Toernooibase
HOME | LAST IN DATABASE | RATINGS | TOURNAMENTS | NEWS | GAMES | POSITIONS | LINKS |

 Alle ingevoerde toernooien van seizoen 2018/2019: 
 ABC Championship  Buitenland  2019 D
 ABC Youth Championship   Buitenland  2019 D
 Abidjan Open World Cup  Ivoorkust  2019 D
 Ad Random Opening Naarden  PNHDB  2019 D
 Afrikaans Kampioenschap Thiès  Buitenland  2018 D
 Aziatisch Kampioenschap Tashkent  Buitenland  2019 D
 Aziatisch Vrouwenkampioenschap Tashkent  Buitenland  2019 D
 B10 Jeugdkampioenschap van  Ukraine  2019 D
 B16 Jeugdkampioenschap van  Ukraine  2019 D
 Barrage HF NK Algemeen  KNDB  2019 D
 Barrage HF NK Vrouwen  KNDB  2019 D
 Barrage Masters Tournament Valentin Nyambi  Kameroen  2019 D
 Barrage PK hoofdklasse  UPDB  2019 D
 Bekercompetitie  UPDB  2019 D
 Bekercompetitie  HDC Hoogeveen  2018/2019 D
 Bekercompetitie  SSS Kampen  2018/2019 D
 Bekercompetitie  Van Stigt Thans Schiedam  2018 D
 Bekercompetitie   Witte van Moort Westerhaar  2018/2019 D
 Bekertoernooi  DZHZ  2019 D
 Bekertoernooi  IJmuiden  2018/2019 D
 Bekertoernooi  Raes Damclub Maastricht  2019 D
 Bekertoernooi  Raes Damclub Maastricht  2018 D
 Bergamo Open  Italie  2019 D
 Bholasingh Open Sneldamtoernooi  CTD Arnhem  2019 D
 Blindsimultaan Ton Sijbrands NK  GDB  2019 D
 Blitz Boomstra - Shvartsman  KNDB  2019 D
 Blitz Golubeva - Sadowska Riga  Buitenland  2018 D
 Blitz kampioenschap van  Belgie  2018 D
 Blitzkampioenschap van Afrika Thiès  Buitenland  2018 
 Bliz Nacional  Dominicaanse Republiek  2019 D
 Brabant Cup Kwartfinale  PNDB  2019 
 Brabantcup finale  PNDB  2019 D
 Brabants Kampioenschap Sneldammen  PNDB  2019 D
 Bram Limburg Bokaal  Den Haag  2018/2019 D
 Brunssum Open NK  KNDB  2018 D
 Bunscote Open  VPDB  2018 D
 Campeoanato Nacional de juego de Damas  Dominicaanse Republiek  2019 D
 Campionato Italiano Veterani  Italie  2019 D
 Championnat Interclub  Ivoorkust  2019 D
 Championnat Interclub  Ivoorkust  2018 D
 Championnat militaire et paramilitaire 2ème édition  Ivoorkust  2018 D
 Championnat Sarthe   Frankrijk  2018/2019 D
 Championnat Serie National   Burkina Faso  2018 D
 Championnats Africains des Femmes   Ivoorkust  2018 D
 Championnats Africains des Juniors  Ivoorkust  2018 D
 Champions League  IJmuiden  2019 D
 Clubkampioenschap   Aagtekerke  2018/2019 D
 Clubkampioenschap  RDC Rijnsburg  2018/2019 D
 Clubkampioenschap  Van Stigt Thans Schiedam  2018 D
 Clubkampioenschap Rapiddammen  Damclub Roermond  2018/2019 D
 Coppa Città di Mori  Italie  2018 D
 Coppa Città di Mori 2nd class  Italie  2018 D
 Coppa Città di Mori 3rd class  Italie  2018 D
 Coppa Città di Verona  Italie  2019 D
 Coupe de France (par equipe)  Frankrijk  2019 D
 Coupe Le Mans/Bourgoin-Jallieu-Montelimar 1/4  Frankrijk  2019 D
 Coupe Mont De Marsan / Le Mans 5-8e  Frankrijk  2019 D
 Coupe Toulouse / Le Mans 5-6e  Frankrijk  2019 D
 Curacao National Challenge  Curacao  2019 D
 Curacao Open Challenge  Buitenland  2018 D
 Damavondtoernooi   DSS Zwartsluis  2018/2019 D
