Toernooibase
HOME | LAST IN DATABASE | RATINGS | TOURNAMENTS | NEWS | GAMES | POSITIONS | LINKS |

 Alle ingevoerde toernooien van seizoen 2016/2017: 
 ADG training  ADG Amersfoort  2017 D
 Afrikaans Kampioenschap Bamako  Buitenland  2016 D
 AK Aspiranten M Tashkent  Buitenland  2017 D
 AK Aspiranten M Ulaanbaatar  Buitenland  2016 D
 AK Aspiranten Tashkent  Buitenland  2017 D
 AK Aspiranten Ulaanbaatar  Buitenland  2016 D
 AK Benjamins M Tashkent  Buitenland  2017 D
 AK Benjamins Tashkent  Buitenland  2017 D
 AK Hopes M Tashkent  Buitenland  2017 D
 AK Hopes Tashkent  Buitenland  2017 D
 AK Junioren M Ulaanbaatar  Buitenland  2016 D
 AK Junioren Tashkent  Buitenland  2017 D
 AK Junioren Ulaanbaatar  Buitenland  2016 D
 AK Pupillen M Tashkent  Buitenland  2017 D
 AK Pupillen M Ulaanbaatar  Buitenland  2016 D
 AK Pupillen Tashkent  Buitenland  2017 D
 AK Pupillen Ulaanbaatar  Buitenland  2016 D
 AK Veteranen Ulaanbaatar  Buitenland  2016 D
 Anton Jurg Toernooi  PODB  2017 D
 Aziatisch Kampioenschap Tashkent  Buitenland  2017 D
 Aziatisch Kampioenschap Ulaanbaatar  Buitenland  2016 D
 Aziatisch Vrouwenkampioenschap Tashkent  Buitenland  2017 D
 Aziatisch Vrouwenkampioenschap Ulaanbaatar  Buitenland  2016 D
 Baltic Club Cup Riga  Buitenland  2016 D
 Barrage FK  PFDB  2017 D
 Barrage Halve Finale NK  KNDB  2017 D
 Barrage Kampioenschap van  DFS  2017 D
 Barrage Kampioenschap van  Belgie  2017 D
 Barrage NK Aspiranten  KNDB  2016 D
 Barrage NK Aspiranten Meisjes  KNDB  2017 D
 Barrage WC Youth Turkish Draughts  Turkije  2016 D
 Bashkortostan Open  Rusland  2017 D
 Bekercompetitie  UPDB  2017 D
 Bekerkampioenschap van  Rusland  2016 D
 Bekertoernooi   DZHZ  2017 D
 Bekertoernooi  IJmuiden  2016/2017 D
 Blitz Barrage EK Landenteams  Buitenland  2016 D
 Blitz Heerhugowaard Open  PNHDB  2016 D
 Blitz kampioenschap van  Belgie  2016 D
 Blitz Open Ouagadougou  Burkina Faso  2016 D
 Blitz Sadowska - Kamychleeva Karpacz  Buitenland  2016 D
 Blitz Valneris - Groenendijk  GDB  2016 D
 Blitz WK Cadets Boys Izmir  Buitenland  2016 D
 Blitz WK Cadets Girls Izmir  Buitenland  2016 D
 Blitz WK Hopes Boys Izmir  Buitenland  2016 D
 Blitz WK Hopes Girls Izmir  Buitenland  2016 D
 Blitz WK Juniors Boys Izmir  Buitenland  2016 D
 Blitz WK Juniors Girls Izmir  Buitenland  2016 D
 Blitz WK Minicadets Boys Izmir  Buitenland  2016 D
 Blitz WK Minicadets Girls Izmir  Buitenland  2016 D
 Blitzkampioenschap van Afrika Bamako  Buitenland  2016 D
 Bobolitoernooi  VPDB  2016 D
 Brabant Cup Finale  PNDB  2017 D
 Brabant Cup voorronde  PNDB  2017 D
 Brabants Kampioenschap Sneldammen  PNDB  2017 D
 Bram Limburg Bokaal  Den Haag  2016/2017 D
 Brunssum Open  PLDB  2016 D
 Bryansk Open  Rusland  2016 D
 Campionato Italiano Veterani  Italie  2017 D
 Campionato Italiano Youth  Italie  2017 D
 Cannes Open  Buitenland  2017 D
 CBP Toernooi  DDC Deventer  2017 D
 Championnat interéquipes LRNP  Frankrijk  2017 D
 Championnat Serie National  Burkina Faso  2016 D
 Children of Asia Yakutsk Boys  Buitenland  2016 D
 Children of Asia Yakutsk Girls  Buitenland  2016 D
 Clubkampioenschap  Aagtekerke  2016/2017 D
