Toernooibase
HOME | LAST IN DATABASE | RATINGS | TOURNAMENTS | NEWS | GAMES | POSITIONS | LINKS |

 Alle ingevoerde toernooien van seizoen 2015/2016: 
 Afrikaans Ploegenkampioenschap  Buitenland  2015 D
 Anton Jurg Toernooi  PODB  2016 D
 Baltic Club Cup Riga  Buitenland  2015 D
 Barrage Concrex Masters Heerhugowaard  KNDB  2015 D
 Barrage Fryslân Open  DFS  2016 D
 Barrage Kampioenschap van  PFDB  2016 D
 Barrage Kampioenschap van  Estland  2016 D
 Barrage Kampioenschap van  Litouwen  2016 D
 Barrage MTB Jeugdtoernooi  DDB  2015 D
 Barrage Provinciaal Kampioenschap  PFDB  2015 D
 Barrage Tia Kone  Ivoorkust  2016 D
 Barrage WK Cadets Boys Beilen   KNDB  2015 D
 Bashkortostan Open  Rusland  2016 D
 Beiler damtoernooi  DDB  2016 D
 Bekercompetitie   UPDB  2016 D
 Bekercompetitie  Samen Sterk  2015 D
 Bekerkampioenschap van  Rusland  2015 D
 Bekertoernooi  DZHZ  2016 D
 Bekertoernooi  DAmateurs  2015/2016 D
 Bergamo Open  Italie  2016 D
 Blitz Georgiev - Ndjofang Izmir  Buitenland  2015 D
 Blitz Heerhugowaard Open  PNHDB  2015 D
 Blitz kampioenschap teams van  Belgie  2015 D
 Blitz kampioenschap van  Belgie  2015 D
 Blitz match Georgiev - Sipma  GDB  2015 D
 Blitz WK Cadets Boys Beilen  KNDB  2015 D
 Blitz WK Cadets Girls Beilen  KNDB  2015 D
 Blitz WK Hopes Boys Beilen  KNDB  2015 D
 Blitz WK Hopes Girls Beilen  KNDB  2015 D
 Blitz WK Juniors Boys Beilen  KNDB  2015 D
 Blitz WK Juniors Girls Beilen  KNDB  2015 D
 Blitz WK Minicadets Boys Beilen  KNDB  2015 D
 Blitz WK Minicadets Girls Beilen  KNDB  2015 D
 Bobolitoernooi  VPDB  2015 D
 Brabants Kampioenschap Sneldammen  PNDB  2016 D
 Bram Limburg Bokaal  Den Haag  2015/2016 D
 Brunssum Open  PLDB  2015 D
 Bryansk Open  Rusland  2015 D
 Cannes Open  Buitenland  2016 D
 CBP Toernooi  DDC Deventer  2016 D
 Championnat National du  Senegal  2016 D
 Children Games  Mongolie  2015 D
 Clubkampioenschap  RDC Rijnsburg  2015/2016 D
 Clubkampioenschap Rapiddammen  Damclub Roermond  2016 D
 Computer Olympiade Leiden  Rapid CCD  2015 D
 Concrex Masters Heerhugowaard  KNDB  2015 D
 Coppa Città di Mori  Italie  2015 D
 Coppa Città di Mori 2nd class  Italie  2015 D
 Coupe Bourges/Le Mans 7-8e  Frankrijk  2016 D
 Coupe Drancy-Noisy/Le Mans 1/4   Frankrijk  2016 D
 Coupe Le Mans/Wattrelos 1/8e   Frankrijk  2016 D
 Coupe Parthenay/Rochefort-Le Mans  Frankrijk  2016 D
 Crum-Niels  DES Lunteren  2015 D
 Damdag  Steenwijk 36  2015/2016 D
 Dammen op de Dijk  DC Hilversum  2015 D
 De Hofstad Prijs  De Hofstad Dammers  2015/2016 D
 Den Haag Topsport Mini Match  ZHDB  2016 D
 Den Haag Topsport Schooldamtoernooi  Scholen  2016 D
 Dirk van Spengen Toernooi  ZHDB  2015 D
 Domstad  UPDB  2016 D
 Douala Blitz  Kameroen  2015 D
 Drielandentoernooi Douala  Kameroen  2015 D
 DVSB Rondspel  DVSB Soest-Baarn  2015 D
 Eemlandtoernooi  UPDB  2016 D
 Eindejaarstoernooi  Oosterend Texel  2015 D
 EK Boys Cadets Tallinn  Buitenland  2015 D
 EK Boys European Hopes Tallinn  Buitenland  2015 D
