Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |


   500 laatst ingevoerde partijen:
 Pagina 1 van 5; partijen 1 - 100 van 500<<   <   >   >>  
WedstrijdUitslagZnJaarToernooiOpening
 1.  R. Dihal - N. Muradin  1 - 1  61  25-04-2019  De Hofstad Prijs De Hofstad Dammers  1.33-28 18-23 2.39-33 12-18 3.44-39
 07-12 4.50-44 01-07 5.34-30 17-21  
 2.  E. Noordijk - H.J. Roodenburg  0 - 2  40  25-04-2019  Open H kl BDV Bergen op Zoom  1.33-28 18-23 2.38-33 12-18 3.42-38
 07-12 4.47-42 01-07 5.34-29 23x34  
 3.  R.J. van Lien - A.F. Berkholst  2 - 0  55  25-04-2019  Open H kl BDV Bergen op Zoom  1.32-28 18-23 2.33-29 23x32 3.37x28
 17-21 4.28-23 19x28 5.29-24 20x29  
 4.  W. Koppejan - A. van Brakel  2 - 0  36  25-04-2019  Open H kl BDV Bergen op Zoom  1.33-28 19-23 2.28x19 14x23 3.32-28
 23x32 4.37x28 10-14 5.34-30 04-10  
 5.  J.H. van Beeck - M.J. Walraven  1 - 1  59  25-04-2019  Open H kl BDV Bergen op Zoom  1.31-27 17-21 2.37-31 21-26 3.32-28
 26x37 4.41x32 11-17 5.34-30 20-25  
 6.  J. van de Velde - A. Slager     2 - 0  53  25-04-2019  Open H kl BDV Bergen op Zoom  1.33-28 17-21 2.39-33 18-23 3.44-39
 12-18 4.50-44 07-12 5.31-27 11-17  
 7.  R.A. Dusebout - G.E.H.A. Vanderfeesten  1 - 1  64  25-04-2019  Open H kl BDV Bergen op Zoom  1.32-28 19-23 2.28x19 14x23 3.37-32
 10-14 4.41-37 17-21 5.34-30 14-19  
 8.  S. Biekram - B. Baksoellah  1 - 1  51  25-04-2019  Open Kampioenschap van Den Haag  1.33-29 17-21 2.31-26 19-23 3.26x17
 11x22 4.39-33 14-19 5.44-39 19-24  
 9.  A.F. Schotanus - S.A. Nagel  2 - 0  39  25-04-2019  Onderlinge Bekercompetitie Huizum  1.35-30 17-22 2.40-35 11-17 3.44-40
 06-11 4.50-44 01-06 5.31-26 19-23  
 10.  T. Sheoratan - C.J.J. van Wijk  0 - 2  58  24-04-2019  Persoonlijk Kampioenschap UPDB  1.33-29 16-21 2.31-26 11-16 3.37-31
 06-11 4.41-37 19-23 5.38-33 23-28  
 11.  R. Runhaar - P. van Dijk  0 - 2  55  24-04-2019  Persoonlijk Kampioenschap Eerste / Tweede klasse UPDB  1.32-28 19-23 2.28x19 14x23 3.37-32
 10-14 4.41-37 14-19 5.31-27 04-10  
 12.  C.H. Vonk - S.J. Bouw  1 - 1  43  24-04-2019  Persoonlijk Kampioenschap Eerste / Tweede klasse UPDB  1.32-28 17-21 2.38-32 21-26 3.42-38
 16-21 4.47-42 11-16 5.31-27 18-23  
 13.  F.L. van de Velde - J. Veenstra  2 - 0  40  25-04-2019  De Hofstad Prijs De Hofstad Dammers  1.34-29 19-23 2.40-34 14-19 3.45-40
 10-14 4.50-45 20-25 5.31-26 05-10  
 14.  K. Toet - D. van Bommel  2 - 0  41  25-04-2019  De Hofstad Prijs De Hofstad Dammers  1.33-29 20-25 2.39-33 14-20 3.44-39
 20-24 4.29x20 25x14 5.50-44 15-20  
 15.  B. Rambaran - N. Bisseswar  0 - 2  47  25-04-2019  Open Kampioenschap van Den Haag  1.32-28 18-23 2.31-26 23x32 3.37x28
 12-18 4.41-37 07-12 5.37-32 18-23  
 16.  H.E. Callender - J.B. Hoogland  1 - 1  46  25-04-2019  Open Kampioenschap van Den Haag  1.33-29 20-25 2.29-24 19x30 3.35x24