 Clubkampioenschap  RDC Rijnsburg  2016/2017 D
 Computer Olympiade Leiden  Rapid CCD  2016 D
 Coppa Città di Bergamo Open  Italie  2017 D
 Coppa Città di Latina  Italie  2017 D
 Coppa Città di Latina  Italie  2017 D
 Coppa Città di Mori  Italie  2016 
 Coppa Città di Verona  Italie  2017 D
 Coupe Drancy 1/Le Mans (8è of finale)  Frankrijk  2017 D
 Coupe Nationale  Ivoorkust  2016 D
 DamFeest  Constant-Charlois Rotterdam  2016 D
 Damfeest Asgar Dordrecht  DZHZ  2017 D
 Damier World Tour Douala  Kameroen  2017 D
 Damier World Tour Honneur Douala  Kameroen  2017 D
 Damier World Tour Promotion Douala  Kameroen  2017 D
 Dammen op de Dijk  DC Hilversum  2016 D
 De Hofstad Prijs  De Hofstad Dammers  2016/2017 D
 Dijks Leijssen Advocaten & Rechtsanwälte Damdag Westerhaar  PODB  2016 D
 Domstadtoernooi  UPDB  2017 D
 DP Slovenija  Slovenie  2017 D
 EDC Superblitz Cup Izmir  Buitenland  2016 
 Eemland  UPDB  2017 D
 Eierdammen  Van Stigt Thans Schiedam  2017 D
 Eieren Dammen  SDC Sneek  2016/2017 D
 Eindejaarstoernooi  Oosterend Texel  2016 D
 EK Blitz Cannes  Buitenland  2017 D
 EK Blitz Izmir  Buitenland  2016 
 EK Blitz Vrouwen Cannes  Buitenland  2017 D
 EK Blitz Vrouwen Izmir  Buitenland  2016 
 EK Boys Cadets Pinsk  Buitenland  2016 D
 EK Boys European Hopes Pinsk  Buitenland  2016 D
 EK Boys Juniors Pinsk  Buitenland  2016 D
 EK Boys Minicadets Pinsk  Buitenland  2016 D
 EK Boys U26 Pinsk  Buitenland  2016 D
 EK Girls Cadets Pinsk  Buitenland  2016 D
 EK Girls European Hopes Pinsk  Buitenland  2016 D
 EK Girls Juniors Pinsk  Buitenland  2016 D
 EK Girls Minicadets Pinsk  Buitenland  2016 D
 EK Girls U26 Pinsk  Buitenland  2016 D
 EK Jeugd B10 Blitz Pinsk  Buitenland  2016 D
 EK Jeugd B10 Rapid Pinsk  Buitenland  2016 D
 EK Jeugd B13 Blitz Pinsk  Buitenland  2016 D
 EK Jeugd B13 Rapid Pinsk  Buitenland  2016 D
 EK Jeugd B16 Blitz Pinsk  Buitenland  2016 D
 EK Jeugd B16 Rapid Pinsk  Buitenland  2016 D
 EK Jeugd B19 Blitz Pinsk  Buitenland  2016 D
 EK Jeugd B19 Rapid Pinsk  Buitenland  2016 D
 EK Jeugd B26 Blitz Pinsk  Buitenland  2016 D
 EK Jeugd B26 Rapid Pinsk  Buitenland  2016 D
 EK Jeugd G10 Blitz Pinsk  Buitenland  2016 D
 EK Jeugd G10 Rapid Pinsk  Buitenland  2016 D
 EK Jeugd G13 Blitz Pinsk  Buitenland  2016 D
 EK Jeugd G13 Rapid Pinsk  Buitenland  2016 D
 EK Jeugd G16 Blitz Pinsk  Buitenland  2016 D
 EK Jeugd G16 Rapid Pinsk  Buitenland  2016 D
 EK Jeugd G19 Blitz Pinsk  Buitenland  2016 D
 EK Jeugd G19 Rapid Pinsk  Buitenland  2016 D
 EK Jeugd G26 Blitz Pinsk  Buitenland  2016 D
 EK Jeugd G26 Rapid Pinsk  Buitenland  2016 D
 EK Landenteams Tallinn  Buitenland  2016 D
 EK Rapid Izmir  Buitenland  2016 
 EK Rapid Vrouwen Izmir  Buitenland  2016 
 EK Veteranen Korbach  Buitenland  2016 D
 EK Vrouwen Izmir  Buitenland  2016 D
 Europees Kampioenschap Izmir  Buitenland  2016 D
 Feanster Toer Bokaal  Troch Tinken Sterk  2016/2017 D
 Finale  DOG Uden  2017 D
 Finale Nationale Bekercompetitie  KNDB  2017 D
 Finale NK Sneldammen Junioren  KNDB  2017 D
 Finale NK-Schooldammen Pupillen Woubrugge  Scholen  2017 
 Finale NK-Schooldammen Welpen Gramsbergen  Scholen  2017 
 Finale Onderlinge Competitie  Samen Sterk  2017 D
