Toernooibase
HOME | LAST IN DATABASE | RATINGS | TOURNAMENTS | NEWS | GAMES | POSITIONS | LINKS |

 Alle ingevoerde toernooien van seizoen tot 2000: 
 10e Oudejaars Sneldamtoernooi  IJmuiden  1997 
 12 Uren van Brussel  Belgie  2000 
 12 Uren van Brussel  Belgie  1999 
 12 Uren van Brussel  Belgie  1996 
 12 Uren van Brussel  Belgie  1993 
 12 Uren van Brussel  Belgie  1992 
 12 Uren van Brussel  Belgie  1991 
 12 Uren van Brussel  Belgie  1990 
 12 Uren van Brussel  Belgie  1989 
 12 Uren van Brussel  Belgie  1988 
 12 Uren van Brussel  Belgie  1987 
 12 Uren van Brussel  Belgie  1985 
 12 Uren van Brussel  Belgie  1984 
 1e Julianadamtoernooi  VAD Amsterdam  1975 
 1ste Oudejaars Sneldamtoernooi van  IJmuiden  1988 
 2e Julianadamtoernooi  VAD Amsterdam  1977 
 2e Oudejaars Sneldamtoernooi van  IJmuiden  1989 
 3e Julianadamtoernooi  VAD Amsterdam  1978 
 3e Oudejaars Sneldamtoernooi  IJmuiden  1990 
 4e Julianadamtoernooi  VAD Amsterdam  1979 
 4e Oudejaars Sneldamtoernooi  IJmuiden  1991 
 5e Oudejaars Sneldamtoernooi  IJmuiden  1992 
 6e Oudejaars Sneldamtoernooi  IJmuiden  1993 
 7e Oudejaars Sneldamtoernooi  IJmuiden  1994 
 8e Oudejaars Sneldamtoernooi  IJmuiden  1995 
 9e Oudejaars Sneldamtoernooi  IJmuiden  1996 
 Achtkamp  Constant-Charlois Rotterdam  1939 
 Achtkamp  DOS Amsterdam  1935 
 Achtstedentoernooi Parijs  Buitenland  1989 
 Afrikaans Kampioenschap  Buitenland  1990 
 Afrikaans Kampioenschap Abidjan  Buitenland  1996 
 Afrikaans Kampioenschap Abidjan  Buitenland  1992 
 Afrikaans Kampioenschap Abidjan  Buitenland  1982 
 Afrikaans Kampioenschap Conakry  Buitenland  1985 
 Afrikaans Kampioenschap Dakar  Buitenland  1994 
 Afrikaans Kampioenschap Dakar  Buitenland  1984 
 Afrikaans Kampioenschap Dakar  Buitenland  1980 
 Alukon toernooi  PGD  1979 
 Amber Palanga  Buitenland  1993 
 Amiens  Buitenland  1899 
 Amiens  Buitenland  1887 
 Amiens  Buitenland  1886 
 Amiens  Buitenland  1882 
 Andreiko Memorial  Buitenland  1993 
 Andreiko Memorial Riga  Buitenland  1989 
 Azen Bielsko-Biala  Buitenland  1994 
 Aziatisch Kampioenschap  Buitenland  1999 
 Aziatisch Kampioenschap Nebit Dag  Buitenland  1996 
 Aziatisch Zonetoernooi  Buitenland  1994 
 Baba Sy Memorial  Buitenland  1991 
 Bakoe  Buitenland  1984 
 Bakoe  Buitenland  1962 
 Bamako  Mali  1980 
 Barrage 1 Wereldkampioenschap  KNDB  1996 
 Barrage 2 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1998 
 Barrage 2 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1996 
 Barrage 2 Wereldkampioenschap  KNDB  1996 
 Barrage Challenge Mondial  KNDB  1997 
 Barrage Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1993 
 Barrages Kwartfinale Grandmasters Vlieland  KNDB  1995 
 Batoemi  Buitenland  1967 
 Beker van  Belgie  1991 
 Beker van  Belgie  1990 
 Beker van Oostmalle  Belgie  1994 
 Beker van Oostmalle  Belgie  1993 
 Beker van Oostmalle  Belgie  1992 
 Beker van Oostmalle  Belgie  1991 
 Beker Wedstrijd Antwerpse clubs "Kielsche beker"  Belgie  1936 
 Beker Wedstrijd Antwerpse clubs "Kielsche beker"  Belgie  1932 
 Belgie - Frankrijk  Buitenland  1995 
 Berlijn Open  Duitsland  2000 
 Berlijn Open  Duitsland  1990 
 Bielsko  Buitenland  1993 
 Bijlmer toernooi  Gandhi  1999 
 Bijlmer toernooi  Gandhi  1998 
 Bijlmer toernooi  Gandhi  1997 
 Blindsimultaan Ton Sijbrands te Brussel  Belgie  1983 
 Blitz Barrages Finale Grandmasters Jakoetsk/Nijmegen  Buitenland  1995 
 Blitz kampioenschap teams van  Belgie  2000 
 Blitz kampioenschap teams van  Belgie  1999 
 Blitz kampioenschap teams van  Belgie  1998 
 Blitz kampioenschap teams van  Belgie  1995 
 Blitz kampioenschap teams van  Belgie  1994 
 Blitz kampioenschap teams van  Belgie  1993 
 Blitz kampioenschap van  Belgie  1999 
 Blitz kampioenschap van  Belgie  1998 
 Blitz kampioenschap van  Belgie  1997 
 Blitz kampioenschap van  Belgie  1996 
 Blitz kampioenschap van  Belgie  1995 
 Blitz kampioenschap van  Belgie  1994 
 Blitz kampioenschap van  Belgie  1993 
 Blitz kampioenschap van  Belgie  1992 
 Blitz kampioenschap van  Belgie  1991 
 Blitz kampioenschap van  Belgie  1990 
 Blitz kampioenschap van  Belgie  1989 
 Blitz kampioenschap van  Belgie  1988 
 Blitz kampioenschap van  Belgie  1987 
 Blitz kampioenschap van  Belgie  1986 
 Blitz kampioenschap van  Belgie  1985 
 Blitz kampioenschap van  Belgie  1984 
 Blitz kampioenschap van  Belgie  1983 
 Blitz kampioenschap van  Belgie  1982 
 Blitz kampioenschap van  Belgie  1981 
 Blitz kampioenschap van  Belgie  1980 
 Blitz kampioenschap van  Belgie  1979 
 Blitz kampioenschap van  Belgie  1978 
 Blitz kampioenschap van  Belgie  1977 
 Blitz kampioenschap van  Belgie  1976 
 Blitz kampioenschap van  Belgie  1975 
 Blitz kampioenschap van  Belgie  1974 
 Blitz kampioenschap van  Belgie  1973 
 Blitz kampioenschap van  Belgie  1972 
 Blitz kampioenschap van  Belgie  1971 
 Blitz kampioenschap van  Belgie  1970 
 Blitz kampioenschap van  Belgie  1969 
 Blitz kampioenschap van  Belgie  1968 
 Blitz kampioenschap van  Belgie  1967 
 Blitz kampioenschap van  Belgie  1966 
 Blitz kampioenschap van  Belgie  1965 
 Blitz kampioenschap van  Belgie  1964 
 Blitz Tiebreak Finale Grandmasters Nijmegen  Buitenland  1995 
 Blitzbarrage Kandidatenmatch Chizhov - Baliakin  KNDB  1996 
 Bondsavond  PFDB  1985 
 Brinta-toernooi  PGD  1969 
 Brinta-toernooi  PGD  1967 
 Brinta-toernooi  PGD  1965 
 Brinta-toernooi  PGD  1964 
 Brinta-toernooi  PGD  1962 
 Brunssum  PLDB  1993 
 Brunssum  PLDB  1992 
 Brunssum Open  KNDB  1994 
 Brunssum Open  PLDB  1993 
 Brunssum Open  PLDB  1989 
 Brunssum Open  PLDB  1987 
 Brunssum Open NK  KNDB  1990 
 Challenge Mondial  KNDB  1997 
 Challenge Mondial  KNDB  1958 
 Challenge Mondial  KNDB  1954 
 Challenge Mondial Ales  Buitenland  1966 
 Challenge Mondial Luik  Buitenland  1962 
 Challenge Mondial Monaco  Buitenland  1970 
 Challenge Mondial Monaco  Buitenland  1959 
 Challenge Mondial Parijs  Buitenland  1951 
 Challenge Mondial Tblisi  Buitenland  1974 
 Charkov  USSR  1953 
 Coca Cola-toernooi  KNDB  1965 
 Computer Olympiade Londen  Computers  1989 
 Computer Olympiade Maastricht  Computers  1991 
 Correspondentie Kampioenschap van  Belgie  1992 
 Correspondentie Kampioenschap van  Belgie  1990 
 Correspondentie Kampioenschap van  Belgie  1988 
 Correspondentie Kampioenschap van  Belgie  1986 
 Correspondentie Kampioenschap van  Belgie  1984 
 Coupe du Monde Cannes  Buitenland  1989 
 Damas toernooi  PNHDB  1950 
 Dames kampioenschap van  Belgie  2000 
 Dames kampioenschap van  Belgie  1999 
 Dames kampioenschap van  Belgie  1995 
 Dames kampioenschap van  Belgie  1994 
 Dames kampioenschap van  Belgie  1993 
 Dames kampioenschap van  Belgie  1990 
 Dames kampioenschap van  Belgie  1988 
 Dames kampioenschap van  Belgie  1987 
 Dames kampioenschap van  Belgie  1986 
 Dames kampioenschap van  Belgie  1982 
 Dames kampioenschap van  Belgie  1981 
 Dames kampioenschap van  Belgie  1979 
 Dames kampioenschap van  Belgie  1978 
 Dames kampioenschap van  Belgie  1977 
 Dames kampioenschap van  Belgie  1976 
 Dames kampioenschap van  Belgie  1975 
 Dames kampioenschap van  Belgie  1974 
 Damnacht  De Oldehove  1997 
 Den Haag  ZHDB  1958 
 Eindejaarssneldamgala  Huizum  1995 
 Eindejaarstoernooi  Oosterend Texel  1996 
 Eindejaarstoernooi  Oosterend Texel  1995 
 Eindejaarstoernooi  Oosterend Texel  1994 
 Eindejaarstoernooi  Oosterend Texel  1993 
 Eindejaarstoernooi  Oosterend Texel  1992 
 Eindejaarstoernooi  Oosterend Texel  1991 
 Eindejaarstoernooi  Oosterend Texel  1990 
 Eindeseizoenstoernooi  Huizum  2000 
 Eindeseizoenstoernooi  Huizum  1999 
 Eindeseizoenstoernooi  Huizum  1998 
 Eindeseizoenstoernooi  Huizum  1995 
 Eindeseizoenstoernooi  Huizum  1994 
 Eindeseizoenstoernooi  Huizum  1991 
 Eindeseizoenstoernooi  Huizum  1989 
 EK Boys Cadets Ludow Polski  Buitenland  1999 
 EK Boys Juniors Ludow Polski  Buitenland  1999 
 EK Boys Minicadets Ludow Polski  Buitenland  1999 
 EK Girls Cadets Ludow Polski  Buitenland  1999 
 EK Girls Juniors Ludow Polski  Buitenland  1999 
 EK Girls Minicadets Ludow Polski  Buitenland  1999 
 Elektrostal  Buitenland  1999 
 Europees Kampioenschap  KNDB  1999 
 Europees Kampioenschap  KNDB  1983 
 Europees Kampioenschap Arco  Buitenland  1974 
 Europees Kampioenschap Bolzano  Buitenland  1965 
 Europees Kampioenschap Brussel  Buitenland  1977 
 Europees Kampioenschap Livorno  Buitenland  1968 
 Europees Kampioenschap Livorno  Buitenland  1967 
 Europees Kampioenschap Lubliniec  Buitenland  1995 
 Europees Kampioenschap Moskou  Buitenland  1987 
 Europees Kampioenschap Parthenay  Buitenland  1992 
 Europees Kampioenschap Rome  Buitenland  1969 
 Europees Kampioenschap Soechoemi  Buitenland  1971 
 Europees Zonetoernooi Mafra  Buitenland  1990 
 Finale Grandmasters Jakoetsk/Nijmegen  Buitenland  1995 
 FK Clubviertallen Jeugd  PFDB  2000 
 FK Clubviertallen Jeugd  PFDB  1999 
 FK Clubviertallen Jeugd  PFDB  1988 
 FK Clubviertallen Jeugd  PFDB  1985 
 FK Sneldammen  PFDB  2000 
 FK Sneldammen  PFDB  1999 
 FK Sneldammen  PFDB  1998 
 FK Sneldammen  PFDB  1997 
 FK Sneldammen  PFDB  1994 
 FK Sneldammen  PFDB  1987 
 FK Sneldammen  PFDB  1985 
 Geleen Open  PLDB  1996 
 Geleen Open  PLDB  1993 
 Gezamelijk Kampioenschap Ixelles (Elsene)-Gent  Belgie  1962 
 Golden Prague  Buitenland  2000 
 Golden Prague  Buitenland  1999 
 Golden Prague  Buitenland  1994 
 Golden Prague  Buitenland  1993 
 Golden Prague  Buitenland  1992 
 Golden Prague  Buitenland  1987 
 Golden Prague  Buitenland  1982 
 Goodwill Games USA  Buitenland  1989 
 Gylstorff-Beker  Belgie  1929 
 Halve Finale Grandmasters Minsk/Franeker  Buitenland  1995 
 Halve Finale Kampioenschap  PFDB  2000 
 Halve Finale Kampioenschap  PFDB  1999 
 Halve Finale Kampioenschap  PFDB  1998 
 Halve Finale Kampioenschap  PFDB  1997 
 Halve Finale Kampioenschap  PFDB  1996 
 Halve Finale Kampioenschap  PFDB  1995 
 Halve Finale Kampioenschap  PFDB  1994 
 Halve Finale Kampioenschap  PFDB  1993 
 Halve Finale Kampioenschap  PFDB  1992 
 Halve Finale Kampioenschap  PFDB  1991 
 Halve Finale Kampioenschap  PFDB  1990 
 Halve Finale Kampioenschap  PFDB  1989 
 Halve Finale Kampioenschap  PFDB  1988 
 Halve Finale Kampioenschap  PFDB  1987 
 Halve Finale Kampioenschap van  Belgie  1996 
 Halve Finale Kampioenschap van  Belgie  1995 
 Halve Finale Kampioenschap van  Belgie  1994 
 Halve Finale Kampioenschap van  Belgie  1993 
 Halve Finale Kampioenschap van  Belgie  1992 
 Halve Finale Kampioenschap van  Belgie  1991 
