Toernooibase
HOME
|
LAST IN DATABASE
|
RATINGS
|
TOURNAMENTS
|
NEWS
|
GAMES
|
POSITIONS
|
LINKS
|
Alle ingevoerde toernooien van seizoen 2010/2011:
Abidjan
Buitenland
2010
D
AK Blitz Ulaanbaatar
Buitenland
2010
D
AK Vrouwen Ulaanbaatar
Buitenland
2010
D
Anton Jurg toernooi
Overijssel
2011
D
Aziatisch Kampioenschap finalewedstrijden
Buitenland
2010
D
Aziatisch Kampioenschap Ulaanbaatar
Buitenland
2010
D
Barrage HF Junioren IJsselstein
KNDB
2011
D
Barrage Provinciaal JeugdKampioenschap Pupillen
Utrecht
2011
D
Beiler damtoernooi
Drenthe
2011
D
Bekercompetitie
Zuid-Holland
2011
D
Bekercompetitie
BEGB Britsum
2010/2011
D
Bekercompetitie
WDV Winterswijk
2010/2011
D
Blitz kampioenschap
RDC Rijnsburg
2010
D
Blitz kampioenschap van
Belgie
2010
D
Blitz-toernooi EK Veteranen Berlijn
Buitenland
2010
D
Blitzmatch CPT-CMT
KNDB
2010
D
Brabant Cup
Noord-Brabant
2010/2011
D
Brabant Cup Finale
Noord-Brabant
2010/2011
D
Bram Limburg Bokaal
Den Haag
2010/2011
D
Brunssum Open NK
Limburg
2010
D
Cannes Open
Buitenland
2011
D
CBP Toernooi
DDC Deventer
2011
D
Championnat Senegalais de la jeunesse
Senegal
2010
D
Clubcompetitie
DCT Twijzelerheide
2010/2011
D
Clubkampioenschap
RDC Rijnsburg
2010/2011
D
Clubkampioenschap van
DVS Schaesberg
2010
D
Computer Olympiade Kanazawa
Computers
2010
D
Confederation Cup Riga
Buitenland
2010
D
Coupe Nantes-Tours/Le Mans 8e
Frankrijk
2011
D
Dammen aan de Waal
Lent
2011
D
Delfland
DOS Delft
2011
D
Delfts Damfestival A-B
DOS Delft
2010
D
Delfts Damfestival C-D
DOS Delft
2010
D
Delfts Damfestival E-G
DOS Delft
2010
D
Disco Blitz
Zuid-Holland
2010
D
Disco Blitz
Naaldwijk
2010
D
Diversen
Frysk Spul
2011
D
Eemlandtoernooi
Utrecht
2011
D
Eindejaarstoernooi
Oosterend Texel
2010
D
Eindejaarstoernooi
Van Stigt Thans Schiedam
2010
D
EK Boys Cadets Minsk Mazowiecki
Buitenland
2010
D
EK Boys European Hopes Minsk Mazowiecki
Buitenland
2010
D
EK Boys Juniors Minsk Mazowiecki
Buitenland
2010
D
EK Boys Minicadets Minsk Mazowiecki
Buitenland
2010
D
EK Girls Cadets Minsk Mazowiecki
Buitenland
2010
D
EK Girls European Hopes Minsk Mazowiecki
Buitenland
2010
D
EK Girls Juniors Minsk Mazowiecki
Buitenland
2010
D
EK Girls Minicadets Minsk Mazowiecki
Buitenland
2010
D
EK Jeugd Sneldammen Minsk Mazowiecki
Buitenland
2010
D
EK Studenten Sunny Beach
Buitenland
2010
D
EK Veteranen Berlijn
Buitenland
2010
D
EK Vrouwen Sepolno Krajenskie
Buitenland
2010
D
Euregiotoernooi
Raes Damclub Maastricht
2010
D
Europees Kampioenschap Murzasichle
Buitenland
2010
D
Feanster toer bokaal
Troch Tinken Sterk
2011
D
Finale Nationale Bekercompetitie
KNDB
2011
D
Finale NK-Schooldammen Pupillen
Scholen
2011
Finale NK-Schooldammen Welpen
Scholen
2011
Finale Onderlinge Competitie
Samen Sterk
2011
D
Finale Schooldammen Drenthe
Scholen
2011
Finale Schooldammen Friesland
