Toernooibase
HOME | LAST IN DATABASE | RATINGS | TOURNAMENTS | NEWS | GAMES | POSITIONS | LINKS |

 Alle ingevoerde toernooien van seizoen tot 2000: 
 Abcoude  UPDB  1990 
 Achtkamp  Constant-Charlois Rotterdam  1939 
 Achtkamp  DOS Amsterdam  1935 
 Achtkastelen toernooi  DC Vorden  1990 
 Achtstedentoernooi Parijs  Buitenland  1989 
 Afrikaans Kampioenschap  Buitenland  1990 
 Afrikaans Kampioenschap Abidjan  Buitenland  1996 
 Afrikaans Kampioenschap Abidjan  Buitenland  1992 
 Afrikaans Kampioenschap Abidjan  Buitenland  1982 
 Afrikaans Kampioenschap Conakry  Buitenland  1985 
 Afrikaans Kampioenschap Dakar  Buitenland  1994 
 Afrikaans Kampioenschap Dakar  Buitenland  1984 
 Afrikaans Kampioenschap Dakar  Buitenland  1980 
 Alukon toernooi  PGD  1979 
 Amber Palanga  Buitenland  1993 
 Amersfoort Vierdaagse  ADG Amersfoort  1989 
 Amiens  Buitenland  1899 
 Amiens  Buitenland  1887 
 Amiens  Buitenland  1886 
 Amiens  Buitenland  1882 
 Andreiko Memorial  Buitenland  1993 
 Andreiko Memorial Riga  Buitenland  1989 
 Association Cercles Bruxellois interclub   Belgie  1980 
 Association Cercles Bruxellois interclub   Belgie  1979 
 Azen Bielsko-Biala  Buitenland  1994 
 Aziatisch Kampioenschap  Buitenland  1999 
 Aziatisch Kampioenschap Nebit Dag  Buitenland  1996 
 Aziatisch Zonetoernooi  Buitenland  1994 
 Baba Sy Memorial  Buitenland  1991 
 Bakoe  Buitenland  1984 
 Bakoe  Buitenland  1962 
 Bamako  Mali  1980 
 Barrage 1 Wereldkampioenschap  KNDB  1996 
 Barrage 2 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1998 
 Barrage 2 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1996 
 Barrage 2 Wereldkampioenschap  KNDB  1996 
 Barrage Challenge Mondial  KNDB  1997 
 Barrage Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1993 
 Barrage NK Algemeen  KNDB  2000 
 Barrage NK Pupillen  KNDB  1998 
 Barrage om 2 plaatsen WK Arco  KNDB  1978 
 Barrages Kwartfinale Grandmasters Vlieland  KNDB  1995 
 Batoemi  Buitenland  1967 
 Beker van  Belgie  1991 
 Beker van  Belgie  1990 
 Beker van Gent  Belgie  1987 
 Beker van Oostmalle  Belgie  1994 
 Beker van Oostmalle  Belgie  1993 
 Beker van Oostmalle  Belgie  1992 
 Beker van Oostmalle  Belgie  1991 
 Beker Wedstrijd Antwerpse clubs "Kielsche beker"  Belgie  1936 
 Beker Wedstrijd Antwerpse clubs "Kielsche beker"  Belgie  1932 
 Beker Wedstrijd Antwerpse clubs "Kielsche beker"  Belgie  1930 
 Bekercompetitie  HDC Hoogeveen  1987 
 Bekercompetitie  HDC Hoogeveen  1986 
 Bekercompetitie  HDC Hoogeveen  1985 
 Berlijn Open  Duitsland  2000 
 Berlijn Open  Duitsland  1990 
 Bielsko  Buitenland  1993 
 Bijlmer toernooi  Gandhi  1999 
 Bijlmer toernooi  Gandhi  1998 
 Bijlmer toernooi  Gandhi  1997 
 Blindsimultaan Pierre Ghestem Parijs  Frankrijk  1945 
 Blindsimultaan Ton Sijbrands Séclin  Frankrijk  1984 
 Blindsimultaan Ton Sijbrands te Brussel  Belgie  1983 
 Blindsimultaan Ton Sijbrands te Brussel  Belgie  1981 
 Blitz Barrages Finale Grandmasters Jakoetsk/Nijmegen  Buitenland  1995 
 Blitz kampioenschap teams van  Belgie  2000 
 Blitz kampioenschap teams van  Belgie  1999 
 Blitz kampioenschap teams van  Belgie  1998 
 Blitz kampioenschap teams van  Belgie  1995 
 Blitz kampioenschap teams van  Belgie  1994 
 Blitz kampioenschap teams van  Belgie  1993 
 Blitz kampioenschap van  Belgie  1999 
 Blitz kampioenschap van  Belgie  1998 
 Blitz kampioenschap van  Belgie  1997 
 Blitz kampioenschap van  Belgie  1996 
 Blitz kampioenschap van  Belgie  1995 
 Blitz kampioenschap van  Belgie  1994 
 Blitz kampioenschap van  Belgie  1993 
 Blitz kampioenschap van  Belgie  1992 
 Blitz kampioenschap van  Belgie  1991 
 Blitz kampioenschap van  Belgie  1990 
 Blitz kampioenschap van  Belgie  1989 
 Blitz kampioenschap van  Belgie  1988 
 Blitz kampioenschap van  Belgie  1987 
 Blitz kampioenschap van  Belgie  1986 
 Blitz kampioenschap van  Belgie  1985 
 Blitz kampioenschap van  Belgie  1984 
 Blitz kampioenschap van  Belgie  1983 
 Blitz kampioenschap van  Belgie  1982 
 Blitz kampioenschap van  Belgie  1981 
 Blitz kampioenschap van  Belgie  1980 
 Blitz kampioenschap van  Belgie  1979 
 Blitz kampioenschap van  Belgie  1978 
 Blitz kampioenschap van  Belgie  1977 
 Blitz kampioenschap van  Belgie  1976 
 Blitz kampioenschap van  Belgie  1975 
 Blitz kampioenschap van  Belgie  1974 
 Blitz kampioenschap van  Belgie  1973 
 Blitz kampioenschap van  Belgie  1972 
 Blitz kampioenschap van  Belgie  1971 
 Blitz kampioenschap van  Belgie  1970 
 Blitz kampioenschap van  Belgie  1969 
 Blitz kampioenschap van  Belgie  1968 
 Blitz kampioenschap van  Belgie  1967 
 Blitz kampioenschap van  Belgie  1966 
 Blitz kampioenschap van  Belgie  1965 
 Blitz kampioenschap van  Belgie  1964 
 Blitz Tiebreak Finale Grandmasters Nijmegen  Buitenland  1995 
 Blitzbarrage Kandidatenmatch Chizhov - Baliakin  KNDB  1996 
 Blitzkampioenschap van Brussel (Provinciaal)  Belgie  1969 
 Blitzkampioenschap van Luik  Belgie  1940 
 Blitzkampioenschap van Luik  Belgie  1938 
 Blitzkampioenschap van Luik  Belgie  1937 
 Blitzkampioenschap van Luik  Belgie  1936 
 Bondsavond  PFDB  1985 
 Brabants kampioenschap Jeugd  Belgie  1979 
 Brabants Kampioenschap Sneldammen  PNDB  1976 
 Brink toernooi  PODB  1990 
 Brinta-toernooi  PGD  1969 
 Brinta-toernooi  PGD  1967 
 Brinta-toernooi  PGD  1965 
 Brinta-toernooi  PGD  1964 
 Brinta-toernooi  PGD  1962 
 Brunssum  PLDB  1993 
 Brunssum  PLDB  1992 
 Brunssum  PLDB  1980 
 Brunssum Open  PLDB  1997 
 Brunssum Open  KNDB  1994 
 Brunssum Open  PLDB  1993 
 Brunssum Open  PLDB  1989 
 Brunssum Open  PLDB  1988 
 Brunssum Open  PLDB  1987 
 Brunssum Open  PLDB  1984 
 Brunssum Open  PLDB  1982 
 Brunssum Open NK  KNDB  1996 
 Brunssum Open NK  KNDB  1990 
 Cannes Open  Buitenland  1986 
 Challenge Mondial  KNDB  1997 
 Challenge Mondial  KNDB  1958 
 Challenge Mondial  KNDB  1954 
 Challenge Mondial Ales  Buitenland  1966 
 Challenge Mondial Luik  Buitenland  1962 
 Challenge Mondial Monaco  Buitenland  1970 
 Challenge Mondial Monaco  Buitenland  1959 
 Challenge Mondial Parijs  Buitenland  1951 
 Challenge Mondial Tblisi  Buitenland  1974 
 Charkov  USSR  1953 
 City-Cup Breda  PNDB  1998 
 Clubcompetitie district A.Z.W.  PNHDB  1992 
 Clubcompetitie district Amsterdam  PNHDB  1992 
 Clubcompetitie district Kennemerland  PNHDB  1992 
 Clubcompetitie district NHNK  PNHDB  1967 
 Clubcompetitie district NHNKWF  PNHDB  1993 
 Clubcompetitie district NHNKWF  PNHDB  1992 
 Clubcompetitie district NHNKWF  PNHDB  1991 
 Clubcompetitie district NHNKWF  PNHDB  1990 
 Clubcompetitie district NHNKWF  PNHDB  1989 
 Clubcompetitie district NHNKWF  PNHDB  1988 
 Clubcompetitie district NHNKWF  PNHDB  1987 
 Clubcompetitie district NHNKWF  PNHDB  1985 
 Clubcompetitie district NHNKWF  PNHDB  1985 
 Clubcompetitie district NHNKWF  PNHDB  1977 
 Clubcompetitie district NHNKWF  PNHDB  1976 
 Clubcompetitie district NHNKWF  PNHDB  1974 
 Clubcompetitie district NHNKWF  PNHDB  1973 
 Coca Cola-toernooi  KNDB  1965 
 Computer Olympiade Londen  Computers  1989 
 Computer Olympiade Maastricht  Computers  1991 
 Correspondentie Kampioenschap (1983-1984) van  Belgie  1983 
 Correspondentie Kampioenschap van  KNDB  1990 
 Correspondentie Kampioenschap van  Belgie  1992 
 Correspondentie Kampioenschap van  Belgie  1990 
 Correspondentie Kampioenschap van  Belgie  1988 
 Correspondentie Kampioenschap van  Belgie  1986 
 Correspondentie Kampioenschap van  Belgie  1962 
 Correspondentie NT (77-79)  Belgie  1977 
 Correspondentie Wereldkampioenschap 1953-1954  Buitenland  1953 
 Correspondentie Wereldkampioenschap 1955-1956  Buitenland  1955 
 Correspondentie Wereldkampioenschap 1973-1976  Buitenland  1973 
 Coupe  USSR  1982 
 Coupe  USSR  1978 
 Coupe du Monde Cannes  Buitenland  1989 
 Coupe du Monde Valkenburg  KNDB  1985 
 Dakar  Senegal  1991 
 Damas toernooi  ZHDB  1958 
 Damas toernooi  PNHDB  1950 
 Dames kampioenschap van  Belgie  2000 
 Dames kampioenschap van  Belgie  1999 
 Dames kampioenschap van  Belgie  1995 
 Dames kampioenschap van  Belgie  1994 
 Dames kampioenschap van  Belgie  1993 
 Dames kampioenschap van  Belgie  1990 
 Dames kampioenschap van  Belgie  1988 
 Dames kampioenschap van  Belgie  1987 
 Dames kampioenschap van  Belgie  1986 
 Dames kampioenschap van  Belgie  1984 
 Dames kampioenschap van  Belgie  1982 
 Dames kampioenschap van  Belgie  1981 
 Dames kampioenschap van  Belgie  1980 
 Dames kampioenschap van  Belgie  1979 
 Dames kampioenschap van  Belgie  1978 
 Dames kampioenschap van  Belgie  1977 
 Dames kampioenschap van  Belgie  1976 
 Dames kampioenschap van  Belgie  1975 
 Dames kampioenschap van  Belgie  1974 
 Damnacht  De Oldehove  1998 
 Damnacht  De Oldehove  1997 
 DAVO-Kersttournooi  PNDB  1953 
 Den Haag  ZHDB  1958 
 Districtskampioenschap A.Z.W. Sneldammen  PNHDB  1991 
 Districtskampioenschap Alkmaar/Zaanstreek/Waterland  PNHDB  1993 
 Districtskampioenschap Alkmaar/Zaanstreek/Waterland  PNHDB  1992 
 Districtskampioenschap Alkmaar/Zaanstreek/Waterland  PNHDB  1989 
 Districtskampioenschap Alkmaar/Zaanstreek/Waterland  PNHDB  1988 
 Districtskampioenschap Kennemerland  PNHDB  1984 
 Districtskampioenschap Kennemerland Sneldammen  PNHDB  1991 
 Districtskampioenschap NHNK  PNHDB  1950 
 Districtskampioenschap NHNKWF  PNHDB  1992 
 Districtskampioenschap NHNKWF  PNHDB  1991 
 Districtskampioenschap NHNKWF  PNHDB  1988 
 Districtskampioenschap NHNKWF  PNHDB  1987 
 Districtskampioenschap NHNKWF  PNHDB  1986 
 Districtskampioenschap NHNKWF  PNHDB  1985 
 Districtskampioenschap NHNKWF  PNHDB  1972 
 Districtskampioenschap NHNKWF  PNHDB  1951 
 Districtskampioenschap NHNKWF jeugd  PNHDB  1972 
 Districtskampioenschap NHNKWF Sneldammen  PNHDB  1991 
 Districtskampioenschap NHNKWF Sneldammen  PNHDB  1990 
 Districtskampioenschap NHNKWF Sneldammen  PNHDB  1989 
 Districtskampioenschap NHNKWF Sneldammen  PNHDB  1988 
 Districtskampioenschap NHNKWF Sneldammen  PNHDB  1987 
 Districtskampioenschap NHNKWF Sneldammen  PNHDB  1986 
 Districtskampioenschap NHNKWF Sneldammen  PNHDB  1985 
 Districtskampioenschap Zaanstreek/Waterland  PNHDB  2000 
 Districtskampioenschap Zaanstreek/Waterland  PNHDB  1999 
 Districtskampioenschap Zaanstreek/Waterland  PNHDB  1998 
 Districtskampioenschap Zaanstreek/Waterland  PNHDB  1997 
 Districtskampioenschap Zaanstreek/Waterland  PNHDB  1996 
 Districtskampioenschap Zaanstreek/Waterland  PNHDB  1995 
 Diversen Frysk Spul  DFS  2000 
 Diversen Frysk Spul  DFS  1998 
 Diversen Frysk Spul  DFS  1997 
 Diversen Frysk Spul  DFS  1996 
 Diversen Frysk Spul  DFS  1995 
 Diversen Frysk Spul  DFS  1994 
 Diversen Frysk Spul  DFS  1993 
 Diversen Frysk Spul  DFS  1992 
 Driekamp Huiskamertoernooi  Belgie  1944 
 Drieprovinciëntoernooi  KNDB  1960 
 Drieprovinciëntoernooi  KNDB  1959 
 Drieprovinciëntoernooi  KNDB  1958 
 Drieprovinciëntoernooi  KNDB  1957 
 Drieprovinciëntoernooi  KNDB  1956 
 Drieprovinciëntoernooi  KNDB  1951 
 Drieprovinciëntoernooi  KNDB  1950 
 Drieprovinciëntoernooi  KNDB  1949 
 DV Huissen - USSR  GDB  1988 
 Eindejaarssneldamgala  Huizum  1995 
 Eindejaarstoernooi  Oosterend Texel  1996 
 Eindejaarstoernooi  Oosterend Texel  1995 
 Eindejaarstoernooi  Oosterend Texel  1994 
 Eindejaarstoernooi  Oosterend Texel  1993 
 Eindejaarstoernooi  Oosterend Texel  1992 
 Eindejaarstoernooi  Oosterend Texel  1991 
 Eindejaarstoernooi  Oosterend Texel  1990 
 Eindeseizoenstoernooi  Huizum  2000 
 Eindeseizoenstoernooi  Huizum  1999 
 Eindeseizoenstoernooi  Huizum  1998 
 Eindeseizoenstoernooi  Huizum  1995 
 Eindeseizoenstoernooi  Huizum  1994 
 Eindeseizoenstoernooi  Huizum  1991 
 Eindeseizoenstoernooi  Huizum  1989 
 EK Boys Cadets Ludow Polski  Buitenland  1999 
 EK Boys Juniors Ludow Polski  Buitenland  1999 
 EK Boys Minicadets Ludow Polski  Buitenland  1999 
 EK Girls Cadets Ludow Polski  Buitenland  1999 
 EK Girls Juniors Ludow Polski  Buitenland  1999 
 EK Girls Minicadets Ludow Polski  Buitenland  1999 
 EK Landenteams  Buitenland  1978 
 EK Landenteams  Buitenland  1973 
 EK Landenteams  Buitenland  1971 
 EK Landenteams  Buitenland  1969 
 EK Landenteams  Buitenland  1967 
 EK Landenteams Rijssen  KNDB  1980 
 EK Vrouwen Lugansk  Buitenland  1993 
 Elektrostal  Buitenland  1999 
 Elektrostal  Buitenland  1998 
 Erewedstrijd Jozef Blankenaar  KNDB  1968 
 Europees Kampioenschap  KNDB  1999 
 Europees Kampioenschap  KNDB  1983 
 Europees Kampioenschap Arco  Buitenland  1974 
 Europees Kampioenschap Bolzano  Buitenland  1965 
 Europees Kampioenschap Brussel  Buitenland  1977 
 Europees Kampioenschap Livorno  Buitenland  1968 
 Europees Kampioenschap Livorno  Buitenland  1967 
 Europees Kampioenschap Lubliniec  Buitenland  1995 
 Europees Kampioenschap Moskou  Buitenland  1987 
 Europees Kampioenschap Parthenay  Buitenland  1992 
 Europees Kampioenschap Rome  Buitenland  1969 
 Europees Kampioenschap Soechoemi  Buitenland  1971 
 Europees Zonetoernooi Mafra  Buitenland  1990 
 Europees Zonetoernooi Slawno  Buitenland  2000 
 Finale Grandmasters Jakoetsk/Nijmegen  Buitenland  1995 
 FK Clubviertallen Jeugd  PFDB  2000 
 FK Clubviertallen Jeugd  PFDB  1999 
 FK Clubviertallen Jeugd  PFDB  1998 
 FK Clubviertallen Jeugd  PFDB  1997 
 FK Clubviertallen Jeugd  PFDB  1996 
 FK Clubviertallen Jeugd  PFDB  1995 
 FK Clubviertallen Jeugd  PFDB  1994 
 FK Clubviertallen Jeugd  PFDB  1993 
 FK Clubviertallen Jeugd  PFDB  1992 
 FK Clubviertallen Jeugd  PFDB  1991 
 FK Clubviertallen Jeugd  PFDB  1990 
 FK Clubviertallen Jeugd  PFDB  1989 
 FK Clubviertallen Jeugd  PFDB  1988 
 FK Clubviertallen Jeugd  PFDB  1987 
 FK Clubviertallen Jeugd  PFDB  1986 
 FK Clubviertallen Jeugd  PFDB  1985 
 FK Clubviertallen Jeugd  PFDB  1984 
 FK Clubviertallen Jeugd  PFDB  1983 
 FK Sneldammen  PFDB  2000 
 FK Sneldammen  PFDB  1999 
 FK Sneldammen  PFDB  1998 
 FK Sneldammen  PFDB  1997 
 FK Sneldammen  PFDB  1996 
 FK Sneldammen  PFDB  1994 
 FK Sneldammen  PFDB  1993 
 FK Sneldammen  PFDB  1992 
 FK Sneldammen  PFDB  1991 
 FK Sneldammen  PFDB  1990 
 FK Sneldammen  PFDB  1989 
 FK Sneldammen  PFDB  1988 
 FK Sneldammen  PFDB  1987 
 FK Sneldammen  PFDB  1986 
 FK Sneldammen  PFDB  1985 
 FK Sneldammen Jeugd  PFDB  1986 
 Friesland - Groningen  PFDB  1948 
 Friesland - Groningen  PFDB  1943 
 Friesland - Groningen  PFDB  1938 
 Friesland - Groningen  PFDB  1933 
 Friesland - Groningen  PFDB  1931 
 Geleen Open  PLDB  1996 
 Geleen Open  PLDB  1993 
 Genève  Zwitserland  1950 
 Gezamelijk Kampioenschap Ixelles (Elsene)-Gent  Belgie  1963 
 Gezamelijk Kampioenschap Ixelles (Elsene)-Gent  Belgie  1962 
 Golden Prague  Buitenland  2000 
 Golden Prague  Buitenland  1999 
 Golden Prague  Buitenland  1996 
 Golden Prague  Buitenland  1994 
 Golden Prague  Buitenland  1993 
 Golden Prague  Buitenland  1992 
 Golden Prague  Buitenland  1990 
 Golden Prague  Buitenland  1989 
 Golden Prague  Buitenland  1987 
 Golden Prague  Buitenland  1986 
 Golden Prague  Buitenland  1984 
 Golden Prague  Buitenland  1982 
 Goodwill Games USA  Buitenland  1989 
 Groningen - Friesland  PGD  1946 
 Groningen - Friesland  PGD  1939 
 Groningen - Friesland  PGD  1934 
 Groningen - Friesland  PGD  1932 
 Guadeloupe Open  Buitenland  1996 
 Gylstorff-Beker  Belgie  1929 
 Gylstorff-Beker  Belgie  1928 
 Halve Finale Grandmasters Minsk/Franeker  Buitenland  1995 
 Halve Finale Kampioenschap  PFDB  2000 
 Halve Finale Kampioenschap  PFDB  1999 
 Halve Finale Kampioenschap  PFDB  1998 
 Halve Finale Kampioenschap  PFDB  1997 
 Halve Finale Kampioenschap  PFDB  1996 
 Halve Finale Kampioenschap  PFDB  1995 
 Halve Finale Kampioenschap  PFDB  1994 
 Halve Finale Kampioenschap  PFDB  1993 
 Halve Finale Kampioenschap  PFDB  1992 
 Halve Finale Kampioenschap  PFDB  1991 
 Halve Finale Kampioenschap  PFDB  1990 
 Halve Finale Kampioenschap  PFDB  1989 
 Halve Finale Kampioenschap  PFDB  1988 
 Halve Finale Kampioenschap  PFDB  1987 
 Halve Finale Kampioenschap  PFDB  1986 
 Halve Finale Kampioenschap van  Belgie  1996 
 Halve Finale Kampioenschap van  Belgie  1995 
 Halve Finale Kampioenschap van  Belgie  1994 
 Halve Finale Kampioenschap van  Belgie  1993 
 Halve Finale Kampioenschap van  Belgie  1992 
 Halve Finale Kampioenschap van  Belgie  1991 
 Halve Finale Kampioenschap van  Belgie  1990 
 Halve Finale Kampioenschap van  Belgie  1989 
 Halve Finale Kampioenschap van  Belgie  1988 
 Halve Finale Kampioenschap van  Belgie  1987 
 Halve Finale Kampioenschap van  Belgie  1969 
 Halve Finale Kampioenschap van  Belgie  1967 
 Halve Finale Kampioenschap van de  USSR  1990 
 Halve Finale Kampioenschap van de  USSR  1989 
 Halve Finale Kampioenschap van de  USSR  1987 
 Halve Finale Kampioenschap van de  USSR  1982 
 Halve Finale Kampioenschap van de  USSR  1978 
 Halve Finale Kampioenschap van de  USSR  1967 
 Halve Finale Kampioenschap voor het kampioenschap van  Belgie  1980 
 Halve Finale NK Algemeen  KNDB  2000 
 Halve Finale NK Algemeen  KNDB  1999 
 Halve Finale NK Algemeen  KNDB  1998 
 Halve Finale NK Algemeen  KNDB  1997 
 Halve Finale NK Algemeen  KNDB  1996 
 Halve Finale NK Algemeen  KNDB  1995 
 Halve Finale NK Algemeen  KNDB  1994 
 Halve Finale NK Algemeen  KNDB  1993 
 Halve Finale NK Algemeen  KNDB  1992 
 Halve Finale NK Algemeen  KNDB  1991 
 Halve Finale NK Algemeen  KNDB  1990 
 Halve Finale NK Algemeen  KNDB  1989 
 Halve Finale NK Algemeen  KNDB  1988 
 Halve Finale NK Algemeen  KNDB  1987 
 Halve Finale NK Algemeen  KNDB  1986 
 Halve Finale NK Algemeen  KNDB  1985 
 Halve Finale NK Algemeen  KNDB  1984 
 Halve Finale NK Algemeen  KNDB  1983 
 Halve Finale NK Algemeen  KNDB  1982 
 Halve Finale NK Algemeen  KNDB  1981 
 Halve Finale NK Algemeen  KNDB  1980 
 Halve Finale NK Algemeen  KNDB  1979 
 Halve Finale NK Algemeen  KNDB  1978 
 Halve Finale NK Algemeen  KNDB  1977 
 Halve Finale NK Algemeen  KNDB  1974 
 Halve Finale NK Algemeen  KNDB  1972 
 Halve Finale NK Algemeen  KNDB  1971 
 Halve Finale NK Algemeen  KNDB  1970 
 Halve Finale NK Algemeen  KNDB  1969 
 Halve Finale NK Algemeen Gr. B  KNDB  1969 
 Halve Finale NK Aspiranten  KNDB  2000 
 Halve Finale NK Aspiranten  KNDB  1999 
 Halve Finale NK Aspiranten  KNDB  1998 
 Halve Finale NK Aspiranten  KNDB  1995 
 Halve Finale NK Aspiranten  KNDB  1993 
 Halve Finale NK Aspiranten  KNDB  1990 
 Halve Finale NK Aspiranten  KNDB  1989 
 Halve Finale NK Aspiranten  KNDB  1988 
 Halve Finale NK Aspiranten  KNDB  1985 
 Halve Finale NK Aspiranten  KNDB  1982 
 Halve Finale NK Aspiranten Rijnsburg  KNDB  1985 
 Halve Finale NK Junioren  KNDB  2000 
 Halve Finale NK Junioren  KNDB  1999 
 Halve Finale NK Junioren  KNDB  1998 
 Halve Finale NK Junioren  KNDB  1997 
 Halve Finale NK Junioren  KNDB  1995 
 Halve Finale NK Junioren  KNDB  1993 
