Toernooibase
HOME | LAST IN DATABASE | RATINGS | TOURNAMENTS | NEWS | GAMES | POSITIONS | LINKS |

 Alle ingevoerde toernooien van seizoen 2009/2010: 
 Afrikaans Kampioenschap Banjul  Buitenland  2009 D
 Afrikaans Kampioenschap Barrage Bamako  Buitenland  2010 D
 Afrikaans Kampioenschap Play Offs Bamako  Buitenland  2010 D
 Afrikaans Kampioenschap Voorronde Bamako  Buitenland  2010 D
 Anton Jurg Toernooi  PODB  2010 D
 Avignon Open  Buitenland  2009 D
 Balt Cup Vilnius  Buitenland  2010 D
 Barnsteen toernooi  VPDB  2010 D
 Barrage Hoofdklasse  DDB  2009/2010 D
 Barrage Provinciaal Kampioenschap  PODB  2010 D
 Beiler damtoernooi  DDB  2010 D
 Bekercompetitie  SSS Kampen  2009/2010 D
 Bekercompetitie  WDV Winterswijk  2009/2010 D
 Beslissingswedstrijd Hoofdklasse  PZDB  2010 D
 BIDS 100 vld. toernooi Cambridge  Buitenland  2010 D
 Blitz kampioenschap van  Belgie  2009 D
 Blitztoernooi Jeugd Olympiade Dneprodzerzhinsk  Buitenland  2010 
 Bondsavond  WHDB  2009/2010 D
 Brabant Cup  PNDB  2009/2010 D
 Bram Limburg Bokaal  Den Haag  2009/2010 D
 Brunssum Open  PLDB  2009 D
 Cannes Open  Buitenland  2010 D
 CBP Toernooi  DDC Deventer  2010 D
 Clubkampioenschap  RDC Rijnsburg  2009/2010 D
 Coca Cola-toernooi  DCT Twijzelerheide  2009/2010 D
 Confederation Cup Primorsko  Buitenland  2009 D
 Coupe Nantes-Tours / Le Mans 16e  Frankrijk  2010 D
 Coupe Nationale  Ivoorkust  2009 D
 Dammen aan de Waal  Lent  2010 D
 Damnacht  HDC Hoogeveen  2009 D
 Damnacht Voorronde  HDC Hoogeveen  2009 D
 Delfts Damfestival A-B  DOS Delft  2009 D
 Delfts Damfestival C-D  DOS Delft  2009 D
 Delfts Damfestival E-F-G  DOS Delft  2009 D
 Delfts Damfestival Jeugd  DOS Delft  2009 D
 Delfts Damfestival Vrouwen  DOS Delft  2009 D
 Disco Blitz  WHDB  2009 D
 DNC Open  WHDB  2009 D
 DNC Open Nederland - Rusland  WHDB  2009 D
 Eindejaarstoernooi  Oosterend Texel  2009 D
 Eindeseizoenstoernooi  Huizum  2010 D
 EK Blitz Stockholm  Buitenland  2009 D
 EK Blitz Vilnius  Buitenland  2010 D
 EK Boys Cadets  Hijken DTC  2009 D
 EK Boys European Hopes  Hijken DTC  2009 D
 EK Boys Juniors  Hijken DTC  2009 D
 EK Boys Minicadets  Hijken DTC  2009 D
 EK Girls Cadets  Hijken DTC  2009 D
 EK Girls European Hopes  Hijken DTC  2009 D
 EK Girls Juniors  Hijken DTC  2009 D
 EK Girls Minicadets  Hijken DTC  2009 D
 EK Jeugd Sneldammen  Hijken DTC  2009 D
 EK Landenteams Tallinn  Buitenland  2010 D
 EK Studenten Minsk Mazowiecki  Buitenland  2009 D
 EK Veteranen Kapelle  PZDB  2009 D
 Finale Brabant Cup  PNDB  2009/2010 D
 Finale Jeugdclubcompetitie Aspiranten  KNDB  2009 
 Finale Jeugdclubcompetitie Junioren  KNDB  2009 
 Finale Jeugdclubcompetitie Welpen  KNDB  2009 
 Finale NK-Schooldammen Pupillen Assen  Scholen  2010 
 Finale NK-Schooldammen Welpen Laren  Scholen  2010 
 Finale Onderlinge Competitie  DCT Twijzelerheide  2009/2010 D
 Finale Onderlinge Competitie  Samen Sterk  2010 D
 Finale Provinciale Bekercompetitie  WHDB  2009/2010 D
 FK Clubviertallen Jeugd  PFDB  2010 
 FK Sneldammen  PFDB  2010 D
 Frits Louis sneldamkampioenschap  ADG Amersfoort  2010 D
 Gniezno Doors  Polen  2010 D
 Golden Prague  Buitenland  2010 D
 Grutmastertoernoai Frjentsjer  DFS  2010 D