 Finale Provinciale Bekercompetitie  PNHDB  2017 D
 Finale Schooldammen Noord-Holland Pupillen  Scholen  2017 
 Finale Schooldammen Noord-Holland Welpen  Scholen  2017 
 FK 50 -65 plus  DCH Heerenveen - Mildam  2017 D
 FK Sneldammen  PFDB  2017 D
 FK Sneldammen Jeugd  PFDB  2017 D
 FK Sneldammen Welpen  PFDB  2017 
 Fryslân Open  DFS  2017 D
 Gelderse Jeugdclubcompetitie  GDB  2016/2017 D
 Geleen 64-100-144  CEMA - De Vaste Zet Geleen  2017 D
 Gerwin Kolkman Memorial  DDB  2016/2017 D
 Golden Prague  Buitenland  2017 D
 Grutmastertoernoai Fryslân Open  DFS  2017 D
 Halve Finale NK Algemeen  KNDB  2017 D
 Halve Finale NK Aspiranten Culemborg  KNDB  2017 D
 Halve Finale NK Aspiranten Gouda  KNDB  2017 D
 Halve Finale NK Aspiranten Hoogeveen  KNDB  2017 D
 Halve Finale NK Junioren  KNDB  2017 D
 Halve Finale NK Pupillen Culemborg  KNDB  2017 D
 Halve Finale NK Pupillen Hoogeveen  KNDB  2017 D
 Halve Finale NK Pupillen Julianadorp  KNDB  2017 D
 Halve Finale NK Sneldammen Aspiranten  KNDB  2017 D
 Halve Finale NK Sneldammen Categorie A  KNDB  2017 D
 Halve Finale NK Sneldammen Categorie B  KNDB  2017 D
 Halve Finale NK Sneldammen Categorie C  KNDB  2017 D
 Halve Finale NK Sneldammen Pupillen  KNDB  2017 D
 Halve Finale NK Sneldammen Vrouwen  KNDB  2017 D
 Halve Finale NK Sneldammen Welpen  KNDB  2017 D
 Halve Finale NK Vrouwen  KNDB  2017 D
 Halve Finale NK Welpen  KNDB  2017 D
 Haringbokaal  Scheveningen  2016/2017 D
 Harry de Hardt Bokaal  Den Haag  2016/2017 D
 Heerhugowaard Open  SNA Heerhugowaard  2016 D
 Hepie Koelstra Open  DCT Twijzelerheide  2017 D
 Heritage Open  Zenderstad IJsselstein  2016 D
 Heuvelrug  UPDB  2017 D
 HF Kampioenschap van  Wit-Rusland  2016 D
 HF Vrouwenkampioenschap van  Wit-Rusland  2016 D
 Individueel bekertoernooi  DDB  2017 D
 Interclub  Belgie  2016/2017 D
 Interclub  Ivoorkust  2016/2017 D
 Interland Italie - Polen  Italie  2017 D
 Interland Suriname - Belgie  KNDB  2016 D
 Internationaal Toernooi Lublin  Buitenland  2017 D
 Jan van der Zwan Cup  GDB  2017 D
 Jeugdkampioenschap van  Belgie  2017 D
 Johan Kromhout Toernooi - Open NK Rapid  KNDB  2016 D
 Jubileumtoernooi 100 jaar  Den Haag  2017 D
 Jubileumtoernooi 100 jaar  Den Haag  2017 D
 Kampioenschap (Halve Finale) van  Suriname  2017 D
 Kampioenschap (voorronde) van  Suriname  2017 D
 Kampioenschap van  Belgie  2017 D
 Kampioenschap van  Brazilie  2016 D
 Kampioenschap van  China  2017 D
 Kampioenschap van  Curacao  2016 D
 Kampioenschap van  Damclub Dordrecht  2017 D
 Kampioenschap van  Damclub Roermond  2016/2017 D
 Kampioenschap van  Duitsland  2017 D
 Kampioenschap van  Estland  2017 D
 Kampioenschap van  Frankrijk  2016 D
 Kampioenschap van  Israel  2017 D
 Kampioenschap van  Italie  2016 D
 Kampioenschap van  Italie  2016 D
 Kampioenschap van   Italie  2016 D
 Kampioenschap van  Italie  2016 D
 Kampioenschap van  Ivoorkust  2016 D
 Kampioenschap van  Kameroen  2017 D
 Kampioenschap van  Kameroen  2016 D
 Kampioenschap van  Letland  2017 D
 Kampioenschap van  Litouwen  2017 D
 Kampioenschap van  Mongolie  2017 D
 Kampioenschap van  RDC Rijnsburg  2017 D