 Halve Finale NK Junioren  KNDB  1992 
 Halve Finale NK Junioren  KNDB  1990 
 Halve Finale NK Junioren  KNDB  1986 
 Halve Finale NK Junioren  KNDB  1985 
 Halve Finale NK Junioren  KNDB  1982 
 Halve Finale NK Junioren  KNDB  1975 
 Halve Finale NK Pupillen  KNDB  1982 
 Halve Finale NK Pupillen Stolwijk  KNDB  1988 
 Halve Finale NK Vrouwen  KNDB  2000 
 Halve Finale NK Vrouwen  KNDB  1999 
 Halve Finale NK Vrouwen  KNDB  1998 
 Halve Finale NK Vrouwen  KNDB  1997 
 Halve Finale NK Vrouwen  KNDB  1996 
 Halve Finale NK Vrouwen  KNDB  1995 
 Halve Finale NK Vrouwen  KNDB  1994 
 Halve Finale NK Vrouwen  KNDB  1993 
 Halve Finale NK Vrouwen  KNDB  1992 
 Halve Finale NK Vrouwen  KNDB  1991 
 Halve Finale NK Vrouwen  KNDB  1990 
 Halve Finale NK Vrouwen  KNDB  1988 
 Halve Finale NK Vrouwen  KNDB  1986 
 Halve Finale NK Vrouwen  KNDB  1985 
 Halve Finale NK Vrouwen  KNDB  1982 
 Halve Finale voor het Kampioenschap van  Belgie  1979 
 Halve Finale voor het kampioenschap van  Belgie  1978 
 Halve Finale voor het kampioenschap van  Belgie  1977 
 Halve Finale voor het kampioenschap van  Belgie  1976 
 Halve Finale voor het kampioenschap van  Belgie  1975 
 Halve Finale voor het kampioenschap van  Belgie  1974 
 Hartevelt-toernooi IJmuiden  Buitenland  1960 
 Havaert - Verpoest O trainingsmatch WK  Belgie  1948 
 Heijtings damtoernooi  DV VBI Huissen  1995 
 Heijtings damtoernooi  DV VBI Huissen  1992 
 Heijtings damtoernooi  DV VBI Huissen  1990 
 Heijtings damtoernooi  DV VBI Huissen  1988 
 Heijtings damtoernooi  DV VBI Huissen  1984 
 Heijtings damtoernooi  DV VBI Huissen  1982 
 Heijtings damtoernooi  DV VBI Huissen  1978 
 Heijtings damtoernooi  DV VBI Huissen  1976 
 Heijtings damtoernooi  DV VBI Huissen  1974 
 Heijtings damtoernooi jeugdB  DV VBI Huissen  1988 
 Heijtings damtoernooi jeugdgroep A  DV VBI Huissen  1992 
 Heijtings damtoernooi jeugdgroep B  DV VBI Huissen  1992 
 Heijtings damtoernooi jeugdgroep C  DV VBI Huissen  1992 
 Herkamp Gantwarg - Wiersma Arco  Buitenland  1979 
 Hierden  GDB  1989 
 Hisard Memorial  Buitenland  1993 
 Hoogezand Jeugd  PGD  1964 
 Huissen  GDB  1964 
 Huissen  GDB  1960 
 Huissen  GDB  1949 
 Huissen - Moskou  GDB  1990 
 Huissen - Moskou  GDB  1989 
 IJmuiden  PNHDB  1958 
 IJmuiden  PNHDB  1934 
 Interclub  Belgie  2000 
 Interclub  Belgie  1997 
 Interclub  Belgie  1996 
 Interclub  Belgie  1995 
 Interclub  Belgie  1994 
 Interclub  Belgie  1993 
 Interclub  Belgie  1992 
 Interclub  Belgie  1991 
 Interclub  Belgie  1990 
 Interclub  Belgie  1989 
 Interclub  Belgie  1988 
 Interclub  Belgie  1987 
 Interclub  Belgie  1986 
 Interclub  Belgie  1985 
 Interclub  Belgie  1982 
 Interclub  Belgie  1981 
 Interclub  Belgie  1980 
 Interclub  Belgie  1979 
 Interclub  Belgie  1978 
 Interclub  Belgie  1977 
 Interclub  Belgie  1976 
 Interclub  Belgie  1975 
 Interclub  Belgie  1974 
 Interclub  Belgie  1973 
 Interclub  Belgie  1972 
 Interclub  Belgie  1971 
 Interclub  Belgie  1970 
 Interclub  Belgie  1969 
 Interclub  Belgie  1966 
 Interclub  Belgie  1965 
 Interclub  Belgie  1963 
 Interclub  Belgie  1960 
 Interclub  Belgie  1959 
 Interclub  Belgie  1939 
 Interclub  Belgie  1938 
 Interclub  Belgie  1937 
 Interclub  Belgie  1936 
 Interclub  Belgie  1935 
 Interclub  Belgie  1934 
 Interclub  Belgie  1933 
 Interclub  Belgie  1932 
 Interclub 1961-1962  Belgie  1962 
 Interfloor-match Koeperman - Schwarzman Zwartsluis  PODB  1999 
 Interland Belgie - Frankrijk  Buitenland  1995 
 Interland Belgie - Frankrijk  Belgie  1976 
 Interland Belgie - Israel  Belgie  1979 
 Interland Belgie - Nederland  Belgie  1980 
 Interland Belgie - Nederland  Belgie  1978 
 Interland Belgie - Nederland  Belgie  1976 
 Interland Belgie - Nederland  Belgie  1974 
 Interland Belgie - Nederland  Belgie  1971 
 Interland Belgie - Nederland  Belgie  1969 
 Interland Belgie - Nederland  Belgie  1967 
 Interland Belgie - Nederland  Belgie  1965 
 Interland Belgie - Nederland  Belgie  1963 
 Interland Belgie - Nederland  Belgie  1961 
 Interland Belgie - Nederland  Belgie  1959 
 Interland Belgie - Nederland  Belgie  1957 
 Interland Belgie - Nederland  Belgie  1955 
 Interland Belgie - Nederland  Belgie  1953 
 Interland Belgie - Nederland (Antwerpen)  Belgie  1982 
 Interland Belgie - Nederland (Brussel)  Belgie  1984 
 Interland Frankrijk - Belgie  Buitenland  1977 
 Interland Frankrijk - Nederland  Frankrijk  1985 
 Interland Frankrijk - Nederland  Frankrijk  1976 
 Interland Nederland - Belgie  KNDB  1983 
 Interland Nederland - Belgie  KNDB  1981 
 Interland Nederland - Belgie  KNDB  1977 
 Interland Nederland - Belgie  KNDB  1975 
 Interland Nederland - Belgie  KNDB  1973 
 Interland Nederland - Belgie  KNDB  1970 
 Interland Nederland - Belgie  KNDB  1968 
 Interland Nederland - Belgie  KNDB  1964 
 Interland Nederland - Belgie  KNDB  1962 
 Interland Nederland - Belgie  KNDB  1960 
 Interland Nederland - Belgie  KNDB  1958 
 Interland Nederland - Belgie  KNDB  1956 
 Interland Nederland - Belgie  KNDB  1954 
 Interland Nederland - Senegal  KNDB  1992 
 Interland Nederland - Suriname  KNDB  1986 
 Interland Nederland - USSR  KNDB  1990 
 Interland Nederland - USSR  KNDB  1988 
 Interland Nederland - USSR  KNDB  1986 
 Interland Nederland - USSR  KNDB  1984 
 Interland Nederland - USSR  KNDB  1982 
 Interland Nederland - USSR  KNDB  1980 
 Interland Nederland - USSR  KNDB  1974 
 Interland Nederland - USSR  KNDB  1972 
 Interland Nederland - USSR  KNDB  1970 
 Interland Nederland - USSR  KNDB  1968 
 Interland Nederland - Wit Rusland  KNDB  1994 
 Interland USSR - Nederland  Buitenland  1989 
 Interland USSR - Nederland  Buitenland  1987 
 Interland USSR - Nederland  Buitenland  1985 
 Interland USSR - Nederland  Buitenland  1983 
 Interland USSR - Nederland  Buitenland  1981 
 Interland USSR - Nederland  Buitenland  1973 
 Interland USSR - Nederland  Buitenland  1971 
 Interland USSR - Nederland  Buitenland  1969 
 Interland USSR - Nederland  Buitenland  1967 
 Internationaal Toernooi Moskou  USSR  1956 
 Internationale Zeskamp  KNDB  1946 
 Invitatietoernooi  ADG Amersfoort  1984 
 Ishimbay  Buitenland  1997 
 IT Bailleul  Frankrijk  1980 
 IT Bailleul  Frankrijk  1979 
 IT Bevrijdingstoernooi Eindhoven  PSV Dammen Eindhoven  1985 
 IT Bevrijdingstoernooi Eindhoven  PSV Dammen Eindhoven  1975 
 IT Bevrijdingstoernooi Eindhoven  PSV Dammen Eindhoven  1974 
 IT Brabo Damdag der Honderd  Belgie  1978 
 IT Brabo Damdag der Honderd  Belgie  1977 
 IT Brabo Damdag der Honderd  Belgie  1976 
 IT Brabo Damdag der Honderd  Belgie  1975 
 IT Brabo Damdag der Honderd  Belgie  1974 
 IT Brabo Damdag der Honderd  Belgie  1973 
 IT Damier Wallon Grivegnée voor teams  Belgie  1937 
 IT Festival des Sports de l Esprit te Knokke  Belgie  1977 
 IT Genk  Belgie  1994 
 IT Genk  Belgie  1980 
 IT Genk  Belgie  1979 
 IT Genk  Belgie  1976 
 IT Genk Open sneldamkampioenschap van Limburg  Belgie  1979 
 IT Genk Open sneldamkampioenschap van Limburg  Belgie  1978 
 IT Genk Open sneldamkampioenschap van Limburg  Belgie  1977 
 IT Gent Blitz  Belgie  1973 
 IT Gent Blitz  Belgie  1972 
 IT Gent Blitz  Belgie  1961 
 IT Grote Prijs Walter van Hecke Gent  Belgie  1980 
 IT Grote Prijs Walter van Hecke Gent  Belgie  1977 
 IT Grote Prijs Walter van Hecke Gent  Belgie  1976 
 IT Interclub Kerkrade-Luik-Maestricht  Belgie  1963 
 IT Interclub Kerkrade-Luik-Maestricht  Belgie  1962 
 IT Interclub Kerkrade-Luik-Maestricht  Belgie  1961 
 IT Kortrijk  Belgie  1989 
 IT Lanklaar Damdag  Belgie  1978 
 IT Lanklaar Maaslandse dammarathon  Belgie  1984 
 IT Lanklaar Maaslandse dammarathon  Belgie  1983 
 IT Lanklaar Maaslandse dammarathon  Belgie  1982 
 IT Lanklaar Maaslandtrofee  Belgie  1989 
 IT Lille  Frankrijk  1976 
 IT Lille Teams  Frankrijk  1976 
 IT Lille Teams  Frankrijk  1975 
 IT Lille Teams prom & 1ste klas  Frankrijk  1976 
 IT Lille Teams prom & 1ste klas  Frankrijk  1975 
 IT Maestricht  Limburg  1962 
 IT Mosan Luik Kerstvierkamp  Belgie  1947 
 IT Mosan Luik quadrangulaire  Belgie  1936 
 IT Mosan Luik vierkamp  Belgie  1946 
 IT Nieuwjaarstoernooi Gent  Belgie  1990 
 IT Nieuwjaarstoernooi Gent  Belgie  1988 
 IT Nieuwjaarstoernooi Gent  Belgie  1986 
 IT Nieuwjaarstoernooi Gent  Belgie  1983 
 IT Nieuwjaarstoernooi Gent  Belgie  1982 
 IT Nieuwjaarstoernooi Gent  Belgie  1981 
 IT Nieuwjaarstoernooi Gent  Belgie  1980 
 IT Nieuwjaarstoernooi Gent  Belgie  1979 
 IT Nieuwjaarstoernooi Gent  Belgie  1978 
 IT Nieuwjaarstoernooi Gent  Belgie  1976 
 IT Nieuwjaarstoernooi Gent  Belgie  1975 
 IT Nieuwjaarstoernooi Gent  Belgie  1973 
 IT Nieuwjaarstoernooi Gent  Belgie  1972 
 IT Nieuwjaarstoernooi Gent  Belgie  1969 
 IT Nieuwjaarstoernooi Gent  Belgie  1965 
 IT Nieuwjaarstoernooi Gent  Belgie  1964 
 IT Onder Ons Heerlen voor teams  Limburg  1938 
 IT Paastoernooi Genk  Belgie  2000 
 IT Paastoernooi Genk  Belgie  1997 
 IT Paastoernooi Genk  Belgie  1993 
 IT Paastoernooi Genk  Belgie  1987 
 IT Paastoernooi Genk  Belgie  1986 
 IT Paastoernooi Genk  Belgie  1985 
 IT Paastoernooi Genk  Belgie  1983 
 IT Paastoernooi Genk  Belgie  1982 
 IT Paastoernooi Genk  Belgie  1981 
 IT Paastoernooi Genk (jeugd)  Belgie  1997 
 IT Propaganda Gent  Belgie  1976 
 IT SCS Amersfoort  KNDB  1980 
 IT Sprimont  Belgie  1990 
 IT Sprinter dam-en schaaktoernooi  Personeelsvereniging NS Rotterdam  1989 
 IT Sprinter dam-en schaaktoernooi  Personeelsvereniging NS Rotterdam  1988 
 IT Sprinter dam-en schaaktoernooi  Personeelsvereniging NS Rotterdam  1980 
 IT Tourcoing  Frankrijk  1976 
 IT Vichy  Frankrijk  1983 
 IT Vichy  Frankrijk  1976 
 IT VOS Kerkrade  VOS Kerkrade  1981 
 IT VOS Kerkrade Speckholzerheide  Damas Kerkrade  1965 
 IT VOS Kerkrade Speckholzerheide  Damas Kerkrade  1961 
 IT VOS Kerkrade Speckholzerheide  Damas Kerkrade  1960 
 IT Vriendenontmoeting Goes - Rotonde Gent  Belgie  1977 
 IT Westerhaar Rabo  PODB  1985 
 IT Woluwe-Saint-Pierre (Brussel)  Belgie  1977 
 IT Woluwe-Saint-Pierre (Brussel)  Belgie  1976 
 IT Zeskamp VOS Speckholzerheide  VOS Kerkrade  1964 
 Jalta  Buitenland  1964 
 Jalta  Buitenland  1963 
 Jalta  Buitenland  1961 
 Javaanse Jongens  PGD  1991 
 Javaanse Jongens  PGD  1990 
 Jeugd Olympiade Tallinn  Buitenland  1998 
 Jeugd Olympiade Velsen  KNDB  1987 
 Jeugdkampioenschap Kennemerland Sneldammen  PNHDB  1991 
 Jeugdkampioenschap van  Belgie  2000 
 Jeugdkampioenschap van  Belgie  1999 
 Jeugdkampioenschap van  Belgie  1997 
 Jeugdkampioenschap van  Belgie  1995 
 Jeugdkampioenschap van  Belgie  1994 
 Jeugdkampioenschap van  Belgie  1993 
 Jeugdkampioenschap van  Belgie  1992 
 Jeugdkampioenschap van  Belgie  1991 
 Jeugdkampioenschap van  Belgie  1990 
 Jeugdkampioenschap van  Belgie  1989 
 Jeugdkampioenschap van  Belgie  1988 
 Jeugdkampioenschap van  Belgie  1987 
 Jeugdkampioenschap van  Belgie  1986 
 Jeugdkampioenschap van  Belgie  1985 
 Jeugdkampioenschap van  Belgie  1984 
 Jeugdkampioenschap van  Belgie  1983 
 Jeugdkampioenschap van  Belgie  1982 
 Jeugdkampioenschap van  Belgie  1981 
 Jeugdkampioenschap van  Belgie  1980 
 Jeugdkampioenschap van  Belgie  1979 
 Jeugdkampioenschap van  Belgie  1978 
 Jeugdkampioenschap van  Belgie  1977 
 Jeugdkampioenschap van  Belgie  1976 
 Jeugdkampioenschap van  Belgie  1975 
 Jeugdkampioenschap van  Belgie  1974 
 Jeugdkampioenschap van  Belgie  1967 
 Jeugdkampioenschap van  Belgie  1966 
 Jeugdkampioenschap van (Cad)  Belgie  1995 
 Jeugdkampioenschap van (Cad)  Belgie  1994 
 Jeugdkampioenschap van (Cad)  Belgie  1993 
 Jeugdkampioenschap van (Cad)  Belgie  1992 
 Jeugdkampioenschap van de  USSR  1990 
 Jeugdkampioenschap van de  USSR  1989 
 Jeugdkampioenschap van de  USSR  1988 
 Jeugdkampioenschap van de  USSR  1985 
 Jeugdkampioenschap van de  USSR  1984 
 Jeugdkampioenschap van de  USSR  1983 
 Jeugdkampioenschap van de  USSR  1982 
 Jeugdkampioenschap van de  USSR  1981 
 Jeugdkampioenschap van de  USSR  1980 
 Jeugdkampioenschap van de  USSR  1979 
 Jeugdkampioenschap van de  USSR  1978 
 Jeugdkampioenschap van de  USSR  1977 
 Jeugdkampioenschap van de  USSR  1976 
 Jeugdtoernooi Linschoten  KNDB  1982 
 Jubileum Viertallentoernooi 40 jaar  PZDB  1965 
 Jubileumtoernooi  Gezellig Samenzijn - Amsterdam  1967 
 Jubileumtoernooi  Gezellig Samenzijn - Amsterdam  1957 
 Jubileumtoernooi  IJmuiden  1980 
 Julianadamtoernooi  VAD Amsterdam  1979 
 Julianadamtoernooi  VAD Amsterdam  1978 
 Julianadamtoernooi  VAD Amsterdam  1977 
 Julianadamtoernooi  VAD Amsterdam  1975 
 Jumbo match  KNDB  1972 
 Kamp Gelderland Zuid  GDB  1995 
 Kamp. van de RSFSR  USSR  1982 
 Kamp. van de Strijdkrachten  USSR  1982 
 Kampioenschap van  Belgie  2000 
 Kampioenschap van  Belgie  1999 
 Kampioenschap van  Belgie  1998 
 Kampioenschap van  Belgie  1997 
 Kampioenschap van  Belgie  1996 
 Kampioenschap van  Belgie  1995 
 Kampioenschap van  Belgie  1994 
 Kampioenschap van  Belgie  1993 
 Kampioenschap van  Belgie  1992 
 Kampioenschap van  Belgie  1991 
 Kampioenschap van  Belgie  1990 
 Kampioenschap van  Belgie  1989 
 Kampioenschap van  Belgie  1988 
 Kampioenschap van  Belgie  1987 
 Kampioenschap van  Belgie  1986 
 Kampioenschap van  Belgie  1985 
 Kampioenschap van  Belgie  1984 
 Kampioenschap van  Belgie  1983 
 Kampioenschap van  Belgie  1982 
 Kampioenschap van  Belgie  1981 
 Kampioenschap van  Belgie  1980 
 Kampioenschap van  Belgie  1979 
 Kampioenschap van  Belgie  1978 
 Kampioenschap van  Belgie  1977 
 Kampioenschap van  Belgie  1976 
 Kampioenschap van  Belgie  1975 
 Kampioenschap van  Belgie  1974 
 Kampioenschap van  Belgie  1973 
 Kampioenschap van  Belgie  1972 
 Kampioenschap van  Belgie  1971 
 Kampioenschap van  Belgie  1970 
 Kampioenschap van  Belgie  1969 
 Kampioenschap van  Belgie  1968 
 Kampioenschap van  Belgie  1967 
 Kampioenschap van  Belgie  1966 
 Kampioenschap van  Belgie  1965 
 Kampioenschap van  Belgie  1964 
 Kampioenschap van  Belgie  1963 
 Kampioenschap van  Belgie  1962 
 Kampioenschap van  Belgie  1961 
 Kampioenschap van  Belgie  1960 
 Kampioenschap van  Belgie  1959 
 Kampioenschap van  Belgie  1958 
 Kampioenschap van  Belgie  1957 
 Kampioenschap van  Belgie  1956 
 Kampioenschap van  Belgie  1955 
 Kampioenschap van  Belgie  1954 
 Kampioenschap van  Belgie  1953 
 Kampioenschap van  Belgie  1952 
 Kampioenschap van  Belgie  1951 
 Kampioenschap van  Belgie  1950 
 Kampioenschap van  Belgie  1949 
 Kampioenschap van  Belgie  1948 
 Kampioenschap van  Belgie  1947 
 Kampioenschap van  Belgie  1946 
 Kampioenschap van  Belgie  1939 
 Kampioenschap van  Belgie  1938 
 Kampioenschap van  Belgie  1937 
 Kampioenschap van  Belgie  1936 
 Kampioenschap van  Belgie  1935 
 Kampioenschap van  Belgie  1934 
 Kampioenschap van  Belgie  1933 
 Kampioenschap van  Belgie  1932 
 Kampioenschap van  Brazilie  1988 
 Kampioenschap van  Brazilie  1984 
 Kampioenschap van  Brazilie  1983 
 Kampioenschap van  Canada  2000 
 Kampioenschap van  Canada  1998 
 Kampioenschap van  Canada  1996 
 Kampioenschap van  Canada  1994 
 Kampioenschap van  Canada  1992 
 Kampioenschap van  Canada  1990 
 Kampioenschap van  Canada  1988 
 Kampioenschap van  Canada  1986 
 Kampioenschap van  Canada  1984 
 Kampioenschap van  Canada  1983 
 Kampioenschap van  Canada  1982 
 Kampioenschap van  Canada  1981 
 Kampioenschap van  Canada  1979 
 Kampioenschap van  Canada  1970 
 Kampioenschap van  Canada  1963 
 Kampioenschap van  Canada  1962 
 Kampioenschap van  Canada  1959 
 Kampioenschap van  Canada  1958 
 Kampioenschap van  Canada  1957 
 Kampioenschap van  Costa Rica  1993 
 Kampioenschap van  Curacao  1992 
 Kampioenschap van  Damclub Dordrecht  1993 
 Kampioenschap van  Damclub Dordrecht  1990 
 Kampioenschap van  Damclub Dordrecht  1989 
 Kampioenschap van  Damclub Dordrecht  1987 
 Kampioenschap van  Damclub Dordrecht  1986 
 Kampioenschap van  Damclub Dordrecht  1985 
 Kampioenschap van  Damclub Dordrecht  1984 
 Kampioenschap van  Damclub Dordrecht  1983 
 Kampioenschap van  Damclub Dordrecht  1982 
 Kampioenschap van  Damclub Dordrecht  1980 
 Kampioenschap van  Damclub Dordrecht  1978 
 Kampioenschap van  Damclub Dordrecht  1977 
 Kampioenschap van  Damclub Dordrecht  1973 
 Kampioenschap van  Damclub Dordrecht  1972 
 Kampioenschap van  Damclub Dordrecht  1971 
 Kampioenschap van  Damclub Dordrecht  1970 
 Kampioenschap van  Damclub Dordrecht  1969 
 Kampioenschap van  Damclub Dordrecht  1968 
 Kampioenschap van  Damclub Dordrecht  1967 
 Kampioenschap van  Damclub Dordrecht  1966 
 Kampioenschap van  Damclub Dordrecht  1965 
 Kampioenschap van  Damclub Dordrecht  1964 
 Kampioenschap van  Damclub Dordrecht  1963 
 Kampioenschap van  Damclub Dordrecht  1962 
 Kampioenschap van  Duitsland  1993 
 Kampioenschap van  Estland  2000 
 Kampioenschap van  Estland  1999 
 Kampioenschap van  Estland  1998 
 Kampioenschap van  Estland  1997 
 Kampioenschap van  Estland  1996 
 Kampioenschap van  Estland  1995 
 Kampioenschap van  Estland  1994 
 Kampioenschap van  Estland  1993 
 Kampioenschap van  Estland  1992 
 Kampioenschap van  Estland  1991 
 Kampioenschap van  Estland  1990 
 Kampioenschap van  Estland  1989 
 Kampioenschap van  Estland  1988 
 Kampioenschap van  Estland  1987 
 Kampioenschap van  Estland  1986 
 Kampioenschap van  Estland  1985 
 Kampioenschap van  Estland  1984 
 Kampioenschap van  Estland  1983 
 Kampioenschap van  Estland  1982 
 Kampioenschap van  Estland  1981 
 Kampioenschap van  Estland  1980 
 Kampioenschap van  Estland  1976 
 Kampioenschap van  Estland  1975 
 Kampioenschap van  Estland  1974 
 Kampioenschap van  Estland  1973 
 Kampioenschap van  Frankrijk  1999 
 Kampioenschap van  Frankrijk  1998 
 Kampioenschap van  Frankrijk  1997 
 Kampioenschap van  Frankrijk  1994 
 Kampioenschap van  Frankrijk  1993 
 Kampioenschap van  Frankrijk  1992 
 Kampioenschap van  Frankrijk  1990 
 Kampioenschap van  Frankrijk  1989 
 Kampioenschap van  Frankrijk  1988 
 Kampioenschap van  Frankrijk  1987 
 Kampioenschap van  Frankrijk  1986 
 Kampioenschap van  Frankrijk  1985 
 Kampioenschap van  Frankrijk  1984 
 Kampioenschap van  Frankrijk  1983 
 Kampioenschap van  Frankrijk  1982 
 Kampioenschap van  Frankrijk  1981 
 Kampioenschap van  Frankrijk  1980 
 Kampioenschap van  Frankrijk  1979 
 Kampioenschap van  Frankrijk  1978 
 Kampioenschap van  Frankrijk  1977 
 Kampioenschap van  Frankrijk  1976 
 Kampioenschap van  Frankrijk  1975 
 Kampioenschap van  Frankrijk  1973 
 Kampioenschap van  Frankrijk  1972 
 Kampioenschap van  Frankrijk  1971 
 Kampioenschap van  Frankrijk  1970 
 Kampioenschap van  Frankrijk  1969 
 Kampioenschap van  Frankrijk  1968 
 Kampioenschap van  Frankrijk  1967 
 Kampioenschap van  Frankrijk  1966 
