Round 1 |
za 17-06-2017 | IJmuiden | - | HDC Hoogeveen 2 | | 2 | - | 6 | | | |
| Max Doornbosch (914) | - | Vincent Houtjes (903) | | 2 | - | 0 | | | |
| Martijn Vis | - | Pascal Strijker (649) | | 0 | - | 2 | | | |
| Renée Bal | - | Renco Oostindjer (640) | | 0 | - | 2 | | | |
| Moritz Woestenburg | - | Vera Brunink | | 0 | - | 2 | | | |
| HDC Hoogeveen 3 | - | Warffum | | 5 | - | 3 | | | |
| Lisa Schep (446) | - | Lotte Meijer (569) | | 0 | - | 2 | | | |
| Leon Wassen | - | Joost Meijer | | 1 | - | 1 | | | |
| Wilmer Oostindjer | - | Maurice Pool | | 2 | - | 0 | | | |
| Mart Slim | - | Esmee Rosema | | 2 | - | 0 | | | |
| Denk en Zet Culemborg | - | HDC Hoogeveen | | 1 | - | 7 | | | |
| Thijs Vreugdenhil (1091) | - | Nick Waterink (1211) | | 1 | - | 1 | | | |
| Gregory de Vries (107) | - | Wouter Sosef (883) | | 0 | - | 2 | | | |
| Simon Harmsma (894) | - | Roland Kreeft (803) | | 0 | - | 2 | | | |
| Albert Cramer | - | Matthijs Jonkman (723) | | 0 | - | 2 | | | |
| DES Lunteren | - | Het Noorden | | 4 | - | 4 | | | |
| Johan Top (879) | - | Floris Tol (907) | | 2 | - | 0 | | | |
| Tristan van der Velde (775) | - | Suzanne Staal (785) | | 2 | - | 0 | | | |
| Levien Cysouw | - | Sander Staal (681) | | 0 | - | 2 | | | |
| Joël Melissen | - | Sil Bols | | 0 | - | 2 | | | |
| Rompa Leder/D.A.M. | - | Brainsport Eindhoven | | 3 | - | 5 | | | |
| Kasper Barentsen | - | Jan Kornilov (846) | | 1 | - | 1 | | | |
| Casper Derks | - | Egor Kornilov | | 2 | - | 0 | | | |
| Mirte Verheijen | - | Tanya-Marie Cnossen | | 0 | - | 2 | | | |
| Yuri Derks | - | Lev Gilevych (646) | | 0 | - | 2 | | | |
| SNA | - | Den Haag | | 5 | - | 3 | | | |
| Maarten van Ammers (739) | - | Berke Yigittürk (1064) | | 1 | - | 1 | | | |
| Jelle van der Eng (488) | - | Jan Christiaan Wahls (567) | | 2 | - | 0 | | | |
| Luca Smit | - | Emre Hageman (823) | | 0 | - | 2 | | | |
| Puck Boudens | - | Ysila Taramov | | 2 | - | 0 | | | |
| WSDV | - | DEZ Laren | | 8 | - | 0 | | | |
| Robert-Jan van Steenbergen (965) | - | Tom Knapen (1039) | | 2 | - | 0 | | | |
| Jorne Huiting (1104) | - | Sarah Hanhart | | 2 | - | 0 | | | |
| Ákosh Kardos (834) | - | Pieter Hanhart | | 2 | - | 0 | | | |
| Ivar Smijers (736) | - | Karsten Konniger | | 2 | - | 0 | | | |
| DEZ Reeuwijk | - | Dammers Uit Oost | | 2 | - | 6 | | | |
| Maaike de Bruin (437) | - | Michiel Bibbe (777) | | 0 | - | 2 | | | |
| Rick Verbunt | - | Hans Rinner (784) | | 0 | - | 2 | | | |
| Anna Verbunt | - | Hidde Terpstra | | 2 | - | 0 | | | |
| Anouk de Vries | - | Niels Willemsen | | 0 | - | 2 | | | |
Round 2 |
| Het Noorden | - | WSDV | | 2 | - | 6 | | | |
| Floris Tol (907) | - | Jorne Huiting (1104) | | 1 | - | 1 | | | |
| Suzanne Staal (785) | - | Machiel Weistra (972) | | 0 | - | 2 | | | |
| Sander Staal (681) | - | Ákosh Kardos (834) | | 1 | - | 1 | | | |
| Sil Bols | - | Ivar Smijers (736) | | 0 | - | 2 | | | |
