Round 1 |
fr 20-05-2016 | Dmytro Marynenko (2113) | - | Rik Keurentjes (2253) | 1 | - | 1 | | |
| Albert Labis (1900) | - | Jan Meester (1900) | 1 | - | 1 | | |
| Ludmila Petrova (1905) | - | Ghislain Baligand (1900) | 0 | - | 2 | | |
| Jean Caillaud (1910) | - | Eva Kieskamp (1900) | 2 | - | 0 | | |
| Jan T. Terpstra (1915) | - | Petra Duskova (1899) | 2 | - | 0 | | |
| Ingrida Drukteynite (1962) | - | Pascal Stil (1895) | 2 | - | 0 | | |
| Pierre Lopez (1970) | - | Harry Vredeveldt (1866) | 2 | - | 0 | | |
| Marta Bankowska (1972) | - | Ad Vreeswijk (1846) | 2 | - | 0 | | |
| Christian Guerbert (1980) | - | Vassily Ivanchuk | 2 | - | 0 | | |
| Evgenyi Kardashevsky (1981) | - | Alina Kardashevskaia | 2 | - | 0 | | |
| Feike Castein (1999) | - | Robert Croc | 2 | - | 0 | | |
| Katarzyna Stanczuk (2006) | - | Jaroslav Slanina | 2 | - | 0 | | |
| Jaap Huizinga (2012) | - | Fuad Mehdiyev | 2 | - | 0 | | |
| Ameliia Mestnikova | - | Roep Bhawanibhiek (2100) | 0 | - | 2 | | |
| Marianna Fedorova | - | Nick Waterink (2101) | 0 | - | 2 | | |
| Denis Karataev | - | Martijn van Gortel (2102) | 0 | - | 2 | | |
| Mateus Brito Carvalho (2090) | - | Kees de Jong (2104) | 1 | - | 1 | | |
| Piotr Paluch (2088) | - | Maarten Wichgers (2105) | 0 | - | 2 | | |
| Jan Hendrik Kok (2078) | - | Rick Hakvoort (2110) | 0 | - | 2 | | |
| Harry de Waard (2075) | - | René Wijpkema (2128) | 1 | - | 1 | | |
| Rene Estebe (2060) | - | Anton Schotanus (2130) | 0 | - | 2 | | |
| Aianika Kolodeznikova-Kychkina (2040) | - | Gunars Zalitis (2138) | 1 | - | 1 | | |
| Radjinder Jharap (2019) | - | Jim Depaepe (2139) | 0 | - | 2 | | |
| Cyrille Lebon (2012) | - | Kees Romijn (2144) | 1 | - | 1 | | |
| Jitse Slump (2217) | - | Ladji Fofana (2212) | 2 | - | 0 | | |
| Yurii Bobkov (2221) | - | Matrena Nogovitsyna (2210) | 0 | - | 2 | | |
| Igor Kirzner (2223) | - | Anton Kosior (2209) | 1 | - | 1 | | |
| Maikel Palmans (2228) | - | Evgeni Gurkov (2209) | 2 | - | 0 | | |
| Natalia Sadowska (2233) | - | Viktoriya Motrichko (2207) | 0 | - | 2 | | |
| Hein Meijer (2305) | - | Michel Stempher (2204) | 1 | - | 1 | | |
| Allan Igor Moreno Silva (2308) | - | Peter van der Stap (2191) | 2 | - | 0 | | |
| Ainur Shaibakov (2345) | - | Waldo Aliar (2187) | 2 | - | 0 | | |
| Iurii Anikeev (2349) | - | Andre Bercot (2184) | 2 | - | 0 | | |
| Guntis Valneris (2397) | - | Nikolai Kychkin (2168) | 2 | - | 0 | | |
| Alexander Shvartsman (2437) | - | Boris Mushailov (2157) | 2 | - | 0 | | |
Round 2 |
| Petra Duskova (1899) | - | Eva Kieskamp (1900) | 2 | - | 0 | | |
| Pascal Stil (1895) | - | Harry Vredeveldt (1866) | 2 | - | 0 | | |
| Ad Vreeswijk (1846) | - | Vassily Ivanchuk | 0 | - | 2 | | |
| Alina Kardashevskaia | - | Ludmila Petrova (1905) | 0 | - | 2 | | |
| Robert Croc | - | Ameliia Mestnikova | 0 | - | 2 | | |
| Jaroslav Slanina | - | Marianna Fedorova | 0 | - | 2 | | |
