Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Provinciale Clubcompetitie PNHDB 2013/2014

 

Klasse: Hoofdklasse   

 Ronde 1
ma 07-10-2013     Haarlemse Damclub  -   Kunst en Genoegen  
4
-
4
 Paul Smit (1014) - Wim Keessen (1050) 1-11
 Rob van de Klashorst (952) - Adri Voorn (1056) 1-12
 Dimitri Otto (933) - Piet van der Poel (849) 1-13
 Frank Hagebeek (812) - Rene de Jong (899) 1-14
di 08-10-2013     Purmerend 66 2  -   OG Den Ilp  
6
-
2
 Frans Kroese (1056) - Rob Pennekamp (1242) 1-12
 Jan Bakels (1153) - Hans Vermeulen (1136) 1-11
 Kees Schilder (1016) - Bart van Geel (1082) 2-03
 Jan Hania (992) - Tim Karman (789) 2-04
vr 11-10-2013     OG Andijk  -   Almere  
0
-
8
 Remmert Sijm (1077) - Michel Horn (1140) 0-23
 Alex Burgmeijer (825) - Leen van der Gaag (1020) 0-24
 Ab Asma (890) - Robby Koendjbiharie (817) 0-22
 Sijvert Laan (722) - Hendrik-Jan Beekman (951) 0-21
za 12-10-2013     Dam Combinatie Zaanstreek 2  -   Oosterend/Texel  
3
-
5
 Aart van Dijk (701) - Losseni Savané (1229) 0-22
 Cees Staal (743) - Adrie de Jong (1081) 0-23
 Schelte Betten (861) - Jos de Wolf (971) 1-14
 Piet Smit (1131) - Wim Timmer (450) 2-01
 Ronde 2
vr 25-10-2013     OG Den Ilp  -   Dam Combinatie Zaanstreek 2  
8
-
0
 Rob Pennekamp (1242) - Boudewijn van der Veen (990) 2-04
 Bart van Geel (1082) - Schelte Betten (861) 2-03
 Thomas Vermeulen (827) - Cees Staal (743) 2-02
 Hans Vermeulen (1136) - Aart van Dijk (701) 2-01
za 26-10-2013     Oosterend/Texel  -   Haarlemse Damclub  
7
-
1
 Losseni Savané (1229) - Peter Schipper (972) 2-01
 Vic Voskuil (1061) - Paul Smit (1014) 1-14
 Piet Bakelaar (1065) - Rob van de Klashorst (952) 2-03
 Jos de Wolf (971) - Joep Besteman (820) 2-02
ma 28-10-2013     Almere  -   Kunst en Genoegen  
4
-
4
 Frenny Malobie (1113) - Wim Keessen (1050) 1-14Partij
 Michel Horn (1140) - Adri Voorn (1056) 1-11
 Leen van der Gaag (1020) - Piet van der Poel (849) 2-03
 Hendrik-Jan Beekman (951) - Rene de Jong (899) 0-22
di 29-10-2013     Purmerend 66 2  -   OG Andijk  
5
-
3
 Jan Bakels (1153) - Remmert Sijm (1077) 1-11
 Piet Kuijper (1116) - Alex Burgmeijer (825) 2-03
 Frans Kroese (1056) - Ab Asma (890) 2-02
 Frits van der Zee (824) - Kees Steltenpool (744) 0-24
 Ronde 3
ma 11-11-2013     Haarlemse Damclub  -   OG Den Ilp  
5
-
3
 Paul Smit (1014) - Hans Vermeulen (1136) 0-24
 Rob van de Klashorst (952) - Tim Karman (789) 2-01
 Frank Hagebeek (812) - Thomas Vermeulen (827) 1-13
 Dimitri Otto (933) - W. Fennema (831) 2-02
   Almere  -   Purmerend 66 2  
3
-
5
 Frenny Malobie (1113) - Piet Kuijper (1116) 0-21
 Michel Horn (1140) - Frans Kroese (1056) 2-04
 Leen van der Gaag (1020) - Jan Hania (992) 1-12
 Hendrik-Jan Beekman (951) - Kees Schilder (1016) 0-23
vr 15-11-2013     OG Andijk  -   Dam Combinatie Zaanstreek 2  
5
-
3
 Remmert Sijm (1077) - Cees van den Berg (649) 2-01
 Alex Burgmeijer (825) - Schelte Betten (861) 1-14
 Ab Asma (890) - Aart van Dijk (701) 0-22
 Sijvert Laan (722) - Cees Staal (743) 2-03
za 23-11-2013     Kunst en Genoegen  -   Oosterend/Texel  
4
-
4
 Rene de Jong (899) - Losseni Savané (1229) 0-21
 Wim Keessen (1050) - Vic Voskuil (1061) 2-02
 Adri Voorn (1056) - Piet Bakelaar (1065) 1-13
 Piet van der Poel (849) - Jos de Wolf (971) 1-14
 Ronde 4
ma 02-12-2013     Haarlemse Damclub  -   OG Andijk  
2
-
6
 Paul Smit (1014) - Remmert Sijm (1077) 0-21
 Rob van de Klashorst (952) - Alex Burgmeijer (825) 1-13
 Dimitri Otto (933) - Ab Asma (890) 0-22
 Frank Hagebeek (812) - Kees Steltenpool (744) 1-14
   Dam Combinatie Zaanstreek 2  -   Purmerend 66 2  
1
-
7
 Schelte Betten (861) - Frans Kroese (1056) 1-1
 Cees Staal (743) - Piet Kuijper (1116) 0-2