 Kampioenschap van  Rusland  2017 D
 Kampioenschap van  Suriname  2017 D
 Kampioenschap van  Tsjechie  2017 D
 Kampioenschap van  Ukraine  2016 D
 Kampioenschap van  Wit-Rusland  2017 D
 Kampioenschap van Arnhem  CTD Arnhem  2017 D
 Kampioenschap van de  Dominicaanse Republiek  2017 D
 Kampioenschap van Gelderland - Aspiranten  GDB  2017 D
 Kampioenschap van Gelderland - Junioren  GDB  2017 D
 Kampioenschap van Gelderland - Pupillen  GDB  2017 D
 Kampioenschap van Gelderland - Welpen  GDB  2017 D
 Kampioenschap van Schiedam  Van Stigt Thans Schiedam  2017 D
 Kerst de Jong toernooi  IJmuiden  2016 D
 Kloksimultaan Ben Provoost  Aagtekerke  2017 D
 Kloksimultaan Eksel door Ronald Schalley  Belgie  2016 D
 Kloksimultaan Koos van Amerongen  Zenderstad IJsselstein  2017 D
 Kloksimultaan Laurens Fijn van Draat  Zenderstad IJsselstein  2017 D
 Ktar Nijmegen Open  GDB  2016 D
 Limburgs kampioenschap Blitz individueel  Belgie  2017 D
 Limburgs kampioenschap Blitz teams  Belgie  2016/2017 D
 Limburgs kampioenschap individueel  Belgie  2016/2017 D
 Limburgs kampioenschap Rapid individueel  Belgie  2017 D
 Limburgs Kampioenschap teams  Belgie  2017 D
 Limburgse Beker  Belgie  2016/2017 D
 Lishui Open  China  2016 D
 LNJD Championnat Régionale 1  Frankrijk  2017 D
 LNJD Championnat, Régionale 2  Frankrijk  2017 D
 LRNP individuel  Frankrijk  2016 D
 Match Den Haag - Suriname  ZHDB  2016 D
 Match Valneris - Groenendijk  GDB  2016 D
 Mello Koolman  Het Noorden  2016 D
 Memorial  Sranti  2017 D
 Metaldammen  Samen Sterk  2017 
 Minsk  Wit-Rusland  2016 D
 Misker massasimultaan  Hijken DTC  2016 D
 MTB Jeugdtoernooi  DDB  2016 D
 MTB Open International Tournament Hoogeveen  DDB  2016 D
 Najaarscompetitie  CEMA - De Vaste Zet Geleen  2016 D
 Nationale Bekercompetitie  KNDB  2017 D
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  2016/2017 D
 Nationale Jeugddamdag  KNDB  2016 D
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  2017 D
 Nederlands Kampioenschap Aspiranten  KNDB  2016 D
 Nederlands Kampioenschap Junioren  KNDB  2017 D
 Nederlands Kampioenschap Vrouwen  KNDB  2017 D
 Nieuwjaarssneldamgala  Huizum  2017 D
 Nieuwjaartoernooi  RDC Rijnsburg  2017 D
 Nijmegen Open NK  KNDB  2016 D
 NK Aspiranten Meisjes  KNDB  2017 D
 NK Junioren Meisjes  KNDB  2016 D
 NK Pupillen Algemeen  KNDB  2017 D
 NK Pupillen Meisjes  KNDB  2017 D
 NK Schooldammen HF Pupillen Heerhugowaard  Scholen  2017 
 NK Schooldammen HF Pupillen Huissen  Scholen  2017 
 NK Schooldammen HF Pupillen IJsselsteijn  Scholen  2017 
 NK Schooldammen HF Pupillen Kapelle  Scholen  2017 
 NK Schooldammen HF Pupillen Oude Pekela  Scholen  2017 
 NK Schooldammen HF Pupillen Wapenveld  Scholen  2017 
 NK Schooldammen HF Welpen Gouda  Scholen  2017 
 NK Schooldammen HF Welpen Heerhugowaard  Scholen  2017 
 NK Schooldammen HF Welpen Hoogeveen  Scholen  2017 
 NK Schooldammen HF Welpen Kapelle  Scholen  2017 
 NK Schooldammen HF Welpen Laren  Scholen  2017 
 NK Schooldammen HF Welpen Wageningen  Scholen  2017 
 NK Sneldammen  KNDB  2017 D
 NK Sneldammen Jeugd  KNDB  2017 D
 NK Sneldammen Jeugdteams  KNDB  2017 D
 NK voor Clubteams  KNDB  2016 D
