Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Voorronde C Wereldkampioenschap Tallinn 2017

 

Klasse: Groep C   

 Ronde 1
 zo 01-10-2017  Alexey Chizhov (2409) - Igor Kirzner (2259) 2-0Partij
 Raido Värik (2247) - Roel Boomstra (2400) 1-1Partij
 Miguel Almanzar (2372) - Frantz Forbin (2230) 1-1Partij
 Alexander Rudnitsky (2194) - Alexander Getmanski (2367) 0-2Partij
 Wouter Sipma (2352) - Evgeni Gurkov (2178) 1-1Partij
 Zhiyong Xiong (2161) - Ncho Joel Atse (2337) 0-2Partij
 Macodou NDiaye (2336) - Daniele Macali (2143) 1-1Partij
 Gerelbold Ganbold (2124) - Evgeni Vatutin (2329) 0-2Partij
 Kees Thijssen (2326) - Carlos Lorevil (2120) 2-0Partij
 Villem Lüüs (2116) - Edvard Buzinskij (2314) 2-0Partij
 Christian Niami (2294) - Piotr Chmiel (2115) 2-0RPartij
 Dan Isabirye (2000) - Maksim Milshin (2278) 0-2Partij
 Wouter Wolff (2278) - Evert Wiskerke (1984) 2-0Partij
 Ronde 2
 ma 02-10-2017  Evert Wiskerke (1984) - Gerelbold Ganbold (2124) 0-2Partij
 Dan Isabirye (2000) - Zhiyong Xiong (2161) 1-1Partij
 Piotr Chmiel (2115) - Alexander Rudnitsky (2194) 1-1Partij
 Igor Kirzner (2259) - Carlos Lorevil (2120) 2-0Partij
 Daniele Macali (2143) - Edvard Buzinskij (2314) 0-2Partij
 Evgeni Gurkov (2178) - Macodou NDiaye (2336) 1-1Partij
 Frantz Forbin (2230) - Wouter Sipma (2352) 1-1Partij
 Raido Värik (2247) - Miguel Almanzar (2372) 1-1Partij
 Roel Boomstra (2400) - Villem Lüüs (2116) 2-0Partij
 Evgeni Vatutin (2329) - Wouter Wolff (2278) 1-1Partij
 Ncho Joel Atse (2337) - Maksim Milshin (2278) 1-1Partij
 Alexander Getmanski (2367) - Christian Niami (2294) 1-1Partij
 Kees Thijssen (2326) - Alexey Chizhov (2409) 1-1Partij
 Ronde 3
 Carlos Lorevil (2120) - Evert Wiskerke (1984) 2-0Partij
 Zhiyong Xiong (2161) - Piotr Chmiel (2115) 2-0Partij
 Alexander Rudnitsky (2194) - Dan Isabirye (2000) 1-1Partij
 Gerelbold Ganbold (2124) - Daniele Macali (2143) 1-1Partij
 Villem Lüüs (2116) - Evgeni Gurkov (2178) 2-0Partij
 Frantz Forbin (2230) - Igor Kirzner (2259) 1-1Partij
 Edvard Buzinskij (2314) - Wouter Sipma (2352) 1-1Partij
 Miguel Almanzar (2372) - Macodou NDiaye (2336) 1-1Partij
 Wouter Wolff (2278) - Raido Värik (2247) 2-0Partij
 Christian Niami (2294) - Evgeni Vatutin (2329) 0-2Partij
 Alexander Getmanski (2367) - Kees Thijssen (2326) 1-1Partij
 Maksim Milshin (2278) - Roel Boomstra (2400) 1-1Partij
 Alexey Chizhov (2409) - Ncho Joel Atse (2337) 1-1Partij
 Ronde 4
 di 03-10-2017  Piotr Chmiel (2115) - Evert Wiskerke (1984) 2-0Partij
 Daniele Macali (2143) - Carlos Lorevil (2120) 0-2Partij
 Evgeni Gurkov (2178) - Alexander Rudnitsky (2194) 2-0Partij
 Dan Isabirye (2000) - Raido Värik (2247) 0-2Partij
 Edvard Buzinskij (2314) - Zhiyong Xiong (2161) 2-0Partij
 Macodou NDiaye (2336) - Frantz Forbin (2230) 2-0Partij
 Wouter Sipma (2352) - Igor Kirzner (2259) 0-2Partij
 Gerelbold Ganbold (2124) - Miguel Almanzar (2372) 1-1Partij
 Maksim Milshin (2278) - Christian Niami (2294) 1-1Partij
 Kees Thijssen (2326) - Villem Lüüs (2116) 1-1Partij
 Roel Boomstra (2400) - Alexander Getmanski (2367) 1-1Partij
 Ncho Joel Atse (2337) - Wouter Wolff (2278) 1-1Partij
 Evgeni Vatutin (2329) - Alexey Chizhov (2409) 1-1Partij
 Ronde 5
 wo 04-10-2017  Evert Wiskerke (1984) - Dan Isabirye (2000) 2-0Partij
 Alexander Rudnitsky (2194) - Daniele Macali (2143) 0-2Partij
 Frantz Forbin (2230) - Piotr Chmiel (2115) 1-1Partij
 Zhiyong Xiong (2161) - Wouter Sipma (2352) 0-2Partij
 Raido Värik (2247) - Gerelbold Ganbold (2124) 0-2Partij