| HDC Hoogeveen | - | HDC Hoogeveen 2 | | 6 | - | 2 | | | |
| Nick Waterink (1211) | - | Vincent Houtjes (903) | | 1 | - | 1 | | | |
| Wouter Sosef (883) | - | Pascal Strijker (649) | | 2 | - | 0 | | | |
| Roland Kreeft (803) | - | Renco Oostindjer (640) | | 1 | - | 1 | | | |
| Matthijs Jonkman (723) | - | Vera Brunink | | 2 | - | 0 | | | |
| Dammers Uit Oost | - | HDC Hoogeveen 3 | | 6 | - | 2 | | | |
| Michiel Bibbe (777) | - | Lisa Schep (446) | | 2 | - | 0 | | | |
| Hans Rinner (784) | - | Leon Wassen | | 2 | - | 0 | | | |
| Hidde Terpstra | - | Wilmer Oostindjer | | 0 | - | 2 | | | |
| Niels Willemsen | - | Mart Slim | | 2 | - | 0 | | | |
| Brainsport Eindhoven | - | SNA | | 6 | - | 2 | | | |
| Jan Kornilov (846) | - | Maarten van Ammers (739) | | 0 | - | 2 | | | |
| Lev Gilevych (646) | - | Jelle van der Eng (488) | | 2 | - | 0 | | | |
| Yaroslav Gilevych (398) | - | Luca Smit | | 2 | - | 0 | | | |
| Tanya-Marie Cnossen | - | Puck Boudens | | 2 | - | 0 | | | |
| Warffum | - | DES Lunteren | | 1 | - | 7 | | | |
| Lotte Meijer (569) | - | Johan Top (879) | | 1 | - | 1 | | | |
| Joost Meijer | - | Tristan van der Velde (775) | | 0 | - | 2 | | | |
| Maurice Pool | - | Levien Cysouw | | 0 | - | 2 | | | |
| Esmee Rosema | - | Joël Melissen | | 0 | - | 2 | | | |
| Den Haag | - | Rompa Leder/D.A.M. | | 6 | - | 2 | | | |
| Berke Yigittürk (1064) | - | Kasper Barentsen | | 2 | - | 0 | | | |
| Jan Christiaan Wahls (567) | - | Mirte Verheijen | | 2 | - | 0 | | | |
| Emre Hageman (823) | - | Casper Derks | | 2 | - | 0 | | | |
| Djamaldi Coene | - | Yuri Derks | | 0 | - | 2 | | | |
| DEZ Reeuwijk | - | IJmuiden | | 5 | - | 3 | | | |
| Maaike de Bruin (437) | - | Max Doornbosch (914) | | 0 | - | 2 | | | |
| Rick Verbunt | - | Martijn Vis | | 1 | - | 1 | | | |
| Anouk de Vries | - | Renée Bal | | 2 | - | 0 | | | |
| Anna Verbunt | - | Ole Heijdra | | 2 | - | 0 | | | |
| DEZ Laren | - | Denk en Zet Culemborg | | 4 | - | 4 | | | |
| Tom Knapen (1039) | - | Thijs Vreugdenhil (1091) | | 0 | - | 2 | | | |
| Sarah Hanhart | - | Gregory de Vries (107) | | 2 | - | 0 | | | |
| Karsten Konniger | - | Simon Harmsma (894) | | 0 | - | 2 | | | |
| Pieter Hanhart | - | Albert Cramer | | 2 | - | 0 | | | |
Round 3 |
| Brainsport Eindhoven | - | Dammers Uit Oost | | 3 | - | 5 | | | |
| Lev Gilevych (646) | - | Michiel Bibbe (777) | | 1 | - | 1 | | | |
| Yaroslav Gilevych (398) | - | Hans Rinner (784) | | 0 | - | 2 | | | |
| Egor Kornilov | - | Hidde Terpstra | | 0 | - | 2 | | | |
| Tanya-Marie Cnossen | - | Niels Willemsen | | 2 | - | 0 | | | |
| WSDV | - | HDC Hoogeveen | | 4 | - | 4 | | | |
| Jorne Huiting (1104) | - | Nick Waterink (1211) | | 0 | - | 2 | | | |
| Machiel Weistra (972) | - | Wouter Sosef (883) | | 0 | - | 2 | | | |
| Ákosh Kardos (834) | - | Roland Kreeft (803) | | 2 | - | 0 | | | |
