Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2017/2018

 

Klasse: Hoofdklasse B   

 Ronde 1
za 16-09-2017     Dammend Tilburg 2  -   Constant Charlois  
10
-
10
 Ad de Hoon (1201) - Patrick Stork (1257) 1-16Partij
 Eddy Budé (1313) - Pim Arts (1231) 2-010Partij
 Peter Schellekens (1232) - Soelinder Jagram (1129) 1-19Partij
 Bryan Wollaert (1216) - Radjes Balkaran (1239) 1-17Partij
 Kees van Bakel (1137) - Michiel Kloosterziel (1385) 0-23Partij
 Harry Verdoolaege (1127) - Francis Tholel (1205) 1-11Partij
 Joeri Hezemans (1235) - Eduard Autar (1364) 1-18Partij
 Wil van den Braak (1357) - Leopold Sekongo (1351) 2-05Partij
 Peter Moonen (944) - Wim Verschoor (1144) 0-24Partij
 Theo van den Hoek (1184) - Jurgen Tholel (1179) 1-12Partij
   Zaanstreek  -   Den Haag  
12
-
8
 Ruud Holkamp (1147) - Herman Vroom (1099) 2-03Partij
 Paul Teer (1167) - Gerard de Groot (1288) 1-16Partij
 Wout Rijs (1154) - Roy Bidesi (1104) 1-12Partij
 Paul Sier (1313) - Frans Teijn (1070) 2-05Partij
 Jan de Ruiter (1190) - Berke Yiğittürk (1110) 0-24Partij
 Peter Groot jr. (1199) - Emre Hageman (1010) 1-17Partij
 Dick Vermeulen (1103) - Frans van Eenennaam (1100) 1-18Partij
 Ruud Groot (1124) - Pertap Malahé (1166) 1-19Partij
 Paul van der Lem (1169) - Bas Baksoellah (1028) 1-110Partij
 Ramon Sakidin (1197) - Hein van Dee (1085) 2-01Partij
   DV VBI Huissen 2  -   SNA  
7
-
13
 Emiel Leijser (1254) - Raymond Koopmanschap (1221) 1-14Partij
 Dirk Joosten (1248) - Steven Wijker (1392) 0-27Partij
 Martijn Weijers (987) - Mike Koopmanschap (1368) 0-25Partij
 Willem Hoek (1253) - Roy Coster (1108) 1-19Partij
 Theo Berends (1226) - Erik van Kampen (1187) 1-110Partij
 Remco Vredenberg (1143) - Ivo de Jong (1363) 1-12Partij
 Jo Weijman (1151) - Dave Bleeker (1196) 1-11Partij
 Rob Schrooten (1179) - Vitalia Doumesh (1237) 1-16Partij
 Gerard Boogaars (1006) - Mitchel Mensinga (1220) 0-28Partij
 Geert Berends (1278) - Jan Groeneweg (1136) 1-13Partij
   Lent  -   Heijmans Excelsior  
6
-
14
 Eep van Manen (1166) - Andrew Tjon A Ong (1265) 0-26Partij
 Maarten Nas (1304) - Frank Teer (1347) 1-11Partij
 Rob Everts (1015) - Mari van Ballegooijen (1296) 0-25Partij
 Gert van Willigen (1225) - Soender Kalpoe (1105) 1-110Partij
 Marco van Bronswijk (1223) - Darja Fedorovich (1317) 1-12Partij
 Joppe Lemmen (1193) - Olga Fedorovich (1367) 0-24Partij
 Willem van den Berg (1132) - Ron Entken (1170) 1-19Partij
 Chris Roeleven (1201) - René van Oosterhout (1173) 1-18Partij
 Joop Geurts (1201) - Pieter Wijn (1236) 0-27Partij
 Jan Jacobs (1169) - Adri Vermeulen (1235) 1-13Partij
   IJmuiden  -   CEMA/De Vaste Zet  
9
-
11
 Kees Pippel (1327) - Martijn van Gortel (1244) 0-24Partij
 Jesse Bos (1305) - Patrick Casaril (1219) 1-18Partij
 Martin van Dijk (1256) - Adiatu Adesoji Ibrahim (1343) 1-19Partij
 Stijn Tuytel (1275) - Bert Verton (1095) 2-010Partij
 Willem Winter (1200) - Genadij Shapiro (1210) 1-16Partij
 Conall Sleutel (1061) - Raphaël Martens (1101) 2-03Partij
 Cees van der Vlis (1121) - André Maertzdorf (1161) 0-21Partij
 Cees van Duyvenbode  - Paul Nitsch (1396) 1-12Partij
 Jacqueline Schouten (1105) - Wiel Maertzdorf (1188) 1-17Partij
 Albert Roelofs  - Erwin Heunen (1254) 0-25Partij
   Van Stigt Thans 2  -   Samen Sterk  
15
-
5
 Ton Burgerhout (1266) - Ali Fthalla (1240) 1-13Partij
 Gerrit van Mastrigt (1224) - Jo Fijen (1170) 2-04Partij
 Guido van den Berg (1267) - Micha van Tol (1206) 2-09Partij
 Cheick Maurice Ndione (1343) - Thomas van der Klis (961) 1-15Partij
 Waldo Aliar (1305) - Martin de Jong (1151) 1-17Partij
 Geert Prinsen (1312) - Wouter Morssink (1174) 1-18Partij
 Edwin de Jager (1230) - Martien Out (1156) 2-06Partij
 Agita Marterere (1165) - Cees de Gelder (1103) 1-11Partij
 Tiny Mous (1162) - Richard Treur (1159) 2-010Partij
 Kees Romijn (1260) - Raymond van Es (1102) 2-02Partij
 Ronde 2
za 30-09-2017     Constant Charlois  -   Samen Sterk  
12
-
8
 Leopold Sekongo (1351) - Richard Treur (1159) 2-02Partij
 Francis Tholel (1205) - Wouter Morssink (1174) 0-26Partij
 Harry Kolk (1250) - Martin de Jong (1151) 1-13Partij
 Michiel Kloosterziel (1385) - Ruud de Kooter (1175) 2-010Partij
 Eduard Autar (1364) - Martin van der Sluis (1178) 1-17Partij
 Patrick Stork (1257) - Ali Fthalla (1240) 1-11Partij
 Radjes Balkaran (1239) - Micha van Tol (1206) 2-08Partij
 Wim Verschoor (1144) - Raymond van Es (1102) 0-29Partij
 Juan Camelia (1229) - Jo Fijen (1170) 2-04Partij
 Gaetano Nahar (1297) - Ronald van Egmond (1292) 1-15Partij
   CEMA/De Vaste Zet  -   Van Stigt Thans 2  
9
-
11
 André Maertzdorf (1161) - Geert Prinsen (1312) 0-27Partij
 Raphaël Martens (1101) - Waldo Aliar (1305) 1-14Partij
 Marta Bankowska (1178) - Guido van den Berg (1267) 0-26Partij
 Wiel Maertzdorf (1188) - Cheick Maurice Ndione (1343) 0-21Partij
 Lukasz Kosobudzki (1269) - Ton Burgerhout (1266) 1-19Partij
 Paul Nitsch (1396) - Peter van der Stap (1300) 1-15Partij
 Patrick Casaril (1219) - Gerrit van Mastrigt (1224) 1-110Partij
 Erwin Heunen (1254) - Edwin de Jager (1230) 2-02Partij
 Pierre Lacroix (1238) - Agita Marterere (1165) 1-18Partij
 Adiatu Adesoji Ibrahim (1343) - Peter Lansbergen (1044) 2-03Partij
   Heijmans Excelsior  -   IJmuiden  
