Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   WMSG International Draughts 10x10 men Great Wall 2008

 

Klasse: Groep A   

 Ronde 1
 za 04-10-2008  Mitsuo Omata  - Vaidas Stasytis (2219) 0-2Partij
 vr 03-10-2008  Peter van der Stap (2212) - Anvar Amanov  2-0Partij
 za 04-10-2008  Wenlong Gao  - Vitauts Budreika (2256) 0-2Partij
 Roel Boomstra (2237) - Guibrine Sawadogo  1-1Partij
 Jos Kool  - Bernard Lemmens (2236) 0-2Partij
 vr 03-10-2008  Wouter Ludwig (2230) - Albert Poghosyan  2-0Partij
 za 04-10-2008  Ce Zheng  - Battulga Deleg (2230) 1-1Partij
 Markiel Fazilov (2257) - Alexander Rudnitsky  1-1Partij
 vr 03-10-2008  Iwan Tokusarov (2273) - Germain Sotier (1991) 2-0Partij
 za 04-10-2008  Roberto di Giacomo (1941) - Andrei Tolchykau (2271) 0-2Partij
 Przemyslaw Kosobudzki (1998) - Johan Wiering (2280) 1-1Partij
 vr 03-10-2008  Aleksej Domchev (2285) - Jan Zioltkowski (2012) 2-0Partij
 za 04-10-2008  Lukasz Kosobudzki (2021) - Laurent Nicault (2291) 0-2Partij
 vr 03-10-2008  Pim Meurs (2292) - Adama Kone (2029) 2-0Partij
 za 04-10-2008  Erik van Kampen (2033) - Raimonds Vipulis (2302) 0-2Partij
 vr 03-10-2008  Bassirou Ba (2319) - Eric Conrad (2040) 2-0Partij
 za 04-10-2008  Damian Reszka (2062) - Ron Heusdens (2334) 0-2Partij
 vr 03-10-2008  Yuriy Anikeev (2345) - Nikolai Nikanorov (2105) 2-0Partij
 za 04-10-2008  Wieger Wesselink (2337) - Mateusz Sowizdrzal (2074) 1-1Partij
 Juri Geisenblas (2079) - Auke Scholma (2340) 0-2Partij
 Vladimir Rejc (2119) - Leopold Kouogueu Kouomou (2357) 0-2Partij
 vr 03-10-2008  Kees Thijssen (2357) - Arne van Mourik (2142) 2-0Partij
 za 04-10-2008  Bryan Wollaert (2143) - Arnaud Cordier (2366) 1-1Partij
 vr 03-10-2008  Alexander Getmanski (2366) - Raivo Rist (2170) 2-0Partij
 za 04-10-2008  Victor Volosienkin (2183) - Alexey Chizhov (2417) 0-2Partij
 Alexander Shvartsman (2424) - Raido Värik (2197) 1-1Partij
 vr 03-10-2008  Egidijus Petryla (2220) - Bhupinder Singh  2-0Partij
 Ronde 2
 za 04-10-2008  Mitsuo Omata  - Erik van Kampen (2033) 0-2Partij
 Adama Kone (2029) - Anvar Amanov  2-0Partij
 Jos Kool  - Juri Geisenblas (2079) 0-2Partij
 Albert Poghosyan  - Damian Reszka (2062) 0-2Partij
 Lukasz Kosobudzki (2021) - Victor Volosienkin (2183) 0-2Partij
 Raivo Rist (2170) - Jan Zioltkowski (2012) 1-1Partij
 Arne van Mourik (2142) - Germain Sotier (1991) 2-0Partij
 Nikolai Nikanorov (2105) - Wenlong Gao  2-0Partij
 Roberto di Giacomo (1941) - Vladimir Rejc (2119) 2-0Partij
 Battulga Deleg (2230) - Alexander Rudnitsky  0-2Partij
 Ce Zheng  - Roel Boomstra (2237) 0-2Partij
 Guibrine Sawadogo  - Markiel Fazilov (2257) 1-1Partij
 Johan Wiering (2280) - Mateusz Sowizdrzal (2074) 1-1Partij
 Przemyslaw Kosobudzki (1998) - Wieger Wesselink (2337) 0-2Partij
 Arnaud Cordier (2366) - Raido Värik (2197) 1-1Partij
 Ron Heusdens (2334) - Wouter Ludwig (2230) 0-2Partij