 NK Welpen Algemeen  KNDB  2017 D
 NK Welpen Meisjes  KNDB  2017 D
 OC DC Lent Finalegroepen  Lent  2016/2017 D
 Oefenwedstrijd Damkring Emmeloord - SSS Kampen  Damkring Emmeloord  2016 D
 Oliebollendammen  Van Stigt Thans Schiedam  2016 
 Onderlinge Bekercompetitie  Damclub Dordrecht  2016 D
 Onderlinge Bekercompetitie  Huizum  2017 D
 Onderlinge Bekercompetitie  SSS Kampen  2016/2017 D
 Onderlinge Bekercompetitie  Van Stigt Thans Schiedam  2016 D
 Onderlinge Competitie  020  2016/2017 D
 Onderlinge Competitie  ADC Alphen aan den Rijn  2016/2017 D
 Onderlinge Competitie  ADG Amersfoort  2016/2017 D
 Onderlinge Competitie  BDV Bergen op Zoom  2016/2017 D
 Onderlinge Competitie  BEGB Britsum  2016/2017 D
 Onderlinge Competitie  Bolsward - Workum Combinatie  2016/2017 D
 Onderlinge Competitie  Bornse Damvereniging Borne  2016 D
 Onderlinge Competitie  CTD Arnhem  2016/2017 D
 Onderlinge Competitie  DAmateurs  2016/2017 D
 Onderlinge Competitie  DamCombinatie Fryslan  2016/2017 D
 Onderlinge Competitie  Damcombinatie Zaanstreek  2016 D
 Onderlinge Competitie  Damkring Emmeloord  2016/2017 D
 Onderlinge Competitie  Damlust Gouda  2016/2017 D
 Onderlinge Competitie  DamRa  2016/2017 D
 Onderlinge Competitie  DCH Heerenveen - Mildam  2016/2017 D
 Onderlinge Competitie  DCT Twijzelerheide  2016/2017 D
 Onderlinge Competitie  DDC Deventer  2016/2017 D
 Onderlinge Competitie  De Oldehove  2016/2017 D
 Onderlinge Competitie  De Schijf Roosendaal  2016/2017 D
 Onderlinge Competitie  De Toer Grou  2016 D
 Onderlinge Competitie  DIOS-Eureka  2016/2017 D
 Onderlinge Competitie   DOG Uden  2017 D
 Onderlinge Competitie  DOS Delft  2017 D
 Onderlinge Competitie  Dronten  2016/2017 D
 Onderlinge Competitie  DSS Zwartsluis  2016/2017 D
 Onderlinge Competitie  DVV Voorthuizen  2016/2017 D
 Onderlinge Competitie  EDC Enschede  2016/2017 D
 Onderlinge Competitie  HDC Hoogeveen  2016/2017 D
 Onderlinge Competitie  Hijken DTC  2016/2017 D
 Onderlinge Competitie  Huizum  2016/2017 D
 Onderlinge Competitie  Kijk Uit Balkbrug  2016/2017 D
 Onderlinge Competitie  MDV Monster  2016/2017 D
 Onderlinge Competitie  Middelburg  2016/2017 D
 Onderlinge Competitie  Oerterp  2016/2017 D
 Onderlinge Competitie  Ontspanning  2016/2017 D
 Onderlinge Competitie  PDC Putten  2016/2017 D
 Onderlinge Competitie  Raes Damclub Maastricht  2016 D
 Onderlinge Competitie  RDS Sint Oedenrode  2017 D
 Onderlinge Competitie  Rinsumageest  2016/2017 D
 Onderlinge Competitie  Scheveningen  2016/2017 D
 Onderlinge Competitie  SDC Sneek  2016/2017 D
 Onderlinge Competitie  SSS Kampen  2016/2017 D
 Onderlinge Competitie  Steenwijk 36  2016/2017 D
 Onderlinge Competitie  Troch Tinken Sterk  2016/2017 D
 Onderlinge Competitie  Urk Aan Zet  2016 D
 Onderlinge Competitie  Van Stigt Thans Schiedam  2016 D
 Onderlinge Competitie   WDV Winterswijk  2016/2017 D
 Onderlinge Competitie  Zenderstad IJsselstein  2016/2017 D
 Onderlinge Competitie 1  Constant-Charlois Rotterdam  2016/2017 D
 Onderlinge Competitie Bilzen  Belgie  2016/2017 D
 Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen  Belgie  2016/2017 D
 Onderlinge Competitie Damclub  Lent  2016 D