 Dammen op de Dijk  DC Hilversum  2019 D
 Dammen op de Dijk  DC Hilversum  2018 D
 DANE Tournament  Kameroen  2019 D
 DANE Tournament  Kameroen  2019 D
 De Hofstad Prijs  De Hofstad Dammers  2018/2019 D
 Domstadtoernooi  UPDB  2019 D
 EDC Superblitz Cup Moskou  Buitenland  2018 
 Eemland  UPDB  2019 D
 Eindejaarstoernooi  Oosterend Texel  2018 D
 Eindejaarstoernooi jeugd  Oosterend Texel  2018 D
 EK Blitz Netanya  Buitenland  2018 
 EK Boys Cadets Vilnius  Buitenland  2018 D
 EK Boys Hopes Vilnius  Buitenland  2018 D
 EK Boys Juniors Vilnius  Buitenland  2018 D
 EK Boys Minicadets Vilnius  Buitenland  2018 D
 EK Boys U26 Vilnius  Buitenland  2018 D
 EK Girls Cadets Vilnius  Buitenland  2018 D
 EK Girls Hopes Vilnius  Buitenland  2018 D
 EK Girls Juniors Vilnius  Buitenland  2018 D
 EK Girls Minicadets Vilnius  Buitenland  2018 D
 EK Girls U26 Vilnius  Buitenland  2018 D
 EK Jeugd Blitz  Buitenland  2018 
 EK Jeugd Rapid  Buitenland  2018 
 EK Rapid Netanya  Buitenland  2018 
 EK Veteranen Porechie  Buitenland  2018 D
 EK Vrouwen Moskou  Buitenland  2018 D
 Europees Kampioenschap Moskou  Buitenland  2018 D
 Expositie Damtoernooi - Grootmeesters  Dampromotie  2018 D
 Expositie Damtoernooi - Huisdammers  Dampromotie  2018 D
 Expositie Damtoernooi - Invitatie  Dampromotie  2018 D
 Feanster Toer Bokaal  Troch Tinken Sterk  2018/2019 D
 Final National Championship D1  Ivoorkust  2018 D
 Finale Cup  Mongolie  2018 D
 Finale Heritage Open  Zenderstad IJsselstein  2018 D
 Finale Nationale Bekercompetitie  KNDB  2019 D
 Finale NK-Schooldammen Pupillen Schagen  Scholen  2019 
 Finale NK-Schooldammen Welpen Heerde  Scholen  2019 
 Finale Onderlinge Competitie  DOG Uden  2019 D
 Finale Onderlinge Competitie  Samen Sterk  2019 D
 Finale Provinciale Bekercompetitie  PNHDB  2019 D
 Finale Schooldammen Groningen Pupillen  Scholen  2019 
 Finale Schooldammen Groningen Welpen  Scholen  2019 
 Finale Schooldammen Limburg  Scholen  2019 
 Finale Schooldammen Pupillen ZHZ  Scholen  2019 
 Finale Schooldammen Welpen ZHZ  Scholen  2019 
 FK 50-65 plus  DCH Heerenveen - Mildam  2019 D
 FK Sneldammen  PFDB  2019 D
 Fries damkampioenschap van  IJmuiden  2018 D
 Fryslân Kup  De Skyfkes  2019 D
 Fryslân Open  DFS  2019 D
 Furiebokaal  JoCoDam  2018/2019 D
 G10 Jeugdkampioenschap van  Ukraine  2019 D
 G16 Jeugdkampioenschap van  Ukraine  2019 D
 Gelderse Jeugdclubcompetitie  GDB  2018/2019 D
 Geleen 64-100-144  CEMA - De Vaste Zet Geleen  2019 D
 Gerwin Kolkman  DDB  2018 D
 Golden Prague  Buitenland  2019 D
 Grutmastertoernoai barrage  DFS  2019 D
 Grutmastertoernoai Fryslân Open  DFS  2019 D
 Halve Finale A Kampioenschap van   Curacao  2018 D
 Halve Finale B Kampioenschap van  Curacao  2018 D
 Halve Finale Brabantcup  PNDB  2019 D
 Halve Finale NK Algemeen  KNDB  2019 D
 Halve Finale NK Aspiranten  KNDB  2019 D
 Halve Finale NK Pupillen Baarn  KNDB  2019 D
 Halve Finale NK Pupillen Eindhoven  KNDB  2019 D
 Halve Finale NK Pupillen Hoogeveen  KNDB  2019 D
