Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Overzicht toernooibeheerders:
 
Wiebe Cnossen  Halve Finale NK Pupillen Eindhoven  KNDB  2018/2019
Jeremy Pauwels  Halve Finale NK Sneldammen Aspiranten  KNDB  2018/2019
Jeremy Pauwels  Halve Finale NK Sneldammen Categorie A  KNDB  2018/2019
Jeremy Pauwels  Halve Finale NK Sneldammen Categorie B  KNDB  2018/2019
Jeremy Pauwels  Halve Finale NK Sneldammen Categorie C  KNDB  2018/2019
Jeremy Pauwels  Halve Finale NK Sneldammen Pupillen  KNDB  2018/2019
Alex Zwanenburg  Halve Finale NK Welpen  KNDB  2018/2019
Frans Groot  Jeugd Competitie  SNA Heerhugowaard  2018/2019
Dick van IJzendoorn  NK Pupillen Algemeen  KNDB  2018/2019
Jeremy Pauwels  NK Sneldammen  KNDB  2018/2019
Jeremy Pauwels  NK Sneldammen Jeugd  KNDB  2018/2019
Jeremy Pauwels  NK Sneldammen Junioren  KNDB  2018/2019
Jeremy Pauwels  NK Sneldammen Vrouwen  KNDB  2018/2019
Jan van de Veen  Onderlinge Competitie  PDC Putten  2018/2019
Ton van der Ploeg  Onderlinge Competitie  PDC Putten  2018/2019
Frans Groot  Onderlinge Competitie  SNA Heerhugowaard  2018/2019
Wim Winter  Onderlinge Competitie DCIJ  IJmuiden  2018/2019
Jesse Bos  Onderlinge Competitie DCIJ  IJmuiden  2018/2019
Kees Pippel  Onderlinge Competitie DCIJ  IJmuiden  2018/2019
Krijn ter Braake  Onderlinge Competitie DCIJ  IJmuiden  2018/2019
Jan-Maarten Koorn  Onderlinge Competitie DCIJ  IJmuiden  2018/2019
Robert-Jan van den Akker  Open NK Benjamins  Denk en Zet Culemborg  2018/2019
Hans de Knikker  Finale NK-Schooldammen Welpen Bodegraven  Scholen  2017/2018
Jeremy Pauwels  Halve Finale NK Sneldammen Welpen  KNDB  2017/2018
Richard Meijer  Johan Kromhout Toernooi - Open NK Rapid  KNDB  2017/2018
Arjen de Mooij  Johan Kromhout Toernooi - Open NK Rapid  KNDB  2017/2018
Gerrit de Glee  NK Schooldammen HF Pupillen Schagen  Scholen  2017/2018
Gerhard Gerritsen  NK-Schooldammen HF Welpen Wageningen  Scholen  2017/2018
Leo Aliar  Onderlinge Competitie  CTD Arnhem  2017/2018
Jan-Maarten Koorn  Onderlinge Competitie DCIJ  IJmuiden  2017/2018
Wim Winter  Onderlinge Competitie DCIJ  IJmuiden  2017/2018
Kees Pippel  Onderlinge Competitie DCIJ  IJmuiden  2017/2018
Krijn ter Braake  Onderlinge Competitie DCIJ  IJmuiden  2017/2018
Ton van der Ploeg  RotterDamsOpen  ZHDB  2017/2018
Casper Remeijer  Zomercompetitie  LDG Leiden  2017/2018
Ton van der Ploeg  NK Schooldammen HF Pupillen IJsselsteijn  Scholen  2016/2017
Maikel van den Esker  NK Schooldammen HF Pupillen Wapenveld  Scholen  2016/2017
Wim Winter  Onderlinge Competitie DCIJ  IJmuiden  2016/2017
Kees Pippel  Onderlinge Competitie DCIJ  IJmuiden  2016/2017
Jos Vis  Provinciale Clubcompetitie  ZHDB  2016/2017
Eric van Dusseldorp  Thailand Open Blitz  Buitenland  2016/2017
Andrew Tjon A Ong  Thailand Open Blitz  Buitenland  2016/2017
Eric van Dusseldorp  Thailand Open Jomtien  Buitenland  2016/2017
Eric van Dusseldorp  Thailand Open Rapid  Buitenland  2016/2017
Andrew Tjon A Ong  Thailand Open Rapid  Buitenland  2016/2017
Casper Remeijer  Zomercompetitie  LDG Leiden  2016/2017
Johan Smits  Zomerrapid  020  2016/2017
Ton van der Ploeg  Finale NK-Schooldammen Welpen IJsselstein  Scholen  2015/2016