 Halve Finale Kampioenschap van  Belgie  1990 
 Halve Finale Kampioenschap van  Belgie  1989 
 Halve Finale Kampioenschap van  Belgie  1988 
 Halve Finale Kampioenschap van  Belgie  1987 
 Halve Finale Kampioenschap van  Belgie  1980 
 Halve Finale Kampioenschap van  Belgie  1979 
 Halve Finale Kampioenschap van  Belgie  1978 
 Halve Finale Kampioenschap van  Belgie  1976 
 Halve Finale Kampioenschap van  Belgie  1974 
 Halve Finale Kampioenschap van de  USSR  1987 
 Halve Finale Kampioenschap van de  USSR  1982 
 Halve Finale Kampioenschap van de  USSR  1967 
 Halve Finale NK Algemeen  KNDB  2000 
 Halve Finale NK Algemeen  KNDB  1999 
 Halve Finale NK Algemeen  KNDB  1997 
 Halve Finale NK Algemeen  KNDB  1995 
 Halve Finale NK Algemeen  KNDB  1993 
 Halve Finale NK Algemeen  KNDB  1992 
 Halve Finale NK Algemeen  KNDB  1990 
 Halve Finale NK Algemeen  KNDB  1989 
 Halve Finale NK Algemeen  KNDB  1987 
 Halve Finale NK Algemeen  KNDB  1986 
 Halve Finale NK Algemeen  KNDB  1985 
 Halve Finale NK Algemeen  KNDB  1982 
 Halve Finale NK Algemeen  KNDB  1979 
 Halve Finale NK Algemeen  KNDB  1978 
 Halve Finale NK Algemeen  KNDB  1977 
 Halve Finale NK Algemeen  KNDB  1969 
 Halve Finale NK Aspiranten  KNDB  2000 
 Halve Finale NK Aspiranten  KNDB  1999 
 Halve Finale NK Aspiranten  KNDB  1989 
 Halve Finale NK Aspiranten  KNDB  1985 
 Halve Finale NK Junioren  KNDB  2000 
 Halve Finale NK Junioren  KNDB  1999 
 Halve Finale NK Junioren  KNDB  1993 
 Halve Finale NK Junioren  KNDB  1992 
 Halve Finale NK Junioren  KNDB  1975 
 Halve Finale NK Vrouwen  KNDB  2000 
 Halve Finale NK Vrouwen  KNDB  1999 
 Halve Finale NK Vrouwen  KNDB  1997 
 Halve Finale NK Vrouwen  KNDB  1995 
 Halve Finale NK Vrouwen  KNDB  1992 
 Halve Finale NK Vrouwen  KNDB  1990 
 Halve Finale NK Vrouwen  KNDB  1985 
 Halve Finale NK Vrouwen  KNDB  1982 
 Hartevelt-toernooi IJmuiden  Buitenland  1960 
 Heijtings damtoernooi  KNDB  1992 
 Heijtings damtoernooi  DV VBI Huissen  1995 
 Heijtings damtoernooi  DV VBI Huissen  1982 
 Heijtings damtoernooi  DV VBI Huissen  1978 
 Heijtings damtoernooi  DV VBI Huissen  1976 
 Heijtings damtoernooi  DV VBI Huissen  1974 
 Heijtings damtoernooi jeugdgroep A  DV VBI Huissen  1992 
 Heijtings damtoernooi jeugdgroep B  DV VBI Huissen  1992 
 Heijtings damtoernooi jeugdgroep C  DV VBI Huissen  1992 
 Herkamp Gantwarg - Wiersma Arco  Buitenland  1979 
 Hierden  GDB  1989 
 Hisard Memorial  Buitenland  1993 
 Hoogezand Jeugd  PGD  1964 
 Huissen  GDB  1964 
 Huissen  GDB  1960 
 Huissen - Moskou  GDB  1989 
 IJmuiden  PNHDB  1958 
 IJmuiden  PNHDB  1934 
 Interclub  Belgie  2000 
 Interclub  Belgie  1997 
 Interclub  Belgie  1996 
 Interclub  Belgie  1995 
 Interclub  Belgie  1994 
 Interclub  Belgie  1993 
 Interclub  Belgie  1992 
 Interclub  Belgie  1991 
 Interclub  Belgie  1990 
 Interclub  Belgie  1989 
 Interclub  Belgie  1988 
 Interclub  Belgie  1987 
 Interclub  Belgie  1986 
 Interclub  Belgie  1985 
 Interclub  Belgie  1982 
 Interclub  Belgie  1981 
 Interclub  Belgie  1980 
 Interclub  Belgie  1979 
 Interclub  Belgie  1978 
 Interclub  Belgie  1975 
 Interclub  Belgie  1970 
 Interclub  Belgie  1965 
 Interclub  Belgie  1963 
 Interclub  Belgie  1962 
 Interclub  Belgie  1960 
 Interclub  Belgie  1939 
 Interclub  Belgie  1938 
 Interclub  Belgie  1937 
 Interclub  Belgie  1936 
 Interclub  Belgie  1935 
 Interclub  Belgie  1934 
 Interclub  Belgie  1933 
 Interclub  Belgie  1932 
 Interfloor-match Koeperman - Schwarzman Zwartsluis  PODB  1999 
 Interland Belgie - Nederland  Buitenland  1965 
 Interland Belgie - Nederland  Buitenland  1963 
 Interland Belgie - Nederland  Buitenland  1961 
 Interland Belgie - Nederland  Belgie  1981 
 Interland Belgie - Nederland  Belgie  1974 
 Interland Belgie - Nederland  Belgie  1955 
 Interland Belgie - Nederland  Belgie  1953 
 Interland Nederland - Belgie  KNDB  1983 
 Interland Nederland - Belgie  KNDB  1964 
 Interland Nederland - Belgie  KNDB  1962 
 Interland Nederland - Belgie  KNDB  1960 
 Interland Nederland - USSR  KNDB  1990 
 Interland Nederland - USSR  KNDB  1988 
 Interland Nederland - USSR  KNDB  1986 
 Interland Nederland - USSR  KNDB  1984 
 Interland Nederland - USSR  KNDB  1982 
 Interland Nederland - USSR  KNDB  1980 
 Interland Nederland - USSR  KNDB  1974 
 Interland Nederland - USSR  KNDB  1972 
 Interland Nederland - USSR  KNDB  1970 
 Interland Nederland - USSR  KNDB  1968 
 Interland USSR - Nederland  Buitenland  1989 
 Interland USSR - Nederland  Buitenland  1987 
 Interland USSR - Nederland  Buitenland  1985 
 Interland USSR - Nederland  Buitenland  1983 
 Interland USSR - Nederland  Buitenland  1981 
 Interland USSR - Nederland  Buitenland  1973 
 Interland USSR - Nederland  Buitenland  1971 
 Interland USSR - Nederland  Buitenland  1969 
 Interland USSR - Nederland  Buitenland  1967 
 Internationaal Toernooi Moskou  USSR  1956 
 Internationale Zeskamp  KNDB  1946 
 Ishimbay  Buitenland  1997 
 IT Interclub Kerkrade-Luik-Maestricht  Belgie  1963 
 IT Interclub Kerkrade-Luik-Maestricht  Belgie  1962 
 IT Interclub Kerkrade-Luik-Maestricht  Belgie  1961 
 IT Lanklaar Maaslandtrofee  Belgie  1989 
 IT Maestricht  Limburg  1962 
 IT Paastoernooi Genk  Belgie  1997 
 IT Paastoernooi Genk  Belgie  1987 
 IT Paastoernooi Genk  Belgie  1986 
 IT Paastoernooi Genk (jeugd)  Belgie  1997 
 IT Sprimont  Belgie  1990 
 IT VOS Kerkrade Speckholzerheide  Damas Kerkrade  1965 
 IT VOS Kerkrade Speckholzerheide  Damas Kerkrade  1961 
 IT VOS Kerkrade Speckholzerheide  Damas Kerkrade  1960 
 IT Zeskamp VOS Speckholzerheide  VOS Kerkrade  1964 
 Jalta  Buitenland  1964 
 Jalta  Buitenland  1963 
 Jalta  Buitenland  1961 
 Javaanse Jongens  PGD  1991 
 Jeugdkampioenschap van  Belgie  2000 
 Jeugdkampioenschap van  Belgie  1999 
 Jeugdkampioenschap van  Belgie  1997 
 Jeugdkampioenschap van  Belgie  1995 
 Jeugdkampioenschap van  Belgie  1994 
 Jeugdkampioenschap van  Belgie  1993 
 Jeugdkampioenschap van  Belgie  1992 
 Jeugdkampioenschap van  Belgie  1991 
 Jeugdkampioenschap van  Belgie  1990 
 Jeugdkampioenschap van  Belgie  1989 
 Jeugdkampioenschap van  Belgie  1988 
 Jeugdkampioenschap van  Belgie  1987 
 Jeugdkampioenschap van  Belgie  1986 
 Jeugdkampioenschap van  Belgie  1985 
 Jeugdkampioenschap van  Belgie  1984 
 Jeugdkampioenschap van  Belgie  1983 
 Jeugdkampioenschap van  Belgie  1982 
 Jeugdkampioenschap van  Belgie  1981 
 Jeugdkampioenschap van  Belgie  1980 
 Jeugdkampioenschap van  Belgie  1979 
 Jeugdkampioenschap van  Belgie  1978 
 Jeugdkampioenschap van  Belgie  1977 
 Jeugdkampioenschap van  Belgie  1976 
 Jeugdkampioenschap van  Belgie  1975 
 Jeugdkampioenschap van  Belgie  1974 
 Jeugdkampioenschap van (Cad)  Belgie  1995 
 Jeugdkampioenschap van (Cad)  Belgie  1994 
 Jeugdkampioenschap van (Cad)  Belgie  1993 
 Jeugdkampioenschap van (Cad)  Belgie  1992 
 Jeugdtoernooi Linschoten  KNDB  1982 
 Jubileumtoernooi  Gezellig Samenzijn Amsterdam  1967 
 Jubileumtoernooi  Gezellig Samenzijn Amsterdam  1957 
 Jubileumtoernooi  IJmuiden  1980 
 Jumbo match  KNDB  1972 
 Kampioenschap van  Belgie  2000 
 Kampioenschap van  Belgie  1999 
 Kampioenschap van  Belgie  1998 
 Kampioenschap van  Belgie  1997 
 Kampioenschap van  Belgie  1996 
 Kampioenschap van  Belgie  1995 
 Kampioenschap van  Belgie  1994 
 Kampioenschap van  Belgie  1993 
 Kampioenschap van  Belgie  1992 
 Kampioenschap van  Belgie  1991 
 Kampioenschap van  Belgie  1990 
 Kampioenschap van  Belgie  1989 
 Kampioenschap van  Belgie  1988 
 Kampioenschap van  Belgie  1987 
 Kampioenschap van  Belgie  1986 
 Kampioenschap van  Belgie  1985 
 Kampioenschap van  Belgie  1984 
 Kampioenschap van  Belgie  1983 
 Kampioenschap van  Belgie  1982 
 Kampioenschap van  Belgie  1981 
 Kampioenschap van  Belgie  1980 
 Kampioenschap van  Belgie  1979 
 Kampioenschap van  Belgie  1978 
 Kampioenschap van  Belgie  1977 
 Kampioenschap van  Belgie  1976 
 Kampioenschap van  Belgie  1975 
 Kampioenschap van  Belgie  1974 
 Kampioenschap van  Belgie  1973 
 Kampioenschap van  Belgie  1972 
 Kampioenschap van  Belgie  1971 
 Kampioenschap van  Belgie  1970 
 Kampioenschap van  Belgie  1969 
 Kampioenschap van  Belgie  1968 
 Kampioenschap van  Belgie  1967 
 Kampioenschap van  Belgie  1966 
 Kampioenschap van  Belgie  1965 
 Kampioenschap van  Belgie  1964 
 Kampioenschap van  Belgie  1963 
 Kampioenschap van  Belgie  1962 
 Kampioenschap van  Belgie  1961 
 Kampioenschap van  Belgie  1960 
 Kampioenschap van  Belgie  1959 
 Kampioenschap van  Belgie  1958 
 Kampioenschap van  Belgie  1957 
 Kampioenschap van  Belgie  1956 
 Kampioenschap van  Belgie  1955 
 Kampioenschap van  Belgie  1954 
 Kampioenschap van  Belgie  1953 
 Kampioenschap van  Belgie  1952 
 Kampioenschap van  Belgie  1951 
 Kampioenschap van  Belgie  1950 
 Kampioenschap van  Belgie  1949 
 Kampioenschap van  Belgie  1948 
 Kampioenschap van  Belgie  1947 
 Kampioenschap van  Belgie  1946 
 Kampioenschap van  Belgie  1939 
 Kampioenschap van  Belgie  1938 
 Kampioenschap van  Belgie  1937 
 Kampioenschap van  Belgie  1936 
 Kampioenschap van  Belgie  1935 
 Kampioenschap van  Belgie  1934 
 Kampioenschap van  Belgie  1933 
 Kampioenschap van  Belgie  1932 
 Kampioenschap van  Brazilie  1988 
 Kampioenschap van  Canada  2000 
 Kampioenschap van  Canada  1998 
 Kampioenschap van  Canada  1996 
 Kampioenschap van  Canada  1994 
 Kampioenschap van  Canada  1992 
 Kampioenschap van  Canada  1990 
 Kampioenschap van  Canada  1988 
 Kampioenschap van  Canada  1986 
 Kampioenschap van  Canada  1984 
 Kampioenschap van  Canada  1983 
 Kampioenschap van  Canada  1982 
 Kampioenschap van  Canada  1981 
 Kampioenschap van  Canada  1979 
 Kampioenschap van  Canada  1970 
 Kampioenschap van  Canada  1963 
 Kampioenschap van  Canada  1962 
 Kampioenschap van  Canada  1959 
 Kampioenschap van  Canada  1958 
 Kampioenschap van  Canada  1957 
 Kampioenschap van  Costa Rica  1993 
 Kampioenschap van  Curacao  1992 
 Kampioenschap van  Damclub Dordrecht  1993 
 Kampioenschap van  Damclub Dordrecht  1990 
 Kampioenschap van  Damclub Dordrecht  1989 
 Kampioenschap van  Damclub Dordrecht  1987 
 Kampioenschap van  Damclub Dordrecht  1986 
 Kampioenschap van  Damclub Dordrecht  1985 
 Kampioenschap van  Damclub Dordrecht  1984 
 Kampioenschap van  Damclub Dordrecht  1983 
 Kampioenschap van  Damclub Dordrecht  1982 
 Kampioenschap van  Damclub Dordrecht  1980 
 Kampioenschap van  Damclub Dordrecht  1978 