 Halve Finale NK Sneldammen Aspiranten  KNDB  2019 D
 Halve Finale NK Sneldammen Categorie A  KNDB  2019 D
 Halve Finale NK Sneldammen Categorie B  KNDB  2019 D
 Halve Finale NK Sneldammen Categorie C  KNDB  2019 D
 Halve Finale NK Sneldammen Pupillen  KNDB  2019 D
 Halve Finale NK Sneldammen Welpen  KNDB  2019 D
 Halve Finale NK Vrouwen  KNDB  2019 D
 Halve Finale NK Welpen  KNDB  2019 D
 Halve Finale Provinciaal Jeugdkampioenschap   PFDB  2019 D
 HANNN Fitter Brein Blind Quatre-Mains  DDB  2019 D
 Haringbokaal  Scheveningen  2018/2019 D
 Harry de Hardt Bokaal  Den Haag  2018/2019 D
 Heerhugowaard Open  SNA Heerhugowaard  2018 D
 Hepie Koelstra Open  DCT Twijzelerheide  2019 D
 Herfst sneldamtoernooi  DCT Twijzelerheide  2018/2019 D
 Herfstcompetitie Jeugd  Naaldwijk  2018 D
 Herfstkampioenschap  DOS Delft  2018 D
 Heritage Open  Zenderstad IJsselstein  2018 D
 Heuvelrugtoernooi  UPDB  2019 D
 HF Kampioenschap van  Wit-Rusland  2018 D
 HF Vrouwenkampioenschap van  Wit-Rusland  2018 D
 House Warming Toernooi  Den Haag  2018 D
 IMSA World Masters blitz men  Buitenland  2019 D
 IMSA World Masters blitz women  Buitenland  2019 D
 IMSA World Masters rapid men  Buitenland  2019 D
 IMSA World Masters rapid women  Buitenland  2019 D
 Interclub  Belgie  2018/2019 D
 Interéquipes Ligue Hauts-de-France  Frankrijk  2018/2019 D
 Internationaal Toernooi Lublin  Buitenland  2019 D
 Jan Bijl Cup  Steenwijk 36  2018/2019 D
 Jan van der Zwan Cup  GDB  2019 D
 Jeugd Competitie  SNA Heerhugowaard  2018/2019 D
 Jeugdkampioenschap U20  Suriname  2018 D
 Jeugdkampioenschap van  Belgie  2019 D
 Jeugdkampioenschap van  Ukraine  2019 D
 Jeugdkampioenschap van (JUNCAD)  Belgie  2019 D
 Jeugdkampioenschappen van Azië Tashkent  Buitenland  2019 
 Jeugdtoernooi Culemborg  Denk en Zet Culemborg  2018 D
 Johan Kromhout Toernooi - Open NK Rapid  KNDB  2018 D
 Joop Meure DamZ! toernooi  Haarlemse Damclub  2019 D
 Joop Meure Toernooi   Haarlemse Damclub  2019 D
 Juniors National Championship  Ivoorkust  2018 D
 Kampioenschap 65+  UPDB  2018 D
 Kampioenschap van  Belgie  2019 D
 Kampioenschap van  Bonaire  2018 D
 Kampioenschap van  China  2019 D
 Kampioenschap van  Constant-Charlois Rotterdam  2018/2019 D
 Kampioenschap van  Curacao  2018 D
 Kampioenschap van  Damclub Roermond  2018/2019 D
 Kampioenschap van  Duitsland  2019 D
 Kampioenschap van  Estland  2019 D
 Kampioenschap van  Frankrijk  2018 D
 Kampioenschap van  Israel  2019 D
 Kampioenschap van  Israel  2018 D
 Kampioenschap van  Italie  2018 D
 Kampioenschap van  Letland  2019 D
 Kampioenschap van  Litouwen  2019 D
 Kampioenschap van  Mongolie  2019 D
 Kampioenschap van  Polen  2019 D
 Kampioenschap van  Polen  2018 D
 Kampioenschap van  Portugal  2019 
 Kampioenschap van  RDC Rijnsburg  2019 D
 Kampioenschap van  Rusland  2019 D
 Kampioenschap van  Tsjechie  2019 D
 Kampioenschap van  Ukraine  2018 D
 Kampioenschap van  Wit-Rusland  2019 D
 Kampioenschap van Arnhem  CTD Arnhem  2019 D
 Kampioenschap van Gelderland - Pupillen  GDB  2019 D