| Ivar Smijers (736) | - | Matthijs Jonkman (723) | | 2 | - | 0 | | | |
| DES Lunteren | - | Den Haag | | 4 | - | 4 | | | |
| Johan Top (879) | - | Berke Yigittürk (1064) | | 0 | - | 2 | | | |
| Tristan van der Velde (775) | - | Jan Christiaan Wahls (567) | | 2 | - | 0 | | | |
| Levien Cysouw | - | Emre Hageman (823) | | 0 | - | 2 | | | |
| Joël Melissen | - | Ysila Taramov | | 2 | - | 0 | | | |
| SNA | - | DEZ Reeuwijk | | 7 | - | 1 | | | |
| Maarten van Ammers (739) | - | Maaike de Bruin (437) | | 2 | - | 0 | | | |
| Jelle van der Eng (488) | - | Rick Verbunt | | 2 | - | 0 | | | |
| Puck Boudens | - | Anna Verbunt | | 2 | - | 0 | | | |
| Luca Smit | - | Anouk de Vries | | 1 | - | 1 | | | |
| HDC Hoogeveen 2 | - | HDC Hoogeveen 3 | | 8 | - | 0 | | | |
| Vincent Houtjes (903) | - | Lisa Schep (446) | | 2 | - | 0 | | | |
| Pascal Strijker (649) | - | Leon Wassen | | 2 | - | 0 | | | |
| Renco Oostindjer (640) | - | Wilmer Oostindjer | | 2 | - | 0 | | | |
| Vera Brunink | - | Mart Slim | | 2 | - | 0 | | | |
| DEZ Laren | - | Het Noorden | | 1 | - | 7 | | | |
| Tom Knapen (1039) | - | Floris Tol (907) | | 1 | - | 1 | | | |
| Sarah Hanhart | - | Suzanne Staal (785) | | 0 | - | 2 | | | |
| Pieter Hanhart | - | Sander Staal (681) | | 0 | - | 2 | | | |
| Karsten Konniger | - | Sil Bols | | 0 | - | 2 | | | |
| IJmuiden | - | Denk en Zet Culemborg | | 0 | - | 8 | | | |
| Max Doornbosch (914) | - | Thijs Vreugdenhil (1091) | | 0 | - | 2 | | | |
| Martijn Vis | - | Gregory de Vries (107) | | 0 | - | 2 | | | |
| Renée Bal | - | Simon Harmsma (894) | | 0 | - | 2 | | | |
| Moritz Woestenburg | - | Albert Cramer | | 0 | - | 2 | | | |
| Rompa Leder/D.A.M. | - | Warffum | | 6 | - | 2 | | | |
| Kasper Barentsen | - | Lotte Meijer (569) | | 2 | - | 0 | | | |
| Casper Derks | - | Joost Meijer | | 0 | - | 2 | | | |
| Mirte Verheijen | - | Maurice Pool | | 2 | - | 0 | | | |
| Yuri Derks | - | Esmee Rosema | | 2 | - | 0 | | | |
Round 4 |
| Dammers Uit Oost | - | WSDV | | 1 | - | 7 | | | |
| Michiel Bibbe (777) | - | Robert-Jan van Steenbergen (965) | | 1 | - | 1 | | | |
| Hans Rinner (784) | - | Machiel Weistra (972) | | 0 | - | 2 | | | |
| Hidde Terpstra | - | Ákosh Kardos (834) | | 0 | - | 2 | | | |
| Niels Willemsen | - | Ivar Smijers (736) | | 0 | - | 2 | | | |
| HDC Hoogeveen | - | DES Lunteren | | 6 | - | 2 | | | |
| Nick Waterink (1211) | - | Johan Top (879) | | 2 | - | 0 | | | |
| Wouter Sosef (883) | - | Tristan van der Velde (775) | | 1 | - | 1 | | | |
| Roland Kreeft (803) | - | Levien Cysouw | | 1 | - | 1 | | | |
| Matthijs Jonkman (723) | - | Joël Melissen | | 2 | - | 0 | | | |
| Denk en Zet Culemborg | - | Brainsport Eindhoven | | 4 | - | 4 | | | |
| Thijs Vreugdenhil (1091) | - | Jan Kornilov (846) | | 2 | - | 0 | | | |
| Gregory de Vries (107) | - | Lev Gilevych (646) | | 0 | - | 2 | | | |
| Simon Harmsma (894) | - | Tanya-Marie Cnossen | | 2 | - | 0 | | | |