 17-22 4.24-20 15x24 5.32-28 22x33  
 17.  J.T. Terpstra - F. van der Laan  2 - 0  60  25-04-2019  Onderlinge Competitie Huizum  1.34-29 20-25 2.40-34 14-20 3.45-40
 19-24 4.32-28 17-22 5.28x17 11x22  
 18.  P. Bouma - B.T. Visser  1 - 1  51  25-04-2019  Onderlinge Competitie Huizum  1.32-28 19-23 2.28x19 14x23 3.37-32
 10-14 4.41-37 16-21 5.35-30 21-26  
 19.  E. Heslinga - A.P. Kooistra  2 - 0  49  25-04-2019  Onderlinge Competitie Huizum  1.35-30 20-25 2.33-29 14-20 3.29-23
 18x29 4.34x14 10x19 5.32-28 25x34  
 20.  M. Shankar - K. Bihari  0 - 2  49  24-04-2019  Persoonlijk Kampioenschap Eerste / Tweede klasse UPDB  1.32-28 18-23 2.34-29 23x32 3.37x28
 12-18 4.40-34 07-12 5.45-40 01-07  
 21.  R.A. van Eenennaam - J.J. Moens  2 - 0  39  15-04-2019  Onderlinge Competitie Middelburg  1.32-28 17-21 2.31-26 19-23 3.28x19
 14x23 4.26x17 12x21 5.33-28 23x32  
 22.  H.C. de Waard - B. Habets  2 - 0  47  24-04-2019  Persoonlijk Kampioenschap UPDB  1.33-29 17-21 2.32-28 20-24 3.29x20
 15x24 4.34-30 21-26 5.39-33 11-17  
 23.  R. Gobardhan - W. Verschoor  0 - 2  64  24-04-2019  Kampioenschap van Constant-Charlois Rotterdam  1.31-26 18-23 2.34-30 12-18 3.30-25
 07-12 4.33-29 23x34 5.39x30 01-07  
 24.  H. Kroodsma - D. Peeters  1 - 1  52  08-05-2019  Provinciaal Kampioenschap PLDB  1.33-28 17-21 2.39-33 21-26 3.44-39
 11-17 4.50-44 17-21 5.34-29 19-24  
 25.  M. Ravjir - U. Tsegmed  2 - 0  48  25-04-2019  Kampioenschap van Mongolie  1.32-28 17-22 2.28x17 12x21 3.37-32
 21-26 4.41-37 07-12 5.33-28 11-17  
 26.  B. Bat-Erdene - G. Ganbaatar  1 - 1  48  25-04-2019  Kampioenschap van Mongolie  1.33-29 17-22 2.39-33 11-17 3.44-39
 06-11 4.50-44 01-06 5.31-26 16-21  
 27.  M. Baatarsukh - B. Baldangotov  2 - 0  44  25-04-2019  Kampioenschap van Mongolie  1.32-28 17-21 2.37-32 19-23 3.28x19
 14x23 4.42-37 13-19 5.34-29 23x34  
 28.  S. Tsogtbaatar - E. Tserenbyamba  2 - 0  24  25-04-2019  Kampioenschap van Mongolie  1.33-29 17-22 2.39-33 11-17 3.44-39
 06-11 4.50-44 01-06 5.31-26 16-21  
 29.  K. Tseveensuren - E. Dul  1 - 1  57  25-04-2019  Kampioenschap van Mongolie  1.32-28 17-21 2.31-26 19-23 3.26x17
 12x21 4.28x19 14x23 5.37-31 10-14  
 30.  P. Batbayar - E. Purevdash  1 - 1  50  25-04-2019  Kampioenschap van Mongolie  1.32-28 19-23 2.28x19 14x23 3.37-32
 10-14 4.34-30 14-19 5.30-25 17-21  
 31.  Tsedev Bat-Erdene - L. Norovsuren  2 - 0  69  25-04-2019  Kampioenschap van Mongolie  1.34-29 19-23 2.40-34 14-19 3.45-40
 10-14 4.50-45 05-10 5.31-26 20-25  
 32.  N. Munkhbaatar - K. Ganbaa  0 - 2  27  25-04-2019  Kampioenschap van Mongolie  1.32-28 19-23 2.28x19 14x23 3.37-32
 10-14 4.41-37 16-21 5.33-28 13-19  
 33.  A. Baatarkhuu - M. Baatarkhuu  1 - 1  51  25-04-2019  Kampioenschap van Mongolie  1.34-30 17-22 2.30-25 11-17 3.40-34
