Toernooibase
HOME | LAST IN DATABASE | RATINGS | TOURNAMENTS | NEWS | GAMES | POSITIONS | LINKS |

 Alle ingevoerde toernooien van seizoen 2010/2011: 
 Abidjan  Buitenland  2010 D
 AK Blitz Ulaanbaatar  Buitenland  2010 D
 AK Vrouwen Ulaanbaatar  Buitenland  2010 D
 Anton Jurg toernooi  PODB  2011 D
 Aziatisch Kampioenschap finalewedstrijden  Buitenland  2010 D
 Aziatisch Kampioenschap Ulaanbaatar  Buitenland  2010 D
 Barrage HF Junioren IJsselstein  KNDB  2011 D
 Barrage Provinciaal JeugdKampioenschap Pupillen  UPDB  2011 D
 Beiler damtoernooi  DDB  2011 D
 Bekercompetitie  ZHDB  2011 D
 Bekercompetitie  BEGB Britsum  2010/2011 D
 Bekercompetitie  WDV Winterswijk  2010/2011 D
 Bekerfinale Brabant-Cup  PNDB  2010 D
 Blitz kampioenschap  RDC Rijnsburg  2010 D
 Blitz kampioenschap van  Belgie  2010 D
 Blitz-toernooi EK Veteranen Berlijn  Buitenland  2010 D
 Blitzmatch CPT-CMT  KNDB  2010 D
 Brabant Cup  PNDB  2010/2011 D
 Bram Limburg Bokaal  Den Haag  2010/2011 D
 Brunssum Open NK  PLDB  2010 D
 Cannes Open  Buitenland  2011 D
 CBP Toernooi  DDC Deventer  2011 D
 Championnat Senegalais de la jeunesse  Senegal  2010 D
 Clubcompetitie  DCT Twijzelerheide  2010/2011 D
 Clubkampioenschap  RDC Rijnsburg  2010/2011 D
 Clubkampioenschap van   DVS Schaesberg  2010 D
 Computer Olympiade Kanazawa  Computers  2010 D
 Confederation Cup Riga  Buitenland  2010 D
 Coupe Nantes-Tours/Le Mans 8e  Frankrijk  2011 D
 Dammen aan de Waal  Lent  2011 D
 Delfland  DOS Delft  2011 D
 Delfts Damfestival A-B  DOS Delft  2010 D
 Delfts Damfestival C-D  DOS Delft  2010 D
 Delfts Damfestival E-G  DOS Delft  2010 D
 Disco Blitz  ZHDB  2010 D
 Disco Blitz  Naaldwijk  2010 D
 Diversen Frysk Spul  DFS  2011 D
 Eemlandtoernooi  UPDB  2011 D
 Eindejaarstoernooi  Oosterend Texel  2010 D
 Eindejaarstoernooi  Van Stigt Thans Schiedam  2010 D
 EK Boys Cadets Minsk Mazowiecki   Buitenland  2010 D
 EK Boys European Hopes Minsk Mazowiecki   Buitenland  2010 D
 EK Boys Juniors Minsk Mazowiecki   Buitenland  2010 D
 EK Boys Minicadets Minsk Mazowiecki   Buitenland  2010 D
 EK Girls Cadets Minsk Mazowiecki  Buitenland  2010 D
 EK Girls European Hopes Minsk Mazowiecki   Buitenland  2010 D
 EK Girls Juniors Minsk Mazowiecki  Buitenland  2010 D
 EK Girls Minicadets Minsk Mazowiecki   Buitenland  2010 D
 EK Jeugd Sneldammen Minsk Mazowiecki  Buitenland  2010 D
 EK Studenten Sunny Beach  Buitenland  2010 D
 EK Veteranen Berlijn  Buitenland  2010 D
 EK Vrouwen Sepolno Krajenskie  Buitenland  2010 D
 Euregiotoernooi  Raes Damclub Maastricht  2010 D
 Europees Kampioenschap Murzasichle   Buitenland  2010 D
 Feanster toer bokaal  Troch Tinken Sterk  2011 D
 Finale Brabant Cup  PNDB  2010/2011 D
 Finale Nationale Bekercompetitie  KNDB  2011 D
 Finale NK-Schooldammen Pupillen  Scholen  2011 
 Finale NK-Schooldammen Welpen  Scholen  2011 
 Finale Onderlinge Competitie  Samen Sterk  2011 D