| Albert Cramer | - | Egor Kornilov | | 0 | - | 2 | | | |
| HDC Hoogeveen 2 | - | SNA | | 4 | - | 4 | | | |
| Vincent Houtjes (903) | - | Maarten van Ammers (739) | | 1 | - | 1 | | | |
| Pascal Strijker (649) | - | Jelle van der Eng (488) | | 1 | - | 1 | | | |
| Renco Oostindjer (640) | - | Puck Boudens | | 2 | - | 0 | | | |
| Vera Brunink | - | Luca Smit | | 0 | - | 2 | | | |
| Het Noorden | - | Den Haag | | 4 | - | 4 | | | |
| Floris Tol (907) | - | Berke Yigittürk (1064) | | 0 | - | 2 | | | |
| Suzanne Staal (785) | - | Jan Christiaan Wahls (567) | | 2 | - | 0 | | | |
| Sander Staal (681) | - | Emre Hageman (823) | | 0 | - | 2 | | | |
| Sil Bols | - | Djamaldi Coene | | 2 | - | 0 | | | |
| DEZ Reeuwijk | - | DEZ Laren | | 0 | - | 8 | | | |
| Maaike de Bruin (437) | - | Tom Knapen (1039) | | 0 | - | 2 | | | |
| Rick Verbunt | - | Sarah Hanhart | | 0 | - | 2 | | | |
| Anouk de Vries | - | Karsten Konniger | | 0 | - | 2 | | | |
| Anna Verbunt | - | Pieter Hanhart | | 0 | - | 2 | | | |
| HDC Hoogeveen 3 | - | Rompa Leder/D.A.M. | | 3 | - | 5 | | | |
| Leon Wassen | - | Casper Derks | | 2 | - | 0 | | | |
| Lisa Schep (446) | - | Mirte Verheijen | | 1 | - | 1 | | | |
| Wilmer Oostindjer | - | Kasper Barentsen | | 0 | - | 2 | | | |
| Mart Slim | - | Yuri Derks | | 0 | - | 2 | | | |
| Warffum | - | IJmuiden | | 4 | - | 4 | | | |
| Lotte Meijer (569) | - | Max Doornbosch (914) | | 0 | - | 2 | | | |
| Joost Meijer | - | Martijn Vis | | 0 | - | 2 | | | |
| Maurice Pool | - | Renée Bal | | 2 | - | 0 | | | |
| Esmee Rosema | - | Ole Heijdra | | 2 | - | 0 | | | |
Round 5 |
| WSDV | - | SNA | | 7 | - | 1 | | | |
| Robert-Jan van Steenbergen (965) | - | Maarten van Ammers (739) | | 1 | - | 1 | | | |
| Jorne Huiting (1104) | - | Jelle van der Eng (488) | | 2 | - | 0 | | | |
| Ákosh Kardos (834) | - | Luca Smit | | 2 | - | 0 | | | |
| Ivar Smijers (736) | - | Puck Boudens | | 2 | - | 0 | | | |
| HDC Hoogeveen | - | Dammers Uit Oost | | 8 | - | 0 | | | |
| Nick Waterink (1211) | - | Michiel Bibbe (777) | | 2 | - | 0 | | | |
| Wouter Sosef (883) | - | Hans Rinner (784) | | 2 | - | 0 | | | |
| Roland Kreeft (803) | - | Hidde Terpstra | | 2 | - | 0 | | | |
| Matthijs Jonkman (723) | - | Niels Willemsen | | 2 | - | 0 | | | |
| Brainsport Eindhoven | - | HDC Hoogeveen 2 | | 6 | - | 2 | | | |
| Lev Gilevych (646) | - | Vincent Houtjes (903) | | 0 | - | 2 | | | |
| Jan Kornilov (846) | - | Pascal Strijker (649) | | 2 | - | 0 | | | |
| Yaroslav Gilevych (398) | - | Renco Oostindjer (640) | | 2 | - | 0 | | | |
| Egor Kornilov | - | Vera Brunink | | 2 | - | 0 | | | |
| Het Noorden | - | DEZ Reeuwijk | | 6 | - | 2 | | | |
| Floris Tol (907) | - | Maaike de Bruin (437) | | 2 | - | 0 | | | |
| Suzanne Staal (785) | - | Rick Verbunt | | 0 | - | 2 | | | |
| Sander Staal (681) | - | Anna Verbunt | | 2 | - | 0 | | | |