 06-11 4.45-40 01-06 5.50-45 19-23  
 34.  Y. Batdavaa - D. Ganbat  1 - 1  53  25-04-2019  Kampioenschap van Mongolie  1.34-29 19-23 2.39-34 14-19 3.44-39
 10-14 4.50-44 05-10 5.31-26 20-25  
 35.  N. Batdelger - M. Bayar  1 - 1  57  25-04-2019  Kampioenschap van Mongolie  1.32-28 16-21 2.31-26 11-16 3.28-23
 19x28 4.33x11 06x17 5.38-33 07-11  
 36.  K. Enkhbold - S. Battur  1 - 1  68  25-04-2019  Kampioenschap van Mongolie  1.34-29 19-23 2.40-34 14-19 3.45-40
 10-14 4.50-45 05-10 5.31-26 20-25  
 37.  L. Norovsuren - K. Enkhbold  1 - 1  70  24-04-2019  Kampioenschap van Mongolie  1.32-28 18-22 2.37-32 12-18 3.41-37
 07-12 4.46-41 01-07 5.31-26 20-25  
 38.  S. Battur - N. Batdelger  0 - 2  58  24-04-2019  Kampioenschap van Mongolie  1.32-28 19-23 2.28x19 14x23 3.37-32
 10-14 4.41-37 14-19 5.33-28 17-21  
 39.  M. Bayar - Y. Batdavaa  2 - 0  49  24-04-2019  Kampioenschap van Mongolie  1.34-29 17-22 2.40-34 11-17 3.45-40
 06-11 4.50-45 01-06 5.31-26 20-25  
 40.  D. Ganbat - A. Baatarkhuu  0 - 2  72  24-04-2019  Kampioenschap van Mongolie  1.32-28 16-21 2.31-26 11-16 3.37-32
 07-11 4.41-37 19-23 5.28x19 14x23  
 41.  M. Baatarkhuu - N. Munkhbaatar  1 - 1  61  24-04-2019  Kampioenschap van Mongolie  1.32-28 18-22 2.37-32 12-18 3.41-37
 07-12 4.34-30 01-07 5.30-25 22-27  
 42.  K. Ganbaa - Tsedev Bat-Erdene  2 - 0  42  24-04-2019  Kampioenschap van Mongolie  1.32-28 19-23 2.28x19 14x23 3.37-32
 10-14 4.41-37 14-19 5.46-41 05-10  
 43.  A.J.A. Koster - C. Schippers  1 - 1  63  24-04-2019  Persoonlijk Kampioenschap Eerste / Tweede klasse UPDB  1.34-30 19-23 2.30-25 14-19 3.25x14
 09x20 4.35-30 20-24 5.40-35 04-09  
 44.  E. van de Pol - A.H. Tjon A Ong  1 - 1  53  24-04-2019  Persoonlijk Kampioenschap UPDB  1.34-29 18-22 2.32-28 16-21 3.31-26
 11-16 4.37-32 21-27 5.32x21 16x27  
 45.  R. De Wolf - H. Loots  1 - 1  47  24-04-2019  Persoonlijk Kampioenschap Eerste / Tweede klasse UPDB  1.33-28 19-23 2.28x19 14x23 3.39-33
 10-14 4.44-39 05-10 5.50-44 14-19  
 46.  B.J.M. van der Linden - J. Langerak  2 - 0  46  24-04-2019  Persoonlijk Kampioenschap Eerste / Tweede klasse UPDB  1.32-28 19-23 2.28x19 14x23 3.37-32
 10-14 4.41-37 05-10 5.46-41 14-19  
 47.  Y. Kitirojpun - N. Jaratwiboonkul  1 - 1  22  21-04-2019  2nd TDA Draughts Championship  Thailand  1.33-29 18-23 2.29x18 12x23 3.39-33
 07-12 4.44-39 12-18 5.33-29 20-24  
 48.  A. Romruenvanichkit - Y. Suk-anan  0 - 2  29  21-04-2019  2nd TDA Draughts Championship  Thailand  1.33-28 18-22 2.31-26 22x33 3.39x28
 20-25 4.38-33 14-20 5.37-31 19-24  
 49.  N. Phonweerasak - S. Dabos  0 - 2  25  21-04-2019  2nd TDA Draughts Championship  Thailand  1.33-29 20-24 2.29x20 15x24 3.34-29
 24x33 4.38x29 10-15 5.31-27 05-10  
