Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Uitleg
Alle jaren
      KNDB
      PGD
      PFDB
      DDB
      PODB
      GDB
      UPDB
      PNHDB
      ZHDB
      DZHZ
      PNDB
      PZDB
      PLDB
      DFS
      Buitenland
      Scholen
      Computers
      Internetdammen
     Alfabetisch  
     Vrouwen  
     Junioren  
     Aspiranten  
     Pupillen  
     Welpen  
    FMJD-rating
Ranglijst virtuele rating Scholen Sorteerwijze: (klik op link hieronder) 
Vorige 100     Volgende 100
PlNaamLft.AW Rating
2016
AWPt Seiz.-
pres.
Stijging Virt.
rat. 
 1  Bé Brakels  53  239  862  12  10  886  -0.32  871 D
 2  Tristan van der Velde  15  64  775  1  2 - 9.07  793 D
BrakelsVelde
 Ababil Schiedam 
 Aboe El-Chayr Tilburg 
 Achterberg Dongen 
 Achthoeven Udenhout 
 Alfons Ariëns Harderwijk 
 Aloysius Schagen 
 Anker Velserbroek 
 Anne Frank Gorinchem 
 Anspach Dongen 
 Ark van Noach IJsselstein 
 Arnoldus van Os Benthuizen 
 Bavinck Haarlem 
 Beatrix de Burcht Gorinchem 
 Beekvliet Velserbroek 
 Bernadetteschool Naaldwijk 
 Bethelschool Waddinxveen 
 Bij de Bron Putten 
 Bilalschool Amersfoort 
 Blokstoeke Westerhaar 
 Bontebrugschool Silvolde 
 Boomladder Heerhugowaard 
 Bornwater Bloemendaal 
 Brederode Dalton Santpoort- Zuid 
 Brederode Santpoort-Zuid 
 C. van Leeuwenschool Eerbeek 
 Calvijnschool Hoogeveen 
 Canadaschool Doetinchem 
 Carrousel Purmerend 
 CBS De Akker Gramsbergen 
 CBS De Regenboog Noordseschut 
 CBS de Spreng-el Ane 
 Centrumschool Leek 
 Cirkel Haarlem 
 CNS Balkbrug 
 Columbus Heerhugowaard 
 Daltonschool Zeijen 
 De Abacus Huissen 
 De Achtbaan Soest 
 De Akker Sliedrecht 
 De Akker Zuidwolde 
 De Ark Daarle 
 De Ark Dedemsvaart 
 De Ark Den Haag 
 De Ark Heemstede 
 De Ark IJsselstein 
 De Ark Schagen 
 De Ark van Noach IJsselstein 
 De Ark Velserbroek 
 De Arke Burgum 
 De Beuk Sint Nicolaasga 
 De Biezenkring Dongen 
 De Bijenkorf Gouda 
 De Boarne Aldeboarn 
 De Bogen Harderwijk 
 De Bolster Gilze 
 De Borg Assen 
 De Borgwal Bemmel 
 De Bosvlinder Hooghalen 
 De Brakken Rijen 
 De Branding Swifterbant 
 De Branding Vlissingen 
 De Branink Laren 
 De Bron Harderwijk 
 De Bron Lunteren 
 De Bron Marum 
 De Bron Molenaarsgraaf 
 De Bron Nunspeet 
 De Bron Soest 
 De Bron Wezep 
 De Casembroot St-Annaland 
 De Dijk Den Helder 
 De Dolfijn Heino 
 De Driemaster Assen 
 De Driemaster Hardinxveld-Giessendam 
 De Driesprong Soest 
 De Duinroos Katwijk 
 De Eshorst Beilen 
 De Fakkel Goudriaan 
 De Flambouw Nigtevecht 
 De Fontein Den Haag 
 De Fontein Kampen 
 De Fontein Ter Aar 
 De Fontein Westerhaar 
 De Garve Wichmond 
 De Getijden Pieterburen 
 De Goede Herderschool Wapenveld 