 Bryan Wollaert (2143) - Alexander Shvartsman (2424) 0-2Partij
 Peter van der Stap (2212) - Pim Meurs (2292) 1-1Partij
 Raimonds Vipulis (2302) - Vaidas Stasytis (2219) 0-2Partij
 Egidijus Petryla (2220) - Bassirou Ba (2319) 1-1Partij
 Auke Scholma (2340) - Bernard Lemmens (2236) 2-0Partij
 Vitauts Budreika (2256) - Yuriy Anikeev (2345) 0-2Partij
 Aleksej Domchev (2285) - Alexander Getmanski (2366) 0-2Partij
 Iwan Tokusarov (2273) - Kees Thijssen (2357) 2-0Partij
 Leopold Kouogueu Kouomou (2357) - Andrei Tolchykau (2271) 1-1Partij
 Alexey Chizhov (2417) - Laurent Nicault (2291) 2-0Partij
 Eric Conrad (2040) - Bhupinder Singh  2-0Partij
 Ronde 3
 zo 05-10-2008  Anvar Amanov  - Jos Kool  2-0Partij
 Wenlong Gao  - Mitsuo Omata  2-0Partij
 Vladimir Rejc (2119) - Ce Zheng  1-1Partij
 Jan Zioltkowski (2012) - Bryan Wollaert (2143) 1-1Partij
 Raivo Rist (2170) - Przemyslaw Kosobudzki (1998) 0-2Partij
 Battulga Deleg (2230) - Guibrine Sawadogo  2-0Partij
 Bernard Lemmens (2236) - Adama Kone (2029) 0-2Partij
 Raido Värik (2197) - Roberto di Giacomo (1941) 1-1Partij
 Markiel Fazilov (2257) - Eric Conrad (2040) 2-0Partij
 Erik van Kampen (2033) - Vitauts Budreika (2256) 1-1Partij
 Damian Reszka (2062) - Johan Wiering (2280) 2-0Partij
 Mateusz Sowizdrzal (2074) - Aleksej Domchev (2285) 1-1Partij
 Laurent Nicault (2291) - Juri Geisenblas (2079) 2-0Partij
 Nikolai Nikanorov (2105) - Raimonds Vipulis (2302) 1-1Partij
 Arne van Mourik (2142) - Ron Heusdens (2334) 1-1Partij
 Alexander Rudnitsky  - Arnaud Cordier (2366) 0-2Partij
 Kees Thijssen (2357) - Victor Volosienkin (2183) 2-0Partij
 Bassirou Ba (2319) - Peter van der Stap (2212) 2-0Partij
 Pim Meurs (2292) - Egidijus Petryla (2220) 2-0Partij
 Andrei Tolchykau (2271) - Wieger Wesselink (2337) 1-1Partij
 Roel Boomstra (2237) - Leopold Kouogueu Kouomou (2357) 1-1Partij
 Vaidas Stasytis (2219) - Alexander Shvartsman (2424) 1-1Partij
 Yuriy Anikeev (2345) - Wouter Ludwig (2230) 2-0Partij
 Alexander Getmanski (2366) - Iwan Tokusarov (2273) 1-1Partij
 Auke Scholma (2340) - Alexey Chizhov (2417) 1-1Partij
 Germain Sotier (1991) - Bhupinder Singh  2-0Partij
 Albert Poghosyan  - Lukasz Kosobudzki (2021) 0-2
 Ronde 4
 Mitsuo Omata  - Albert Poghosyan  2-0R
 ma 06-10-2008  Vladimir Rejc (2119) - Raivo Rist (2170) 1-1Partij
 Anvar Amanov  - Lukasz Kosobudzki (2021) 1-1Partij
 Eric Conrad (2040) - Ce Zheng  1-1Partij
 Juri Geisenblas (2079) - Guibrine Sawadogo  1-1Partij
 zo 05-10-2008  Bryan Wollaert (2143) - Wenlong Gao  2-0Partij
 Victor Volosienkin (2183) - Germain Sotier (1991) 2-0Partij
 ma 06-10-2008  Jan Zioltkowski (2012) - Bernard Lemmens (2236) 0-2Partij
 zo 05-10-2008  Johan Wiering (2280) - Alexander Rudnitsky  2-0Partij
 ma 06-10-2008  Peter van der Stap (2212) - Roberto di Giacomo (1941) 1-1Partij
 Egidijus Petryla (2220) - Przemyslaw Kosobudzki (1998) 1-1Partij