 Kampioenschap van  Damclub Dordrecht  1977 
 Kampioenschap van  Damclub Dordrecht  1973 
 Kampioenschap van  Damclub Dordrecht  1972 
 Kampioenschap van  Damclub Dordrecht  1971 
 Kampioenschap van  Damclub Dordrecht  1970 
 Kampioenschap van  Damclub Dordrecht  1969 
 Kampioenschap van  Damclub Dordrecht  1968 
 Kampioenschap van  Damclub Dordrecht  1967 
 Kampioenschap van  Damclub Dordrecht  1966 
 Kampioenschap van  Damclub Dordrecht  1965 
 Kampioenschap van  Damclub Dordrecht  1964 
 Kampioenschap van  Damclub Dordrecht  1963 
 Kampioenschap van  Damclub Dordrecht  1962 
 Kampioenschap van  Estland  2000 
 Kampioenschap van  Estland  1999 
 Kampioenschap van  Estland  1998 
 Kampioenschap van  Estland  1997 
 Kampioenschap van  Estland  1996 
 Kampioenschap van  Estland  1995 
 Kampioenschap van  Estland  1994 
 Kampioenschap van  Estland  1993 
 Kampioenschap van  Estland  1992 
 Kampioenschap van  Estland  1991 
 Kampioenschap van  Estland  1990 
 Kampioenschap van  Estland  1989 
 Kampioenschap van  Estland  1988 
 Kampioenschap van  Estland  1987 
 Kampioenschap van  Estland  1986 
 Kampioenschap van  Estland  1985 
 Kampioenschap van  Estland  1984 
 Kampioenschap van  Estland  1983 
 Kampioenschap van  Estland  1982 
 Kampioenschap van  Estland  1981 
 Kampioenschap van  Estland  1980 
 Kampioenschap van  Estland  1976 
 Kampioenschap van  Estland  1975 
 Kampioenschap van  Estland  1974 
 Kampioenschap van  Estland  1973 
 Kampioenschap van  Frankrijk  1999 
 Kampioenschap van  Frankrijk  1998 
 Kampioenschap van  Frankrijk  1997 
 Kampioenschap van  Frankrijk  1994 
 Kampioenschap van  Frankrijk  1993 
 Kampioenschap van  Frankrijk  1992 
 Kampioenschap van  Frankrijk  1990 
 Kampioenschap van  Frankrijk  1989 
 Kampioenschap van  Frankrijk  1988 
 Kampioenschap van  Frankrijk  1987 
 Kampioenschap van  Frankrijk  1986 
 Kampioenschap van  Frankrijk  1985 
 Kampioenschap van  Frankrijk  1984 
 Kampioenschap van  Frankrijk  1983 
 Kampioenschap van  Frankrijk  1982 
 Kampioenschap van  Frankrijk  1981 
 Kampioenschap van  Frankrijk  1980 
 Kampioenschap van  Frankrijk  1979 
 Kampioenschap van  Frankrijk  1978 
 Kampioenschap van  Frankrijk  1977 
 Kampioenschap van  Frankrijk  1976 
 Kampioenschap van  Frankrijk  1975 
 Kampioenschap van  Frankrijk  1973 
 Kampioenschap van  Frankrijk  1972 
 Kampioenschap van  Frankrijk  1971 
 Kampioenschap van  Frankrijk  1970 
 Kampioenschap van  Frankrijk  1969 
 Kampioenschap van  Frankrijk  1968 
 Kampioenschap van  Frankrijk  1967 
 Kampioenschap van  Frankrijk  1966 
 Kampioenschap van  Frankrijk  1965 
 Kampioenschap van  Frankrijk  1964 
 Kampioenschap van  Frankrijk  1963 
 Kampioenschap van  Frankrijk  1962 
 Kampioenschap van  Frankrijk  1961 
 Kampioenschap van  Frankrijk  1960 
 Kampioenschap van   Frankrijk  1959 
 Kampioenschap van  Frankrijk  1958 
 Kampioenschap van  Frankrijk  1957 
 Kampioenschap van  Frankrijk  1956 
 Kampioenschap van  Frankrijk  1955 
 Kampioenschap van  Frankrijk  1954 
 Kampioenschap van  Frankrijk  1953 
 Kampioenschap van  Frankrijk  1952 
 Kampioenschap van  Frankrijk  1951 
 Kampioenschap van  Frankrijk  1950 
 Kampioenschap van  Frankrijk  1949 
 Kampioenschap van  Frankrijk  1948 
 Kampioenschap van  Frankrijk  1946 
 Kampioenschap van  Frankrijk  1945 
 Kampioenschap van  Frankrijk  1943 
 Kampioenschap van  Frankrijk  1942 
 Kampioenschap van  Frankrijk  1939 
 Kampioenschap van  Frankrijk  1938 
 Kampioenschap van  Frankrijk  1922 
 Kampioenschap van  Frankrijk  1910 
 Kampioenschap van  Israel  1988 
 Kampioenschap van  Italie  1982 
 Kampioenschap van  Joegoslavie  1990 
 Kampioenschap van  Joegoslavie  1988 
 Kampioenschap van  Portugal  1993 
 Kampioenschap van  Rusland  2000 
 Kampioenschap van  Rusland  1999 
 Kampioenschap van  Rusland  1998 
 Kampioenschap van  Rusland  1997 
 Kampioenschap van  Rusland  1996 
 Kampioenschap van  Senegal  1993 
 Kampioenschap van  Senegal  1986 
 Kampioenschap van  Suriname  1998 
 Kampioenschap van  Suriname  1997 
 Kampioenschap van  Suriname  1996 
 Kampioenschap van  Suriname  1993 
 Kampioenschap van  Suriname  1992 
 Kampioenschap van  Suriname  1991 
 Kampioenschap van  Suriname  1989 
 Kampioenschap van  Suriname  1975 
 Kampioenschap van  Suriname  1967 
 Kampioenschap van  Tsjechoslowakije  1990 
 Kampioenschap van  Tsjechoslowakije  1988 
 Kampioenschap van  Wit-Rusland  1995 
 Kampioenschap van  Wit-Rusland  1994 
 Kampioenschap van  Wit-Rusland  1993 
 Kampioenschap van  Zwitserland  1991 
 Kampioenschap van  Zwitserland  1960 
 Kampioenschap van  Zwitserland  1954 
 Kampioenschap van Amsterdam  PNHDB  1944 
 Kampioenschap van Antwerpen  Belgie  1962 
 Kampioenschap van Arnhem  CTD Arnhem  1985 
 Kampioenschap van de  USA  1999 
 Kampioenschap van de  USA  1998 
 Kampioenschap van de  USA  1997 
 Kampioenschap van de  USA  1996 
 Kampioenschap van de  USA  1995 
 Kampioenschap van de  USA  1994 
 Kampioenschap van de  USA  1993 
 Kampioenschap van de  USA  1992 
 Kampioenschap van de  USA  1991 
 Kampioenschap van de  USA  1990 
 Kampioenschap van de  USA  1988 
 Kampioenschap van de  USA  1987 
 Kampioenschap van de  USA  1986 
 Kampioenschap van de  USSR  1991 
 Kampioenschap van de  USSR  1990 
 Kampioenschap van de  USSR  1989 
 Kampioenschap van de  USSR  1988 
 Kampioenschap van de  USSR  1987 
 Kampioenschap van de  USSR  1986 
 Kampioenschap van de  USSR  1985 
 Kampioenschap van de  USSR  1984 
 Kampioenschap van de  USSR  1983 
 Kampioenschap van de  USSR  1982 
 Kampioenschap van de  USSR  1981 
 Kampioenschap van de  USSR  1980 
 Kampioenschap van de  USSR  1979 
 Kampioenschap van de  USSR  1978 
 Kampioenschap van de  USSR  1977 
 Kampioenschap van de  USSR  1976 
 Kampioenschap van de  USSR  1975 
 Kampioenschap van de  USSR  1974 
 Kampioenschap van de  USSR  1973 
 Kampioenschap van de  USSR  1972 
 Kampioenschap van de  USSR  1971 
 Kampioenschap van de  USSR  1970 
 Kampioenschap van de  USSR  1969 
 Kampioenschap van de  USSR  1968 
 Kampioenschap van de  USSR  1967 
 Kampioenschap van de  USSR  1966 
 Kampioenschap van de  USSR  1965 
 Kampioenschap van de  USSR  1964 
 Kampioenschap van de  USSR  1963 
 Kampioenschap van de  USSR  1962 
 Kampioenschap van de  USSR  1961 
 Kampioenschap van de  USSR  1960 
 Kampioenschap van de  USSR  1959 
 Kampioenschap van de  USSR  1958 
 Kampioenschap van de  USSR  1956 
 Kampioenschap van de  USSR  1955 
 Kampioenschap van de  USSR  1954 
 Kampioenschap van de Eerste Liga  USSR  1985 
 Kampioenschap van de Eerste Liga  USSR  1984 
 Kampioenschap van de Eerste Liga  USSR  1983 
 Kampioenschap van groot Antwerpen  Belgie  1928 
 Kampioenschap van groot Antwerpen  Belgie  1926 
 Kampioenschap van Moskou  Buitenland  1988 
 Kampioenschap van Moskou  Buitenland  1987 
 Kampioenschap van Quebec  Canada  1998 
 Kandidatenmatch Chizhov - Baliakin  KNDB  1996 
 KBDB Teamwedstrijden  Belgie  1994 
 KBDB Teamwedstrijden  Belgie  1993 
 KBDB Teamwedstrijden  Belgie  1992 
 KBDB Teamwedstrijden  Belgie  1991 
 KBDB Teamwedstrijden  Belgie  1990 
 KBDB Teamwedstrijden  Belgie  1989 
 KBDB Teamwedstrijden  Belgie  1988 
 KBDB Teamwedstrijden  Belgie  1987 
 KBDB Teamwedstrijden  Belgie  1986 
 KBDB Teamwedstrijden  Belgie  1985 
 KBDB Teamwedstrijden  Belgie  1981 
 KBDB Teamwedstrijden  Belgie  1966 
 KBDB Teamwedstrijden  Belgie  1965 
 KBDB Teamwedstrijden  Belgie  1963 
 KBDB Teamwedstrijden  Belgie  1962 
 KBDB Teamwedstrijden  Belgie  1961 
 KBDB Teamwedstrijden  Belgie  1960 
 KBDB Teamwedstrijden  Belgie  1938 
 KBDB Teamwedstrijden  Belgie  1937 
 KBDB Teamwedstrijden  Belgie  1936 
 KBDB Teamwedstrijden  Belgie  1935 
 KBDB Teamwedstrijden  Belgie  1932 
 KBDB Teamwedstrijden  Belgie  1931 
 KBDB Teamwedstrijden  Belgie  1929 
 KBDB Teamwedstrijden  Belgie  1928 
 KBDB Teamwedstrijden  Belgie  1927 
 KBDB Teamwedstrijden  Belgie  1926 
 KBDB Teamwedstrijden  Belgie  1925 
 KBDB Teamwedstrijden  Belgie  1924 
 Kennemer Top Tien Toernooi  PNHDB  1984 
 Kennemer Top Tien Toernooi  PNHDB  1983 
 Kersttoernooi  Huizum  1990 
 Kersttoernooi  Huizum  1987 
 Kersttoernooi  Huizum  1986 
 Kiev  Buitenland  1989 
 Kiev  Buitenland  1988 
 Kiev  Buitenland  1960 
 Kislowodsk  Buitenland  1987 
 Kislowodsk  Buitenland  1982 
 Kislowodsk  Buitenland  1981 
 Kloksimultaan 50-quantenaire Brussel door Danny Verschueren  Belgie  1988 
 Koetaisi  Buitenland  1968 
 Koperen Tuin Toernooi  PFDB  1992 
 KSH-toernooi  PGD  1977 
 KSH-toernooi  PGD  1975 
 KSH-toernooi  PGD  1973 
 KSH-toernooi  PGD  1971 
 Kwartfinale Grandmasters Vlieland  KNDB  1995 
 Kwartfinale Kampioenschap van  PFDB  1988 
 Kwartfinale Kampioenschap van  Belgie  1979 
 Kwartfinale Kampioenschap van  Belgie  1978 
 Kwartfinale Kampioenschap van Friesland  PFDB  1985 
 Kwartfinales Kampioenschap van Nederland  KNDB  1987 
 Landentrofee te Verona  Buitenland  1987 
 LFJD-VDSL blitz  Belgie  2000 
 LFJD-VDSL blitz  Belgie  1998 
 LFJD-VDSL blitz  Belgie  1994 
 LFJD-VDSL blitz  Belgie  1993 
 LFJD-VDSL blitz  Belgie  1991 
 LFJD-VDSL blitz (IR)  Belgie  2000 
 LFJD-VDSL blitz (IR)  Belgie  1998 
 LFJD-VDSL blitz (IR)  Belgie  1994 
 LFJD-VDSL blitz (IR)  Belgie  1993 
 LFJD-VDSL blitz (IR)  Belgie  1991 
 Lille  Buitenland  1974 
 Limburgs kampioenschap Blitz individueel  Belgie  2000 
 Limburgs kampioenschap Blitz individueel  Belgie  1999 
 Limburgs kampioenschap Blitz individueel  Belgie  1998 
 Limburgs kampioenschap Blitz individueel  Belgie  1997 
 Limburgs kampioenschap Blitz individueel  Belgie  1996 
 Limburgs kampioenschap Blitz individueel  Belgie  1995 
 Limburgs kampioenschap Blitz individueel  Belgie  1994 
 Limburgs kampioenschap Blitz individueel  Belgie  1993 
 Limburgs kampioenschap Blitz individueel  Belgie  1992 
 Limburgs kampioenschap Blitz individueel  Belgie  1991 
 Limburgs kampioenschap Blitz individueel  Belgie  1990 
 Limburgs kampioenschap Blitz individueel  Belgie  1989 
 Limburgs kampioenschap Blitz individueel  Belgie  1988 
 Limburgs kampioenschap Blitz individueel  Belgie  1987 
 Limburgs kampioenschap Blitz individueel  Belgie  1986 
 Limburgs kampioenschap Blitz individueel  Belgie  1985 
 Limburgs kampioenschap Blitz individueel  Belgie  1984 
 Limburgs kampioenschap Blitz individueel  Belgie  1983 
 Limburgs kampioenschap Blitz individueel  Belgie  1980 
 Limburgs kampioenschap Blitz individueel  Belgie  1979 
 Limburgs kampioenschap Blitz individueel  Belgie  1978 
 Limburgs kampioenschap Blitz teams  Belgie  1996 