 De Gondelier Amersfoort 
 De Goudakker Gouda 
 De Gouden Emmer Heino 
 De Goudvink Hoogeveen 
 De Grûnslach Oudega 
 De Groen Dedemsvaart 
 De Grondtoon Soest 
 De Hasselbraam Leek 
 De Haven Doetinchem 
 De Höve De Heurne 
 De Heemde Almelo 
 De Hoeksteen Giessenburg 
 De Hoeksteen Nieuwlande 
 De Hofstee Julianadorp 
 De Holm Den Andel 
 De Holtenhoek Vries 
 De Horsten Alphen a.d. Rijn 
 De Kaardebol Culemborg 
 De Kinderkring Woubrugge 
 De Knienenbult Westendorp 
 De Kooi Eelde 
 De Korendrager Harlingen 
 De Kring Beek 
 De Kring Beek 
 De Kring Rijen 
 De Krullevaar Hoogeveen 
 De Kyckert Wateringen 
 De Leerlingst Haelen 
 De Leister Igge Opeinde 
 De Lichtbron Buitenpost 
 De Lichtkring Zuidlaren 
 De Lingewaard Arkel 
 De Loopplank Uithuizermeeden 
 De Mare Almelo 
 De Marskramer Assen 
 De Meander Amersfoort 
 De Meeander Varsseveld 
 De Meerpaal 
 De Meerpaal Bruinisse 
 De Mei Wormerveer 
 De Mienskip Buitenpost 
 De Morgenster Hoogeveen 
 De Morgenster Kampen 
 De Morgenster Kerkwerve 
 De Noordkaap Uithuizermeeden 
 De Opdracht Ureterp 
 De Opstap IJsselstein 
 De Palm Elim 
 De Parel Wapenveld 
 De Pijler IJsselstein 
 De Pionier Rotterdam 
 De Piramiden Winsum 
 De Poeljeugd s-Heerhendrikskinderen 
 De Rank Alphen ad Rijn 
 De Rank Koudekerk a/d Rijn 
 De Rank Lochem 
 De Rank s-Gravenpolder 
 De Regenboog Gorinchem 
 De Regenboog Hardinxveld - Giessendam 
 De Regenboog Hoogeveen 
 De Regenboog Reeuwijk 
 De Regenboog Tilburg 
 De Ridderslag Gouda 
 De Saad Augustinisga 
 De Schaapskooi Wezep 
 De Schakel Rotsterhaule 
 De Schakel Vroomshoop 
 De Schuilplaats Putten 
 De Schuthoek Zuidlaren 
 De Sleutel Vroomshoop 
 De Speurneus Landgraaf 
 De Spoorwijzer Heerenveen 
 De Springbok Den Haag 
 De Springplank Hazerswoude Dorp 
 De Tamarisk Biddinghuizen 
 De Tandem IJsselstein 
 De Tarissing Rinsumageest 
 De Tarthorst Wageningen 
 De Triangel Eerbeek 
 De Trieme Sintjohannesga 
 De Troubadour Rosmalen 
 De Tweeklank Hazerswoude Rijndijk 
 De Tweemaster Winschoten 
 De Tweesprong Leek 
 De Twirre Ureterp 
 De Uitkijck Baarn 
 De Vaart Heerhugowaard 
 De Vijver Den Haag 
 De Vijverstee Vries 
 De Vlieger Vlissingen 
 De Vlinderboom Dongen 
 De Vlindertuin Heerhugowaard 
 De Vlindervallei Amersfoort 
 De Vlucht Bunschoten 
 De Vuurvlinder Sneek 
 De Vuurvogel Assen 
 De Wartburg Woudenburg 
 De Wegwijzer Bunschoten 
 De Wegwijzer Heerlen 
 De Wegwijzer Hoogblokland 
 De Wegwijzer Kampen 
 De Wegwijzer Lunteren 
 De Wegwijzer Oosterwolde 
 De Wegwijzer s Gravenmoer 
 De Wegwijzer Spakenburg 
 De Weidebloem Hoogeveen 
 De Wereldweide Wezep 
 De Wijde Blik Harderwijk 
 De Windroos Alphen ad Rijn 