 Guadeloupe Open  Buitenland  2010 D
 Halve Finale Kampioenschap van  Rusland  2010 D
 Halve Finale NK Algemeen  KNDB  2010 D
 Halve Finale NK Aspiranten  KNDB  2010 D
 Halve Finale NK Junioren  KNDB  2010 D
 Halve Finale NK Meisjes Pupillen  KNDB  2010 D
 Halve Finale NK Pupillen Dordrecht  KNDB  2010 D
 Halve Finale NK Pupillen Dronten  KNDB  2010 D
 Halve Finale NK Pupillen Landgraaf  KNDB  2010 D
 Halve Finale NK Pupillen Lunteren  KNDB  2010 D
 Halve Finale NK Vrouwen  KNDB  2010 D
 Halve Finale NK Welpen Culemborg  KNDB  2010 D
 Halve Finale NK Welpen Den Ilp  KNDB  2010 D
 Halve Finale NK Welpen Wapenveld  KNDB  2010 D
 Harry de Hardt Bokaal  Den Haag  2009/2010 D
 Hepie Koelstra Open  DCT Twijzelerheide  2010 D
 HF NK Pupillen Hengelo  Scholen  2010 
 HF NK Pupillen Leek  Scholen  2010 
 HF NK Pupillen Lunteren  Scholen  2010 
 HF NK Pupillen Purmerend  Scholen  2010 
 HF NK Pupillen Schiedam  Scholen  2010 
 HF NK Pupillen Tilburg  Scholen  2010 
 HF NK Welpen Asten-Heusden  Scholen  2010 
 HF NK Welpen Groningen  Scholen  2010 
 HF NK Welpen Noordeloos  Scholen  2010 
 HF NK Welpen Reeuwijk  Scholen  2010 
 HF NK Welpen Wageningen  Scholen  2010 
 HF NK Welpen Wezep  Scholen  2010 
 HF Vrouwenkampioenschap van  Rusland  2010 D
 Hiltex Zeeland finalewedstrijden  PZDB  2009 D
 Hiltex Zeeland Hoofdgroepen  PZDB  2009 D
 Hiltex Zeeland Open  PZDB  2009 D
 Hoofdklasse DMH/WHDB  KNDB  2009/2010 D
 ICON Yachts Harlingen  Excelsior  2010 D
 Invitatie Rapid Jeugd  Suriname  2009 D
 Jan van der Zwan Cup  GDB  2010 D
 Jeugd Olympiade Dneprodzerzhinsk  Buitenland  2010 D
 Jeugdcompetitie I  Den Haag  2010 D
 Jeugdcompetitie II  Den Haag  2009 D
 Jeugdkampioenschap van  Suriname  2009 D
 Johan Kromhout Toernooi  RDC Rijnsburg  2009 D
 Jubileumtoernooi  RDC Rijnsburg  2010 D
 Kampioenschap van Arnhem  CTD Arnhem  2010 D
 Kampioenschap van  Belgie  2010 D
 Kampioenschap van  Damclub Dordrecht  2010 D
 Kampioenschap van   Damclub Roermond  2009/2010 
 Kampioenschap van  Den Haag  2010 D
 Kampioenschap van  Duitsland  2010 D
 Kampioenschap van  Estland  2010 D
 Kampioenschap van  Frankrijk  2009 D
 Kampioenschap van  Israel  2009 D
 Kampioenschap van  Italie  2009 D
 Kampioenschap van   Ivoorkust  2009 D
 Kampioenschap van  Litouwen  2010 D
 Kampioenschap van  Polen  2010 D
 Kampioenschap van   RDC Rijnsburg  2010 D
 Kampioenschap van  Rusland  2010 D
 Kampioenschap van  Slovenie  2010 D
 Kampioenschap van  Suriname  2010 D
 Kampioenschap van  Trinidad and Tobago  2010 D
 Kampioenschap van  Tsjechie  2010 D
 Kampioenschap van  Ukraine  2009 D
 Kampioenschap van  Westland  2010 D
 Kampioenschap van  Wit-Rusland  2010 D
 Kampioenschap van Curacao  Nederlandse Antillen  2009 D
 Kampioenschap van Quebec  Canada  2010 D
 Kampioenschap van Schiedam   Van Stigt Thans Schiedam  2010 D
 Kampioenschap van Tytsjerksteradiel  PFDB  2010 D
 Kloksimultaan Ton Sijbrands Urk  PFDB  2010 D
 Limburgs kampioenschap Blitz individueel  Belgie  2010 D
 Limburgs kampioenschap individueel  Belgie  2009/2010 D
 Limburgs Kampioenschap teams  Belgie  2010 D
 LNJD Championnat  Frankrijk  2010 D
 LNJD Championnat Régionale 2  Frankrijk  2010 D