 Finale Schooldammen Drenthe  Scholen  2011 
 Finale Schooldammen Friesland  Scholen  2011 
 Finale Schooldammen Gelderland Pupillen  Scholen  2011 
 Finale Schooldammen Gelderland Welpen  Scholen  2011 
 Finale Schooldammen Groningen  Scholen  2011 
 Finale Schooldammen Noord-Brabant  Scholen  2011 
 Finale Schooldammen Noord-Holland Welpen  Scholen  2011 
 Finale Schooldammen Overijssel  Scholen  2011 
 Finale Schooldammen Utrecht  Scholen  2011 
 Finale Schooldammen Zuid-Holland-zuid  Scholen  2011 
 FK Sneldammen Jeugd  PFDB  2011 
 Golden Horse Cup - Xin Tai  China  2010 D
 Golden Prague  Buitenland  2011 D
 Groningen Seaports Masters  PGD  2010 D
 Grutmastertoernoai Frjentsjer  DFS  2011 D
 Guadeloupe Open  Buitenland  2011 D
 Halve Finale Kampioenschap van  Rusland  2011 D
 Halve Finale NK Aspiranten Den Haag  KNDB  2011 D
 Halve Finale NK Aspiranten Tilburg  KNDB  2011 D
 Halve Finale NK Aspiranten Wezep  KNDB  2011 D
 Halve Finale NK Junioren  KNDB  2011 D
 Halve Finale NK Pupillen Drachten  KNDB  2011 D
 Halve Finale NK Pupillen IJsselstein  KNDB  2011 D
 Halve Finale NK Pupillen Katwijk  KNDB  2011 D
 Halve Finale NK Pupillen Roermond  KNDB  2011 D
 Halve Finale NK Vrouwen  KNDB  2011 D
 Halve Finale NK Welpen Den Haag  KNDB  2011 D
 Halve Finale NK Welpen Tilburg  KNDB  2011 D
 Halve Finale NK Welpen Wezep  KNDB  2011 D
 Harry de Hardt Bokaal  Den Haag  2010/2011 D
 Hepie Koelstra Open  DCT Twijzelerheide  2011 D
 HF NK-Schooldammen pupillen Haelen  Scholen  2011 
 HF NK-Schooldammen pupillen Harderwijk  Scholen  2011 
 HF NK-Schooldammen pupillen Opeinde  Scholen  2011 
 HF NK-Schooldammen pupillen Purmerend  Scholen  2011 
 HF NK-Schooldammen pupillen Schiedam  Scholen  2011 
 HF NK-Schooldammen pupillen Zegveld  Scholen  2011 
 HF NK-Schooldammen welpen Den Haag  Scholen  2011 
 HF NK-Schooldammen welpen Haelen  Scholen  2011 
 HF NK-Schooldammen welpen Harderwijk  Scholen  2011 
 HF NK-Schooldammen welpen Heino  Scholen  2011 
 HF NK-Schooldammen welpen Leek  Scholen  2011 D
 HF NK-Schooldammen welpen Reeuwijk  Scholen  2011 
 Hiltex Zeeland finalewedstrijden  PZDB  2010 D
 Hiltex Zeeland Hoofdgroepen  PZDB  2010 D
 Hiltex Zeeland Open  PZDB  2010 D
 Incasso Divisie Young Masters  DDB  2010 D
 Incasso Divisie Young Masters Rapid  DDB  2010 D
 Interland Senegal - Nederland  Buitenland  2011 D
 Internationaal Jeugddamtoernooi Berlijn  Buitenland  2011 D
 International Open Rapid Tournament Hoogeveen  DDB  2010 D
 International Open Rapid Tournament Hoogeveen Qualification  DDB  2010 D
 International Open Tournament Hoogeveen  DDB  2010 D
 Jan van der Zwan Cup  GDB  2011 D
 Jeugdcompetitie I  Den Haag  2011 D
 Jeugdcompetitie II  Den Haag  2010 D
 Jeugdkampioenschap van  Suriname  2010 D
 Jeugdtoernooi Hazerswoude  ZHDB  2010 D
 Jeugdtoernooi Scheveningen  ZHDB  2011 D
 Jeugdtoernooi Stolwijk Aspiranten  ZHDB  2011 D