 zo 05-10-2008  Erik van Kampen (2033) - Battulga Deleg (2230) 2-0Partij
 Vitauts Budreika (2256) - Mateusz Sowizdrzal (2074) 2-0Partij
 Aleksej Domchev (2285) - Nikolai Nikanorov (2105) 2-0Partij
 Raimonds Vipulis (2302) - Arne van Mourik (2142) 2-0Partij
 ma 06-10-2008  Ron Heusdens (2334) - Raido Värik (2197) 1-1Partij
 Adama Kone (2029) - Laurent Nicault (2291) 1-1Partij
 Wieger Wesselink (2337) - Damian Reszka (2062) 1-1Partij
 Leopold Kouogueu Kouomou (2357) - Wouter Ludwig (2230) 1-1Partij
 Roel Boomstra (2237) - Kees Thijssen (2357) 1-1Partij
 zo 05-10-2008  Arnaud Cordier (2366) - Markiel Fazilov (2257) 2-0Partij
 ma 06-10-2008  Alexander Shvartsman (2424) - Andrei Tolchykau (2271) 1-1Partij
 Vaidas Stasytis (2219) - Bassirou Ba (2319) 0-2Partij
 Alexey Chizhov (2417) - Yuriy Anikeev (2345) 1-1Partij
 Pim Meurs (2292) - Alexander Getmanski (2366) 0-2Partij
 zo 05-10-2008  Iwan Tokusarov (2273) - Auke Scholma (2340) 2-0Partij
 ma 06-10-2008  Bhupinder Singh  - Jos Kool  0-2Partij
 Ronde 5
 Bhupinder Singh  - Albert Poghosyan  2-0RPartij
 Germain Sotier (1991) - Mitsuo Omata  2-0Partij
 Jos Kool  - Jan Zioltkowski (2012) 1-1Partij
 Wenlong Gao  - Vladimir Rejc (2119) 0-2Partij
 Raivo Rist (2170) - Anvar Amanov  0-2Partij
 Mateusz Sowizdrzal (2074) - Guibrine Sawadogo  2-0Partij
 Ce Zheng  - Juri Geisenblas (2079) 1-1Partij
 Alexander Rudnitsky  - Nikolai Nikanorov (2105) 0-2Partij
 Arne van Mourik (2142) - Lukasz Kosobudzki (2021) 0-2Partij
 Przemyslaw Kosobudzki (1998) - Peter van der Stap (2212) 1-1Partij
 Battulga Deleg (2230) - Eric Conrad (2040) 0-2Partij
 Roberto di Giacomo (1941) - Egidijus Petryla (2220) 0-2Partij
 Bernard Lemmens (2236) - Bryan Wollaert (2143) 1-1Partij
 Markiel Fazilov (2257) - Victor Volosienkin (2183) 0-2Partij
 Raido Värik (2197) - Johan Wiering (2280) 1-1Partij
 Ron Heusdens (2334) - Adama Kone (2029) 1-1Partij
 Laurent Nicault (2291) - Erik van Kampen (2033) 1-1Partij
 Vaidas Stasytis (2219) - Pim Meurs (2292) 0-2Partij
 Damian Reszka (2062) - Raimonds Vipulis (2302) 1-1Partij
 Wouter Ludwig (2230) - Wieger Wesselink (2337) 1-1Partij
 Auke Scholma (2340) - Roel Boomstra (2237) 1-1Partij
 Arnaud Cordier (2366) - Alexey Chizhov (2417) 1-1Partij
 Vitauts Budreika (2256) - Leopold Kouogueu Kouomou (2357) 1-1Partij
 Andrei Tolchykau (2271) - Kees Thijssen (2357) 1-1Partij
 Alexander Shvartsman (2424) - Aleksej Domchev (2285) 2-0Partij
 Yuriy Anikeev (2345) - Iwan Tokusarov (2273) 1-1Partij
 Alexander Getmanski (2366) - Bassirou Ba (2319) 2-0Partij
 Ronde 6
 Bhupinder Singh  - Mitsuo Omata  0-2Partij
 Albert Poghosyan  - Raivo Rist (2170) 0-2Partij
 Guibrine Sawadogo  - Wenlong Gao  2-0Partij
 Jan Zioltkowski (2012) - Alexander Rudnitsky  1-1Partij
 Jos Kool  - Battulga Deleg (2230) 2-0R
 Arne van Mourik (2142) - Ce Zheng  2-0Partij
 Juri Geisenblas (2079) - Roberto di Giacomo (1941) 0-2Partij