12
-
8
 Frank Teer (1347) - Cees van Duyvenbode  2-01Partij
 Mari van Ballegooijen (1296) - Willem Winter (1200) 2-02Partij
 Adri Vermeulen (1235) - Conall Sleutel (1061) 1-18Partij
 Pieter Wijn (1236) - Cees van der Vlis (1121) 1-15Partij
 Andrew Tjon A Ong (1265) - Jacqueline Schouten (1105) 2-06Partij
 Hein Wilsens (1107) - Jesse Bos (1305) 0-24Partij
 René van Oosterhout (1173) - Martin van Dijk (1256) 1-110Partij
 Radj Balak (1110) - Stijn Tuytel (1275) 1-17Partij
 Soender Kalpoe (1105) - Albert Roelofs  2-09Partij
 Ron Entken (1170) - Kees Pippel (1327) 0-23Partij
   SNA  -   Lent  
11
-
9
 Dave Bleeker (1196) - Edgar Hartman (1221) 1-110Partij
 Steven Wijker (1392) - Marco van Bronswijk (1223) 1-18Partij
 Mike Koopmanschap (1368) - Eep van Manen (1166) 1-15Partij
 Raymond Koopmanschap (1221) - Willem van den Berg (1132) 1-19Partij
 Roy Coster (1108) - Sander Spaans (1191) 1-11Partij
 Guido Verhagen (1265) - Joppe Lemmen (1193) 1-12Partij
 Ivo de Jong (1363) - Remco van Zelst (1245) 2-04Partij
 Mitchel Mensinga (1220) - Joop Geurts (1201) 1-16Partij
 Jan Houwing (1210) - Chris Roeleven (1201) 1-17Partij
 Jan Groeneweg (1136) - Rob Everts (1015) 1-13Partij
   Den Haag  -   DV VBI Huissen 2  
7
-
13
 Gerard de Groot (1288) - Martijn Weijers (987) 1-19Partij
 Berke Yiğittürk (1110) - Remco Vredenberg (1143) 1-11Partij
 Emre Hageman (1010) - Emiel Leijser (1254) 0-22Partij
 Roy Bidesi (1104) - Marcel Janssen (1291) 1-17Partij
 Bas Baksoellah (1028) - Jo Weijman (1151) 1-110Partij
 Pertap Malahé (1166) - Rob Schrooten (1179) 1-15Partij
 Herman Vroom (1099) - Gerard Boogaars (1006) 1-14Partij
 Hein van Dee (1085) - Geert Berends (1278) 1-13Partij
 Frans van Eenennaam (1100) - Theo Berends (1226) 0-28Partij
 Frans Teijn (1070) - Dirk Joosten (1248) 0-26Partij
   Dammend Tilburg 2  -   Zaanstreek  
8
-
12
 Theo van den Hoek (1184) - Wout Rijs (1154) 2-01Partij
 Joeri Hezemans (1235) - Dick Vermeulen (1103) 1-16Partij
 Ad de Hoon (1201) - Paul Teer (1167) 1-13Partij
 Wil van den Braak (1357) - Paul van der Lem (1169) 2-05Partij
 Toby Hage (1304) - Joop Wind (1084) 1-17Partij
 Harry Verdoolaege (1127) - Ruud Holkamp (1147) 0-22Partij
 Sarah Rijgersberg (1124) - Losseni Savané (1208) 0-24Partij
 Frank Swagemakers (896) - Jan de Ruiter (1190) 0-28Partij
 Kees van Bakel (1137) - Ramon Sakidin (1197) 1-110Partij
 Peter Moonen (944) - Ruud Groot (1124) 0-29Partij
 Ronde 3
za 28-10-2017     Zaanstreek  -   Constant Charlois  
5
-
15
 Dick Vermeulen (1103) - Radjes Balkaran (1239) 0-27Partij
 Ruud Groot (1124) - Leopold Sekongo (1351) 0-25Partij
 Paul van der Lem (1169) - Soelinder Jagram (1129) 1-16Partij
 Peter Groot jr. (1199) - Patrick Stork (1257) 0-23Partij
 Ruud Holkamp (1147) - Jaap Riesenkamp (1201) 0-29Partij
 Paul Teer (1167) - Wim Verschoor (1144) 1-18Partij
 Ramon Sakidin (1197) - Francis Tholel (1205) 0-210Partij
 Wout Rijs (1154) - Michiel Kloosterziel (1385) 1-12Partij
 Jan de Ruiter (1190) - Jurgen Tholel (1179) 1-11Partij
 Paul Sier (1313) - Eduard Autar (1364) 1-14Partij
   DV VBI Huissen 2  -   Dammend Tilburg 2  
9
-
11
 Rob Schrooten (1179) - Joeri Hezemans (1235) 0-28Partij
 Jo Weijman (1151) - Toby Hage (1304) 0-25Partij
 Emiel Leijser (1254) - Wil van den Braak (1357) 2-01Partij
 Theo Berends (1226) - Bryan Wollaert (1216) 0-26Partij
 Geert Berends (1278) - Ad de Hoon (1201) 1-12Partij
 Remco Vredenberg (1143) - Theo van den Hoek (1184) 0-23Partij
 Martijn Weijers (987) - Kees van Bakel (1137) 1-110Partij
 Marcel Janssen (1291) - Jacco Sandee (1165) 1-14Partij
 Willem Hoek (1253) - Harry Verdoolaege (1127) 2-07Partij
 Dirk Joosten (1248) - Toon Dielen (1103) 2-09Partij
   Lent  -   Den Haag  
13
-
7
 Joop Geurts (1201) - Gerard de Groot (1288) 2-04Partij
 Gert van Willigen (1225) - Frans Teijn (1070) 2-09Partij
 Chris Roeleven (1201) - Pertap Malahé (1166) 0-28Partij
 Jan Jacobs (1169) - Harry Zandvliet (1070) 2-010Partij
 Rob Everts (1015) - Hans den Engelsman  0-21Partij
 Maarten Nas (1304) - Bas Baksoellah (1028) 2-06Partij
 Willem van den Berg (1132) - Hein van Dee (1085) 1-12Partij
 Eep van Manen (1166) - Nico Leemberg (1056) 1-15Partij
 Sander Spaans (1191) - Roy Bidesi (1104) 1-17Partij
 Joppe Lemmen (1193) - Herman Vroom (1099) 2-03Partij
   IJmuiden  -   SNA  
11
-
9
 Kees Pippel (1327) - Guido Verhagen (1265) 2-03Partij
 Jesse Bos (1305) - Dave Bleeker (1196) 2-02Partij
 Martin van Dijk (1256) - Raymond Koopmanschap (1221) 2-08Partij
 Stijn Tuytel (1275) - Jan Houwing (1210) 0-27Partij
 Willem Winter (1200) - Pepijn Folgers (826) 2-06Partij
 Conall Sleutel (1061) - Roy Coster (1108) 1-15Partij
 Cees van der Vlis (1121) - Jan Groeneweg (1136) 1-14Partij
 Cees van Duyvenbode  - Ivo de Jong (1363) 0-21Partij
 Jacqueline Schouten (1105) - Stef Keetman (1327) 0-29Partij
 Albert Roelofs  - Vitalia Doumesh (1237) 1-110Partij
   Van Stigt Thans 2  -   Heijmans Excelsior  
12
-
8
 Edwin de Jager (1230) - Frank Teer (1347) 1-11Partij
 Geert Prinsen (1312) - René van Oosterhout (1173) 2-010Partij
 Ton Burgerhout (1266) - Mari van Ballegooijen (1296) 1-15Partij
 Gerrit van Mastrigt (1224) - Soender Kalpoe (1105) 2-06Partij