 Jeugdtoernooi Stolwijk Beginners, Welpen, Pupillen  ZHDB  2011 D
 Johan Kromhout Toernooi  RDC Rijnsburg  2010 D
 K-NK Sneldammen Jeugdteams  KNDB  2011 D
 Kampioenschap (Halve Finale) van  Suriname  2011 D
 Kampioenschap (Voorronde) van  Suriname  2011 D
 Kampioenschap van  Azerbeidzjan  2010 D
 Kampioenschap van  Belgie  2011 D
 Kampioenschap van  China  2011 D
 Kampioenschap van  Damclub Dordrecht  2011 D
 Kampioenschap van  Damclub Roermond  2010/2011 D
 Kampioenschap van  Den Haag  2011 D
 Kampioenschap van  Duitsland  2011 D
 Kampioenschap van  Estland  2011 D
 Kampioenschap van  Frankrijk  2010 D
 Kampioenschap van  Israel  2010 
 Kampioenschap van  Italie  2010 D
 Kampioenschap van  Ivoorkust  2010 D
 Kampioenschap van  Litouwen  2011 D
 Kampioenschap van  Polen  2011 D
 Kampioenschap van  RDC Rijnsburg  2011 D
 Kampioenschap van  Rusland  2011 D
 Kampioenschap van  Slovenie  2011 D
 Kampioenschap van  Suriname  2011 D
 Kampioenschap van  Tsjechie  2011 D
 Kampioenschap van  Ukraine  2010 D
 Kampioenschap van  Van Stigt Thans Schiedam  2011 D
 Kampioenschap van  Westland  2011 D
 Kampioenschap van  Wit-Rusland  2011 D
 Kampioenschap van Schaesberg  DVS Schaesberg  2010 D
 Kampioenschap van Curacao  Nederlandse Antillen  2010 D
 Kampioenschap van Quebec  Canada  2011 D
 Kampioenschap van Tytsjerksteradiel  PFDB  2011 D
 Kloksimultaan Eksel door Ronald Schalley  Belgie  2010 D
 Kloksimultaan Martijn van Gortel  Damclub Roermond  2011 D
 Limburgs kampioenschap Blitz individueel  Belgie  2011 D
 Limburgs kampioenschap Blitz teams  Belgie  2010/2011 D
 Limburgs kampioenschap individueel  Belgie  2010/2011 D
 Limburgs Kampioenschap teams  Belgie  2011 D
 LNJD Championnat  Frankrijk  2011 D
 LNJD Championnat Régionale 2  Frankrijk  2011 D
 Mello Koolman  Het Noorden  2010 D
 Najaarskampioenschap van  CEMA - De Vaste Zet Geleen  2010 D
 Nationale Bekercompetitie  KNDB  2011 D
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  2010/2011 D
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  2011 D
 Nederlands Kampioenschap Aspiranten  KNDB  2010 D
 Nederlands Kampioenschap Junioren  KNDB  2011 D
 Nederlands Kampioenschap Junioren  KNDB  2010 D
 Nederlands Kampioenschap Meisjes  KNDB  2010 D
 Nederlands Kampioenschap Sneldammen  KNDB  2011 D
 Nederlands Kampioenschap Vrouwen  KNDB  2010 D
 Nieuwjaarssneldamgala  Huizum  2011 D
 Nieuwjaarstoernooi  DVS Schaesberg  2011 D
 Nijmegen Open  GDB  2010 D
 Nikolay Kychkin Memorial  Rusland  2010 D
 NK Aspiranten Meisjes  KNDB  2011 D
 NK Correspondentiedammen  NCC  2010 
 NK Kwalificatietoernooi Emmeloord  KNDB  2011 D
 NK Kwalificatietoernooi Huissen  KNDB  2011 D
 NK Kwalificatietoernooi IJmuiden  KNDB  2011 D
 NK Kwalificatietoernooi Tilburg  KNDB  2011 D
 NK Pupillen Algemeen  KNDB  2011 D
 NK Pupillen Meisjes  KNDB  2011 D
 NK Rapid Groep A  KNDB  2010 D
 NK Rapid Groep BC  KNDB  2010 D
 NK Sneldammen Jeugd  KNDB  2011 D