| Fuad Mehdiyev | - | Denis Karataev | 1 | - | 1 | | |
| Ladji Fofana (2212) | - | Piotr Paluch (2088) | 2 | - | 0 | | |
| Evgeni Gurkov (2209) | - | Jan Hendrik Kok (2078) | 2 | - | 0 | | |
| Peter van der Stap (2191) | - | Rene Estebe (2060) | 0 | - | 2 | | |
| Waldo Aliar (2187) | - | Radjinder Jharap (2019) | 2 | - | 0 | | |
| Andre Bercot (2184) | - | Yurii Bobkov (2221) | 2 | - | 0 | | |
| Nikolai Kychkin (2168) | - | Natalia Sadowska (2233) | 0 | - | 2 | | |
| Rik Keurentjes (2253) | - | Albert Labis (1900) | 2 | - | 0 | | |
| Kees de Jong (2104) | - | Dmytro Marynenko (2113) | 0 | - | 2 | | |
| Jan Meester (1900) | - | Mateus Brito Carvalho (2090) | 0 | - | 2 | | |
| Gunars Zalitis (2138) | - | Harry de Waard (2075) | 2 | - | 0 | | |
| René Wijpkema (2128) | - | Aianika Kolodeznikova-Kychkina (2040) | 1 | - | 1 | | |
| Anton Kosior (2209) | - | Cyrille Lebon (2012) | 2 | - | 0 | | |
| Kees Romijn (2144) | - | Igor Kirzner (2223) | 0 | - | 2 | | |
| Boris Mushailov (2157) | - | Hein Meijer (2305) | 0 | - | 2 | | |
| Jan T. Terpstra (1915) | - | Jean Caillaud (1910) | 2 | - | 0 | | |
| Pierre Lopez (1970) | - | Ingrida Drukteynite (1962) | 1 | - | 1 | | |
| Marta Bankowska (1972) | - | Christian Guerbert (1980) | 1 | - | 1 | | |
| Ghislain Baligand (1900) | - | Evgenyi Kardashevsky (1981) | 0 | - | 2 | | |
| Roep Bhawanibhiek (2100) | - | Feike Castein (1999) | 2 | - | 0 | | |
| Nick Waterink (2101) | - | Katarzyna Stanczuk (2006) | 2 | - | 0 | | |
| Martijn van Gortel (2102) | - | Jaap Huizinga (2012) | 2 | - | 0 | | |
| Maarten Wichgers (2105) | - | Jitse Slump (2217) | 0 | - | 2 | | |
| Rick Hakvoort (2110) | - | Maikel Palmans (2228) | 0 | - | 2 | | |
| Anton Schotanus (2130) | - | Allan Igor Moreno Silva (2308) | 0 | - | 2 | | |
| Jim Depaepe (2139) | - | Ainur Shaibakov (2345) | 0 | - | 2 | | |
| Matrena Nogovitsyna (2210) | - | Iurii Anikeev (2349) | 1 | - | 1 | | |
| Viktoriya Motrichko (2207) | - | Guntis Valneris (2397) | 1 | - | 1 | | |
| Michel Stempher (2204) | - | Alexander Shvartsman (2437) | 0 | - | 2 | | |
Round 3 |
| Harry Vredeveldt (1866) | - | Ad Vreeswijk (1846) | 2 | - | 0 | | |
| Radjinder Jharap (2019) | - | Yurii Bobkov (2221) | 0 | - | 2 | | |
| Jan Hendrik Kok (2078) | - | Nikolai Kychkin (2168) | 0 | - | 2 | | |
| Piotr Paluch (2088) | - | Alina Kardashevskaia | 2 | - | 0 | | |
| Peter van der Stap (2191) | - | Jaroslav Slanina | 2 | - | 0 | | |
| Robert Croc | - | Boris Mushailov (2157) | 0 | - | 2 | | |
| Albert Labis (1900) | - | Cyrille Lebon (2012) | 0 | - | 2 | | |
| Denis Karataev | - | Kees Romijn (2144) | 1 | - | 1 | | |
| Harry de Waard (2075) | - | Jan Meester (1900) | 0 | - | 2 | | |
| Kees de Jong (2104) | - | Fuad Mehdiyev | 2 | - | 0 | | |
| Eva Kieskamp (1900) | - | Michel Stempher (2204) | 0 | - | 2 | | |
| Ameliia Mestnikova | - | Marianna Fedorova | 2 | - | 0 | | |
