeen KNDB 1983
NK voor Clubteams KNDB 1983
Rayonwedstrijden NK KNDB 1983
Volmac-trofee KNDB 1983
WK Juniors Westerhaar KNDB 1983
WK-match Wiersma - Van der Wal KNDB 1983
Halve Finale NK Algemeen KNDB 1982
Halve Finale NK Aspiranten KNDB 1982
Halve Finale NK Junioren KNDB 1982
Halve Finale NK Pupillen KNDB 1982
Halve Finale NK Vrouwen KNDB 1982
Interland Nederland - USSR KNDB 1982
Jeugdtoernooi Linschoten KNDB 1982
Nationale Clubcompetitie KNDB 1982
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1982
Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 1982
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 1982
Nederlands Kampioenschap Visueel Gehandicapten KNDB 1982
Nederlands Kampioenschap Vrouwen KNDB 1982
NK Pupillen Algemeen KNDB 1982
NK Sneldammen KNDB 1982
NK voor Clubteams KNDB 1982
Noordelijk Kampioenschap 1e klasse KNDB 1982
Noordelijk Meisjeskampioenschap KNDB 1982
Rayonwedstrijden NK KNDB 1982
Rayonwedstrijden NK Groep A KNDB 1982
Halve Finale NK Algemeen KNDB 1981
Halve Finale NK Aspiranten KNDB 1981
Halve Finale NK Junioren KNDB 1981
Interland Nederland - Belgie KNDB 1981
Nationale Clubcompetitie KNDB 1981
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1981
Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 1981
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 1981
Nederlands Kampioenschap Visueel Gehandicapten KNDB 1981
Nederlands Kampioenschap Vrouwen KNDB 1981
NK Pupillen Algemeen KNDB 1981
NK Sneldammen KNDB 1981
Rayonwedstrijden NK KNDB 1981
WK-match Gantwarg - Wiersma KNDB 1981
EK Landenteams Rijssen KNDB 1980
Halve Finale NK Algemeen KNDB 1980
Interland Nederland - USSR KNDB 1980
IT SCS Amersfoort KNDB 1980
Match Wiersma - NDiaye KNDB 1980
Nationale Clubcompetitie KNDB 1980
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1980
Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 1980
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 1980
Nederlands Kampioenschap Visueel Gehandicapten KNDB 1980
Nederlands Kampioenschap Vrouwen KNDB 1980
NK Pupillen Algemeen KNDB 1980
Rayonwedstrijden NK KNDB 1980
Rayonwedstrijden NK AtmD KNDB 1980
Wereldkampioenschap Vrouwen De Lier KNDB 1980
WK Juniors De Lier KNDB 1980
Amsterdam Training KNDB 1979
Halve Finale NK Algemeen KNDB 1979
Halve Finale NK Aspiranten KNDB 1979
Halve Finale NK Junioren KNDB 1979
Interland Nederland - Belgie KNDB 1979
Match Kouperman - Van der Wal KNDB 1979
Nationale Clubcompetitie KNDB 1979
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1979
Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 1979
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 1979
Nederlands Kampioenschap Visueel Gehandicapten KNDB 1979
Nederlands Kampioenschap Vrouwen KNDB 1979
NK Pupillen Algemeen KNDB 1979
NK Sneldammen Jeugd KNDB 1979
Open Kampioenschap van Nederland KNDB 1979
Rayonwedstrijden NK KNDB 1979
Rayonwedstrijden NK KNDB 1979
Wereldkampioenschap Vrouwen Sneek KNDB 1979
WK Juniors Sneek KNDB 1979
WK-match Wiersma - Gantwarg KNDB 1979
Barrage om 2 plaatsen WK Arco KNDB 1978
Halve Finale NK Algemeen KNDB 1978
Nationale Clubcompetitie KNDB 1978
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1978
Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 1978
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 1978
Nederlands Kampioenschap Visueel Gehandicapten KNDB 1978
Nederlands Kampioenschap Vrouwen KNDB 1978
NK Sneldammen KNDB 1978
Rayonwedstrijden NK KNDB 1978
Rayonwedstrijden NK Groep E KNDB 1978
Amsterdam Training KNDB 1977
Halve Finale NK Algemeen KNDB 1977
Halve Finale NK Aspiranten KNDB 1977
Halve Finale NK Junioren KNDB 1977
Halve Finale NK Vrouwen KNDB 1977
Interland Nederland - Belgie KNDB 1977
Interland Nederland - Frankrijk KNDB 1977
Nationale Clubcompetitie KNDB 1977
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1977
Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 1977
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 1977
Nederlands Kampioenschap Visueel Gehandicapten KNDB 1977
Nederlands Kampioenschap Vrouwen KNDB 1977
Rayonwedstrijden NK KNDB 1977
Wereldkampioenschap Vrouwen Amsterdam KNDB 1977
WK Juniors Amsterdam KNDB 1977
Halve Finale NK Algemeen KNDB 1976