 Cheick Maurice Ndione (1343) - Andrew Tjon A Ong (1265) 0-29Partij
 Christian Niami (1461) - Ron Entken (1170) 2-08Partij
 Peter van der Stap (1300) - Gijs voor de Poorte (1098) 1-17Partij
 Waldo Aliar (1305) - Pieter Wijn (1236) 1-12Partij
 Dirk van Schaik Jr. (1375) - Adri Vermeulen (1235) 1-14Partij
 Kees Romijn (1260) - Hein Wilsens (1107) 1-13Partij
   Samen Sterk  -   CEMA/De Vaste Zet  
11
-
9
 Ronald van Egmond (1292) - Paul Nitsch (1396) 1-18Partij
 Richard Treur (1159) - Martijn van Gortel (1244) 2-06Partij
 Micha van Tol (1206) - Dieter van Gortel (1017) 2-01Partij
 Raymond van Es (1102) - Adiatu Adesoji Ibrahim (1343) 0-22Partij
 Johannes Postma (1193) - Raphaël Martens (1101) 2-03Partij
 Ruud de Kooter (1175) - Patrick Casaril (1219) 1-110Partij
 Martin de Jong (1151) - Wiel Maertzdorf (1188) 1-19Partij
 Martien Out (1156) - Pierre Lacroix (1238) 0-24Partij
 Jo Fijen (1170) - Erwin Heunen (1254) 1-17Partij
 Ali Fthalla (1240) - André Maertzdorf (1161) 1-15Partij
 Ronde 4
za 11-11-2017     Constant Charlois  -   CEMA/De Vaste Zet  
10
-
10
 Gaetano Nahar (1297) - Wiel Maertzdorf (1188) 1-19Partij
 Leopold Sekongo (1351) - Patrick Casaril (1219) 1-12Partij
 Harry Kolk (1250) - André Maertzdorf (1161) 1-110Partij
 Juan Camelia (1229) - Erwin Heunen (1254) 0-21Partij
 Michiel Kloosterziel (1385) - Raphaël Martens (1101) 2-04Partij
 Pim Arts (1231) - Marta Bankowska (1178) 1-13Partij
 Wim Verschoor (1144) - Lukasz Kosobudzki (1269) 1-16Partij
 Patrick Stork (1257) - Adiatu Adesoji Ibrahim (1343) 1-17Partij
 Radjes Balkaran (1239) - Paul Nitsch (1396) 1-15Partij
 Eduard Autar (1364) - Pierre Lacroix (1238) 1-18Partij
   Heijmans Excelsior  -   Samen Sterk  
13
-
7
 Andrew Tjon A Ong (1265) - Ali Fthalla (1240) 2-06Partij
 Adri Vermeulen (1235) - Bastiaan de Gunst (868) 2-04Partij
 Frank Teer (1347) - Martin van der Sluis (1178) 1-11Partij
 Hein Wilsens (1107) - Jo Fijen (1170) 1-17Partij
 Mari van Ballegooijen (1296) - Martin de Jong (1151) 2-02Partij
 Pieter Wijn (1236) - Martien Out (1156) 1-19Partij
 Radj Balak (1110) - Micha van Tol (1206) 0-28Partij
 René van Oosterhout (1173) - Ruud de Kooter (1175) 1-15Partij
 Ron Entken (1170) - Raymond van Es (1102) 2-010Partij
 Soender Kalpoe (1105) - Wouter Morssink (1174) 1-13Partij
   SNA  -   Van Stigt Thans 2  
7
-
13
 Roy Coster (1108) - Ton Burgerhout (1266) 0-24Partij
 Dave Bleeker (1196) - Geert Prinsen (1312) 1-17Partij
 Guido Verhagen (1265) - Edwin de Jager (1230) 0-23Partij
 Mike Koopmanschap (1368) - Christian Niami (1461) 0-26Partij
 Theo Tesselaar (1182) - Peter van der Stap (1300) 1-18Partij
 Erik van Kampen (1187) - Guido van den Berg (1267) 1-110Partij
 Jan Houwing (1210) - Gerrit van Mastrigt (1224) 1-12Partij
 Mitchel Mensinga (1220) - Waldo Aliar (1305) 1-15Partij
 Ivo de Jong (1363) - Cheick Maurice Ndione (1343) 1-11Partij
 Jan Groeneweg (1136) - Kees Romijn (1260) 1-19Partij
   Den Haag  -   IJmuiden  
9
-
11
 Pertap Malahé (1166) - Jesse Bos (1305) 0-25Partij
 Hans den Engelsman  - Kees Pippel (1327) 1-13Partij
 Frans van Eenennaam (1100) - Cees van Duyvenbode  1-11Partij
 Hein van Dee (1085) - Conall Sleutel (1061) 0-26Partij
 Gerard de Groot (1288) - Martin van Dijk (1256) 2-07Partij
 Emre Hageman (1010) - Stijn Tuytel (1275) 1-19Partij
 Frans Teijn (1070) - Albert Roelofs  2-04Partij
 Herman Vroom (1099) - Jacqueline Schouten (1105) 1-110Partij
 Bas Baksoellah (1028) - Willem Winter (1200) 0-22Partij
 Nico Leemberg (1056) - Cees van der Vlis (1121) 1-18Partij
   Dammend Tilburg 2  -   Lent  
11
-
9
 Peter Schellekens (1232) - Gert van Willigen (1225) 0-26Partij
 Toby Hage (1304) - Maarten Nas (1304) 1-11Partij
 Joeri Hezemans (1235) - Marco van Bronswijk (1223) 1-14Partij
 Wil van den Braak (1357) - Joppe Lemmen (1193) 2-07Partij
 Bryan Wollaert (1216) - Jan Jacobs (1169) 1-18Partij
 Theo van den Hoek (1184) - Chris Roeleven (1201) 2-05Partij
 Ad de Hoon (1201) - Sander Spaans (1191) 1-13Partij
 Kees van Bakel (1137) - Eep van Manen (1166) 1-110Partij
 Harry Verdoolaege (1127) - Rob Everts (1015) 1-19Partij
 Sarah Rijgersberg (1124) - Willem van den Berg (1132) 1-12Partij
   Zaanstreek  -   DV VBI Huissen 2  
9
-
11
 Jan de Ruiter (1190) - Geert Berends (1278) 0-24Partij
 Paul Sier (1313) - Willem Hoek (1253) 2-09Partij
 Ramon Sakidin (1197) - Martijn Weijers (987) 2-01Partij
 Ruud Holkamp (1147) - Theo Berends (1226) 0-25Partij
 Ruud Groot (1124) - Rob Schrooten (1179) 0-28Partij
 Wout Rijs (1154) - Dirk Joosten (1248) 1-13Partij
 Paul van der Lem (1169) - Gerard Boogaars (1006) 1-110Partij
 Paul Teer (1167) - Remco Vredenberg (1143) 2-02Partij
 Dick Vermeulen (1103) - Emiel Leijser (1254) 0-26Partij
 Peter Groot jr. (1199) - Jo Weijman (1151) 1-17Partij
 Ronde 5
za 25-11-2017     DV VBI Huissen 2  -   Constant Charlois  
9
-
11
 Theo Berends (1226) - Pim Arts (1231) 2-05Partij
 Marcel Janssen (1291) - Jaap Riesenkamp (1201) 2-03Partij
 Gerard Boogaars (1006) - Michiel Kloosterziel (1385) 0-29Partij
 Emiel Leijser (1254) - Wim Verschoor (1144) 0-27Partij
 Willem Hoek (1253) - Leopold Sekongo (1351) 0-28Partij
 Geert Berends (1278) - Radjes Balkaran (1239) 1-16Partij
 Jo Weijman (1151) - Radjinder Jharap (1128) 1-12Partij