 Kampioenschap van  Frankrijk  1965 
 Kampioenschap van  Frankrijk  1964 
 Kampioenschap van  Frankrijk  1963 
 Kampioenschap van  Frankrijk  1962 
 Kampioenschap van  Frankrijk  1961 
 Kampioenschap van  Frankrijk  1960 
 Kampioenschap van   Frankrijk  1959 
 Kampioenschap van  Frankrijk  1958 
 Kampioenschap van  Frankrijk  1957 
 Kampioenschap van  Frankrijk  1956 
 Kampioenschap van  Frankrijk  1955 
 Kampioenschap van  Frankrijk  1954 
 Kampioenschap van  Frankrijk  1953 
 Kampioenschap van  Frankrijk  1952 
 Kampioenschap van  Frankrijk  1951 
 Kampioenschap van  Frankrijk  1950 
 Kampioenschap van  Frankrijk  1949 
 Kampioenschap van  Frankrijk  1948 
 Kampioenschap van  Frankrijk  1946 
 Kampioenschap van  Frankrijk  1945 
 Kampioenschap van  Frankrijk  1943 
 Kampioenschap van  Frankrijk  1942 
 Kampioenschap van  Frankrijk  1939 
 Kampioenschap van  Frankrijk  1938 
 Kampioenschap van  Frankrijk  1922 
 Kampioenschap van  Frankrijk  1910 
 Kampioenschap van  Israel  1988 
 Kampioenschap van  Israel  1981 
 Kampioenschap van  Italie  1983 
 Kampioenschap van  Italie  1982 
 Kampioenschap van  Ivoorkust  1983 
 Kampioenschap van  Joegoslavie  1990 
 Kampioenschap van  Joegoslavie  1988 
 Kampioenschap van  Joegoslavie  1985 
 Kampioenschap van  Joegoslavie  1974 
 Kampioenschap van  Letland  1993 
 Kampioenschap van  Litouwen  1996 
 Kampioenschap van  Polen  1996 
 Kampioenschap van  Portugal  1993 
 Kampioenschap van  Rusland  2000 
 Kampioenschap van  Rusland  1999 
 Kampioenschap van  Rusland  1998 
 Kampioenschap van  Rusland  1997 
 Kampioenschap van  Rusland  1996 
 Kampioenschap van  Senegal  1993 
 Kampioenschap van  Senegal  1986 
 Kampioenschap van  Senegal  1983 
 Kampioenschap van  Suriname  1998 
 Kampioenschap van  Suriname  1997 
 Kampioenschap van  Suriname  1996 
 Kampioenschap van  Suriname  1993 
 Kampioenschap van  Suriname  1992 
 Kampioenschap van  Suriname  1991 
 Kampioenschap van  Suriname  1989 
 Kampioenschap van  Suriname  1981 
 Kampioenschap van  Suriname  1975 
 Kampioenschap van  Suriname  1967 
 Kampioenschap van  Tsjechoslowakije  1990 
 Kampioenschap van  Tsjechoslowakije  1989 
 Kampioenschap van  Tsjechoslowakije  1988 
 Kampioenschap van  Tsjechoslowakije  1982 
 Kampioenschap van  Tsjechoslowakije  1981 
 Kampioenschap van  Wit-Rusland  1996 
 Kampioenschap van  Wit-Rusland  1995 
 Kampioenschap van  Wit-Rusland  1994 
 Kampioenschap van  Wit-Rusland  1993 
 Kampioenschap van  Wit-Rusland  1990 
 Kampioenschap van  Zwitserland  1991 
 Kampioenschap van  Zwitserland  1985 
 Kampioenschap van  Zwitserland  1982 
 Kampioenschap van  Zwitserland  1981 
 Kampioenschap van  Zwitserland  1975 
 Kampioenschap van  Zwitserland  1960 
 Kampioenschap van  Zwitserland  1954 
 Kampioenschap van Amsterdam  PNHDB  1944 
 Kampioenschap van Antwerpen (HF Kampioenschap van)  Belgie  1937 
 Kampioenschap van Arnhem  CTD Arnhem  1985 
 Kampioenschap van Brussel  Belgie  1928 
 Kampioenschap van Brussel (2e toernooi des experts)  Belgie  1983 
 Kampioenschap van Brussel (3e toernooi des experts)  Belgie  1984 
 Kampioenschap van Brussel (4e toernooi des experts)  Belgie  1985 
 Kampioenschap van Brussel (najaar)  Belgie  1927 
 Kampioenschap van Brussel (voorjaar)  Belgie  1927 
 Kampioenschap van de  USA  1999 
 Kampioenschap van de  USA  1998 
 Kampioenschap van de  USA  1997 
 Kampioenschap van de  USA  1996 
 Kampioenschap van de  USA  1995 
 Kampioenschap van de  USA  1994 
 Kampioenschap van de  USA  1993 
 Kampioenschap van de  USA  1992 
 Kampioenschap van de  USA  1991 
 Kampioenschap van de  USA  1990 
 Kampioenschap van de  USA  1989 
 Kampioenschap van de  USA  1988 
 Kampioenschap van de  USA  1987 
 Kampioenschap van de  USA  1986 
 Kampioenschap van de  USA  1984 
 Kampioenschap van de  USSR  1991 
 Kampioenschap van de  USSR  1990 
 Kampioenschap van de  USSR  1989 
 Kampioenschap van de  USSR  1988 
 Kampioenschap van de  USSR  1987 
 Kampioenschap van de  USSR  1986 
 Kampioenschap van de  USSR  1985 
 Kampioenschap van de  USSR  1984 
 Kampioenschap van de  USSR  1983 
 Kampioenschap van de  USSR  1982 
 Kampioenschap van de  USSR  1981 
 Kampioenschap van de  USSR  1980 
 Kampioenschap van de  USSR  1979 
 Kampioenschap van de  USSR  1978 
 Kampioenschap van de  USSR  1977 
 Kampioenschap van de  USSR  1976 
 Kampioenschap van de  USSR  1975 
 Kampioenschap van de  USSR  1974 
 Kampioenschap van de  USSR  1973 
 Kampioenschap van de  USSR  1972 
 Kampioenschap van de  USSR  1971 
 Kampioenschap van de  USSR  1970 
 Kampioenschap van de  USSR  1969 
 Kampioenschap van de  USSR  1968 
 Kampioenschap van de  USSR  1967 
 Kampioenschap van de  USSR  1966 
 Kampioenschap van de  USSR  1965 
 Kampioenschap van de  USSR  1964 
 Kampioenschap van de  USSR  1963 
 Kampioenschap van de  USSR  1962 
 Kampioenschap van de  USSR  1961 
 Kampioenschap van de  USSR  1960 
 Kampioenschap van de  USSR  1959 
 Kampioenschap van de  USSR  1958 
 Kampioenschap van de  USSR  1956 
 Kampioenschap van de  USSR  1955 
 Kampioenschap van de  USSR  1954 
 Kampioenschap van de Eerste Liga  USSR  1989 
 Kampioenschap van de Eerste Liga  USSR  1985 
 Kampioenschap van de Eerste Liga  USSR  1984 
 Kampioenschap van de Eerste Liga  USSR  1983 
 Kampioenschap van Destelbergen/Heusden  Belgie  1989 
 Kampioenschap van Gent  Belgie  1986 
 Kampioenschap van Gent  Belgie  1981 
 Kampioenschap van Gent  Belgie  1980 
 Kampioenschap van Gent  Belgie  1978 
 Kampioenschap van Gent  Belgie  1973 
 Kampioenschap van Groot-Antwerpen  Belgie  1928 
 Kampioenschap van Groot-Antwerpen  Belgie  1926 
 Kampioenschap van Groot-Antwerpen  Belgie  1925 
 Kampioenschap van Luik   Belgie  1939 
 Kampioenschap van Luik   Belgie  1938 
 Kampioenschap van Luik   Belgie  1937 
 Kampioenschap van Luik   Belgie  1936 
 Kampioenschap van Luik   Belgie  1935 
 Kampioenschap van Luik   Belgie  1928 
 Kampioenschap van Luik (HF Kampioenschap van)  Belgie  1939 
 Kampioenschap van Luik (HF Kampioenschap van)  Belgie  1938 
 Kampioenschap van Luik (HF Kampioenschap van)  Belgie  1937 
 Kampioenschap van Luik (HF Kampioenschap van)  Belgie  1936 
 Kampioenschap van Luik (HF Kampioenschap van)  Belgie  1935 
 Kampioenschap van Moskou  Buitenland  1988 
 Kampioenschap van Moskou  Buitenland  1987 
 Kampioenschap van Provincie Antwerpen (halve finale van het kampioenschap van)  Belgie  1936 
 Kampioenschap van Quebec  Canada  1998 
 Kampioenschap van West-Friesland  PNHDB  1988 
 Kampioenschap van Zuid-Holland  ZHDB  1975 
 Kandidatenmatch Chizhov - Baliakin  KNDB  1996 
 KBDB Teamwedstrijden  Belgie  1994 
 KBDB Teamwedstrijden  Belgie  1993 
 KBDB Teamwedstrijden  Belgie  1992 
 KBDB Teamwedstrijden  Belgie  1991 
 KBDB Teamwedstrijden  Belgie  1990 
 KBDB Teamwedstrijden  Belgie  1989 
 KBDB Teamwedstrijden  Belgie  1988 
 KBDB Teamwedstrijden  Belgie  1987 
 KBDB Teamwedstrijden  Belgie  1986 
 KBDB Teamwedstrijden  Belgie  1985 
 KBDB Teamwedstrijden  Belgie  1984 
 KBDB Teamwedstrijden  Belgie  1983 
 KBDB Teamwedstrijden  Belgie  1982 
 KBDB Teamwedstrijden  Belgie  1981 
 KBDB Teamwedstrijden  Belgie  1980 
 KBDB Teamwedstrijden  Belgie  1979 
 KBDB Teamwedstrijden  Belgie  1978 
 KBDB Teamwedstrijden  Belgie  1977 
 KBDB Teamwedstrijden  Belgie  1976 
 KBDB Teamwedstrijden  Belgie  1975 
 KBDB Teamwedstrijden  Belgie  1974 
 KBDB Teamwedstrijden  Belgie  1973 
 KBDB Teamwedstrijden  Belgie  1972 
 KBDB Teamwedstrijden  Belgie  1969 
 KBDB Teamwedstrijden  Belgie  1968 
 KBDB Teamwedstrijden  Belgie  1967 
 KBDB Teamwedstrijden  Belgie  1966 
 KBDB Teamwedstrijden  Belgie  1965 
 KBDB Teamwedstrijden  Belgie  1964 
 KBDB Teamwedstrijden  Belgie  1963 
 KBDB Teamwedstrijden  Belgie  1962 
 KBDB Teamwedstrijden  Belgie  1961 
 KBDB Teamwedstrijden  Belgie  1960 
 KBDB Teamwedstrijden  Belgie  1959 
 KBDB Teamwedstrijden  Belgie  1958 
 KBDB Teamwedstrijden  Belgie  1957 
 KBDB Teamwedstrijden  Belgie  1956 
 KBDB Teamwedstrijden  Belgie  1955 
 KBDB Teamwedstrijden  Belgie  1954 
 KBDB Teamwedstrijden  Belgie  1953 
 KBDB Teamwedstrijden  Belgie  1949 
 KBDB Teamwedstrijden  Belgie  1938 
 KBDB Teamwedstrijden  Belgie  1937 
 KBDB Teamwedstrijden  Belgie  1936 
 KBDB Teamwedstrijden  Belgie  1935 
 KBDB Teamwedstrijden  Belgie  1932 
 KBDB Teamwedstrijden  Belgie  1931 
 KBDB Teamwedstrijden  Belgie  1930 
 KBDB Teamwedstrijden  Belgie  1929 
 KBDB Teamwedstrijden  Belgie  1928 
 KBDB Teamwedstrijden  Belgie  1927 
 KBDB Teamwedstrijden  Belgie  1926 
 KBDB Teamwedstrijden  Belgie  1925 
 KBDB Teamwedstrijden  Belgie  1924 
 Kennemer Top Tien Toernooi  PNHDB  1989 
 Kennemer Top Tien Toernooi  PNHDB  1986 
 Kennemer Top Tien Toernooi  PNHDB  1985 
 Kennemer Top Tien Toernooi  PNHDB  1984 
 Kennemer Top Tien Toernooi  PNHDB  1983 
 Kennemer Top Tien Toernooi  PNHDB  1982 
 Kersttoernooi  Huizum  1990 
 Kersttoernooi  Huizum  1987 
 Kersttoernooi  Huizum  1986 
 Kersttoernooi  Huizum  1983 
 Kiev  Buitenland  1989 
 Kiev  Buitenland  1988 
 Kiev  Buitenland  1960 
 Kislowodsk  Buitenland  1987 
 Kislowodsk  Buitenland  1982 
 Kislowodsk  Buitenland  1981 
 Kloksimultaan 50-quantenaire Brussel door Danny Verschueren  Belgie  1988 
 Kloksimultaan Eksel door Ronald Schalley  Belgie  2000 
 Kloksimultaan Genk door Raymond Picard  Belgie  1975 
 Kloksimultaan meerdaagse Damier Bruxellois  Belgie  1974 
 Kloksimultaan Mosan Luik door Michel Grégoire  Belgie  1976 
 Kloksimultaan Oscar Verpoest te Damier Bruxellois  Belgie  1980 
 Koetaisi  Buitenland  1968 
 Koperen Tuin Toernooi  PFDB  1992 
 KSH-toernooi  PGD  1977 
 KSH-toernooi  PGD  1975 
 KSH-toernooi  PGD  1973 
 KSH-toernooi  PGD  1971 
 Kwalificatiewedstrijden Provinciaal Kampioenschap  PNHDB  1994 
 Kwartfinale Grandmasters Vlieland  KNDB  1995 
 Kwartfinale Kampioenschap van  PFDB  1988 
 Kwartfinale Kampioenschap van Friesland  PFDB  1986 
 Kwartfinale Kampioenschap van Friesland  PFDB  1985 
 Kwartfinale Kampioenschap van Nederland  KNDB  1985 
 Kwartfinale voor het kampioenschap van  Belgie  1979 
 Kwartfinale voor het kampioenschap van  Belgie  1978 
 Landentrofee te Verona  Buitenland  1987 
 Leeuwarden  PFDB  1950 
 LFJD-VDSL blitz  Belgie  2000 
 LFJD-VDSL blitz  Belgie  1998 
 LFJD-VDSL blitz  Belgie  1994 
 LFJD-VDSL blitz  Belgie  1993 
 LFJD-VDSL blitz  Belgie  1991 
 LFJD-VDSL blitz (IR)  Belgie  2000 
 LFJD-VDSL blitz (IR)  Belgie  1998 
 LFJD-VDSL blitz (IR)  Belgie  1994 
 LFJD-VDSL blitz (IR)  Belgie  1993 
 LFJD-VDSL blitz (IR)  Belgie  1991 
 Lille  Buitenland  1974 
 Lille  Frankrijk  1975 
 Limburgs kampioenschap Blitz individueel  Belgie  2000 
 Limburgs kampioenschap Blitz individueel  Belgie  1999 
 Limburgs kampioenschap Blitz individueel  Belgie  1998 
 Limburgs kampioenschap Blitz individueel  Belgie  1997 
 Limburgs kampioenschap Blitz individueel  Belgie  1996 
 Limburgs kampioenschap Blitz individueel  Belgie  1995 
 Limburgs kampioenschap Blitz individueel  Belgie  1994 
 Limburgs kampioenschap Blitz individueel  Belgie  1993 
 Limburgs kampioenschap Blitz individueel  Belgie  1992 
 Limburgs kampioenschap Blitz individueel  Belgie  1991 
 Limburgs kampioenschap Blitz individueel  Belgie  1990 
 Limburgs kampioenschap Blitz individueel  Belgie  1989 
 Limburgs kampioenschap Blitz individueel  Belgie  1988 
 Limburgs kampioenschap Blitz individueel  Belgie  1987 
 Limburgs kampioenschap Blitz individueel  Belgie  1986 
 Limburgs kampioenschap Blitz individueel  Belgie  1985 
 Limburgs kampioenschap Blitz individueel  Belgie  1984 
 Limburgs kampioenschap Blitz individueel  Belgie  1983 
 Limburgs kampioenschap Blitz teams  Belgie  1996 
 Limburgs kampioenschap Blitz teams  Belgie  1995 
 Limburgs kampioenschap Blitz teams  Belgie  1994 
 Limburgs kampioenschap Blitz teams  Belgie  1992 
 Limburgs kampioenschap Blitz teams  Belgie  1991 
 Limburgs kampioenschap Blitz teams  Belgie  1990 
 Limburgs kampioenschap Blitz teams  Belgie  1989 
 Limburgs kampioenschap individueel  Belgie  2000 
 Limburgs kampioenschap individueel  Belgie  1999 
 Limburgs kampioenschap individueel  Belgie  1998 
 Limburgs kampioenschap individueel  Belgie  1997 
 Limburgs kampioenschap individueel  Belgie  1996 
 Limburgs kampioenschap individueel  Belgie  1995 
 Limburgs kampioenschap individueel  Belgie  1994 
 Limburgs kampioenschap individueel  Belgie  1993 
 Limburgs kampioenschap individueel  Belgie  1992 
 Limburgs kampioenschap individueel  Belgie  1991 
 Limburgs kampioenschap individueel  Belgie  1990 
 Limburgs kampioenschap individueel  Belgie  1989 
 Limburgs kampioenschap individueel  Belgie  1988 
 Limburgs kampioenschap individueel  Belgie  1987 
 Limburgs kampioenschap individueel  Belgie  1986 
 Limburgs kampioenschap individueel  Belgie  1985 
 Limburgs kampioenschap individueel  Belgie  1984 
 Limburgs kampioenschap individueel  Belgie  1983 
 Limburgs kampioenschap individueel Dames  Belgie  1986 
 Limburgs kampioenschap individueel Dames  Belgie  1985 
 Limburgs kampioenschap individueel Dames  Belgie  1983 
 Limburgs kampioenschap individueel Jeugd  Belgie  1992 
 Limburgs kampioenschap individueel Jeugd  Belgie  1991 
 Limburgs kampioenschap individueel Jeugd  Belgie  1990 
 Limburgs kampioenschap individueel Jeugd  Belgie  1986 
 Limburgs kampioenschap individueel Jeugd  Belgie  1984 
 Limburgs kampioenschap individueel Jeugd  Belgie  1983 
 Limburgs Kampioenschap teams  Belgie  2000 
 Limburgs Kampioenschap teams  Belgie  1999 
 Limburgs Kampioenschap teams  Belgie  1998 
 Limburgs Kampioenschap teams  Belgie  1997 
 Limburgs Kampioenschap teams  Belgie  1996 
 Limburgs Kampioenschap teams  Belgie  1995 
 Limburgs Kampioenschap teams  Belgie  1994 
 Limburgs Kampioenschap teams  Belgie  1993 
 Limburgs Kampioenschap teams  Belgie  1992 
 Limburgs Kampioenschap teams  Belgie  1991 
 Limburgs Kampioenschap teams  Belgie  1990 
 Limburgs Kampioenschap teams  Belgie  1989 
 Limburgs Kampioenschap teams  Belgie  1988 
 Limburgs Kampioenschap teams  Belgie  1987 
 Limburgs Kampioenschap teams  Belgie  1986 
 Limburgs Kampioenschap teams  Belgie  1985 
 Limburgs Kampioenschap teams  Belgie  1984 
 Limburgs Kampioenschap teams  Belgie  1983 
 Limburgs Kampioenschap teams  Belgie  1982 
 Limburgs Kampioenschap teams  Belgie  1981 
 Limburgs Kampioenschap teams  Belgie  1980 
 Limburgs Kampioenschap teams Barrage  Belgie  1988 
 Limburgs Kampioenschap teams Barrage  Belgie  1981 
 Limburgse Beker  Belgie  2000 
 Limburgse Beker  Belgie  1999 
 Limburgse Beker  Belgie  1998 
 Limburgse Beker  Belgie  1996 
 Limburgse Beker  Belgie  1995 
 Limburgse Beker  Belgie  1994 
 Limburgse Beker  Belgie  1992 
 Limburgse Beker  Belgie  1991 
 Lucas Bols Toernooi Amsterdam  PNHDB  1962 
 Lucas Bols Toernooi Amsterdam  PNHDB  1961 
 Lucas Bols Toernooi Amsterdam  PNHDB  1960 
 Lugano  Buitenland  1968 
 L`Esprit Match Levina - Van Lith  PNDB  1988 
 Maars regiotoernooi  GDB  1993 
 Maars-toernooi  GDB  1995 
 Maars-toernooi  GDB  1993 
 Maars-toernooi  GDB  1991 
 Majors Kampioenschap van de  USA  1998 
 Majors Kampioenschap van de  USA  1997 
 Majors Kampioenschap van de  USA  1996 
 Majors Kampioenschap van de  USA  1995 
 Majors Kampioenschap van de  USA  1994 
 Majors Kampioenschap van de  USA  1992 
 Majors Kampioenschap van de  USA  1991 
 Majors Kampioenschap van de  USA  1990 
 Majors Kampioenschap van de  USA  1988 
 Majors Kampioenschap van de  USA  1987 
 Majors Kampioenschap van de  USA  1986 
 Marseille  Buitenland  1895 
 Massakamp Zeeland - Limburg  PZDB  1997 
 Masters Leeuwarden  PFDB  1998 
 Masters Vierkamp Leeuwarden  PFDB  1997 
 Match Baeke - Verpoest O (1)  Belgie  1944 
 Match Baeke - Verpoest O (2)  Belgie  1945 
 Match Baeke - Verpoest O (3)  Belgie  1945 
 Match Beauregard - Springer  Buitenland  1923 
 Match Bordon - Verpoest O (1)  Belgie  1944 
 Match Bordon - Verpoest O (2)  Belgie  1944 
 Match Bordon - Verpoest O (3)  Belgie  1944 
 Match Bordon - Verpoest O (4)  Belgie  1945 
 Match Bordon - Verpoest O (5)  Belgie  1945 
 Match De Haas - Weiss Amsterdam  KNDB  1904 
 Match De Lodder - Lecocq  Belgie  1935 
 Match Dussaut - Weiss Parijs  Frankrijk  1899 
 Match Fabre - Molimard  Frankrijk  1923 
 Match Gregoire - Verhaeren  Belgie  1877 
 Match Havaert - Verpoest O (1-2)  Belgie  1946 
 Match Houngou - De Ruiter Brussel  Belgie  1976 
 Match Kampioenschap van  Canada  1998 
 Match Keller - Springer  KNDB  1937 
 Match Molimard - Ghestem  Frankrijk  1943 
 Match Moser - Van Veen correspondentie  Nederland  1939 
 Match Raphaël - Weiss Parijs  Frankrijk  1899 
 Match Sijbrands - Gantwarg  KNDB  1989 
 Match Springer - Roozenburg  Constant-Charlois Rotterdam  1945 
 Match Springer - Vaessen  KNDB  1936 
 Match Stedenkampioenen Damoiseau - Muelenaer   Belgie  1926 
 Match Stedenkampioenen Muelenaer - Hautrive  Belgie  1926 
 Match Van Dijk - Verpoest O  KNDB  1951 
 Match Van Lith - Golubeva  Wit-Rusland  1989 
 Match Vanham - Strijckers honderkamp  Belgie  1982 
 Match Verpoest O - Maes  Belgie  1966 
 Match Versteegen - Grégoire  Belgie  1978 
 Match Wiersma - Clerc  PNHDB  1978 
 Match Wiersma - NDiaye  KNDB  1980 
 Match Wolfs - Wolfs  Belgie  1976 
 Match Wolfs - Wolfs duizendkamp  Belgie  1979 
 Meestertitel  KNDB  1916 
 Mello Koolman  Het Noorden  1999 
 Mello Koolman  Het Noorden  1998 
 Mello Koolman  Het Noorden  1997 
 Mello Koolman  Het Noorden  1996 
 Mello Koolman  Het Noorden  1995 
 Mello Koolman  Het Noorden  1994 
 Mello Koolman  Het Noorden  1993 
 Mello Koolman  Het Noorden  1992 
 Mello Koolman  Het Noorden  1991 
 Mello Koolman  Het Noorden  1986 
 Mello Koolman  Het Noorden  1985 
 Memorial Kulikauskas  Buitenland  1996 
 Memorial Kulikauskas  Litouwen  1993 
 Memorial Romuald Frey  Polen  1996 
 Minsk  Buitenland  1994 
 Minsk  Buitenland  1990 
 Minsk  Buitenland  1988 
 Minsk  Buitenland  1986 
 Minsk  Buitenland  1983 
 Minsk  Wit-Rusland  1993 
 Minsk - Brunssum  Wit-Rusland  1990 
 Minsk Open  Buitenland  1990 
 MNP toernooi  UPDB  1987 
 MNP toernooi  UPDB  1986 
 MNP toernooi  UPDB  1984 
 Monte Carlo  Buitenland  1964 
 Moskou  Buitenland  1990 