 Aart van Dijk (701) - Jan Hania (992) 0-2
 Cees van den Berg (649) - Kees Schilder (1016) 0-2
vr 06-12-2013     OG Den Ilp  -   Kunst en Genoegen  
7
-
1
 Bart van Geel (1082) - Wim Keessen (1050) 1-12
 Rob Pennekamp (1242) - Adri Voorn (1056) 2-04
 Dirk Vet (737) - Leo Hoogervorst (921) 2-01
 Tim Karman (789) - Piet van der Poel (849) 2-03
za 07-12-2013     Oosterend/Texel  -   Almere  
3
-
5
 Losseni Savané (1229) - Frenny Malobie (1113) 1-14Partij
 Vic Voskuil (1061) - Michel Horn (1140) 0-22
 Adrie de Jong (1081) - Leen van der Gaag (1020) 1-11
 Jos de Wolf (971) - Hendrik-Jan Beekman (951) 1-13
 Ronde 5
ma 06-01-2014     Dam Combinatie Zaanstreek 2  -   Almere  
1
-
7
 Schelte Betten (861) - Frenny Malobie (1113) 0-23Partij
 Cees Staal (743) - Michel Horn (1140) 0-22
 Aart van Dijk (701) - Boike Mathoera (893) 1-14
 Cees van den Berg (649) - Leen van der Gaag (1020) 0-21
ma 13-01-2014     Kunst en Genoegen  -   OG Andijk  
7
-
1
 Piet Terlouw (724) - Remmert Sijm (1077) 1-14
 Wim Keessen (1050) - Alex Burgmeijer (825) 2-02
 Adri Voorn (1056) - Ab Asma (890) 2-01
 Piet van der Poel (849) - Jan Groot  2-03
di 14-01-2014     Purmerend 66 2  -   Haarlemse Damclub  
6
-
2
 Frans Kroese (1056) - Frank Hagebeek (812) 2-04
 Jan Bakels (1153) - Dimitri Otto (933) 2-01
 Piet Kuijper (1116) - Rob van de Klashorst (952) 2-02
 Kees Schilder (1016) - Paul Smit (1014) 0-23
za 18-01-2014     Oosterend/Texel  -   OG Den Ilp  
6
-
2
 Vic Voskuil (1061) - Hans Vermeulen (1136) 2-04
 Adrie de Jong (1081) - Bart van Geel (1082) 1-13
 Piet Bakelaar (1065) - Dirk Vet (737) 1-12
 Jos de Wolf (971) - Dirk Jan Vet  2-01
 Ronde 6
za 15-02-2014     OG Andijk  -   Oosterend/Texel  
1
-
7
 Remmert Sijm (1077) - Vic Voskuil (1061) 0-21
 Alex Burgmeijer (825) - Adrie de Jong (1081) 0-22
 Ab Asma (890) - Piet Bakelaar (1065) 1-13
 Sijvert Laan (722) - Jos de Wolf (971) 0-24
ma 17-02-2014     Haarlemse Damclub  -   Dam Combinatie Zaanstreek 2  
3
-
5
 Paul Smit (1014) - Schelte Betten (861) 1-12
 Rob van de Klashorst (952) - Aart van Dijk (701) 1-14
 Dimitri Otto (933) - Cees Staal (743) 0-21
 Frank Hagebeek (812) - Cees van den Berg (649) 1-13
   Almere  -   OG Den Ilp  
5
-
3
 Frenny Malobie (1113) - Hans Vermeulen (1136) 0-24Partij
 Michel Horn (1140) - Bart van Geel (1082) 1-13
 Robby Koendjbiharie (817) - Tim Karman (789) 2-02
 Leen van der Gaag (1020) - Dirk Vet (737) 2-01
di 18-02-2014     Purmerend 66 2  -   Kunst en Genoegen  
3
-
5
 Jan Bakels (1153) - Wim Keessen (1050) 0-21
 Jan Hania (992) - Adri Voorn (1056) 1-14
 Piet Kuijper (1116) - Piet van der Poel (849) 2-02
 Kees Schilder (1016) - Rene de Jong (899) 0-23
 Ronde 7
vr 21-03-2014     OG Den Ilp  -   OG Andijk  
5
-
3
 Rob Pennekamp (1242) - Remmert Sijm (1077) 1-13
 Hans Vermeulen (1136) - Alex Burgmeijer (825) 2-01
 Bart van Geel (1082) - Ab Asma (890) 2-04
 Dirk Vet (737) - Sijvert Laan (722) 0-22
ma 24-03-2014     Almere  -   Haarlemse Damclub  
4
-
4
 Frenny Malobie (1113) - Frank Hagebeek (812) 2-04Partij
 Michel Horn (1140) - Paul Smit (1014) 0-23
 Leen van der Gaag (1020) - Dimitri Otto (933) 2-01
 Valentino Tjokro (1121) - Rob van de Klashorst (952) 0-22
   Kunst en Genoegen  -   Dam Combinatie Zaanstreek 2  
7
-
1
 Adri Voorn (1056) - Schelte Betten (861) 2-02
 Wim Keessen (1050) - Aart van Dijk (701) 2-01
 Piet van der Poel (849) - Cees Staal (743) 2-03
 Rene de Jong (899) - Cees van den Berg (649) 1-14
za 29-03-2014     Oosterend/Texel  -   Purmerend 66 2  
4
-
4
 Losseni Savané (1229) - Piet Kuijper (1116) 1-12
 Vic Voskuil (1061) - Frans Kroese (1056) 1-13
 Adrie de Jong (1081) - Jan Hania (992) 1-14
 Jos de Wolf (971) - Kees Schilder (1016) 1-11