 Remco Vredenberg (1143) - Harry Kolk (1250) 1-11Partij
 Martijn Weijers (987) - Patrick Stork (1257) 1-110Partij
 Rob Schrooten (1179) - Eduard Autar (1364) 1-14Partij
   Lent  -   Zaanstreek  
9
-
11
 Marco van Bronswijk (1223) - Joop Wind (1084) 1-13Partij
 Joop Geurts (1201) - Paul Teer (1167) 0-28Partij
 Willem van den Berg (1132) - Paul Sier (1313) 1-15Partij
 Eep van Manen (1166) - Ruud Groot (1124) 1-19Partij
 Chris Roeleven (1201) - Ramon Sakidin (1197) 0-26Partij
 Gert van Willigen (1225) - Jan de Ruiter (1190) 2-010Partij
 Maarten Nas (1304) - Wout Rijs (1154) 1-12Partij
 Jan Jacobs (1169) - Dick Vermeulen (1103) 2-07Partij
 Rob Everts (1015) - Losseni Savané (1208) 0-24Partij
 Joppe Lemmen (1193) - Ruud Holkamp (1147) 1-11Partij
   IJmuiden  -   Dammend Tilburg 2  
12
-
8
 Kees Pippel (1327) - Ad de Hoon (1201) 2-05Partij
 Jesse Bos (1305) - Bryan Wollaert (1216) 2-04Partij
 Conall Sleutel (1061) - Laura Timmerman (1178) 1-18Partij
 Cees van Duyvenbode  - Theo van den Hoek (1184) 0-22Partij
 Willem Winter (1200) - Wil van den Braak (1357) 2-06Partij
 Jacqueline Schouten (1105) - Toine Vermeer (1172) 1-110Partij
 Cees van der Vlis (1121) - Harry Verdoolaege (1127) 0-23Partij
 Martin van Dijk (1256) - Sarah Rijgersberg (1124) 2-09Partij
 Koos de Vries (1005) - Toon Dielen (1103) 1-17Partij
 Albert Roelofs  - Kees van Bakel (1137) 1-11Partij
   Van Stigt Thans 2  -   Den Haag  
11
-
9
 Christian Niami (1461) - Gerard de Groot (1288) 1-110Partij
 Kees Romijn (1260) - Berke Yiğittürk (1110) 0-21Partij
 Peter van der Stap (1300) - Hans den Engelsman  1-15Partij
 Edwin de Jager (1230) - Emre Hageman (1010) 0-24Partij
 Ton Burgerhout (1266) - Herman Vroom (1099) 1-19Partij
 Waldo Aliar (1305) - Nico Leemberg (1056) 2-07Partij
 Geert Prinsen (1312) - Roy Bidesi (1104) 1-18Partij
 Gerrit van Mastrigt (1224) - Frans Teijn (1070) 1-16Partij
 Cheick Maurice Ndione (1343) - Frans van Eenennaam (1100) 2-03Partij
 Guido van den Berg (1267) - Hein van Dee (1085) 2-02Partij
   Samen Sterk  -   SNA  
10
-
10
 Martin van der Sluis (1178) - Erik van Kampen (1187) 1-13Partij
 Wouter Morssink (1174) - niet opgekomen  2-01R
 Raymond van Es (1102) - Vitalia Doumesh (1237) 0-25Partij
 Micha van Tol (1206) - Raymond Koopmanschap (1221) 1-18Partij
 Jo Fijen (1170) - Dave Bleeker (1196) 1-17Partij
 Richard Treur (1159) - Roy Coster (1108) 1-19Partij
 Ali Fthalla (1240) - Guido Verhagen (1265) 2-04Partij
 Ruud de Kooter (1175) - Ivo de Jong (1363) 0-22Partij
 Martin de Jong (1151) - Jan Groeneweg (1136) 1-16Partij
 Martien Out (1156) - René Emmaneel (1050) 1-110Partij
   CEMA/De Vaste Zet  -   Heijmans Excelsior  
11
-
9
 Raphaël Martens (1101) - Mari van Ballegooijen (1296) 1-13Partij
 Dieter van Gortel (1017) - Ron Entken (1170) 1-14Partij
 Marta Bankowska (1178) - Gijs voor de Poorte (1098) 1-17Partij
 Patrick Casaril (1219) - Soender Kalpoe (1105) 1-11Partij
 André Maertzdorf (1161) - René van Oosterhout (1173) 1-18Partij
 Adiatu Adesoji Ibrahim (1343) - Frank Teer (1347) 1-16Partij
 Paul Nitsch (1396) - Andrew Tjon A Ong (1265) 1-12Partij
 Erwin Heunen (1254) - Adri Vermeulen (1235) 1-15Partij
 Lukasz Kosobudzki (1269) - Pieter Wijn (1236) 1-110Partij
 Wiel Maertzdorf (1188) - Hein Wilsens (1107) 2-09Partij
 Ronde 6
za 09-12-2017     Constant Charlois  -   Heijmans Excelsior  
9
-
11
 Harry Kolk (1250) - Frank Teer (1347) 0-210Partij
 Eduard Autar (1364) - Ron Entken (1170) 2-06Partij
 Michiel Kloosterziel (1385) - Pieter Wijn (1236) 1-11Partij
 Jaap Riesenkamp (1201) - Soender Kalpoe (1105) 1-12Partij
 Wim Verschoor (1144) - Andrew Tjon A Ong (1265) 0-23Partij
 Juan Camelia (1229) - René van Oosterhout (1173) 2-08Partij
 Radjes Balkaran (1239) - Adri Vermeulen (1235) 0-25Partij
 Leopold Sekongo (1351) - Hein Wilsens (1107) 1-14Partij
 Pim Arts (1231) - Radj Balak (1110) 1-19Partij
 Patrick Stork (1257) - Mari van Ballegooijen (1296) 1-17Partij
   SNA  -   CEMA/De Vaste Zet  
10
-
10
 Mitchel Mensinga (1220) - Pierre Lacroix (1238) 2-07Partij
 Dave Bleeker (1196) - Paul Nitsch (1396) 1-13Partij
 Jan Groeneweg (1136) - Erwin Heunen (1254) 0-210Partij
 Guido Verhagen (1265) - Lukasz Kosobudzki (1269) 0-24Partij
 Vitalia Doumesh (1237) - Martijn van Gortel (1244) 2-09Partij
 Raymond Koopmanschap (1221) - Raphaël Martens (1101) 1-15Partij
 Steven Wijker (1392) - Wiel Maertzdorf (1188) 2-08Partij
 Erik van Kampen (1187) - Adiatu Adesoji Ibrahim (1343) 0-26Partij
 Ivo de Jong (1363) - Dieter van Gortel (1017) 2-02Partij
 Frans Groot (876) - André Maertzdorf (1161) 0-21Partij
   Den Haag  -   Samen Sterk  
11
-
9
 Frans van Eenennaam (1100) - Ronald van Egmond (1292) 0-24Partij
 Hans den Engelsman  - Jo Fijen (1170) 2-03Partij
 Berke Yiğittürk (1110) - Wouter Morssink (1174) 2-05Partij
 Hein van Dee (1085) - Martin de Jong (1151) 1-110Partij
 Gerard de Groot (1288) - Martien Out (1156) 1-18Partij
 Roy Bidesi (1104) - Richard Treur (1159) 0-26Partij
 Pertap Malahé (1166) - Raymond van Es (1102) 2-09Partij
 Emre Hageman (1010) - Johannes Postma (1193) 2-01Partij
 Frans Teijn (1070) - Martin van der Sluis (1178) 1-12Partij
 Herman Vroom (1099) - Micha van Tol (1206) 0-27Partij