 Limburgs kampioenschap Blitz teams  Belgie  1995 
 Limburgs kampioenschap Blitz teams  Belgie  1994 
 Limburgs kampioenschap Blitz teams  Belgie  1992 
 Limburgs kampioenschap Blitz teams  Belgie  1991 
 Limburgs kampioenschap Blitz teams  Belgie  1990 
 Limburgs kampioenschap Blitz teams  Belgie  1989 
 Limburgs kampioenschap individueel  Belgie  2000 
 Limburgs kampioenschap individueel  Belgie  1999 
 Limburgs kampioenschap individueel  Belgie  1998 
 Limburgs kampioenschap individueel  Belgie  1997 
 Limburgs kampioenschap individueel  Belgie  1996 
 Limburgs kampioenschap individueel  Belgie  1995 
 Limburgs kampioenschap individueel  Belgie  1994 
 Limburgs kampioenschap individueel  Belgie  1993 
 Limburgs kampioenschap individueel  Belgie  1992 
 Limburgs kampioenschap individueel  Belgie  1991 
 Limburgs kampioenschap individueel  Belgie  1990 
 Limburgs kampioenschap individueel  Belgie  1989 
 Limburgs kampioenschap individueel  Belgie  1988 
 Limburgs kampioenschap individueel  Belgie  1987 
 Limburgs kampioenschap individueel  Belgie  1986 
 Limburgs kampioenschap individueel  Belgie  1985 
 Limburgs kampioenschap individueel  Belgie  1984 
 Limburgs kampioenschap individueel  Belgie  1983 
 Limburgs kampioenschap individueel Dames  Belgie  1986 
 Limburgs kampioenschap individueel Dames  Belgie  1985 
 Limburgs kampioenschap individueel Dames  Belgie  1983 
 Limburgs kampioenschap individueel Jeugd  Belgie  1992 
 Limburgs kampioenschap individueel Jeugd  Belgie  1991 
 Limburgs kampioenschap individueel Jeugd  Belgie  1990 
 Limburgs kampioenschap individueel Jeugd  Belgie  1986 
 Limburgs kampioenschap individueel Jeugd  Belgie  1984 
 Limburgs Kampioenschap teams  Belgie  2000 
 Limburgs Kampioenschap teams  Belgie  1999 
 Limburgs Kampioenschap teams  Belgie  1998 
 Limburgs Kampioenschap teams  Belgie  1997 
 Limburgs Kampioenschap teams  Belgie  1996 
 Limburgs Kampioenschap teams  Belgie  1995 
 Limburgs Kampioenschap teams  Belgie  1994 
 Limburgs Kampioenschap teams  Belgie  1993 
 Limburgs Kampioenschap teams  Belgie  1992 
 Limburgs Kampioenschap teams  Belgie  1991 
 Limburgs Kampioenschap teams  Belgie  1990 
 Limburgs Kampioenschap teams  Belgie  1989 
 Limburgs Kampioenschap teams  Belgie  1988 
 Limburgs Kampioenschap teams  Belgie  1987 
 Limburgs Kampioenschap teams  Belgie  1986 
 Limburgs Kampioenschap teams  Belgie  1985 
 Limburgs Kampioenschap teams  Belgie  1984 
 Limburgs Kampioenschap teams  Belgie  1983 
 Limburgs Kampioenschap teams  Belgie  1982 
 Limburgs Kampioenschap teams  Belgie  1981 
 Limburgs Kampioenschap teams  Belgie  1980 
 Limburgs Kampioenschap teams Barrage  Belgie  1988 
 Limburgs Kampioenschap teams Barrage  Belgie  1981 
 Limburgse Beker  Belgie  2000 
 Limburgse Beker  Belgie  1999 
 Limburgse Beker  Belgie  1998 
 Limburgse Beker  Belgie  1996 
 Limburgse Beker  Belgie  1995 
 Limburgse Beker  Belgie  1991 
 Lucas Bols Toernooi Amsterdam  PNHDB  1962 
 Lucas Bols Toernooi Amsterdam  PNHDB  1961 
 Lucas Bols Toernooi Amsterdam  PNHDB  1960 
 Lugano  Buitenland  1968 
 Maars-toernooi  GDB  1995 
 Maars-toernooi  GDB  1993 
 Maars-toernooi  GDB  1991 
 Majors Kampioenschap van  USA  1987 
 Majors Kampioenschap van  USA  1986 
 Majors Kampioenschap van de  USA  1998 
 Majors Kampioenschap van de  USA  1997 
 Majors Kampioenschap van de  USA  1996 
 Majors Kampioenschap van de  USA  1995 
 Majors Kampioenschap van de  USA  1994 
 Majors Kampioenschap van de  USA  1992 
 Majors Kampioenschap van de  USA  1991 
 Majors Kampioenschap van de  USA  1990 
 Majors Kampioenschap van de  USA  1988 
 Marseille  Buitenland  1895 
 Massakamp Zeeland - Limburg  PZDB  1997 
 Masters Leeuwarden  PFDB  1998 
 Masters Vierkamp Leeuwarden  PFDB  1997 
 Match De Haas - Weiss Amsterdam  KNDB  1904 
 Match Dussaut - Weiss Parijs  Frankrijk  1899 
 Match Kampioenschap van  Canada  1998 
 Match Sijbrands - Gantwarg  KNDB  1989 
 Match Springer - Roozenburg  Constant-Charlois Rotterdam  1945 
 Match Wiersma - Clerc  PNHDB  1978 
 Meestertitel  KNDB  1916 
 Meisjeskampioenschap van Friesland  PFDB  1987 
 Meisjeskampioenschap van Friesland  PFDB  1985 
 Mello Koolman  Het Noorden  1999 
 Mello Koolman  Het Noorden  1998 
 Mello Koolman  Het Noorden  1997 
 Mello Koolman  Het Noorden  1996 
 Mello Koolman  Het Noorden  1995 
 Mello Koolman  Het Noorden  1994 
 Mello Koolman  Het Noorden  1993 
 Mello Koolman  Het Noorden  1992 
 Mello Koolman  Het Noorden  1986 
 Mello Koolman  Het Noorden  1985 
 Memorial Kulikauskas  Buitenland  1996 
 Memorial Kulikauskas  Litouwen  1993 
 Minsk  Buitenland  1994 
 Minsk  Buitenland  1990 
 Minsk  Buitenland  1988 
 Minsk  Buitenland  1986 
 Minsk  Buitenland  1983 
 Monte Carlo  Buitenland  1964 
 Moskou  Buitenland  1990 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  2000 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1999 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1998 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1997 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1996 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1995 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1994 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1993 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1992 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1991 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1990 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1989 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1988 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1987 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1986 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1985 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1983 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1982 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1981 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1980 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1979 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1978 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1977 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1976 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1975 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1974 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1973 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1972 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1971 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1970 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1969 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1968 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1967 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1966 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1965 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1964 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1963 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1962 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1961 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1960 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1959 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1958 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1957 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1956 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1955 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1954 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1953 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1952 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1951 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1950 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1949 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1948 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1947 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1946 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1945 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1943 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1942 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1941 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1940 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1939 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1938 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1937 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1936 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1935 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1934 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1933 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1932 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1931 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1930 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1929 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1928 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1927 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1926 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1925 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1924 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1923 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1922 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1921 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1920 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1919 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1918 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1917 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1916 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1915 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1914 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1913 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  1912 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  2000 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1999 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1998 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1997 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1996 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1995 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1994 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1993 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1992 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1991 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1990 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1989 