 Mello Koolman  Het Noorden  2009 D
 Minsk  Buitenland  2009 D
 Nacht van  Lent  2009 D
 Najaarskampioenschap van  CEMA - De Vaste Zet Geleen  2009 D
 Nationale Bekercompetitie  KNDB  2010 D
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  2009/2010 D
 Nationale Clubcompetitie  Ivoorkust  2009 D
 Nationale Jeugddamdag  KNDB  2010 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  2010 D
 Nederlands Kampioenschap Aspiranten  KNDB  2009 D
 Nederlands Kampioenschap Junioren  KNDB  2009 D
 Nederlands Kampioenschap Meisjes  KNDB  2009 D
 Nederlands Kampioenschap Sneldammen  KNDB  2010 D
 Nederlands Kampioenschap Vrouwen  KNDB  2009 D
 Nieuwjaarssneldamgala  Huizum  2010 D
 Nijmegen Open NK  KNDB  2009 D
 NK Correspondentiedammen  NCC  2009 
 NK Pupillen Algemeen  KNDB  2010 D
 NK Pupillen Meisjes  KNDB  2010 D
 NK Rapid Groep A  KNDB  2009 D
 NK Rapid Groep B  KNDB  2009 D
 NK Rapid Groep C  KNDB  2009 D
 NK Sneldammen Jeugd  KNDB  2010 D
 NK Sneldammen Jeugdteams  KNDB  2010 
 NK Welpen Algemeen  KNDB  2010 D
 NK Welpen Meisjes  KNDB  2010 D
 Oefenseance kloksimultaan 2 Marino Barkel  Witte van Moort Westerhaar  2010 D
 Oefenseance Kloksimultaan Ben Provoost  TDV Tilburg  2010 D
 Oefenseance kloksimultaan Marino Barkel  Witte van Moort Westerhaar  2009 D
 OmnyAcc Toernooi  Oerterp  2010 D
 Onderlinge Bekercompetitie  BEGB Britsum  2009/2010 D
 Onderlinge Bekercompetitie  Van Stigt Thans Schiedam  2009/2010 D
 Onderlinge Competitie  ADG Amersfoort  2009/2010 D
 Onderlinge Competitie  BDV Bergen op Zoom  2009/2010 D
 Onderlinge Competitie  BEGB Britsum  2009/2010 D
 Onderlinge Competitie  Beverwijkse Damclub  2009/2010 D
 Onderlinge Competitie  DamRa  2009/2010 D
 Onderlinge Competitie   DCT Twijzelerheide  2009/2010 D
 Onderlinge Competitie  De Oldehove  2009/2010 D
 Onderlinge Competitie  De Rûge Wolf  2009/2010 D
 Onderlinge Competitie  De Schijf Roosendaal  2009/2010 D
 Onderlinge Competitie  De Toer Grou  2009 D
 Onderlinge Competitie  DOS Delft  2010 D
 Onderlinge Competitie  Dronten  2010 D
 Onderlinge Competitie  DSS Zwartsluis  2009/2010 D
 Onderlinge Competitie  GDC Gorinchem  2010 D
 Onderlinge Competitie  Gorredijk  2009 D
 Onderlinge Competitie  HDC Hoogeveen  2009/2010 D
 Onderlinge Competitie  Huizum  2009/2010 D
 Onderlinge Competitie  Kijk Uit Balkbrug  2009/2010 D
 Onderlinge Competitie  Oerterp  2009/2010 D
 Onderlinge Competitie  Ontspanning  2009/2010 D
 Onderlinge Competitie  Raes Damclub Maastricht  2009/2010 D
 Onderlinge Competitie  SDC Sneek  2009/2010 D
 Onderlinge Competitie  Steenwijk 36  2009/2010 D
 Onderlinge Competitie  Troch Tinken Sterk  2009/2010 D
 Onderlinge Competitie  Udelco Uddel  2009 D
 Onderlinge Competitie  Van Stigt Thans Schiedam  2009/2010 D
 Onderlinge Competitie  WDV Winterswijk  2009/2010 D
 Onderlinge Competitie  Zenderstad IJsselstein  2009/2010 D
 Onderlinge Competitie Eksel  Belgie  2009/2010 D
 Open  Gorredijk  2009 D
 Open  Suriname  2010 D
 Open 1 kl  BDV Bergen op Zoom  2010 D
 Open 1 kl  De Schijf Roosendaal  2009 D
 Open 1 kl snel  BDV Bergen op Zoom  2010 D
 Open Computertoernooi Cannes  Computers  2010 D