 Germain Sotier (1991) - Vladimir Rejc (2119) 0-2Partij
 Anvar Amanov  - Markiel Fazilov (2257) 0-2Partij
 Raido Värik (2197) - Przemyslaw Kosobudzki (1998) 2-0Partij
 Lukasz Kosobudzki (2021) - Peter van der Stap (2212) 0-2Partij
 Eric Conrad (2040) - Vaidas Stasytis (2219) 0-2Partij
 Mateusz Sowizdrzal (2074) - Bernard Lemmens (2236) 1-1Partij
 Johan Wiering (2280) - Nikolai Nikanorov (2105) 1-1Partij
 Bryan Wollaert (2143) - Ron Heusdens (2334) 0-2Partij
 Adama Kone (2029) - Aleksej Domchev (2285) 1-1Partij
 Andrei Tolchykau (2271) - Erik van Kampen (2033) 2-0Partij
 Laurent Nicault (2291) - Damian Reszka (2062) 2-0Partij
 Raimonds Vipulis (2302) - Victor Volosienkin (2183) 1-1Partij
 Wieger Wesselink (2337) - Roel Boomstra (2237) 1-1Partij
 Wouter Ludwig (2230) - Auke Scholma (2340) 0-2Partij
 Leopold Kouogueu Kouomou (2357) - Egidijus Petryla (2220) 1-1Partij
 Kees Thijssen (2357) - Vitauts Budreika (2256) 2-0Partij
 Pim Meurs (2292) - Arnaud Cordier (2366) 1-1Partij
 Alexey Chizhov (2417) - Bassirou Ba (2319) 1-1Partij
 Iwan Tokusarov (2273) - Alexander Shvartsman (2424) 1-1Partij
 Yuriy Anikeev (2345) - Alexander Getmanski (2366) 1-1Partij
 Ronde 7
 di 07-10-2008  Wenlong Gao  - Albert Poghosyan  1-1Partij
 Battulga Deleg (2230) - Bhupinder Singh  0-2R
 Ce Zheng  - Germain Sotier (1991) 0-2Partij
 Mitsuo Omata  - Jan Zioltkowski (2012) 0-2Partij
 Alexander Rudnitsky  - Raivo Rist (2170) 2-0Partij
 Juri Geisenblas (2079) - Anvar Amanov  1-1Partij
 Lukasz Kosobudzki (2021) - Jos Kool  1-1Partij
 Guibrine Sawadogo  - Eric Conrad (2040) 1-1Partij
 Przemyslaw Kosobudzki (1998) - Arne van Mourik (2142) 1-1Partij
 Roberto di Giacomo (1941) - Bryan Wollaert (2143) 1-1Partij
 Mateusz Sowizdrzal (2074) - Wouter Ludwig (2230) 1-1Partij
 Bernard Lemmens (2236) - Erik van Kampen (2033) 2-0Partij
 Vitauts Budreika (2256) - Damian Reszka (2062) 1-1Partij
 Nikolai Nikanorov (2105) - Markiel Fazilov (2257) 2-0Partij
 Aleksej Domchev (2285) - Vladimir Rejc (2119) 2-0Partij
 Johan Wiering (2280) - Adama Kone (2029) 1-1Partij
 Victor Volosienkin (2183) - Roel Boomstra (2237) 0-2Partij
 Raido Värik (2197) - Raimonds Vipulis (2302) 1-1Partij
 Ron Heusdens (2334) - Peter van der Stap (2212) 2-0Partij
 Egidijus Petryla (2220) - Wieger Wesselink (2337) 1-1Partij
 Vaidas Stasytis (2219) - Leopold Kouogueu Kouomou (2357) 0-2Partij
 Bassirou Ba (2319) - Andrei Tolchykau (2271) 1-1Partij
 Auke Scholma (2340) - Laurent Nicault (2291) 1-1Partij
 Kees Thijssen (2357) - Pim Meurs (2292) 1-1Partij
 Alexander Getmanski (2366) - Alexander Shvartsman (2424) 1-1Partij
 Alexey Chizhov (2417) - Iwan Tokusarov (2273) 1-1Partij
 Arnaud Cordier (2366) - Yuriy Anikeev (2345) 1-1Partij
 Ronde 8
 wo 08-10-2008  Albert Poghosyan  - Battulga Deleg (2230) 2-0R
 Bhupinder Singh  - Wenlong Gao  0-2Partij
 Mitsuo Omata  - Ce Zheng  0-2Partij
 Raivo Rist (2170) - Juri Geisenblas (2079) 2-0Partij
