Toernooibase
HOME | LAST IN DATABASE | RATINGS | TOURNAMENTS | NEWS | GAMES | POSITIONS | LINKS |

   EC Girls Juniors Pinsk 2016

 

Category: Juniors   

 Round 1
 mo 01-08-2016  Valeriya Kryshtal (2029) - Maryia Mironava (1988) 1-1Game
 Anneli Trees (1879) - Leticija Dubickaite (1916) 0-2Game
 Yulia Razmyslovich (1900) - Darina Skorohod (1951) 1-1Game
 Kamila Misiolek (1878) - Jelizaveta Zaharova (1900) 0-2Game
 Palina Kazlova (1917) - Paula Gutmane (1922) 0-2Game
 Joanna Sild (1835) - Magdalena Nereda (1906) 0-2Game
 Ayanika Kychkina (2057) - Katarzyna Stanczuk (2032) 1-1Game
 Agata Parahina (1960) - Marieke Altena (1911) 1-1Game
 Marta Stangret (1922) - Digna Jonikaite (1878) 0-2Game
 Krisztina Egri (1888) - Anastasia Gubarieva  2-0Game
 Rufina Ajupova (1995) - Beylem Girgin  2-0Game
 Anastasia Kanafjeva  - Yulia Yurkova (2013) 1-1Game
 Round 2
 tu 02-08-2016  Leticija Dubickaite (1916) - Rufina Ajupova (1995) 0-2Game
 Jelizaveta Zaharova (1900) - Paula Gutmane (1922) 0-2Game
 Magdalena Nereda (1906) - Digna Jonikaite (1878) 1-1Game
 Valeriya Kryshtal (2029) - Krisztina Egri (1888) 2-0Game
 Maryia Mironava (1988) - Yulia Razmyslovich (1900) 2-0Game
 Darina Skorohod (1951) - Ayanika Kychkina (2057) 0-2Game
 Marieke Altena (1911) - Katarzyna Stanczuk (2032) 0-2Game
 Yulia Yurkova (2013) - Agata Parahina (1960) 1-1Game
 Palina Kazlova (1917) - Anastasia Kanafjeva  1-1Game
 Kamila Misiolek (1878) - Marta Stangret (1922) 1-1Game
 Anastasia Gubarieva  - Joanna Sild (1835) 0-2Game
 Beylem Girgin  - Anneli Trees (1879) 0-2Game
 Round 3
 we 03-08-2016  Paula Gutmane (1922) - Rufina Ajupova (1995) 1-1Game
 Digna Jonikaite (1878) - Valeriya Kryshtal (2029) 1-1Game
 Katarzyna Stanczuk (2032) - Magdalena Nereda (1906) 2-0Game
 Ayanika Kychkina (2057) - Maryia Mironava (1988) 2-0Game
 Anastasia Kanafjeva  - Leticija Dubickaite (1916) 2-0Game
 Joanna Sild (1835) - Jelizaveta Zaharova (1900) 2-0Game
 Krisztina Egri (1888) - Yulia Yurkova (2013) 0-2Game
 Anneli Trees (1879) - Agata Parahina (1960) 0-2Game
 Yulia Razmyslovich (1900) - Kamila Misiolek (1878) 2-0Game
 Marta Stangret (1922) - Palina Kazlova (1917) 1-1Game
 Darina Skorohod (1951) - Marieke Altena (1911) 0-2Game
 Beylem Girgin  - Anastasia Gubarieva  1-1Game
 Round 4
 Rufina Ajupova (1995) - Ayanika Kychkina (2057) 1-1Game
 Paula Gutmane (1922) - Katarzyna Stanczuk (2032) 1-1Game
 Valeriya Kryshtal (2029) - Anastasia Kanafjeva  2-0Game
 Yulia Yurkova (2013) - Digna Jonikaite (1878) 1-1Game
 Agata Parahina (1960) - Joanna Sild (1835) 1-1Game
 Magdalena Nereda (1906) - Yulia Razmyslovich (1900) 2-0Game
 Marieke Altena (1911) - Maryia Mironava (1988) 1-1Game
 Leticija Dubickaite (1916) - Marta Stangret (1922) 1-1Game
 Jelizaveta Zaharova (1900) - Anneli Trees (1879) 0-2Game
 Palina Kazlova (1917) - Krisztina Egri (1888) 2-0Game
 Anastasia Gubarieva  - Darina Skorohod (1951) 0-2Game
 Kamila Misiolek (1878) - Beylem Girgin  1-1Game
 Round 5
 th 04-08-2016  Ayanika Kychkina (2057) - Paula Gutmane (1922) 2-0Game
 Katarzyna Stanczuk (2032) - Rufina Ajupova (1995) 1-1Game
 Magdalena Nereda (1906) - Valeriya Kryshtal (2029) 1-1Game
 Joanna Sild (1835) - Yulia Yurkova (2013) 0-2