 Open Frans Kampioenschap Computerprogramma s  Computers  2010 D
 Open H kl  BDV Bergen op Zoom  2010 D
 Open H kl  De Schijf Roosendaal  2009 D
 Open H kl snel  BDV Bergen op Zoom  2010 D
 Open Kampioenschap van  ADG Amersfoort  2009 D
 Open Limburgs Kampioenschap Rapid  PLDB  2009 D
 Open NK Benjamins  KNDB  2010 D
 Open NK Clubteams  Witte van Moort Westerhaar  2009 D
 Open NK Computerprogramma s  Rapid CCD  2009 D
 Open NK Veteranen  WSDV Wageningen  2010 D
 Open Sneldamkampioenschap van Wamel 1e klasse  GDB  2009 D
 Open Sneldamkampioenschap van Wamel 2e klasse  GDB  2009 D
 Open Sneldamkampioenschap van Wamel LH  GDB  2009 D
 Open Sneldamkampioenschap van Wamel PH  GDB  2009 D
 Open sneldammen  De Schijf Roosendaal  2009 D
 Paaseitoernooi  Den Haag  2010 D
 Paastoernooi Amsterdam  PNHDB  2010 D
 Park Blitz  WHDB  2009 D
 Persoonlijk Kampioenschap  DFS  2010 D
 Piet Helderman Toernooi  VELO Wateringen  2009 D
 Piet Lok Competitie  De Hofstad Dammers  2009/2010 D
 Plaatsingswedstrijden KNDB-beker  PGD  2010 
 Play Offs 2e klasse  DDB  2009/2010 D
 Plusminus 55 Toernooi  Lent  2009 D
 Provinciaal bekertoernooi individueel  DDB  2010 D
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  DMH  2010 D
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  PFDB  2010 D
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  PLDB  2010 D
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  PNHDB  2010 D
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  PODB  2010 D
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  UPDB  2010 D
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  WHDB  2010 D
 Provinciaal Jeugdkampioenschap Aspiranten  GDB  2009/2010 D
 Provinciaal Jeugdkampioenschap Junioren  GDB  2009/2010 D
 Provinciaal Jeugdkampioenschap Pupillen Regio Zuid  GDB  2010 D
 Provinciaal JeugdKampioenschap Pupillen/Welpen  UPDB  2010 D
 Provinciaal Jeugdkampioenschap van  DZHZ  2010 D
 Provinciaal Jeugdkampioenschap Welpen  GDB  2010 D
 Provinciaal Kampioenschap  DMH  2010 D
 Provinciaal Kampioenschap  PLDB  2010 D
 Provinciaal Kampioenschap  PNHDB  2010 D
 Provinciaal Kampioenschap  PODB  2010 D
 Provinciaal Kampioenschap  PZDB  2010 D
 Provinciaal Kampioenschap  UPDB  2010 D
 Provinciaal Kampioenschap  DDB  2009 D
 Provinciaal Kampioenschap  DZHZ  2009 D
 Provinciaal Kampioenschap  GDB  2009 D
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  2009 D
 Provinciaal Kampioenschap  PGD  2009 D
 Provinciaal Kampioenschap  PNDB  2009 D
 Provinciaal Kampioenschap  WHDB  2009 D
 Provinciaal Kampioenschap 1e klasse  UPDB  2010 D
 Provinciaal Kampioenschap 50+  DDB  2009 D
 Provinciaal Kampioenschap 55+  PFDB  2010 D
 Provinciaal Kampioenschap 65+  PFDB  2010 D
 Provinciaal Kampioenschap Clubviertallen  PFDB  2009 D
 Provinciaal Kampioenschap Viertallen rayon Noord  GDB  2010 D
 Provinciale Bekercompetitie  DZHZ  2010 D
 Provinciale Bekercompetitie  PGD  2010 D
 Provinciale Bekercompetitie  PODB  2010 D
 Provinciale Bekercompetitie  PZDB  2010 D
 Provinciale Bekercompetitie  UPDB  2010 D
 Provinciale Bekercompetitie  DDB  2009/2010 D
 Provinciale Bekercompetitie  PFDB  2009/2010 D
 Provinciale Bekercompetitie  PLDB  2009/2010 D