 50.  E. Ganbaatar - S. Borihankijanan  2 - 0  23  21-04-2019  2nd TDA Draughts Championship  Thailand  1.32-28 18-23 2.31-26 23x32 3.37x28
 12-18 4.36-31 07-12 5.38-32 18-23  
 51.  S. Senkomsorn - S. Eksithichai  0 - 2  39  21-04-2019  2nd TDA Draughts Championship  Thailand  1.33-28 18-22 2.38-33 12-18 3.42-38
 07-12 4.31-26 01-07 5.48-42 20-24  
 52.  N. Yodchomyan - M. Banchuen  0 - 2  33  21-04-2019  2nd TDA Draughts Championship  Thailand  1.31-26 19-23 2.32-28 23x32 3.37x28
 20-24 4.41-37 14-20 5.34-29 10-14  
 53.  S. Boonman - N. Upiri  0 - 2  37  21-04-2019  2nd TDA Draughts Championship  Thailand  1.34-29 19-23 2.31-26 23x34 3.39x30
 14-19 4.44-39 20-24 5.50-44 10-14  
 54.  S. Klangrat - L. Phuangsri   0 - 2  43  21-04-2019  2nd TDA Draughts Championship  Thailand  1.31-26 19-23 2.33-29 13-19 3.39-33
 09-13 4.43-39 20-25 5.37-31 14-20  
 55.  P. Seksonwiriya - A. Lodnongheaw  2 - 0  12  21-04-2019  2nd TDA Draughts Championship  Thailand  1.33-29 18-23 2.29x18 12x23 3.32-28
 23x32 4.37x28 07-12 5.41-37 01-07  
 56.  J. Nuanngam - D. Yuebangsai  0 - 2  35  21-04-2019  2nd TDA Draughts Championship  Thailand  1.31-26 19-23 2.37-31 14-19 3.41-37
 10-14 4.46-41 05-10 5.34-29 23x34  
 57.  W.G. Vlooswijk - L. Farzan  2 - 0  49  24-04-2019  Persoonlijk Kampioenschap UPDB  1.32-28 20-25 2.37-32 15-20 3.41-37
 10-15 4.46-41 05-10 5.34-30 25x34  
 58.  H.A. Valk - B. de Koning (Bn)  2 - 0  51  01-04-2019  Open Kampioenschap van Westland  1.32-28 17-21 2.37-32 21-26 3.32-27
 26x37 4.41x32 11-17 5.46-41 19-23  
 59.  G. Bakker - E. Kok  0 - 2  31  23-04-2019  Onderlinge Competitie Zenderstad IJsselstein  1.32-28 17-22 2.28x17 11x22 3.31-27
 22x31 4.36x27 19-23 5.37-32 14-19  
 60.  J. Schoo - H. Veldman  2 - 0  36  23-04-2019  Onderlinge Competitie EDC Enschede  1.32-28 19-23 2.28x19 14x23 3.37-32
 10-14 4.41-37 14-19 5.33-28 17-22  
 61.  N. Verhoeven - B. Habets  0 - 2  52  23-04-2019  Onderlinge Competitie Zenderstad IJsselstein  1.32-28 18-23 2.33-29 23x32 3.37x28
 20-25 4.39-33 15-20 5.44-39 19-24  
 62.  J. Tuinstra - S. Boonstra  0 - 2  76  24-04-2019  Onderlinge Competitie Oerterp  1.33-28 18-23 2.38-33 12-18 3.43-38
 07-12 4.49-43 01-07 5.34-30 20-25  
 63.  U. Hosper - A. Schuurman  2 - 0  52  24-04-2019  Onderlinge Competitie Oerterp  1.34-30 19-23 2.30-25 20-24 3.33-29
 24x33 4.39x19 14x23 5.35-30 15-20  
 64.  P.H. Schep - C. Westland  1 - 1  44  23-04-2019  Onderlinge Competitie Zenderstad IJsselstein  1.32-28 18-23 2.34-29 23x32 3.37x28
 19-24 4.41-37 14-19 5.46-41 20-25  
 65.  A.A.M. van der Ploeg - E. Maijenburg  0 - 2  24  24-04-2019  Persoonlijk Kampioenschap UPDB  1.34-29 18-22 2.40-34 12-18 3.45-40
 07-12 4.50-45 01-07 5.32-28 16-21  
 66.  U. Tsegmed - P. Batbayar  0 - 2  43  24-04-2019  Kampioenschap van Mongolie  1.32-28 18-23 2.34-29 23x34 3.39x30
