Toernooibase
HOME | LAST IN DATABASE | RATINGS | TOURNAMENTS | NEWS | GAMES | POSITIONS | LINKS |

 Alle ingevoerde toernooien van seizoen 2000/2001: 
 Afrikaans Kampioenschap Yaounde  Buitenland  2000 D
 Barnsteen toernooi  VPDB  2001 D
 Barrage EK Veteranen Mlawa  Buitenland  2001 D
 Barrage Halve Finale NK  KNDB  2001 D
 Barrage Halve Finale NK groep B  KNDB  2001 D
 Barrage Halve Finale NK groep D  KNDB  2001 D
 Barrage Halve Finale NK Vrouwen  KNDB  2001 
 Barrage Nederlands Kampioenschap Vrouwen  KNDB  2000 D
 Barrage NK Algemeen  KNDB  2001 D
 Barrage WK match vrouwen Golubeva - Hoekman  KNDB  2000 D
 Bekercompetitie  HDC Hoogeveen  2000/2001 D
 Berlijn Open  Duitsland  2001 D
 Bijlmer toernooi  Gandhi  2000 D
 Blitz kampioenschap van  Belgie  2000 D
 Brunssum Open  Limburg  2000 D
 Confederation Cup Finales St. Petersburg  Buitenland  2001 D
 Confederation Cup St. Petersburg  Buitenland  2001 D
 Damnacht  De Oldehove  2001 
 Districtskampioenschap Zaanstreek/Waterland  Noord-Holland  2001 D
 Duwo Kennisstad Toernooi  DOS Delft  2001 D
 Eindeseizoenstoernooi  Huizum  2001 
 EK Boys Cadets Triest  Buitenland  2000 D
 EK Boys Juniors Triest  Buitenland  2000 D
 EK Boys Minicadets Triest  Buitenland  2000 D
 EK Girls Cadets Triest  Buitenland  2000 D
 EK Girls Juniors Triest  Buitenland  2000 D
 EK Girls Minicadets Triest  Buitenland  2000 D
 EK Veteranen Mlawa  Buitenland  2001 D
 EK Vrouwen Zaporozhe  Buitenland  2000 D
 Europacup Velp  KNDB  2000 D
 FK Clubviertallen Jeugd  Friesland  2001 
 FK Sneldammen  Friesland  2001 D
 Grutte Pier Toernooi Kimswerd  Friesland  2000 D
 Halve Finale Kampioenschap  Friesland  2001 D
 Halve Finale NK Algemeen  KNDB  2001 D
 Halve Finale NK Aspiranten  KNDB  2001 D
 Halve Finale NK Junioren  KNDB  2001 D
 HF Kampioenschap van  Israel  2001 D
 Hierden  Gelderland  2000 D
 Interland Belgie - Frankrijk  Belgie  2001 D
 Jeugd Olympiade Londen  Buitenland  2000 
 Kampioenschap van  Belgie  2001 D
 Kampioenschap van  Estland  2001 D
 Kampioenschap van  Frankrijk  2000 D
 Kampioenschap van  Israel  2001 D
 Kampioenschap van  Israel  2000 D
 Kampioenschap van  Italie  2000 D
 Kampioenschap van  Mongolie  2000 D
 Kampioenschap van  Rusland  2001 
 Kampioenschap van  Suriname  2001 D
 Kampioenschap van  Suriname  2000 D
 Kampioenschap van  Zwitserland  2001 D
 Kloksimultaan Eksel door Ronald Schalley  Belgie  2001 D
 Kloksimultaan Eksel door Ronald Schalley  Belgie  2000 D
 Kloksimultaan Geleen door Ronald Schalley  CEMA - De Vaste Zet Geleen  2001 D
 Limburgs kampioenschap Blitz individueel  Belgie  2001 D
 Limburgs kampioenschap Blitz teams  Belgie  2000/2001 D
 Limburgs kampioenschap individueel  Belgie  2000/2001 D
 Limburgs Kampioenschap teams  Belgie  2001 D
 Limburgse Beker  Belgie  2000/2001 D
 Mello Koolman  Het Noorden  2000 
 Minsk  Buitenland  2001 D
 Minsk  Buitenland  2000 D
 Minsk Open  Buitenland  2000 
 Nationale Bekercompetitie  KNDB  2001 D
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  2000/2001 D
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  2001 D