| Sil Bols | - | Anouk de Vries | | 2 | - | 0 | | | |
| Den Haag | - | Denk en Zet Culemborg | | 4 | - | 4 | | | |
| Berke Yigittürk (1064) | - | Thijs Vreugdenhil (1091) | | 2 | - | 0 | | | |
| Jan Christiaan Wahls (567) | - | Gregory de Vries (107) | | 2 | - | 0 | | | |
| Emre Hageman (823) | - | Simon Harmsma (894) | | 0 | - | 2 | | | |
| Ysila Taramov | - | Albert Cramer | | 0 | - | 2 | | | |
| Rompa Leder/D.A.M. | - | DES Lunteren | | 2 | - | 6 | | | |
| Kasper Barentsen | - | Johan Top (879) | | 0 | - | 2 | | | |
| Mirte Verheijen | - | Tristan van der Velde (775) | | 0 | - | 2 | | | |
| Casper Derks | - | Levien Cysouw | | 0 | - | 2 | | | |
| Yuri Derks | - | Joël Melissen | | 2 | - | 0 | | | |
| DEZ Laren | - | Warffum | | 6 | - | 2 | | | |
| Tom Knapen (1039) | - | Lotte Meijer (569) | | 2 | - | 0 | | | |
| Sarah Hanhart | - | Joost Meijer | | 2 | - | 0 | | | |
| Pieter Hanhart | - | Maurice Pool | | 0 | - | 2 | | | |
| Karsten Konniger | - | Esmee Rosema | | 2 | - | 0 | | | |
| IJmuiden | - | HDC Hoogeveen 3 | | 4 | - | 4 | | | |
| Max Doornbosch (914) | - | Lisa Schep (446) | | 2 | - | 0 | | | |
| Martijn Vis | - | Leon Wassen | | 2 | - | 0 | | | |
| Moritz Woestenburg | - | Wilmer Oostindjer | | 0 | - | 2 | | | |
| Ole Heijdra | - | Mart Slim | | 0 | - | 2 | | | |
Round 6 |
| DES Lunteren | - | WSDV | | 1 | - | 7 | | | |
| Johan Top (879) | - | Robert-Jan van Steenbergen (965) | | 1 | - | 1 | | | |
| Tristan van der Velde (775) | - | Machiel Weistra (972) | | 0 | - | 2 | | | |
| Levien Cysouw | - | Ákosh Kardos (834) | | 0 | - | 2 | | | |
| Joël Melissen | - | Ivar Smijers (736) | | 0 | - | 2 | | | |
| Brainsport Eindhoven | - | HDC Hoogeveen | | 1 | - | 7 | | | |
| Jan Kornilov (846) | - | Nick Waterink (1211) | | 0 | - | 2 | | | |
| Yaroslav Gilevych (398) | - | Wouter Sosef (883) | | 1 | - | 1 | | | |
| Egor Kornilov | - | Roland Kreeft (803) | | 0 | - | 2 | | | |
| Tanya-Marie Cnossen | - | Matthijs Jonkman (723) | | 0 | - | 2 | | | |
| Dammers Uit Oost | - | Het Noorden | | 5 | - | 3 | | | |
| Michiel Bibbe (777) | - | Floris Tol (907) | | 1 | - | 1 | | | |
| Hans Rinner (784) | - | Suzanne Staal (785) | | 2 | - | 0 | | | |
| Hidde Terpstra | - | Sander Staal (681) | | 2 | - | 0 | | | |
| Niels Willemsen | - | Sil Bols | | 0 | - | 2 | | | |
| HDC Hoogeveen 3 | - | Denk en Zet Culemborg | | 4 | - | 4 | | | |
| Lisa Schep (446) | - | Thijs Vreugdenhil (1091) | | 0 | - | 2 | | | |
| Leon Wassen | - | Gregory de Vries (107) | | 2 | - | 0 | | | |
| Wilmer Oostindjer | - | Simon Harmsma (894) | | 0 | - | 2 | | | |
| Mart Slim | - | Albert Cramer | | 2 | - | 0 | | | |
| SNA | - | DEZ Laren | | 3 | - | 5 | | | |
| Maarten van Ammers (739) | - | Tom Knapen (1039) | | 0 | - | 2 | | | |
| Jelle van der Eng (488) | - | Sarah Hanhart | | 2 | - | 0 | | | |
| Puck Boudens | - | Karsten Konniger | | 0 | - | 2 | | | |