| Katarzyna Stanczuk (2006) | - | Maarten Wichgers (2105) | 2 | - | 0 | | |
| Feike Castein (1999) | - | Rick Hakvoort (2110) | 0 | - | 2 | | |
| Jim Depaepe (2139) | - | Petra Duskova (1899) | 2 | - | 0 | | |
| Jean Caillaud (1910) | - | Ladji Fofana (2212) | 0 | - | 2 | | |
| Evgeni Gurkov (2209) | - | René Wijpkema (2128) | 2 | - | 0 | | |
| Waldo Aliar (2187) | - | Andre Bercot (2184) | 0 | - | 2 | | |
| Jaap Huizinga (2012) | - | Natalia Sadowska (2233) | 0 | - | 2 | | |
| Vassily Ivanchuk | - | Aianika Kolodeznikova-Kychkina (2040) | 0 | - | 2 | | |
| Rene Estebe (2060) | - | Ghislain Baligand (1900) | 2 | - | 0 | | |
| Pascal Stil (1895) | - | Anton Schotanus (2130) | 0 | - | 2 | | |
| Gunars Zalitis (2138) | - | Rik Keurentjes (2253) | 0 | - | 2 | | |
| Dmytro Marynenko (2113) | - | Guntis Valneris (2397) | 1 | - | 1 | | |
| Matrena Nogovitsyna (2210) | - | Anton Kosior (2209) | 2 | - | 0 | | |
| Igor Kirzner (2223) | - | Pierre Lopez (1970) | 2 | - | 0 | | |
| Mateus Brito Carvalho (2090) | - | Christian Guerbert (1980) | 1 | - | 1 | | |
| Ingrida Drukteynite (1962) | - | Marta Bankowska (1972) | 2 | - | 0 | | |
| Hein Meijer (2305) | - | Viktoriya Motrichko (2207) | 2 | - | 0 | | |
| Iurii Anikeev (2349) | - | Ludmila Petrova (1905) | 2 | - | 0 | | |
| Roep Bhawanibhiek (2100) | - | Jan T. Terpstra (1915) | 1 | - | 1 | | |
| Martijn van Gortel (2102) | - | Nick Waterink (2101) | 0 | - | 2 | | |
| Jitse Slump (2217) | - | Allan Igor Moreno Silva (2308) | 0 | - | 2 | | |
| Evgenyi Kardashevsky (1981) | - | Maikel Palmans (2228) | 0 | - | 2 | | |
| Alexander Shvartsman (2437) | - | Ainur Shaibakov (2345) | 2 | - | 0 | | |
Round 4 |
| Petra Duskova (1899) | - | Jaap Huizinga (2012) | 1 | - | 1 | | |
| Yurii Bobkov (2221) | - | Feike Castein (1999) | 2 | - | 0 | | |
| Eva Kieskamp (1900) | - | Albert Labis (1900) | 0 | - | 2 | | |
| Fuad Mehdiyev | - | Harry de Waard (2075) | 0 | - | 2 | | |
| Ad Vreeswijk (1846) | - | Jan Hendrik Kok (2078) | 0 | - | 2 | | |
| Alina Kardashevskaia | - | Radjinder Jharap (2019) | 2 | - | 0 | | |
| Jaroslav Slanina | - | Robert Croc | 1 | - | 1 | | |
| René Wijpkema (2128) | - | Jean Caillaud (1910) | 2 | - | 0 | | |
| Nikolai Kychkin (2168) | - | Marianna Fedorova | 2 | - | 0 | | |
| Peter van der Stap (2191) | - | Waldo Aliar (2187) | 1 | - | 1 | | |
| Ghislain Baligand (1900) | - | Vassily Ivanchuk | 0 | - | 2 | | |
| Maarten Wichgers (2105) | - | Denis Karataev | 2 | - | 0 | | |
| Kees Romijn (2144) | - | Ludmila Petrova (1905) | 2 | - | 0 | | |
| Boris Mushailov (2157) | - | Harry Vredeveldt (1866) | 2 | - | 0 | | |
| Piotr Paluch (2088) | - | Pascal Stil (1895) | 0 | - | 2 | | |
| Michel Stempher (2204) | - | Gunars Zalitis (2138) | 2 | - | 0 | | |
| Pierre Lopez (1970) | - | Kees de Jong (2104) | 0 | - | 2 | | |
| Anton Kosior (2209) | - | Marta Bankowska (1972) | 1 | - | 1 | | |