 Moskou  USSR  1953 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  2000 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1999 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1998 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1997 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1996 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1995 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1994 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1993 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1992 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1991 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1990 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1989 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1988 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1987 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1986 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1985 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1983 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1982 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1981 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1980 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1979 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1978 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1977 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1976 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1975 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1974 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1973 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1972 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1971 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1970 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1969 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1968 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1967 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1966 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1965 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1964 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1963 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1962 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1961 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1960 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1959 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1958 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1957 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1956 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1955 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1954 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1953 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1952 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1951 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1950 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1949 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1948 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1947 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1946 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1945 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1943 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1942 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1941 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1940 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1939 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1938 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1937 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1936 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1935 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1934 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1933 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1932 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1931 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1930 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1929 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1928 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1927 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1926 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1925 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1924 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1923 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1922 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1921 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1920 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1919 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1918 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1917 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1916 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1915 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1914 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1913 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1912 
 Nederland - USSR Visueel Gehandicapten  KNDB  1988 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  2000 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1999 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1998 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1997 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1996 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1995 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1994 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1993 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1992 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1991 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1990 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1989 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1988 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1987 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1986 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1985 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1984 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1983 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1982 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1981 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1980 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1979 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1978 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1977 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1976 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1975 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1974 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1973 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1972 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1971 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1970 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1969 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1968 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1967 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1966 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1965 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1964 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1963 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1962 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1961 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1960 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1959 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1958 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1957 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1956 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1955 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1954 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1953 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1952 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1951 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1950 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1949 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1948 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1946 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1944 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1943 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1942 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1941 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1940 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1939 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1938 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1937 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1936 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1935 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1934 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1933 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1932 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1931 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1930 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1929 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1927 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1926 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1925 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1924 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1923 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1922 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1921 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1920 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1919 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1916 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1913 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1911 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1908 
 Nederlands Kampioenschap Aspiranten  KNDB  1999 
 Nederlands Kampioenschap Aspiranten  KNDB  1998 
 Nederlands Kampioenschap Aspiranten  KNDB  1997 
 Nederlands Kampioenschap Aspiranten  KNDB  1996 
 Nederlands Kampioenschap Aspiranten  KNDB  1995 
 Nederlands Kampioenschap Aspiranten  KNDB  1994 
 Nederlands Kampioenschap Aspiranten  KNDB  1993 
 Nederlands Kampioenschap Aspiranten  KNDB  1992 
 Nederlands Kampioenschap Aspiranten  KNDB  1991 
 Nederlands Kampioenschap Aspiranten  KNDB  1990 
 Nederlands Kampioenschap Aspiranten  KNDB  1989 
 Nederlands Kampioenschap Aspiranten  KNDB  1988 
 Nederlands Kampioenschap Aspiranten  KNDB  1987 
 Nederlands Kampioenschap Aspiranten  KNDB  1986 
 Nederlands Kampioenschap Aspiranten  KNDB  1985 
 Nederlands Kampioenschap Aspiranten  KNDB  1984 
 Nederlands Kampioenschap Aspiranten  KNDB  1983 
 Nederlands Kampioenschap Aspiranten  KNDB  1982 
 Nederlands Kampioenschap Aspiranten  KNDB  1981 
 Nederlands Kampioenschap Aspiranten  KNDB  1980 
 Nederlands Kampioenschap Aspiranten  KNDB  1979 
 Nederlands Kampioenschap Aspiranten  KNDB  1978 
 Nederlands Kampioenschap Aspiranten  KNDB  1977 
 Nederlands Kampioenschap Aspiranten  KNDB  1976 
 Nederlands Kampioenschap Aspiranten  KNDB  1975 
 Nederlands Kampioenschap Aspiranten  KNDB  1974 
 Nederlands Kampioenschap Aspirantenviertallen  KNDB  1986 
 Nederlands Kampioenschap Junioren  KNDB  1999 
 Nederlands Kampioenschap Junioren  KNDB  1998 
 Nederlands Kampioenschap Junioren  KNDB  1997 
 Nederlands Kampioenschap Junioren  KNDB  1996 
 Nederlands Kampioenschap Junioren  KNDB  1995 
 Nederlands Kampioenschap Junioren  KNDB  1994 
 Nederlands Kampioenschap Junioren  KNDB  1993 
 Nederlands Kampioenschap Junioren  KNDB  1992 
 Nederlands Kampioenschap Junioren  KNDB  1991 
 Nederlands Kampioenschap Junioren  KNDB  1990 
 Nederlands Kampioenschap Junioren  KNDB  1989 
 Nederlands Kampioenschap Junioren  KNDB  1988 
 Nederlands Kampioenschap Junioren  KNDB  1987 
 Nederlands Kampioenschap Junioren  KNDB  1986 
 Nederlands Kampioenschap Junioren  KNDB  1985 
 Nederlands Kampioenschap Junioren  KNDB  1984 
 Nederlands Kampioenschap Junioren  KNDB  1983 
 Nederlands Kampioenschap Junioren  KNDB  1982 
 Nederlands Kampioenschap Junioren  KNDB  1981 
 Nederlands Kampioenschap Junioren  KNDB  1980 
 Nederlands Kampioenschap Junioren  KNDB  1979 
 Nederlands Kampioenschap Junioren  KNDB  1978 
 Nederlands Kampioenschap Junioren  KNDB  1977 
 Nederlands Kampioenschap Junioren  KNDB  1976 
 Nederlands Kampioenschap Junioren  KNDB  1975 
 Nederlands Kampioenschap Junioren  KNDB  1974 
 Nederlands Kampioenschap Junioren  KNDB  1973 
 Nederlands Kampioenschap Junioren  KNDB  1972 
 Nederlands Kampioenschap Junioren  KNDB  1971 
 Nederlands Kampioenschap Junioren  KNDB  1970 
 Nederlands Kampioenschap Junioren  KNDB  1969 
 Nederlands Kampioenschap Junioren  KNDB  1968 
 Nederlands Kampioenschap Junioren  KNDB  1967 
 Nederlands Kampioenschap Junioren  KNDB  1964 
 Nederlands Kampioenschap Junioren  KNDB  1963 
 Nederlands Kampioenschap Junioren  KNDB  1962 
 Nederlands Kampioenschap Junioren  KNDB  1961 
 Nederlands Kampioenschap Junioren  KNDB  1960 
 Nederlands Kampioenschap Junioren  KNDB  1958 
 Nederlands Kampioenschap Junioren  KNDB  1957 
 Nederlands Kampioenschap Junioren  KNDB  1955 
 Nederlands Kampioenschap Junioren  KNDB  1954 
 Nederlands Kampioenschap Junioren  KNDB  1953 
 Nederlands Kampioenschap Junioren  KNDB  1952 
 Nederlands Kampioenschap Juniorenviertallen  KNDB  1987 
 Nederlands Kampioenschap Visueel Gehandicapten  KNDB  2000 
 Nederlands Kampioenschap Visueel Gehandicapten  KNDB  1999 
 Nederlands Kampioenschap Visueel Gehandicapten  KNDB  1998 
 Nederlands Kampioenschap Visueel Gehandicapten  KNDB  1997 
 Nederlands Kampioenschap Visueel Gehandicapten  KNDB  1996 
 Nederlands Kampioenschap Visueel Gehandicapten  KNDB  1995 
 Nederlands Kampioenschap Visueel Gehandicapten  KNDB  1994 
 Nederlands Kampioenschap Visueel Gehandicapten  KNDB  1993 
 Nederlands Kampioenschap Visueel Gehandicapten  KNDB  1992 
 Nederlands Kampioenschap Visueel Gehandicapten  KNDB  1991 
 Nederlands Kampioenschap Visueel Gehandicapten  KNDB  1990 
 Nederlands Kampioenschap Visueel Gehandicapten  KNDB  1989 
 Nederlands Kampioenschap Visueel Gehandicapten  KNDB  1988 
 Nederlands Kampioenschap Visueel Gehandicapten  KNDB  1987 
 Nederlands Kampioenschap Visueel Gehandicapten  KNDB  1986 
 Nederlands Kampioenschap Visueel Gehandicapten  KNDB  1985 
 Nederlands Kampioenschap Visueel Gehandicapten  KNDB  1984 
 Nederlands Kampioenschap Visueel Gehandicapten  KNDB  1983 
 Nederlands Kampioenschap Visueel Gehandicapten  KNDB  1982 
 Nederlands Kampioenschap Visueel Gehandicapten  KNDB  1981 
 Nederlands Kampioenschap Visueel Gehandicapten  KNDB  1980 
 Nederlands Kampioenschap Visueel Gehandicapten  KNDB  1979 
 Nederlands Kampioenschap Visueel Gehandicapten  KNDB  1978 
 Nederlands Kampioenschap Visueel Gehandicapten  KNDB  1975 
 Nederlands Kampioenschap Visueel Gehandicapten  KNDB  1972 
 Nederlands Kampioenschap Visueel Gehandicapten  KNDB  1971 
 Nederlands Kampioenschap Vrouwen  KNDB  1999 
 Nederlands Kampioenschap Vrouwen  KNDB  1998 
 Nederlands Kampioenschap Vrouwen  KNDB  1997 
 Nederlands Kampioenschap Vrouwen  KNDB  1996 
 Nederlands Kampioenschap Vrouwen  KNDB  1995 
 Nederlands Kampioenschap Vrouwen  KNDB  1994 
 Nederlands Kampioenschap Vrouwen  KNDB  1993 
 Nederlands Kampioenschap Vrouwen  KNDB  1992 
 Nederlands Kampioenschap Vrouwen  KNDB  1991 
 Nederlands Kampioenschap Vrouwen  KNDB  1990 
 Nederlands Kampioenschap Vrouwen  KNDB  1989 
 Nederlands Kampioenschap Vrouwen  KNDB  1988 
 Nederlands Kampioenschap Vrouwen  KNDB  1987 
 Nederlands Kampioenschap Vrouwen  KNDB  1986 
 Nederlands Kampioenschap Vrouwen  KNDB  1985 
 Nederlands Kampioenschap Vrouwen  KNDB  1984 
 Nederlands Kampioenschap Vrouwen  KNDB  1983 
 Nederlands Kampioenschap Vrouwen  KNDB  1982 
 Nederlands Kampioenschap Vrouwen  KNDB  1981 
 Nederlands Kampioenschap Vrouwen  KNDB  1980 
 Nederlands Kampioenschap Vrouwen  KNDB  1979 
 Nederlands Kampioenschap Vrouwen  KNDB  1978 
 Nederlands Kampioenschap Vrouwen  KNDB  1977 
 Nederlands Kampioenschap Vrouwen  KNDB  1976 
 Nederlands Kampioenschap Vrouwen  KNDB  1975 
 Nederlands Kampioenschap Vrouwen  KNDB  1974 
 Nederlands Kampioenschap Vrouwen  KNDB  1973 
 Nieland toernooi  GDB  1994 
 Nieland toernooi  GDB  1993 
 Nieland toernooi  GDB  1992 
 Nieland toernooi  GDB  1990 
 Nieland toernooi  GDB  1989 
 Nieland toernooi  GDB  1988 
 Nieland toernooi  GDB  1987 
 Nieland toernooi  GDB  1986 
 Nieuwjaarssneldamgala  Huizum  2000 
 Nieuwjaarssneldamgala  Huizum  1999 
 Nieuwjaarssneldamgala  Huizum  1993 
 Nieuwjaarstoernooi  Huizum  1997 
 Nieuwjaarstoernooi  Huizum  1995 
 Nieuwjaarstoernooi  Huizum  1986 
 Nijmegen Open  GDB  1998 
 Nijmegen Open  GDB  1996 
 Nijmegen Open  GDB  1995 
 Nijmegen Open  GDB  1994 
 Nijmegen Open  GDB  1992 
 Nijmegen Open  GDB  1990 
 Nijmegen Open NK  KNDB  1997 
 Nijmegen Open NK  KNDB  1993 
 Nijmegen Open NK  KNDB  1991 
 NK Aspiranten Meisjes  KNDB  2000 
 NK Aspiranten Meisjes  KNDB  1999 
 NK Aspiranten Meisjes  KNDB  1998 
 NK Aspiranten Meisjes  KNDB  1997 
 NK Aspiranten Meisjes  KNDB  1996 
 NK Aspiranten Meisjes  KNDB  1995 
 NK Aspiranten Meisjes  KNDB  1994 
 NK Aspiranten Meisjes  KNDB  1993 
 NK Aspiranten Meisjes  KNDB  1991 
 NK Aspiranten Meisjes  KNDB  1990 
 NK Aspiranten Meisjes  KNDB  1989 
 NK Aspiranten Meisjes  KNDB  1988 
 NK Aspiranten Meisjes  KNDB  1987 
 NK Doordammen  PGD  1996 
 NK Doordammen Hiltex  PNHDB  1998 
 NK Junioren Meisjes  KNDB  2000 
 NK Junioren Meisjes  KNDB  1999 
 NK Junioren Meisjes  KNDB  1998 
 NK Junioren Meisjes  KNDB  1997 
 NK Junioren Meisjes  KNDB  1996 
 NK Junioren Meisjes  KNDB  1995 
 NK Junioren Meisjes  KNDB  1994 
 NK Junioren Meisjes  KNDB  1993 
 NK Junioren Meisjes  KNDB  1991 
 NK Junioren Meisjes  KNDB  1990 
 NK Pupillen Algemeen  KNDB  2000 
 NK Pupillen Algemeen  KNDB  1999 
 NK Pupillen Algemeen  KNDB  1998 
 NK Pupillen Algemeen  KNDB  1997 
 NK Pupillen Algemeen  KNDB  1996 
 NK Pupillen Algemeen  KNDB  1995 
 NK Pupillen Algemeen  KNDB  1994 
 NK Pupillen Algemeen  KNDB  1993 
 NK Pupillen Algemeen  KNDB  1992 
 NK Pupillen Algemeen  KNDB  1991 
 NK Pupillen Algemeen  KNDB  1990 
 NK Pupillen Algemeen  KNDB  1989 
 NK Pupillen Algemeen  KNDB  1988 
 NK Pupillen Algemeen  KNDB  1987 
 NK Pupillen Algemeen  KNDB  1986 
 NK Pupillen Algemeen  KNDB  1985 
 NK Pupillen Algemeen  KNDB  1984 
 NK Pupillen Algemeen  KNDB  1983 
 NK Pupillen Algemeen  KNDB  1982 
 NK Pupillen Algemeen  KNDB  1981 
 NK Pupillen Algemeen  KNDB  1980 
 NK Pupillen Algemeen  KNDB  1979 
 NK Pupillen Meisjes  KNDB  1999 
 NK Pupillen Meisjes  KNDB  1998 
 NK Pupillen Meisjes  KNDB  1997 
 NK Pupillen Meisjes  KNDB  1996 
 NK Pupillen Meisjes  KNDB  1995 
 NK Pupillen Meisjes  KNDB  1994 
 NK Pupillen Meisjes  KNDB  1993 
 NK Pupillen Meisjes  KNDB  1991 
 NK Pupillen Meisjes  KNDB  1990 
 NK Pupillen Meisjes  KNDB  1989 
 NK Pupillen Meisjes  KNDB  1988 
 NK Pupillen Meisjes  KNDB  1987 
 NK Sneldammen  KNDB  1998 
 NK Sneldammen  KNDB  1997 
 NK Sneldammen  KNDB  1994 
 NK Sneldammen  KNDB  1993 
 NK Sneldammen  KNDB  1990 
 NK Sneldammen  KNDB  1989 
 NK Sneldammen  KNDB  1975 
 NK Sneldammen Jeugd  KNDB  1976 