| Luca Smit | - | Pieter Hanhart | | 1 | - | 1 | | | |
| HDC Hoogeveen 2 | - | Den Haag | | 4 | - | 4 | | | |
| Pascal Strijker (649) | - | Berke Yigittürk (1064) | | 0 | - | 2 | | | |
| Vincent Houtjes (903) | - | Jan Christiaan Wahls (567) | | 2 | - | 0 | | | |
| Vera Brunink | - | Emre Hageman (823) | | 0 | - | 2 | | | |
| Renco Oostindjer (640) | - | Djamaldi Coene | | 2 | - | 0 | | | |
| IJmuiden | - | Rompa Leder/D.A.M. | | 4 | - | 4 | | | |
| Max Doornbosch (914) | - | Kasper Barentsen | | 2 | - | 0 | | | |
| Martijn Vis | - | Mirte Verheijen | | 2 | - | 0 | | | |
| Renée Bal | - | Casper Derks | | 0 | - | 2 | | | |
| Moritz Woestenburg | - | Yuri Derks | | 0 | - | 2 | | | |
| Warffum | - | DEZ Reeuwijk | | 6 | - | 2 | | | |
| Lotte Meijer (569) | - | Maaike de Bruin (437) | | 0 | - | 2 | | | |
| Joost Meijer | - | Rick Verbunt | | 2 | - | 0 | | | |
| Maurice Pool | - | Anouk de Vries | | 2 | - | 0 | | | |
| Esmee Rosema | - | Anna Verbunt | | 2 | - | 0 | | | |
Round 7 |
| HDC Hoogeveen | - | DEZ Laren | | 7 | - | 1 | | | |
| Nick Waterink (1211) | - | Tom Knapen (1039) | | 1 | - | 1 | | | |
| Wouter Sosef (883) | - | Sarah Hanhart | | 2 | - | 0 | | | |
| Roland Kreeft (803) | - | Pieter Hanhart | | 2 | - | 0 | | | |
| Matthijs Jonkman (723) | - | Karsten Konniger | | 2 | - | 0 | | | |
| WSDV | - | Brainsport Eindhoven | | 8 | - | 0 | | | |
| Machiel Weistra (972) | - | Lev Gilevych (646) | | 2 | - | 0 | | | |
| Jorne Huiting (1104) | - | Jan Kornilov (846) | | 2 | - | 0 | | | |
| Ákosh Kardos (834) | - | Tanya-Marie Cnossen | | 2 | - | 0 | | | |
| Ivar Smijers (736) | - | Yaroslav Gilevych (398) | | 2 | - | 0 | | | |
| Den Haag | - | Dammers Uit Oost | | 5 | - | 3 | | | |
| Berke Yigittürk (1064) | - | Michiel Bibbe (777) | | 2 | - | 0 | | | |
| Jan Christiaan Wahls (567) | - | Hans Rinner (784) | | 1 | - | 1 | | | |
| Emre Hageman (823) | - | Hidde Terpstra | | 2 | - | 0 | | | |
| Ysila Taramov | - | Niels Willemsen | | 0 | - | 2 | | | |
| DES Lunteren | - | IJmuiden | | 7 | - | 1 | | | |
| Johan Top (879) | - | Max Doornbosch (914) | | 2 | - | 0 | | | |
| Tristan van der Velde (775) | - | Martijn Vis | | 1 | - | 1 | | | |
| Levien Cysouw | - | Renée Bal | | 2 | - | 0 | | | |
| Joël Melissen | - | Ole Heijdra | | 2 | - | 0 | | | |
| Rompa Leder/D.A.M. | - | Het Noorden | | 5 | - | 3 | | | |
| Casper Derks | - | Floris Tol (907) | | 2 | - | 0 | | | |
| Kasper Barentsen | - | Suzanne Staal (785) | | 1 | - | 1 | | | |
| Mirte Verheijen | - | Sander Staal (681) | | 0 | - | 2 | | | |
| Yuri Derks | - | Sil Bols | | 2 | - | 0 | | | |
| Denk en Zet Culemborg | - | HDC Hoogeveen 2 | | 5 | - | 3 | | | |
| Thijs Vreugdenhil (1091) | - | Vincent Houtjes (903) | | 2 | - | 0 | | | |
| Gregory de Vries (107) | - | Pascal Strijker (649) | | 0 | - | 2 | | | |
| Simon Harmsma (894) | - | Renco Oostindjer (640) | | 2 | - | 0 | | | |