| Cyrille Lebon (2012) | - | Viktoriya Motrichko (2207) | 1 | - | 1 | | |
| Ladji Fofana (2212) | - | Rene Estebe (2060) | 1 | - | 1 | | |
| Andre Bercot (2184) | - | Evgeni Gurkov (2209) | 0 | - | 2 | | |
| Rick Hakvoort (2110) | - | Christian Guerbert (1980) | 2 | - | 0 | | |
| Guntis Valneris (2397) | - | Katarzyna Stanczuk (2006) | 2 | - | 0 | | |
| Evgenyi Kardashevsky (1981) | - | Martijn van Gortel (2102) | 2 | - | 0 | | |
| Aianika Kolodeznikova-Kychkina (2040) | - | Mateus Brito Carvalho (2090) | 1 | - | 1 | | |
| Anton Schotanus (2130) | - | Natalia Sadowska (2233) | 0 | - | 2 | | |
| Jim Depaepe (2139) | - | Jitse Slump (2217) | 0 | - | 2 | | |
| Ainur Shaibakov (2345) | - | Ameliia Mestnikova | 2 | - | 0 | | |
| Jan Meester (1900) | - | Dmytro Marynenko (2113) | 0 | - | 2 | | |
| Jan T. Terpstra (1915) | - | Hein Meijer (2305) | 0 | - | 2 | | |
| Igor Kirzner (2223) | - | Matrena Nogovitsyna (2210) | 0 | - | 2 | | |
| Ingrida Drukteynite (1962) | - | Roep Bhawanibhiek (2100) | 0 | - | 2 | | |
| Allan Igor Moreno Silva (2308) | - | Nick Waterink (2101) | 1 | - | 1 | | |
| Rik Keurentjes (2253) | - | Iurii Anikeev (2349) | 0 | - | 2 | | |
| Maikel Palmans (2228) | - | Alexander Shvartsman (2437) | 0 | - | 2 | | |
Round 5 |
| Radjinder Jharap (2019) | - | Eva Kieskamp (1900) | 2 | - | 0 | | |
| Robert Croc | - | Ad Vreeswijk (1846) | 2 | - | 0 | | |
| Fuad Mehdiyev | - | Jaroslav Slanina | 0 | - | 2 | | |
| Ludmila Petrova (1905) | - | Piotr Paluch (2088) | 0 | - | 2 | | |
| Jan Hendrik Kok (2078) | - | Jean Caillaud (1910) | 2 | - | 0 | | |
| Marianna Fedorova | - | Denis Karataev | 0 | - | 2 | | |
| Harry Vredeveldt (1866) | - | Ghislain Baligand (1900) | 2 | - | 0 | | |
| Feike Castein (1999) | - | Alina Kardashevskaia | 2 | - | 0 | | |
| Jaap Huizinga (2012) | - | Peter van der Stap (2191) | 0 | - | 2 | | |
| Waldo Aliar (2187) | - | Jan Meester (1900) | 2 | - | 0 | | |
| Petra Duskova (1899) | - | Pierre Lopez (1970) | 2 | - | 0 | | |
| Gunars Zalitis (2138) | - | Albert Labis (1900) | 2 | - | 0 | | |
| Ameliia Mestnikova | - | Nikolai Kychkin (2168) | 0 | - | 2 | | |
| Cyrille Lebon (2012) | - | René Wijpkema (2128) | 0 | - | 2 | | |
| Maarten Wichgers (2105) | - | Boris Mushailov (2157) | 0 | - | 2 | | |
| Katarzyna Stanczuk (2006) | - | Jim Depaepe (2139) | 0 | - | 2 | | |
| Marta Bankowska (1972) | - | Martijn van Gortel (2102) | 0 | - | 2 | | |
| Christian Guerbert (1980) | - | Kees Romijn (2144) | 0 | - | 2 | | |
| Pascal Stil (1895) | - | Andre Bercot (2184) | 0 | - | 2 | | |
| Anton Kosior (2209) | - | Yurii Bobkov (2221) | 0 | - | 2 | | |
| Vassily Ivanchuk | - | Anton Schotanus (2130) | 1 | - | 1 | | |
| Viktoriya Motrichko (2207) | - | Harry de Waard (2075) | 2 | - | 0 | | |
| Mateus Brito Carvalho (2090) | - | Michel Stempher (2204) | 0 | - | 2 | | |
| Aianika Kolodeznikova-Kychkina (2040) | - | Igor Kirzner (2223) | 0 | - | 2 | | |