Rik Smit  NK Sneldammen Jeugdteams  KNDB  2015/2016
Bert Aalberts  NK voor Clubteams  KNDB  2015/2016
Rik Smit  NK voor Clubteams  KNDB  2015/2016
Geert Lubberink  NK-Schooldammen HF Pupillen Winschoten  Scholen  2015/2016
Wim Winter  Onderlinge Competitie DCIJ  IJmuiden  2015/2016
Casper Remeijer  Onderlinge Competitie DCIJ  IJmuiden  2015/2016
Jan Eekhout  Open Delfland - Provinciaal Kampioenschap  ZHDB  2015/2016
Jaap van Hal  Open Kampioenschap van  Den Haag  2015/2016
Casper Remeijer  Zomercompetitie  LDG Leiden  2015/2016
Alexander van de Mheen  Boboli toernooi  VPDB  2014/2015
Lucas Veldhuizen  Boboli toernooi  VPDB  2014/2015
Jordy van der Lugt  Boboli toernooi  VPDB  2014/2015
Rolan van der Lugt  Herfstkampioenschap  DOS Delft  2014/2015
Rob van den Bos  Kampioenschap van Schiedam  Van Stigt Thans Schiedam  2014/2015
Erik Maijenburg  NK Rapid Groep A  KNDB  2014/2015
Erik Maijenburg  NK Rapid Groep BC  KNDB  2014/2015
Maikel van den Esker  NK-Schooldammen HF Pupillen Wapenveld  Scholen  2014/2015
Bert Foppen  NK-Schooldammen HF Welpen Harderwijk  Scholen  2014/2015
Arie van Genderen  NK-Schooldammen HF Welpen Molenaarsgraaf  Scholen  2014/2015
Gerhard Gerritsen  NK-Schooldammen HF Welpen Wageningen  Scholen  2014/2015
Toine Vermeer  Onderlinge Competitie  TDV Tilburg  2014/2015
Casper Remeijer  Onderlinge Competitie DCIJ  IJmuiden  2014/2015
Wim Winter  Onderlinge Competitie DCIJ  IJmuiden  2014/2015
Pim Arts  Kampioenschap van  Damclub Dordrecht  2013/2014
Jack van der Plas  NK Aspiranten Meisjes  KNDB  2013/2014
Paul Visser  NK-Schooldammen HF Pupillen Huissen  Scholen  2013/2014
Jeroen Schakel  NK-Schooldammen HF Pupillen Molenaarsgraaf  Scholen  2013/2014
Theo van den Hoek  NK-Schooldammen HF Pupillen Tilburg  Scholen  2013/2014
Maikel van den Esker  NK-Schooldammen HF Pupillen Wapenveld  Scholen  2013/2014
Michel Stempher  NK-Schooldammen HF Welpen Kampen  Scholen  2013/2014
h.deknikker  NK-Schooldammen HF Welpen Reeuwijk  Scholen  2013/2014
Casper Remeijer  Onderlinge Competitie DCIJ  IJmuiden  2013/2014
Jaap van Hal  Open Den Haag - Provinciaal Kampioenschap  ZHDB  2013/2014
Jeremy Pauwels  Open Den Haag - Provinciaal Kampioenschap  ZHDB  2013/2014
Jeroen Kos  Open Den Haag - Provinciaal Kampioenschap  ZHDB  2013/2014
Harry de Waard  Sneldamkampioenschap 1e klasse van de  UPDB  2013/2014
Lucas Veldhuizen  Sneldamkampioenschap 1e klasse van de  UPDB  2013/2014
Harry de Waard  Sneldamkampioenschap 2e klasse van de  UPDB  2013/2014
Lucas Veldhuizen  Sneldamkampioenschap 2e klasse van de  UPDB  2013/2014
Harry de Waard  Sneldamkampioenschap Hoofdklasse van de  UPDB  2013/2014
Lucas Veldhuizen  Sneldamkampioenschap Hoofdklasse van de  UPDB  2013/2014
Henk Kamminga  Halve Finale NK Pupillen Dronten  KNDB  2012/2013
Danny Staal  HF NK-Schooldammen pupillen Groningen  Scholen  2012/2013
Bert Foppen  HF NK-Schooldammen pupillen Harderwijk  Scholen  2012/2013
Paul Visser  HF NK-Schooldammen pupillen Huissen  Scholen  2012/2013
Cor Boot  HF NK-Schooldammen pupillen Vlissingen  Scholen  2012/2013
Bert Foppen  HF NK-Schooldammen welpen Harderwijk  Scholen  2012/2013