 Christian Niami (2294) - Evgeni Gurkov (2178) 1-1Partij
 Carlos Lorevil (2120) - Miguel Almanzar (2372) 0-2Partij
 Igor Kirzner (2259) - Villem Lüüs (2116) 2-0Partij
 Macodou NDiaye (2336) - Ncho Joel Atse (2337) 1-1Partij
 Alexander Getmanski (2367) - Edvard Buzinskij (2314) 1-1Partij
 Alexey Chizhov (2409) - Maksim Milshin (2278) 2-0Partij
 Wouter Wolff (2278) - Kees Thijssen (2326) 1-1Partij
 Roel Boomstra (2400) - Evgeni Vatutin (2329) 1-1Partij
 Ronde 6
 Evert Wiskerke (1984) - Alexander Rudnitsky (2194) 0-2Partij
 Piotr Chmiel (2115) - Dan Isabirye (2000) 1-1Partij
 Carlos Lorevil (2120) - Zhiyong Xiong (2161) 0-2Partij
 Daniele Macali (2143) - Raido Värik (2247) 2-0Partij
 Evgeni Gurkov (2178) - Frantz Forbin (2230) 2-0Partij
 Villem Lüüs (2116) - Maksim Milshin (2278) 1-1Partij
 Wouter Sipma (2352) - Christian Niami (2294) 2-0Partij
 Gerelbold Ganbold (2124) - Macodou NDiaye (2336) 0-2Partij
 Ncho Joel Atse (2337) - Alexander Getmanski (2367) 1-1Partij
 Miguel Almanzar (2372) - Kees Thijssen (2326) 1-1Partij
 Edvard Buzinskij (2314) - Roel Boomstra (2400) 1-1Partij
 Wouter Wolff (2278) - Alexey Chizhov (2409) 1-1Partij
 Evgeni Vatutin (2329) - Igor Kirzner (2259) 1-1Partij
 Ronde 7
 do 05-10-2017  Raido Värik (2247) - Evert Wiskerke (1984) 2-0Partij
 Dan Isabirye (2000) - Carlos Lorevil (2120) 0-2Partij
 Alexander Rudnitsky (2194) - Frantz Forbin (2230) 2-0Partij
 Christian Niami (2294) - Zhiyong Xiong (2161) 1-1Partij
 Piotr Chmiel (2115) - Daniele Macali (2143) 1-1Partij
 Maksim Milshin (2278) - Gerelbold Ganbold (2124) 2-0Partij
 Alexander Getmanski (2367) - Villem Lüüs (2116) 2-0Partij
 Kees Thijssen (2326) - Evgeni Gurkov (2178) 1-1Partij
 Wouter Sipma (2352) - Ncho Joel Atse (2337) 1-1Partij
 Roel Boomstra (2400) - Miguel Almanzar (2372) 2-0Partij
 Macodou NDiaye (2336) - Evgeni Vatutin (2329) 1-1Partij
 Alexey Chizhov (2409) - Edvard Buzinskij (2314) 1-1Partij
 Igor Kirzner (2259) - Wouter Wolff (2278) 0-2Partij
 Ronde 8
 vr 06-10-2017  Frantz Forbin (2230) - Dan Isabirye (2000) 2-0Partij
 Zhiyong Xiong (2161) - Evert Wiskerke (1984) 2-0Partij
 Villem Lüüs (2116) - Carlos Lorevil (2120) 1-1Partij
 Gerelbold Ganbold (2124) - Alexander Rudnitsky (2194) 1-1Partij
 Raido Värik (2247) - Piotr Chmiel (2115) 0-2R
 Daniele Macali (2143) - Christian Niami (2294) 1-1Partij
 Evgeni Gurkov (2178) - Edvard Buzinskij (2314) 1-1Partij
 Miguel Almanzar (2372) - Maksim Milshin (2278) 1-1Partij
 Kees Thijssen (2326) - Wouter Sipma (2352) 1-1Partij
 Ncho Joel Atse (2337) - Igor Kirzner (2259) 2-0Partij
 Alexey Chizhov (2409) - Macodou NDiaye (2336) 1-1Partij
 Evgeni Vatutin (2329) - Alexander Getmanski (2367) 1-1Partij
 Wouter Wolff (2278) - Roel Boomstra (2400) 1-1Partij
 Ronde 9
 Evert Wiskerke (1984) - Frantz Forbin (2230) 0-2Partij
 Dan Isabirye (2000) - Christian Niami (2294) 0-2Partij
 Carlos Lorevil (2120) - Raido Värik (2247) 2-0Partij
 Alexander Rudnitsky (2194) - Villem Lüüs (2116) 1-1Partij
 Piotr Chmiel (2115) - Gerelbold Ganbold (2124) 1-1Partij
 Igor Kirzner (2259) - Daniele Macali (2143) 0-2Partij
 Maksim Milshin (2278) - Evgeni Gurkov (2178) 2-0Partij
 Zhiyong Xiong (2161) - Miguel Almanzar (2372) 1-1Partij
 Edvard Buzinskij (2314) - Kees Thijssen (2326) 0-2Partij
 Macodou NDiaye (2336) - Wouter Sipma (2352) 1-1Partij
 Evgeni Vatutin (2329) - Ncho Joel Atse (2337) 1-1Partij
 Alexander Getmanski (2367) - Wouter Wolff (2278) 1-1Partij
 Roel Boomstra (2400) - Alexey Chizhov (2409) 1-1Partij