 NK Welpen Algemeen  KNDB  2011 D
 NK Welpen Meisjes  KNDB  2011 D
 Oefenwedstrijden  PFDB  2010 D
 OmnyAcc Toernooi  Oerterp  2011 D
 Onderlinge Bekercompetitie  Van Stigt Thans Schiedam  2010 D
 Onderlinge Competitie  ADG Amersfoort  2010/2011 D
 Onderlinge Competitie  BDV Bergen op Zoom  2010/2011 D
 Onderlinge Competitie  BEGB Britsum  2010/2011 D
 Onderlinge Competitie  Beverwijkse Damclub  2010/2011 
 Onderlinge Competitie  Damkring Emmeloord  2010/2011 D
 Onderlinge Competitie  DamRa  2010/2011 D
 Onderlinge Competitie  De Oldehove  2010/2011 D
 Onderlinge Competitie  De Rûge Wolf  2010/2011 D
 Onderlinge Competitie  De Schijf Roosendaal  2010/2011 D
 Onderlinge Competitie  De Toer Grou  2010/2011 D
 Onderlinge Competitie  DOS Delft  2011 D
 Onderlinge Competitie  DSS Zwartsluis  2010/2011 D
 Onderlinge Competitie  Gorredijk  2011 D
 Onderlinge Competitie  HDC Hoogeveen  2010/2011 D
 Onderlinge Competitie  Hijken DTC  2010/2011 D
 Onderlinge Competitie  Huizum  2010/2011 D
 Onderlinge Competitie  Kijk Uit Balkbrug  2010/2011 D
 Onderlinge Competitie  Naaldwijk  2010/2011 D
 Onderlinge Competitie  Oerterp  2010/2011 D
 Onderlinge Competitie  Ontspanning  2010/2011 D
 Onderlinge Competitie  Raes Damclub Maastricht  2010/2011 D
 Onderlinge Competitie  Scheveningen  2010/2011 D
 Onderlinge Competitie  SDC Sneek  2010/2011 D
 Onderlinge Competitie  Steenwijk 36  2010/2011 D
 Onderlinge Competitie  Troch Tinken Sterk  2010/2011 D
 Onderlinge Competitie  Udelco Uddel  2010/2011 D
 Onderlinge Competitie  Van Stigt Thans Schiedam  2010 D
 Onderlinge Competitie  WDV Winterswijk  2010/2011 D
 Onderlinge Competitie  Zenderstad IJsselstein  2010/2011 D
 Onderlinge Competitie Eksel  Belgie  2010/2011 D
 Onderlinge Competitie Lanklaar  Belgie  2010/2011 D
 Onderlinge Competitie OG Drachten  Oerterp - Drachten  2010/2011 
 Open  De Schijf Roosendaal  2010 D
 Open  Gorredijk  2010 D
 Open  Suriname  2011 D
 Open 1 kl  BDV Bergen op Zoom  2011 D
 Open 1 kl snel  BDV Bergen op Zoom  2011 D
 Open Frans Kampioenschap Computerprogramma s  Computers  2011 D
 Open H kl  BDV Bergen op Zoom  2011 D
 Open H kl snel  BDV Bergen op Zoom  2011 D
 Open Kampioenschap van  ADG Amersfoort  2010 D
 Open Kampioenschap van Dongeradeel  Dokkum - Rinsumageest  2011 D
 Open MIDI toernooi 1  E-Dame  2011 D
 Open MIDI toernooi 2  E-Dame  2011 D
 Open mini toernooi 1  E-Dame  2010 D
 Open mini toernooi 2  E-Dame  2010 D
 Open mini toernooi 3  E-Dame  2010 D
 Open mini toernooi 4  E-Dame  2010 D
 Open mini toernooi 5  E-Dame  2010 D
 Open mini toernooi 6  E-Dame  2010 D
 Open NK Clubteams  Witte van Moort Westerhaar  2010 D
 Open NK Computerprogramma s  Rapid CCD  2010 D
 Open NK Veteranen  WSDV Wageningen  2011 D
 Open sneldammen  De Schijf Roosendaal  2010 D
 Oudejaars Sneldamtoernooi van  IJmuiden  2010 D
 Oudejaars toernooi   Zenderstad IJsselstein  2010 D