Michel Stempher  HF NK-Schooldammen welpen Kampen  Scholen  2012/2013
Cor Boot  HF NK-Schooldammen welpen Vlissingen  Scholen  2012/2013
Maurits Meijer  NK Sneldammen Jeugdteams  KNDB  2012/2013
Casper Remeijer  Onderlinge Competitie DCIJ  IJmuiden  2012/2013
Martijn Kool  Halve Finale NK Aspiranten Tilburg  KNDB  2011/2012
Jack van der Plas  Halve Finale NK Junioren Katwijk  KNDB  2011/2012
Jack van der Plas  Halve Finale NK Pupillen Katwijk  KNDB  2011/2012
Bert Foppen  HF NK-Schooldammen pupillen Harderwijk  Scholen  2011/2012
Zainal Palmans  Incasso Divisie Damnacht Hoogeveen  DDB  2011/2012
Zainal Palmans  Incasso Divisie Damnacht Hoogeveen voorrondes  DDB  2011/2012
Gerben van Steenbergen  Kampioenschap van Gelderland - Junioren en Aspiranten  GDB  2011/2012
Rudolf Schwab  NK Pupillen Meisjes  KNDB  2011/2012
Rudolf Schwab  NK Welpen Algemeen  KNDB  2011/2012
Peter van der Velden  Provinciaal Kampioenschap 2e klasse  PODB  2011/2012
Peter van der Velden  Provinciaal Kampioenschap Hoofdklasse  PODB  2011/2012
Jordy van der Lugt  Salou Open  Buitenland  2011/2012
Jeroen Schakel  Finale NK-Schooldammen Pupillen  Scholen  2010/2011
Theo van den Hoek  Halve Finale NK Aspiranten Tilburg  KNDB  2010/2011
Jack van der Plas  Halve Finale NK Junioren  KNDB  2010/2011
Richard Koot  Halve Finale NK Pupillen Drachten  KNDB  2010/2011
Jack van der Plas  Halve Finale NK Pupillen Katwijk  KNDB  2010/2011
Theo van den Hoek  Halve Finale NK Welpen Tilburg  KNDB  2010/2011
Bert Foppen  HF NK-Schooldammen pupillen Harderwijk  Scholen  2010/2011
Bert Foppen  HF NK-Schooldammen welpen Harderwijk  Scholen  2010/2011
Zainal Palmans  Incasso Divisie Young Masters  DDB  2010/2011
Zainal Palmans  International Open Rapid Tournament Hoogeveen  DDB  2010/2011
Zainal Palmans  International Open Rapid Tournament Hoogeveen Qualification  DDB  2010/2011
Zainal Palmans  International Open Tournament Hoogeveen  DDB  2010/2011
Edwin Remmerswaal  Kampioenschap van  Westland  2010/2011
Paul Visser  NK Aspiranten Meisjes  KNDB  2010/2011
Zainal Palmans  NK Pupillen Algemeen  KNDB  2010/2011
Paul Visser  NK Welpen Meisjes  KNDB  2010/2011
Maurits Meijer  Provinciaal Jeugdkampioenschap   ZHDB  2010/2011
Gauke Dirk Nijholt  Provinciaal Kampioenschap Clubviertallen  PFDB  2010/2011
Marcel Everloo  Open Kampioenschap van  ADG Amersfoort  2009/2010
Hendrik Veenstra  Mens - Machine Oerterp  PFDB  2008/2009
Johan Teake Dekker  Mens - Machine Oerterp  PFDB  2008/2009
Maurits Meijer  Nederlands Kampioenschap Meisjes  KNDB  2008/2009
Richard Treur  Rapid Onderlinge Competitie  Samen Sterk  2008/2009
Arjen de Mooij  Wereldrecordpoging Blindsimultaandammen  DOS Delft  2008/2009
Hendrik Veenstra  Wereldrecordpoging Kloksimultaandammen  Damkring Emmeloord  2008/2009
Jacob Okken  Confederation Cup Pavlovsk  Buitenland  2007/2008
Jan Algra  Onderlinge Competitie  De Oldehove  2007/2008
Jacob de Vries  Provinciale Clubcompetitie  PFDB  2007/2008
Richard Treur  Voorronden Onderlinge Competitie  Samen Sterk  2007/2008
Jan Algra  Provinciale Clubcompetitie  PFDB  2006/2007
Johan Teake Dekker  Open  Gorredijk  2005/2006
Jan Algra  Provinciale Clubcompetitie  PFDB  2005/2006
Richard Koot