 Onderlinge Competitie Damclub  Naaldwijk  2016/2017 D
 Onderlinge Competitie DCIJ  IJmuiden  2016/2017 D
 Onderlinge Competitie Eksel  Belgie  2016/2017 D
 Onderlinge Competitie Eksel Blitz Kersttoernooi  Belgie  2016 D
 Onderlinge Competitie Eksel Rapid  Belgie  2017 D
 Onderlinge Competitie Najaar  Witte van Moort Westerhaar  2016 D
 Onderlinge Competitie OG Drachten  Oerterp - Drachten  2016/2017 D
 Onderlinge Competitie Sint-Truiden  Belgie  2016/2017 D
 Onderlinge Competitie Sneldammen  De Schijf Roosendaal  2016/2017 D
 Onderlinge Competitie Voorjaar  Witte van Moort Westerhaar  2017 D
 Onderlinge Maandag Jeugd Gevorderden  HDC Hoogeveen  2016 D
 Onderlinge Maandag Jeugd Gevorderden 2  HDC Hoogeveen  2017 D
 Onderlinge Vrijdag Jeugd Gevorderden  HDC Hoogeveen  2016 D
 Open  Guadeloupe  2017 D
 Open 1 kl  BDV Bergen op Zoom  2017 D
 Open 1 kl  De Schijf Roosendaal  2016 D
 Open 1 kl snel  BDV Bergen op Zoom  2017 D
 Open 1 kl snel  De Schijf Roosendaal  2016 D
 Open Delfland   DOS Delft  2017 D
 Open Den Haag - Provinciaal Kampioenschap  ZHDB  2017 D
 Open H kl  BDV Bergen op Zoom  2017 D
 Open H kl  De Schijf Roosendaal  2016 D
 Open H kl snel  BDV Bergen op Zoom  2017 D
 Open H kl snel  De Schijf Roosendaal  2016 D
 Open Herfstkampioenschap  DOS Delft  2016 D
 Open Kampioenschap van  ADG Amersfoort  2016 D
 Open Kampioenschap van  Burkina Faso  2016 D
 Open Kampioenschap van  Westland  2017 D
 Open NK Benjamins Jongens  Denk en Zet Culemborg  2017 D
 Open NK Benjamins Meisjes  Denk en Zet Culemborg  2017 D
 Open NK Veteranen  WSDV Wageningen  2017 D
 Open sneldamkampioenschap van  ZHDB  2017 D
 Open Sneldamkampioenschap van  Damclub Dordrecht  2017 D
 Open sneldamkampioenschap van  Westland  2017 D
 Open sneldamtoernooi  MDV Monster  2016 D
 Open sneldamtoernooi  MDV Monster  2016 D
 Oudejaars Sneldamtoernooi van  IJmuiden  2016 D
 Oudejaarstoernooi  Samen Sterk  2016 D
 Paaseieren sneldamtoernooi  MDV Monster  2017 D
 Paaseieren sneldamtoernooi  MDV Monster  2017 D
 Paaseitoernooi  Den Haag  2017 D
 Paastoernooi Amsterdam  PNHDB  2017 D
 Panamerikaans Kampioenschap Sao Paolo   Buitenland  2016 D
 Persoonlijk Kampioenschap  DFS  2017 D
 Piet Helderman Toernooi  VELO Wateringen  2016 D
 Piet Helderman Toernooi  VELO Wateringen  2016 D
 Piet Scheeres Competitie  De Hofstad Dammers  2016/2017 D
 Piet van Egmond Trofee  RDC Rijnsburg  2016 D
 Plaatsingswedstrijden KNDB-beker  PGD  2017 
 Play Offs Damier World Tour Douala  Kameroen  2017 D
 Play Offs EK Blitz Cannes  Buitenland  2017 D
 Play Offs EK Landenteams  Buitenland  2016 D
 Play Offs WK Braziliaans Aguas de Lindoia  Buitenland  2016 D
 Plusminus 55 Toernooi Groep A  Lent  2016 D
 Plusminus 55 Toernooi Groep B  Lent  2016 D
 Polish Open Karpacz  Buitenland  2016 D
 Polska Gra Open  Polen  2016 D
 Provinciaal bekertoernooi individueel  PNDB  2016 D
 Provinciaal Brabants Kampioenschap  PNDB  2016 D
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  PFDB  2017 D
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  PODB  2017 D
 Provinciaal Jeugdkampioenschap ZHZ en  ZHDB  2017 D