   Dammend Tilburg 2  -   Van Stigt Thans 2  
9
-
11
 Toby Hage (1304) - Edwin de Jager (1230) 1-11Partij
 Toine Vermeer (1172) - Peter van der Stap (1300) 1-14Partij
 Joeri Hezemans (1235) - Guido van den Berg (1267) 1-17Partij
 Theo van den Hoek (1184) - Ton Burgerhout (1266) 1-13Partij
 Bryan Wollaert (1216) - Waldo Aliar (1305) 1-18Partij
 Kees van Bakel (1137) - Kees Romijn (1260) 1-19Partij
 Ad de Hoon (1201) - Christian Niami (1461) 1-16Partij
 Toon Dielen (1103) - Geert Prinsen (1312) 1-110Partij
 Laura Timmerman (1178) - Gerrit van Mastrigt (1224) 0-22Partij
 Harry Verdoolaege (1127) - Cheick Maurice Ndione (1343) 1-15Partij
   Zaanstreek  -   IJmuiden  
8
-
12
 Paul Sier (1313) - Cees van Duyvenbode  1-13Partij
 Wout Rijs (1154) - Cees van der Vlis (1121) 1-16Partij
 Ramon Sakidin (1197) - Conall Sleutel (1061) 1-11Partij
 Paul Teer (1167) - Stijn Tuytel (1275) 2-010Partij
 Jan de Ruiter (1190) - Martin van Dijk (1256) 0-24Partij
 Peter Groot jr. (1199) - Jesse Bos (1305) 0-25Partij
 Ruud Holkamp (1147) - Albert Roelofs  2-07Partij
 Dick Vermeulen (1103) - Kees Pippel (1327) 0-22Partij
 Ruud Groot (1124) - Willem Winter (1200) 0-29Partij
 Paul van der Lem (1169) - Jacqueline Schouten (1105) 1-18Partij
   DV VBI Huissen 2  -   Lent  
9
-
11
 Emiel Leijser (1254) - Jan Jacobs (1169) 2-01Partij
 Theo Berends (1226) - Rob Everts (1015) 1-17Partij
 Marcel Janssen (1291) - Gert van Willigen (1225) 1-19Partij
 Geert Berends (1278) - Joppe Lemmen (1193) 1-110Partij
 Jo Weijman (1151) - Willem van den Berg (1132) 1-12Partij
 Willem Hoek (1253) - Joop Geurts (1201) 1-16Partij
 Martijn Weijers (987) - Marco van Bronswijk (1223) 0-25Partij
 Jan van Loenen Jr. (1237) - Eep van Manen (1166) 1-14Partij
 Rob Schrooten (1179) - Maarten Nas (1304) 0-23Partij
 Remco Vredenberg (1143) - Chris Roeleven (1201) 1-18Partij
 Ronde 7
za 16-12-2017     Lent  -   Constant Charlois  
6
-
14
 Joppe Lemmen (1193) - Soelinder Jagram (1129) 1-18Partij
 Jan Jacobs (1169) - Michiel Kloosterziel (1385) 0-27Partij
 Joop Geurts (1201) - Wim Verschoor (1144) 1-12Partij
 Maarten Nas (1304) - Radjinder Jharap (1128) 1-13Partij
 Marco van Bronswijk (1223) - Harry Kolk (1250) 0-21Partij
 Gert van Willigen (1225) - Eduard Autar (1364) 1-19Partij
 Eep van Manen (1166) - Patrick Stork (1257) 0-25Partij
 Willem van den Berg (1132) - Leopold Sekongo (1351) 0-24Partij
 Rob Everts (1015) - Radjes Balkaran (1239) 0-210Partij
 Chris Roeleven (1201) - Sjaam Biekram (1037) 2-06Partij
   IJmuiden  -   DV VBI Huissen 2  
8
-
12
 Stijn Tuytel (1275) - Marcel Janssen (1291) 0-210Partij
 Jesse Bos (1305) - Jan van Loenen Jr. (1237) 2-05Partij
 Conall Sleutel (1061) - Emiel Leijser (1254) 1-18Partij
 Kees Pippel (1327) - Willem Hoek (1253) 1-19Partij
 Martin van Dijk (1256) - Rob Schrooten (1179) 2-06Partij
 Willem Winter (1200) - Geert Berends (1278) 0-23Partij
 Cees van der Vlis (1121) - Martijn Weijers (987) 1-12Partij
 Cees van Duyvenbode  - Remco Vredenberg (1143) 0-24Partij
 Jacqueline Schouten (1105) - Jo Weijman (1151) 1-17Partij
 Koos de Vries (1005) - Theo Berends (1226) 0-21Partij
   Van Stigt Thans 2  -   Zaanstreek  
14
-
6
 Edwin de Jager (1230) - Wout Rijs (1154) 1-11Partij
 Christian Niami (1461) - Dick Vermeulen (1103) 2-02Partij
 Guido van den Berg (1267) - Peter Groot jr. (1199) 2-09Partij
 Ton Burgerhout (1266) - Ruud Holkamp (1147) 1-17Partij
 Waldo Aliar (1305) - Joop Wind (1084) 2-03Partij
 Gerrit van Mastrigt (1224) - Ramon Sakidin (1197) 2-010Partij
 Kees Romijn (1260) - Ruud Groot (1124) 1-16Partij
 Cheick Maurice Ndione (1343) - Paul Teer (1167) 1-18Partij
 Peter van der Stap (1300) - Jan de Ruiter (1190) 1-15Partij
 Geert Prinsen (1312) - Losseni Savané (1208) 1-14Partij
   Samen Sterk  -   Dammend Tilburg 2  
11
-
9
 Martin de Jong (1151) - Kees van Bakel (1137) 1-19Partij
 Martin van der Sluis (1178) - Joeri Hezemans (1235) 2-02Partij
 Ali Fthalla (1240) - Harry Verdoolaege (1127) 1-14Partij
 Micha van Tol (1206) - Toby Hage (1304) 0-25Partij
 Jo Fijen (1170) - Anastase Leclerc (1169) 2-08Partij
 Raymond van Es (1102) - Laura Timmerman (1178) 0-23Partij
 Martien Out (1156) - Ad de Hoon (1201) 0-26Partij
 Wouter Morssink (1174) - Theo van den Hoek (1184) 2-01Partij
 Richard Treur (1159) - Sarah Rijgersberg (1124) 2-07Partij
 Johannes Postma (1193) - Antony Alavoine (1129) 1-110Partij
   CEMA/De Vaste Zet  -   Den Haag  
11
-
9
 Adiatu Adesoji Ibrahim (1343) - Emre Hageman (1010) 0-28Partij
 André Maertzdorf (1161) - Gerard de Groot (1288) 1-14Partij
 Wiel Maertzdorf (1188) - Roy Bidesi (1104) 2-07Partij
 Martijn van Gortel (1244) - Berke Yiğittürk (1110) 0-29Partij
 Bert Verton (1095) - Frans Teijn (1070) 1-15Partij
 Raphaël Martens (1101) - Frans van Eenennaam (1100) 1-13Partij
 Patrick Casaril (1219) - Pertap Malahé (1166) 1-110Partij
 Paul Nitsch (1396) - Herman Vroom (1099) 1-11Partij
 Erwin Heunen (1254) - Hein van Dee (1085) 2-02Partij
 Pierre Lacroix (1238) - Radjendrenath Kalloe (1009) 2-06Partij
   Heijmans Excelsior  -   SNA  
11
-
9
 Frank Teer (1347) - Jan Groeneweg (1136) 2-08Partij
 Andrew Tjon A Ong (1265) - Vitalia Doumesh (1237) 1-14Partij