 NK Sneldammen Jeugdteams  KNDB  1997 
 NK voor Clubteams  KNDB  1997 
 NK voor Clubteams  KNDB  1996 
 NK voor Clubteams  KNDB  1986 
 NK Welpen Algemeen  KNDB  2000 
 NK Welpen Algemeen  KNDB  1999 
 NK Welpen Meisjes  KNDB  2000 
 Noordelijk Kampioenschap 1e klasse  KNDB  1982 
 Noordelijk Meisjeskampioenschap  KNDB  2000 
 Noordelijk Meisjeskampioenschap  KNDB  1999 
 Noordelijk Meisjeskampioenschap  KNDB  1994 
 Noordelijk Meisjeskampioenschap  KNDB  1989 
 Noordelijk Meisjeskampioenschap  KNDB  1988 
 Noordelijk Meisjeskampioenschap  KNDB  1987 
 Noordelijk Meisjeskampioenschap  KNDB  1986 
 Noordelijk Meisjeskampioenschap  KNDB  1982 
 NT Athus propaganda-damdag  Belgie  1983 
 NT Bolgius  Belgie  1980 
 NT Bolgius  Belgie  1977 
 NT Bolgius  Belgie  1970 
 NT Breda Nationaal Concours  KNDB  1886 
 NT Brussel BBL Finale Jeugd  Belgie  1981 
 NT Charleroi  Belgie  1980 
 NT Charleroi  Belgie  1976 
 NT Charleroi Jeugd  Belgie  1976 
 NT Dison Open Blitz  Belgie  1978 
 NT Gent Textielhuis   Belgie  1975 
 NT Grand Prix Adrien Robyn  Belgie  1959 
 NT Grand Prix Damoiseau  Belgie  1964 
 NT Grote Prijs Walter van Hecke Gent  Belgie  1976 
 NT Jeugd -Pascal- Brussel  Belgie  1983 
 NT Jeugd LFJD -20 Brussel  Belgie  1982 
 NT Jeugd LFJD Cadets Brussel  Belgie  1982 
 NT Jeugd LFJD Juniors Brussel  Belgie  1982 
 NT Jeugd LFJD Miniemen Brussel  Belgie  1982 
 NT Jeugd Oost en West Vlaanderen  Belgie  1989 
 NT Jeugdkampioenschap van Antwerpen  Belgie  1985 
 NT Jeugdkampioenschap van Antwerpen  Belgie  1984 
 NT Jeugdkampioenschap van Antwerpen  Belgie  1983 
 NT Lanklaar BBL voorronde jeugd  Belgie  1981 
 NT Lanklaar Huisdammers  Belgie  1980 
 NT Lanklaar Maaslandse dammarathon  Belgie  1980 
 NT Luik  Belgie  1959 
 NT Mons/Bergen  Belgie  1975 
 NT Mons/Bergen Beginners & Jeugd  Belgie  1975 
 NT Parbais Huisdammers  Belgie  1980 
 NT Rotonde Gent Kiekentornooi  Belgie  1977 
 NT Rotonde Gent Kiekentornooi  Belgie  1976 
 NT Rotonde Gent propaganda   Belgie  1976 
 NT Sint-Truiden propaganda-damdag  Belgie  1979 
 NT Stokkem Open sneldamkampioenschap  Belgie  1984 
 NT Stokkem Open sneldamkampioenschap  Belgie  1982 
 NT Vriendentoernooi Damier Bruxellois  Belgie  1975 
 NT Wavre teams  Belgie  1980 
 NT Wellin   Belgie  1982 
 NT Woluwe Shopping Center  Belgie  1990 
 NT Woluwe-Saint-Pierre (Brussel) Jeugd -14  Belgie  1976 
 NT Woluwe-Saint-Pierre (Brussel) Liefhebbers & Jeugd +14  Belgie  1976 
 NT Zelzate  Belgie  1967 
 OBEDAM kampioenschap van  Belgie  1972 
 Odessa  USSR  1982 
 Oefenwedstrijd Middelburg - ADG  PZDB  1994 
 Olympiade Landenteams Mori  Buitenland  1992 
 Olympiade Landenteams Valkenburg  Buitenland  1986 
 Olympiade Londen  Buitenland  1998 
 Olympiade Londen  Buitenland  1997 
 Onderlinge Competitie  De Schijf Roosendaal  2000 
 Onderlinge Competitie  De Schijf Roosendaal  1999 
 Onderlinge Competitie  De Schijf Roosendaal  1998 
 Onderlinge Competitie  De Schijf Roosendaal  1997 
 Onderlinge Competitie  De Schijf Roosendaal  1996 
 Onderlinge Competitie  De Schijf Roosendaal  1995 
 Onderlinge Competitie  De Schijf Roosendaal  1994 
 Onderlinge Competitie  De Schijf Roosendaal  1993 
 Onderlinge Competitie  De Schijf Roosendaal  1992 
 Onderlinge Competitie  Enkhuizer Damclub  1969 
 Onderlinge Competitie  Enkhuizer Damclub  1965 
 Onderlinge Competitie  HDC Hoogeveen  1985 
 Onderlinge Competitie 1e kl  De Schijf Roosendaal  1991 
 Onderlinge Competitie 1e kl  De Schijf Roosendaal  1990 
 Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel  Belgie  2000 
 Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel  Belgie  1993 
 Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel  Belgie  1992 
 Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel  Belgie  1991 
 Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel  Belgie  1990 
 Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel  Belgie  1988 
 Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel  Belgie  1987 
 Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel  Belgie  1983 
 Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel  Belgie  1982 
 Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel  Belgie  1981 
 Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel  Belgie  1980 
 Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel  Belgie  1979 
 Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Blitz  Belgie  1992 
 Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Blitz  Belgie  1991 
 Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Blitz  Belgie  1990 
 Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Blitz  Belgie  1989 
 Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Blitz  Belgie  1988 
 Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Blitz  Belgie  1987 
 Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Blitz  Belgie  1981 
 Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Coupe D ETE  Belgie  1988 
 Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Coupe D ETE  Belgie  1985 
 Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Coupe de l amitie  Belgie  1993 
 Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Coupe de l amitie  Belgie  1992 
 Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Coupe de l amitie  Belgie  1989 
 Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Coupe de l amitie  Belgie  1988 
 Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Coupe de l espoir  Belgie  1992 
 Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Rapid  Belgie  1992 
 Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Trophee Bruxellois  Belgie  1992 
 Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Trophee Bruxellois  Belgie  1991 
 Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Zomerbeker (blitz)  Belgie  1993 
 Onderlinge Competitie Bilzen  Belgie  1983 
 Onderlinge Competitie Bilzen  Belgie  1981 
 Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen  Belgie  1990 
 Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen  Belgie  1985 
 Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen  Belgie  1984 
 Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen  Belgie  1981 
 Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen  Belgie  1980 
 Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen  Belgie  1979 
 Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen  Belgie  1977 
 Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen  Belgie  1976 
 Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen  Belgie  1975 
 Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen  Belgie  1974 
 Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen  Belgie  1970 
 Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen  Belgie  1969 
 Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen  Belgie  1968 
 Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen  Belgie  1967 
 Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen  Belgie  1966 
 Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen  Belgie  1965 
 Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen  Belgie  1962 
 Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen  Belgie  1961 
 Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen  Belgie  1960 
 Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen  Belgie  1959 
 Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen  Belgie  1958 
 Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen  Belgie  1957 
 Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen  Belgie  1956 
 Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen  Belgie  1955 
 Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen Blitz  Belgie  1989 
 Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen Blitz  Belgie  1981 
 Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen Blitz  Belgie  1980 
 Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen Blitz  Belgie  1976 
 Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen Blitz  Belgie  1975 
 Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen Blitz  Belgie  1974 
 Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen Blitz  Belgie  1969 
 Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen Blitz  Belgie  1968 
 Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen Blitz  Belgie  1967 
 Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen Blitz  Belgie  1965 
 Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen Blitz  Belgie  1958 
 Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen Blitz  Belgie  1956 
 Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen zomer  Belgie  1968 
 Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen zomer  Belgie  1967 
 Onderlinge Competitie Damier Seresien  Belgie  1983 
 Onderlinge Competitie Damier Seresien  Belgie  1982 
 Onderlinge Competitie Damier Seresien  Belgie  1977 
 Onderlinge Competitie Damier Sprimont  Belgie  1992 
 Onderlinge Competitie De Kielsche Damclub  Belgie  1929 
 Onderlinge Competitie De Kielsche Damclub  Belgie  1928 
 Onderlinge Competitie De Kielsche Damclub  Belgie  1926 
 Onderlinge Competitie De Kielsche Damclub (voorjaar)  Belgie  1927 
 Onderlinge Competitie De Kielsche Damclub (Wisselbeker Franke - De Winde)  Belgie  1927 
 Onderlinge Competitie De Liersche Damclub  Belgie  1930 
 Onderlinge Competitie De Liersche Damclub  Belgie  1929 
 Onderlinge Competitie De Liersche Damclub  Belgie  1928 
 Onderlinge Competitie De Phenix Kortrijk  Belgie  1990 
 Onderlinge Competitie De Phenix Kortrijk  Belgie  1989 
 Onderlinge Competitie De Phenix Kortrijk Blitz  Belgie  1990 
 Onderlinge Competitie DSKFDW Antwerpen  Belgie  1930 
 Onderlinge Competitie du Damier de Bressoux  Belgie  1938 
 Onderlinge Competitie du Damier Verviétois  Belgie  1938 
 Onderlinge Competitie du Damier Verviétois  Belgie  1936 
 Onderlinge Competitie du Damier Wallon Grivegnée  Belgie  1939 
 Onderlinge Competitie du Damier Wallon Grivegnée  Belgie  1938 
 Onderlinge Competitie du Damier Wallon Grivegnée  Belgie  1937 
 Onderlinge Competitie du Damier Wallon Grivegnée  Belgie  1936 
 Onderlinge Competitie du Damier Wallon Grivegnée  Belgie  1935 
 Onderlinge Competitie du Dison Dames Club  Belgie  1983 
 Onderlinge Competitie du Dison Dames Club  Belgie  1982 
 Onderlinge Competitie du Dison Dames Club  Belgie  1978 
 Onderlinge Competitie du Dison Dames Club Challenge Yvan Ylieff  Belgie  1984 
 Onderlinge Competitie Eksel  Belgie  2000 
 Onderlinge Competitie Eksel  Belgie  1999 
 Onderlinge Competitie Eksel  Belgie  1998 
 Onderlinge Competitie Eksel  Belgie  1997 
 Onderlinge Competitie Eksel  Belgie  1996 
 Onderlinge Competitie Eksel  Belgie  1995 
 Onderlinge Competitie Eksel  Belgie  1994 
 Onderlinge Competitie Eksel  Belgie  1993 
 Onderlinge Competitie Eksel  Belgie  1992 
 Onderlinge Competitie Eksel  Belgie  1991 
 Onderlinge Competitie Eksel  Belgie  1990 
 Onderlinge Competitie Eksel  Belgie  1989 
 Onderlinge Competitie Eksel  Belgie  1988 
 Onderlinge Competitie Eksel  Belgie  1987 
 Onderlinge Competitie Eksel  Belgie  1986 
 Onderlinge Competitie Eksel  Belgie  1985 
 Onderlinge Competitie Eksel  Belgie  1984 
 Onderlinge Competitie Eksel  Belgie  1983 
 Onderlinge Competitie Eksel  Belgie  1982 
 Onderlinge Competitie Eksel  Belgie  1981 
 Onderlinge Competitie Eksel  Belgie  1980 
 Onderlinge Competitie Eksel Barrage  Belgie  1987 
 Onderlinge Competitie Eksel Barrage  Belgie  1985 
 Onderlinge Competitie Eksel Blitz  Belgie  1996 
 Onderlinge Competitie Eksel Blitz  Belgie  1995 
 Onderlinge Competitie Eksel Blitz  Belgie  1988 
 Onderlinge Competitie Eksel Blitz  Belgie  1984 
 Onderlinge Competitie Eksel Blitz Kersttoernooi  Belgie  1991 
 Onderlinge Competitie Genk  Belgie  1995 
 Onderlinge Competitie Genk  Belgie  1994 
 Onderlinge Competitie Genk  Belgie  1993 
 Onderlinge Competitie Genk  Belgie  1992 
 Onderlinge Competitie Genk  Belgie  1991 
 Onderlinge Competitie Genk  Belgie  1990 
 Onderlinge Competitie Genk  Belgie  1989 
 Onderlinge Competitie Genk  Belgie  1988 
 Onderlinge Competitie Genk  Belgie  1987 
 Onderlinge Competitie Genk  Belgie  1986 
 Onderlinge Competitie Genk  Belgie  1985 
 Onderlinge Competitie Genk  Belgie  1984 
 Onderlinge Competitie Genk  Belgie  1983 
 Onderlinge Competitie Genk  Belgie  1982 
 Onderlinge Competitie Genk  Belgie  1981 
 Onderlinge Competitie Genk  Belgie  1980 
 Onderlinge Competitie Genk  Belgie  1979 
 Onderlinge Competitie Genk  Belgie  1978 
 Onderlinge Competitie Genk  Belgie  1977 
 Onderlinge Competitie Genk  Belgie  1976 
 Onderlinge Competitie Genk  Belgie  1975 
 Onderlinge Competitie Genk  Belgie  1974 
 Onderlinge Competitie Genk Beker  Belgie  1992 
 Onderlinge Competitie Genk Beker  Belgie  1991 
 Onderlinge Competitie Genk Beker  Belgie  1981 
 Onderlinge Competitie Genk Beker  Belgie  1980 
 Onderlinge Competitie Genk Beker  Belgie  1979 
 Onderlinge Competitie Genk Blitz  Belgie  1995 
 Onderlinge Competitie Genk Blitz  Belgie  1995 
 Onderlinge Competitie Genk Blitz  Belgie  1995 
 Onderlinge Competitie Genk Blitz  Belgie  1995 
 Onderlinge Competitie Genk Blitz  Belgie  1993 
 Onderlinge Competitie Genk Blitz  Belgie  1992 
 Onderlinge Competitie Genk Blitz  Belgie  1991 
 Onderlinge Competitie Genk Blitz  Belgie  1990 
 Onderlinge Competitie Genk Blitz  Belgie  1986 
 Onderlinge Competitie Genk Blitz  Belgie  1985 
 Onderlinge Competitie Genk Blitz  Belgie  1981 
 Onderlinge Competitie Genk Blitz  Belgie  1980 
 Onderlinge Competitie Genk Blitz  Belgie  1979 
 Onderlinge Competitie Genk Blitz  Belgie  1978 
 Onderlinge Competitie Genk Blitz  Belgie  1977 
 Onderlinge Competitie Genk Blitz  Belgie  1975 
 Onderlinge Competitie Genk/Zwartberg  Belgie  1999 
 Onderlinge Competitie Genk/Zwartberg  Belgie  1998 
 Onderlinge Competitie Genk/Zwartberg  Belgie  1997 
 Onderlinge Competitie Genk/Zwartberg  Belgie  1996 
 Onderlinge Competitie Genk/Zwartberg Blitz  Belgie  1999 
 Onderlinge Competitie Genk/Zwartberg Blitz  Belgie  1997 
 Onderlinge Competitie Genk/Zwartberg Blitz  Belgie  1996 
 Onderlinge Competitie Gentse Dammers  Belgie  1976 
 Onderlinge Competitie Gewestelijke DamClub Schelle  Belgie  1976 
 Onderlinge Competitie Gewestelijke DamClub Schelle (Hemiksen)  Belgie  1975 
 Onderlinge Competitie Gewestelijke DamClub Schelle Blitz  Belgie  1975 
 Onderlinge Competitie H kl  De Schijf Roosendaal  1991 
 Onderlinge Competitie H kl  De Schijf Roosendaal  1990 
 Onderlinge Competitie Ixelles  Belgie  1988 
 Onderlinge Competitie Ixelles  Belgie  1987 
 Onderlinge Competitie Ixelles  Belgie  1986 
 Onderlinge Competitie Ixelles  Belgie  1984 
 Onderlinge Competitie Ixelles  Belgie  1983 
 Onderlinge Competitie Ixelles  Belgie  1982 
 Onderlinge Competitie Ixelles  Belgie  1981 
 Onderlinge Competitie Ixelles  Belgie  1980 
 Onderlinge Competitie Ixelles  Belgie  1979 
 Onderlinge Competitie Ixelles  Belgie  1978 
 Onderlinge Competitie Ixelles  Belgie  1977 
 Onderlinge Competitie Ixelles  Belgie  1976 
 Onderlinge Competitie Ixelles  Belgie  1975 
 Onderlinge Competitie Ixelles  Belgie  1974 
 Onderlinge Competitie Ixelles  Belgie  1973 
 Onderlinge Competitie Ixelles  Belgie  1972 
 Onderlinge Competitie Ixelles  Belgie  1971 
 Onderlinge Competitie Ixelles  Belgie  1970 
 Onderlinge Competitie Ixelles  Belgie  1969 
 Onderlinge Competitie Ixelles  Belgie  1968 
 Onderlinge Competitie Ixelles  Belgie  1967 
 Onderlinge Competitie Ixelles  Belgie  1965 
 Onderlinge Competitie Ixelles (Damier Verleene)  Belgie  1964 
 Onderlinge Competitie Ixelles (Damier Verleene)  Belgie  1963 
 Onderlinge Competitie Ixelles (Damier Verleene)  Belgie  1962 
 Onderlinge Competitie Ixelles (Damier Verleene)  Belgie  1961 
 Onderlinge Competitie Ixelles (Damier Verleene)  Belgie  1960 
 Onderlinge Competitie Ixelles (Damier Verleene)  Belgie  1959 
 Onderlinge Competitie Ixelles (Damier Verleene)  Belgie  1958 
 Onderlinge Competitie Ixelles (Les Amis du jeu de Dames)  Belgie  1957 
 Onderlinge Competitie Ixelles Blitz  Belgie  1982 
 Onderlinge Competitie Ixelles Blitz  Belgie  1981 
 Onderlinge Competitie Ixelles Rapid  Belgie  1992 
 Onderlinge Competitie Ixelles Tournoi Jean Colaut  Belgie  1993 
 Onderlinge Competitie Ixelles Tournoi Jean-Louis Delbar  Belgie  1992 
 Onderlinge Competitie Ixelles Tournoi Jean-Louis Delbar  Belgie  1991 
 Onderlinge Competitie KFDW Antwerpen beker  Belgie  1925 
 Onderlinge Competitie Koning Dammas Gent  Belgie  1992 
 Onderlinge Competitie Koning Dammas Gent  Belgie  1991 
 Onderlinge Competitie Koning Dammas Gent  Belgie  1990 
 Onderlinge Competitie Koning Dammas Gent  Belgie  1989 
 Onderlinge Competitie Koning Dammas Gent  Belgie  1988 
 Onderlinge Competitie Koning Dammas Gent  Belgie  1987 
 Onderlinge Competitie Koning Dammas Gent  Belgie  1983 
 Onderlinge Competitie Koning Dammas Gent  Belgie  1982 
 Onderlinge Competitie Koning Dammas Gent  Belgie  1981 
 Onderlinge Competitie Koning Dammas Gent  Belgie  1980 
 Onderlinge Competitie Koning Dammas Gent  Belgie  1979 
 Onderlinge Competitie Koning Dammas Gent  Belgie  1978 
 Onderlinge Competitie Koning Dammas Gent  Belgie  1976 
 Onderlinge Competitie Koning Dammas Gent  Belgie  1973 
 Onderlinge Competitie Koning Dammas Gent  Belgie  1969 
 Onderlinge Competitie Koning Dammas Gent  Belgie  1967 
 Onderlinge Competitie Koning Dammas Gent  Belgie  1965 
 Onderlinge Competitie Koning Dammas Gent  Belgie  1963 
 Onderlinge Competitie Koning Dammas Gent  Belgie  1962 
 Onderlinge Competitie Koning Dammas Gent  Belgie  1961 
 Onderlinge Competitie Koning Dammas Gent  Belgie  1960 
 Onderlinge Competitie Koning Dammas Gent beker  Belgie  1983 
 Onderlinge Competitie Koning Dammas Gent beker  Belgie  1981 
 Onderlinge Competitie Koning Dammas Gent Blitz  Belgie  1992 
 Onderlinge Competitie Koning Dammas Gent Blitz  Belgie  1990 
 Onderlinge Competitie Koning Dammas Gent Blitz  Belgie  1989 
 Onderlinge Competitie Koning Dammas Gent Blitz  Belgie  1988 
 Onderlinge Competitie Koning Dammas Gent Blitz  Belgie  1983 
 Onderlinge Competitie Koning Dammas Gent Blitz  Belgie  1982 
 Onderlinge Competitie Koning Dammas Gent Blitz  Belgie  1980 
 Onderlinge Competitie Koning Dammas Gent Blitz  Belgie  1979 
 Onderlinge Competitie Koning Dammas Gent Blitz  Belgie  1978 
 Onderlinge Competitie Koning Dammas Gent Blitz  Belgie  1977 
 Onderlinge Competitie Koning Dammas Gent Blitz  Belgie  1973 
 Onderlinge Competitie Koning Dammas Gent Blitz  Belgie  1972 
 Onderlinge Competitie Koning Dammas Gent Blitz  Belgie  1968 
 Onderlinge Competitie Koning Dammas Gent Blitz  Belgie  1962 
 Onderlinge Competitie Koning Dammas Gent Medaille Z.M. de Koning 1972-1973  Belgie  1973 