 Provinciaal Kampioenschap  DDB  2017 D
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  2017 D
 Provinciaal Kampioenschap  PODB  2017 D
 Provinciaal Kampioenschap  DDB  2016 D
 Provinciaal Kampioenschap  DZHZ  2016 D
 Provinciaal Kampioenschap  GDB  2016 
 Provinciaal Kampioenschap  PGD  2016 D
 Provinciaal Kampioenschap  PLDB  2016/2017 D
 Provinciaal Kampioenschap  PZDB  2016/2017 D
 Provinciaal Kampioenschap 2e klasse  UPDB  2017 D
 Provinciaal Kampioenschap Clubviertallen  PFDB  2016 D
 Provinciaal Kampioenschap Eerste klasse  UPDB  2017 D
 Provinciaal Kampioenschap Hoofdklasse  UPDB  2017 D
 Provinciaal Sneldamkampioenschap  PGD  2017 D
 Provinciaal sneldamkampioenschap  PLDB  2017 D
 Provinciaal Sneldamkampioenschap  PZDB  2017 D
 Provinciaal Sneldamkampioenschap  ZHDB  2017 D
 Provinciaal Sneldamkampioenschap Teams  DDB  2016/2017 
 Provinciale Bekercompetitie  PGD  2017 D
 Provinciale Bekercompetitie  PNHDB  2017 D
 Provinciale Bekercompetitie  PODB  2017 D
 Provinciale Bekercompetitie  ZHDB  2017 D
 Provinciale Bekercompetitie  PFDB  2016/2017 D
 Provinciale Bekercompetitie  PLDB  2016/2017 D
 Provinciale Bekercompetitie  PZDB  2016/2017 D
 Provinciale Clubcompetitie  UPDB  2016 D
 Provinciale Clubcompetitie  DDB  2016/2017 D
 Provinciale Clubcompetitie  DZHZ  2016/2017 D
 Provinciale Clubcompetitie  GDB  2016/2017 D
 Provinciale Clubcompetitie  PFDB  2016/2017 D
 Provinciale Clubcompetitie  PLDB  2016/2017 D
 Provinciale Clubcompetitie  PNDB  2016/2017 D
 Provinciale Clubcompetitie  PNHDB  2016/2017 D
 Provinciale Clubcompetitie  PODB  2016/2017 D
 Provinciale Clubcompetitie  PZDB  2016/2017 D
 Provinciale Clubcompetitie  ZHDB  2016/2017 D
 Rapid Barrage Play Offs EK Landenteams   Buitenland  2016 D
 Rapid competitie   DAmateurs  2016/2017 D
 Rapid kampioenschap van  DZHZ  2016 D
 Rapid kampioenschap van  Belgie  2016/2017 D
 Rapid Sadowska - Kamychleeva Karpacz  Buitenland  2016 D
 Rapid Valneris - Groenendijk  GDB  2016 D
 Rapidtoernooi  DamCombinatie Fryslan  2016 D
 Rapidtoernooi  DIOS-Eureka  2016/2017 D
 Rien van Setten beker  De Hofstad Dammers  2016/2017 D
 Riga Open  Letland  2017 D
 Riga Open Juniors  Letland  2017 D
 Salou Blitz  Buitenland  2017 D
 Salou Open  Buitenland  2017 D
 Sarthe Championnat  Frankrijk  2017 D
 Sarthe Championnat-Honneur  Frankrijk  2017 D
 Serie Excellence Cannes Open  Buitenland  2017 D
 Serie National Cannes Open  Buitenland  2017 D
 Simultaan Dam/Schaak  Damkring Emmeloord  2016 D
 Simultaan F. Passchier  RDS Sint Oedenrode  2017 D
 Simultaan Rob Clerc  ZHDB  2016 D
 Simultaan van de kampioen  Samen Sterk  2017 D
 Simultaan Wouter Sipma Breskens  Zeeuws-Vlaanderen  2017 D
 Simultaan Yuen Wong BDV 2016  Bornse Damvereniging Borne  2016 D
 Sneldamkampioenschap  DCT Twijzelerheide  2016/2017 D
 Sneldamkampioenschap  DIOS-Eureka  2016 D
 Sneldamkampioenschap  Huizum  2017 D
 Sneldamkampioenschap  Zenderstad IJsselstein  2017 D
 Sneldamkampioenschap eerste klasse/tweede klasse  UPDB  2017 D
 Sneldamkampioenschap hoofdklasse  UPDB  2017 D
 Sneldamkampioenschap Nijmegen Open  Lent  2016 D
 Sneldamkampioenschap van  Van Stigt Thans Schiedam  2017 D