 20-25 4.44-39 25x34 5.39x30 15-20  
 67.  E. Purevdash - K. Tseveensuren  0 - 2  44  24-04-2019  Kampioenschap van Mongolie  1.32-28 18-23 2.38-32 12-18 3.43-38
 07-12 4.31-27 17-21 5.37-31 21-26  
 68.  E. Dul - S. Tsogtbaatar  2 - 0  34  24-04-2019  Kampioenschap van Mongolie  1.33-29 17-22 2.39-33 11-17 3.44-39
 06-11 4.50-44 01-06 5.31-26 16-21  
 69.  E. Tserenbyamba - M. Baatarsukh  0 - 2  43  24-04-2019  Kampioenschap van Mongolie  1.33-29 19-23 2.32-28 23x32 3.37x28
 20-25 4.39-33 16-21 5.44-39 21-26  
 70.  B. Baldangotov - B. Bat-Erdene  2 - 0  56  24-04-2019  Kampioenschap van Mongolie  1.31-27 19-23 2.33-28 17-21 3.28x19
 14x23 4.37-31 21-26 5.41-37 10-14  
 71.  G. Ganbaatar - M. Ravjir  1 - 1  53  24-04-2019  Kampioenschap van Mongolie  1.32-28 17-21 2.33-29 21-26 3.39-33
 11-17 4.44-39 07-11 5.50-44 17-22  
 72.  G. Ganbaatar - U. Tsegmed  2 - 0  57  24-04-2019  Kampioenschap van Mongolie  1.33-29 17-21 2.39-33 19-23 3.32-28
 23x32 4.37x28 21-26 5.44-39 26x37  
 73.  M. Ravjir - B. Baldangotov  2 - 0  52  24-04-2019  Kampioenschap van Mongolie  1.34-30 19-23 2.39-34 14-19 3.44-39
 17-21 4.50-44 10-14 5.31-26 20-24  
 74.  M. Baatarsukh - E. Dul  1 - 1  59  24-04-2019  Kampioenschap van Mongolie  1.32-28 20-25 2.37-32 15-20 3.41-37
 10-15 4.46-41 05-10 5.31-27 19-23  
 75.  S. Tsogtbaatar - E. Purevdash  1 - 1  60  24-04-2019  Kampioenschap van Mongolie  1.33-29 19-23 2.35-30 20-25 3.40-35
 14-19 4.30-24 19x30 5.35x24 09-14  
 76.  K. Tseveensuren - P. Batbayar  2 - 0  50  24-04-2019  Kampioenschap van Mongolie  1.32-28 18-23 2.33-29 23x32 3.37x28
 13-18 4.42-37 08-13 5.39-33 03-08  
 77.  K. Ganbaa - L. Norovsuren  2 - 0  57  24-04-2019  Kampioenschap van Mongolie  1.32-28 19-23 2.28x19 14x23 3.37-32
 10-14 4.41-37 14-19 5.46-41 05-10  
 78.  Tsedev Bat-Erdene - M. Baatarkhuu  1 - 1  65  24-04-2019  Kampioenschap van Mongolie  1.34-29 19-23 2.40-34 14-19 3.45-40
 10-14 4.50-45 05-10 5.31-26 20-25  
 79.  N. Munkhbaatar - D. Ganbat  1 - 1  65  24-04-2019  Kampioenschap van Mongolie  1.33-29 19-23 2.39-33 14-19 3.44-39
 10-14 4.50-44 05-10 5.31-26 20-25  
 80.  A. Baatarkhuu - M. Bayar  1 - 1  82  24-04-2019  Kampioenschap van Mongolie  1.32-28 18-22 2.37-32 12-18 3.41-37
 07-12 4.34-30 01-07 5.30-25 19-23  
 81.  Y. Batdavaa - S. Battur  1 - 1  64  24-04-2019  Kampioenschap van Mongolie  1.34-29 19-23 2.39-34 14-19 3.44-39
 10-14 4.50-44 05-10 5.31-26 20-25  
 82.  N. Batdelger - K. Enkhbold  1 - 1  63  24-04-2019  Kampioenschap van Mongolie  1.32-28 18-22 2.37-32 12-18 3.32-27
 19-23 4.28x19 14x23 5.31-26 22x31  
 83.  I. Trofimov - A. Shvartsman  1 - 1  45  24-04-2019  Kampioenschap van Rusland  1.32-28 17-22 2.28x17 12x21 3.33-29
 07-12 4.39-33 19-23 5.35-30 20-25  