 Provinciale Bekercompetitie  PNHDB  2009/2010 D
 Provinciale Bekercompetitie  WHDB  2009/2010 D
 Provinciale Clubcompetitie  DDB  2009/2010 D
 Provinciale Clubcompetitie  DMH  2009/2010 D
 Provinciale Clubcompetitie  DZHZ  2009/2010 D
 Provinciale Clubcompetitie  GDB  2009/2010 D
 Provinciale Clubcompetitie  PFDB  2009/2010 D
 Provinciale Clubcompetitie  PGD  2009/2010 D
 Provinciale Clubcompetitie  PLDB  2009/2010 D
 Provinciale Clubcompetitie  PNDB  2009/2010 D
 Provinciale Clubcompetitie  PNHDB  2009/2010 D
 Provinciale Clubcompetitie  PODB  2009/2010 D
 Provinciale Clubcompetitie  PZDB  2009/2010 D
 Provinciale Clubcompetitie  UPDB  2009/2010 D
 Provinciale Clubcompetitie  WHDB  2009/2010 D
 Provinciale Clubcompetitie 3A  PFDB  2009/2010 D
 Rapid kampioenschap van  Belgie  2009/2010 D
 Rapid Onderlinge Competitie  Samen Sterk  2009/2010 D
 Rapidkampioenschap van  DZHZ  2009 D
 Salou Open  Buitenland  2010 D
 Sarthe Championnat  Frankrijk  2010 D
 Sneldam kampioenschap  Slovenie  2010 D
 Sneldamavond 20091228  GDC Gorinchem  2009 
 Sneldamkampioenschap  RDC Rijnsburg  2010 D
 Sneldamkampioenschap van  Westland  2010 D
 Sneldamkampioenschap van de  PLDB  2010 D
 Sneldamkampioenschap van Salland.  PODB  2009/2010 D
 Sneldammen  HDC Hoogeveen  2009/2010 D
 Sneldammen Aspiranten/Junioren DMH/WHDB  WHDB  2010 D
 Sneldammen DMH/WHDB  WHDB  2010 D
 Sneldammen Welpen/Pupillen DMH/WHDB  WHDB  2010 D
 Spaghetti Open 2009  Slovenie  2009 D
 Srefidensi Open  Suriname  2009 D
 Tallinn  Buitenland  2009 D
 Tavira Masters  Portugal  2009 D
 Tavira Open  Portugal  2009 D
 Thailand Open Jomtien  Buitenland  2010 D
 Trainingstoernooi Jakoetsk Den Haag  WHDB  2009 D
 TRMA Open  Slovenie  2009 D
 US Open - Kolman Turiy Memorial  USA  2009 D
 Viking Cup Stockholm  Buitenland  2009 D
 Voorjaarskampioenschap van  CEMA - De Vaste Zet Geleen  2010 D
 Voorronde van  Suriname  2010 D
 Voorronden Onderlinge Competitie  Samen Sterk  2009/2010 D
 Vrouwenkampioenschap van  Rusland  2010 D
 Vrouwenkampioenschap van  Wit-Rusland  2010 D
 Wereldrecordpoging Kloksimultaandammen Westerhaar  PODB  2010 D
 Wereldrecordpoging Blindsimultaan Amsterdam  PNHDB  2009 D
 Wereldrecordpoging Kloksimultaandammen Hengelo  PODB  2010 D
 West-Brabants Kamp.  De Variant Oudenbosch  2010 D
 West-Brabants Kamp. 1 kl snel  De Variant Oudenbosch  2010 D
 West-Brabants Kamp. H kl snel  De Variant Oudenbosch  2010 D
 WHDB Cup  Den Haag  2009/2010 D
 WHDB Cup  Naaldwijk  2009/2010 D
 WHDB Cup  Scheveningen  2009/2010 D
 WHDB Cup  VELO Wateringen  2009/2010 D
 WK Blitz Mannen Berlijn  Buitenland  2009 D
 WK Blitz Mannen Finale Berlijn  Buitenland  2009 D
 WK Blitz Vrouwen Berlijn  Buitenland  2009 D
 WK Cadets Korbach  Buitenland  2009 D
 WK Girls Vitebsk  Buitenland  2009 D
 WK Juniors Vitebsk  Buitenland  2009 D
 World Cup Vrouwen Yakutsk  Buitenland  2010 D
 Yichun Drielanden Toernooi  China  2010 D
 Zomercompetitie  Samen Sterk  2009 D
 Zomercompetitie Maastricht  PLDB  2009 D
 Zomersneldamtoernooi Assen  Houdt Stand Beilen  2009 D
 Zomertoernooi Assen  Houdt Stand Beilen  2009 D
 Zuromin  Polen  2009 D
 Zwarte Steen Bokaal  PODB  2010 D