 Sneldamkampioenschap van Schiedam  Van Stigt Thans Schiedam  2016 D
 Sneldamkampioenschap van Wamel EK  GDB  2016 D
 Sneldamkampioenschap van Wamel LH  GDB  2016 D
 Sneldamkampioenschap van Wamel PH  GDB  2016 D
 Sneldamkampioenschap van Wamel TK  GDB  2016 D
 Sneldammen 5e Bobolitoernooi  VPDB  2016 D
 Sneldammen Brunssum Open  PLDB  2016 D
 Sneldamtoernooi  Constant-Charlois Rotterdam  2016 D
 Sneldamtoernooi NK Pupillen  ZHDB  2017 D
 Steenwieker damdag  Steenwijk 36  2017 D
 Superblitz World Cup Ufa  Buitenland  2017 D
 Supercup  UPDB  2017 D
 Terrasdammen Genk  Belgie  2016 D
 Thailand Open Blitz  Buitenland  2017 D
 Thailand Open Jomtien  Buitenland  2017 D
 Thailand Open Rapid  Buitenland  2017 D
 Theo Tielrooijtoernooi  Haarlemse Damclub  2017 D
 Turkish Open Izmir  Buitenland  2017 D
 Vechtstreektoernooi  UPDB  2017 D
 Veteranenkampioenschap van   PLDB  2016 D
 Viertallencompetitie OGD  PGD  2016/2017 
 Vlaams kampioenschap Blitz  Belgie  2016 D
 Vlaams kampioenschap Rapid  Belgie  2017 D
 Voorjaarscompetitie  CEMA - De Vaste Zet Geleen  2017 D
 Voorjaarscompetitie jeugd  Naaldwijk  2017 D
 Voorronde Metaldammen  Samen Sterk  2017 D
 Voorronden Onderlinge Competitie  Samen Sterk  2016/2017 D
 Voorrondes 17e Dammen op de Dijk  DC Hilversum  2016 D
 Vrouwenkampioenschap van  China  2017 D
 Vrouwenkampioenschap van  Estland  2017 D
 Vrouwenkampioenschap van  Litouwen  2017 D
 Vrouwenkampioenschap van  Polen  2016 D
 Vrouwenkampioenschap van  Rusland  2017 D
 WC Boys U10 Turkish Draughts  Turkije  2016 D
 WC Boys U13 Turkish Draughts  Turkije  2016 D
 WC Boys U16 Turkish Draughts  Turkije  2016 D
 WC Girls U10 Turkish Draughts  Turkije  2016 D
 WC Girls U13 Turkish Draughts  Turkije  2016 D
 WC Girls U16 Turkish Draughts  Turkije  2016 D
 WC U19 Turkish Draughts  Turkije  2016 D
 West-Brabants Kamp. 1 kl  De Variant Oudenbosch  2017 D
 West-Brabants Kamp. 1 kl snel  De Variant Oudenbosch  2017 D
 West-Brabants Kamp. H kl  De Variant Oudenbosch  2017 D
 West-Brabants Kamp. H kl snel  De Variant Oudenbosch  2017 D
 Wintercompetitie Jeugd Damclub  Naaldwijk  2016 D
 WK Blitz Izmir  Turkije  2017 D
 WK Braziliaans Aguas de Lindoia  Buitenland  2016 D
 WK Cadets Boys Izmir  Buitenland  2016 D
 WK Cadets Girls Izmir  Buitenland  2016 D
 WK FRYSK!  DFS  2017 D
 WK Hopes Boys Izmir  Buitenland  2016 D
 WK Hopes Girls Izmir  Buitenland  2016 D
 WK Juniors Boys Izmir  Buitenland  2016 D
 WK Juniors Girls Izmir  Buitenland  2016 D
 WK match vrouwen Sadowska - Kamychleeva Karpacz  Buitenland  2016 D
 WK Minicadets Boys Izmir  Buitenland  2016 D
 WK Minicadets Girls Izmir  Buitenland  2016 D
 WK Rapid Izmir  Turkije  2017 D
 WK Rapid Vrouwen Izmir  Turkije  2017 D
 WK-match Groenendijk - Boomstra  KNDB  2016 D
 World Cup Finale Ufa  Buitenland  2017 D
 Zomercompetitie  LDG Leiden  2016 D
 Zomercompetitie  Lent  2016 D
 Zomercompetitie  Raes Damclub Maastricht  2016 D
 Zomercompetitie  Samen Sterk  2016 D
 Zomercompetitie  Scheveningen  2016 D
 Zomercompetitie Friesland  PFDB  2016 D
 Zomerrapid  020  2016 D
 Zomertoernooi  Assen  2016 D
 Zwarte Steen Bokaal  PODB  2016/2017 D