 Mari van Ballegooijen (1296) - Steven Wijker (1392) 0-29Partij
 Pieter Wijn (1236) - Ivo de Jong (1363) 1-16Partij
 Adri Vermeulen (1235) - Erik van Kampen (1187) 1-13Partij
 René van Oosterhout (1173) - Guido Verhagen (1265) 1-12Partij
 Ron Entken (1170) - Mitchel Mensinga (1220) 2-010Partij
 Gijs voor de Poorte (1098) - Dave Bleeker (1196) 1-17Partij
 Radj Balak (1110) - Raymond Koopmanschap (1221) 0-25Partij
 Soender Kalpoe (1105) - Roy Coster (1108) 2-01Partij
 Ronde 8
za 06-01-2018     Constant Charlois  -   SNA  
11
-
9
 Leopold Sekongo (1351) - Mitchel Mensinga (1220) 1-13Partij
 Eduard Autar (1364) - Erik van Kampen (1187) 2-07Partij
 Patrick Stork (1257) - Raymond Koopmanschap (1221) 1-110Partij
 Michiel Kloosterziel (1385) - Ivo de Jong (1363) 1-18Partij
 Jaap Riesenkamp (1201) - Steven Wijker (1392) 0-26Partij
 Juan Camelia (1229) - Jan Houwing (1210) 1-19Partij
 Wim Verschoor (1144) - Roy Coster (1108) 1-12Partij
 Radjes Balkaran (1239) - René Emmaneel (1050) 2-01Partij
 Jurgen Tholel (1179) - Dave Bleeker (1196) 1-15Partij
 Francis Tholel (1205) - Jan Groeneweg (1136) 1-14Partij
   Den Haag  -   Heijmans Excelsior  
8
-
12
 Gerard de Groot (1288) - Darja Fedorovich (1317) 1-12Partij
 Frans Teijn (1070) - Olga Fedorovich (1367) 0-24Partij
 Emre Hageman (1010) - Adri Vermeulen (1235) 2-09Partij
 Frans van Eenennaam (1100) - Andrew Tjon A Ong (1265) 0-23Partij
 Pertap Malahé (1166) - Mari van Ballegooijen (1296) 1-16Partij
 Hein van Dee (1085) - René van Oosterhout (1173) 1-110Partij
 Bas Baksoellah (1028) - Radj Balak (1110) 0-27Partij
 Hans van Woerkom (1032) - Soender Kalpoe (1105) 2-08Partij
 Nico Leemberg (1056) - Frank Teer (1347) 1-15Partij
 Herman Vroom (1099) - Pieter Wijn (1236) 0-21Partij
   Dammend Tilburg 2  -   CEMA/De Vaste Zet  
12
-
8
 Toon Dielen (1103) - Pierre Lacroix (1238) 1-15Partij
 Kees van Bakel (1137) - Adiatu Adesoji Ibrahim (1343) 2-06Partij
 Theo van den Hoek (1184) - Martin van der Hout (1078) 2-01Partij
 Harry Verdoolaege (1127) - André Maertzdorf (1161) 1-12Partij
 Ad de Hoon (1201) - Raphaël Martens (1101) 2-04Partij
 Joeri Hezemans (1235) - Marta Bankowska (1178) 0-23Partij
 Laura Timmerman (1178) - Erwin Heunen (1254) 0-27Partij
 Antony Alavoine (1129) - Martijn van Gortel (1244) 2-08Partij
 Anastase Leclerc (1169) - Clemens Crucius (1050) 1-19Partij
 Sarah Rijgersberg (1124) - Patrick Casaril (1219) 1-110Partij
   Zaanstreek  -   Samen Sterk  
8
-
12
 Losseni Savané (1208) - Martien Out (1156) 2-01Partij
 Paul van der Lem (1169) - Johannes Postma (1193) 1-16Partij
 Paul Sier (1313) - Martin van der Sluis (1178) 0-22Partij
 Ruud Holkamp (1147) - Ruud de Kooter (1175) 1-17Partij
 Paul Teer (1167) - Wouter Morssink (1174) 1-13Partij
 Ruud Groot (1124) - Raymond van Es (1102) 0-29Partij
 Jan de Ruiter (1190) - Cees de Gelder (1103) 1-18Partij
 Peter Groot jr. (1199) - Jo Fijen (1170) 1-15Partij
 Ramon Sakidin (1197) - Richard Treur (1159) 1-110Partij
 Wout Rijs (1154) - Ali Fthalla (1240) 0-24Partij
   DV VBI Huissen 2  -   Van Stigt Thans 2  
8
-
12
 Marcel Janssen (1291) - Christian Niami (1461) 1-15Partij
 Willem Hoek (1253) - Peter van der Stap (1300) 1-16Partij
 Emiel Leijser (1254) - Edwin de Jager (1230) 1-19Partij
 Theo Berends (1226) - Guido van den Berg (1267) 1-18Partij
 Geert Berends (1278) - Waldo Aliar (1305) 1-11Partij
 Jacob Reiffers (1020) - Kees Romijn (1260) 0-23Partij
 Rob Schrooten (1179) - Cheick Maurice Ndione (1343) 1-110Partij
 Martijn Weijers (987) - Ton Burgerhout (1266) 1-14Partij
 Remco Vredenberg (1143) - Gerrit van Mastrigt (1224) 1-12Partij
 Jo Weijman (1151) - Geert Prinsen (1312) 0-27Partij
   Lent  -   IJmuiden  
8
-
12
 Joppe Lemmen (1193) - Stijn Tuytel (1275) 0-25Partij
 Gert van Willigen (1225) - Cees van Duyvenbode  1-17Partij
 Willem van den Berg (1132) - Jesse Bos (1305) 1-16Partij
 Marco van Bronswijk (1223) - Conall Sleutel (1061) 2-04Partij
 Maarten Nas (1304) - Kees Pippel (1327) 1-19Partij
 Jan Jacobs (1169) - Martin van Dijk (1256) 0-21Partij
 Rob Everts (1015) - Willem Winter (1200) 0-23Partij
 Remco van Zelst (1245) - Cees van der Vlis (1121) 1-12Partij
 Edgar Hartman (1221) - Jacqueline Schouten (1105) 1-110Partij
 Gerold Kosman (1137) - Albert Roelofs  1-18Partij
 Ronde 9
za 20-01-2018     Constant Charlois  -   IJmuiden  
13
-
7
 Gaetano Nahar (1297) - Cees van Duyvenbode  2-04Partij
 Michiel Kloosterziel (1385) - Conall Sleutel (1061) 1-110Partij
 Leopold Sekongo (1351) - Kees Pippel (1327) 0-27Partij
 Eduard Autar (1364) - Martin van Dijk (1256) 2-09Partij
 Harry Kolk (1250) - Stijn Tuytel (1275) 2-06Partij
 Francis Tholel (1205) - Willem Winter (1200) 1-13Partij
 Juan Camelia (1229) - Jacqueline Schouten (1105) 2-08Partij
 Radjes Balkaran (1239) - Albert Roelofs  2-01Partij
 Wim Verschoor (1144) - Cees van der Vlis (1121) 1-12Partij
 Patrick Stork (1257) - Jesse Bos (1305) 0-25Partij
   Van Stigt Thans 2  -   Lent  
16
-
4
 Edwin de Jager (1230) - Maarten Nas (1304) 1-14Partij
 Geert Prinsen (1312) - Joop Geurts (1201) 2-010Partij
 Christian Niami (1461) - Marco van Bronswijk (1223) 2-03Partij
 Ton Burgerhout (1266) - Rob Everts (1015) 1-19Partij
 Waldo Aliar (1305) - Eep van Manen (1166) 2-07Partij