 EK Boys Juniors Tallinn  Buitenland  2015 D
 EK Boys Minicadets Tallinn  Buitenland  2015 D
 EK Girls Cadets Tallinn  Buitenland  2015 D
 EK Girls European Hopes Tallinn  Buitenland  2015 D
 EK Girls Juniors Tallinn  Buitenland  2015 D
 EK Girls Minicadets Tallinn  Buitenland  2015 D
 EK Jeugd B10 Sneldammen Tallinn  Buitenland  2015 D
 EK Jeugd B13 Sneldammen Tallinn  Buitenland  2015 D
 EK Jeugd B16 Sneldammen Tallinn  Buitenland  2015 D
 EK Jeugd B19 Sneldammen Tallinn  Buitenland  2015 D
 EK Jeugd G10 Sneldammen Tallinn  Buitenland  2015 D
 EK Jeugd G13 Sneldammen Tallinn  Buitenland  2015 D
 EK Jeugd G16 Sneldammen Tallinn  Buitenland  2015 D
 EK Jeugd G19 Sneldammen Tallinn  Buitenland  2015 D
 EK Rapid Bacoli  Buitenland  2015 D
 EK Rapid Women Bacoli  Buitenland  2015 D
 EK Veteranen Sunny Beach  Buitenland  2015 D
 Extra Competitie  DAmateurs  2015/2016 D
 Feanster Toer bokaal  Troch Tinken Sterk  2015/2016 D
 Feike Boomstra Toernooi  Computers  2015 D
 Feike Boomstra Toernooi Frysk  DFS  2015 D
 Finale  DOG Uden  2016 D
 Finale bekercompetitie  DDB  2015/2016 D
 Finale Brabant Cup  PNDB  2016 D
 Finale Nationale Bekercompetitie  KNDB  2016 D
 Finale NK Sneldammen Junioren  KNDB  2016 D
 Finale NK Sneldammen Vrouwen  KNDB  2016 D
 Finale NK-Schooldammen Pupillen Hoogeveen  Scholen  2016 
 Finale NK-Schooldammen Welpen IJsselstein  Scholen  2016 
 Finale Onderlinge Competitie  Samen Sterk  2016 D
 Finale Provinciale Bekercompetitie  PNHDB  2016 D
 Finalepoules Damnacht  Witte van Moort Westerhaar  2015 D
 FK Sneldammen  PFDB  2016 D
 FK Sneldammen Jeugd   PFDB  2016 D
 Frits Louis sneldamkampioenschap  ADG Amersfoort  2016 D
 Fryslân Open  DFS  2016 D
 Gelderse Jeugdclubcompetitie  GDB  2015/2016 D
 Geleen 64-100-144  CEMA - De Vaste Zet Geleen  2016 D
 Golden Prague  Buitenland  2016 D
 Grutmastertoernoai Fryslân Open  DFS  2016 D
 Guadeloupe Open  Buitenland  2016 D
 Halve Finale NK Algemeen  KNDB  2016 D
 Halve Finale NK Aspiranten  KNDB  2016 D
 Halve Finale NK Junioren  KNDB  2016 D
 Halve Finale NK Pupillen Alblasserdam  KNDB  2016 D
 Halve Finale NK Pupillen Hoogeveen  KNDB  2016 D
 Halve Finale NK Pupillen Huissen  KNDB  2016 D
 Halve Finale NK Sneldammen Aspiranten  KNDB  2016 D
 Halve Finale NK Sneldammen Categorie A  KNDB  2016 D
 Halve Finale NK Sneldammen Categorie B  KNDB  2016 D
 Halve Finale NK Sneldammen Categorie C  KNDB  2016 D
 Halve Finale NK Sneldammen Pupillen  KNDB  2016 D
 Halve Finale NK Sneldammen Welpen  KNDB  2016 D
 Halve Finale NK Vrouwen  KNDB  2016 D
 Halve Finale NK Welpen  KNDB  2016 D
 Halve Finale OC  DOG Uden  2016 D
 Harry de Hardt Bokaal  Den Haag  2015/2016 D
 Hartwert  DFS  2016 D
 Heerhugowaard Open NK  KNDB  2015 D
 Hepie Koelstra Open  DCT Twijzelerheide  2016 D
 Heuvelrugtoernooi  UPDB  2016 D
 HF Kampioenschap van  Wit-Rusland  2015 D
 HF Vrouwen Kampioenschap van  Wit-Rusland  2015 D
 Hilversum Denkt Eerste/Tweede klasse  UPDB  2016 D