 Paassneldamtoernooi Amsterdam  PNHDB  2011 D
 Paastoernooi Amsterdam  PNHDB  2011 D
 Paddenbokaal  Ons Genoegen Wapenveld  2010/2011 D
 Panamerikaans Kampioenschap Willemstad  Buitenland  2011 D
 Panamerikaans Sneldamkampioenschap  Buitenland  2011 D
 Park Blitz  ZHDB  2010 D
 Parthenay  Buitenland  2010 D
 PC Best Cup DW Karkonosze  Polen  2010 D
 Persoonlijk Kampioenschap  DFS  2011 D
 Piet Helderman Toernooi  VELO Wateringen  2010 D
 Piet Lok Competitie  De Hofstad Dammers  2010/2011 D
 Plaatsingswedstrijden KNDB-beker  PGD  2011 D
 Play Offs 2e klasse  DDB  2010/2011 D
 Play Offs Kampioenschap van  Senegal  2010 D
 PLDB-cup   PLDB  2010/2011 D
 Plusminus 55 Toernooi  Lent  2010 D
 Provinciaal bekertoernooi individueel  DDB  2011 D
 Provinciaal jeugd Rapid kampioenschp  DZHZ  2010 D
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  PFDB  2011 D
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  PODB  2011 D
 Provinciaal JeugdKampioenschap  UPDB  2011 D
 Provinciaal Jeugdkampioenschap   ZHDB  2011 D
 Provinciaal Jeugdkampioenschap Aspiranten  GDB  2010 D
 Provinciaal Jeugdkampioenschap Pupillen  PODB  2011 D
 Provinciaal JeugdKampioenschap Pupillen/Welpen  UPDB  2011 D
 Provinciaal Kampioenschap  PODB  2011 D
 Provinciaal Kampioenschap  DDB  2010 D
 Provinciaal Kampioenschap  DZHZ  2010 D
 Provinciaal Kampioenschap  GDB  2010 D
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  2010 D
 Provinciaal Kampioenschap  PGD  2010 D
 Provinciaal Kampioenschap  PNDB  2010 D
 Provinciaal Kampioenschap  PZDB  2010/2011 D
 Provinciaal Kampioenschap 1e klasse  UPDB  2011 D
 Provinciaal Kampioenschap 55+  PFDB  2011 D
 Provinciaal Kampioenschap barrage  PGD  2010 D
 Provinciaal Kampioenschap Clubviertallen  PFDB  2010 D
 Provinciaal Kampioenschap Hoofdklasse  UPDB  2011 D
 Provinciaal Kampioenschap Rapid  PNDB  2010 D
 Provinciaal Kampioenschap WHDB  ZHDB  2010/2011 D
 Provinciaal Rapidkampioenschap  DZHZ  2010 D
 Provinciaal Sneldamkampioenschap  PNDB  2011 D
 Provinciaal Sneldamkampioenschap  ZHDB  2011 D
 Provinciaal Sneldamkampioenschap Welpen en Pupillen  ZHDB  2011 D
 Provinciale Bekercompetitie  DZHZ  2011 D
 Provinciale Bekercompetitie  PGD  2011 D
 Provinciale Bekercompetitie  PODB  2011 D
 Provinciale Bekercompetitie  UPDB  2011 D
 Provinciale Bekercompetitie  DDB  2010/2011 D
 Provinciale Bekercompetitie  PFDB  2010/2011 D
 Provinciale Bekercompetitie  PNHDB  2010/2011 D
 Provinciale Bekercompetitie  PZDB  2010/2011 D
 Provinciale Clubcompetitie  DDB  2010/2011 D
 Provinciale Clubcompetitie  DZHZ  2010/2011 D
 Provinciale Clubcompetitie  GDB  2010/2011 D
 Provinciale Clubcompetitie  PFDB  2010/2011 D
 Provinciale Clubcompetitie  PLDB  2010/2011 D
 Provinciale Clubcompetitie  PNDB  2010/2011 D
 Provinciale Clubcompetitie  PNHDB  2010/2011 D
 Provinciale Clubcompetitie  PODB  2010/2011 D
 Provinciale Clubcompetitie  PZDB  2010/2011 D