 Onderlinge Competitie Kunst en Vermaak Evergem  Belgie  1929 
 Onderlinge Competitie Lanklaar  Belgie  2000 
 Onderlinge Competitie Lanklaar  Belgie  1999 
 Onderlinge Competitie Lanklaar  Belgie  1998 
 Onderlinge Competitie Lanklaar  Belgie  1997 
 Onderlinge Competitie Lanklaar  Belgie  1996 
 Onderlinge Competitie Lanklaar  Belgie  1995 
 Onderlinge Competitie Lanklaar  Belgie  1994 
 Onderlinge Competitie Lanklaar  Belgie  1993 
 Onderlinge Competitie Lanklaar  Belgie  1992 
 Onderlinge Competitie Lanklaar  Belgie  1991 
 Onderlinge Competitie Lanklaar  Belgie  1990 
 Onderlinge Competitie Lanklaar  Belgie  1989 
 Onderlinge Competitie Lanklaar  Belgie  1988 
 Onderlinge Competitie Lanklaar  Belgie  1987 
 Onderlinge Competitie Lanklaar  Belgie  1985 
 Onderlinge Competitie Lanklaar  Belgie  1984 
 Onderlinge Competitie Lanklaar  Belgie  1983 
 Onderlinge Competitie Lanklaar  Belgie  1982 
 Onderlinge Competitie Lanklaar  Belgie  1981 
 Onderlinge Competitie Lanklaar  Belgie  1980 
 Onderlinge Competitie Lanklaar  Belgie  1979 
 Onderlinge Competitie Lanklaar  Belgie  1978 
 Onderlinge Competitie Lanklaar  Belgie  1977 
 Onderlinge Competitie Lanklaar  Belgie  1976 
 Onderlinge Competitie Lanklaar barrage  Belgie  1996 
 Onderlinge Competitie Lanklaar barrage  Belgie  1994 
 Onderlinge Competitie Lanklaar beker  Belgie  1999 
 Onderlinge Competitie Lanklaar beker  Belgie  1998 
 Onderlinge Competitie Lanklaar beker  Belgie  1996 
 Onderlinge Competitie Lanklaar beker  Belgie  1995 
 Onderlinge Competitie Lanklaar Blitz  Belgie  2000 
 Onderlinge Competitie Lanklaar Blitz  Belgie  1999 
 Onderlinge Competitie Lanklaar Blitz  Belgie  1997 
 Onderlinge Competitie Lanklaar Blitz  Belgie  1996 
 Onderlinge Competitie Lanklaar Blitz  Belgie  1995 
 Onderlinge Competitie Lanklaar Blitz  Belgie  1992 
 Onderlinge Competitie Lanklaar Blitz  Belgie  1991 
 Onderlinge Competitie Lanklaar Blitz  Belgie  1984 
 Onderlinge Competitie Lanklaar Blitz  Belgie  1982 
 Onderlinge Competitie Lanklaar Blitz  Belgie  1981 
 Onderlinge Competitie Lanklaar Blitz  Belgie  1980 
 Onderlinge Competitie Lanklaar Blitz  Belgie  1979 
 Onderlinge Competitie Lanklaar Blitz  Belgie  1978 
 Onderlinge Competitie Lanklaar Blitz  Belgie  1977 
 Onderlinge Competitie Lanklaar Jeugd  Belgie  1996 
 Onderlinge Competitie Lanklaar zomer  Belgie  1980 
 Onderlinge Competitie Lanklaar zomer  Belgie  1978 
 Onderlinge Competitie Le Damier Bruxellois  Belgie  1985 
 Onderlinge Competitie Le Damier Bruxellois  Belgie  1984 
 Onderlinge Competitie Le Damier Bruxellois  Belgie  1983 
 Onderlinge Competitie Le Damier Bruxellois  Belgie  1982 
 Onderlinge Competitie Le Damier Bruxellois  Belgie  1980 
 Onderlinge Competitie Le Damier Bruxellois   Belgie  1978 
 Onderlinge Competitie Le Damier Bruxellois   Belgie  1977 
 Onderlinge Competitie Le Damier Bruxellois   Belgie  1976 
 Onderlinge Competitie Le Damier Bruxellois   Belgie  1975 
 Onderlinge Competitie Le Damier Bruxellois   Belgie  1974 
 Onderlinge Competitie Le Damier Bruxellois   Belgie  1973 
 Onderlinge Competitie Le Damier Bruxellois   Belgie  1972 
 Onderlinge Competitie Le Damier Bruxellois   Belgie  1971 
 Onderlinge Competitie Le Damier Bruxellois   Belgie  1970 
 Onderlinge Competitie Le Damier Bruxellois   Belgie  1969 
 Onderlinge Competitie Le Damier Bruxellois   Belgie  1968 
 Onderlinge Competitie Le Damier Bruxellois   Belgie  1967 
 Onderlinge Competitie Le Damier Bruxellois   Belgie  1966 
 Onderlinge Competitie Le Damier Bruxellois  Belgie  1965 
 Onderlinge Competitie Le Damier Bruxellois  Belgie  1964 
 Onderlinge Competitie Le Damier Bruxellois  Belgie  1963 
 Onderlinge Competitie Le Damier Bruxellois  Belgie  1962 
 Onderlinge Competitie Le Damier Bruxellois  Belgie  1961 
 Onderlinge Competitie Le Damier Bruxellois  Belgie  1960 
 Onderlinge Competitie Le Damier Bruxellois  Belgie  1959 
 Onderlinge Competitie Le Damier Bruxellois Blitz  Belgie  1978 
 Onderlinge Competitie Le Damier Bruxellois Blitz  Belgie  1977 
 Onderlinge Competitie Le Damier Bruxellois Blitz  Belgie  1975 
 Onderlinge Competitie Le Damier Bruxellois Blitz  Belgie  1974 
 Onderlinge Competitie Le Damier Bruxellois Blitz  Belgie  1968 
 Onderlinge Competitie Le Damier Bruxellois Blitz  Belgie  1967 
 Onderlinge Competitie Le Damier Bruxellois Blitz  Belgie  1966 
 Onderlinge Competitie Le Damier Bruxellois Zomertoernooi  Belgie  1959 
 Onderlinge Competitie Le Damier Liégeois  Belgie  1927 
 Onderlinge Competitie Le Damier Liégeois (Herfst)  Belgie  1925 
 Onderlinge Competitie Le Damier Liégeois (Pasen)  Belgie  1926 
 Onderlinge Competitie Le Damier Liégeois (zomer)  Belgie  1925 
 Onderlinge Competitie Lierse Damkring  Belgie  1981 
 Onderlinge Competitie Lierse Damkring  Belgie  1980 
 Onderlinge Competitie Lierse Damkring  Belgie  1979 
 Onderlinge Competitie Lierse Damkring  Belgie  1978 
 Onderlinge Competitie Lierse Damkring  Belgie  1977 
 Onderlinge Competitie LTC Hasselt  Belgie  1977 
 Onderlinge Competitie LTC Hasselt  Belgie  1973 
 Onderlinge Competitie LTC Hasselt Blitz  Belgie  1980 
 Onderlinge Competitie Mosan Luik  Belgie  1998 
 Onderlinge Competitie Mosan Luik  Belgie  1993 
 Onderlinge Competitie Mosan Luik  Belgie  1992 
 Onderlinge Competitie Mosan Luik  Belgie  1991 
 Onderlinge Competitie Mosan Luik  Belgie  1990 
 Onderlinge Competitie Mosan Luik  Belgie  1988 
 Onderlinge Competitie Mosan Luik  Belgie  1987 
 Onderlinge Competitie Mosan Luik  Belgie  1983 
 Onderlinge Competitie Mosan Luik  Belgie  1982 
 Onderlinge Competitie Mosan Luik  Belgie  1979 
 Onderlinge Competitie Mosan Luik  Belgie  1978 
 Onderlinge Competitie Mosan Luik  Belgie  1977 
 Onderlinge Competitie Mosan Luik  Belgie  1976 
 Onderlinge Competitie Mosan Luik  Belgie  1975 
 Onderlinge Competitie Mosan Luik  Belgie  1974 
 Onderlinge Competitie Mosan Luik  Belgie  1966 
 Onderlinge Competitie Mosan Luik  Belgie  1965 
 Onderlinge Competitie Mosan Luik  Belgie  1963 
 Onderlinge Competitie Mosan Luik  Belgie  1962 
 Onderlinge Competitie Mosan Luik  Belgie  1961 
 Onderlinge Competitie Mosan Luik  Belgie  1939 
 Onderlinge Competitie Mosan Luik  Belgie  1938 
 Onderlinge Competitie Mosan Luik Beker  Belgie  1990 
 Onderlinge Competitie Mosan Luik Blitz  Belgie  1983 
 Onderlinge Competitie Mosan Luik Blitz  Belgie  1976 
 Onderlinge Competitie Mosan Luik Blitz  Belgie  1974 
 Onderlinge Competitie Mosan Luik Blitz  Belgie  1966 
 Onderlinge Competitie Mosan Luik Blitz  Belgie  1938 
 Onderlinge Competitie Mosan Luik Handicaptoernooi  Belgie  1959 
 Onderlinge Competitie Opgrimbie  Belgie  1984 
 Onderlinge Competitie Opgrimbie Blitz  Belgie  1984 
 Onderlinge Competitie Peer  Belgie  1983 
 Onderlinge Competitie Peer  Belgie  1982 
 Onderlinge Competitie Peer  Belgie  1981 
 Onderlinge Competitie Peer  Belgie  1980 
 Onderlinge Competitie Peer Blitz  Belgie  1983 
 Onderlinge Competitie Peer Blitz  Belgie  1982 
 Onderlinge Competitie Peer Blitz  Belgie  1981 
 Onderlinge Competitie Peer buiten competitie  Belgie  1983 
 Onderlinge Competitie Peer buiten competitie  Belgie  1982 
 Onderlinge Competitie Peer Rapid/Blitz  Belgie  1983 
 Onderlinge Competitie R.V.A. Antwerpen  Belgie  1984 
 Onderlinge Competitie R.V.A. Antwerpen  Belgie  1983 
 Onderlinge Competitie R.V.A. Antwerpen  Belgie  1981 
 Onderlinge Competitie R.V.A. Antwerpen  Belgie  1980 
 Onderlinge Competitie R.V.A. Antwerpen Blitz  Belgie  1984 
 Onderlinge Competitie R.V.A. Antwerpen Blitz  Belgie  1983 
 Onderlinge Competitie R.V.A. Antwerpen Blitz  Belgie  1981 
 Onderlinge Competitie R.V.A. Antwerpen Blitz  Belgie  1980 
 Onderlinge Competitie Rotonde Gent  Belgie  1981 
 Onderlinge Competitie Rotonde Gent  Belgie  1980 
 Onderlinge Competitie Rotonde Gent  Belgie  1979 
 Onderlinge Competitie Rotonde Gent  Belgie  1977 
 Onderlinge Competitie Rotonde Gent  Belgie  1976 
 Onderlinge Competitie Rotonde Gent Blitz  Belgie  1980 
 Onderlinge Competitie Rotonde Gent Blitz  Belgie  1979 
 Onderlinge Competitie Rotonde Gent Blitz  Belgie  1977 
 Onderlinge Competitie Rotonde Gent Blitz  Belgie  1976 
 Onderlinge Competitie Sint-Truiden  Belgie  1981 
 Onderlinge Competitie Sint-Truiden  Belgie  1980 
 Onderlinge Competitie Sint-Truiden Blitz  Belgie  1980 
 Onderlinge Competitie Sleepdienst Antwerpen  Belgie  1981 
 Onderlinge Competitie Sleepdienst Antwerpen  Belgie  1980 
 Onderlinge Competitie Sleepdienst Antwerpen Blitz  Belgie  1981 
 Onderlinge Competitie Sleepdienst Antwerpen Blitz  Belgie  1980 
 Onderlinge Competitie sneldammen  GDC Goes  1975 
 Onderlinge Competitie Tubize  Belgie  1992 
 Onderlinge Competitie Wit-Zwart Gent  Belgie  1981 
 Onderlinge Competitie Wit-Zwart Gent  Belgie  1980 
 Onderlinge Competitie Wit-Zwart Gent  Belgie  1979 
 Onderlinge Competitie Wit-Zwart Gent  Belgie  1977 
 Onderlinge Competitie Wit-Zwart Gent  Belgie  1976 
 Onderlinge Competitie Wit-Zwart Gent  Belgie  1975 
 Onderlinge Competitie Wit-Zwart Gent Blitz  Belgie  1980 
 Onderlinge Competitie Wit-Zwart Gent Blitz  Belgie  1977 
 Onderlinge Competitie Wit-Zwart Gent Blitz  Belgie  1976 
 Onderlinge Competitie Wit-Zwart Gent Blitz  Belgie  1975 
 Onderlinge Competitie Wit-Zwart Gent lentetoernooi  Belgie  1980 
 Onderlinge Competitie Wit-Zwart Gent nieuwjaarstoernooi   Belgie  1976 
 Onderlinge Competitie Zwartberg  Belgie  1990 
 Onderlinge Damclub BEL interneringskamp Harderwijk  Belgie  1916 
 Oost-Vlaams kampioenschap  Belgie  1990 
 Oost-Vlaams kampioenschap  Belgie  1988 
 Oost-Vlaams kampioenschap Blitz  Belgie  1989 
 Oosteuropees Zonetoernooi  Buitenland  1994 
 Oosteuropees Zonetoernooi  Buitenland  1992 
 Oosteuropees Zonetoernooi  Buitenland  1981 
 Oosteuropees Zonetoernooi Riga  Buitenland  1980 
 Oosteuropees Zonetoernooi Sochi  Buitenland  1983 
 Open  De Schijf Roosendaal  1998 
 Open  De Schijf Roosendaal  1993 
 Open  Gorredijk  1999 
 Open  Gorredijk  1998 
 Open  Gorredijk  1997 
 Open  Gorredijk  1996 
 Open  Gorredijk  1995 
 Open  Gorredijk  1994 
 Open  Gorredijk  1993 
 Open  Gorredijk  1992 
 Open  Polen  1998 
 Open  Polen  1996 
 Open  Polen  1993 
 Open 1 kl  BDV Bergen op Zoom  1999 
 Open 1 kl  BDV Bergen op Zoom  1998 
 Open 1 kl  BDV Bergen op Zoom  1996 
 Open 1 kl  BDV Bergen op Zoom  1994 
 Open 1 kl  BDV Bergen op Zoom  1993 
 Open 1 kl  BDV Bergen op Zoom  1991 
 Open 1 kl  BDV Bergen op Zoom  1990 
 Open 1 kl  BDV Bergen op Zoom  1989 
 Open 1 kl  BDV Bergen op Zoom  1988 
 Open 1 kl  BDV Bergen op Zoom  1986 
 Open 1 kl  BDV Bergen op Zoom  1984 
 Open 1 kl  BDV Bergen op Zoom  1983 
 Open 1 kl  BDV Bergen op Zoom  1982 
 Open 1 kl  BDV Bergen op Zoom  1980 
 Open 1 kl  BDV Bergen op Zoom  1979 
 Open 1 kl  BDV Bergen op Zoom  1978 
 Open 1 kl  De Schijf Roosendaal  1999 
 Open 1 kl  De Schijf Roosendaal  1997 
 Open 1 kl  De Schijf Roosendaal  1996 
 Open 1 kl  De Schijf Roosendaal  1995 
 Open 1 kl  De Schijf Roosendaal  1994 
 Open 1 kl  De Schijf Roosendaal  1992 
 Open 1 kl  De Schijf Roosendaal  1991 
 Open 1 kl  De Schijf Roosendaal  1990 
 Open 1 kl  De Schijf Roosendaal  1989 
 Open 1 kl snel  De Schijf Roosendaal  1996 
 Open 2 kl  BDV Bergen op Zoom  1996 
 Open 2 kl  BDV Bergen op Zoom  1993 
 Open 2 kl  BDV Bergen op Zoom  1991 
 Open 2 kl  BDV Bergen op Zoom  1990 
 Open 2 kl  BDV Bergen op Zoom  1984 
 Open Computertoernooi Cannes  Rapid CCD  1997 
 Open Damkampioenschap van Leeuwarden  PFDB  1993 
 Open Damkampioenschap van Leeuwarden  PFDB  1992 
 Open Damkampioenschap van Leeuwarden  PFDB  1991 
 Open Damkampioenschap van Leeuwarden  PFDB  1990 
 Open Damkampioenschap van Leeuwarden  PFDB  1989 
 Open Damkampioenschap van Leeuwarden  PFDB  1988 
 Open Damkampioenschap van Leeuwarden  PFDB  1987 
 Open Damkampioenschap van Leeuwarden  PFDB  1986 
 Open Damkampioenschap van Leeuwarden  PFDB  1985 
 Open Damkampioenschap van Leeuwarden  PFDB  1984 
 Open H kl  BDV Bergen op Zoom  1999 
 Open H kl  BDV Bergen op Zoom  1998 
 Open H kl  BDV Bergen op Zoom  1996 
 Open H kl  BDV Bergen op Zoom  1994 
 Open H kl  BDV Bergen op Zoom  1993 
 Open H kl  BDV Bergen op Zoom  1991 
 Open H kl  BDV Bergen op Zoom  1990 
 Open H kl  BDV Bergen op Zoom  1989 
 Open H kl  BDV Bergen op Zoom  1988 
 Open H kl  BDV Bergen op Zoom  1986 
 Open H kl  BDV Bergen op Zoom  1984 
 Open H kl  BDV Bergen op Zoom  1983 
 Open H kl  BDV Bergen op Zoom  1982 
 Open H kl  BDV Bergen op Zoom  1980 
 Open H kl  BDV Bergen op Zoom  1979 
 Open H kl  De Schijf Roosendaal  1999 
 Open H kl  De Schijf Roosendaal  1997 
 Open H kl  De Schijf Roosendaal  1996 
 Open H kl  De Schijf Roosendaal  1995 
 Open H kl  De Schijf Roosendaal  1994 
 Open H kl  De Schijf Roosendaal  1992 
 Open H kl  De Schijf Roosendaal  1991 
 Open H kl  De Schijf Roosendaal  1990 
 Open H kl  De Schijf Roosendaal  1989 
 Open H kl snel  De Schijf Roosendaal  1996 
 Open kampioenschap Mosan Luik   Belgie  1975 
 Open Kampioenschap van  ADG Amersfoort  1995 
 Open Kampioenschap van  ADG Amersfoort  1993 
 Open Kampioenschap van  ADG Amersfoort  1992 
 Open Kampioenschap van  ADG Amersfoort  1991 
 Open Kampioenschap van  ADG Amersfoort  1990 
 Open Kampioenschap van  ADG Amersfoort  1989 
 Open Kampioenschap van Nederland  KNDB  1979 
 Open NK Computerprogramma s  Gewoon CCD  1999 
 Open NK Computerprogramma s  Gewoon CCD  1998 
 Open NK Computerprogramma s  Gewoon CCD  1997 
 Open NK Computerprogramma s  Gewoon CCD  1996 
 Open NK Computerprogramma s  Gewoon CCD  1995 
 Open NK Computerprogramma s  Gewoon CCD  1994 
 Open NK Computerprogramma s  Gewoon CCD  1993 
 Open NK Computerprogramma s  Gewoon CCD  1992 
 Open NK Computerprogramma s  Gewoon CCD  1991 
 Open NK Computerprogramma s  Gewoon CCD  1990 
 Open NK Computerprogramma s  Gewoon CCD  1989 
 Open NK Computerprogramma s  Gewoon CCD  1988 
 Open NK Computerprogramma s  Gewoon CCD  1987 
 Open NK Computerprogramma s  Oefen CCD  1987 
 Open NK Computerprogramma s  Rapid CCD  1989 
 Open NK Computerprogramma s  Rapid CCD  1988 
 Open NK Computerprogramma s  Rapid CCD  1987 
 Open snel  BDV Bergen op Zoom  1999 
 Open sneldammen  De Schijf Roosendaal  1998 
 Open sneldammen  De Schijf Roosendaal  1997 
 Open sneldammen  De Schijf Roosendaal  1994 
 Open sneldammen  De Schijf Roosendaal  1993 
 Ordina Open  GDB  1999 
 Oudejaars Sneldamtoernooi  IJmuiden  1997 
 Oudejaars Sneldamtoernooi  IJmuiden  1996 
 Oudejaars Sneldamtoernooi  IJmuiden  1995 
 Oudejaars Sneldamtoernooi  IJmuiden  1994 
 Oudejaars Sneldamtoernooi  IJmuiden  1993 
 Oudejaars Sneldamtoernooi  IJmuiden  1992 
 Oudejaars Sneldamtoernooi  IJmuiden  1991 
 Oudejaars Sneldamtoernooi  IJmuiden  1990 
 Oudejaars Sneldamtoernooi van  IJmuiden  1989 
 Oudejaars Sneldamtoernooi van  IJmuiden  1988 
 Oudjaarsdammen  Huizum  1989 
 Oudjaarsdammen  Huizum  1988 
 Paasdammen  Huizum  1987 
 Paasdammen  Huizum  1986 
 Paasdammen  Huizum  1984 
 Paastoernooi Amsterdam  PNHDB  2000 
 Paastoernooi Amsterdam  PNHDB  1999 
 Paastoernooi Amsterdam  PNHDB  1998 
 Paastoernooi Amsterdam  PNHDB  1997 
 Paastoernooi Amsterdam  PNHDB  1992 
 Paastoernooi Amsterdam  PNHDB  1990 
 Paastoernooi Amsterdam  PNHDB  1989 
 Paastoernooi Amsterdam  PNHDB  1985 
 Palanga  Buitenland  1991 
 Panamerikaans Jeugdkampioenschap Curacao  Buitenland  1996 
 Panamerikaans Kampioenschap Aguas de Lindoia  Buitenland  1995 
 Panamerikaans Kampioenschap Amparo  Buitenland  1987 
 Panamerikaans Kampioenschap Goiania  Buitenland  1993 
 Panamerikaans Kampioenschap Ituiutaba  Buitenland  1985 
 Panamerikaans Kampioenschap Paramaribo  Buitenland  1997 
 Panamerikaans Kampioenschap Paramaribo  Buitenland  1980 
 Panamerikaans Kampioenschap Philadelphia  Buitenland  1983 
 Panamerikaans Kampioenschap Port-au-Prince  Buitenland  1981 
 Panamerikaans Kampioenschap Willemstad  Buitenland  1999 
 Panamerikaans Kampioenschap Willemstad  Buitenland  1992 
 Panamerikaans Teamkampioenschap  Buitenland  1996 
 Paramaribo NAKS  Buitenland  1969 
 Parijs  Buitenland  1910 
 Parijs  Buitenland  1909 
 Parijs  Buitenland  1900 
 Parijs  Buitenland  1894 
 Parijs  Buitenland  1891 
 Parijs kampioenschap  Frankrijk  1970 
 Parijs kampioenschap  Frankrijk  1969 
 Parijs Open  Buitenland  1994 
 Parijs Open  Buitenland  1992 
 Parijs Open  Buitenland  1986 
 Parijs Open  Buitenland  1985 
 Parijs Open  Buitenland  1984 
 Parthenay  Buitenland  1996 
 Parthenay  Buitenland  1994 
 Parthenay  Buitenland  1993 
 Parthenay  Buitenland  1991 
 Parthenay  Buitenland  1990 
 Persoonlijk Kampioenschap  DFS  2000 
 Persoonlijk Kampioenschap  DFS  1999 
 Persoonlijk Kampioenschap  DFS  1998 
 Persoonlijk Kampioenschap  DFS  1997 
 Persoonlijk Kampioenschap  DFS  1996 
 Persoonlijk Kampioenschap  DFS  1995 
 Persoonlijk Kampioenschap  DFS  1994 
 Persoonlijk Kampioenschap  DFS  1993 
 Persoonlijk Kampioenschap  DFS  1992 
 Persoonlijk Kampioenschap  DFS  1991 
 Persoonlijk Kampioenschap  DFS  1990 
 Pinocchio-toernooi Waalwijk  PNDB  1973 
 Prijs George Havaert  Belgie  1965 
 Priva Toernooi  WHDB  1970 
 Promotiecompetitie NC  KNDB  1987 
 Promotieklasse Kampioenschap van  Belgie  1977 
 Promotieklasse Kampioenschap van  Belgie  1976 
 Promotieklasse Provinciale Clubcompetitie  PNHDB  1990 
 Propagandadag Ben Springer Luik  Belgie  1926 
 Provinciaal Brabants Kampioenschap  PNDB  1977 