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1988 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1987 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1986 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1985 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1984 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1983 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1982 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1981 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1980 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1979 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1978 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1977 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1976 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1975 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1974 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1973 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1972 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1971 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1970 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1969 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1968 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1967 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1966 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1965 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1964 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1963 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1962 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1961 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1960 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1959 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1958 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1957 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1956 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1955 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1954 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1953 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1952 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1951 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1950 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1949 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1948 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1946 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1944 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1943 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1942 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1941 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1940 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1939 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1938 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1937 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1936 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1935 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1934 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1933 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1931 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1930 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1929 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1927 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1926 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1925 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1924 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1923 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1922 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1921 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1920 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1919 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1916 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1913 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1911 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  1908 
 Nederlands Kampioenschap Aspiranten  KNDB  1999 
 Nederlands Kampioenschap Aspiranten  KNDB  1998 
 Nederlands Kampioenschap Aspiranten  KNDB  1997 
 Nederlands Kampioenschap Aspiranten  KNDB  1996 
 Nederlands Kampioenschap Aspiranten  KNDB  1995 
 Nederlands Kampioenschap Aspiranten  KNDB  1994 
 Nederlands Kampioenschap Aspiranten  KNDB  1993 
 Nederlands Kampioenschap Aspiranten  KNDB  1992 
 Nederlands Kampioenschap Aspiranten  KNDB  1991 
 Nederlands Kampioenschap Aspiranten  KNDB  1990 
 Nederlands Kampioenschap Aspiranten  KNDB  1989 
 Nederlands Kampioenschap Aspiranten  KNDB  1988 
 Nederlands Kampioenschap Aspiranten  KNDB  1987 
 Nederlands Kampioenschap Aspiranten  KNDB  1986 
 Nederlands Kampioenschap Aspiranten  KNDB  1985 
 Nederlands Kampioenschap Aspiranten  KNDB  1984 
 Nederlands Kampioenschap Aspiranten  KNDB  1983 
 Nederlands Kampioenschap Aspiranten  KNDB  1982 
 Nederlands Kampioenschap Aspiranten  KNDB  1981 
 Nederlands Kampioenschap Aspiranten  KNDB  1980 
 Nederlands Kampioenschap Aspiranten  KNDB  1979 
 Nederlands Kampioenschap Aspiranten  KNDB  1978 
 Nederlands Kampioenschap Aspiranten  KNDB  1977 
 Nederlands Kampioenschap Aspiranten  KNDB  1976 
 Nederlands Kampioenschap Aspiranten  KNDB  1975 
 Nederlands Kampioenschap Aspiranten  KNDB  1974 
 Nederlands Kampioenschap Aspirantenviertallen  KNDB  1986 
 Nederlands Kampioenschap Junioren  KNDB  1999 
 Nederlands Kampioenschap Junioren  KNDB  1998 
 Nederlands Kampioenschap Junioren  KNDB  1997 
 Nederlands Kampioenschap Junioren  KNDB  1996 
 Nederlands Kampioenschap Junioren  KNDB  1995 
 Nederlands Kampioenschap Junioren  KNDB  1994 
 Nederlands Kampioenschap Junioren  KNDB  1993 
 Nederlands Kampioenschap Junioren  KNDB  1992 
 Nederlands Kampioenschap Junioren  KNDB  1991 
 Nederlands Kampioenschap Junioren  KNDB  1990 
 Nederlands Kampioenschap Junioren  KNDB  1989 
 Nederlands Kampioenschap Junioren  KNDB  1988 
 Nederlands Kampioenschap Junioren  KNDB  1987 
 Nederlands Kampioenschap Junioren  KNDB  1986 
 Nederlands Kampioenschap Junioren  KNDB  1985 
 Nederlands Kampioenschap Junioren  KNDB  1984 
 Nederlands Kampioenschap Junioren  KNDB  1983 
 Nederlands Kampioenschap Junioren  KNDB  1982 
 Nederlands Kampioenschap Junioren  KNDB  1981 
 Nederlands Kampioenschap Junioren  KNDB  1980 
 Nederlands Kampioenschap Junioren  KNDB  1979 
 Nederlands Kampioenschap Junioren  KNDB  1978 
 Nederlands Kampioenschap Junioren  KNDB  1977 
 Nederlands Kampioenschap Junioren  KNDB  1976 
 Nederlands Kampioenschap Junioren  KNDB  1975 
 Nederlands Kampioenschap Junioren  KNDB  1974 
 Nederlands Kampioenschap Junioren  KNDB  1973 
 Nederlands Kampioenschap Junioren  KNDB  1972 
 Nederlands Kampioenschap Junioren  KNDB  1971 
 Nederlands Kampioenschap Junioren  KNDB  1970 
 Nederlands Kampioenschap Junioren  KNDB  1969 
 Nederlands Kampioenschap Junioren  KNDB  1968 
 Nederlands Kampioenschap Junioren  KNDB  1964 
 Nederlands Kampioenschap Junioren  KNDB  1963 
 Nederlands Kampioenschap Junioren  KNDB  1962 
 Nederlands Kampioenschap Junioren  KNDB  1961 
 Nederlands Kampioenschap Junioren  KNDB  1960 
 Nederlands Kampioenschap Junioren  KNDB  1958 
 Nederlands Kampioenschap Junioren  KNDB  1957 
 Nederlands Kampioenschap Junioren  KNDB  1955 
 Nederlands Kampioenschap Junioren  KNDB  1954 
 Nederlands Kampioenschap Junioren  KNDB  1953 
 Nederlands Kampioenschap Junioren  KNDB  1952 
 Nederlands Kampioenschap Juniorenviertallen  KNDB  1987 
 Nederlands Kampioenschap Visueel Gehandicapten  KNDB  2000 
 Nederlands Kampioenschap Visueel Gehandicapten  KNDB  1990 
 Nederlands Kampioenschap Visueel Gehandicapten  KNDB  1986 
 Nederlands Kampioenschap Visueel Gehandicapten  KNDB  1985 
 Nederlands Kampioenschap Visueel Gehandicapten  KNDB  1982 
 Nederlands Kampioenschap Visueel Gehandicapten  KNDB  1975 
 Nederlands Kampioenschap Vrouwen  KNDB  1999 
 Nederlands Kampioenschap Vrouwen  KNDB  1998 
 Nederlands Kampioenschap Vrouwen  KNDB  1997 
 Nederlands Kampioenschap Vrouwen  KNDB  1996 
 Nederlands Kampioenschap Vrouwen  KNDB  1995 
 Nederlands Kampioenschap Vrouwen  KNDB  1994 
 Nederlands Kampioenschap Vrouwen  KNDB  1993 
 Nederlands Kampioenschap Vrouwen  KNDB  1992 
 Nederlands Kampioenschap Vrouwen  KNDB  1991 
 Nederlands Kampioenschap Vrouwen  KNDB  1990 
 Nederlands Kampioenschap Vrouwen  KNDB  1989 
 Nederlands Kampioenschap Vrouwen  KNDB  1988 
 Nederlands Kampioenschap Vrouwen  KNDB  1987 
 Nederlands Kampioenschap Vrouwen  KNDB  1986 
 Nederlands Kampioenschap Vrouwen  KNDB  1985 
 Nederlands Kampioenschap Vrouwen  KNDB  1984 
 Nederlands Kampioenschap Vrouwen  KNDB  1983 
 Nederlands Kampioenschap Vrouwen  KNDB  1982 
 Nederlands Kampioenschap Vrouwen  KNDB  1981 
 Nederlands Kampioenschap Vrouwen  KNDB  1980 
 Nederlands Kampioenschap Vrouwen  KNDB  1979 
 Nederlands Kampioenschap Vrouwen  KNDB  1978 
 Nederlands Kampioenschap Vrouwen  KNDB  1977 
 Nederlands Kampioenschap Vrouwen  KNDB  1976 
 Nederlands Kampioenschap Vrouwen  KNDB  1975 
 Nederlands Kampioenschap Vrouwen  KNDB  1974 
 Nederlands Kampioenschap Vrouwen  KNDB  1973 
 Nieland toernooi  GDB  1994 
 Nieland toernooi  GDB  1993 
 Nieland toernooi  GDB  1992 
 Nieland toernooi  GDB  1990 
 Nieuwjaarssneldamgala  Huizum  2000 
 Nieuwjaarssneldamgala  Huizum  1999 
 Nieuwjaarssneldamgala  Huizum  1993 
 Nieuwjaarstoernooi  Huizum  1997 
 Nieuwjaarstoernooi  Huizum  1995 
 Nijmegen Open  GDB  1998 
 Nijmegen Open  GDB  1996 
 Nijmegen Open  GDB  1994 
 Nijmegen Open  GDB  1992 
 Nijmegen Open  GDB  1990 
 Nijmegen Open NK  KNDB  1997 
 Nijmegen Open NK  KNDB  1991 
 NK Aspiranten Meisjes  KNDB  2000 
 NK Aspiranten Meisjes  KNDB  1999 
 NK Junioren Meisjes  KNDB  1999 
 NK Junioren Meisjes  KNDB  1998 
 NK Pupillen Algemeen  KNDB  1999 
 NK Pupillen Algemeen  KNDB  1997 
 NK Pupillen Meisjes  KNDB  1999 
 NK Sneldammen Jeugd  KNDB  1976 
 Noordelijk Meisjeskampioenschap  KNDB  2000 
 Noordelijk Meisjeskampioenschap  KNDB  1999 
 Noordelijk Meisjeskampioenschap  KNDB  1986 
 NT Woluwe Shopping Center  Belgie  1990 
 Olympiade Landenteams Mori  Buitenland  1992 
 Onderlinge Competitie  De Schijf Roosendaal  2000 
 Onderlinge Competitie  De Schijf Roosendaal  1999 
 Onderlinge Competitie  De Schijf Roosendaal  1998 
 Onderlinge Competitie  De Schijf Roosendaal  1997 
 Onderlinge Competitie  De Schijf Roosendaal  1996 
 Onderlinge Competitie  De Schijf Roosendaal  1995 