Scholen
2011
Finale Schooldammen Gelderland Pupillen
Scholen
2011
Finale Schooldammen Gelderland Welpen
Scholen
2011
Finale Schooldammen Groningen
Scholen
2011
Finale Schooldammen Noord-Brabant
Scholen
2011
Finale Schooldammen Noord-Holland Welpen
Scholen
2011
Finale Schooldammen Overijssel
Scholen
2011
Finale Schooldammen Utrecht
Scholen
2011
Finale Schooldammen Zuid-Holland-zuid
Scholen
2011
FK Sneldammen Jeugd
Friesland
2011
Golden Horse Cup - Xin Tai
China
2010
D
Golden Prague
Buitenland
2011
D
Groningen Seaports Masters
Groningen
2010
D
Grutmastertoernoai Frjentsjer
Frysk Spul
2011
D
Guadeloupe Open
Buitenland
2011
D
Halve Finale Kampioenschap van
Rusland
2011
D
Halve Finale NK Aspiranten Den Haag
KNDB
2011
D
Halve Finale NK Aspiranten Tilburg
KNDB
2011
D
Halve Finale NK Aspiranten Wezep
KNDB
2011
D
Halve Finale NK Junioren
KNDB
2011
D
Halve Finale NK Pupillen Drachten
KNDB
2011
D
Halve Finale NK Pupillen IJsselstein
KNDB
2011
D
Halve Finale NK Pupillen Katwijk
KNDB
2011
D
Halve Finale NK Pupillen Roermond
KNDB
2011
D
Halve Finale NK Vrouwen
KNDB
2011
D
Halve Finale NK Welpen Den Haag
KNDB
2011
D
Halve Finale NK Welpen Tilburg
KNDB
2011
D
Halve Finale NK Welpen Wezep
KNDB
2011
D
Harry de Hardt Bokaal
Den Haag
2010/2011
D
Hepie Koelstra Open
DCT Twijzelerheide
2011
D
HF NK-Schooldammen pupillen Haelen
Scholen
2011
HF NK-Schooldammen pupillen Harderwijk
Scholen
2011
HF NK-Schooldammen pupillen Opeinde
Scholen
2011
HF NK-Schooldammen pupillen Purmerend
Scholen
2011
HF NK-Schooldammen pupillen Schiedam
Scholen
2011
HF NK-Schooldammen pupillen Zegveld
Scholen
2011
HF NK-Schooldammen welpen Den Haag
Scholen
2011
HF NK-Schooldammen welpen Haelen
Scholen
2011
HF NK-Schooldammen welpen Harderwijk
Scholen
2011
HF NK-Schooldammen welpen Heino
Scholen
2011
HF NK-Schooldammen welpen Leek
Scholen
2011
D
HF NK-Schooldammen welpen Reeuwijk
Scholen
2011
Hiltex Zeeland finalewedstrijden
Zeeland
2010
D
Hiltex Zeeland Hoofdgroepen
Zeeland
2010
D
Hiltex Zeeland Open
Zeeland
2010
D
Incasso Divisie Young Masters
Drenthe
2010
D
Incasso Divisie Young Masters Rapid
Drenthe
2010
D
Interland Senegal - Nederland
Buitenland
2011
D
Internationaal Jeugddamtoernooi Berlijn
Buitenland
2011
D
International Open Rapid Tournament Hoogeveen
Drenthe
2010
D
International Open Rapid Tournament Hoogeveen Qualification
Drenthe
2010
D
International Open Tournament Hoogeveen
Drenthe
2010
D
Jan van der Zwan Cup
Gelderland
2011
D
Jeugdcompetitie I
Den Haag
2011
D
Jeugdcompetitie II
Den Haag
2010
D
Jeugdkampioenschap van
Suriname
2010
D
Jeugdtoernooi Hazerswoude
Zuid-Holland
2010
D
Jeugdtoernooi Scheveningen
Zuid-Holland
2011
D
Jeugdtoernooi Stolwijk Aspiranten
Zuid-Holland
2011
D
Jeugdtoernooi Stolwijk Beginners, Welpen, Pupillen
Zuid-Holland
2011
D
Johan Kromhout Toernooi
