Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Voorronde B Wereldkampioenschap Tallinn 2017

 

Klasse: Groep B   

 Ronde 1
 zo 01-10-2017  Alexander Georgiev (2428) - Sergei Nosevitch (2262) 2-0Partij
 Janiston Ramirez (2251) - Martijn van IJzendoorn (2395) 0-2Partij
 Guntis Valneris (2374) - Matrena Nogovitsyna (2228) 1-1Partij
 Argo Unnuk (2204) - Artem Ivanov (2367) 0-2Partij
 Murodullo Amrillaev (2351) - Youssou NDiaye (2183) 2-0Partij
 Vasyl Pikiniar (2155) - Jan Groenendijk (2350) 0-2Partij
 Jean Marc Ndjofang (2333) - Kees Romijn (2136) 1-1Partij
 Chengcheng Tian (2132) - Ivan Trofimov (2332) 0-2Partij
 Hein Meijer (2317) - Mehmet Yöney (2119) 1-1Partij
 Alessio Scaggiante (2119) - Adonis Joachim Ano (2306) 1-1Partij
 Leopold Kouogueu Kouomou (2304) - Roep Bhawanibhiek (2095) 2-0Partij
 Andreas Tulva (2021) - Oscar Lognon (2279) 0-2Partij
 Erdenebileg Dul (2266) - Gerrit Alink (1909) 2-0Partij
 Ronde 2
 ma 02-10-2017  Gerrit Alink (1909) - Vasyl Pikiniar (2155) 0-2Partij
 Youssou NDiaye (2183) - Andreas Tulva (2021) 1-1Partij
 Roep Bhawanibhiek (2095) - Argo Unnuk (2204) 1-1Partij
 Chengcheng Tian (2132) - Janiston Ramirez (2251) 2-0Partij
 Sergei Nosevitch (2262) - Alessio Scaggiante (2119) 1-1Partij
 Adonis Joachim Ano (2306) - Mehmet Yöney (2119) 1-1Partij
 Kees Romijn (2136) - Hein Meijer (2317) 0-2Partij
 Matrena Nogovitsyna (2228) - Jean Marc Ndjofang (2333) 1-1Partij
 Guntis Valneris (2374) - Erdenebileg Dul (2266) 1-1Partij
 Oscar Lognon (2279) - Murodullo Amrillaev (2351) 1-1Partij
 Artem Ivanov (2367) - Leopold Kouogueu Kouomou (2304) 1-1Partij
 Martijn van IJzendoorn (2395) - Ivan Trofimov (2332) 1-1Partij
 Jan Groenendijk (2350) - Alexander Georgiev (2428) 1-1Partij
 Ronde 3
 Janiston Ramirez (2251) - Gerrit Alink (1909) 2-0Partij
 Roep Bhawanibhiek (2095) - Kees Romijn (2136) 1-1Partij
 Argo Unnuk (2204) - Andreas Tulva (2021) 0-2Partij
 Youssou NDiaye (2183) - Sergei Nosevitch (2262) 2-0Partij
 Mehmet Yöney (2119) - Alessio Scaggiante (2119) 0-2Partij
 Matrena Nogovitsyna (2228) - Chengcheng Tian (2132) 0-2Partij
 Vasyl Pikiniar (2155) - Adonis Joachim Ano (2306) 0-2Partij
 Jean Marc Ndjofang (2333) - Guntis Valneris (2374) 1-1Partij
 Ivan Trofimov (2332) - Oscar Lognon (2279) 1-1Partij
 Leopold Kouogueu Kouomou (2304) - Jan Groenendijk (2350) 0-2Partij
 Murodullo Amrillaev (2351) - Erdenebileg Dul (2266) 1-1Partij
 Artem Ivanov (2367) - Martijn van IJzendoorn (2395) 1-1Partij
 Alexander Georgiev (2428) - Hein Meijer (2317) 1-1Partij
 Ronde 4
 di 03-10-2017  Gerrit Alink (1909) - Argo Unnuk (2204) 0-2Partij
 Sergei Nosevitch (2262) - Roep Bhawanibhiek (2095) 1-1Partij
 Vasyl Pikiniar (2155) - Matrena Nogovitsyna (2228) 0-2Partij
 Kees Romijn (2136) - Janiston Ramirez (2251) 1-1Partij
 Mehmet Yöney (2119) - Jean Marc Ndjofang (2333) 0-2Partij
 Leopold Kouogueu Kouomou (2304) - Youssou NDiaye (2183) 1-1Partij
 Andreas Tulva (2021) - Guntis Valneris (2374) 0-2Partij
 Hein Meijer (2317) - Erdenebileg Dul (2266) 1-1Partij
 Adonis Joachim Ano (2306) - Murodullo Amrillaev (2351) 1-1Partij
 Oscar Lognon (2279) - Artem Ivanov (2367) 0-2Partij
 Martijn van IJzendoorn (2395) - Chengcheng Tian (2132) 2-0Partij
 Alessio Scaggiante (2119) - Alexander Georgiev (2428) 0-2Partij
 Jan Groenendijk (2350) - Ivan Trofimov (2332) 1-1Partij
 Ronde 5
 wo 04-10-2017  Gerrit Alink (1909) - Sergei Nosevitch (2262) 0-2Partij
 Mehmet Yöney (2119) - Vasyl Pikiniar (2155) 2-0Partij
 Roep Bhawanibhiek (2095) - Andreas Tulva (2021) 1-1Partij
 Janiston Ramirez (2251) - Argo Unnuk (2204) 0-2Partij
 Youssou NDiaye (2183) - Kees Romijn (2136) 1-1Partij