Kloksimultaan Harm Wiersma KNDB 1976
Kloksimultaan Ton Sijbrands KNDB 1976
Nationale Clubcompetitie KNDB 1976
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1976
Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 1976
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 1976
Nederlands Kampioenschap Visueel Gehandicapten KNDB 1976
Nederlands Kampioenschap Vrouwen KNDB 1976
NK Sneldammen Jeugd KNDB 1976
Rayonwedstrijden NK KNDB 1976
Rayonwedstrijden NK Groep A KNDB 1976
Wereldkampioenschap KNDB 1976
Wereldkampioenschap Vrouwen Amsterdam KNDB 1976
WK Juniors Amsterdam KNDB 1976
Halve Finale NK Algemeen KNDB 1975
Halve Finale NK Junioren KNDB 1975
Interland Nederland - Belgie KNDB 1975
Nationale Clubcompetitie KNDB 1975
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1975
Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 1975
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 1975
Nederlands Kampioenschap Visueel Gehandicapten KNDB 1975
Nederlands Kampioenschap Vrouwen KNDB 1975
NK Sneldammen KNDB 1975
Rayonwedstrijden NK KNDB 1975
Rayonwedstrijden NK Groep E KNDB 1975
Wereldkampioenschap Vrouwen Amsterdam KNDB 1975
Wereldrecordpoging Simultaandammen Harm Wiersma KNDB 1975
WK Juniors Amsterdam KNDB 1975
Halve Finale NK Algemeen KNDB 1974
Interland Nederland - USSR KNDB 1974
Nationale Clubcompetitie KNDB 1974
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1974
Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 1974
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 1974
Nederlands Kampioenschap Visueel Gehandicapten KNDB 1974
Nederlands Kampioenschap Vrouwen KNDB 1974
Rayonwedstrijden NK KNDB 1974
Rayonwedstrijden NK Junioren KNDB 1974
Studentenkampioenschap van Nederland KNDB 1974
Wereldkampioenschap Vrouwen Amsterdam KNDB 1974
WK Juniors Amsterdam KNDB 1974
Halve Finale NK Algemeen KNDB 1973
Interland Nederland - Belgie KNDB 1973
Nationale Clubcompetitie KNDB 1973
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1973
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 1973
Nederlands Kampioenschap Visueel Gehandicapten KNDB 1973
Nederlands Kampioenschap Vrouwen KNDB 1973
Rayonwedstrijden NK KNDB 1973
Trainingsmatch Sijbrands - Holstvoogd KNDB 1973
Wereldkampioenschap Vrouwen Amsterdam KNDB 1973
WK Juniors Amsterdam KNDB 1973
WK-match Sijbrands - Andreiko KNDB 1973
Halve Finale NK Algemeen KNDB 1972
Interland Nederland - USSR KNDB 1972
Jumbo match KNDB 1972
Nationale Clubcompetitie KNDB 1972
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1972
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 1972
Nederlands Kampioenschap Visueel Gehandicapten KNDB 1972
Rayonwedstrijden NK KNDB 1972
Studentenkampioenschap van Nederland KNDB 1972
Wereldkampioenschap KNDB 1972
WK Juniors Amsterdam KNDB 1972
Halve Finale NK Algemeen KNDB 1971
Nationale Clubcompetitie KNDB 1971
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1971
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 1971
Nederlands Kampioenschap Visueel Gehandicapten KNDB 1971
Rayonwedstrijden NK KNDB 1971
WK Juniors Amsterdam KNDB 1971
Halve Finale NK Algemeen KNDB 1970
Interland Nederland - Belgie KNDB 1970
Interland Nederland - USSR KNDB 1970
Nationale Clubcompetitie KNDB 1970
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1970
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 1970
Open NK KNDB 1970
Rayonwedstrijden NK KNDB 1970
Studentenkampioenschap van Nederland KNDB 1970
Halve Finale NK Algemeen KNDB 1969
Halve Finale NK Algemeen Gr. B KNDB 1969
Nationale Clubcompetitie KNDB 1969
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1969
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 1969
Rayonwedstrijden NK KNDB 1969
Erewedstrijd Jozef Blankenaar KNDB 1968
Gewestelijke Kwalificatie NK KNDB 1968
Interland Nederland - Belgie KNDB 1968
Interland Nederland - USSR KNDB 1968
Nationale Clubcompetitie KNDB 1968
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1968
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 1968
Rayonwedstrijden NK KNDB 1968
Nationale Clubcompetitie KNDB 1967
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1967
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 1967