 De Windroos Wijk bij Duurstede 
 De Wingerd Lelystad 
 De Wissel Vlissingen 
 De Zaaier Zuidwolde 
 De Zeyer Hoogte Zeijen 
 De Zonnebloem Den Haag 
 De Zuidwester Zuidlaren 
 Dierdonk Helmond 
 Dirk van Dijkschool Kampen 
 Drienermarke Hengelo 
 Ds. J. Bogermanschool Oosterland 
 Ds. van Maasschool Wapenveld 
 dubbele invoer 
 Dubbele invoer 
 Dubbele invoer 
 Dubbele invoer 
 dubbele invoer 
 Dubbele invoer 
 dubbele invoer 
 Dubbele invoer 
 Dubbele invoer 
 Duinroos Velserbroek 
 Dummy 
 Duykeldam Swifterbant 
 Eben Haëzer Ureterp 
 Eben Haëzer Waddinxveen 
 Eben Haëzerschool Boskoop 
 Eben Haëzerschool Den Haag 
 Eben-Haëzer Huizen 
 Eben-Haëzerschool Bennekom 
 Eben-Haëzerschool Ottoland 
 El Furkan Schiedam 
 Eloutschool Rotterdam 
 Engelenbergschool Kampen 
 Esselyckerwoude Woubrugge 
 Exel Laren 
 Fontanus Harderwijk 
 Franciscus IJmuiden 
 Franciscusschool Haarlemmerliede 
 Frits Bode Urk 
 GBS Joh. Calvijn Hoogeveen 
 Ger. Majellaschool Reeuwijk 
 Gildeschool Drempt 
 GJ vd Brinkschool Wageningen 
 Goede Herderschool Wapenveld 
 Goede Herderschool Wezep 
 Gr. van Prinsterer Dedemsvaart 
 Graaf Jan van Nassauschool Gouda 
 Groningse Schoolvereniging Groningen 
 Guido de Bres Baarn 
 H.J. Piekschool Wageningen 
 Heenetrechtschool Oud-Vossemeer 
 Heideschool Halle 
 Heilig Hartschool Dongen 
 Het Baken IJsselstein 
 Het Kompas Dronten 
 Het Meerrijk Kampen 
 Het Noorderlicht Harlingen 
 Het Oelebred Tynaarlo 
 Het Talent Heerde 
 Het Talent Lent 
 Hoeksteen Velserbroek 
 Hofstee Julianadorp 
 Ichthusschool Putten 
 It Maitiidslibben Opeinde 
 J. Waterinkschool Soest 
 Jan Barbier Hellendoorn 
 Jan Campertschool 
 Jan Campertschool Driehuis 
 Jan Kuipersschool Grootegast 
 Jan v Schengenschool Heinkenszand 
 Jan van Nassau Gouda 
 Jan Wouter vd Doelschool Zierikzee 
 Jans de Vriesschool 
 Joh. Postschool Hazerswoude 
 Johan Friso Wageningen 
 Johan Frisoschool Wezep 
 Joost vd Vondel Amersfoort 
 Jorai Zegveld 
 Jozefschool Huissen 
 JPF Steijaertschool Hazerswoude Rijndijk 
 Julianaschool Bennekom 
 Julianaschool s-Gravenpolder 
 Julianaschool Woudenberg 
 K. Schilderschool Bedum 
 Kameleon Julianadorp 
 Kawama Purmerend 
 Kindcentrum Het P@rk Brummen 
 Kleine & Grote Beer 
 Kleine & Grote Beer 
 Klinkers Tilburg 
 Klipper IJmuiden 
 Kohnstamm Goes 
 Kon. Julianaschool De Lier 
 Kon. Julianaschool Den Helder 
 Kon. Julianaschool Heteren 
 Kon. Julianaschool s-Gravenpolder 
 Kon. Julianaschool Woudenburg 
 Kon. Wilhelminaschool Varsseveld 
 Lambertusschool Asten 
 Lelyschool Hilversum 
 Liduina Haarlem 
 Louise de Colignyschool Vlissingen 
 Ludgerusschool Loenen aan de Vecht 
 Ludgerusschool Soest 
 Maranathaschool Varsseveld 