 84.  M. Amrillaev - I. Pavlov  1 - 1  45  24-04-2019  Kampioenschap van Rusland  1.32-28 17-21 2.37-32 21-26 3.32-27
 26x37 4.41x32 11-17 5.46-41 19-23  
 85.  N. Gulyaev - A. Verkhovykh  1 - 1  63  24-04-2019  Kampioenschap van Rusland  1.34-30 20-25 2.30-24 19x30 3.35x24
 18-23 4.40-34 14-19 5.34-30 25x34  
 86.  A. Permyakov - N. Germogenov  0 - 2  57  24-04-2019  Kampioenschap van Rusland  1.33-29 17-22 2.39-33 11-17 3.44-39
 07-11 4.50-44 01-07 5.31-26 16-21  
 87.  A. Andreev - I. Deriglazov  2 - 0  50  24-04-2019  Kampioenschap van Rusland  1.33-29 17-22 2.39-33 11-17 3.44-39
 06-11 4.50-44 01-06 5.32-28 19-23  
 88.  E. Gurkov - T. Akhmerov  2 - 0  60  24-04-2019  Kampioenschap van Rusland  1.34-29 17-22 2.32-28 11-17 3.37-32
 06-11 4.41-37 01-06 5.46-41 19-23  
 89.  E. Kardashevsky - M. Galachov  0 - 2  44  24-04-2019  Kampioenschap van Rusland  1.32-28 17-21 2.37-32 21-26 3.41-37
 11-17 4.34-29 06-11 5.40-34 18-22  
 90.  D. Ilin - A. Tatarenko  1 - 1  42  24-04-2019  Kampioenschap van Rusland  1.33-29 17-21 2.39-33 21-26 3.44-39
 11-17 4.32-28 07-11 5.50-44 17-22  
 91.  A. Surkov - A. Egorov  1 - 1  89  24-04-2019  Kampioenschap van Rusland  1.34-29 19-23 2.40-34 14-19 3.45-40
 10-14 4.32-28 23x32 5.37x28 05-10  
 92.  G. Antonov - A. Akhmetzyanov  1 - 1  52  24-04-2019  Kampioenschap van Rusland  1.32-28 18-22 2.37-32 12-18 3.32-27
 19-23 4.28x19 14x23 5.31-26 22x31  
 93.  V. Zarovniaev - A. Greb  1 - 1  69  24-04-2019  Kampioenschap van Rusland  1.32-28 18-22 2.37-32 12-18 3.41-37
 07-12 4.46-41 01-07 5.34-30 20-25  
 94.  G. Agzhigitov - V. Markin  2 - 0  71  24-04-2019  Kampioenschap van Rusland  1.32-28 19-23 2.28x19 14x23 3.37-32
 10-14 4.41-37 14-19 5.34-29 23x34  
 95.  R. Ldokov - N. Grigoriev  1 - 1  60  24-04-2019  Kampioenschap van Rusland  1.32-28 18-23 2.38-32 12-18 3.43-38
 07-12 4.31-27 01-07 5.37-31 17-21  
 96.  A. Solomonov - A. Ldokov  0 - 2  51  24-04-2019  Kampioenschap van Rusland  1.32-28 18-22 2.37-32 12-18 3.31-26
 19-23 4.28x19 14x23 5.42-37 07-12  
 97.  C. Osipova - T. Fedorova  1 - 1  50  24-04-2019  Vrouwenkampioenschap van Rusland  1.34-29 17-22 2.32-28 11-17 3.37-32
 06-11 4.41-37 01-06 5.46-41 19-23  
 98.  V. Gorbacheva - N. Shestakova  1 - 1  64  24-04-2019  Vrouwenkampioenschap van Rusland  1.32-28 20-25 2.37-32 15-20 3.41-37
 10-15 4.46-41 05-10 5.31-27 19-23  
 99.  S. Aprosimova - R. Ajupova  1 - 1  56  24-04-2019  Vrouwenkampioenschap van Rusland  1.32-28 17-21 2.33-29 20-25 3.39-33
 11-17 4.44-39 07-11 5.50-44 01-07  
 100.  A. Arhangelskaja - N. Azarova  0 - 2  47  24-04-2019  Vrouwenkampioenschap van Rusland  1.32-28 18-23 2.33-29 23x32 3.37x28
 13-18 4.28-23 19x28 5.29-24 20x29  
 Pagina 1 van 5; partijen 1 - 100 van 500<<   <   >   >>  
Account aanvragen