 Hilversum Denkt hoofdklasse  UPDB  2016 D
 IMSA Elite Huaian Blitz  Buitenland  2016 D
 IMSA Elite Huaian Blitz Vrouwen  Buitenland  2016 D
 IMSA Elite Huaian Rapid  Buitenland  2016 D
 IMSA Elite Huaian Rapid Vrouwen  Buitenland  2016 D
 IMSA Elite Huaian Superblitz  Buitenland  2016 D
 IMSA Elite Huaian Superblitz Vrouwen  Buitenland  2016 D
 Individueel bekertoernooi  DDB  2015/2016 D
 Insulinde Invitatie  De Oldehove  2015 D
 Interclub  Belgie  2015/2016 D
 International Bacoli Open  Italie  2015 D
 Jan van der Zwan Cup  GDB  2016 D
 Jeugdcompetitie Gevorderden  HDC Hoogeveen  2015 D
 Jeugdcompetitie II  Den Haag  2015 D
 Jeugdkampioenschap  RDC Rijnsburg  2016 D
 Jeugdkampioenschap voorjaar  RDC Rijnsburg  2016 D
 Jeugdtoernooi Beginners Welpen  Scheveningen  2015 D
 Jeugdtoernooi Pupillen Aspiranten  Scheveningen  2015 D
 Johan Kromhout Toernooi  RDC Rijnsburg  2015 D
 Jubileumtoernooi 10 jaar  Scheveningen  2015 D
 Jubileumtoernooi 90 jaar  LDC Leiderdorp  2015 D
 Jubileumtoernooi Groep 1  BDSV Barneveld  2015 D
 Jubileumtoernooi Groep 2  BDSV Barneveld  2015 D
 Jubileumtoernooi Groep 3  BDSV Barneveld  2015 D
 Kampioenschap (Halve Finale) van  Suriname  2016 D
 Kampioenschap (voorronde) van  Suriname  2016 D
 Kampioenschap Excellence van  Burkina Faso  2015 D
 Kampioenschap Honneur van  Burkina Faso  2015 D
 Kampioenschap van  Azerbeidzjan  2016 D
 Kampioenschap van   Belgie  2016 D
 Kampioenschap van  Burkina Faso  2015 D
 Kampioenschap van  China  2016 D
 Kampioenschap van  Curacao  2015 D
 Kampioenschap van  Damclub Dordrecht  2016 D
 Kampioenschap van  Damclub Dordrecht  2015 D
 Kampioenschap van  Damclub Roermond  2015/2016 D
 Kampioenschap van  Duitsland  2016 D
 Kampioenschap van  Estland  2016 D
 Kampioenschap van  Frankrijk  2015 D
 Kampioenschap van  Israel  2016 D
 Kampioenschap van  Italie  2015 D
 Kampioenschap van  Ivoorkust  2015 D
 Kampioenschap van  Japan  2015 D
 Kampioenschap van  Litouwen  2016 D
 Kampioenschap van  Mongolie  2016 D
 Kampioenschap van  Polen  2016 D
 Kampioenschap van   RDC Rijnsburg  2016 D
 Kampioenschap van  Rusland  2016 D
 Kampioenschap van  Slovenie  2016 D
 Kampioenschap van  Suriname  2016 D
 Kampioenschap van  Tsjechie  2016 D
 Kampioenschap van  Ukraine  2015 D
 Kampioenschap van  Westland  2016 D
 Kampioenschap van  Wit-Rusland  2016 D
 Kampioenschap van Arnhem  CTD Arnhem  2016 D
 Kampioenschap van Gelderland - Aspiranten  GDB  2016 D
 Kampioenschap van Gelderland - Junioren  GDB  2016 D
 Kampioenschap van Gelderland - Pupillen  GDB  2016 D
 Kampioenschap van Gelderland - Welpen  GDB  2016 D
 Kampioenschap van Landgraaf  DVS Schaesberg  2016 D
 Kampioenschap van Quebec  Canada  2015 D
 Kampioenschap van Schiedam  Van Stigt Thans Schiedam  2016 D
 Kerst de Jong toernooi  IJmuiden  2015 D
 Kerst de Jong toernooi  IJmuiden  2015 D
 Kloksimultaan Koos van Amerongen  Zenderstad IJsselstein  2016 D
 Knock Out Open NK  KNDB  2015 D