Nationale Clubcompetitie KNDB 1966
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1966
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 1966
Finale Coca Cola Cup KNDB 1965
Gewestelijke Kwalificatie NK KNDB 1965
Nationale Clubcompetitie KNDB 1965
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1965
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 1965
Studentenkampioenschap van Nederland KNDB 1965
Interland Nederland - Belgie KNDB 1964
Nationale Clubcompetitie KNDB 1964
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1964
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 1964
Gewestelijke Kwalificatie NK KNDB 1963
Nationale Clubcompetitie KNDB 1963
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1963
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 1963
Finale Coca Cola Cup KNDB 1962
Interland Nederland - Belgie KNDB 1962
Nationale Clubcompetitie KNDB 1962
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1962
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 1962
Finale Coca Cola Cup KNDB 1961
Gewestelijke Kwalificatie NK KNDB 1961
Nationale Clubcompetitie KNDB 1961
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1961
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 1961
Drieprovinciëntoernooi KNDB 1960
Finale Coca Cola Cup KNDB 1960
Haagse Zeskamp KNDB 1960
Interland Nederland - Belgie KNDB 1960
Nationale Clubcompetitie KNDB 1960
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1960
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 1960
Wereldkampioenschap KNDB 1960
Drieprovinciëntoernooi KNDB 1959
Gewestelijke Kwalificatie NK KNDB 1959
Nationale Clubcompetitie KNDB 1959
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1959
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 1959
Challenge Mondial Rotterdam KNDB 1958
Drieprovinciëntoernooi KNDB 1958
Gewestelijke Kwalificatie NK KNDB 1958
Interland Nederland - Belgie KNDB 1958
Nationale Clubcompetitie KNDB 1958
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1958
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 1958
WK-match Deslauriers - Koeperman KNDB 1958
Drieprovinciëntoernooi KNDB 1957
Gewestelijke Kwalificatie NK KNDB 1957
Nationale Clubcompetitie KNDB 1957
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1957
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 1957
Drieprovinciëntoernooi KNDB 1956
Gewestelijke Kwalificatie NK KNDB 1956
Interland Nederland - Belgie KNDB 1956
KNDB Teamwedstrijden KNDB 1956
Nationale Clubcompetitie KNDB 1956
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1956
Wereldkampioenschap KNDB 1956
Gewestelijke Kwalificatie NK KNDB 1955
Nationale Clubcompetitie KNDB 1955
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1955
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 1955
Utrechtse Vierkamp KNDB 1955
Challenge Mondial KNDB 1954
Gewestelijke Kwalificatie NK KNDB 1954
Interland Nederland - Belgie KNDB 1954
Nationale Clubcompetitie KNDB 1954
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1954
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 1954
WK-match Roozenburg - Huisman KNDB 1954
Gewestelijke Kwalificatie NK KNDB 1953
Nationale Clubcompetitie KNDB 1953
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1953
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 1953
Nationale Clubcompetitie KNDB 1952
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1952
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 1952
Wereldkampioenschap KNDB 1952
Drieprovinciëntoernooi KNDB 1951
Kwalificatie NK Algemeen KNDB 1951
Match Van Dijk - Verpoest O KNDB 1951
Nationale Clubcompetitie KNDB 1951
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1951
Nederlands Kampioenschap Junioren (Jubileumtoernooi) KNDB 1951
WK-match Keller - Roozenburg KNDB 1951
Drieprovinciëntoernooi KNDB 1950
Kwalificatie NK Algemeen KNDB 1950
Match Roozenburg - Raichenbach Hilversum KNDB 1950
Nationale Clubcompetitie KNDB 1950
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1950
Rayonwedstrijden NK KNDB 1950
Drieprovinciëntoernooi KNDB 1949
Gewestelijke Kwalificatie NK KNDB 1949
KNDB Teamwedstrijden KNDB 1949