 Chengcheng Tian (2132) - Alessio Scaggiante (2119) 1-1Partij
 Matrena Nogovitsyna (2228) - Oscar Lognon (2279) 1-1Partij
 Adonis Joachim Ano (2306) - Leopold Kouogueu Kouomou (2304) 1-1Partij
 Erdenebileg Dul (2266) - Ivan Trofimov (2332) 1-1Partij
 Murodullo Amrillaev (2351) - Jean Marc Ndjofang (2333) 1-1Partij
 Guntis Valneris (2374) - Hein Meijer (2317) 2-0Partij
 Artem Ivanov (2367) - Jan Groenendijk (2350) 1-1Partij
 Alexander Georgiev (2428) - Martijn van IJzendoorn (2395) 1-1Partij
 Ronde 6
 Vasyl Pikiniar (2155) - Janiston Ramirez (2251) 2-0Partij
 Andreas Tulva (2021) - Gerrit Alink (1909) 1-1Partij
 Roep Bhawanibhiek (2095) - Mehmet Yöney (2119) 0-2Partij
 Sergei Nosevitch (2262) - Kees Romijn (2136) 1-1Partij
 Argo Unnuk (2204) - Alessio Scaggiante (2119) 0-2Partij
 Oscar Lognon (2279) - Youssou NDiaye (2183) 0-2Partij
 Leopold Kouogueu Kouomou (2304) - Chengcheng Tian (2132) 2-0Partij
 Hein Meijer (2317) - Matrena Nogovitsyna (2228) 1-1Partij
 Ivan Trofimov (2332) - Adonis Joachim Ano (2306) 1-1Partij
 Jean Marc Ndjofang (2333) - Erdenebileg Dul (2266) 1-1Partij
 Murodullo Amrillaev (2351) - Alexander Georgiev (2428) 1-1Partij
 Martijn van IJzendoorn (2395) - Jan Groenendijk (2350) 1-1Partij
 Guntis Valneris (2374) - Artem Ivanov (2367) 1-1Partij
 Ronde 7
 do 05-10-2017  Janiston Ramirez (2251) - Roep Bhawanibhiek (2095) 2-0Partij
 Kees Romijn (2136) - Gerrit Alink (1909) 1-1Partij
 Argo Unnuk (2204) - Vasyl Pikiniar (2155) 1-1Partij
 Chengcheng Tian (2132) - Andreas Tulva (2021) 2-0Partij
 Sergei Nosevitch (2262) - Oscar Lognon (2279) 0-2Partij
 Matrena Nogovitsyna (2228) - Mehmet Yöney (2119) 1-1Partij
 Hein Meijer (2317) - Leopold Kouogueu Kouomou (2304) 1-1Partij
 Erdenebileg Dul (2266) - Adonis Joachim Ano (2306) 1-1Partij
 Ivan Trofimov (2332) - Youssou NDiaye (2183) 2-0Partij
 Alessio Scaggiante (2119) - Murodullo Amrillaev (2351) 1-1Partij
 Jean Marc Ndjofang (2333) - Martijn van IJzendoorn (2395) 1-1Partij
 Alexander Georgiev (2428) - Artem Ivanov (2367) 1-1Partij
 Jan Groenendijk (2350) - Guntis Valneris (2374) 0-2Partij
 Ronde 8
 vr 06-10-2017  Andreas Tulva (2021) - Vasyl Pikiniar (2155) 0-2Partij
 Gerrit Alink (1909) - Roep Bhawanibhiek (2095) 0-2Partij
 Janiston Ramirez (2251) - Sergei Nosevitch (2262) 2-0Partij
 Kees Romijn (2136) - Argo Unnuk (2204) 2-0Partij
 Mehmet Yöney (2119) - Chengcheng Tian (2132) 0-2Partij
 Youssou NDiaye (2183) - Matrena Nogovitsyna (2228) 1-1Partij
 Alessio Scaggiante (2119) - Jean Marc Ndjofang (2333) 1-1Partij
 Oscar Lognon (2279) - Hein Meijer (2317) 0-2Partij
 Jan Groenendijk (2350) - Erdenebileg Dul (2266) 1-1Partij
 Leopold Kouogueu Kouomou (2304) - Murodullo Amrillaev (2351) 1-1Partij
 Alexander Georgiev (2428) - Ivan Trofimov (2332) 2-0Partij
 Artem Ivanov (2367) - Adonis Joachim Ano (2306) 1-1Partij
 Martijn van IJzendoorn (2395) - Guntis Valneris (2374) 1-1Partij
 Ronde 9
 Argo Unnuk (2204) - Sergei Nosevitch (2262) 0-2Partij
 Gerrit Alink (1909) - Oscar Lognon (2279) 0-2Partij
 Andreas Tulva (2021) - Janiston Ramirez (2251) 1-1Partij
 Vasyl Pikiniar (2155) - Roep Bhawanibhiek (2095) 1-1Partij
 Youssou NDiaye (2183) - Mehmet Yöney (2119) 1-1Partij
 Matrena Nogovitsyna (2228) - Kees Romijn (2136) 1-1Partij
 Erdenebileg Dul (2266) - Chengcheng Tian (2132) 2-0Partij
 Adonis Joachim Ano (2306) - Hein Meijer (2317) 1-1Partij
 Jean Marc Ndjofang (2333) - Leopold Kouogueu Kouomou (2304) 0-2Partij
 Alessio Scaggiante (2119) - Jan Groenendijk (2350) 1-1Partij
 Ivan Trofimov (2332) - Artem Ivanov (2367) 1-1Partij
 Guntis Valneris (2374) - Alexander Georgiev (2428) 1-1Partij
 Murodullo Amrillaev (2351) - Martijn van IJzendoorn (2395) 1-1Partij