 Kwalificatie FRYSK!  DFS  2016 D
 Latina Cup  Italie  2016 D
 Latina Cup 2e klasse  Italie  2016 D
 Limburgs kampioenschap Blitz individueel  Belgie  2016 D
 Limburgs kampioenschap Blitz teams  Belgie  2015/2016 D
 Limburgs kampioenschap individueel  Belgie  2015/2016 D
 Limburgs kampioenschap Rapid individueel  Belgie  2016 D
 Limburgs Kampioenschap teams  Belgie  2016 D
 Limburgse Beker  Belgie  2015/2016 D
 LNJD Championnat  Frankrijk  2016 D
 Match Georgiev - Sipma  GDB  2015 D
 Mello Koolman  Het Noorden  2015 D
 Memorial  Sranti  2016 D
 Metaldammen  Samen Sterk  2016 D
 Middenveld-damtoernooi  Zuidwolde  2016 D
 Minsk  Wit-Rusland  2015 D
 MTB Jeugdtoernooi  DDB  2015 D
 MTB Open International Tournament Hoogeveen  DDB  2015 D
 Najaarscompetitie  CEMA - De Vaste Zet Geleen  2015 D
 Nationale Bekercompetitie  KNDB  2016 D
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  2015/2016 D
 Nationale Jeugddamdag  KNDB  2015 D
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  2016 D
 Nederlands Kampioenschap Aspiranten  KNDB  2015 D
 Nederlands Kampioenschap Junioren  KNDB  2016 D
 Nederlands Kampioenschap Vrouwen  KNDB  2016 D
 Nieuwjaarssneldamgala  Huizum  2016 D
 Nijmegen Open  GDB  2015 D
 Nina Hoekman Memorial  KNDB  2015 D
 Nina Hoekman Memorial Knock-out  KNDB  2015 D
 NK Aspiranten Meisjes  KNDB  2016 D
 NK Junioren Meisjes  KNDB  2015 D
 NK Pupillen Algemeen  KNDB  2016 D
 NK Pupillen Meisjes  KNDB  2016 D
 NK Rapid Groep A  KNDB  2015 D
 NK Rapid Groep BC  KNDB  2015 D
 NK Sneldammen  KNDB  2016 D
 NK Sneldammen Jeugd  KNDB  2016 D
 NK Sneldammen Jeugdteams  KNDB  2016 D
 NK voor Clubteams  KNDB  2015 D
 NK Welpen Algemeen  KNDB  2016 D
 NK Welpen Meisjes  KNDB  2016 D
 NK-Schooldammen HF Pupillen Alphen ad Rijn  Scholen  2016 
 NK-Schooldammen HF Pupillen Asten  Scholen  2016 
 NK-Schooldammen HF Pupillen Hoogeveen   Scholen  2016 
 NK-Schooldammen HF Pupillen Purmerend  Scholen  2016 
 NK-Schooldammen HF Pupillen Reeuwijk  Scholen  2016 
 NK-Schooldammen HF Pupillen Winschoten  Scholen  2016 
 NK-Schooldammen HF Welpen Dongen  Scholen  2016 
 NK-Schooldammen HF Welpen Enschede  Scholen  2016 
 NK-Schooldammen HF Welpen Lelystad  Scholen  2016 
 NK-Schooldammen HF Welpen Reeuwijk  Scholen  2016 
 NK-Schooldammen HF Welpen Ureterp  Scholen  2016 
 NK-Schooldammen HF Welpen Wageningen  Scholen  2016 
 Noord-Hollands Kampioenschap Sneldammen  PNHDB  2016 D
 OC DC Lent Finalegroepen  Lent  2015/2016 D
 Onderlinge Bekercompetitie  Damclub Dordrecht  2015 D
 Onderlinge Bekercompetitie  Huizum  2016 D
 Onderlinge Bekercompetitie  SSS Kampen  2015/2016 D
 Onderlinge Bekercompetitie  Van Stigt Thans Schiedam  2015 D
 Onderlinge Competitie  020  2015/2016 D
 Onderlinge Competitie  Aagtekerke  2015/2016 D
 Onderlinge Competitie  ADC Alphen aan den Rijn  2015/2016 D
 Onderlinge Competitie  ADG Amersfoort  2015/2016 D
 Onderlinge Competitie  BDV Bergen op Zoom  2015/2016 D