 Kampioenschap van Gelderland - Welpen  GDB  2019 D
 Kampioenschap van Landgraaf  DVS Schaesberg  2018/2019 D
 Kampioenschap van Schiedam  Van Stigt Thans Schiedam  2019 D
 Kerst de Jong toernooi  IJmuiden  2018 D
 Kerst sneldammen  Constant-Charlois Rotterdam  2018 D
 Kersttoernooi  VPDB  2018 D
 Kloksimultaan Arnaud Cordier Wattrelos  Frankrijk  2018 D
 Kloksimultaan Hin Wong  CTD Arnhem  2018 D
 Ladder Competitie Damclub  Lent  2018/2019 D
 Limburgs kampioenschap Blitz individueel  Belgie  2019 D
 Limburgs kampioenschap Blitz teams  Belgie  2018/2019 D
 Limburgs kampioenschap individueel  Belgie  2018/2019 D
 Limburgs kampioenschap Rapid individueel  Belgie  2019 D
 Limburgs Kampioenschap Sneldammen jeugd   PLDB  2019 D
 Limburgs Kampioenschap teams  Belgie  2019 D
 Limburgse Beker  Belgie  2018/2019 D
 Lishui Open  China  2018 D
 LNJD Championnat Régional  Frankrijk  2019 D
 Masters Tournament Valentin Nyambi  Kameroen  2019 D
 Mello Koolman  Het Noorden  2018 D
 Memorial Gerwin Kolkman  DDB  2019 D
 Meuleman Engineering sneldamtoernooi NK junioren  Witte van Moort Westerhaar  2019 D
 Minsk  Wit-Rusland  2018 D
 MTB jeugdtoernooi  HDC Hoogeveen  2018 D
 MTB Open International Tournament Hoogeveen  DDB  2018 D
 Najaarscompetitie  CEMA - De Vaste Zet Geleen  2018 D
 National Championship D1  Ivoorkust  2018 D
 National Championship D2  Ivoorkust  2018 D
 Nationale Bekercompetitie  KNDB  2019 D
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  2018/2019 D
 Nationale Jeugddamdag  KNDB  2018 D
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  2019 D
 Nederlands Kampioenschap Aspiranten  KNDB  2018 D
 Nederlands Kampioenschap categorie B  KNDB  2019 D
 Nederlands Kampioenschap categorie C  KNDB  2019 D
 Nederlands Kampioenschap Junioren  KNDB  2019 D
 Nederlands Kampioenschap Vrouwen  KNDB  2019 D
 Nelis Caffa Super Cup  ZHDB  2018 D
 Nieuwjaarssneldamgala  Huizum  2019 D
 Nijmegen Open  GDB  2018 D
 NK Aspiranten Meisjes  KNDB  2019 D
 NK Junioren Meisjes  KNDB  2019 D
 NK Pupillen Algemeen  KNDB  2019 D
 NK Pupillen Meisjes  KNDB  2019 D
 NK Schooldammen HF Pupillen Amstelveen  Scholen  2019 
 NK Schooldammen HF Pupillen Dongen  Scholen  2019 
 NK Schooldammen HF Pupillen Huissen  Scholen  2019 
 NK Schooldammen HF Pupillen Laren  Scholen  2019 
 NK Schooldammen HF Pupillen Rinsumageest  Scholen  2019 
 NK Schooldammen HF Pupillen Wageningen  Scholen  2019 
 NK Schooldammen HF Welpen Enschede  Scholen  2019 
 NK Schooldammen HF Welpen Gramsbergen  Scholen  2019 
 NK Schooldammen HF Welpen Heerlen  Scholen  2019 
 NK Schooldammen HF Welpen Hoogblokland A  Scholen  2019 
 NK Schooldammen HF Welpen Hoogblokland B  Scholen  2019 
 NK Schooldammen HF Welpen Nieuwerbrug  Scholen  2019 
 NK Schooldammen HF Welpen Rinsumageest  Scholen  2019 
 NK Sneldammen  KNDB  2019 D
 NK Sneldammen Jeugd  KNDB  2019 D
 NK Sneldammen Jeugdteams  KNDB  2019 D
 NK Sneldammen Junioren  KNDB  2019 D
 NK Sneldammen Vrouwen  KNDB  2019 D