 Kees Romijn (1260) - Joppe Lemmen (1193) 1-15Partij
 Peter van der Stap (1300) - Chris Roeleven (1201) 2-06Partij
 Gerrit van Mastrigt (1224) - Willem van den Berg (1132) 2-02Partij
 Cheick Maurice Ndione (1343) - Jan Jacobs (1169) 1-18Partij
 Guido van den Berg (1267) - niet opgekomen  2-01R
   Samen Sterk  -   DV VBI Huissen 2  
9
-
11
 Micha van Tol (1206) - Theo Berends (1226) 1-18Partij
 Raymond van Es (1102) - Rob Schrooten (1179) 0-25Partij
 Martin de Jong (1151) - Martijn Weijers (987) 2-04Partij
 Johannes Postma (1193) - Remco Vredenberg (1143) 1-17Partij
 Ruud de Kooter (1175) - Jan van Loenen Jr. (1237) 1-13Partij
 Ali Fthalla (1240) - Willem Hoek (1253) 0-22Partij
 Jo Fijen (1170) - Jo Weijman (1151) 2-09Partij
 Richard Treur (1159) - Emiel Leijser (1254) 0-210Partij
 Wouter Morssink (1174) - Marcel Janssen (1291) 1-16Partij
 Martin van der Sluis (1178) - Geert Berends (1278) 1-11Partij
   Heijmans Excelsior  -   Dammend Tilburg 2  
13
-
7
 Andrew Tjon A Ong (1265) - Ad de Hoon (1201) 1-15Partij
 Olga Fedorovich (1367) - Laura Timmerman (1178) 1-17Partij
 Adri Vermeulen (1235) - Theo van den Hoek (1184) 1-12Partij
 Frank Teer (1347) - Joeri Hezemans (1235) 1-11Partij
 René van Oosterhout (1173) - Kees van Bakel (1137) 0-28Partij
 Darja Fedorovich (1317) - Anastase Leclerc (1169) 2-010Partij
 Ron Entken (1170) - Antony Alavoine (1129) 2-06Partij
 Mari van Ballegooijen (1296) - Jacco Sandee (1165) 1-13Partij
 Soender Kalpoe (1105) - Harry Verdoolaege (1127) 2-09Partij
 Pieter Wijn (1236) - Toon Dielen (1103) 2-04Partij
   SNA  -   Den Haag  
10
-
10
 Raymond Koopmanschap (1221) - Hans den Engelsman  1-19Partij
 Mitchel Mensinga (1220) - Pertap Malahé (1166) 0-210Partij
 Vitalia Doumesh (1237) - Nico Leemberg (1056) 1-13Partij
 Jan Groeneweg (1136) - Gerard de Groot (1288) 1-14Partij
 Steven Wijker (1392) - Hein van Dee (1085) 1-18Partij
 Stef Keetman (1327) - Herman Vroom (1099) 2-07Partij
 Ivo de Jong (1363) - Bas Baksoellah (1028) 2-02Partij
 Erik van Kampen (1187) - Emre Hageman (1010) 1-16Partij
 Dave Bleeker (1196) - Frans Teijn (1070) 1-11Partij
 Guido Verhagen (1265) - Frans van Eenennaam (1100) 0-25Partij
   CEMA/De Vaste Zet  -   Zaanstreek  
10
-
10
 Raphaël Martens (1101) - Paul van der Lem (1169) 1-13Partij
 Pierre Lacroix (1238) - Ruud Groot (1124) 1-16Partij
 Lukasz Kosobudzki (1269) - Losseni Savané (1208) 1-110Partij
 Marta Bankowska (1178) - Dick Vermeulen (1103) 0-29Partij
 André Maertzdorf (1161) - Erik van der Haar (866) 2-04Partij
 Patrick Casaril (1219) - Paul Teer (1167) 1-18Partij
 Marcel de Bie (1134) - Wout Rijs (1154) 1-11Partij
 Wiel Maertzdorf (1188) - Ruud Holkamp (1147) 0-25Partij
 Erwin Heunen (1254) - Boudewijn van der Veen (994) 2-07Partij
 Adiatu Adesoji Ibrahim (1343) - Piet Smit (1112) 1-12Partij
 Ronde 10
za 03-02-2018     Den Haag  -   Constant Charlois  
5
-
15
 Berke Yiğittürk (1110) - Michiel Kloosterziel (1385) 0-22Partij
 Emre Hageman (1010) - Leopold Sekongo (1351) 1-11Partij
 Hein van Dee (1085) - Juan Camelia (1229) 0-24Partij
 Pertap Malahé (1166) - Shammie Kasnadi (1300) 0-23Partij
 Frans Teijn (1070) - Patrick Stork (1257) 1-15Partij
 Gerard de Groot (1288) - Jurgen Tholel (1179) 1-110Partij
 Hans den Engelsman  - Eduard Autar (1364) 1-17Partij
 Frans van Eenennaam (1100) - Radjes Balkaran (1239) 1-19Partij
 Herman Vroom (1099) - Francis Tholel (1205) 0-26Partij
 Bas Baksoellah (1028) - Wim Verschoor (1144) 0-28Partij
   Dammend Tilburg 2  -   SNA  
8
-
12
 Toby Hage (1304) - Roy Coster (1108) 1-11Partij
 Laura Timmerman (1178) - Vitalia Doumesh (1237) 2-010Partij
 Ad de Hoon (1201) - Jan Houwing (1210) 0-29Partij
 Kees van Bakel (1137) - Dave Bleeker (1196) 1-15Partij
 Peter Schellekens (1232) - Steven Wijker (1392) 1-18Partij
 Sarah Rijgersberg (1124) - Guido Verhagen (1265) 0-22Partij
 Harry Verdoolaege (1127) - Raymond Koopmanschap (1221) 0-27Partij
 Wil van den Braak (1357) - Ivo de Jong (1363) 0-21Partij
 Anastase Leclerc (1169) - René Emmaneel (1050) 2-04Partij
 Toon Dielen (1103) - Mitchel Mensinga (1220) 1-16Partij
   Zaanstreek  -   Heijmans Excelsior  
6
-
14
 Dick Vermeulen (1103) - Olga Fedorovich (1367) 0-23Partij
 Ruud Holkamp (1147) - Pieter Wijn (1236) 0-21Partij
 Wout Rijs (1154) - Frank Teer (1347) 1-110Partij
 Ruud Groot (1124) - Adri Vermeulen (1235) 0-28Partij
 Paul Teer (1167) - Andrew Tjon A Ong (1265) 1-19Partij
 Joop Wind (1084) - Ron Entken (1170) 1-17Partij
 Peter Groot jr. (1199) - Darja Fedorovich (1317) 0-22Partij
 Paul Sier (1313) - Mari van Ballegooijen (1296) 1-15Partij
 Paul van der Lem (1169) - Mathijs Robbens (1307) 1-16Partij
 Ramon Sakidin (1197) - Soender Kalpoe (1105) 1-14Partij
   DV VBI Huissen 2  -   CEMA/De Vaste Zet  
11
-
9
 Remco Vredenberg (1143) - Wiel Maertzdorf (1188) 1-18Partij
 Geert Berends (1278) - Bert Verton (1095) 2-05Partij
 Willem Hoek (1253) - Pierre Lacroix (1238) 0-210Partij
 Dirk Joosten (1248) - Patrick Casaril (1219) 1-19Partij
 Emiel Leijser (1254) - Erwin Heunen (1254) 2-03Partij
 Jan van Loenen Jr. (1237) - Martijn van Gortel (1244) 1-11Partij
 Rob Schrooten (1179) - Paul Nitsch (1396) 1-17Partij