 Nederlands Kampioenschap Aspiranten  KNDB  2000 D
 Nederlands Kampioenschap Junioren  KNDB  2000 D
 Nederlands Kampioenschap Visueel Gehandicapten  KNDB  2001 D
 Nederlands Kampioenschap Vrouwen  KNDB  2000 D
 Nieuwjaarssneldamgala  Huizum  2001 
 Nijmegen Open NK  KNDB  2000 D
 NK Aspiranten Meisjes  KNDB  2001 
 NK Correspondentiedammen  NCC  2000 
 NK Junioren Meisjes  KNDB  2001 D
 NK Pupillen Algemeen  KNDB  2001 
 NK Sneldammen Jeugdteams  KNDB  2001 
 NK Welpen Algemeen  KNDB  2001 
 Noordelijk Meisjeskampioenschap  KNDB  2001 
 Olympiade Landenteams Londen  Buitenland  2000 D
 Onderlinge Competitie  De Schijf Roosendaal  2000/2001 D
 Onderlinge Competitie   HDC Hoogeveen  2000/2001 D
 Onderlinge Competitie Eksel  Belgie  2000/2001 D
 Open 1 kl  BDV Bergen op Zoom  2001 D
 Open 1 kl  De Schijf Roosendaal  2000 D
 Open Frans Kampioenschap Computerprogramma s  Computers  2001 D
 Open H kl  BDV Bergen op Zoom  2001 D
 Open H kl  De Schijf Roosendaal  2000 D
 Open Kampioenschap van  ADG Amersfoort  2000 D
 Open NK Computerprogramma s  Gewoon CCD  2000 D
 Open NK Computerprogramma s  Rapid CCD  2000 D
 Open snel  BDV Bergen op Zoom  2001 D
 Open sneldammen  De Schijf Roosendaal  2000 D
 Orap Open  West-Holland  2000 D
 Paastoernooi Amsterdam  Noord-Holland  2001 D
 Panamerikaans Jeugdkampioenschap Port of Spain  Buitenland  2000 D
 Parthenay  Buitenland  2000 
 PCBest Cup Szczecin  Polen  2000 D
 Persoonlijk Kampioenschap  Frysk Spul  2001 D
 Ploegenkampioenschap van  Rusland  2001 D
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  Friesland  2001 D
 Provinciaal Kampioenschap  Zeeland  2001 D
 Provinciaal Kampioenschap  Drenthe  2000 D
 Provinciaal Kampioenschap  Friesland  2000 D
 Provinciaal Kampioenschap  Groningen  2000 D
 Provinciaal Kampioenschap  Midden-Holland  2000 D
 Provinciaal Kampioenschap  Noord-Holland  2000 D
 Provinciaal Kampioenschap  Utrecht  2000 D
 Provinciaal Kampioenschap Clubviertallen  Friesland  2000 
 Provinciale Bekercompetitie  Friesland  2001 D
 Provinciale Clubcompetitie  Friesland  2000/2001 D
 Provinciale Clubcompetitie  Noord-Holland  2000/2001 D
 Rapid kampioenschap van  Belgie  2000/2001 D
 Rapidtoernooi  De Oldehove  2001 
 Salou Open  Buitenland  2001 D
 Salou Open  Buitenland  2000 D
 SNS Zeeland finalewedstrijden  Zeeland  2000 D
 SNS Zeeland Hoofdgroepen  Zeeland  2000 D
 SNS Zeeland Open  Zeeland  2000 D
 Tallinn  Buitenland  2000 D
 Tallinn Open  Buitenland  2000 D
 Vrouwenkampioenschap van  Estland  2001 D
 Vrouwentoernooi  DOS Delft  2000 
 Wereldkampioenschap Moskou  Buitenland  2000 D
 West-Brabants Kamp. 1 kl  De Kroonschijf Klundert  2001 D
 West-Brabants Kamp. H kl  De Kroonschijf Klundert  2001 D
 West-Brabants Kamp. snel  De Kroonschijf Klundert  2001 D
 Witte Nachten Sint Petersburg  Buitenland  2001 D
 WK Blitz Tel Aviv  Buitenland  2000 D
 WK Cadets Mongagua  Buitenland  2000 D
 WK Girls Hijken  KNDB  2000 D
 WK Juniors Mongagua  Buitenland  2000 D
 WK match vrouwen Golubeva - Hoekman  KNDB  2000 D