 NK voor Clubteams Pupillen  KNDB  2018 D
 NK voor Clubteams Welpen en Aspiranten/Junioren  KNDB  2018 D
 NK Welpen Algemeen  KNDB  2019 D
 NK Welpen Meisjes  KNDB  2019 D
 Oefenwedstrijd EDC Enschede - Twentes Eerste  EDC Enschede  2018 D
 Oliebollendammen  Van Stigt Thans Schiedam  2018 D
 Onderlinge Bekercompetitie  Damclub Dordrecht  2018 D
 Onderlinge Bekercompetitie  Huizum  2019 D
 Onderlinge Competitie  020  2018/2019 D
 Onderlinge Competitie  ADC Alphen aan den Rijn  2018/2019 D
 Onderlinge Competitie  ADG Amersfoort  2018/2019 D
 Onderlinge Competitie  BDV Bergen op Zoom  2018/2019 D
 Onderlinge Competitie  BEGB Britsum  2018/2019 D
 Onderlinge Competitie  Bolsward - Workum Combinatie  2018/2019 D
 Onderlinge Competitie  Bornse Damvereniging Borne  2018 D
 Onderlinge Competitie  CTD Arnhem  2018/2019 D
 Onderlinge Competitie  Damcombinatie Zaanstreek  2018 D
 Onderlinge Competitie  Damkring Emmeloord  2018/2019 D
 Onderlinge Competitie  Damlust Gouda  2018/2019 D
 Onderlinge Competitie  DamRa  2018/2019 D
 Onderlinge Competitie  DBS Baarn Soest  2019 D
 Onderlinge Competitie  DC Hilversum  2018/2019 D
 Onderlinge Competitie  DC Zevenaar  2018/2019 D
 Onderlinge Competitie  DCH Heerenveen - Mildam  2018/2019 D
 Onderlinge Competitie  DCT Twijzelerheide  2018/2019 D
 Onderlinge Competitie  DDC Deventer  2018/2019 D
 Onderlinge Competitie  De Schijf Roosendaal  2018/2019 D
 Onderlinge Competitie  De Toer Grou  2018/2019 D
 Onderlinge Competitie  DIOS-Eureka  2018/2019 D
 Onderlinge Competitie  Dronten  2018/2019 D
 Onderlinge Competitie  DSS Zwartsluis  2018/2019 D
 Onderlinge Competitie  DVV Voorthuizen  2018/2019 D
 Onderlinge Competitie  EDC Enschede  2018/2019 D
 Onderlinge Competitie  HDC Hoogeveen  2018/2019 D
 Onderlinge Competitie  Hijken DTC  2018/2019 D
 Onderlinge Competitie  Huizum  2018/2019 D
 Onderlinge Competitie  Lelystad  2018/2019 D
 Onderlinge Competitie  MDV Monster  2018/2019 D
 Onderlinge Competitie  Middelburg  2018/2019 D
 Onderlinge Competitie  Oerterp  2018/2019 D
 Onderlinge Competitie  Ontspanning  2018/2019 D
 Onderlinge Competitie  PDC Putten  2018/2019 D
 Onderlinge Competitie  Raes Damclub Maastricht  2018/2019 D
 Onderlinge Competitie   RDS Sint Oedenrode  2019 D
 Onderlinge Competitie  Rinsumageest  2018/2019 D
 Onderlinge Competitie  Scheveningen  2018/2019 D
 Onderlinge Competitie  SDC Sneek  2018/2019 D
 Onderlinge Competitie  SNA Heerhugowaard  2018/2019 D
 Onderlinge Competitie  SSS Kampen  2018/2019 D
 Onderlinge Competitie  Steenwijk 36  2018/2019 D
 Onderlinge Competitie  Troch Tinken Sterk  2018/2019 D
 Onderlinge Competitie  Urk Aan Zet  2018/2019 D
 Onderlinge Competitie  WDV Winterswijk  2018/2019 D
 Onderlinge Competitie  Zenderstad IJsselstein  2018/2019 D
 Onderlinge Competitie Bilzen  Belgie  2018/2019 D
 Onderlinge Competitie Damclub  Lent  2018/2019 D
 Onderlinge Competitie Damclub  Naaldwijk  2018/2019 D
 Onderlinge Competitie DCA  Apeldoorn  2018/2019 D