 Onderlinge Competitie  De Schijf Roosendaal  1994 
 Onderlinge Competitie  De Schijf Roosendaal  1993 
 Onderlinge Competitie  De Schijf Roosendaal  1992 
 Onderlinge Competitie 1e kl  De Schijf Roosendaal  1991 
 Onderlinge Competitie 1e kl  De Schijf Roosendaal  1990 
 Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel  Belgie  1993 
 Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel  Belgie  1992 
 Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel  Belgie  1991 
 Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel  Belgie  1990 
 Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel  Belgie  1988 
 Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Blitz  Belgie  1991 
 Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Blitz  Belgie  1990 
 Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Blitz  Belgie  1989 
 Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Blitz  Belgie  1988 
 Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Coupe D ETE  Belgie  1988 
 Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Coupe de l amitie  Belgie  1993 
 Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Coupe de l amitie  Belgie  1992 
 Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Coupe de l amitie  Belgie  1989 
 Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Coupe de l amitie  Belgie  1988 
 Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Coupe de l espoir  Belgie  1992 
 Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Rapid  Belgie  1992 
 Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Trophee Bruxellois  Belgie  1992 
 Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Trophee Bruxellois  Belgie  1991 
 Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Zomerbeker (blitz)  Belgie  1993 
 Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen Blitz  Belgie  1980 
 Onderlinge Competitie Damier Sprimont  Belgie  1992 
 Onderlinge Competitie De Kielsche Damclub  Belgie  1927 
 Onderlinge Competitie De Liersche Damclub  Belgie  1929 
 Onderlinge Competitie du Damier Wallon  Belgie  1939 
 Onderlinge Competitie Eksel  Belgie  2000 
 Onderlinge Competitie Eksel  Belgie  1999 
 Onderlinge Competitie Eksel  Belgie  1998 
 Onderlinge Competitie Eksel  Belgie  1997 
 Onderlinge Competitie Eksel  Belgie  1996 
 Onderlinge Competitie Eksel  Belgie  1995 
 Onderlinge Competitie Eksel  Belgie  1994 
 Onderlinge Competitie Eksel  Belgie  1993 
 Onderlinge Competitie Eksel  Belgie  1992 
 Onderlinge Competitie Eksel  Belgie  1991 
 Onderlinge Competitie Eksel  Belgie  1990 
 Onderlinge Competitie Eksel  Belgie  1989 
 Onderlinge Competitie Eksel  Belgie  1988 
 Onderlinge Competitie Eksel  Belgie  1987 
 Onderlinge Competitie Eksel  Belgie  1986 
 Onderlinge Competitie Eksel  Belgie  1985 
 Onderlinge Competitie Eksel  Belgie  1984 
 Onderlinge Competitie Eksel  Belgie  1983 
 Onderlinge Competitie Eksel  Belgie  1982 
 Onderlinge Competitie Eksel  Belgie  1981 
 Onderlinge Competitie Eksel  Belgie  1980 
 Onderlinge Competitie Eksel Barrage  Belgie  1987 
 Onderlinge Competitie Eksel Barrage  Belgie  1985 
 Onderlinge Competitie Genk  Belgie  1995 
 Onderlinge Competitie Genk  Belgie  1994 
 Onderlinge Competitie Genk  Belgie  1990 
 Onderlinge Competitie Genk  Belgie  1988 
 Onderlinge Competitie Genk  Belgie  1987 
 Onderlinge Competitie Genk  Belgie  1986 
 Onderlinge Competitie Genk  Belgie  1985 
 Onderlinge Competitie Genk  Belgie  1984 
 Onderlinge Competitie Genk  Belgie  1983 
 Onderlinge Competitie Genk  Belgie  1982 
 Onderlinge Competitie Genk  Belgie  1981 
 Onderlinge Competitie Genk  Belgie  1980 
 Onderlinge Competitie Genk  Belgie  1979 
 Onderlinge Competitie Genk  Belgie  1978 
 Onderlinge Competitie Genk  Belgie  1977 
 Onderlinge Competitie Genk  Belgie  1976 
 Onderlinge Competitie Genk  Belgie  1975 
 Onderlinge Competitie Genk Blitz  Belgie  1995 
 Onderlinge Competitie Genk Blitz  Belgie  1995 
 Onderlinge Competitie Genk Blitz  Belgie  1995 
 Onderlinge Competitie Genk Blitz  Belgie  1995 
 Onderlinge Competitie Genk Blitz  Belgie  1990 
 Onderlinge Competitie Genk/Zwartberg  Belgie  1996 
 Onderlinge Competitie Genk/Zwartberg Blitz  Belgie  1997 
 Onderlinge Competitie Genk/Zwartberg Blitz  Belgie  1996 
 Onderlinge Competitie H kl  De Schijf Roosendaal  1991 
 Onderlinge Competitie H kl  De Schijf Roosendaal  1990 
 Onderlinge Competitie Ixelles  Belgie  1988 
 Onderlinge Competitie Ixelles  Belgie  1987 
 Onderlinge Competitie Ixelles  Belgie  1986 
 Onderlinge Competitie Ixelles Rapid  Belgie  1992 
 Onderlinge Competitie Ixelles Tournoi Jean Colaut  Belgie  1993 
 Onderlinge Competitie Ixelles Tournoi Jean-Louis Delbar  Belgie  1992 
 Onderlinge Competitie Ixelles Tournoi Jean-Louis Delbar  Belgie  1991 
 Onderlinge Competitie Koning Damas Gent  Belgie  1992 
 Onderlinge Competitie Koning Damas Gent  Belgie  1991 
 Onderlinge Competitie Koning Damas Gent  Belgie  1988 
 Onderlinge Competitie Lanklaar  Belgie  2000 
 Onderlinge Competitie Lanklaar  Belgie  1999 
 Onderlinge Competitie Lanklaar  Belgie  1998 
 Onderlinge Competitie Lanklaar  Belgie  1997 
 Onderlinge Competitie Lanklaar  Belgie  1996 
 Onderlinge Competitie Lanklaar  Belgie  1995 
 Onderlinge Competitie Lanklaar  Belgie  1994 
 Onderlinge Competitie Lanklaar  Belgie  1993 
 Onderlinge Competitie Lanklaar  Belgie  1992 
 Onderlinge Competitie Lanklaar  Belgie  1991 
 Onderlinge Competitie Lanklaar  Belgie  1990 
 Onderlinge Competitie Lanklaar  Belgie  1989 
 Onderlinge Competitie Lanklaar  Belgie  1988 
 Onderlinge Competitie Lanklaar  Belgie  1987 
 Onderlinge Competitie Lanklaar  Belgie  1985 
 Onderlinge Competitie Lanklaar  Belgie  1984 
 Onderlinge Competitie Lanklaar  Belgie  1983 
 Onderlinge Competitie Lanklaar  Belgie  1982 
 Onderlinge Competitie Lanklaar  Belgie  1981 
 Onderlinge Competitie Lanklaar  Belgie  1980 
 Onderlinge Competitie Lanklaar barrage  Belgie  1996 
 Onderlinge Competitie Lanklaar barrage  Belgie  1994 
 Onderlinge Competitie Lanklaar beker  Belgie  1999 
 Onderlinge Competitie Lanklaar beker  Belgie  1998 
 Onderlinge Competitie Lanklaar beker  Belgie  1996 
 Onderlinge Competitie Lanklaar beker  Belgie  1995 
 Onderlinge Competitie Lanklaar Blitz  Belgie  2000 
 Onderlinge Competitie Lanklaar Blitz  Belgie  1999 
 Onderlinge Competitie Lanklaar Blitz  Belgie  1997 
 Onderlinge Competitie Lanklaar Blitz  Belgie  1996 
 Onderlinge Competitie Lanklaar Blitz  Belgie  1995 
 Onderlinge Competitie Lanklaar Blitz  Belgie  1992 
 Onderlinge Competitie Lanklaar Blitz  Belgie  1991 
 Onderlinge Competitie Lanklaar Jeugd  Belgie  1996 
 Onderlinge Competitie Le Damier Bruxellois  Belgie  1962 
 Onderlinge Competitie Le Damier Bruxellois Blitz  Belgie  1966 
 Onderlinge Competitie Le Damier Liègeois  Belgie  1927 
 Onderlinge Competitie Mosan Luik  Belgie  1993 
 Onderlinge Competitie Mosan Luik  Belgie  1992 
 Onderlinge Competitie Mosan Luik  Belgie  1991 
 Onderlinge Competitie Mosan Luik  Belgie  1990 
 Onderlinge Competitie Mosan Luik  Belgie  1988 
 Onderlinge Competitie Mosan Luik  Belgie  1987 
 Onderlinge Competitie Mosan Luik  Belgie  1976 
 Onderlinge Competitie Mosan Luik  Belgie  1963 
 Onderlinge Competitie Mosan Luik  Belgie  1962 
 Onderlinge Competitie Mosan Luik  Belgie  1961 
 Onderlinge Competitie Mosan Luik Beker  Belgie  1990 
 Onderlinge Competitie Tubize  Belgie  1992 
 Onderlinge Competitie Zwartberg  Belgie  1990 
 Oost-Vlaams kampioenschap  Belgie  1988 
 Oosteuropees Zonetoernooi  Buitenland  1994 
 Oosteuropees Zonetoernooi  Buitenland  1992 
 Open  De Schijf Roosendaal  1998 
 Open  De Schijf Roosendaal  1993 
 Open  Gorredijk  1999 
 Open  Gorredijk  1998 
 Open  Gorredijk  1997 
 Open  Gorredijk  1996 
 Open  Gorredijk  1995 
 Open  Gorredijk  1994 
 Open  Gorredijk  1993 
 Open  Gorredijk  1992 
 Open  Polen  1998 
 Open 1 kl  BDV Bergen op Zoom  1999 
 Open 1 kl  BDV Bergen op Zoom  1998 
 Open 1 kl  BDV Bergen op Zoom  1996 
 Open 1 kl  BDV Bergen op Zoom  1994 
 Open 1 kl  BDV Bergen op Zoom  1993 
 Open 1 kl  BDV Bergen op Zoom  1991 
 Open 1 kl  BDV Bergen op Zoom  1990 
 Open 1 kl  BDV Bergen op Zoom  1989 
 Open 1 kl  BDV Bergen op Zoom  1988 
 Open 1 kl  BDV Bergen op Zoom  1986 
 Open 1 kl  BDV Bergen op Zoom  1984 
 Open 1 kl  BDV Bergen op Zoom  1983 
 Open 1 kl  BDV Bergen op Zoom  1982 
 Open 1 kl  BDV Bergen op Zoom  1980 
 Open 1 kl  BDV Bergen op Zoom  1979 
 Open 1 kl  BDV Bergen op Zoom  1978 
 Open 1 kl  De Schijf Roosendaal  1999 
 Open 1 kl  De Schijf Roosendaal  1997 
 Open 1 kl  De Schijf Roosendaal  1996 
 Open 1 kl  De Schijf Roosendaal  1995 
 Open 1 kl  De Schijf Roosendaal  1994 
 Open 1 kl  De Schijf Roosendaal  1992 
 Open 1 kl  De Schijf Roosendaal  1991 
 Open 1 kl  De Schijf Roosendaal  1990 
 Open 1 kl  De Schijf Roosendaal  1989 
 Open 1 kl snel  De Schijf Roosendaal  1996 
 Open 2 kl  BDV Bergen op Zoom  1996 
 Open 2 kl  BDV Bergen op Zoom  1993 
 Open 2 kl  BDV Bergen op Zoom  1991 
 Open 2 kl  BDV Bergen op Zoom  1990 
 Open 2 kl  BDV Bergen op Zoom  1984 
 Open Computertoernooi Cannes  Rapid CCD  1997 
 Open Damkampioenschap van Leeuwarden  PFDB  1993 
 Open Damkampioenschap van Leeuwarden  PFDB  1992 
 Open Damkampioenschap van Leeuwarden  PFDB  1991 
 Open Damkampioenschap van Leeuwarden  PFDB  1990 
 Open Damkampioenschap van Leeuwarden  PFDB  1989 
 Open Damkampioenschap van Leeuwarden  PFDB  1988 
 Open H kl  BDV Bergen op Zoom  1999 
 Open H kl  BDV Bergen op Zoom  1998 
 Open H kl  BDV Bergen op Zoom  1996 
 Open H kl  BDV Bergen op Zoom  1994 
 Open H kl  BDV Bergen op Zoom  1993 
 Open H kl  BDV Bergen op Zoom  1991 
 Open H kl  BDV Bergen op Zoom  1990 
 Open H kl  BDV Bergen op Zoom  1989 
 Open H kl  BDV Bergen op Zoom  1988 
 Open H kl  BDV Bergen op Zoom  1986 
 Open H kl  BDV Bergen op Zoom  1984 
 Open H kl  BDV Bergen op Zoom  1983 
 Open H kl  BDV Bergen op Zoom  1982 
 Open H kl  BDV Bergen op Zoom  1980 
 Open H kl  BDV Bergen op Zoom  1979 
 Open H kl  De Schijf Roosendaal  1999 
 Open H kl  De Schijf Roosendaal  1997 
 Open H kl  De Schijf Roosendaal  1996 
 Open H kl  De Schijf Roosendaal  1995 
 Open H kl  De Schijf Roosendaal  1994 
 Open H kl  De Schijf Roosendaal  1992 
 Open H kl  De Schijf Roosendaal  1991 
 Open H kl  De Schijf Roosendaal  1990 
 Open H kl  De Schijf Roosendaal  1989 
 Open H kl snel  De Schijf Roosendaal  1996 
 Open Kampioenschap van  ADG Amersfoort  1995 
 Open Kampioenschap van  ADG Amersfoort  1993 