 Jo Weijman (1151) - André Maertzdorf (1161) 1-16Partij
 Theo Berends (1226) - Raphaël Martens (1101) 1-12Partij
 Gerard Boogaars (1006) - Adiatu Adesoji Ibrahim (1343) 1-14Partij
   Lent  -   Samen Sterk  
10
-
10
 Rob Everts (1015) - Micha van Tol (1206) 0-25Partij
 Jan Jacobs (1169) - Ruud de Kooter (1175) 1-110Partij
 Joppe Lemmen (1193) - Martin van der Sluis (1178) 0-21Partij
 Joop Geurts (1201) - Martin de Jong (1151) 1-19Partij
 Eep van Manen (1166) - Wouter Morssink (1174) 1-14Partij
 Marco van Bronswijk (1223) - Cees de Gelder (1103) 1-17Partij
 Sander Spaans (1191) - Ali Fthalla (1240) 1-13Partij
 Willem van den Berg (1132) - Johannes Postma (1193) 2-06Partij
 Chris Roeleven (1201) - Jo Fijen (1170) 1-18Partij
 Gert van Willigen (1225) - Richard Treur (1159) 2-02Partij
   IJmuiden  -   Van Stigt Thans 2  
8
-
12
 Jesse Bos (1305) - Guido van den Berg (1267) 2-01Partij
 Conall Sleutel (1061) - Peter van der Stap (1300) 0-25Partij
 Kees Pippel (1327) - Edwin de Jager (1230) 1-13Partij
 Martin van Dijk (1256) - Christian Niami (1461) 1-12Partij
 Stijn Tuytel (1275) - Gerrit van Mastrigt (1224) 2-07Partij
 Willem Winter (1200) - Ton Burgerhout (1266) 1-19Partij
 Jacqueline Schouten (1105) - Cheick Maurice Ndione (1343) 0-28Partij
 Cees van der Vlis (1121) - Kees Romijn (1260) 1-16Partij
 Koos de Vries (1005) - Waldo Aliar (1305) 0-24Partij
 Albert Roelofs  - Geert Prinsen (1312) 0-210Partij
 Ronde 11
za 17-02-2018     Constant Charlois  -   Van Stigt Thans 2  
10
-
10
 Juan Camelia (1229) - Christian Niami (1461) 0-29Partij
 Eduard Autar (1364) - Peter van der Stap (1300) 1-17Partij
 Shammie Kasnadi (1300) - Edwin de Jager (1230) 1-14Partij
 Radjes Balkaran (1239) - Ton Burgerhout (1266) 1-12Partij
 Harry Kolk (1250) - Guido van den Berg (1267) 1-15Partij
 Francis Tholel (1205) - Kees Romijn (1260) 0-210Partij
 Gaetano Nahar (1297) - Waldo Aliar (1305) 1-13Partij
 Patrick Stork (1257) - Cheick Maurice Ndione (1343) 1-16Partij
 Michiel Kloosterziel (1385) - Gerrit van Mastrigt (1224) 2-08Partij
 Leopold Sekongo (1351) - Rob van den Bos (1027) 2-01Partij
   Samen Sterk  -   IJmuiden  
9
-
11
 Jo Fijen (1170) - Cees van Duyvenbode  2-06Partij
 Richard Treur (1159) - Kees Pippel (1327) 1-17Partij
 Cees de Gelder (1103) - Stijn Tuytel (1275) 0-28Partij
 Johannes Postma (1193) - Jesse Bos (1305) 1-14Partij
 Ali Fthalla (1240) - Jacqueline Schouten (1105) 2-01Partij
 Ruud de Kooter (1175) - Martin van Dijk (1256) 0-29Partij
 Wouter Morssink (1174) - Albert Roelofs  2-02Partij
 Martin van der Sluis (1178) - Willem Winter (1200) 0-23Partij
 Martin de Jong (1151) - Cees van der Vlis (1121) 0-25Partij
 Micha van Tol (1206) - Conall Sleutel (1061) 1-110Partij
   CEMA/De Vaste Zet  -   Lent  
9
-
11
 Erwin Heunen (1254) - Eep van Manen (1166) 0-23Partij
 Marta Bankowska (1178) - Maarten Nas (1304) 0-28Partij
 Adiatu Adesoji Ibrahim (1343) - Joop Geurts (1201) 2-05Partij
 Wiel Maertzdorf (1188) - Sander Spaans (1191) 1-110Partij
 Marcel de Bie (1134) - Gert van Willigen (1225) 1-17Partij
 Raphaël Martens (1101) - Joppe Lemmen (1193) 0-26Partij
 Martijn van Gortel (1244) - Jan Jacobs (1169) 2-01Partij
 Lukasz Kosobudzki (1269) - Willem van den Berg (1132) 1-14Partij
 Patrick Casaril (1219) - Edgar Hartman (1221) 1-19Partij
 Paul Nitsch (1396) - Chris Roeleven (1201) 1-12Partij
   Heijmans Excelsior  -   DV VBI Huissen 2  
14
-
6
 Olga Fedorovich (1367) - Geert Berends (1278) 2-06Partij
 Frank Teer (1347) - Dirk Joosten (1248) 2-08Partij
 Darja Fedorovich (1317) - Martijn Weijers (987) 2-04Partij
 Mari van Ballegooijen (1296) - Theo Berends (1226) 2-01Partij
 Andrew Tjon A Ong (1265) - Rob Schrooten (1179) 2-09Partij
 Pieter Wijn (1236) - Marcel Janssen (1291) 0-27Partij
 Adri Vermeulen (1235) - Gerard Boogaars (1006) 2-010Partij
 René van Oosterhout (1173) - Remco Vredenberg (1143) 1-12Partij
 Ron Entken (1170) - Jo Weijman (1151) 0-25Partij
 Soender Kalpoe (1105) - Jo ten Westeneind (999) 1-13Partij
   SNA  -   Zaanstreek  
10
-
10
 Roy Coster (1108) - Paul Teer (1167) 1-12Partij
 Mike Koopmanschap (1368) - Ramon Sakidin (1197) 1-17Partij
 Guido Verhagen (1265) - Paul Sier (1313) 1-18Partij
 Steven Wijker (1392) - Jan de Ruiter (1190) 2-04Partij
 Raymond Koopmanschap (1221) - Dick Vermeulen (1103) 0-210Partij
 Dave Bleeker (1196) - Paul van der Lem (1169) 1-13Partij
 Ivo de Jong (1363) - Wout Rijs (1154) 1-11Partij
 Erik van Kampen (1187) - Ruud Holkamp (1147) 1-16Partij
 Vitalia Doumesh (1237) - Peter Groot jr. (1199) 2-05Partij
 Jan Groeneweg (1136) - Ruud Groot (1124) 0-29Partij
   Den Haag  -   Dammend Tilburg 2  
5
-
15
 Hans den Engelsman  - Theo van den Hoek (1184) 0-27Partij
 Berke Yiğittürk (1110) - Toby Hage (1304) 1-12Partij
 Gerard de Groot (1288) - Ad de Hoon (1201) 1-14Partij
 Pertap Malahé (1166) - Laura Timmerman (1178) 0-21Partij
 Emre Hageman (1010) - Wil van den Braak (1357) 0-29Partij
 Roy Bidesi (1104) - Anastase Leclerc (1169) 0-210Partij
 Frans van Eenennaam (1100) - Sarah Rijgersberg (1124) 1-13Partij
 Hein van Dee (1085) - Harry Verdoolaege (1127) 1-16Partij
 Herman Vroom (1099) - Toon Dielen (1103) 1-15Partij
 Frans Teijn (1070) - Kees van Bakel (1137) 0-28Partij