Kwalificatie NK Algemeen KNDB 1949
Nationale Clubcompetitie KNDB 1949
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1949
Kwalificatie NK Algemeen KNDB 1948
Match Van der Staaij - Keller KNDB 1948
Nationale Clubcompetitie KNDB 1948
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1948
Wereldkampioenschap KNDB 1948
Finale Het Vrije Volk Toernooi KNDB 1947
Kwartetwedstrijden KNDB 1947
Nationale Clubcompetitie KNDB 1947
WK-match Keller - Ghestem KNDB 1947
Halve Finale NK Algemeen KNDB 1946
Internationale Zeskamp KNDB 1946
Kwartetwedstrijden KNDB 1946
Match Roozenburg - Keller KNDB 1946
Nationale Clubcompetitie KNDB 1946
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1946
Nationale Clubcompetitie KNDB 1944
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1944
Nationale Clubcompetitie KNDB 1943
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1943
Extra Meesterwedstrijd KNDB 1942
Jubileum Meesterwedstrijd KNDB 1942
Match Bom - Meester KNDB 1942
Nationale Clubcompetitie KNDB 1942
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1942
Halve Finale Meesterwedstrijd KNDB 1941
Match Bom - Huisman KNDB 1941
Meesterwedstrijd KNDB 1941
Nationale Clubcompetitie KNDB 1941
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1941
Noord-Nederlandse Clubcompetitie KNDB 1941
Arbeiderspers toernooi KNDB 1940
Halve Finale Meesterwedstrijd KNDB 1940
Match Raman - De Graag KNDB 1940
Meesterwedstrijd KNDB 1940
Nationale Clubcompetitie KNDB 1940
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1940
Halve Finale Meesterwedstrijd KNDB 1939
KNDB Teamwedstrijden KNDB 1939
Match Bom - Raichenbach Den Haag KNDB 1939
Meesterwedstrijd KNDB 1939
Nationale Clubcompetitie KNDB 1939
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1939
Halve Finale Meesterwedstrijd KNDB 1938
KNDB Teamwedstrijden KNDB 1938
Match Druijf - Raichenbach KNDB 1938
Match Raichenbach - Bom Den Haag KNDB 1938
Meesterwedstrijd KNDB 1938
Nationale Clubcompetitie KNDB 1938
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1938
WK-match Raichenbach - Keller KNDB 1938
Halve Finale Meesterwedstrijd KNDB 1937
KNDB Teamwedstrijden KNDB 1937
Match Keller - Springer KNDB 1937
Meesterwedstrijd KNDB 1937
Nationale Clubcompetitie KNDB 1937
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1937
WK-match Raichenbach - Springer KNDB 1937
Halve Finale Meesterwedstrijd KNDB 1936
KNDB Teamwedstrijden KNDB 1936
Match Springer - Vaessen KNDB 1936
Meesterwedstrijd KNDB 1936
Nationale Clubcompetitie KNDB 1936
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1936
Vierdistrictenwedstrijd KNDB 1936
WK-match Vos - Raichenbach KNDB 1936
KNDB Teamwedstrijden KNDB 1935
Meesterwedstrijd KNDB 1935
Nationale Clubcompetitie KNDB 1935
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1935
Vierdistrictenwedstrijd Den Haag KNDB 1935
KNDB Teamwedstrijden KNDB 1934
Meesterwedstrijd KNDB 1934
Nationale Clubcompetitie KNDB 1934
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1934
Vierdistrictenwedstrijd KNDB 1934
KNDB Teamwedstrijden KNDB 1933
Meesterwedstrijd KNDB 1933
Nationale Clubcompetitie KNDB 1933
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1933
Vijfkamp Rotterdam KNDB 1933
KNDB Teamwedstrijden KNDB 1932
Meesterwedstrijd KNDB 1932
Nationale Clubcompetitie KNDB 1932
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1932
Halve Finale Meesterwedstrijd KNDB 1931
KNDB Teamwedstrijden KNDB 1931
Meesterwedstrijd KNDB 1931
Nationale Clubcompetitie KNDB 1931
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1931
Halve Finale Meesterwedstrijd KNDB 1930
Het Vaderland toernooi KNDB 1930
KNDB Teamwedstrijden KNDB 1930
Meesterwedstrijd KNDB 1930
Nationale Clubcompetitie KNDB 1930
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1930
Halve Finale Meesterwedstrijd KNDB 1929
Meesterwedstrijd KNDB 1929
Nationale Clubcompetitie KNDB 1929
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1929
Halve Finale Meesterwedstrijd KNDB 1928
KNDB Teamwedstrijden KNDB 1928
Kwalificatie WK Algemeen KNDB 1928
Meesterwedstrijd KNDB 1928
Nationale Clubcompetitie KNDB 1928
Olympisch toernooi RK Dambond KNDB 1928
Wereldkampioenschap Amsterdam KNDB 1928