 Provinciale Clubcompetitie  UPDB  2010/2011 D
 Provinciale Clubcompetitie  ZHDB  2010/2011 D
 Rapid kampioenschap van  Belgie  2010/2011 D
 Rapid Onderlinge Competitie  Samen Sterk  2010 D
 Rapidkampioenschap van  Rusland  2010 D
 Russisch Kampioenschap Aspiranten  Rusland  2010 D
 Russisch Kampioenschap Junioren  Rusland  2010 D
 Russisch Kampioenschap U23  Rusland  2010 D
 Saarbrucken Open  Buitenland  2010 D
 Salou Open  Buitenland  2011 D
 Sani-Dump sneldamkampioenschap  Damclub Dordrecht  2010 D
 Sarthe Championnat  Frankrijk  2011 D
 Schooldamkampioenschap van Haarlem  Scholen  2010 
 Schooldammen  Naaldwijk  2010 D
 Schoolkampioenschap van Twenterand  Scholen  2011 
 Shikara mini-damcompetitie  Troch Tinken Sterk  2010 D
 Sneldamkampioenschap  DCT Twijzelerheide  2010/2011 D
 Sneldamkampioenschap  RDC Rijnsburg  2011 D
 Sneldamkampioenschap 1e klasse van de  UPDB  2011 D
 Sneldamkampioenschap Hoofdklasse van de  UPDB  2011 D
 Sneldamkampioenschap Junioren/Aspiranten  UPDB  2011 D
 Sneldamkampioenschap Pupillen/Welpen  UPDB  2011 D
 Sneldamkampioenschap Regio Zuid  GDB  2011 D
 Sneldamkampioenschap van   Westland  2011 D
 Sneldamkampioenschap van Wamel EK  GDB  2010 D
 Sneldamkampioenschap van Wamel LH  GDB  2010 D
 Sneldamkampioenschap van Wamel PH  GDB  2010 D
 Sneldamkampioenschap van Wamel TK  GDB  2010 D
 Sneldamkampioenschap(set 1) van  Suriname  2010 D
 Sneldammen Salou Open  Buitenland  2011 D
 Sneldammen van de  PLDB  2011 D
 Sneldamtoernooi  DCT Twijzelerheide  2011 D
 Srefidensi Open  Suriname  2010 D
 Tallinn  Buitenland  2010 D
 Tavira Masters  Portugal  2010 D
 Tavira Open  Portugal  2010 D
 Testkloksimultaan Jean-Marc Ndjofang  SSS Kampen  2010 D
 Thailand Open Jomtien  Buitenland  2011 D
 The Hague Open   ZHDB  2010 D
 US-Open Miami  USA  2010 D
 Voorjaarskampioenschap van  CEMA - De Vaste Zet Geleen  2011 D
 Voorronde onderlinge competitie  Samen Sterk  2010 D
 Voorronden kampioenschap van  Senegal  2010 D
 Voorronden NK Sneldammen  KNDB  2011 D
 Voorronden NK Sneldammen Jeugd  KNDB  2011 D
 VOS Toernooi  Denk en Zet Hardinxveld-Giessendam  2010 D
 Vrouwenkampioenschap van  Rusland  2011 D
 Wereldkampioenschap  KNDB  2011 D
 Wereldkampioenschap Vrouwen Ufa  Buitenland  2010 D
 Wereldrecordpoging Kloksimultaandammen  Damkring Emmeloord  2010 D
 Wereldrecordpoging Simultaandammen Hengelo  PODB  2010 D
 West-Brabants Kamp. 1 kl  BDV Bergen op Zoom  2011 D
 West-Brabants Kamp. 1 kl snel  BDV Bergen op Zoom  2011 D
 West-Brabants Kamp. H kl  BDV Bergen op Zoom  2011 D
 West-Brabants Kamp. H kl snel  BDV Bergen op Zoom  2011 D
 WK Cadets Oteppe  Buitenland  2010 D
 WK Girls  Naaldwijk  2010 D
 WK Juniors  Naaldwijk  2010 D
 WK match dames Tkachenko - Golubeva  Buitenland  2011 D
 Ziemi Zawkrzenskiej  Polen  2010 D
 Zomercompetitie  Samen Sterk  2010 D
 Zomersneldamtoernooi Assen  DDB  2010/2011 D
 Zomertoernooi Assen  Houdt Stand Beilen  2010/2011 D