 Onderlinge Competitie  BEGB Britsum  2015/2016 D
 Onderlinge Competitie  Bolsward - Workum Combinatie  2015/2016 D
 Onderlinge Competitie  Bornse Damvereniging Borne  2015/2016 D
 Onderlinge Competitie  CTD Arnhem  2015/2016 D
 Onderlinge Competitie  DAmateurs  2015/2016 D
 Onderlinge Competitie  DamCombinatie Fryslan  2015/2016 D
 Onderlinge Competitie  Damkring Emmeloord  2015/2016 D
 Onderlinge Competitie  Damlust Gouda  2015/2016 D
 Onderlinge Competitie  DamRa  2016 D
 Onderlinge Competitie  DCH Heerenveen - Mildam  2015/2016 D
 Onderlinge Competitie  DCT Twijzelerheide  2015/2016 D
 Onderlinge Competitie  De Oldehove  2015/2016 D
 Onderlinge Competitie  De Schijf Roosendaal  2015/2016 D
 Onderlinge Competitie  De Toer Grou  2015 D
 Onderlinge Competitie  DIOS-Eureka  2015/2016 D
 Onderlinge Competitie  DOS Delft  2016 D
 Onderlinge Competitie  DOS Delft  2015 D
 Onderlinge Competitie  Dronten  2015/2016 D
 Onderlinge Competitie  DSS Zwartsluis  2016 D
 Onderlinge Competitie  DVV Voorthuizen  2015/2016 D
 Onderlinge Competitie  EDC Enschede  2015/2016 D
 Onderlinge Competitie  HDC Hoogeveen  2015/2016 D
 Onderlinge Competitie  Hijken DTC  2015/2016 D
 Onderlinge Competitie  Huizum  2015/2016 D
 Onderlinge Competitie  Kijk Uit Balkbrug  2016 D
 Onderlinge Competitie  MDV Monster  2015/2016 D
 Onderlinge Competitie  Middelburg  2015/2016 D
 Onderlinge Competitie  Oerterp  2015/2016 D
 Onderlinge Competitie  Ontspanning  2015/2016 D
 Onderlinge Competitie  Raes Damclub Maastricht  2015 D
 Onderlinge Competitie  RDS Sint Oedenrode  2016 D
 Onderlinge Competitie  Rinsumageest  2015/2016 D
 Onderlinge Competitie  Scheveningen  2015/2016 D
 Onderlinge Competitie  SDC Sneek  2015/2016 D
 Onderlinge Competitie  SSS Kampen  2015/2016 D
 Onderlinge Competitie  Steenwijk 36  2016 D
 Onderlinge Competitie  TDV Tilburg  2015/2016 D
 Onderlinge Competitie  Van Stigt Thans Schiedam  2015 D
 Onderlinge Competitie   WDV Winterswijk  2015/2016 D
 Onderlinge Competitie  Zenderstad IJsselstein  2015/2016 D
 Onderlinge Competitie Damclub  Lent  2015/2016 D
 Onderlinge Competitie Damclub  Naaldwijk  2015/2016 D
 Onderlinge Competitie DCIJ  IJmuiden  2015/2016 D
 Onderlinge Competitie Eksel  Belgie  2015/2016 D
 Onderlinge Competitie Eksel Blitz Kersttoernooi  Belgie  2015 D
 Onderlinge Competitie Eksel Blitz Krokus  Belgie  2016 D
 Onderlinge Competitie Eksel Rapid  Belgie  2016 D
 Onderlinge Competitie Najaar  Witte van Moort Westerhaar  2015 D
 Onderlinge Competitie OG Drachten  Oerterp - Drachten  2015/2016 D
 Onderlinge Competitie Sneldammen  De Schijf Roosendaal  2015/2016 D
 Onderlinge Competitie TTS  Troch Tinken Sterk  2015/2016 D
 Onderlinge Competitie Voorjaar  Witte van Moort Westerhaar  2016 D
 Open  USA  2015 D
 Open 1 kl  BDV Bergen op Zoom  2016 D
 Open 1 kl  De Schijf Roosendaal  2015 D
 Open 1 kl snel  BDV Bergen op Zoom  2016 D
 Open 1 kl snel  De Schijf Roosendaal  2015 D