RDC Rijnsburg
2010
D
K-NK Sneldammen Jeugdteams
KNDB
2011
D
Kampioenschap (Halve Finale) van
Suriname
2011
D
Kampioenschap (Voorronde) van
Suriname
2011
D
Kampioenschap van
Azerbeidzjan
2010
D
Kampioenschap van
Belgie
2011
D
Kampioenschap van
China
2011
D
Kampioenschap van
Damclub Dordrecht
2011
D
Kampioenschap van
Damclub Roermond
2010/2011
D
Kampioenschap van
Den Haag
2011
D
Kampioenschap van
Duitsland
2011
D
Kampioenschap van
Estland
2011
D
Kampioenschap van
Frankrijk
2010
D
Kampioenschap van
Israel
2010
Kampioenschap van
Italie
2010
D
Kampioenschap van
Ivoorkust
2010
D
Kampioenschap van
Litouwen
2011
D
Kampioenschap van
Polen
2011
D
Kampioenschap van
RDC Rijnsburg
2011
D
Kampioenschap van
Rusland
2011
D
Kampioenschap van
Slovenie
2011
D
Kampioenschap van
Suriname
2011
D
Kampioenschap van
Tsjechie
2011
D
Kampioenschap van
Ukraine
2010
D
Kampioenschap van
Van Stigt Thans Schiedam
2011
D
Kampioenschap van
Westland
2011
D
Kampioenschap van
Wit-Rusland
2011
D
Kampioenschap van Schaesberg
DVS Schaesberg
2010
D
Kampioenschap van Curacao
Nederlandse Antillen
2010
D
Kampioenschap van Quebec
Canada
2011
D
Kampioenschap van Tytsjerksteradiel
Friesland
2011
D
Kloksimultaan Eksel door Ronald Schalley
Belgie
2010
D
Kloksimultaan Martijn van Gortel
Damclub Roermond
2011
D
Limburgs kampioenschap Blitz individueel
Belgie
2011
D
Limburgs kampioenschap Blitz teams
Belgie
2010/2011
D
Limburgs kampioenschap individueel
Belgie
2010/2011
D
Limburgs Kampioenschap teams
Belgie
2011
D
LNJD Championnat
Frankrijk
2011
D
LNJD Championnat Régionale 2
Frankrijk
2011
D
Mello Koolman
Het Noorden
2010
D
Najaarskampioenschap van
CEMA - De Vaste Zet Geleen
2010
D
Nationale Bekercompetitie
KNDB
2011
D
Nationale Clubcompetitie
KNDB
2010/2011
D
Nederlands Kampioenschap Algemeen
KNDB
2011
D
Nederlands Kampioenschap Aspiranten
KNDB
2010
D
Nederlands Kampioenschap Junioren
KNDB
2011
D
Nederlands Kampioenschap Junioren
KNDB
2010
D
Nederlands Kampioenschap Meisjes
KNDB
2010
D
Nederlands Kampioenschap Sneldammen
KNDB
2011
D
Nederlands Kampioenschap Vrouwen
KNDB
2010
D
Nieuwjaarssneldamgala
Huizum
2011
D
Nieuwjaarstoernooi
DVS Schaesberg
2011
D
Nijmegen Open
Gelderland
2010
D
Nikolay Kychkin Memorial
Rusland
2010
D
NK Aspiranten Meisjes
KNDB
2011
D
NK Correspondentiedammen
NCC
2010
NK Kwalificatietoernooi Emmeloord
KNDB
2011
D
NK Kwalificatietoernooi Huissen
KNDB
2011
D
NK Kwalificatietoernooi IJmuiden
KNDB
2011
D
NK Kwalificatietoernooi Tilburg
KNDB
2011
D
NK Pupillen Algemeen
KNDB
2011
D
NK Pupillen Meisjes
KNDB
2011
D
NK Rapid Groep A
KNDB
2010
D
NK Rapid Groep BC
KNDB
2010
D
NK Sneldammen Jeugd
KNDB
2011
D
NK Welpen Algemeen
KNDB
2011
D
NK Welpen Meisjes
KNDB
2011
D
Oefenwedstrijden
Friesland
2010
D
OmnyAcc Toernooi
Oerterp
2011
D
Onderlinge Bekercompetitie