 Germain Sotier (1991) - Lukasz Kosobudzki (2021) 0-2Partij
 Erik van Kampen (2033) - Anvar Amanov  2-0Partij
 Eric Conrad (2040) - Jos Kool  1-1Partij
 Vladimir Rejc (2119) - Guibrine Sawadogo  1-1Partij
 Alexander Rudnitsky  - Arne van Mourik (2142) 1-1Partij
 Bryan Wollaert (2143) - Przemyslaw Kosobudzki (1998) 2-0Partij
 Markiel Fazilov (2257) - Jan Zioltkowski (2012) 2-0Partij
 Peter van der Stap (2212) - Mateusz Sowizdrzal (2074) 2-0Partij
 Roberto di Giacomo (1941) - Vaidas Stasytis (2219) 1-1Partij
 Wouter Ludwig (2230) - Damian Reszka (2062) 2-0Partij
 Victor Volosienkin (2183) - Johan Wiering (2280) 0-2Partij
 Adama Kone (2029) - Vitauts Budreika (2256) 1-1Partij
 Nikolai Nikanorov (2105) - Bernard Lemmens (2236) 2-0Partij
 Egidijus Petryla (2220) - Aleksej Domchev (2285) 1-1Partij
 Wieger Wesselink (2337) - Raido Värik (2197) 1-1Partij
 Roel Boomstra (2237) - Raimonds Vipulis (2302) 1-1Partij
 Laurent Nicault (2291) - Ron Heusdens (2334) 1-1Partij
 Andrei Tolchykau (2271) - Auke Scholma (2340) 1-1Partij
 Leopold Kouogueu Kouomou (2357) - Pim Meurs (2292) 1-1Partij
 Bassirou Ba (2319) - Kees Thijssen (2357) 1-1Partij
 Iwan Tokusarov (2273) - Arnaud Cordier (2366) 1-1Partij
 Alexander Shvartsman (2424) - Yuriy Anikeev (2345) 1-1Partij
 Alexey Chizhov (2417) - Alexander Getmanski (2366) 1-1Partij
 Ronde 9
 do 09-10-2008  Battulga Deleg (2230) - Mitsuo Omata  0-2R
 Juri Geisenblas (2079) - Albert Poghosyan  2-0Partij
 Anvar Amanov  - Bhupinder Singh  2-0Partij
 Ce Zheng  - Wenlong Gao  1-1Partij
 Jan Zioltkowski (2012) - Przemyslaw Kosobudzki (1998) 0-2Partij
 Germain Sotier (1991) - Raivo Rist (2170) 1-1Partij
 Jos Kool  - Alexander Rudnitsky  0-2Partij
 Mateusz Sowizdrzal (2074) - Eric Conrad (2040) 1-1Partij
 Damian Reszka (2062) - Vladimir Rejc (2119) 1-1Partij
 Guibrine Sawadogo  - Arne van Mourik (2142) 2-0Partij
 Victor Volosienkin (2183) - Roberto di Giacomo (1941) 2-0Partij
 Vaidas Stasytis (2219) - Erik van Kampen (2033) 1-1Partij
 Bernard Lemmens (2236) - Lukasz Kosobudzki (2021) 0-2Partij
 Vitauts Budreika (2256) - Bryan Wollaert (2143) 1-1Partij
 Markiel Fazilov (2257) - Adama Kone (2029) 0-2Partij
 Johan Wiering (2280) - Egidijus Petryla (2220) 1-1Partij
 Aleksej Domchev (2285) - Raido Värik (2197) 1-1Partij
 Raimonds Vipulis (2302) - Wouter Ludwig (2230) 1-1Partij
 Peter van der Stap (2212) - Wieger Wesselink (2337) 0-2Partij
 Laurent Nicault (2291) - Bassirou Ba (2319) 1-1Partij
 Ron Heusdens (2334) - Roel Boomstra (2237) 1-1Partij
 Andrei Tolchykau (2271) - Alexey Chizhov (2417) 1-1Partij
 Auke Scholma (2340) - Nikolai Nikanorov (2105) 1-1Partij
 Pim Meurs (2292) - Alexander Shvartsman (2424) 1-1Partij
 Leopold Kouogueu Kouomou (2357) - Iwan Tokusarov (2273) 1-1Partij
 Alexander Getmanski (2366) - Arnaud Cordier (2366) 1-1Partij
 Yuriy Anikeev (2345) - Kees Thijssen (2357) 1-1Partij