 Open Delfland - Provinciaal Kampioenschap  ZHDB  2016 D
 Open H kl  BDV Bergen op Zoom  2016 D
 Open H kl  De Schijf Roosendaal  2015 D
 Open H kl snel  BDV Bergen op Zoom  2016 D
 Open H kl snel  De Schijf Roosendaal  2015 D
 Open Herfstkampioenschap  DOS Delft  2015 D
 Open Kampioenschap van  ADG Amersfoort  2015 D
 Open Kampioenschap van  Den Haag  2016 D
 Open Kampioenschap van  KDC Katwijk  2016 D
 Open NK Benjamins Jongens  Denk en Zet Culemborg  2016 D
 Open NK Benjamins Meisjes  Denk en Zet Culemborg  2016 D
 Open NK Veteranen  WSDV Wageningen  2016 D
 Open rapid  DIOS-Eureka  2016 D
 Open Sneldamkampioenschap van  ZHDB  2016 D
 Open Sneldamkampioenschap van  Constant-Charlois Rotterdam  2016 D
 Open sneldamkampioenschap van  Damclub Dordrecht  2016 D
 Open Sneldamkampioenschap van  Den Haag  2016 D
 Open Sneldamkampioenschap van  Westland  2016 D
 Open Sneldamtoernooi 1  ADG Amersfoort  2015/2016 D
 Open Sneldamtoernooi 2  ADG Amersfoort  2015/2016 D
 Open Sneldamtoernooi 3  ADG Amersfoort  2015/2016 
 Open Sneldamtoernooi Finale  ADG Amersfoort  2015/2016 D
 Open Udense 40 jaar DOG.  PNDB  2016 D
 Oudejaars Sneldamtoernooi van  IJmuiden  2015 D
 Oudejaarstoernooi  Samen Sterk  2015 D
 Overijssels Kampioenschap Barrage  PODB  2016 D
 Overijssels Kampioenschap Barrage 1e klasse  PODB  2016 D
 Paaseieren sneldamtoernooi  MDV Monster  2016 D
 Paaseieren sneldamtoernooi  MDV Monster  2016 D
 Paaseitoernooi  Den Haag  2016 D
 Paastoernooi Amsterdam  PNHDB  2016 D
 Persoonlijk Kampioenschap  DFS  2016 D
 Piet Helderman Toernooi  VELO Wateringen  2015 D
 Piet Scheeres Competitie  De Hofstad Dammers  2015/2016 D
 Plaatsingswedstrijden KNDB-beker  PGD  2016 D
 Play Offs Afrikaans ploegenkampioenschap  Buitenland  2015 D
 Playoffs Onderlinge Competitie  Witte van Moort Westerhaar  2016 D
 Plusminus 55 Toernooi Groep A  Lent  2015 D
 Plusminus 55 Toernooi Groep B  Lent  2015 D
 Polen - Sakha  Buitenland  2015 D
 Polish Open Karpacz  Buitenland  2015 D
 Polska Gra Open  Polen  2015 D
 Provinciaal Brabants Kampioenschap  PNDB  2015 D
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  PFDB  2016 D
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  PODB  2016 D
 Provinciaal Jeugdkampioenschap Pupillen  PGD  2016 D
 Provinciaal Jeugdkampioenschap Welpen  PGD  2016 D
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  2016 D
 Provinciaal Kampioenschap  PODB  2016 D
 Provinciaal Kampioenschap  DDB  2015 D
 Provinciaal Kampioenschap  DZHZ  2015 D
 Provinciaal Kampioenschap  GDB  2015 
 Provinciaal Kampioenschap  PGD  2015 D
 Provinciaal Kampioenschap  PLDB  2015/2016 D
 Provinciaal Kampioenschap  PZDB  2015/2016 D
 Provinciaal Kampioenschap 1e klasse  UPDB  2016 D
 Provinciaal Kampioenschap 2e klasse  UPDB  2016 D
 Provinciaal Kampioenschap 50+  PFDB  2016 D
 Provinciaal Kampioenschap Clubviertallen  PFDB  2015 D
 Provinciaal Kampioenschap Hoofdklasse  UPDB  2016 D
 Provinciaal Sneldamkampioenschap  PGD  2016 D
