Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Balt Cup Vilnius 2010

 

Klasse: Algemeen   

 Ronde 1
 zo 14-03-2010  Igor Kirzner (2294) - Vitalia Doumesh (2139) 2-0Partij
 Olesia Abdullina (2179) - Raimonds Vipulis (2297) 0-2Partij
 Murodullo Amrillaev (2316) - Vaidas Stasytis (2196) 2-0Partij
 Andy Damen (2000) - Nikolai Gulyaev (2268) 0-2Partij
 Viacheslav Shchegolev (2272) - Vsevolod Teterins (2120) 1-1Partij
 Andrey Napreenkov (2135) - Sergei Kalinov (2287) 1-1Partij
 Alexander Getmanski (2371) - Argo Unnuk (2206) 1-1Partij
 Tamara Tansykkuzhina (2216) - Kees Thijssen (2376) 0-2Partij
 Alexander Baliakin (2384) - Valery Kudriavcev (2216) 2-0Partij
 Irina Platonova (2198) - Yuriy Anikeev (2325) 1-1Partij
 Pim Meurs (2335) - Wim Bremmer (2204) 1-1Partij
 Elena Milshina-Djemotskina (2202) - Ron Heusdens (2344) 1-1Partij
 Ronde 2
 ma 15-03-2010  Vaidas Stasytis (2196) - Andy Damen (2000) 1-1Partij
 Vitalia Doumesh (2139) - Tamara Tansykkuzhina (2216) 1-1
 Valery Kudriavcev (2216) - Olesia Abdullina (2179) 2-0
 Viacheslav Shchegolev (2272) - Irina Platonova (2198) 1-1
 Sergei Kalinov (2287) - Vsevolod Teterins (2120) 2-0
 Yuriy Anikeev (2325) - Andrey Napreenkov (2135) 2-0
 Elena Milshina-Djemotskina (2202) - Pim Meurs (2335) 1-1
 Ron Heusdens (2344) - Argo Unnuk (2206) 2-0
 Wim Bremmer (2204) - Alexander Getmanski (2371) 0-2
 Nikolai Gulyaev (2268) - Murodullo Amrillaev (2316) 1-1
 Kees Thijssen (2376) - Igor Kirzner (2294) 1-1
 Raimonds Vipulis (2297) - Alexander Baliakin (2384) 1-1
 Ronde 3
 Andy Damen (2000) - Olesia Abdullina (2179) 0-2Partij
 Vsevolod Teterins (2120) - Vaidas Stasytis (2196) 1-1
 Andrey Napreenkov (2135) - Wim Bremmer (2204) 0-2
 Pim Meurs (2335) - Valery Kudriavcev (2216) 1-1
 Elena Milshina-Djemotskina (2202) - Viacheslav Shchegolev (2272) 1-1
 Argo Unnuk (2206) - Vitalia Doumesh (2139) 0-2
 Irina Platonova (2198) - Tamara Tansykkuzhina (2216) 1-1
 Nikolai Gulyaev (2268) - Yuriy Anikeev (2325) 1-1
 Sergei Kalinov (2287) - Ron Heusdens (2344) 1-1
 Alexander Getmanski (2371) - Igor Kirzner (2294) 1-1
 Raimonds Vipulis (2297) - Kees Thijssen (2376) 0-2
 Alexander Baliakin (2384) - Murodullo Amrillaev (2316) 1-1
 Ronde 4
 di 16-03-2010  Andy Damen (2000) - Andrey Napreenkov (2135) 0-2Partij
 Vsevolod Teterins (2120) - Argo Unnuk (2206) 0-2
 Tamara Tansykkuzhina (2216) - Olesia Abdullina (2179) 2-0
 Vitalia Doumesh (2139) - Vaidas Stasytis (2196) 2-0
 Valery Kudriavcev (2216) - Elena Milshina-Djemotskina (2202) 1-1
 Wim Bremmer (2204) - Viacheslav Shchegolev (2272) 1-1
 Irina Platonova (2198) - Raimonds Vipulis (2297) 1-1
 Pim Meurs (2335) - Nikolai Gulyaev (2268) 2-0
 Yuriy Anikeev (2325) - Sergei Kalinov (2287) 1-1
 Igor Kirzner (2294) - Ron Heusdens (2344) 1-1
 Murodullo Amrillaev (2316) - Alexander Getmanski (2371) 1-1
 Kees Thijssen (2376) - Alexander Baliakin (2384) 1-1
 Ronde 5
 Alexander Getmanski (2371) - Kees Thijssen (2376) 2-0
 Alexander Baliakin (2384) - Igor Kirzner (2294) 1-1
 Ron Heusdens (2344) - Murodullo Amrillaev (2316) 2-0
 Sergei Kalinov (2287) - Pim Meurs (2335) 1-1
 Vitalia Doumesh (2139) - Yuriy Anikeev (2325) 0-2
