Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Golden Prague 2009

 

Klasse: Algemeen   

 Ronde 1
 zo 14-06-2009  Mikhaylo Kolobov (2066) - Lumir Gatnar (1977) 1-1
 Nikolai Kychkin (2087) - Hylke Dykstra  2-0Partij
 Akulina Sobakina  - Vaclav Krista (2099) 0-2Partij
 Erwin Heslinga (2127) - Ayanika Kychkina  2-0Partij
 Hidde Risselada (1829) - Roufine Prokupets (2129) 0-2Partij
 Ayyyna Sobakina (2132) - Jan T. Terpstra (1890) 1-1Partij
 Aisen Andreev (1924) - Jan Pieter Drost (2146) 1-1Partij
 Vaclav Marek (1930) - Pavel Truhlar (1973) 1-1Partij
 Bert Begeman (1981) - Jiri Sysel (2171) 0-2Partij
 Zainal Palmans (2174) - Anton Permyakov (1979) 1-1Partij
 Pavel Kaderabek (2000) - Thijmen Stobbe (2188) 0-2Partij
 Yuriy Lagoda (2258) - Michel Stempher (2021) 1-1Partij
 Martijn van Gortel (2072) - Matrena Nogovitsyna (2273) 1-1Partij
 Anatoli Gantvarg (2396) - Gertjan Kolsté (2085) 2-0Partij
 Ronde 2
 ma 15-06-2009  Hylke Dykstra  - Akulina Sobakina  0-2Partij
 Ayanika Kychkina  - Hidde Risselada (1829) 0-2Partij
 Gertjan Kolsté (2085) - Bert Begeman (1981) 1-1Partij
 Mikhaylo Kolobov (2066) - Aisen Andreev (1924) 2-0Partij
 Lumir Gatnar (1977) - Martijn van Gortel (2072) 0-2Partij
 Pavel Truhlar (1973) - Ayyyna Sobakina (2132) 0-2Partij
 Jan T. Terpstra (1890) - Vaclav Marek (1930) 1-1Partij
 Michel Stempher (2021) - Zainal Palmans (2174) 1-1Partij
 Anton Permyakov (1979) - Yuriy Lagoda (2258) 1-1Partij
 Matrena Nogovitsyna (2273) - Pavel Kaderabek (2000) 2-0Partij
 Vaclav Krista (2099) - Roufine Prokupets (2129) 1-1Partij
 Jiri Sysel (2171) - Nikolai Kychkin (2087) 0-2Partij
 Thijmen Stobbe (2188) - Erwin Heslinga (2127) 1-1Partij
 Jan Pieter Drost (2146) - Anatoli Gantvarg (2396) 0-2Partij
 Ronde 3
 di 16-06-2009  Pavel Kaderabek (2000) - Hylke Dykstra  0-2Partij
 Gertjan Kolsté (2085) - Jan Pieter Drost (2146) 1-1Partij
 Aisen Andreev (1924) - Pavel Truhlar (1973) 1-1Partij
 Lumir Gatnar (1977) - Ayanika Kychkina  2-0Partij
 Michel Stempher (2021) - Anton Permyakov (1979) 1-1Partij
 Vaclav Marek (1930) - Zainal Palmans (2174) 0-2Partij
 Hidde Risselada (1829) - Yuriy Lagoda (2258) 0-2Partij
 Akulina Sobakina  - Jiri Sysel (2171) 0-2Partij
 Bert Begeman (1981) - Jan T. Terpstra (1890) 1-1Partij
 Ayyyna Sobakina (2132) - Matrena Nogovitsyna (2273) 0-2Partij
 Martijn van Gortel (2072) - Thijmen Stobbe (2188) 1-1Partij
 Erwin Heslinga (2127) - Vaclav Krista (2099) 1-1Partij
 Roufine Prokupets (2129) - Mikhaylo Kolobov (2066) 1-1Partij
 Nikolai Kychkin (2087) - Anatoli Gantvarg (2396) 1-1Partij
 Ronde 4
 wo 17-06-2009  Ayanika Kychkina  - Pavel Kaderabek (2000) 1-1Partij
 Gertjan Kolsté (2085) - Aisen Andreev (1924) 1-1Partij
 Jan Pieter Drost (2146) - Bert Begeman (1981) 2-0Partij
 Hidde Risselada (1829) - Vaclav Marek (1930) 0-2Partij
 Pavel Truhlar (1973) - Akulina Sobakina  1-1Partij
 Ayyyna Sobakina (2132) - Lumir Gatnar (1977) 2-0Partij