Van Stigt Thans Schiedam
2010
D
Onderlinge Competitie
ADG Amersfoort
2010/2011
D
Onderlinge Competitie
BDV Bergen op Zoom
2010/2011
D
Onderlinge Competitie
BEGB Britsum
2010/2011
D
Onderlinge Competitie
Beverwijkse Damclub
2010/2011
Onderlinge Competitie
Damkring Emmeloord
2010/2011
D
Onderlinge Competitie
DamRa
2010/2011
D
Onderlinge Competitie
De Oldehove
2010/2011
D
Onderlinge Competitie
De Rûge Wolf
2010/2011
D
Onderlinge Competitie
De Schijf Roosendaal
2010/2011
D
Onderlinge Competitie
De Toer Grou
2010/2011
D
Onderlinge Competitie
DOS Delft
2011
D
Onderlinge Competitie
DSS Zwartsluis
2010/2011
D
Onderlinge Competitie
Gorredijk
2011
D
Onderlinge Competitie
HDC Hoogeveen
2010/2011
D
Onderlinge Competitie
Hijken DTC
2010/2011
D
Onderlinge Competitie
Huizum
2010/2011
D
Onderlinge Competitie
Kijk Uit Balkbrug
2010/2011
D
Onderlinge Competitie
Naaldwijk
2010/2011
D
Onderlinge Competitie
Oerterp
2010/2011
D
Onderlinge Competitie
Ontspanning
2010/2011
D
Onderlinge Competitie
Raes Damclub Maastricht
2010/2011
D
Onderlinge Competitie
Scheveningen
2010/2011
D
Onderlinge Competitie
SDC Sneek
2010/2011
D
Onderlinge Competitie
Steenwijk 36
2010/2011
D
Onderlinge Competitie
Troch Tinken Sterk
2010/2011
D
Onderlinge Competitie
Udelco Uddel
2010/2011
D
Onderlinge Competitie
Van Stigt Thans Schiedam
2010
D
Onderlinge Competitie
WDV Winterswijk
2010/2011
D
Onderlinge Competitie
Zenderstad
2010/2011
D
Onderlinge Competitie Eksel
Belgie
2010/2011
D
Onderlinge Competitie Lanklaar
Belgie
2010/2011
D
Onderlinge Competitie OG Drachten
Oerterp - Drachten
2010/2011
Open
De Schijf Roosendaal
2010
D
Open
Gorredijk
2010
D
Open
Suriname
2011
D
Open 1 kl
BDV Bergen op Zoom
2011
D
Open 1 kl snel
BDV Bergen op Zoom
2011
D
Open Frans Kampioenschap Computerprogramma s
Computers
2011
D
Open H kl
BDV Bergen op Zoom
2011
D
Open H kl snel
BDV Bergen op Zoom
2011
D
Open Kampioenschap van
ADG Amersfoort
2010
D
Open Kampioenschap van Dongeradeel
Dokkum - Rinsumageest
2011
D
Open MIDI toernooi 1
E-Dame
2011
D
Open MIDI toernooi 2
E-Dame
2011
D
Open mini toernooi 1
E-Dame
2010
D
Open mini toernooi 2
E-Dame
2010
D
Open mini toernooi 3
E-Dame
2010
D
Open mini toernooi 4
E-Dame
2010
D
Open mini toernooi 5
E-Dame
2010
D
Open mini toernooi 6
E-Dame
2010
D
Open NK Clubteams
Witte van Moort Westerhaar
2010
D
Open NK Computerprogramma s
Rapid CCD
2010
D
Open NK Veteranen
WSDV Wageningen
2011
D
Open sneldammen
De Schijf Roosendaal
2010
D
Oudejaars Sneldamtoernooi van
IJmuiden
2010
D
Oudejaars toernooi
Zenderstad
2010
D
Paassneldamtoernooi Amsterdam
Noord-Holland
2011
D
Paastoernooi Amsterdam
Noord-Holland
2011
D
Paddenbokaal
Ons Genoegen Wapenveld
2010/2011
D
Panamerikaans Kampioenschap Willemstad
Buitenland
2011
D
Panamerikaans Sneldamkampioenschap
Buitenland