| Ladji Fofana (2212) | - | Ingrida Drukteynite (1962) | 2 | - | 0 | | |
| Kees de Jong (2104) | - | Jan T. Terpstra (1915) | 2 | - | 0 | | |
| Rene Estebe (2060) | - | Rik Keurentjes (2253) | 0 | - | 2 | | |
| Ainur Shaibakov (2345) | - | Guntis Valneris (2397) | 1 | - | 1 | | |
| Dmytro Marynenko (2113) | - | Evgeni Gurkov (2209) | 2 | - | 0 | | |
| Jitse Slump (2217) | - | Rick Hakvoort (2110) | 1 | - | 1 | | |
| Natalia Sadowska (2233) | - | Maikel Palmans (2228) | 0 | - | 2 | | |
| Hein Meijer (2305) | - | Iurii Anikeev (2349) | 0 | - | 2 | | |
| Nick Waterink (2101) | - | Matrena Nogovitsyna (2210) | 0 | - | 2 | | |
| Allan Igor Moreno Silva (2308) | - | Evgenyi Kardashevsky (1981) | 2 | - | 0 | | |
| Roep Bhawanibhiek (2100) | - | Alexander Shvartsman (2437) | 1 | - | 1 | | |
Round 6 |
| Gunars Zalitis (2138) | - | Rene Estebe (2060) | 1 | - | 1 | | |
| Ingrida Drukteynite (1962) | - | Peter van der Stap (2191) | 0 | - | 2 | | |
| Piotr Paluch (2088) | - | Anton Kosior (2209) | 1 | - | 1 | | |
| Denis Karataev | - | Christian Guerbert (1980) | 0 | - | 2 | | |
| Katarzyna Stanczuk (2006) | - | Marta Bankowska (1972) | 2 | - | 0 | | |
| Jan Hendrik Kok (2078) | - | Ameliia Mestnikova | 2 | - | 0 | | |
| Feike Castein (1999) | - | Pascal Stil (1895) | 0 | - | 2 | | |
| Cyrille Lebon (2012) | - | Maarten Wichgers (2105) | 0 | - | 2 | | |
| Alina Kardashevskaia | - | Pierre Lopez (1970) | 2 | - | 0 | | |
| Jaroslav Slanina | - | Jan Meester (1900) | 0 | - | 2 | | |
| Jaap Huizinga (2012) | - | Robert Croc | 2 | - | 0 | | |
| Harry de Waard (2075) | - | Albert Labis (1900) | 2 | - | 0 | | |
| Marianna Fedorova | - | Fuad Mehdiyev | 2 | - | 0 | | |
| Ludmila Petrova (1905) | - | Radjinder Jharap (2019) | 0 | - | 2 | | |
| Ghislain Baligand (1900) | - | Jean Caillaud (1910) | 0 | - | 2 | | |
| Ad Vreeswijk (1846) | - | Eva Kieskamp (1900) | 2 | - | 0 | | |
| Waldo Aliar (2187) | - | Mateus Brito Carvalho (2090) | 2 | - | 0 | | |
| Petra Duskova (1899) | - | Aianika Kolodeznikova-Kychkina (2040) | 0 | - | 2 | | |
| Vassily Ivanchuk | - | Jan T. Terpstra (1915) | 0 | - | 2 | | |
| Anton Schotanus (2130) | - | Harry Vredeveldt (1866) | 2 | - | 0 | | |
| Jim Depaepe (2139) | - | Evgenyi Kardashevsky (1981) | 2 | - | 0 | | |
| Boris Mushailov (2157) | - | Yurii Bobkov (2221) | 0 | - | 2 | | |
| Nikolai Kychkin (2168) | - | Viktoriya Motrichko (2207) | 2 | - | 0 | | |
| Martijn van Gortel (2102) | - | Natalia Sadowska (2233) | 1 | - | 1 | | |
| René Wijpkema (2128) | - | Andre Bercot (2184) | 0 | - | 2 | | |
| Kees Romijn (2144) | - | Evgeni Gurkov (2209) | 1 | - | 1 | | |
| Rik Keurentjes (2253) | - | Nick Waterink (2101) | 2 | - | 0 | | |
| Igor Kirzner (2223) | - | Ainur Shaibakov (2345) | 1 | - | 1 | | |
| Rick Hakvoort (2110) | - | Guntis Valneris (2397) | 0 | - | 2 | | |
