Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Voorronde A Wereldkampioenschap Tallinn 2017

 

Klasse: Groep A   

 Ronde 1
 zo 01-10-2017  Alexander Shvartsman (2432) - Guno Burleson (2254) 2-0Partij
 Frank Teer (2228) - Alexander Baliakin (2394) 0-2Partij
 Yuriy Anikeev (2379) - Alexander Verkhovykh (2227) 2-0Partij
 Arjan van den Berg (2178) - Arnaud Cordier (2358) 1-1Partij
 Vadim Virny (2354) - Manlai Ravjir (2174) 2-0Partij
 Raivo Rist (2149) - Ainur Shaibakov (2349) 1-1Partij
 Aleksej Domchev (2334) - Bryan Wollaert (2127) 2-0Partij
 Piotr Paluch (2119) - Ron Heusdens (2331) 0-2Partij
 NDiaga Samb (2322) - Martijn van Gortel (2117) 2-0Partij
 Vaclav Krista (2092) - Raimonds Vipulis (2310) 0-2Partij
 Nikolai Gulyaev (2299) - Uno Plakk (2024) 2-0Partij
 Priit Lokotar (1902) - Souleymane Keita (2282) 0-2Partij
 Jitse Slump (2273) - Epherem Demessie (1901) 2-0
 Behcet Celebi  - Derby Martes (2259) 0-2Partij
 Ronde 2
 ma 02-10-2017  Behcet Celebi  - Dummy  2-0R
 Bryan Wollaert (2127) - Priit Lokotar (1902) 2-0Partij
 Manlai Ravjir (2174) - Uno Plakk (2024) 2-0Partij
 Alexander Verkhovykh (2227) - Vaclav Krista (2092) 1-1Partij
 Martijn van Gortel (2117) - Frank Teer (2228) 0-2Partij
 Guno Burleson (2254) - Piotr Paluch (2119) 2-0Partij
 Ainur Shaibakov (2349) - Arjan van den Berg (2178) 2-0Partij
 Arnaud Cordier (2358) - Raivo Rist (2149) 2-0Partij
 Ron Heusdens (2331) - Derby Martes (2259) 2-0Partij
 Jitse Slump (2273) - Aleksej Domchev (2334) 1-1Partij
 Souleymane Keita (2282) - Vadim Virny (2354) 1-1Partij
 Nikolai Gulyaev (2299) - Yuriy Anikeev (2379) 1-1Partij
 Alexander Baliakin (2394) - Raimonds Vipulis (2310) 2-0Partij
 NDiaga Samb (2322) - Alexander Shvartsman (2432) 1-1Partij
 Ronde 3
 Priit Lokotar (1902) - Dummy  2-0
 Uno Plakk (2024) - Martijn van Gortel (2117) 0-2Partij
 Vaclav Krista (2092) - Piotr Paluch (2119) 2-0Partij
 Raivo Rist (2149) - Alexander Verkhovykh (2227) 1-1Partij
 Arjan van den Berg (2178) - Bryan Wollaert (2127) 2-0Partij
 Frank Teer (2228) - Manlai Ravjir (2174) 1-1Partij
 Derby Martes (2259) - Guno Burleson (2254) 1-1Partij
 Raimonds Vipulis (2310) - Behcet Celebi  2-0Partij
 Aleksej Domchev (2334) - Souleymane Keita (2282) 2-0Partij
 Ainur Shaibakov (2349) - Jitse Slump (2273) 2-0Partij
 Vadim Virny (2354) - NDiaga Samb (2322) 1-1Partij
 Yuriy Anikeev (2379) - Arnaud Cordier (2358) 2-0Partij
 Alexander Shvartsman (2432) - Nikolai Gulyaev (2299) 1-1Partij
 Ron Heusdens (2331) - Alexander Baliakin (2394) 1-1Partij
 Ronde 4
 di 03-10-2017  Uno Plakk (2024) - Dummy  2-0
 Piotr Paluch (2119) - Martijn van Gortel (2117) 1-1Partij
 Bryan Wollaert (2127) - Behcet Celebi  2-0Partij
 Alexander Verkhovykh (2227) - Priit Lokotar (1902) 2-0Partij
 Manlai Ravjir (2174) - Raivo Rist (2149) 2-0Partij
 Vaclav Krista (2092) - Arjan van den Berg (2178) 0-2Partij
 Guno Burleson (2254) - Frank Teer (2228) 1-1Partij
 Souleymane Keita (2282) - Jitse Slump (2273) 1-1Partij
 Arnaud Cordier (2358) - Derby Martes (2259) 1-1Partij
 Raimonds Vipulis (2310) - NDiaga Samb (2322) 1-1Partij
 Nikolai Gulyaev (2299) - Vadim Virny (2354) 1-1Partij
 Alexander Shvartsman (2432) - Ron Heusdens (2331) 2-0Partij
 Aleksej Domchev (2334) - Yuriy Anikeev (2379) 1-1Partij
 Alexander Baliakin (2394) - Ainur Shaibakov (2349) 2-0Partij
 Ronde 5
 wo 04-10-2017  Piotr Paluch (2119) - Dummy  2-0
 Priit Lokotar (1902) - Uno Plakk (2024) 2-0Partij
 Behcet Celebi  - Raivo Rist (2149) 0-2Partij
 Martijn van Gortel (2117) - Vaclav Krista (2092) 2-0Partij
 Derby Martes (2259) - Frank Teer (2228) 1-1Partij
 Jitse Slump (2273) - Guno Burleson (2254) 1-1Partij