 Onderlinge Competitie DCIJ  IJmuiden  2018/2019 D
 Onderlinge Competitie DZW  Zutphen-Warnsveld  2018/2019 D
 Onderlinge Competitie Eksel  Belgie  2018/2019 D
 Onderlinge Competitie Eksel versneld tempo  Belgie  2018 D
 Onderlinge Competitie Genk/Zwartberg  Belgie  2018/2019 D
 Onderlinge Competitie Genk/Zwartberg Blitz (mei)  Belgie  2019 D
 Onderlinge Competitie Halve Finale   DOG Uden  2018 D
 Onderlinge Competitie L  DamCombinatie Fryslan  2018/2019 D
 Onderlinge Competitie Lanklaar  Belgie  2018/2019 D
 Onderlinge Competitie Najaar  Witte van Moort Westerhaar  2018 D
 Onderlinge Competitie Sneldammen  De Schijf Roosendaal  2018/2019 D
 Onderlinge Competitie Voorjaar  Witte van Moort Westerhaar  2019 D
 Onderlinge Jeugdcompetitie  SSS Kampen  2018/2019 D
 Onderlinge Vrijdag Jeugd Gevorderden  HDC Hoogeveen  2018 D
 Open  BDV Bergen op Zoom  2019 D
 Open 1 kl  De Schijf Roosendaal  2018 D
 Open 1 kl snel  De Schijf Roosendaal  2018 D
 Open Antwerps Rapidkampioenschap  Belgie  2019 D
 Open D Ouverture de la saison sportive   Kameroen  2019 
 Open Delfland - Provinciaal Kampioenschap  ZHDB  2019 D
 Open H kl  De Schijf Roosendaal  2018 D
 Open H Kl snel  De Schijf Roosendaal  2018 D
 Open International de Ouagadougou  Burkina Faso  2019 D
 Open Kampioenschap van  ADG Amersfoort  2018 D
 Open Kampioenschap van  Den Haag  2019 D
 Open Kampioenschap van  KDC Katwijk  2019 D
 Open Kampioenschap van  Westland  2019 D
 Open NK Benjamins  Denk en Zet Culemborg  2019 D
 Open NK Computerprogramma s  Rapid CCD  2019 D
 Open NK Veteranen  WSDV Wageningen  2019 D
 Open sneldamkampioenschap van  Damclub Dordrecht  2019 D
 Open sneldamkampioenschap van  Damclub Dordrecht  2018 D
 Open Sneldamkampioenschap van  Westland  2019 D
 Open sneldamtoernooi  MDV Monster  2018 D
 Otevrene MCR Nevidomych a Slabozrakych  Tsjechie  2018 D
 Oud of Nieuw blitz toernooi  SNA Heerhugowaard  2018 D
 Oudejaars Sneldamtoernooi van  IJmuiden  2018 D
 Oudejaarstoernooi  Samen Sterk  2018 D
 Paasdammen  Van Stigt Thans Schiedam  2019 D
 Paasdamtoernooi  DIOS-Eureka  2019 D
 Paaseieren sneldamtoernooi  MDV Monster  2019 D
 Paaseieren sneldamtoernooi  MDV Monster  2019 D
 Paaseitoernooi  Den Haag  2019 D
 Paasjeugdtoernooi DCIJ-jeugd  IJmuiden  2019 D
 Paastoernooi Amsterdam  PNHDB  2019 D
 Periodetitelkampioenschap  Den Haag  2018/2019 D
 Persoonlijk Kampioenschap  DFS  2019 D
 Piet Helderman Toernooi  VELO Wateringen  2018 D
 Piet Scheeres Competitie  De Hofstad Dammers  2018/2019 D
 Piet van Egmond Trofee  RDC Rijnsburg  2018/2019 D
 Pinkstertoernooi  DDC Deventer  2019 D
 Play-offs   Witte van Moort Westerhaar  2019 D
 Plusminus 55 Toernooi Groep A  Lent  2018 D
 Plusminus 55 Toernooi Groep B  Lent  2018 D
 PODB Cup Kampen  PODB  2018 D
 Polish Open Szczyrk  Buitenland  2018 D
 Polska Gra Open  Polen  2018 D
 Promotion C Kampioenschap van  Frankrijk  2018 D
 Provinciaal Bekertoernooi individueel  PNDB  2018 D
 Provinciaal Brabants Kampioenschap  PNDB  2018 D