| Albert Cramer | - | Vera Brunink | | 1 | - | 1 | | | |
| SNA | - | Warffum | | 7 | - | 1 | | | |
| Maarten van Ammers (739) | - | Lotte Meijer (569) | | 1 | - | 1 | | | |
| Jelle van der Eng (488) | - | Joost Meijer | | 2 | - | 0 | | | |
| Luca Smit | - | Maurice Pool | | 2 | - | 0 | | | |
| Puck Boudens | - | Esmee Rosema | | 2 | - | 0 | | | |
| DEZ Reeuwijk | - | HDC Hoogeveen 3 | | 1 | - | 7 | | | |
| Maaike de Bruin (437) | - | Lisa Schep (446) | | 1 | - | 1 | | | |
| Rick Verbunt | - | Leon Wassen | | 0 | - | 2 | | | |
| Anna Verbunt | - | Mart Slim | | 0 | - | 2 | | | |
| Anouk de Vries | - | Wilmer Oostindjer | | 0 | - | 2 | | | |
Round 8 |
| Den Haag | - | HDC Hoogeveen | | 4 | - | 4 | | | |
| Jan Christiaan Wahls (567) | - | Nick Waterink (1211) | | 0 | - | 2 | | | |
| Berke Yigittürk (1064) | - | Wouter Sosef (883) | | 2 | - | 0 | | | |
| Emre Hageman (823) | - | Roland Kreeft (803) | | 2 | - | 0 | | | |
| Djamaldi Coene | - | Matthijs Jonkman (723) | | 0 | - | 2 | | | |
| Denk en Zet Culemborg | - | WSDV | | 3 | - | 5 | | | |
| Thijs Vreugdenhil (1091) | - | Robert-Jan van Steenbergen (965) | | 1 | - | 1 | | | |
| Gregory de Vries (107) | - | Machiel Weistra (972) | | 0 | - | 2 | | | |
| Albert Cramer | - | Ákosh Kardos (834) | | 0 | - | 2 | | | |
| Simon Harmsma (894) | - | Ivar Smijers (736) | | 2 | - | 0 | | | |
| Dammers Uit Oost | - | DES Lunteren | | 1 | - | 7 | | | |
| Michiel Bibbe (777) | - | Johan Top (879) | | 1 | - | 1 | | | |
| Hans Rinner (784) | - | Tristan van der Velde (775) | | 0 | - | 2 | | | |
| Hidde Terpstra | - | Levien Cysouw | | 0 | - | 2 | | | |
| Niels Willemsen | - | Joël Melissen | | 0 | - | 2 | | | |
| Brainsport Eindhoven | - | IJmuiden | | 6 | - | 2 | | | |
| Yaroslav Gilevych (398) | - | Max Doornbosch (914) | | 0 | - | 2 | | | |
| Lev Gilevych (646) | - | Martijn Vis | | 2 | - | 0 | | | |
| Egor Kornilov | - | Ole Heijdra | | 2 | - | 0 | | | |
| Tanya-Marie Cnossen | - | Moritz Woestenburg | | 2 | - | 0 | | | |
| HDC Hoogeveen 3 | - | DEZ Laren | | 4 | - | 4 | | | |
| Lisa Schep (446) | - | Tom Knapen (1039) | | 0 | - | 2 | | | |
| Leon Wassen | - | Sarah Hanhart | | 1 | - | 1 | | | |
| Wilmer Oostindjer | - | Karsten Konniger | | 2 | - | 0 | | | |
| Mart Slim | - | Pieter Hanhart | | 1 | - | 1 | | | |
| Rompa Leder/D.A.M. | - | SNA | | 6 | - | 2 | | | |
| Kasper Barentsen | - | Maarten van Ammers (739) | | 2 | - | 0 | | | |
| Casper Derks | - | Jelle van der Eng (488) | | 0 | - | 2 | | | |
| Mirte Verheijen | - | Luca Smit | | 2 | - | 0 | | | |
| Yuri Derks | - | Puck Boudens | | 2 | - | 0 | | | |
| Warffum | - | Het Noorden | | 0 | - | 8 | | | |
| Joost Meijer | - | Floris Tol (907) | | 0 | - | 2 | | | |
| Lotte Meijer (569) | - | Suzanne Staal (785) | | 0 | - | 2 | | | |
| Maurice Pool | - | Sander Staal (681) | | 0 | - | 2 | | | |
| Esmee Rosema | - | Sil Bols | | 0 | - | 2 | | | |