 Anton Permyakov (1979) - Jan T. Terpstra (1890) 2-0Partij
 Hylke Dykstra  - Michel Stempher (2021) 0-2Partij
 Jiri Sysel (2171) - Mikhaylo Kolobov (2066) 1-1Partij
 Yuriy Lagoda (2258) - Vaclav Krista (2099) 1-1Partij
 Thijmen Stobbe (2188) - Roufine Prokupets (2129) 0-2Partij
 Zainal Palmans (2174) - Martijn van Gortel (2072) 1-1Partij
 Anatoli Gantvarg (2396) - Matrena Nogovitsyna (2273) 2-0Partij
 Nikolai Kychkin (2087) - Erwin Heslinga (2127) 2-0Partij
 Ronde 5
 do 18-06-2009  Bert Begeman (1981) - Ayanika Kychkina  2-0Partij
 Pavel Kaderabek (2000) - Hidde Risselada (1829) 1-1Partij
 Aisen Andreev (1924) - Lumir Gatnar (1977) 2-0Partij
 Pavel Truhlar (1973) - Gertjan Kolsté (2085) 1-1Partij
 Jan T. Terpstra (1890) - Hylke Dykstra  0-2Partij
 Vaclav Marek (1930) - Thijmen Stobbe (2188) 1-1Partij
 Akulina Sobakina  - Erwin Heslinga (2127) 1-1Partij
 Martijn van Gortel (2072) - Yuriy Lagoda (2258) 0-2Partij
 Matrena Nogovitsyna (2273) - Michel Stempher (2021) 2-0Partij
 Mikhaylo Kolobov (2066) - Anton Permyakov (1979) 1-1Partij
 Vaclav Krista (2099) - Jiri Sysel (2171) 1-1Partij
 Zainal Palmans (2174) - Jan Pieter Drost (2146) 1-1Partij
 Roufine Prokupets (2129) - Nikolai Kychkin (2087) 1-1Partij
 Anatoli Gantvarg (2396) - Ayyyna Sobakina (2132) 1-1Partij
 Ronde 6
 vr 19-06-2009  Lumir Gatnar (1977) - Pavel Kaderabek (2000) 1-1Partij
 Ayanika Kychkina  - Jan T. Terpstra (1890) 0-2Partij
 Hylke Dykstra  - Pavel Truhlar (1973) 1-1Partij
 Bert Begeman (1981) - Akulina Sobakina  1-1Partij
 Gertjan Kolsté (2085) - Hidde Risselada (1829) 2-0Partij
 Jan Pieter Drost (2146) - Thijmen Stobbe (2188) 1-1Partij
 Erwin Heslinga (2127) - Martijn van Gortel (2072) 1-1Partij
 Michel Stempher (2021) - Aisen Andreev (1924) 1-1Partij
 Mikhaylo Kolobov (2066) - Zainal Palmans (2174) 0-2Partij
 Jiri Sysel (2171) - Anton Permyakov (1979) 2-0Partij
 Vaclav Krista (2099) - Vaclav Marek (1930) 1-1Partij
 Roufine Prokupets (2129) - Ayyyna Sobakina (2132) 0-2Partij
 Matrena Nogovitsyna (2273) - Nikolai Kychkin (2087) 1-1Partij
 Yuriy Lagoda (2258) - Anatoli Gantvarg (2396) 0-2Partij
 Ronde 7
 za 20-06-2009  Zainal Palmans (2174) - Anatoli Gantvarg (2396) 0-2Partij
 Nikolai Kychkin (2087) - Ayyyna Sobakina (2132) 1-1Partij
 Jiri Sysel (2171) - Matrena Nogovitsyna (2273) 1-1Partij
 Aisen Andreev (1924) - Vaclav Krista (2099) 1-1Partij
 Yuriy Lagoda (2258) - Roufine Prokupets (2129) 2-0Partij
 Jan T. Terpstra (1890) - Jan Pieter Drost (2146) 0-2Partij
 Erwin Heslinga (2127) - Michel Stempher (2021) 2-0Partij
 Anton Permyakov (1979) - Vaclav Marek (1930) 1-1Partij
 Thijmen Stobbe (2188) - Mikhaylo Kolobov (2066) 1-1Partij
 Martijn van Gortel (2072) - Gertjan Kolsté (2085) 2-0Partij
 Pavel Truhlar (1973) - Ayanika Kychkina  2-0Partij
 Akulina Sobakina  - Pavel Kaderabek (2000) 1-1Partij
 Hylke Dykstra  - Bert Begeman (1981) 1-1Partij
 Hidde Risselada (1829) - Lumir Gatnar (1977) 1-1Partij