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  PFDB  2019 D
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  PODB  2019 D
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  ZHDB  2019 D
 Provinciaal Jeugdkampioenschap Pup. Asp   PGD  2019 D
 Provinciaal Jeugdkampioenschap Sneldammen  PFDB  2019 D
 Provinciaal Jeugdkampioenschap Welpen   PGD  2019 D
 Provinciaal Kampioenschap  PFDB  2019 D
 Provinciaal Kampioenschap  PODB  2019 D
 Provinciaal Kampioenschap  DDB  2018 D
 Provinciaal Kampioenschap  GDB  2018 
 Provinciaal Kampioenschap  PGD  2018 D
 Provinciaal Kampioenschap  PLDB  2018/2019 D
 Provinciaal Kampioenschap  PZDB  2018/2019 D
 Provinciaal Kampioenschap Clubviertallen  PFDB  2018 D
 Provinciaal Kampioenschap Eerste / Tweede klasse  UPDB  2019 D
 Provinciaal Kampioenschap Hoofdklasse  UPDB  2019 D
 Provinciaal sneldamkampioenschap  PLDB  2019 D
 Provinciaal Sneldamkampioenschap  PZDB  2019 D
 Provinciaal Sneldamkampioenschap  ZHDB  2019 D
 Provinciaal Sneldamkampioenschap Jeugd  PGD  2019 D
 Provinciaal Sneldamkampioenschap Jeugd  ZHDB  2019 D
 Provinciale Bekercompetitie  PGD  2019 D
 Provinciale Bekercompetitie  PLDB  2019 D
 Provinciale Bekercompetitie  PNHDB  2019 D
 Provinciale Bekercompetitie  ZHDB  2019 D
 Provinciale Bekercompetitie  PFDB  2018/2019 D
 Provinciale Bekercompetitie   PODB  2018/2019 D
 Provinciale Bekercompetitie  PZDB  2018/2019 D
 Provinciale Clubcompetitie   UPDB  2018 D
 Provinciale Clubcompetitie  GDB  2018/2019 D
 Provinciale Clubcompetitie  PFDB  2018/2019 D
 Provinciale Clubcompetitie  PLDB  2018/2019 D
 Provinciale Clubcompetitie  PNDB  2018/2019 D
 Provinciale Clubcompetitie  PNHDB  2018/2019 D
 Provinciale Clubcompetitie  PODB  2018/2019 D
 Provinciale Clubcompetitie  PZDB  2018/2019 D
 Provinciale Clubcompetitie  ZHDB  2018/2019 D
 Provinciale Clubcompetitie 1e Klasse  DZHZ  2018/2019 D
 Provinciale Clubcompetitie DDB/PGD  DDB  2018/2019 D
 Provinciale Clubcompetitie Hoofdklasse  DZHZ  2018/2019 D
 Rapid Boomstra - Shvartsman  KNDB  2019 D
 Rapid EK Veteranen Porechie  Buitenland  2018 D
 Rapid Golubeva - Sadowska Riga  Buitenland  2018 D
 Rapid kampioenschap  Raes Damclub Maastricht  2019 D
 Rapid kampioenschap van  Belgie  2018/2019 D
 Rapid voor teams  UPDB  2019 D
 Rapidtoernooi  DamCombinatie Fryslan  2018 D
 Rien van Setten Schijf  De Hofstad Dammers  2018/2019 D
 Riga Open  Letland  2018 D
 Roger Kleinmann zomertoernooi Antwerpen  Belgie  2018 D
 RotterDamsOpen  ZHDB  2018 D
 Salou Blitz  Buitenland  2019 
 Salou Open  Buitenland  2019 D
 Schoolkampioenschap van Zeeuws Vlaanderen  Scholen  2018 
 Simultaan  GDC Gorinchem  2018 D
 Simultaan Soender Kalpoe   DOG Uden  2018 D
 Simultaan Yuen Wong  Bornse Damvereniging Borne  2018 D
 Sinterklaastoernooi  DIOS-Eureka  2018 D
 Slonim Open  Wit-Rusland  2018 D
 Sneldamkampioenschap  Huizum  2019 D
 Sneldamkampioenschap  Zenderstad IJsselstein  2019 D
 Sneldamkampioenschap  Zenderstad IJsselstein  2018 D
 Sneldamkampioenschap van  Damclub Roermond  2018 D