| Michel Stempher (2204) | - | Jitse Slump (2217) | 0 | - | 2 | | |
| Hein Meijer (2305) | - | Ladji Fofana (2212) | 2 | - | 0 | | |
| Dmytro Marynenko (2113) | - | Roep Bhawanibhiek (2100) | 2 | - | 0 | | |
| Maikel Palmans (2228) | - | Kees de Jong (2104) | 1 | - | 1 | | |
| Matrena Nogovitsyna (2210) | - | Allan Igor Moreno Silva (2308) | 0 | - | 2 | | |
| Alexander Shvartsman (2437) | - | Iurii Anikeev (2349) | 1 | - | 1 | | |
Round 7 |
| Pierre Lopez (1970) | - | Ghislain Baligand (1900) | 2 | - | 0 | | |
| Albert Labis (1900) | - | Robert Croc | 0 | - | 2 | | |
| Ludmila Petrova (1905) | - | Ad Vreeswijk (1846) | 2 | - | 0 | | |
| Eva Kieskamp (1900) | - | Fuad Mehdiyev | 2 | - | 0 | | |
| Guntis Valneris (2397) | - | Maikel Palmans (2228) | 2 | - | 0 | | |
| Kees de Jong (2104) | - | Ainur Shaibakov (2345) | 0 | - | 2 | | |
| Andre Bercot (2184) | - | Nikolai Kychkin (2168) | 2 | - | 0 | | |
| Yurii Bobkov (2221) | - | Roep Bhawanibhiek (2100) | 2 | - | 0 | | |
| Igor Kirzner (2223) | - | Jim Depaepe (2139) | 2 | - | 0 | | |
| Evgeni Gurkov (2209) | - | Christian Guerbert (1980) | 2 | - | 0 | | |
| Nick Waterink (2101) | - | Kees Romijn (2144) | 1 | - | 1 | | |
| Rick Hakvoort (2110) | - | Martijn van Gortel (2102) | 2 | - | 0 | | |
| Natalia Sadowska (2233) | - | Aianika Kolodeznikova-Kychkina (2040) | 1 | - | 1 | | |
| Peter van der Stap (2191) | - | Anton Schotanus (2130) | 0 | - | 2 | | |
| Jan T. Terpstra (1915) | - | Waldo Aliar (2187) | 0 | - | 2 | | |
| Ladji Fofana (2212) | - | Michel Stempher (2204) | 2 | - | 0 | | |
| Viktoriya Motrichko (2207) | - | Jan Hendrik Kok (2078) | 0 | - | 2 | | |
| Evgenyi Kardashevsky (1981) | - | Pascal Stil (1895) | 1 | - | 1 | | |
| Boris Mushailov (2157) | - | René Wijpkema (2128) | 0 | - | 2 | | |
| Rene Estebe (2060) | - | Maarten Wichgers (2105) | 0 | - | 2 | | |
| Gunars Zalitis (2138) | - | Katarzyna Stanczuk (2006) | 1 | - | 1 | | |
| Mateus Brito Carvalho (2090) | - | Alina Kardashevskaia | 2 | - | 0 | | |
| Anton Kosior (2209) | - | Harry de Waard (2075) | 2 | - | 0 | | |
| Ingrida Drukteynite (1962) | - | Petra Duskova (1899) | 1 | - | 1 | | |
| Jan Meester (1900) | - | Jaap Huizinga (2012) | 0 | - | 2 | | |
| Vassily Ivanchuk | - | Piotr Paluch (2088) | 1 | - | 1 | | |
| Ameliia Mestnikova | - | Jaroslav Slanina | 2 | - | 0 | | |
| Harry Vredeveldt (1866) | - | Feike Castein (1999) | 0 | - | 2 | | |
| Marianna Fedorova | - | Cyrille Lebon (2012) | 0 | - | 2 | | |
| Jean Caillaud (1910) | - | Denis Karataev | 1 | - | 1 | | |
| Marta Bankowska (1972) | - | Radjinder Jharap (2019) | 2 | - | 0 | | |
| Iurii Anikeev (2349) | - | Allan Igor Moreno Silva (2308) | 1 | - | 1 | | |
| Alexander Shvartsman (2437) | - | Dmytro Marynenko (2113) | 2 | - | 0 | | |
| Rik Keurentjes (2253) | - | Matrena Nogovitsyna (2210) | 1 | - | 1 | | |
| Jitse Slump (2217) | - | Hein Meijer (2305) | 0 | - | 2 | | |