 Provinciaal Brabants Kampioenschap 1e klasse  PNDB  1978 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  PFDB  2000 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  PNDB  2000 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  PFDB  1999 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  PNDB  1999 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  PFDB  1998 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  PNDB  1998 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  PFDB  1997 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  PNDB  1997 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  PFDB  1996 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  PNDB  1996 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  PFDB  1995 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  PNDB  1995 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  PFDB  1994 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  PNDB  1994 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  PFDB  1993 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  PNDB  1993 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  PFDB  1992 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  PNDB  1992 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  PFDB  1991 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  PNDB  1991 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  PNHDB  1991 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  PFDB  1990 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  PNDB  1990 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  PFDB  1989 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  PNDB  1989 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  PFDB  1988 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  PNDB  1988 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  PFDB  1987 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  PFDB  1987 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  PNDB  1987 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  PFDB  1986 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  PNDB  1986 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  PNHDB  1986 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  PFDB  1985 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  PNDB  1985 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  PFDB  1984 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  PNDB  1984 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  PNDB  1983 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  PNDB  1982 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  PFDB  1981 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  PNDB  1981 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  PNHDB  1981 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  GDB  1980 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  PGD  1980 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  PNDB  1980 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  PFDB  1979 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  PNDB  1979 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  PFDB  1978 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  PFDB  1977 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  PNDB  1977 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  PFDB  1976 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  PNDB  1976 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  PNDB  1975 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  PFDB  1974 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  PNDB  1974 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  PNDB  1973 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  PNDB  1972 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  PNDB  1971 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  PFDB  1970 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  PNDB  1970 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  PNDB  1969 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  PNDB  1968 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  PNDB  1967 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  PFDB  1966 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  PNDB  1966 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  PFDB  1965 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  PNDB  1965 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  PFDB  1964 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  PNDB  1964 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  PFDB  1961 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  PFDB  1960 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  PFDB  1954 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap Asp - Pup  PFDB  1994 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap Aspiranten  GDB  1987 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap Aspiranten  GDB  1986 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap Aspiranten  PFDB  1985 
 Provinciaal Kampioenschap  PNDB  2000 
 Provinciaal Kampioenschap  GDB  1999 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  1999 
 Provinciaal Kampioenschap  PNDB  1999 
 Provinciaal Kampioenschap  PNHDB  1999 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  1998 
 Provinciaal Kampioenschap  PNDB  1998 
 Provinciaal Kampioenschap  PNHDB  1998 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  1997 
 Provinciaal Kampioenschap  PNDB  1997 
 Provinciaal Kampioenschap  PNHDB  1997 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  1996 
 Provinciaal Kampioenschap  PNDB  1996 
 Provinciaal Kampioenschap  PNHDB  1996 
 Provinciaal Kampioenschap  GDB  1995 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  1995 
 Provinciaal Kampioenschap  PNDB  1995 
 Provinciaal Kampioenschap  PNHDB  1995 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  1994 
 Provinciaal Kampioenschap  PNDB  1994 
 Provinciaal Kampioenschap  PNHDB  1994 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  1993 
 Provinciaal Kampioenschap  PNDB  1993 
 Provinciaal Kampioenschap  PNHDB  1993 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  1992 
 Provinciaal Kampioenschap  PNDB  1992 
 Provinciaal Kampioenschap  PNHDB  1992 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  1991 
 Provinciaal Kampioenschap  PNDB  1991 
 Provinciaal Kampioenschap  PNHDB  1991 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  1990 
 Provinciaal Kampioenschap  PNDB  1990 
 Provinciaal Kampioenschap  PNHDB  1990 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  1989 
 Provinciaal Kampioenschap  PNDB  1989 
 Provinciaal Kampioenschap  PNHDB  1989 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  1988 
 Provinciaal Kampioenschap  PNDB  1988 
 Provinciaal Kampioenschap  PNHDB  1988 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  1987 
 Provinciaal Kampioenschap  PNDB  1987 
 Provinciaal Kampioenschap  PNHDB  1987 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  1986 
 Provinciaal Kampioenschap  PNDB  1986 
 Provinciaal Kampioenschap  PNHDB  1986 
 Provinciaal Kampioenschap  GDB  1985 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  1985 
 Provinciaal Kampioenschap  PGD  1985 
 Provinciaal Kampioenschap  PLDB  1985 
 Provinciaal Kampioenschap  PNDB  1985 
 Provinciaal Kampioenschap  PODB  1985 
 Provinciaal Kampioenschap  PZDB  1985 
 Provinciaal Kampioenschap  UPDB  1985 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  1984 
 Provinciaal Kampioenschap  PNDB  1984 
 Provinciaal Kampioenschap  PNHDB  1984 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  1983 
 Provinciaal Kampioenschap  PNDB  1983 
 Provinciaal Kampioenschap  PNHDB  1983 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  1982 
 Provinciaal Kampioenschap  PNDB  1982 
 Provinciaal Kampioenschap  PNHDB  1982 
 Provinciaal Kampioenschap  PNDB  1981 
 Provinciaal Kampioenschap  PNHDB  1981 
 Provinciaal Kampioenschap  DDB  1980 
 Provinciaal Kampioenschap  GDB  1980 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  1980 
 Provinciaal Kampioenschap  PGD  1980 
 Provinciaal Kampioenschap  PNDB  1980 
 Provinciaal Kampioenschap  PNHDB  1980 
 Provinciaal Kampioenschap  PODB  1980 
 Provinciaal Kampioenschap  PZDB  1980 
 Provinciaal Kampioenschap  UPDB  1980 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  1979 
 Provinciaal Kampioenschap  PNDB  1979 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  1978 
 Provinciaal Kampioenschap  PNDB  1978 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  1977 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  1976 
 Provinciaal Kampioenschap  PNDB  1976 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  1975 
 Provinciaal Kampioenschap  PNDB  1975 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  1974 
 Provinciaal Kampioenschap  PNDB  1974 
 Provinciaal Kampioenschap  PNHDB  1974 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  1973 
 Provinciaal Kampioenschap  PNDB  1973 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  1972 
 Provinciaal Kampioenschap  PNDB  1972 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  1971 
 Provinciaal Kampioenschap  PNDB  1971 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  1970 
 Provinciaal Kampioenschap  PNDB  1970 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  1969 
 Provinciaal Kampioenschap  PNDB  1969 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  1968 
 Provinciaal Kampioenschap  PNDB  1968 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  1967 
 Provinciaal Kampioenschap  PNDB  1967 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  1966 
 Provinciaal Kampioenschap  PNDB  1966 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  1965 
 Provinciaal Kampioenschap  PNDB  1965 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  1964 
 Provinciaal Kampioenschap  PNDB  1964 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  1963 
 Provinciaal Kampioenschap  PNDB  1963 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  1962 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  1961 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  1960 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  1959 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  1958 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  1957 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  1956 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  1955 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  1954 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  1953 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  1952 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  1951 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  1950 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  1949 
 Provinciaal Kampioenschap  PNHDB  1949 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  1948 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  1947 
 Provinciaal Kampioenschap  PNHDB  1947 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  1938 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  1932 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  1931 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  1929 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  1928 
 Provinciaal Kampioenschap 1e klasse  PNDB  1999 
 Provinciaal Kampioenschap 1e klasse  PNDB  1998 
 Provinciaal Kampioenschap 1e klasse  PNDB  1997 
 Provinciaal Kampioenschap 1e klasse  PNDB  1995 
 Provinciaal Kampioenschap 1e klasse  PNDB  1992 
 Provinciaal Kampioenschap 1e klasse  PNDB  1991 
 Provinciaal Kampioenschap 1e klasse  PNDB  1990 
 Provinciaal Kampioenschap 1e klasse  PFDB  1985 
 Provinciaal Kampioenschap 1e klasse  PFDB  1984 
 Provinciaal Kampioenschap 1e klasse  UPDB  1972 
 Provinciaal Kampioenschap Clubviertallen  PFDB  1999 
 Provinciaal Kampioenschap Clubviertallen  PFDB  1998 
 Provinciaal Kampioenschap Clubviertallen  PFDB  1997 
 Provinciaal Kampioenschap Clubviertallen  PFDB  1996 
 Provinciaal Kampioenschap Clubviertallen  PFDB  1995 
 Provinciaal Kampioenschap Clubviertallen  PFDB  1994 
 Provinciaal Kampioenschap Clubviertallen  PFDB  1993 
 Provinciaal Kampioenschap Clubviertallen  PFDB  1992 
 Provinciaal Kampioenschap Clubviertallen  PFDB  1991 
 Provinciaal Kampioenschap Clubviertallen  PFDB  1990 
 Provinciaal Kampioenschap Clubviertallen  PFDB  1989 
 Provinciaal Kampioenschap Clubviertallen  PFDB  1987 
 Provinciaal Kampioenschap Clubviertallen  PFDB  1985 
 Provinciaal Meisjeskampioenschap  PFDB  1997 
 Provinciaal Meisjeskampioenschap  PFDB  1996 
 Provinciaal Meisjeskampioenschap  PFDB  1996 
 Provinciaal Meisjeskampioenschap  PFDB  1994 
 Provinciaal Meisjeskampioenschap  PFDB  1993 
 Provinciaal Meisjeskampioenschap  PFDB  1992 
 Provinciaal Meisjeskampioenschap  PFDB  1990 
 Provinciaal Meisjeskampioenschap  PFDB  1989 
 Provinciaal Meisjeskampioenschap  PFDB  1988 
 Provinciaal Meisjeskampioenschap  PFDB  1987 
 Provinciaal Meisjeskampioenschap  PFDB  1986 
 Provinciaal Meisjeskampioenschap  PFDB  1985 
 Provinciaal Sneldamkampioenschap  PZDB  1975 
 Provinciaal Vrouwenkampioenschap  PNDB  1991 
 Provinciaal Vrouwenkampioenschap  PFDB  1989 
 Provinciaal Vrouwenkampioenschap  PFDB  1988 
 Provinciaal Vrouwenkampioenschap  PFDB  1987 
 Provinciaal Vrouwenkampioenschap  PFDB  1986 
 Provinciaal Vrouwenkampioenschap  PFDB  1985 
 Provinciaal Vrouwenkampioenschap  PFDB  1984 
 Provinciaal Vrouwenkampioenschap  PFDB  1983 
 Provinciaal Vrouwenkampioenschap  PNDB  1980 
 Provinciaal Vrouwenkampioenschap  PNDB  1979 
 Provinciaal Vrouwenkampioenschap  PNDB  1978 
 Provinciale Clubcompetitie  PFDB  2000 
 Provinciale Clubcompetitie  PNDB  2000 
 Provinciale Clubcompetitie  PNHDB  2000 
 Provinciale Clubcompetitie  PFDB  1999 
 Provinciale Clubcompetitie  PNDB  1999 
 Provinciale Clubcompetitie  PNHDB  1999 
 Provinciale Clubcompetitie   GDB  1998 
 Provinciale Clubcompetitie  PFDB  1998 
 Provinciale Clubcompetitie  PNDB  1998 
 Provinciale Clubcompetitie  PNHDB  1998 
 Provinciale Clubcompetitie  PFDB  1997 
 Provinciale Clubcompetitie  PNDB  1997 
 Provinciale Clubcompetitie  PNHDB  1997 
 Provinciale Clubcompetitie  PFDB  1996 
 Provinciale Clubcompetitie  PNDB  1996 
 Provinciale Clubcompetitie  PNHDB  1996 
 Provinciale Clubcompetitie  PFDB  1995 
 Provinciale Clubcompetitie  PNDB  1995 
 Provinciale Clubcompetitie  PNHDB  1995 
 Provinciale Clubcompetitie  GDB  1994 
 Provinciale Clubcompetitie  PFDB  1994 
 Provinciale Clubcompetitie  PNDB  1994 
 Provinciale Clubcompetitie  PNHDB  1994 
 Provinciale Clubcompetitie  PFDB  1993 
 Provinciale Clubcompetitie  PNDB  1993 
 Provinciale Clubcompetitie  PNHDB  1993 
 Provinciale Clubcompetitie  WHDB  1993 
 Provinciale Clubcompetitie  PFDB  1992 
 Provinciale Clubcompetitie  PNDB  1992 
 Provinciale Clubcompetitie  PNHDB  1992 
 Provinciale Clubcompetitie  PFDB  1991 
 Provinciale Clubcompetitie  PNDB  1991 
 Provinciale Clubcompetitie  PNHDB  1991 
 Provinciale Clubcompetitie  PFDB  1990 
 Provinciale Clubcompetitie  PNDB  1990 
 Provinciale Clubcompetitie  PNHDB  1990 
 Provinciale Clubcompetitie  PFDB  1989 
 Provinciale Clubcompetitie  PNDB  1989 
 Provinciale Clubcompetitie  PNHDB  1989 
 Provinciale Clubcompetitie  PFDB  1988 
 Provinciale Clubcompetitie  PNDB  1988 
 Provinciale Clubcompetitie  PNHDB  1988 
 Provinciale Clubcompetitie  PFDB  1987 
 Provinciale Clubcompetitie  PNDB  1987 
 Provinciale Clubcompetitie  PNHDB  1987 
 Provinciale Clubcompetitie  PFDB  1986 
 Provinciale Clubcompetitie  PNDB  1986 
 Provinciale Clubcompetitie  PNHDB  1986 
 Provinciale Clubcompetitie  PFDB  1985 
 Provinciale Clubcompetitie  PNDB  1985 
 Provinciale Clubcompetitie  PNHDB  1985 
 Provinciale Clubcompetitie  PNDB  1984 
 Provinciale Clubcompetitie  PFDB  1983 
 Provinciale Clubcompetitie  PNDB  1983 
 Provinciale Clubcompetitie  PNHDB  1983 
 Provinciale Clubcompetitie  PNDB  1982 
 Provinciale Clubcompetitie  PNHDB  1982 
 Provinciale Clubcompetitie  PNDB  1981 
 Provinciale Clubcompetitie  PNHDB  1981 
 Provinciale Clubcompetitie  PNDB  1980 
 Provinciale Clubcompetitie  PNHDB  1980 
 Provinciale Clubcompetitie  PNDB  1979 
 Provinciale Clubcompetitie  PNDB  1978 
 Provinciale Clubcompetitie  PNDB  1977 
 Provinciale Clubcompetitie  PNDB  1976 
 Provinciale Clubcompetitie  PNDB  1975 
 Provinciale Clubcompetitie  PNDB  1974 
 Provinciale Clubcompetitie  PNDB  1973 
 Provinciale Clubcompetitie  PNDB  1972 
 Provinciale Clubcompetitie  PNDB  1971 
 Provinciale Clubcompetitie  PNDB  1970 
 Provinciale Clubcompetitie  PNDB  1969 
 Provinciale Clubcompetitie  PNDB  1968 
 Provinciale Clubcompetitie  PNDB  1967 
 Provinciale Clubcompetitie  PNDB  1966 
 Provinciale Clubcompetitie  PNDB  1965 
 Provinciale Clubcompetitie  PNDB  1964 
 Provinciale Clubcompetitie  PNDB  1963 
 PTT Kampioenschap van Nederland  KNDB  1998 
 Rabenhaupttoernooi  PGD  1989 
 Rabenhaupttoernooi  PGD  1988 
 Rabenhaupttoernooi  PGD  1987 
 Rabenhaupttoernooi  PGD  1986 
 Rapid Barrages Finale Grandmasters Jakoetsk/Nijmegen  Buitenland  1995 
 Rapid Chizhov - Valneris Jakoetsk  Buitenland  1996 
 Rapid kampioenschap van  Belgie  2000 
 Rapid Tiebreak Finale Grandmasters Nijmegen  Buitenland  1995 
 Rapidbarrages Kandidatenmatch Chizhov - Baliakin  KNDB  1996 
 Rapidtoernooi  De Oldehove  2000 
 Rapidtoernooi  De Oldehove  1999 
 Rapidtoernooi  De Oldehove  1998 
 Rayonwedstrijden NK  KNDB  1987 
 Rayonwedstrijden NK  KNDB  1986 
 Rayonwedstrijden NK  KNDB  1985 
 Rayonwedstrijden NK  KNDB  1984 
 Rayonwedstrijden NK  KNDB  1983 
 Rayonwedstrijden NK  KNDB  1982 
 Rayonwedstrijden NK  KNDB  1981 
 Rayonwedstrijden NK  KNDB  1980 
 Rayonwedstrijden NK  KNDB  1979 
 Rayonwedstrijden NK  KNDB  1978 
 Rayonwedstrijden NK  KNDB  1977 
 Rayonwedstrijden NK  KNDB  1976 
 Rayonwedstrijden NK  KNDB  1975 
 Rayonwedstrijden NK  KNDB  1971 
 Rayonwedstrijden NK  KNDB  1970 
 Rayonwedstrijden NK  KNDB  1969 
 Rayonwedstrijden NK  KNDB  1968 
 Rayonwedstrijden NK  KNDB  1967 
 Rayonwedstrijden NK AtmD  KNDB  1980 
 Rayonwedstrijden NK Groep Zuid  KNDB  1976 
 RDG Jubileumtoernooi  ZHDB  1989 
 RDG Toernooi  WHDB  1969 
 RDG Toernooi  WHDB  1967 
 RDG Toernooi  WHDB  1965 
 Riga Open  Buitenland  1989 
 Rondje Goffert Nijmegen Open  GDB  1989 
 Rondje Goffert Nijmegen Open  GDB  1988 
 Rondje Goffert Nijmegen Open  GDB  1987 
 Rondje Goffert Nijmegen Open  GDB  1986 
 Rondje Goffert Nijmegen Open  GDB  1985 
 Rotterdam  ZHDB  1893 
 Salou Open  Buitenland  1999 
 Salou Open  Buitenland  1998 
 Samarkand  Buitenland  1970 
 Samarkand  Buitenland  1969 
 Sandomierz  Buitenland  1989 
 Sandomierz  Buitenland  1988 
 Santa Claus  Huizum  1997 
 Schiedam - Minsk  ZHDB  1990 
 Selectietoernooi Brussel (halve finale van het kampioenschap van)  Belgie  1936 
 Selectietoernooi Kampioenschap van de  USSR  1983 
 Silver Pine Forest  Buitenland  1999 
 Simultaan (3 seances) J.W. van dartelen luik, Grivignée & Bressoux  Belgie  1946 
 Simultaan (blitz) Gent door Edmond Robbens  Belgie  1967 
 Simultaan A.K.W. Damme Antwerpen  Belgie  1925 
 Simultaan Antwerpen door Maurice Verleene  Belgie  1957 
 Simultaan Ben Springer Antwerpen  Belgie  1927 
 Simultaan Ben Springer te Mosan Luik  Belgie  1960 
 Simultaan Brabo Antwerpen door Hugo Verpoest  Belgie  1974 
 Simultaan Brabo Antwerpen door Hugo Verpoest  Belgie  1957 
 Simultaan Brabo Antwerpen door Oscar Verpoest  Belgie  1958 
 Simultaan Brabo Antwerpen door Oscar Verpoest  Belgie  1957 
 Simultaan Brabo Antwerpen door Roger Kleinmann  Belgie  1985 
 Simultaan Brabo Antwerpen door Roger Kleinmann  Belgie  1980 
 Simultaan Brussel door Hugo Verpoest  Belgie  1960 
 Simultaan Carré Cherattois door Tony Slaby  Belgie  1962 
 Simultaan Carré Cherattois door Tony Slaby  Belgie  1961 
 Simultaan Charleroi door Daniel Charles  Belgie  1982 
 Simultaan Damas Gent door Francois Duytschaever  Belgie  1974 