 Open Kampioenschap van Nederland  KNDB  1979 
 Open NK Computerprogramma s  Gewoon CCD  1999 
 Open NK Computerprogramma s  Gewoon CCD  1998 
 Open NK Computerprogramma s  Gewoon CCD  1997 
 Open NK Computerprogramma s  Gewoon CCD  1996 
 Open NK Computerprogramma s  Gewoon CCD  1995 
 Open NK Computerprogramma s  Gewoon CCD  1994 
 Open NK Computerprogramma s  Gewoon CCD  1993 
 Open NK Computerprogramma s  Gewoon CCD  1992 
 Open NK Computerprogramma s  Gewoon CCD  1991 
 Open NK Computerprogramma s  Gewoon CCD  1990 
 Open NK Computerprogramma s  Gewoon CCD  1989 
 Open NK Computerprogramma s  Gewoon CCD  1988 
 Open NK Computerprogramma s  Gewoon CCD  1987 
 Open NK Computerprogramma s  Oefen CCD  1987 
 Open NK Computerprogramma s  Rapid CCD  1989 
 Open NK Computerprogramma s  Rapid CCD  1988 
 Open NK Computerprogramma s  Rapid CCD  1987 
 Open snel  BDV Bergen op Zoom  1999 
 Open sneldammen  De Schijf Roosendaal  1998 
 Open sneldammen  De Schijf Roosendaal  1997 
 Open sneldammen  De Schijf Roosendaal  1994 
 Open sneldammen  De Schijf Roosendaal  1993 
 Ordina Open  GDB  1999 
 Oudjaarsdammen  Huizum  1989 
 Oudjaarsdammen  Huizum  1988 
 Palanga  Buitenland  1991 
 Panamerikaans Kampioenschap Aguas de Lindoia  Buitenland  1995 
 Panamerikaans Kampioenschap Amparo  Buitenland  1987 
 Panamerikaans Kampioenschap Goiania  Buitenland  1993 
 Panamerikaans Kampioenschap Ituiutaba  Buitenland  1985 
 Panamerikaans Kampioenschap Paramaribo  Buitenland  1997 
 Panamerikaans Kampioenschap Paramaribo  Buitenland  1980 
 Panamerikaans Kampioenschap Philadelphia  Buitenland  1983 
 Panamerikaans Kampioenschap Port-au-Prince  Buitenland  1981 
 Panamerikaans Kampioenschap Willemstad  Buitenland  1999 
 Panamerikaans Kampioenschap Willemstad  Buitenland  1992 
 Paramaribo NAKS  Buitenland  1969 
 Parijs  Buitenland  1910 
 Parijs  Buitenland  1909 
 Parijs  Buitenland  1900 
 Parijs  Buitenland  1894 
 Parijs  Buitenland  1891 
 Parijs Open  Buitenland  1994 
 Parijs Open  Buitenland  1992 
 Parthenay  Buitenland  1994 
 Persoonlijk Kampioenschap 1e klasse  UPDB  1972 
 Persoonlijk kampioenschap der Provincie Antwerpen (halve finale van het kampioenschap van)  Belgie  1936 
 Pinocchio-toernooi Waalwijk  PNDB  1973 
 Priva Toernooi  WHDB  1970 
 Promotiecompetitie NC  KNDB  1987 
 Promotieklasse Kampioenschap van  Belgie  1977 
 Promotieklasse Kampioenschap van  Belgie  1976 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  PFDB  2000 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  PFDB  1999 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  PFDB  1995 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  PFDB  1994 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  PFDB  1992 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  PFDB  1988 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  PFDB  1987 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  PFDB  1987 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  PFDB  1985 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  PFDB  1981 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  PFDB  1979 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  PFDB  1978 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  PFDB  1977 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  PFDB  1976 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap Aspiranten  GDB  1987 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap Aspiranten  GDB  1986 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  1999 
 Provinciaal Kampioenschap  PNHDB  1999 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  1998 
 Provinciaal Kampioenschap  PNHDB  1998 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  1997 
 Provinciaal Kampioenschap  PNHDB  1997 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  1996 
 Provinciaal Kampioenschap  PNHDB  1996 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  1995 
 Provinciaal Kampioenschap  PNHDB  1995 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  1994 
 Provinciaal Kampioenschap  PNHDB  1994 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  1993 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  1992 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  1991 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  1990 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  1989 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  1988 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  1987 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  1986 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  1985 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  1984 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  1983 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  1982 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  1980 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  1979 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  1978 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  1977 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  1976 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  1975 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  1974 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  1973 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  1972 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  1971 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  1970 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  1969 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  1968 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  1967 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  1966 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  1965 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  1964 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  1963 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  1962 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  1961 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  1960 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  1959 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  1958 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  1957 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  1956 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  1955 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  1954 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  1953 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  1952 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  1951 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  1950 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  1949 
 Provinciaal Kampioenschap  PNHDB  1949 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  1948 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  1947 
 Provinciaal Kampioenschap  PNHDB  1947 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  1932 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  1931 
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  1928 
 Provinciaal Kampioenschap Antwerpen (HF Kampioenschap van)  Belgie  1937 
 Provinciaal Kampioenschap Clubviertallen  PFDB  1999 
 Provinciaal Kampioenschap Clubviertallen  PFDB  1998 
 Provinciaal Kampioenschap Clubviertallen  PFDB  1997 
 Provinciaal Kampioenschap Clubviertallen  PFDB  1996 
 Provinciaal Kampioenschap Clubviertallen  PFDB  1995 
 Provinciaal Kampioenschap Clubviertallen  PFDB  1993 
 Provinciaal Kampioenschap Clubviertallen  PFDB  1992 
 Provinciaal Kampioenschap Clubviertallen  PFDB  1991 
 Provinciaal Kampioenschap Clubviertallen  PFDB  1990 
 Provinciaal Kampioenschap Clubviertallen  PFDB  1987 
 Provinciaal Kampioenschap Luik   Belgie  1939 
 Provinciaal Kampioenschap Luik   Belgie  1938 
 Provinciaal Kampioenschap Luik (HF Kampioenschap van)  Belgie  1939 
 Provinciaal Kampioenschap Luik (HF Kampioenschap van)  Belgie  1938 
 Provinciaal Meisjeskampioenschap  PFDB  1996 
 Provinciaal Vrouwenkampioenschap  PFDB  1989 
 Provinciaal Vrouwenkampioenschap  PFDB  1988 
 Provinciaal Vrouwenkampioenschap  PFDB  1987 
 Provinciaal Vrouwenkampioenschap  PFDB  1986 
 Provinciale Clubcompetitie  PFDB  2000 
 Provinciale Clubcompetitie  PFDB  1999 
 Provinciale Clubcompetitie  PFDB  1988 
 Provinciale Clubcompetitie  PFDB  1987 
 Rabenhaupttoernooi  PGD  1988 
 Rapid Barrages Finale Grandmasters Jakoetsk/Nijmegen  Buitenland  1995 
 Rapid Chizhov - Valneris Jakoetsk  Buitenland  1996 
 Rapid kampioenschap van  Belgie  2000 
 Rapid Tiebreak Finale Grandmasters Nijmegen  Buitenland  1995 
 Rapidbarrages Kandidatenmatch Chizhov - Baliakin  KNDB  1996 
 Rapidtoernooi  De Oldehove  2000 
 Rapidtoernooi  De Oldehove  1999 
 Rayonwedstrijden NK  KNDB  1976 
 RDG Toernooi  WHDB  1969 
 RDG Toernooi  WHDB  1967 
 RDG Toernooi  WHDB  1965 
 Rondje Goffert Nijmegen Open  GDB  1985 
 Rotterdam  ZHDB  1893 
 Salou Open  Buitenland  1999 
 Salou Open  Buitenland  1998 
 Samarkand  Buitenland  1970 
 Samarkand  Buitenland  1969 
 Sandomierz  Buitenland  1989 
 Sandomierz  Buitenland  1988 
 Santa Claus  Huizum  1997 
 Silver Pine Forest  Buitenland  1999 
 Simultaan Carré Cherattois door Tony Slaby  Belgie  1962 
 Simultaan Carré Cherattois door Tony Slaby  Belgie  1961 
 Simultaan Damier Bruxellois door Oscar Verpoest  Belgie  1965 
 Simultaan Gent door Jean Maes  Belgie  1963 
 Simultaan Mosan Luik door Léon Vaessen  Belgie  1961 
 Simultaan Mosan Luik door Tony Slaby  Belgie  1965 
 Simultaan Mosan Luik door Tony Slaby  Belgie  1963 
 Soechoemi  Buitenland  1966 
 Soest  UPDB  1986 
 Sotsji  Buitenland  1965 
 Stadthouder Toernooi  PFDB  1990 
 Suikertoernooi  PNHDB  1977 
 Suikertoernooi  PNHDB  1976 
 Suikertoernooi  PNHDB  1975 
 Suikertoernooi  PNHDB  1974 
 Suikertoernooi  PNHDB  1973 
 Suikertoernooi  PNHDB  1972 
 Suikertoernooi  PNHDB  1971 
 Suikertoernooi  PNHDB  1970 
 Suikertoernooi  PNHDB  1969 
 Tallinn  Buitenland  1999 
 Tallinn  Buitenland  1998 
 Tallinn  Buitenland  1997 
 Tallinn  Buitenland  1996 
 Tallinn  Buitenland  1995 
 Tallinn  Buitenland  1985 
 The Hague Open  WHDB  1997 
 The Hague Open NK  KNDB  1998 
 Toernooi der Kampioenen  Suriname  1968 
 Tournoi des loisiers et de vacances Charleroi  Belgie  2000 
 Tournoi des loisiers et de vacances Charleroi  Belgie  1999 
 Tournoi des loisiers et de vacances Charleroi  Belgie  1998 
 Tournoi des loisiers et de vacances Charleroi  Belgie  1997 