 Digna Jonikaite (1878) - Agata Parahina (1960) 0-2Game
 Marieke Altena (1911) - Palina Kazlova (1917) 1-1Game
 Maryia Mironava (1988) - Anastasia Kanafjeva  2-0Game
 Anneli Trees (1879) - Marta Stangret (1922) 1-1Game
 Yulia Razmyslovich (1900) - Leticija Dubickaite (1916) 1-1Game
 Darina Skorohod (1951) - Jelizaveta Zaharova (1900) 2-0Game
 Krisztina Egri (1888) - Beylem Girgin  2-0Game
 Anastasia Gubarieva  - Kamila Misiolek (1878) 1-1Game
 Round 6
 fr 05-08-2016  Agata Parahina (1960) - Ayanika Kychkina (2057) 1-1Game
 Rufina Ajupova (1995) - Valeriya Kryshtal (2029) 1-1Game
 Yulia Yurkova (2013) - Katarzyna Stanczuk (2032) 1-1Game
 Paula Gutmane (1922) - Magdalena Nereda (1906) 1-1Game
 Maryia Mironava (1988) - Digna Jonikaite (1878) 2-0Game
 Anneli Trees (1879) - Marieke Altena (1911) 1-1Game
 Joanna Sild (1835) - Darina Skorohod (1951) 2-0Game
 Leticija Dubickaite (1916) - Palina Kazlova (1917) 1-1Game
 Anastasia Kanafjeva  - Yulia Razmyslovich (1900) 0-2Game
 Kamila Misiolek (1878) - Krisztina Egri (1888) 1-1Game
 Marta Stangret (1922) - Anastasia Gubarieva  2-0Game
 Beylem Girgin  - Jelizaveta Zaharova (1900) 0-2Game
 Round 7
 Ayanika Kychkina (2057) - Yulia Yurkova (2013) 2-0Game
 Valeriya Kryshtal (2029) - Agata Parahina (1960) 0-2Game
 Katarzyna Stanczuk (2032) - Maryia Mironava (1988) 1-1Game
 Magdalena Nereda (1906) - Rufina Ajupova (1995) 1-1Game
 Paula Gutmane (1922) - Joanna Sild (1835) 1-1Game
 Palina Kazlova (1917) - Anneli Trees (1879) 1-1Game
 Marieke Altena (1911) - Marta Stangret (1922) 0-2Game
 Yulia Razmyslovich (1900) - Krisztina Egri (1888) 2-0Game
 Digna Jonikaite (1878) - Darina Skorohod (1951) 0-2Game
 Leticija Dubickaite (1916) - Kamila Misiolek (1878) 2-0Game
 Jelizaveta Zaharova (1900) - Anastasia Gubarieva  0-2Game
 Anastasia Kanafjeva  - Beylem Girgin  2-0Game
 Round 8
 sa 06-08-2016  Valeriya Kryshtal (2029) - Ayanika Kychkina (2057) 1-1Game
 Agata Parahina (1960) - Katarzyna Stanczuk (2032) 1-1Game
 Rufina Ajupova (1995) - Maryia Mironava (1988) 2-0Game
 Yulia Razmyslovich (1900) - Paula Gutmane (1922) 0-2Game
 Yulia Yurkova (2013) - Magdalena Nereda (1906) 1-1Game
 Marta Stangret (1922) - Joanna Sild (1835) 1-1Game
 Darina Skorohod (1951) - Palina Kazlova (1917) 1-1
 Marieke Altena (1911) - Leticija Dubickaite (1916) 1-1
 Kamila Misiolek (1878) - Anneli Trees (1879) 0-2
 Anastasia Gubarieva  - Anastasia Kanafjeva  0-2
 Krisztina Egri (1888) - Jelizaveta Zaharova (1900) 0-2
 Beylem Girgin  - Digna Jonikaite (1878) 0-2
 Round 9
 su 07-08-2016  Joanna Sild (1835) - Ayanika Kychkina (2057) 0-2Game
 Agata Parahina (1960) - Rufina Ajupova (1995) 1-1
 Maryia Mironava (1988) - Paula Gutmane (1922) 1-1
 Katarzyna Stanczuk (2032) - Marta Stangret (1922) 2-0
 Yulia Yurkova (2013) - Valeriya Kryshtal (2029) 0-2
 Anneli Trees (1879) - Magdalena Nereda (1906) 1-1
 Palina Kazlova (1917) - Yulia Razmyslovich (1900) 2-0
 Jelizaveta Zaharova (1900) - Leticija Dubickaite (1916) 0-2
 Krisztina Egri (1888) - Darina Skorohod (1951) 0-2
 Anastasia Kanafjeva  - Kamila Misiolek (1878) 1-1
 Digna Jonikaite (1878) - Anastasia Gubarieva  2-0
 Beylem Girgin  - Marieke Altena (1911) 0-2