Ronde 1 |
vr 02-06-2000 | Neva St.Petersburg | - | Dnieprospecstal Zaporozhe | | 1 | - | 3 | | | |
| Anastasiya Krasnova | - | Olga Baltazhy (2214) | | 0 | - | 2 | | | |
| Antonina Langina | - | Yevgeniya Basova | | 1 | - | 1 | | | |
| Motorola Riga | - | Nijverdal | | 3 | - | 1 | | | |
| Zoja Golubeva (2295) | - | Tanya Chub (2219) | | 1 | - | 1 | | | |
| Olga Sadovskaja (2117) | - | Vitalia Doumesh (2108) | | 2 | - | 0 | | | |
| Motor Sitch Snieznoje | - | Neftianick Ishymbai | | 3 | - | 1 | | | |
| Darya Tkachenko (2159) | - | Elena Milshina-Djemotskina (2166) | | 1 | - | 1 | | | |
| Olena Piestunowa | - | Tamara Tansykkuzhina (2193) | | 2 | - | 0 | | | Partij |
Ronde 2 |
| UKS Lokator Gniezno | - | Neva St.Petersburg | | 2 | - | 2 | | | |
| Ewa Siuda (2136) | - | Anastasiya Krasnova | | 1 | - | 1 | | | |
| Martyna Siwek | - | Antonina Langina | | 1 | - | 1 | | | |
| Nijverdal | - | Motor Sitch Snieznoje | | 2 | - | 2 | | | |
| Vitalia Doumesh (2108) | - | Darya Tkachenko (2159) | | 1 | - | 1 | | | |
| Tanya Chub (2219) | - | Olena Piestunowa | | 1 | - | 1 | | | |
| Dnieprospecstal Zaporozhe | - | Motorola Riga | | 1 | - | 3 | | | |
| Olga Baltazhy (2214) | - | Zoja Golubeva (2295) | | 1 | - | 1 | | | |
| Yevgeniya Basova | - | Olga Sadovskaja (2117) | | 0 | - | 2 | | | |
Ronde 3 |
za 03-06-2000 | Motorola Riga | - | UKS Lokator Gniezno | | 2 | - | 2 | | | |
| Zoja Golubeva (2295) | - | Ewa Siuda (2136) | | 1 | - | 1 | | | |
| Olga Sadovskaja (2117) | - | Martyna Siwek | | 1 | - | 1 | | | |
| Motor Sitch Snieznoje | - | Dnieprospecstal Zaporozhe | | 0 | - | 4 | | | |
| Darya Tkachenko (2159) | - | Olga Baltazhy (2214) | | 0 | - | 2 | | | |
| Olena Piestunowa | - | Yevgeniya Basova | | 0 | - | 2 | | | |
| Neftianick Ishymbai | - | Nijverdal | | 1 | - | 3 | | | |
| Elena Milshina-Djemotskina (2166) | - | Tanya Chub (2219) | | 1 | - | 1 | | | |
| Tamara Tansykkuzhina (2193) | - | Vitalia Doumesh (2108) | | 0 | - | 2 | | | |
Ronde 4 |
zo 04-06-2000 | Dnieprospecstal Zaporozhe | - | Neftianick Ishymbai | | 2 | - | 2 | | | |
| Olga Baltazhy (2214) | - | Elena Milshina-Djemotskina (2166) | | 1 | - | 1 | | | |
| Yevgeniya Basova | - | Guzel Georgieva-Ishmuratova (2115) | | 1 | - | 1 | | | |
| UKS Lokator Gniezno | - | Motor Sitch Snieznoje | | 0 | - | 4 | | | |
| Ewa Siuda (2136) | - | Darya Tkachenko (2159) | | 0 | - | 2 | | | |
| Martyna Siwek | - | Olena Piestunowa | | 0 | - | 2 | | | |
| Neva St.Petersburg | - | Motorola Riga | | 1 | - | 3 | | | |
| Anastasiya Krasnova | - | Zoja Golubeva (2295) | | 0 | - | 2 | | | |
| Antonina Langina | - | Olga Sadovskaja (2117) | | 1 | - | 1 | | | |
Ronde 5 |
ma 05-06-2000 | Motor Sitch Snieznoje | - | Neva St.Petersburg | | 3 | - | 1 | | | |
| Darya Tkachenko (2159) | - | Anastasiya Krasnova | | 1 | - | 1 | | | |
| Olena Piestunowa | - | Antonina Langina | | 2 | - | 0 | | | |
| Neftianick Ishymbai | - | UKS Lokator Gniezno | | 3 | - | 1 | | | |
| Tamara Tansykkuzhina (2193) | - | Ewa Siuda (2136) | | 1 | - | 1 | | | |
| Elena Milshina-Djemotskina (2166) | - | Martyna Siwek | | 2 | - | 0 | | | |
| Nijverdal | - | Dnieprospecstal Zaporozhe | | 2 | - | 2 | | | |
| Vitalia Doumesh (2108) | - | Olga Baltazhy (2214) | | 1 | - | 1 | | | |
| Tanya Chub (2219) | - | Yevgeniya Basova | | 1 | - | 1 | | | |
Ronde 6 |
| UKS Lokator Gniezno | - | Nijverdal | | 1 | - | 3 | | | |
| Ewa Siuda (2136) | - | Tanya Chub (2219) | | 0 | - | 2 | | | |
| Martyna Siwek | - | Vitalia Doumesh (2108) | | 1 | - | 1 | | | |
| Neva St.Petersburg | - | Neftianick Ishymbai | | 2 | - | 2 | | | |
| Anastasiya Krasnova | - | Tamara Tansykkuzhina (2193) | | 1 | - | 1 | | | |
| Antonina Langina | - | Elena Milshina-Djemotskina (2166) | | 1 | - | 1 | | | |
| Motorola Riga | - | Motor Sitch Snieznoje | | 2 | - | 2 | | | |
| Zoja Golubeva (2295) | - | Darya Tkachenko (2159) | | 1 | - | 1 | | | |
| Olga Sadovskaja (2117) | - | Olena Piestunowa | | 1 | - | 1 | | | |
Ronde 7 |
di 06-06-2000 | Neftianick Ishymbai | - | Motorola Riga | | 2 | - | 2 | | | |
| Tamara Tansykkuzhina (2193) | - | Zoja Golubeva (2295) | | 1 | - | 1 | | | |
| Elena Milshina-Djemotskina (2166) | - | Olga Sadovskaja (2117) | | 1 | - | 1 | | | |
| Nijverdal | - | Neva St.Petersburg | | 3 | - | 1 | | | |
| Tanya Chub (2219) | - | Anastasiya Krasnova | | 2 | - | 0 | | | Partij |
| Vitalia Doumesh (2108) | - | Antonina Langina | | 1 | - | 1 | | | |
| Dnieprospecstal Zaporozhe | - | UKS Lokator Gniezno | | 3 | - | 1 | | | |
| Olga Baltazhy (2214) | - | Ewa Siuda (2136) | | 2 | - | 0 | | | |
| Yevgeniya Basova | - | Martyna Siwek | | 1 | - | 1 | | | |