| HDC Hoogeveen 2 | - | DEZ Reeuwijk | | 6 | - | 2 | | | |
| Vincent Houtjes (903) | - | Maaike de Bruin (437) | | 2 | - | 0 | | | |
| Pascal Strijker (649) | - | Rick Verbunt | | 2 | - | 0 | | | |
| Renco Oostindjer (640) | - | Anouk de Vries | | 2 | - | 0 | | | |
| Vera Brunink | - | Anna Verbunt | | 0 | - | 2 | | | |
Round 9 |
| WSDV | - | Den Haag | | 6 | - | 2 | | | |
| Robert-Jan van Steenbergen (965) | - | Berke Yigittürk (1064) | | 1 | - | 1 | | | |
| Jorne Huiting (1104) | - | Jan Christiaan Wahls (567) | | 2 | - | 0 | | | |
| Ákosh Kardos (834) | - | Emre Hageman (823) | | 1 | - | 1 | | | |
| Ivar Smijers (736) | - | Ysila Taramov | | 2 | - | 0 | | | |
| HDC Hoogeveen | - | Rompa Leder/D.A.M. | | 8 | - | 0 | | | |
| Nick Waterink (1211) | - | Casper Derks | | 2 | - | 0 | | | |
| Wouter Sosef (883) | - | Kasper Barentsen | | 2 | - | 0 | | | |
| Roland Kreeft (803) | - | Yuri Derks | | 2 | - | 0 | | | |
| Matthijs Jonkman (723) | - | Mirte Verheijen | | 2 | - | 0 | | | |
| DES Lunteren | - | Brainsport Eindhoven | | 5 | - | 3 | | | |
| Johan Top (879) | - | Egor Kornilov | | 1 | - | 1 | | | |
| Tristan van der Velde (775) | - | Jan Kornilov (846) | | 2 | - | 0 | | | |
| Levien Cysouw | - | Lev Gilevych (646) | | 2 | - | 0 | | | |
| Joël Melissen | - | Yaroslav Gilevych (398) | | 0 | - | 2 | | | |
| Dammers Uit Oost | - | Warffum | | 6 | - | 2 | | | |
| Michiel Bibbe (777) | - | Joost Meijer | | 2 | - | 0 | | | |
| Hans Rinner (784) | - | Lotte Meijer (569) | | 2 | - | 0 | | | |
| Niels Willemsen | - | Maurice Pool | | 2 | - | 0 | | | |
| Hidde Terpstra | - | Esmee Rosema | | 0 | - | 2 | | | |
| DEZ Reeuwijk | - | Denk en Zet Culemborg | | 2 | - | 6 | | | |
| Maaike de Bruin (437) | - | Thijs Vreugdenhil (1091) | | 0 | - | 2 | | | |
| Rick Verbunt | - | Gregory de Vries (107) | | 2 | - | 0 | | | |
| Anna Verbunt | - | Simon Harmsma (894) | | 0 | - | 2 | | | |
| Anouk de Vries | - | Albert Cramer | | 0 | - | 2 | | | |
| Het Noorden | - | HDC Hoogeveen 3 | | 5 | - | 3 | | | |
| Floris Tol (907) | - | Leon Wassen | | 2 | - | 0 | | | |
| Suzanne Staal (785) | - | Lisa Schep (446) | | 1 | - | 1 | | | |
| Sander Staal (681) | - | Wilmer Oostindjer | | 0 | - | 2 | | | |
| Sil Bols | - | Mart Slim | | 2 | - | 0 | | | |
| DEZ Laren | - | HDC Hoogeveen 2 | | 3 | - | 5 | | | |
| Tom Knapen (1039) | - | Vincent Houtjes (903) | | 0 | - | 2 | | | |
| Sarah Hanhart | - | Pascal Strijker (649) | | 1 | - | 1 | | | |
| Pieter Hanhart | - | Renco Oostindjer (640) | | 0 | - | 2 | | | |
| Karsten Konniger | - | Vera Brunink | | 2 | - | 0 | | | |
| SNA | - | IJmuiden | | 5 | - | 3 | | | |
| Jelle van der Eng (488) | - | Max Doornbosch (914) | | 0 | - | 2 | | | |
| Maarten van Ammers (739) | - | Martijn Vis | | 1 | - | 1 | | | |
| Puck Boudens | - | Moritz Woestenburg | | 2 | - | 0 | | | |
| Luca Smit | - | Renée Bal | | 2 | - | 0 | | | |