 Turkstra-toernooi  PFDB  1968 
 Turkstra-toernooi  PFDB  1966 
 Turkstra-toernooi  PFDB  1965 
 VDSL-LFJD blitz  Belgie  1992 
 VDSL-LFJD blitz  Belgie  1990 
 VDSL-LFJD blitz (IR)  Belgie  1992 
 VDSL-LFJD blitz (IR)  Belgie  1990 
 Vierkamp  Constant-Charlois Rotterdam  1938 
 Vierkamp  VAD Amsterdam  1927 
 Vlaams Kampioenschap (Halve finale) van  Belgie  1985 
 Vlaams Kampioenschap (Halve finale) van  Belgie  1984 
 Vlaams Kampioenschap (Halve finale) van  Belgie  1983 
 Vlaams Kampioenschap (Halve finale) van  Belgie  1980 
 Vlaams kampioenschap Blitz  Belgie  1999 
 Vlaams kampioenschap Blitz  Belgie  1998 
 Vlaams kampioenschap Blitz  Belgie  1993 
 Vlaams kampioenschap Blitz  Belgie  1992 
 Vlaams kampioenschap Blitz  Belgie  1990 
 Vlaams kampioenschap Blitz  Belgie  1983 
 Vlaams kampioenschap Blitz (Jeugd)  Belgie  1993 
 Vlaamse interclub  Belgie  1997 
 Vlaamse interclub  Belgie  1993 
 Vlaamse interclub  Belgie  1992 
 Vlaamse interclub  Belgie  1991 
 Vlaamse interclub  Belgie  1990 
 Vlaamse interclub  Belgie  1989 
 Vlaamse interclub   Belgie  1987 
 Vlaamse interclub  Belgie  1984 
 Vlaamse interclub  Belgie  1982 
 Vlaamse interclub  Belgie  1981 
 Volmac Vierkamp  PNHDB  1978 
 Volmac zeskamp  KNDB  1985 
 Volmac-trofee  KNDB  1983 
 Vrij-kampioenschap van Groot Antwerpen  Belgie  1927 
 Vrouwenkampioenschap van de  PFDB  1986 
 Waals Kampioenschap (Halve Finale) van  Belgie  1985 
 Waals Kampioenschap (Halve Finale) van  Belgie  1984 
 Waals Kampioenschap (Halve Finale) van  Belgie  1980 
 Waals kampioenschap Blitz  Belgie  1999 
 Waals kampioenschap Blitz  Belgie  1997 
 Waals kampioenschap Blitz  Belgie  1993 
 Waals kampioenschap Blitz  Belgie  1992 
 Waals kampioenschap Blitz  Belgie  1991 
 Waals kampioenschap Blitz  Belgie  1990 
 Waals kampioenschap Blitz  Belgie  1989 
 Waals kampioenschap Blitz  Belgie  1988 
 Waals kampioenschap Blitz  Belgie  1987 
 Waals Kampioenschap van  Belgie  1990 
 Waals Kampioenschap van  Belgie  1989 
 Waals Kampioenschap van  Belgie  1988 
 Waals Kampioenschap van  Belgie  1987 
 Waals Kampioenschap van  Belgie  1986 
 Waalse interclub  Belgie  1993 
 Waalse interclub  Belgie  1992 
 Waalse interclub  Belgie  1991 
 Waalse interclub  Belgie  1990 
 Waalse interclub  Belgie  1989 
 Wageningen  GDB  1966 
 Wereldkampioenschap  KNDB  1994 
 Wereldkampioenschap  KNDB  1990 
 Wereldkampioenschap  KNDB  1986 
 Wereldkampioenschap  KNDB  1976 
 Wereldkampioenschap  KNDB  1972 
 Wereldkampioenschap  KNDB  1960 
 Wereldkampioenschap  KNDB  1956 
 Wereldkampioenschap  KNDB  1952 
 Wereldkampioenschap  KNDB  1948 
 Wereldkampioenschap  KNDB  1912 
 Wereldkampioenschap Abidjan  Buitenland  1996 
 Wereldkampioenschap Amsterdam  KNDB  1928 
 Wereldkampioenschap Arco  Buitenland  1978 
 Wereldkampioenschap Bamako  Buitenland  1980 
 Wereldkampioenschap Bolzano  Buitenland  1968 
 Wereldkampioenschap Dakar  Buitenland  1984 
 Wereldkampioenschap Merano  Buitenland  1964 
 Wereldkampioenschap Paramaribo  Buitenland  1988 
 Wereldkampioenschap Parijs  Buitenland  1931 
 Wereldkampioenschap Parijs  Buitenland  1925 
 Wereldkampioenschap Sao Paolo  Buitenland  1982 
 Wereldkampioenschap Toulon  Buitenland  1992 
 Wereldkampioenschap Vrouwen Amsterdam  KNDB  1977 
 Wereldkampioenschap Vrouwen Amsterdam  KNDB  1976 
 Wereldkampioenschap Vrouwen Amsterdam  KNDB  1975 
 Wereldkampioenschap Vrouwen Amsterdam  KNDB  1974 
 Wereldkampioenschap Vrouwen Amsterdam  KNDB  1973 
 Wereldkampioenschap Vrouwen Bamako  Buitenland  1995 
 Wereldkampioenschap Vrouwen Barrage Moskou  Buitenland  1999 
 Wereldkampioenschap Vrouwen Brunssum  KNDB  1993 
 Wereldkampioenschap Vrouwen Cannes  Buitenland  1985 
 Wereldkampioenschap Vrouwen De Lier  KNDB  1980 
 Wereldkampioenschap Vrouwen Jakoetsk  Buitenland  1999 
 Wereldkampioenschap Vrouwen Minsk  Buitenland  1991 
 Wereldkampioenschap Vrouwen Minsk  Buitenland  1987 
 Wereldkampioenschap Vrouwen Minsk Mazowiecki  Buitenland  1997 
 Wereldkampioenschap Vrouwen Riga  Buitenland  1981 
 Wereldkampioenschap Vrouwen Rosmalen  KNDB  1989 
 Wereldkampioenschap Vrouwen Sandomierz  Buitenland  1983 
 Wereldkampioenschap Vrouwen Sneek  KNDB  1979 
 Wereldrecordpoging Blindsimultaandammen  Den Haag  1982 
 Wereldrecordpoging Blindsimultaandammen  Middelburg  1991 
 Wereldrecordpoging Blindsimultaandammen Cannes  Buitenland  1986 
 Wereldrecordpoging Blindsimultaandammen Gouda  DMH  1999 
 Wereldrecordpoging Blindsimultaandammen IJmuiden  PNHDB  1987 
 Wereldrecordpoging Blindsimultaandammen Leiden  DMH  1955 
 Wereldrecordpoging Blindsimultaandammen Leiden  DMH  1950 
 Wereldrecordpoging Blindsimultaandammen Venlo  PLDB  1993 
 West-Brabants Kamp.  De Schijf Roosendaal  1982 
 West-Brabants Kamp.  De Variant Oudenbosch  1981 
 West-Brabants Kamp. 1 kl  BDV Bergen op Zoom  2000 
 West-Brabants Kamp. 1 kl  BDV Bergen op Zoom  1995 
 West-Brabants Kamp. 1 kl  BDV Bergen op Zoom  1990 
 West-Brabants Kamp. 1 kl  De Kroonschijf Klundert  1997 
 West-Brabants Kamp. 1 kl  De Schijf Roosendaal  1998 
 West-Brabants Kamp. 1 kl  De Schijf Roosendaal  1994 
 West-Brabants Kamp. 1 kl  De Schijf Roosendaal  1991 
 West-Brabants Kamp. 1 kl  De Schijf Roosendaal  1987 
 West-Brabants Kamp. 1 kl  De Variant Oudenbosch  1999 
 West-Brabants Kamp. 1 kl  De Variant Oudenbosch  1996 
 West-Brabants Kamp. 1 kl  De Variant Oudenbosch  1992 
 West-Brabants Kamp. 2 kl  BDV Bergen op Zoom  1990 
 West-Brabants Kamp. 2 kl  De Kroonschijf Klundert  1997 
 West-Brabants Kamp. 2 kl  De Schijf Roosendaal  1991 
 West-Brabants Kamp. 2 kl  De Schijf Roosendaal  1987 
 West-Brabants Kamp. 2 kl  De Variant Oudenbosch  1996 
 West-Brabants Kamp. 2 kl  De Variant Oudenbosch  1992 
 West-Brabants Kamp. H kl  BDV Bergen op Zoom  2000 
 West-Brabants Kamp. H kl  BDV Bergen op Zoom  1995 
 West-Brabants Kamp. H kl  BDV Bergen op Zoom  1990 
 West-Brabants Kamp. H kl  De Kroonschijf Klundert  1997 
 West-Brabants Kamp. H kl  De Kroonschijf Klundert  1989 
 West-Brabants Kamp. H kl  De Schijf Roosendaal  1998 
 West-Brabants Kamp. H kl  De Schijf Roosendaal  1994 
 West-Brabants Kamp. H kl  De Schijf Roosendaal  1991 
 West-Brabants Kamp. H kl  De Schijf Roosendaal  1987 
 West-Brabants Kamp. H kl  De Variant Oudenbosch  1999 
 West-Brabants Kamp. H kl  De Variant Oudenbosch  1996 
 West-Brabants Kamp. H kl  De Variant Oudenbosch  1992 
 West-Brabants Kamp. H kl  De Variant Oudenbosch  1986 
 West-Brabants Kamp. snel  BDV Bergen op Zoom  2000 
 West-Brabants Kamp. snel  BDV Bergen op Zoom  1995 
 West-Brabants Kamp. snel  De Schijf Roosendaal  1998 
 West-Brabants Kamp. snel  De Schijf Roosendaal  1994 
 West-Brabants Kamp. snel  De Variant Oudenbosch  1999 
 West-Brabants Kamp. snel  De Variant Oudenbosch  1996 
 Westeuropees Zonetoernooi Albisola  Buitenland  1994 
 Westeuropees Zonetoernooi Arta Terme  Buitenland  1980 
 Westeuropees Zonetoernooi Bordeaux  Buitenland  1982 
 WK Blitz Tel Aviv  Buitenland  2000 
 WK Blitz Vrouwen Rotterdam  Buitenland  1999 
 WK Cadets Chartres  Buitenland  1994 
 WK Cadets Czestochova  Buitenland  1991 
 WK Cadets De Lier  KNDB  1995 
 WK Cadets Gniezno  Buitenland  1996 
 WK Cadets Minsk  Buitenland  1993 
 WK Cadets Parthenay  Buitenland  1997 
 WK Cadets Parthenay  Buitenland  1989 
 WK Cadets Parthenay  Buitenland  1988 
 WK Cadets Pessac  Buitenland  1999 
 WK Cadets Riga  Buitenland  1992 
 WK Cadets Savona  Buitenland  1998 
 WK Cadets Westerhaar  KNDB  1990 
 WK Girls Doetinchem  KNDB  1998 
 WK Girls Parthenay  Buitenland  1999 
 WK Girls Rheden  KNDB  1993 
 WK Girls Tallinn  Buitenland  1992 
 WK Jeugdteams  Buitenland  1987 
 WK Juniors Amstelveen  KNDB  1993 
 WK Juniors Amstelveen  KNDB  1984 
 WK Juniors Amsterdam  KNDB  1977 
 WK Juniors Amsterdam  KNDB  1976 
 WK Juniors Amsterdam  KNDB  1975 
 WK Juniors Amsterdam  KNDB  1974 
 WK Juniors Amsterdam  KNDB  1973 
 WK Juniors Amsterdam  KNDB  1972 
 WK Juniors Amsterdam  KNDB  1971 
 WK Juniors Bamako  Buitenland  1995 
 WK Juniors Barrage Westerhaar  KNDB  1998 
 WK Juniors Brussel  Buitenland  1991 
 WK Juniors Brussel  Buitenland  1981 
 WK Juniors Chartres  Buitenland  1994 
 WK Juniors De Lier  KNDB  1980 
 WK Juniors Granville  Buitenland  1988 
 WK Juniors Leeuwarden  KNDB  1999 
 WK Juniors Mori  Buitenland  1987 
 WK Juniors Puget sur Argens  Buitenland  1985 
 WK Juniors Rotterdam  KNDB  1990 
 WK Juniors Sneek  KNDB  1979 
 WK Juniors Tallinn  Buitenland  1996 
 WK Juniors Tallinn  Buitenland  1989 
 WK Juniors Westerhaar  KNDB  1997 
 WK Juniors Westerhaar  KNDB  1986 
 WK Juniors Westerhaar  KNDB  1983 
 WK Juniors Woerden  KNDB  1998 
 WK Juniors Zaparozhe  Buitenland  1992 
 WK Landenteams Verona  Buitenland  1989 
 WK Meisjes Tallinn  Buitenland  1989 
 WK Rapid  KNDB  1999 
 WK-match Andreiko - Koeperman Moskou  Buitenland  1969 
 WK-match Andreiko - Koeperman Tallinn  Buitenland  1972 
 WK-match Chizhov - Schwarzman Izjevsk  Buitenland  1998 
 WK-match Chizhov - Valneris Jakoetsk  Buitenland  1996 
 WK-match Chizhov - Wiersma  KNDB  1994 
 WK-match Clerc - Gantvarg  KNDB  1985 
 WK-match Deslauriers - Koeperman  KNDB  1958 
 WK-match Dibman - Gantwarg Irkoetsk  Buitenland  1987 
 WK-match Fabre - Raichenbach  Buitenland  1933 
 WK-match Fabre - Raichenbach  Buitenland  1932 
 WK-match Gantwarg - Wiersma  KNDB  1981 
 WK-match Keller - Ghestem  KNDB  1947 
 WK-match Keller - Roozenburg  KNDB  1951 
 WK-match Koeperman - Andreiko Tblisi  Buitenland  1968 
 WK-match Koeperman - Shchegolev Tblisi  Buitenland  1965 
 WK-match Koeperman - Van Dijk  Buitenland  1959 
 WK-match Raichenbach - Ghestem  Buitenland  1945 
 WK-match Raichenbach - Keller  Buitenland  1938 
 WK-match Raichenbach - Keller  Buitenland  1934 
 WK-match Raichenbach - Springer  Buitenland  1937 
 WK-match Raichenbach - Vaessen  Buitenland  1936 
 WK-match Roozenburg - Huisman  KNDB  1954 
 WK-match Shchegolev - Koeperman  Buitenland  1961 
 WK-match Sijbrands - Andreiko  KNDB  1973 
 WK-match Sijbrands - Chizhov  KNDB  1990 
 WK-match Valneris - Chizhov Talinn  Buitenland  1991 
 WK-match Vos - Raichenbach  KNDB  1936 
 WK-match Wiersma - Gantwarg  KNDB  1979 
 WK-match Wiersma - Van der Wal  KNDB  1983 
 WK-match Wiersma-Virny Moskou/Nederland  Buitenland  1984 
 Zaporozhye  Buitenland  1998 
 Zeskamp A.N.D.  KNDB  1906 
 Zomer oefenkampioenschap Merksem D.C.  Belgie  1936 
 Zomerbeker au Damier Wallon  Belgie  1938 
 Zonetoernooi Riga  Buitenland  1980 
 Zonetoernooi Savona  Buitenland  1984