 Alexander Verkhovykh (2227) - Souleymane Keita (2282) 1-1Partij
 Bryan Wollaert (2127) - Arnaud Cordier (2358) 0-2Partij
 Manlai Ravjir (2174) - Nikolai Gulyaev (2299) 1-1Partij
 NDiaga Samb (2322) - Arjan van den Berg (2178) 2-0Partij
 Ainur Shaibakov (2349) - Raimonds Vipulis (2310) 1-1Partij
 Vadim Virny (2354) - Ron Heusdens (2331) 2-0Partij
 Aleksej Domchev (2334) - Alexander Shvartsman (2432) 1-1Partij
 Yuriy Anikeev (2379) - Alexander Baliakin (2394) 1-1Partij
 Ronde 6
 Vaclav Krista (2092) - Dummy  2-0
 Uno Plakk (2024) - Behcet Celebi  2-0Partij
 Piotr Paluch (2119) - Priit Lokotar (1902) 2-0Partij
 Raivo Rist (2149) - Bryan Wollaert (2127) 2-0Partij
 Arjan van den Berg (2178) - Alexander Verkhovykh (2227) 0-2Partij
 Derby Martes (2259) - Jitse Slump (2273) 1-1Partij
 Souleymane Keita (2282) - Martijn van Gortel (2117) 2-0Partij
 Ron Heusdens (2331) - Guno Burleson (2254) 1-1Partij
 Raimonds Vipulis (2310) - Frank Teer (2228) 1-1Partij
 Ainur Shaibakov (2349) - Manlai Ravjir (2174) 1-1Partij
 Arnaud Cordier (2358) - Nikolai Gulyaev (2299) 1-1Partij
 Vadim Virny (2354) - Aleksej Domchev (2334) 1-1Partij
 Alexander Baliakin (2394) - NDiaga Samb (2322) 1-1Partij
 Alexander Shvartsman (2432) - Yuriy Anikeev (2379) 1-1Partij
 Ronde 7
 do 05-10-2017  Bryan Wollaert (2127) - Dummy  2-0
 Priit Lokotar (1902) - Behcet Celebi  2-0Partij
 Uno Plakk (2024) - Piotr Paluch (2119) 1-1Partij
 Martijn van Gortel (2117) - Arjan van den Berg (2178) 1-1Partij
 Vaclav Krista (2092) - Derby Martes (2259) 1-1Partij
 Guno Burleson (2254) - Raivo Rist (2149) 1-1Partij
 Jitse Slump (2273) - Frank Teer (2228) 1-1Partij
 Alexander Verkhovykh (2227) - Ron Heusdens (2331) 1-1Partij
 Nikolai Gulyaev (2299) - Souleymane Keita (2282) 1-1Partij
 Raimonds Vipulis (2310) - Manlai Ravjir (2174) 1-1Partij
 Arnaud Cordier (2358) - Ainur Shaibakov (2349) 0-2Partij
 Alexander Baliakin (2394) - Alexander Shvartsman (2432) 1-1Partij
 Yuriy Anikeev (2379) - Vadim Virny (2354) 1-1Partij
 NDiaga Samb (2322) - Aleksej Domchev (2334) 1-1Partij
 Ronde 8
 vr 06-10-2017  Martijn van Gortel (2117) - Dummy  2-0
 Behcet Celebi  - Piotr Paluch (2119) 0-2Partij
 Bryan Wollaert (2127) - Uno Plakk (2024) 1-1Partij
 Priit Lokotar (1902) - Vaclav Krista (2092) 0-2Partij
 Arjan van den Berg (2178) - Guno Burleson (2254) 1-1Partij
 Raivo Rist (2149) - Derby Martes (2259) 1-1Partij
 Frank Teer (2228) - Ron Heusdens (2331) 1-1Partij
 Manlai Ravjir (2174) - Alexander Verkhovykh (2227) 1-1Partij
 Jitse Slump (2273) - Arnaud Cordier (2358) 1-1Partij
 Souleymane Keita (2282) - Raimonds Vipulis (2310) 2-0Partij
 Alexander Shvartsman (2432) - Ainur Shaibakov (2349) 1-1Partij
 Aleksej Domchev (2334) - Nikolai Gulyaev (2299) 1-1Partij
 NDiaga Samb (2322) - Yuriy Anikeev (2379) 1-1Partij
 Vadim Virny (2354) - Alexander Baliakin (2394) 1-1Partij
 Ronde 9
 Arjan van den Berg (2178) - Dummy  2-0
 Behcet Celebi  - Martijn van Gortel (2117) 0-2Partij
 Guno Burleson (2254) - Priit Lokotar (1902) 2-0Partij
 Derby Martes (2259) - Uno Plakk (2024) 2-0Partij
 Ainur Shaibakov (2349) - Yuriy Anikeev (2379) 1-1Partij
 Souleymane Keita (2282) - NDiaga Samb (2322) 1-1Partij
 Nikolai Gulyaev (2299) - Alexander Verkhovykh (2227) 1-1Partij
 Manlai Ravjir (2174) - Jitse Slump (2273) 1-1Partij
 Piotr Paluch (2119) - Arnaud Cordier (2358) 0-2Partij
 Ron Heusdens (2331) - Raivo Rist (2149) 2-0Partij
 Vaclav Krista (2092) - Frank Teer (2228) 0-2Partij
 Raimonds Vipulis (2310) - Bryan Wollaert (2127) 1-1Partij
 Alexander Baliakin (2394) - Aleksej Domchev (2334) 1-1Partij
 Alexander Shvartsman (2432) - Vadim Virny (2354) 1-1Partij