 Simultaan Damier Bruxellois door Oscar Verpoest  Belgie  1965 
 Simultaan Damier Carolo door Michel Grégoire  Belgie  1978 
 Simultaan Damier de Cinquantenaire Brussel door Michel Grégoire  Belgie  1981 
 Simultaan Damier de Cinquantenaire Brussel door Michel Grégoire  Belgie  1980 
 Simultaan Damier de la Woluwe door Maurice Verleene  Belgie  1977 
 Simultaan Damier Detaille Brussel door Albert Detaille  Belgie  1959 
 Simultaan Damier Senateur Wiard Brussel door Albert Detaille  Belgie  1959 
 Simultaan Damier Seraing door Arsène Magonette  Belgie  1979 
 Simultaan Damier Seraing door Léon Vaessen  Belgie  1980 
 Simultaan Damier Seraing door Léon Vaessen  Belgie  1978 
 Simultaan Damier Seraing door Michel Grégoire  Belgie  1978 
 Simultaan Damier Seraing door Michel Grégoire  Belgie  1977 
 Simultaan Damier Seraing door Raymond Picard  Belgie  1979 
 Simultaan Damier Tubizien door Jean-Claude Fabeck  Belgie  1981 
 Simultaan Dison Dames Club door Michel Grégoire  Belgie  1978 
 Simultaan Genk door Georges Dsinter  Belgie  1985 
 Simultaan Genk door Georges Dsinter  Belgie  1978 
 Simultaan Gent door Jean Maes  Belgie  1963 
 Simultaan Harm Wiersma Woluwe (Sint-Pierre)  Belgie  1973 
 Simultaan Herman de Jongh Antwerpen  Belgie  1925 
 Simultaan Isaac Buitenkant Brussel  Belgie  1927 
 Simultaan Isaac Buitenkant Evergem   Belgie  1928 
 Simultaan Isaac Buitenkant Kiel-Antwerpen  Belgie  1926 
 Simultaan Isaac Buitenkant Lier  Belgie  1928 
 Simultaan Iser Kouperman Bruxelles  Belgie  1979 
 Simultaan Jack de Haas Brussel  Belgie  1928 
 Simultaan Koning Dammas Gent door Jean Maes  Belgie  1965 
 Simultaan Koning Dammas Gent door Maurice Verleene  Belgie  1959 
 Simultaan Koning Dammas Gent door Oscar Verpoest  Belgie  1958 
 Simultaan Koning Dammas Gent door Robert de Smet  Belgie  1973 
 Simultaan Lanklaar door Georges Dsinter  Belgie  1978 
 Simultaan Le Damier Bruxellois door Michel Grégoire  Belgie  1981 
 Simultaan Le Damier Verleene Brussel door Albert Detaille  Belgie  1958 
 Simultaan Les Amis du jeu de dames Brussel door Albert Detaille  Belgie  1958 
 Simultaan Les Amis du jeu de dames Brussel door Hugo Verpoest  Belgie  1957 
 Simultaan Les Amis du jeu de dames Brussel door Maurice Verleene  Belgie  1957 
 Simultaan Louis Prijs Antwerpen  Belgie  1926 
 Simultaan Louis Prijs Kiel-Antwerpen  Belgie  1928 
 Simultaan Maurice Raichenbach Luik  Belgie  1939 
 Simultaan Mosan Luik door Joseph Demesmaecker  Belgie  1977 
 Simultaan Mosan Luik door Joseph Demesmaecker  Belgie  1967 
 Simultaan Mosan Luik door Léon Vaessen  Belgie  1961 
 Simultaan Mosan Luik door Léon Vaessen  Belgie  1937 
 Simultaan Mosan Luik door Michel Grégoire  Belgie  1983 
 Simultaan Mosan Luik door Tony Slaby  Belgie  1965 
 Simultaan Mosan Luik door Tony Slaby  Belgie  1963 
 Simultaan Ohain door Jean-Francois Gava  Belgie  1982 
 Simultaan Ohey door Jean Maes  Belgie  1982 
 Simultaan P. Kleute Jr. Antwerpen  Belgie  1926 
 Simultaan Rotonde Gent door Chris Piens  Belgie  1976 
 Simultaan Rotonde Gent door Georges van der Rol  Belgie  1976 
 Simultaan Serge de Groot Brussel  Belgie  1978 
 Simultaan Sleepdienstdoor Roger Kleinmann  Belgie  1976 
 Simultaan Sprimont door José Massoz  Belgie  1984 
 Simultaan Ton Sijbrands Berchem  Belgie  1982 
 Simultaan Wereldtentoonstelling Brussel door Albert Detaille  Belgie  1958 
 Soechoemi  Buitenland  1966 
 Sotsji  Buitenland  1965 
 Stadthouder Toernooi  PFDB  1990 
 Studentenkampioenschap van Nederland  PNHDB  1990 
 Studentenkampioenschap van Nederland  PNHDB  1989 
 Studentenkampioenschap van Nederland  PNHDB  1985 
 Suikertoernooi  PNHDB  1977 
 Suikertoernooi  PNHDB  1976 
 Suikertoernooi  PNHDB  1975 
 Suikertoernooi  PNHDB  1974 
 Suikertoernooi  PNHDB  1973 
 Suikertoernooi  PNHDB  1972 
 Suikertoernooi  PNHDB  1971 
 Suikertoernooi  PNHDB  1970 
 Suikertoernooi  PNHDB  1969 
 Tallinn  Buitenland  1999 
 Tallinn  Buitenland  1998 
 Tallinn  Buitenland  1997 
 Tallinn  Buitenland  1996 
 Tallinn  Buitenland  1995 
 Tallinn  Buitenland  1985 
 The Hague Open  WHDB  1999 
 The Hague Open  WHDB  1997 
 The Hague Open  WHDB  1996 
 The Hague Open NK  KNDB  1998 
 Toernooi der Kampioenen  Suriname  1968 
 Tournoi des loisiers et de vacances Charleroi  Belgie  2000 
 Tournoi des loisiers et de vacances Charleroi  Belgie  1999 
 Tournoi des loisiers et de vacances Charleroi  Belgie  1998 
 Tournoi des loisiers et de vacances Charleroi  Belgie  1997 
 Tournoi par correspondance Groupement Provincial Liégois  Belgie  1938 
 Trainingstoernooi Leeuwarden  PFDB  1968 
 Turkstra-toernooi  PFDB  1968 
 Turkstra-toernooi  PFDB  1966 
 Turkstra-toernooi  PFDB  1965 
 Twaalf Uren van Brussel  Belgie  2000 
 Twaalf Uren van Brussel  Belgie  1999 
 Twaalf Uren van Brussel  Belgie  1996 
 Twaalf Uren van Brussel  Belgie  1993 
 Twaalf Uren van Brussel  Belgie  1992 
 Twaalf Uren van Brussel  Belgie  1991 
 Twaalf Uren van Brussel  Belgie  1990 
 Twaalf Uren van Brussel  Belgie  1989 
 Twaalf Uren van Brussel  Belgie  1988 
 Twaalf Uren van Brussel  Belgie  1987 
 Twaalf Uren van Brussel  Belgie  1985 
 Twaalf Uren van Brussel  Belgie  1984 
 Twaalf Uren van Brussel  Belgie  1979 
 UK Clubviertallen  UPDB  1993 
 USSR - IJmuiden  Buitenland  1982 
 Vakbondskampioenschap  USSR  1989 
 VDSL-LFJD blitz  Belgie  1992 
 VDSL-LFJD blitz  Belgie  1990 
 VDSL-LFJD blitz (IR)  Belgie  1992 
 VDSL-LFJD blitz (IR)  Belgie  1990 
 Verleene - Verpoest O trainingsmatch WK  Belgie  1952 
 Verpoest O - Brouwers trainingsmatch WK  Belgie  1976 
 Vierkamp  Constant-Charlois Rotterdam  1938 
 Vierkamp  VAD Amsterdam  1927 
 Vierkamp Den Haag  ZHDB  1947 
 Vierkamp Dordrecht  ZHDB  1947 
 Vierkampen Paastoernooi Amsterdam  PNHDB  1985 
 Vilnius  Buitenland  1988 
 Vlaams Kampioenschap (HF voor BK 1983)  Belgie  1982 
 Vlaams Kampioenschap (Halve finale) van  Belgie  1985 
 Vlaams Kampioenschap (Halve finale) van  Belgie  1981 
 Vlaams Kampioenschap (HF voor BK 1981)  Belgie  1980 
 Vlaams Kampioenschap (HF voor BK 1984)  Belgie  1983 
 Vlaams Kampioenschap (HF voor BK 1985)  Belgie  1984 
 Vlaams kampioenschap Blitz  Belgie  1999 
 Vlaams kampioenschap Blitz  Belgie  1998 
 Vlaams kampioenschap Blitz  Belgie  1993 
 Vlaams kampioenschap Blitz  Belgie  1992 
 Vlaams kampioenschap Blitz  Belgie  1991 
 Vlaams kampioenschap Blitz  Belgie  1990 
 Vlaams kampioenschap Blitz  Belgie  1989 
 Vlaams kampioenschap Blitz  Belgie  1988 
 Vlaams kampioenschap Blitz  Belgie  1987 
 Vlaams kampioenschap Blitz  Belgie  1986 
 Vlaams kampioenschap Blitz  Belgie  1984 
 Vlaams kampioenschap Blitz  Belgie  1983 
 Vlaams kampioenschap Blitz  Belgie  1982 
 Vlaams kampioenschap Blitz  Belgie  1981 
 Vlaams kampioenschap Blitz (Jeugd)  Belgie  1993 
 Vlaamse interclub  Belgie  2000 
 Vlaamse interclub  Belgie  1997 
 Vlaamse interclub  Belgie  1993 
 Vlaamse interclub  Belgie  1992 
 Vlaamse interclub  Belgie  1991 
 Vlaamse interclub  Belgie  1990 
 Vlaamse interclub  Belgie  1989 
 Vlaamse interclub   Belgie  1987 
 Vlaamse interclub   Belgie  1986 
 Vlaamse interclub  Belgie  1984 
 Vlaamse interclub  Belgie  1983 
 Vlaamse interclub  Belgie  1982 
 Vlaamse interclub  Belgie  1981 
 Volmac Vierkamp  PNHDB  1978 
 Volmac zeskamp  KNDB  1985 
 Volmac-trofee  KNDB  1983 
 Vrij-Kampioenschap van de Provincie Antwerpen  Belgie  1930 
 Vrij-Kampioenschap van Groot-Antwerpen  Belgie  1928 
 Vrij-kampioenschap van Groot-Antwerpen  Belgie  1927 
 Vrouwenkampioenschap van  Polen  1996 
 Vrouwenkampioenschap van de  USSR  1990 
 Vrouwenkampioenschap van de  USSR  1989 
 Vrouwenkampioenschap van de  USSR  1983 
 Vrouwenkampioenschap van de  USSR  1980 
 Vrouwenvakbondkampioenschap van de  USSR  1989 
 Waals Kampioenschap (HF voor BK 1981)  Belgie  1980 
 Waals Kampioenschap (HF voor BK 1982)  Belgie  1981 
 Waals Kampioenschap (HF voor BK 1983)  Belgie  1982 
 Waals Kampioenschap (HF voor BK 1984)  Belgie  1983 
 Waals Kampioenschap (HF voor BK 1985)  Belgie  1984 
 Waals Kampioenschap (HF voor BK 1986)  Belgie  1985 
 Waals kampioenschap Blitz  Belgie  1999 
 Waals kampioenschap Blitz  Belgie  1998 
 Waals kampioenschap Blitz  Belgie  1997 
 Waals kampioenschap Blitz  Belgie  1993 
 Waals kampioenschap Blitz  Belgie  1992 
 Waals kampioenschap Blitz  Belgie  1991 
 Waals kampioenschap Blitz  Belgie  1990 
 Waals kampioenschap Blitz  Belgie  1989 
 Waals kampioenschap Blitz  Belgie  1988 
 Waals kampioenschap Blitz  Belgie  1987 
 Waals kampioenschap Blitz  Belgie  1985 
 Waals kampioenschap Blitz  Belgie  1984 
 Waals kampioenschap Blitz  Belgie  1983 
 Waals kampioenschap Blitz  Belgie  1982 
 Waals kampioenschap Blitz  Belgie  1980 
 Waals Kampioenschap Jeugd  Belgie  1981 
 Waals Kampioenschap van  Belgie  1990 
 Waals Kampioenschap van  Belgie  1989 
 Waals Kampioenschap van  Belgie  1988 
 Waals Kampioenschap van  Belgie  1987 
 Waals Kampioenschap van  Belgie  1986 
 Waalse interclub  Belgie  1993 
 Waalse interclub  Belgie  1992 
 Waalse interclub  Belgie  1991 
 Waalse interclub  Belgie  1990 
 Waalse interclub  Belgie  1989 
 Waalse interclub  Belgie  1981 
 Wageningen  GDB  1966 
 Wereldkampioenschap  KNDB  1994 
 Wereldkampioenschap  KNDB  1990 
 Wereldkampioenschap  KNDB  1986 
 Wereldkampioenschap  KNDB  1976 
 Wereldkampioenschap  KNDB  1972 
 Wereldkampioenschap  KNDB  1960 
 Wereldkampioenschap  KNDB  1956 
 Wereldkampioenschap  KNDB  1952 
 Wereldkampioenschap  KNDB  1948 
 Wereldkampioenschap  KNDB  1912 
 Wereldkampioenschap Abidjan  Buitenland  1996 
 Wereldkampioenschap Amsterdam  KNDB  1928 
 Wereldkampioenschap Arco  Buitenland  1978 
 Wereldkampioenschap Bamako  Buitenland  1980 
 Wereldkampioenschap Bolzano  Buitenland  1968 
 Wereldkampioenschap Dakar  Buitenland  1984 
 Wereldkampioenschap Merano  Buitenland  1964 
 Wereldkampioenschap Paramaribo  Buitenland  1988 
 Wereldkampioenschap Parijs  Buitenland  1931 
 Wereldkampioenschap Parijs  Buitenland  1925 
 Wereldkampioenschap Sao Paolo  Buitenland  1982 
 Wereldkampioenschap Toulon  Buitenland  1992 
 Wereldkampioenschap Vrouwen Amsterdam  KNDB  1977 
 Wereldkampioenschap Vrouwen Amsterdam  KNDB  1976 
 Wereldkampioenschap Vrouwen Amsterdam  KNDB  1975 
 Wereldkampioenschap Vrouwen Amsterdam  KNDB  1974 
 Wereldkampioenschap Vrouwen Amsterdam  KNDB  1973 
 Wereldkampioenschap Vrouwen Bamako  Buitenland  1995 
 Wereldkampioenschap Vrouwen Barrage Moskou  Buitenland  1999 
 Wereldkampioenschap Vrouwen Brunssum  KNDB  1993 
 Wereldkampioenschap Vrouwen Cannes  Buitenland  1985 
 Wereldkampioenschap Vrouwen De Lier  KNDB  1980 
 Wereldkampioenschap Vrouwen Jakoetsk  Buitenland  1999 
 Wereldkampioenschap Vrouwen Minsk  Buitenland  1991 
 Wereldkampioenschap Vrouwen Minsk  Buitenland  1987 
 Wereldkampioenschap Vrouwen Minsk Mazowiecki  Buitenland  1997 
 Wereldkampioenschap Vrouwen Riga  Buitenland  1981 
 Wereldkampioenschap Vrouwen Rosmalen  KNDB  1989 
 Wereldkampioenschap Vrouwen Sandomierz  Buitenland  1983 
 Wereldkampioenschap Vrouwen Sneek  KNDB  1979 
 Wereldrecordpoging Blindsimultaandammen  Den Haag  1982 
 Wereldrecordpoging Blindsimultaandammen  Middelburg  1991 
 Wereldrecordpoging Blindsimultaandammen Cannes  Buitenland  1986 
 Wereldrecordpoging Blindsimultaandammen Gouda  DMH  1999 
 Wereldrecordpoging Blindsimultaandammen IJmuiden  PNHDB  1987 
 Wereldrecordpoging Blindsimultaandammen Leiden  DMH  1955 
 Wereldrecordpoging Blindsimultaandammen Leiden  DMH  1950 
 Wereldrecordpoging Blindsimultaandammen Venlo  PLDB  1993 
 West-Brabants Kamp.  De Schijf Roosendaal  1982 
 West-Brabants Kamp.  De Variant Oudenbosch  1981 
 West-Brabants Kamp. 1 kl  BDV Bergen op Zoom  2000 
 West-Brabants Kamp. 1 kl  BDV Bergen op Zoom  1995 
 West-Brabants Kamp. 1 kl  BDV Bergen op Zoom  1990 
 West-Brabants Kamp. 1 kl  De Kroonschijf Klundert  1997 
 West-Brabants Kamp. 1 kl  De Schijf Roosendaal  1998 
 West-Brabants Kamp. 1 kl  De Schijf Roosendaal  1994 
 West-Brabants Kamp. 1 kl  De Schijf Roosendaal  1991 
 West-Brabants Kamp. 1 kl  De Schijf Roosendaal  1987 
 West-Brabants Kamp. 1 kl  De Variant Oudenbosch  1999 
 West-Brabants Kamp. 1 kl  De Variant Oudenbosch  1996 
 West-Brabants Kamp. 1 kl  De Variant Oudenbosch  1992 
 West-Brabants Kamp. 2 kl  BDV Bergen op Zoom  1990 
 West-Brabants Kamp. 2 kl  De Kroonschijf Klundert  1997 
 West-Brabants Kamp. 2 kl  De Schijf Roosendaal  1991 
 West-Brabants Kamp. 2 kl  De Schijf Roosendaal  1987 
 West-Brabants Kamp. 2 kl  De Variant Oudenbosch  1996 
 West-Brabants Kamp. 2 kl  De Variant Oudenbosch  1992 
 West-Brabants Kamp. H kl  BDV Bergen op Zoom  2000 
 West-Brabants Kamp. H kl  BDV Bergen op Zoom  1995 
 West-Brabants Kamp. H kl  BDV Bergen op Zoom  1990 
 West-Brabants Kamp. H kl  De Kroonschijf Klundert  1997 
 West-Brabants Kamp. H kl  De Kroonschijf Klundert  1989 
 West-Brabants Kamp. H kl  De Schijf Roosendaal  1998 
 West-Brabants Kamp. H kl  De Schijf Roosendaal  1994 
 West-Brabants Kamp. H kl  De Schijf Roosendaal  1991 
 West-Brabants Kamp. H kl  De Schijf Roosendaal  1987 
 West-Brabants Kamp. H kl  De Variant Oudenbosch  1999 
 West-Brabants Kamp. H kl  De Variant Oudenbosch  1996 
 West-Brabants Kamp. H kl  De Variant Oudenbosch  1992 
 West-Brabants Kamp. H kl  De Variant Oudenbosch  1986 
 West-Brabants Kamp. snel  BDV Bergen op Zoom  2000 
 West-Brabants Kamp. snel  BDV Bergen op Zoom  1995 
 West-Brabants Kamp. snel  De Schijf Roosendaal  1998 
 West-Brabants Kamp. snel  De Schijf Roosendaal  1994 
 West-Brabants Kamp. snel  De Variant Oudenbosch  1999 
 West-Brabants Kamp. snel  De Variant Oudenbosch  1996 
 Westeuropees Zonetoernooi Arta Terme  Buitenland  1980 
 Westeuropees Zonetoernooi Bordeaux  Buitenland  1982 
 Westeuropees Zonetoernooi Heerenveen  KNDB  1994 
 WK Blitz  Buitenland  1998 
 WK Blitz Tel Aviv  Buitenland  2000 
 WK Blitz Vrouwen Rotterdam  Buitenland  1999 
 WK Cadets Chartres  Buitenland  1994 
 WK Cadets Czestochova  Buitenland  1991 
 WK Cadets De Lier  KNDB  1995 
 WK Cadets Gniezno  Buitenland  1996 
 WK Cadets Minsk  Buitenland  1993 
 WK Cadets Parthenay  Buitenland  1997 
 WK Cadets Parthenay  Buitenland  1989 
 WK Cadets Parthenay  Buitenland  1988 
 WK Cadets Pessac  Buitenland  1999 
 WK Cadets Riga  Buitenland  1992 
 WK Cadets Savona  Buitenland  1998 
 WK Cadets Westerhaar  KNDB  1990 
 WK Girls Doetinchem  KNDB  1998 
 WK Girls Parthenay  Buitenland  1999 
 WK Girls Rheden  KNDB  1993 
 WK Girls Tallinn  Buitenland  1992 
 WK Juniors Amstelveen  KNDB  1993 
 WK Juniors Amstelveen  KNDB  1984 
 WK Juniors Amsterdam  KNDB  1977 
 WK Juniors Amsterdam  KNDB  1976 
 WK Juniors Amsterdam  KNDB  1975 
 WK Juniors Amsterdam  KNDB  1974 
 WK Juniors Amsterdam  KNDB  1973 
 WK Juniors Amsterdam  KNDB  1972 
 WK Juniors Amsterdam  KNDB  1971 
 WK Juniors Bamako  Buitenland  1995 
 WK Juniors Barrage Westerhaar  KNDB  1998 
 WK Juniors Brussel  Buitenland  1991 
 WK Juniors Brussel  Buitenland  1981 
 WK Juniors Chartres  Buitenland  1994 
 WK Juniors De Lier  KNDB  1980 
 WK Juniors Granville  Buitenland  1988 
 WK Juniors Leeuwarden  KNDB  1999 
 WK Juniors Mori  Buitenland  1987 
 WK Juniors Puget sur Argens  Buitenland  1985 
 WK Juniors Rotterdam  KNDB  1990 
 WK Juniors Sneek  KNDB  1979 
 WK Juniors Tallinn  Buitenland  1996 
 WK Juniors Tallinn  Buitenland  1989 
 WK Juniors Westerhaar  KNDB  1997 
 WK Juniors Westerhaar  KNDB  1986 
 WK Juniors Westerhaar  KNDB  1983 
 WK Juniors Woerden  KNDB  1998 
 WK Juniors Zaparozhe  Buitenland  1992 
 WK Landenteams Verona  Buitenland  1989 
 Wk match vrouwen Altchoul - Levina  Buitenland  1984 
 WK match vrouwen Altchoul - Levina  Buitenland  1982 
 WK match vrouwen Golubeva - Jankovskaja  Buitenland  1992 
 WK match vrouwen Golubeva - Levina  Buitenland  1988 
 WK match vrouwen Golubeva - Van Lith  KNDB  1996 
 WK match vrouwen Levina - Golubeva  Buitenland  1990 
 WK Meisjes Tallinn  Buitenland  1989 
 WK Rapid  KNDB  1999 
 WK-match Andreiko - Koeperman Moskou  Buitenland  1969 
 WK-match Andreiko - Koeperman Tallinn  Buitenland  1972 
 WK-match Bizot - Fabre  Buitenland  1926 
 WK-match Chizhov - Schwarzman Izjevsk  Buitenland  1998 
 WK-match Chizhov - Valneris Jakoetsk  Buitenland  1996 
 WK-match Chizhov - Wiersma  KNDB  1994 
 WK-match Clerc - Gantvarg  KNDB  1985 
 WK-match De Haas - Weiss  KNDB  1907 
 WK-match Deslauriers - Koeperman  KNDB  1958 
 WK-match Dibman - Gantwarg Irkoetsk  Buitenland  1987 
 WK-match Fabre - Raichenbach  Buitenland  1933 
 WK-match Fabre - Raichenbach  Buitenland  1932 
 WK-match Gantwarg - Wiersma  KNDB  1981 
 WK-match Keller - Ghestem  KNDB  1947 
 WK-match Keller - Roozenburg  KNDB  1951 
 WK-match Koeperman - Andreiko Tblisi  Buitenland  1968 
 WK-match Koeperman - Shchegolev Tblisi  Buitenland  1965 
 WK-match Koeperman - Van Dijk  Buitenland  1959 
 WK-match Raichenbach - Ghestem  Buitenland  1945 
 WK-match Raichenbach - Keller  Buitenland  1938 
 WK-match Raichenbach - Keller  Buitenland  1934 
 WK-match Raichenbach - Springer  Buitenland  1937 
 WK-match Raichenbach - Vaessen  Buitenland  1936 
 WK-match Roozenburg - Huisman  KNDB  1954 
 WK-match Shchegolev - Koeperman  Buitenland  1961 
 WK-match Sijbrands - Andreiko  KNDB  1973 
 WK-match Sijbrands - Chizhov  KNDB  1990 
 WK-match Valneris - Chizhov Talinn  Buitenland  1991 
 WK-match Vos - Raichenbach  KNDB  1936 
 WK-match Weiss-Hoogland  KNDB  1911 
 WK-match Wiersma - Gantwarg  KNDB  1979 
 WK-match Wiersma - Van der Wal  KNDB  1983 
 WK-match Wiersma-Virny Moskou/Nederland  Buitenland  1984 
 Zaporozhye  Buitenland  1998 
 Zeskamp A.N.D.  KNDB  1906 
 Zilveren Dambord / Bekerwedstrijden district Kennemerland  PNHDB  1992 
 Zilveren Ooievaar Toernooi  Den Haag  1997 
 Zomer oefenkampioenschap Merksem D.C.  Belgie  1936 
 Zomerbeker au Damier Wallon  Belgie  1938 
 Zomerbeker au Damier Wallon (Coupe Piedboeuf)   Belgie  1935 
 Zomerbeker au Damier Wallon (Coupe Piedboeuf37)   Belgie  1937 
 Zomerspelen Teams  USSR  1982 
 Zomertoernooi Damier Mosan Luik Coupe L. Doize  Belgie  1936 
 Zonetoernooi Savona  Buitenland  1984 
 Zuidelijk Meisjeskampioenschap  KNDB  2000 
 Zuidelijk Meisjeskampioenschap  KNDB  1999 
 Zuidelijk Meisjeskampioenschap  KNDB  1998 
 Zuidelijk Meisjeskampioenschap  KNDB  1997 
 Zuidelijk Meisjeskampioenschap  KNDB  1995 
 Zuidelijk Meisjeskampioenschap  KNDB  1994 
 Zuidelijk Meisjeskampioenschap  KNDB  1993 
 Zuidelijk Meisjeskampioenschap  KNDB  1992 
 Zuidelijk Meisjeskampioenschap  KNDB  1991 
 Zuidelijk Meisjeskampioenschap  KNDB  1990 
 Zuidelijk Meisjeskampioenschap  KNDB  1989 
 Zuidelijk Meisjeskampioenschap  KNDB  1988 
 Zuidelijk Meisjeskampioenschap  KNDB  1987 
 Zuidelijk Meisjeskampioenschap  KNDB  1986