2011
D
Park Blitz
Zuid-Holland
2010
D
Parthenay
Buitenland
2010
D
PC Best Cup DW Karkonosze
Polen
2010
D
Persoonlijk Kampioenschap
Frysk Spul
2011
D
Piet Helderman Toernooi
VELO Wateringen
2010
D
Piet Lok Competitie
De Hofstad Dammers
2010/2011
D
Plaatsingswedstrijden KNDB-beker
Groningen
2011
D
Play Offs 2e klasse
Drenthe
2010/2011
D
Play Offs Kampioenschap van
Senegal
2010
D
PLDB-cup
Limburg
2010/2011
D
Plusminus 55 Toernooi
Lent
2010
D
Provinciaal Bekertoernooi individueel
Drenthe
2011
D
Provinciaal jeugd Rapid kampioenschp
Z-Holland Zuid
2010
D
Provinciaal Jeugdkampioenschap
Friesland
2011
D
Provinciaal Jeugdkampioenschap
Overijssel
2011
D
Provinciaal JeugdKampioenschap
Utrecht
2011
D
Provinciaal Jeugdkampioenschap
Zuid-Holland
2011
D
Provinciaal Jeugdkampioenschap Aspiranten
Gelderland
2010
D
Provinciaal Jeugdkampioenschap Pupillen
Overijssel
2011
D
Provinciaal JeugdKampioenschap Pupillen/Welpen
Utrecht
2011
D
Provinciaal Kampioenschap
Overijssel
2011
D
Provinciaal Kampioenschap
Drenthe
2010
D
Provinciaal Kampioenschap
Friesland
2010
D
Provinciaal Kampioenschap
Gelderland
2010
D
Provinciaal Kampioenschap
Groningen
2010
D
Provinciaal Kampioenschap
Noord-Brabant
2010
D
Provinciaal Kampioenschap
Z-Holland Zuid
2010
D
Provinciaal Kampioenschap
Zeeland
2010/2011
D
Provinciaal Kampioenschap 1e klasse
Utrecht
2011
D
Provinciaal Kampioenschap 55+
Friesland
2011
D
Provinciaal Kampioenschap barrage
Groningen
2010
D
Provinciaal Kampioenschap Clubviertallen
Friesland
2010
D
Provinciaal Kampioenschap Hoofdklasse
Utrecht
2011
D
Provinciaal Kampioenschap Rapid
Noord-Brabant
2010
D
Provinciaal Kampioenschap WHDB
Zuid-Holland
2010
D
Provinciaal Rapidkampioenschap
Z-Holland Zuid
2010
D
Provinciaal Sneldamkampioenschap
Limburg
2011
D
Provinciaal Sneldamkampioenschap
Noord-Brabant
2011
D
Provinciaal Sneldamkampioenschap
Zuid-Holland
2011
D
Provinciaal Sneldamkampioenschap Welpen en Pupillen
Zuid-Holland
2011
D
Provinciale Bekercompetitie
Groningen
2011
D
Provinciale Bekercompetitie
Overijssel
2011
D
Provinciale Bekercompetitie
Utrecht
2011
D
Provinciale Bekercompetitie
Z-Holland Zuid
2011
D
Provinciale Bekercompetitie
Drenthe
2010/2011
D
Provinciale Bekercompetitie
Friesland
2010/2011
D
Provinciale Bekercompetitie
Noord-Holland
2010/2011
D
Provinciale Bekercompetitie
Zeeland
2010/2011
D
Provinciale Clubcompetitie
Utrecht
2010
D
Provinciale Clubcompetitie
Drenthe
2010/2011
D
Provinciale Clubcompetitie
Friesland
2010/2011
D
Provinciale Clubcompetitie
Gelderland
2010/2011
D
Provinciale Clubcompetitie
Limburg
2010/2011
D
Provinciale Clubcompetitie
Noord-Brabant
2010/2011
D
Provinciale Clubcompetitie
Noord-Holland
2010/2011
D
Provinciale Clubcompetitie
Overijssel
2010/2011
D
Provinciale Clubcompetitie
Z-Holland Zuid
2010/2011
D
Provinciale Clubcompetitie