 Maranathaschool Varsseveld 
 Mareland Leiden 
 Mariabasisschool Lieshout 
 Mariëngaarde Gorinchem 
 Marnixschool Kampen 
 Maskelyn Augustinisga 
 Master Steve Jobsschool Sneek 
 Meerpaal Anna Paulowna 
 Michaelschool Hazerswoude 
 Middelie Zeevang 
 Montessorischool Wageningen 
 Montini Baarn 
 Mr. G. Propschool Lochem 
 Mr. Harm Smeenge Beilen 
 Nederwoud Lunteren 
 Nicolaas Beets Heemstede 
 Nieuwe Wereld Purmerend 
 OBS De Cirkel Haarlem 
 OBS De Westerburcht Eelde 
 OBS Den Velde 
 OBS Houwingaham Bd Nieuweschans 
 OBS Kotten Winterswijk 
 OBS Middelie 
 OBS Prinses Irene Gramsbergen 
 OBS Zeijen 
 Oecumenische school Brummen 
 Op Koers Varsseveld 
 Oranje Nassauschool Stolwijk 
 Oranjeschool Vroomshoop 
 Oranjeschool Wezep 
 P. vd Plasschool Wateringen 
 Paperclip Heerhugowaard 
 Pater Jan Smit Heerhugowaard 
 Paus Joannes School Hengelo 
 Petrusschool Someren 
 Pr W Alexanderschool Waarder 
 Pr. Mauritsschool Leeuwarden 
 Pr. Willem Alexander Laren 
 Professor Van Gilse School 
 Reflector Heerhugowaard 
 Rehoboth Katwijk 
 Rehoboth Moerkapelle 
 Rehoboth Waddinxveen 
 Rehobothschool Hardinxveld-Giessendam 
 Rehobothschool Ochten 
 Rozenbeek Velserbroek 
 Samuelschool Kerkwerve 
 School met de Bijbel Bennekom 
 School met de Bijbel Noordeloos 
 School met de Bijbel Oene 
 School met de Bijbel St. Annaland 
 Schuilingsoord Zuidlaren 
 Simon Havingaschool Sneek 
 Sint Aloysius Baarn 
 Sint Bernardus Haarlem 
 Sint Nicolaasschool Lierderholthuis 
 Speelleerhorst Naaldwijk 
 St Antoniusschool Ulft 
 St Jan Dongen 
 St. Fransiscus Haarlemmerliede 
 St. Jozefschool Rijen 
 St. Jozefschool Wateringen 
 St. Michaël Hazerswoude-dorp 
 St. Michaëlschool Groningen 
 St. Pieter Ommel 
 St. Walfridus Bedum 
 Steijaertschool Hazerswoude 
 Sterrenbos Huissen 
 Stevenshof Leiden 
 Stidalschool Dalerveen 
 t Holthuus Huissen 
 t Kempke Geleen 
 t Palet Gouda 
 t Waliën Winterswijk 
 t Welink Dinxperlo 
 Teldersschool Leiden 
 Ter Cleeff Haarlem 
 Ter Tolne Tholen 
 Theo Thijssen Assen 
 Theo Thijssen Vlissingen 
 Theo Thijssenschool Zierikzee 
 Thorbecke Den Helder 
 Togtemaarschool Bedum 
 Trije Dorpen Reduzum 
 Uilenhorst Wezep 
 Vaart Heerhugowaard 
 Van Damschool Putten 
 Van Hasseltschool Hilversum 
 Van Stuijvenbergschool Nunspeet 
 Vensterschool Noordwolde 
 Veronica Haarlem 
 Vogelweid Schagen 
 Vrije School Mareland Leiden 
 Vuurtoren IJmuiden 
 Wereldwijs Gouda 
 Wheermolen Purmerend 
 Wilgenhoek Haarlem 
 Wilhelminaschool Bennekom 
 Wilhelminaschool Brummen 
 Willem de Zwijger Den Haag 
 Willem de Zwijgerschool Scheveningen 
 Willibrordusschool Vroomshoop 
 Willinkschool Bennebroek 
 Zonnewijzer Heerhugowaard