Halve Finale Meesterwedstrijd KNDB 1927
Kwalificatie Meesterwedstrijd KNDB 1927
Meesterwedstrijd KNDB 1927
Nationale Clubcompetitie KNDB 1927
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1927
Meesterwedstrijd KNDB 1926
Nationale Clubcompetitie KNDB 1926
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1926
KNDB Teamwedstrijden KNDB 1925
Match De Jongh - Keller KNDB 1925
Match Keller - Damme KNDB 1925
Meesterwedstrijd KNDB 1925
Nationale Clubcompetitie KNDB 1925
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1925
Meesterwedstrijd KNDB 1924
Nationale Clubcompetitie KNDB 1924
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1924
Kwalificatie Meesterwedstrijd KNDB 1923
Meesterwedstrijd KNDB 1923
Nationale Clubcompetitie KNDB 1923
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1923
Halve Finale A Meesterwedstrijd KNDB 1922
Halve Finale B Meesterwedstrijd KNDB 1922
Match Lochtenberg - Visser KNDB 1922
Meesterwedstrijd KNDB 1922
Nationale Clubcompetitie KNDB 1922
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1922
Kwalificatie Meesterwedstrijd KNDB 1921
Match De Boer - Van Dartelen KNDB 1921
Match De Haas - Fabre KNDB 1921
Meesterwedstrijd KNDB 1921
Nationale Clubcompetitie KNDB 1921
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1921
Meesterwedstrijd KNDB 1920
Nationale Clubcompetitie KNDB 1920
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1920
Vierkamp Amsterdam KNDB 1920
Meesterwedstrijd KNDB 1919
Nationale Clubcompetitie KNDB 1919
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1919
Meesterwedstrijd KNDB 1918
Nationale Clubcompetitie KNDB 1918
Meesterwedstrijd KNDB 1917
Nationale Clubcompetitie KNDB 1917
Meesterwedstrijd KNDB 1916
Nationale Clubcompetitie KNDB 1916
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1916
KNDB Teamwedstrijden KNDB 1915
Meesterwedstrijd KNDB 1915
Nationale Clubcompetitie KNDB 1915
Nationale Clubcompetitie KNDB 1914
Meesterwedstrijd KNDB 1913
Nationale Clubcompetitie KNDB 1913
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1913
Match Molimard - De Haas KNDB 1912
Wereldkampioenschap KNDB 1912
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1911
WK-match Weiss-Hoogland KNDB 1911
Kwalificatie Meesterwedstrijd KNDB 1910
Meesterwedstrijd KNDB 1910
Nationale Clubcompetitie KNDB 1910
KNDB Teamwedstrijden KNDB 1909
Corpsdamwedstrijd Bodegraven KNDB 1908
KNDB Teamwedstrijden KNDB 1908
Match De Bruyn - De Haas KNDB 1908
Nationale Clubcompetitie KNDB 1908
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1908
Onderlinge Vereeniginswedstrijd 2de Paasdag KNDB 1908
Correspondentie-wedstrijd Nationale bond KNDB 1907
KNDB Teamwedstrijden KNDB 1907
Korpswedstrijd Woerden KNDB 1907
Nationale Clubcompetitie KNDB 1907
Utrecht teamwedstrijd KNDB 1907
WK-match De Haas - Weiss KNDB 1907
Massakamp Stichting NDB KNDB 1906
Teamwedstrijden KNDB 1906
Zeskamp A.N.D. KNDB 1906
Nationale Clubcompetitie KNDB 1905
KNDB Teamwedstrijden KNDB 1904
Match De Haas - Weiss Amsterdam KNDB 1904
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1904
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1902
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1900
Match Dettmeijer - Baudet KNDB 1886
NT Breda Nationaal Concours KNDB 1886
Match Moser - Van Veen correspondentie Nederland 1939
Overige gegevens:
Clubs
Spelers
Archief
Laatste ingevoerde toernooien:
24-04-2024
Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 2024
22-04-2024
World Cup *** Flevoland Open KNDB 2024
21-04-2024
NK Aspiranten en Junioren Meisjes KNDB 2024
20-04-2024
Barrage 2 Wereldkampioenschap KNDB 1996
19-04-2024
Barrage 2 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1996
19-04-2024
Match Wiersma - Valneris KNDB 1996
19-04-2024
Barrage 2 WK Cadets KNDB 1996
19-04-2024
Barrage WK Cadets KNDB 1996
09-04-2024
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 2024
08-04-2024
NK Pupillen Algemeen KNDB 2024
07-04-2024
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 1990
30-03-2024
Rayonwedstrijden NK KNDB 1978
30-03-2024
Barrage HF NK Junioren KNDB 2024
23-03-2024
Halve Finale NK Aspiranten Hoogeveen KNDB 2024
22-03-2024
Rayonwedstrijden NK KNDB 1974