 Provinciaal sneldamkampioenschap   PLDB  2016 
 Provinciaal Sneldamkampioenschap  ZHDB  2016 D
 Provinciaal Sneldamkampioenschap Teams  DDB  2015/2016 
 Provinciale Bekercompetitie  PGD  2016 D
 Provinciale Bekercompetitie  PLDB  2016 D
 Provinciale Bekercompetitie  PNHDB  2016 D
 Provinciale Bekercompetitie  PODB  2016 D
 Provinciale Bekercompetitie  ZHDB  2016 D
 Provinciale Bekercompetitie  PFDB  2015/2016 D
 Provinciale Bekercompetitie  PNDB  2015/2016 D
 Provinciale Bekercompetitie  PZDB  2015/2016 D
 Provinciale Bekercompetitie teams  DDB  2015/2016 D
 Provinciale Clubcompetitie  DDB  2015/2016 D
 Provinciale Clubcompetitie  DZHZ  2015/2016 D
 Provinciale Clubcompetitie  GDB  2015/2016 D
 Provinciale Clubcompetitie  PFDB  2015/2016 D
 Provinciale Clubcompetitie  PLDB  2015/2016 D
 Provinciale Clubcompetitie  PNDB  2015/2016 D
 Provinciale Clubcompetitie  PNHDB  2015/2016 D
 Provinciale Clubcompetitie  PODB  2015/2016 D
 Provinciale Clubcompetitie  PZDB  2015/2016 D
 Provinciale Clubcompetitie  UPDB  2015/2016 D
 Provinciale Clubcompetitie  ZHDB  2015/2016 D
 Raj Narain Srefidensi Open  Suriname  2015 D
 Rapid Competitie  DAmateurs  2015/2016 D
 Rapid Georgiev - Ndjofang Izmir  Buitenland  2015 D
 Rapid kampioenschap van  DZHZ  2015 D
 Rapid kampioenschap van  Belgie  2015/2016 D
 Rapid match Georgiev - Sipma  GDB  2015 D
 Rapidkampioenschap van  Rusland  2016 D
 Rapidtoernooi  DamCombinatie Fryslan  2015 D
 Rien van Setten beker  De Hofstad Dammers  2015/2016 D
 Riga Open  Letland  2016 D
 Rock & Roll Damtoernooi Wapenveld  PODB  2016 D
 Rock & Roll Damtoernooi Wapenveld  PODB  2015 D
 Roethof Open  Suriname  2016 D
 Salou Blitz  Buitenland  2016 D
 Salou Open  Buitenland  2016 D
 Sarthe Championnat  Frankrijk  2016 D
 Serie National Cannes Open  Buitenland  2016 D
 Simultaan 45 jaar RDS Roel Boomstra  RDS Sint Oedenrode  2016 D
 Simultaan 80jr PLDB/D.V.Z. Jitse Slump  CEMA - De Vaste Zet Geleen  2016 D
 Simultaan 80jr PLDB/D.V.Z. Roel Boomstra  CEMA - De Vaste Zet Geleen  2016 D
 Simultaan Lorens Hoeve  IJmuiden  2016 D
 Simultaan Martin van der Sluis  Samen Sterk  2015 D
 Simultaan Roel Boomstra Breskens  Zeeuws-Vlaanderen  2016 D
 Simultaan Wouter Sipma bij  RDC Rijnsburg  2016 D
 Simultaan Yuen Wong  Bornse Damvereniging Borne  2015 D
 Sinterklaas Sneldammen  Denk en ZDV   2015 D
 Sneldamkampioenschap  DCT Twijzelerheide  2015/2016 D
 Sneldamkampioenschap  Eureka Heerlen  2015 D
 Sneldamkampioenschap  Huizum  2016 D
 Sneldamkampioenschap van  Damclub Roermond  2015/2016 D
 Sneldamkampioenschap van  Rusland  2016 D
 Sneldamkampioenschap van Wamel EK  GDB  2015 D
 Sneldamkampioenschap van Wamel LH  GDB  2015 D
 Sneldamkampioenschap van Wamel PH  GDB  2015 D
 Sneldamkampioenschap van Wamel TK  GDB  2015 D
 Sneldammen  RDC Rijnsburg  2015/2016 
 Sneldammen NK Junioren  Witte van Moort Westerhaar  2016 D
 Sneldamtoernooi NK Pupillen & NK Aspiranten  ZHDB  2016 D