 Raimonds Vipulis (2297) - Wim Bremmer (2204) 2-0
 Viacheslav Shchegolev (2272) - Tamara Tansykkuzhina (2216) 1-1
 Nikolai Gulyaev (2268) - Elena Milshina-Djemotskina (2202) 1-1
 Valery Kudriavcev (2216) - Irina Platonova (2198) 2-0
 Argo Unnuk (2206) - Andrey Napreenkov (2135) 2-0
 Vaidas Stasytis (2196) - Olesia Abdullina (2179) 1-1
 Andy Damen (2000) - Vsevolod Teterins (2120) 0-2Partij
 Ronde 6
 wo 17-03-2010  Ron Heusdens (2344) - Alexander Getmanski (2371) 1-1
 Yuriy Anikeev (2325) - Alexander Baliakin (2384) 1-1
 Kees Thijssen (2376) - Sergei Kalinov (2287) 1-1
 Igor Kirzner (2294) - Pim Meurs (2335) 1-1
 Raimonds Vipulis (2297) - Valery Kudriavcev (2216) 2-0
 Murodullo Amrillaev (2316) - Tamara Tansykkuzhina (2216) 2-0
 Viacheslav Shchegolev (2272) - Argo Unnuk (2206) 1-1
 Nikolai Gulyaev (2268) - Vitalia Doumesh (2139) 2-0
 Elena Milshina-Djemotskina (2202) - Wim Bremmer (2204) 1-1
 Olesia Abdullina (2179) - Vsevolod Teterins (2120) 1-1
 Irina Platonova (2198) - Andy Damen (2000) 2-0Partij
 Andrey Napreenkov (2135) - Vaidas Stasytis (2196) 0-2
 Ronde 7
 do 18-03-2010  Alexander Getmanski (2371) - Yuriy Anikeev (2325) 1-1
 Ron Heusdens (2344) - Raimonds Vipulis (2297) 2-0
 Alexander Baliakin (2384) - Sergei Kalinov (2287) 1-1
 Pim Meurs (2335) - Kees Thijssen (2376) 1-1
 Igor Kirzner (2294) - Murodullo Amrillaev (2316) 1-1
 Nikolai Gulyaev (2268) - Viacheslav Shchegolev (2272) 1-1
 Argo Unnuk (2206) - Valery Kudriavcev (2216) 1-1
 Elena Milshina-Djemotskina (2202) - Irina Platonova (2198) 0-2
 Tamara Tansykkuzhina (2216) - Vaidas Stasytis (2196) 1-1
 Wim Bremmer (2204) - Vsevolod Teterins (2120) 1-1
 Vitalia Doumesh (2139) - Andy Damen (2000) 1-1Partij
 Olesia Abdullina (2179) - Andrey Napreenkov (2135) 1-1
 Ronde 8
 Yuriy Anikeev (2325) - Ron Heusdens (2344) 1-1
 Alexander Baliakin (2384) - Alexander Getmanski (2371) 1-1
 Sergei Kalinov (2287) - Murodullo Amrillaev (2316) 0-2
 Raimonds Vipulis (2297) - Igor Kirzner (2294) 1-1
 Kees Thijssen (2376) - Nikolai Gulyaev (2268) 1-1
 Pim Meurs (2335) - Irina Platonova (2198) 1-1
 Valery Kudriavcev (2216) - Viacheslav Shchegolev (2272) 0-2
 Tamara Tansykkuzhina (2216) - Argo Unnuk (2206) 1-1
 Vaidas Stasytis (2196) - Elena Milshina-Djemotskina (2202) 1-1
 Andy Damen (2000) - Wim Bremmer (2204) 1-1Partij
 Vitalia Doumesh (2139) - Olesia Abdullina (2179) 1-1
 Vsevolod Teterins (2120) - Andrey Napreenkov (2135) 1-1
 Ronde 9
 vr 19-03-2010  Ron Heusdens (2344) - Alexander Baliakin (2384) 1-1
 Murodullo Amrillaev (2316) - Yuriy Anikeev (2325) 1-1
 Alexander Getmanski (2371) - Pim Meurs (2335) 1-1
 Viacheslav Shchegolev (2272) - Kees Thijssen (2376) 1-1
 Raimonds Vipulis (2297) - Nikolai Gulyaev (2268) 1-1
 Igor Kirzner (2294) - Irina Platonova (2198) 1-1
 Argo Unnuk (2206) - Sergei Kalinov (2287) 0-2
 Vaidas Stasytis (2196) - Valery Kudriavcev (2216) 1-1
 Vsevolod Teterins (2120) - Tamara Tansykkuzhina (2216) 0-2
 Wim Bremmer (2204) - Olesia Abdullina (2179) 1-1
 Andrey Napreenkov (2135) - Vitalia Doumesh (2139) 1-1
 Elena Milshina-Djemotskina (2202) - Andy Damen (2000) 1-1Partij