 Sneldamkampioenschap van  De Variant Oudenbosch  2019 D
 Sneldamkampioenschap van  DIOS-Eureka  2018/2019 D
 Sneldamkampioenschap van de  PNHDB  2019 
 Sneldamkampioenschap van Schiedam  Van Stigt Thans Schiedam  2019 D
 Sneldammen  RDC Rijnsburg  2019 D
 Sneldammen EK Veteranen Porechie  Buitenland  2018 D
 Sneldamtoernooi bij NK Pupillen  ZHDB  2019 D
 Sneldamtoernooi bij NK Pupillen  ZHDB  2019 D
 Steenwijker damdag  PODB  2019 D
 Superblitz Boomstra - Shvartsman  KNDB  2019 D
 Supercup  UPDB  2019 D
 Talentencompetitie  SSS Kampen  2018/2019 D
 TDA Blitz Draughts Championship   Thailand  2019 D
 TDA Draughts Championship   Thailand  2019 D
 TDA Rapid Draughts Championship  Thailand  2019 D
 Terrasdammen Genk  Belgie  2018 D
 Thailand Open  Buitenland  2019 D
 Thailand Open Blitz  Buitenland  2019 D
 Thailand Open Rapid  Buitenland  2019 D
 Theo Tielrooijtoernooi  Haarlemse Damclub  2019 D
 Theo Tielrooijtoernooi  Haarlemse Damclub  2019 
 Three Nations Cup of Wattrelos  Frankrijk  2018 D
 Topscorerstoernooi Utrecht  Scholen  2019 
 Turkish Open Antalya  Buitenland  2019 D
 Turkish Open Izmir  Buitenland  2018 D
 Twaalf van Brussel  Belgie  2019 D
 Vechtstreektoernooi  UPDB  2019 D
 Veteranenkampioenschap van  PLDB  2018 D
 Veteranenkampioenschap van Azië Tashkent  Buitenland  2019 
 Vlaams kampioenschap blitz  Belgie  2018 D
 Vlaams kampioenschap Rapid  Belgie  2019 D
 Voorjaarscompetitie  CEMA - De Vaste Zet Geleen  2019 D
 Voorjaarscompetitie DCIJ-jeugd  IJmuiden  2019 D
 Voorjaarscompetitie jeugd  Naaldwijk  2019 D
 Voorronde Onderlinge Competitie   Samen Sterk  2018 D
 Voorrondes 19e Dammen op de Dijk  DC Hilversum  2018 D
 Vrouwenkampioenschap van  China  2019 D
 Vrouwenkampioenschap van  Estland  2019 D
 Vrouwenkampioenschap van  Rusland  2019 D
 Wereldkampioenschap Vrouwen Yakutsk  Buitenland  2019 D
 West-Brabants Kamp. 1 kl  BDV Bergen op Zoom  2019 D
 West-Brabants Kamp. H kl  BDV Bergen op Zoom  2019 D
 West-Brabants Kamp. snel  BDV Bergen op Zoom  2019 D
 WK (onofficieel) Computerdammen  Computers  2018 D
 WK Cadets Boys Gomel  Buitenland  2018 D
 WK Cadets Girls Gomel  Buitenland  2018 D
 WK Fries Dammen Leeuwarden  DFS  2018 D
 WK FRYSK!  DFS  2019 D
 WK Hopes Boys Gomel  Buitenland  2018 D
 WK Hopes Girls Gomel  Buitenland  2018 D
 WK Jeugd Blitz Gomel  Buitenland  2018 
 WK Jeugdteams  Buitenland  2018 D
 WK Juniors Boys Gomel  Buitenland  2018 D
 WK Juniors Girls Gomel  Buitenland  2018 D
 WK match vrouwen Golubeva - Sadowska Riga   Buitenland  2018 D
 WK Minicadets Boys Gomel  Buitenland  2018 D
 WK Minicadets Girls Gomel  Buitenland  2018 D
 WK-match Boomstra - Shvartsman  KNDB  2019 D
 Women National Championship  Ivoorkust  2018 D
 World Cup Toernooi Netanya Israël  Buitenland  2018 D
 Zomercompetitie  LDG Leiden  2018 D
 Zomercompetitie  Raes Damclub Maastricht  2018 D
 Zomercompetitie  Scheveningen  2018 D
 Zomerdamtoernooi Friesland  PFDB  2018 D
 Zomerrapid  020  2018 D
 Zwarte Steen Bokaal  PODB  2018/2019 D