 Supercup  UPDB  2016 D
 Terrasdammen Genk  Belgie  2015 D
 Thailand Open Blitz  Buitenland  2016 D
 Thailand Open Jomtien  Buitenland  2016 D
 Thailand Open Rapid  Buitenland  2016 D
 Theo Tielrooijtoernooi  Haarlemse Damclub  2016 D
 Tia Kone  Ivoorkust  2016 D
 Tsjechie Open  Buitenland  2015 D
 Tweede Divisie Kampioenschap van  Ivoorkust  2016 D
 Tweede Klasse Provinciale Clubcompetitie  DDB  2015/2016 D
 Vechtstreektoernooi  UPDB  2016 D
 Veteranenkampioenschap van  PLDB  2015 D
 Victorie Plaza Toernooi Alkmaar  SNA Heerhugowaard  2016 D
 Vlaams kampioenschap Blitz  Belgie  2015 D
 Vlaams kampioenschap Blitz teams  Belgie  2015 D
 Vlaams kampioenschap Rapid  Belgie  2016 D
 Voorjaarscompetitie  CEMA - De Vaste Zet Geleen  2016 D
 Voorjaarscompetitie  Damclub Roermond  2015/2016 D
 Voorjaarscompetitie Jeugd damclub  Naaldwijk  2016 D
 Voorronden Onderlinge Competitie  Samen Sterk  2015/2016 D
 Voorrondes 16e Dammen op de Dijk  DC Hilversum  2015 D
 Voorrondes Damnacht  Witte van Moort Westerhaar  2015 D
 Voorrondes interne competitie  KDC Katwijk  2015 D
 Vrouwencup van  Rusland  2015 D
 Vrouwenkampioenschap van  China  2016 D
 Vrouwenkampioenschap van  Estland  2016 D
 Vrouwenkampioenschap van  Litouwen  2016 D
 Vrouwenkampioenschap van  Mongolie  2016 D
 Vrouwenkampioenschap van  Polen  2015 D
 Vrouwenkampioenschap van  Rusland  2016 D
 Vrouwenrapidkampioenschap van  Rusland  2016 D
 Vrouwensneldamkampioenschap van  Rusland  2016 D
 Wereldkampioenschap Emmen  KNDB  2015 D
 Wereldrecordpoging Kloksimultaan  Almere  2015 D
 West-Brabants kamp. 1 kl  BDV Bergen op Zoom  2016 D
 West-Brabants kamp. H kl  BDV Bergen op Zoom  2016 D
 West-Brabants Kamp. snel  BDV Bergen op Zoom  2016 D
 Winterkampioenschap Jeugd Damclub  Naaldwijk  2015 D
 WK (onofficieel) Computerdammen  Computers  2015 D
 WK Blitz Izmir  Turkije  2016 D
 WK Blitz Izmir  Turkije  2015 D
 WK Blitz Vrouwen Izmir  Turkije  2016 D
 WK Blitz Vrouwen Izmir  Turkije  2015 D
 WK Cadets Boys Beilen  KNDB  2015 D
 WK Cadets Girls Beilen  KNDB  2015 D
 WK Correspondentiedammen e-dama.net  Internetdammen  2016 D
 WK FRYSK!  DFS  2016 D
 WK Hopes Boys Beilen  KNDB  2015 D
 WK Hopes Girls Beilen  KNDB  2015 D
 WK Juniors Boys Beilen  KNDB  2015 D
 WK Juniors Girls Beilen  KNDB  2015 D
 WK Minicadets Boys Beilen  KNDB  2015 D
 WK Minicadets Girls Beilen  KNDB  2015 D
 WK Rapid Izmir  Turkije  2016 D
 WK Rapid Izmir  Turkije  2015 D
 WK Rapid Vrouwen Izmir  Turkije  2016 D
 WK Rapid Vrouwen Izmir  Turkije  2015 D
 WK-match Georgiev - Ndjofang Izmir  Buitenland  2015 D
 Womenopen Bashkortostan  Rusland  2016 D
 Zomer sneldamtoernooi  Assen  2015/2016 D
 Zomercompetitie  LDG Leiden  2015 D
 Zomercompetitie  Raes Damclub Maastricht  2015 D
 Zomercompetitie  Samen Sterk  2015 D
 Zomercompetitie Damclub  Lent  2015 D
 Zomercompetitie Fryslan  PFDB  2015 D
 Zomerrapid  020  2015 D
 Zomertoernooi  Assen  2015 D
 Zwarte Steen Bokaal  PODB  2016 D