Zeeland
2010/2011
D
Provinciale Clubcompetitie
Zuid-Holland
2010/2011
D
Rapid kampioenschap van
Belgie
2010/2011
D
Rapid Onderlinge Competitie
Samen Sterk
2010
D
Rapidkampioenschap van
Rusland
2010
D
Russisch Kampioenschap Aspiranten
Rusland
2010
D
Russisch Kampioenschap Junioren
Rusland
2010
D
Russisch Kampioenschap U23
Rusland
2010
D
Saarbrucken Open
Buitenland
2010
D
Salou Open
Buitenland
2011
D
Sani-Dump sneldamkampioenschap
Damclub Dordrecht
2010
D
Sarthe Championnat
Frankrijk
2011
D
Schooldamkampioenschap van Haarlem
Scholen
2010
Schooldammen
Naaldwijk
2010
D
Schoolkampioenschap van Twenterand
Scholen
2011
Shikara mini-damcompetitie
Troch Tinken Sterk
2010
D
Sneldamkampioenschap
DCT Twijzelerheide
2010/2011
D
Sneldamkampioenschap
RDC Rijnsburg
2011
D
Sneldamkampioenschap 1e/2e klasse van
Utrecht
2011
D
Sneldamkampioenschap Hoofdklasse / 1e klasse van
Utrecht
2011
D
Sneldamkampioenschap Junioren/Aspiranten van
Utrecht
2011
D
Sneldamkampioenschap Pupillen/Welpen van
Utrecht
2011
D
Sneldamkampioenschap Regio Zuid
Gelderland
2011
D
Sneldamkampioenschap van
Westland
2011
D
Sneldamkampioenschap van Wamel EK
Gelderland
2010
D
Sneldamkampioenschap van Wamel LH
Gelderland
2010
D
Sneldamkampioenschap van Wamel PH
Gelderland
2010
D
Sneldamkampioenschap van Wamel TK
Gelderland
2010
D
Sneldamkampioenschap(set 1) van
Suriname
2010
D
Sneldammen Salou Open
Buitenland
2011
D
Sneldamtoernooi
DCT Twijzelerheide
2011
D
Srefidensi Open
Suriname
2010
D
Tallinn
Buitenland
2010
D
Tavira Masters
Portugal
2010
D
Tavira Open
Portugal
2010
D
Testkloksimultaan Jean-Marc Ndjofang
SSS Kampen
2010
D
Thailand Open Jomtien
Buitenland
2011
D
The Hague Open
Zuid-Holland
2010
D
US-Open Miami
USA
2010
D
Voorjaarskampioenschap van
CEMA - De Vaste Zet Geleen
2011
D
Voorronde onderlinge competitie
Samen Sterk
2010
D
Voorronden kampioenschap van
Senegal
2010
D
Voorronden NK Sneldammen
KNDB
2011
D
Voorronden NK Sneldammen Jeugd
KNDB
2011
D
VOS Toernooi
Denk en Zet Hardinxveld-Giessendam
2010
D
Vrouwenkampioenschap van
Rusland
2011
D
Wereldkampioenschap
KNDB
2011
D
Wereldkampioenschap Vrouwen Ufa
Buitenland
2010
D
Wereldrecordpoging Kloksimultaandammen
Damkring Emmeloord
2010
D
Wereldrecordpoging Simultaandammen Hengelo
Overijssel
2010
D
West-Brabants Kamp. 1 kl
BDV Bergen op Zoom
2011
D
West-Brabants Kamp. 1 kl snel
BDV Bergen op Zoom
2011
D
West-Brabants Kamp. H kl
BDV Bergen op Zoom
2011
D
West-Brabants Kamp. H kl snel
BDV Bergen op Zoom
2011
D
WK Cadets Oteppe
Buitenland
2010
D
WK Girls
Naaldwijk
2010
D
WK Juniors
Naaldwijk
2010
D
WK match dames Tkachenko - Golubeva
Buitenland
2011
D
Ziemi Zawkrzenskiej
Polen
2010
D
Zomercompetitie
Samen Sterk
2010
D
Zomersneldamtoernooi Assen
Drenthe
2010/2011
D
Zomertoernooi Assen
Houdt Stand Beilen
2010/2011
D