Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   NK Kwalificatietoernooi Emmeloord KNDB 2011

 

Klasse: Groep D   

 Ronde 1
 za 15-01-2011  Ben Provoost (1468) - Gerrit Wassink (1309) 2-0Partij
 Jan van Dijk (1249) - Auke Scholma (1475) 0-2Partij
 Hein Meijer (1418) - Wouter Sipma (1255) 1-1Partij
 Gerbrand Hessing (1253) - Michiel Kroesbergen (1391) 0-2Partij
 Edwin Twiest (1384) - Anton Jurg (1245) 2-0Partij
 Alex van Prinsenbeek (1241) - Anton Schotanus (1332) 1-1Partij
 Wiebe van der Wijk (1324) - Cees Groen (1019) 2-0Partij
 Cor Westerveld (1197) - Alfons Ottink (1317) 2-0Partij
 Peter Schuitema (1320) - Nick Hoving (1201) 2-0Partij
 Ronde 2
 Edwin Twiest (1384) - Ben Provoost (1468) 1-1Partij
 Auke Scholma (1475) - Wiebe van der Wijk (1324) 1-1Partij
 Michiel Kroesbergen (1391) - Peter Schuitema (1320) 2-0Partij
 Hein Meijer (1418) - Cor Westerveld (1197) 2-0Partij
 Anton Schotanus (1332) - Wouter Sipma (1255) 1-1Partij
 Alfons Ottink (1317) - Alex van Prinsenbeek (1241) 1-1Partij
 Gerrit Wassink (1309) - Anton Jurg (1245) 1-1Partij
 Nick Hoving (1201) - Jan van Dijk (1249) 1-1Partij
 Cees Groen (1019) - Gerbrand Hessing (1253) 1-1Partij
 Ronde 3
 za 29-01-2011  Michiel Kroesbergen (1391) - Hein Meijer (1418) 2-0RPartij
 Wiebe van der Wijk (1324) - Ben Provoost (1468) 1-1Partij
 Auke Scholma (1475) - Edwin Twiest (1384) 1-1Partij
 Wouter Sipma (1255) - Nick Hoving (1201) 0-2Partij
 Alex van Prinsenbeek (1241) - Peter Schuitema (1320) 2-0Partij
 Cor Westerveld (1197) - Anton Schotanus (1332) 1-1Partij
 Anton Jurg (1245) - Gerbrand Hessing (1253) 2-0Partij
 Cees Groen (1019) - Alfons Ottink (1317) 1-1Partij
 Jan van Dijk (1249) - Gerrit Wassink (1309) 1-1Partij
 Ronde 4
 Edwin Twiest (1384) - Michiel Kroesbergen (1391) 1-1Partij
 Ben Provoost (1468) - Auke Scholma (1475) 1-1Partij
 Alex van Prinsenbeek (1241) - Wiebe van der Wijk (1324) 1-1Partij
 ma 07-02-2011  Hein Meijer (1418) - Cees Groen (1019) 2-0Partij
 za 29-01-2011  Nick Hoving (1201) - Anton Schotanus (1332) 0-2Partij
 Anton Jurg (1245) - Cor Westerveld (1197) 1-1Partij
 Gerbrand Hessing (1253) - Peter Schuitema (1320) 0-2Partij
 Alfons Ottink (1317) - Jan van Dijk (1249) 2-0Partij
 Gerrit Wassink (1309) - Wouter Sipma (1255) 2-0Partij
 Ronde 5
 za 12-02-2011  Michiel Kroesbergen (1391) - Ben Provoost (1468) 1-1Partij
 Gerrit Wassink (1309) - Edwin Twiest (1384) 1-1Partij
 Anton Schotanus (1332) - Wiebe van der Wijk (1324) 0-2Partij
 Cor Westerveld (1197) - Nick Hoving (1201) 0-2Partij
 Anton Jurg (1245) - Hein Meijer (1418) 1-1Partij
 Peter Schuitema (1320) - Alfons Ottink (1317) 1-1Partij
 Jan van Dijk (1249) - Cees Groen (1019) 2-0Partij
 Wouter Sipma (1255) - Gerbrand Hessing (1253) 2-0Partij
 Auke Scholma (1475) - Alex van Prinsenbeek (1241) 1-1Partij
 Ronde 6
 Wiebe van der Wijk (1324) - Michiel Kroesbergen (1391) 1-1Partij
 Ben Provoost (1468) - Alfons Ottink (1317) 1-1Partij
 Alex van Prinsenbeek (1241) - Edwin Twiest (1384) 1-1Partij
 Hein Meijer (1418) - Auke Scholma (1475) 1-1Partij
 Anton Schotanus (1332) - Jan van Dijk (1249) 0-2Partij
 Nick Hoving (1201) - Gerrit Wassink (1309) 1-1Partij
 Peter Schuitema (1320) - Anton Jurg (1245) 1-1Partij
 Gerbrand Hessing (1253) - Cor Westerveld (1197) 2-0Partij
 Cees Groen (1019) - Wouter Sipma (1255) 0-2Partij
 Ronde 7
 za 26-02-2011  Michiel Kroesbergen (1391) - Auke Scholma (1475) 1-1Partij
 Edwin Twiest (1384) - Wiebe van der Wijk (1324) 2-0Partij
 Wouter Sipma (1255) - Ben Provoost (1468) 1-1Partij
 Alex van Prinsenbeek (1241) - Hein Meijer (1418) 0-2Partij
 Alfons Ottink (1317) - Gerrit Wassink (1309) 0-2Partij
 Jan van Dijk (1249) - Peter Schuitema (1320) 2-0Partij
 Anton Jurg (1245) - Nick Hoving (1201) 1-1Partij
 Anton Schotanus (1332) - Gerbrand Hessing (1253) 1-1Partij
 Cor Westerveld (1197) - Cees Groen (1019) 1-1Partij
 Ronde 8
 Michiel Kroesbergen (1391) - Jan van Dijk (1249) 1-1Partij
 Hein Meijer (1418) - Edwin Twiest (1384) 1-1Partij
 Auke Scholma (1475) - Wouter Sipma (1255) 2-0Partij
 Ben Provoost (1468) - Nick Hoving (1201) 1-1Partij
 Wiebe van der Wijk (1324) - Gerrit Wassink (1309) 1-1Partij
 Anton Jurg (1245) - Alex van Prinsenbeek (1241) 0-2Partij
 Peter Schuitema (1320) - Cor Westerveld (1197) 1-1Partij
 Cees Groen (1019) - Anton Schotanus (1332) 0-2Partij
 Gerbrand Hessing (1253) - Alfons Ottink (1317) 1-1Partij