Toernooibase
HOME | LAST IN DATABASE | RATINGS | TOURNAMENTS | NEWS | GAMES | POSITIONS | LINKS |

 Alle ingevoerde toernooien van seizoen 2019/2020: 
 Bakkerij Siesling-Tresoar-Partij  DFS  2019 
 BDSV Open groep A  BDSV Barneveld  2019 
 BDSV Open groep B  BDSV Barneveld  2019 
 Bekercompetitie  HDC Hoogeveen  2019 
 Bekertoernooi  DZHZ  2020 
 Beneluxvet zomerdamtoernooi Friesland  PFDB  2019 
 Blitz kampioenschap van  Belgie  2019 
 Blitz-toernooi EK Veteranen Korbach  Buitenland  2019 
 Bram Limburg Bokaal  Den Haag  2019/2020 
 Brunssum Open  PLDB  2019 
 Bunschoten Open  VPDB  2019 
 Championnat Serie National  Burkina Faso  2019 
 Clubkampioenschap  Aagtekerke  2019/2020 
 Clubkampioenschap  RDC Rijnsburg  2019/2020 
 Coppa Citta di Mori  Italie  2019 
 Coppa Citta di Mori 2nd class  Italie  2019 
 Coppa Citta di Mori 3rd class  Italie  2019 
 Cup of  Ukraine  2019 
 Cup of Russia  Rusland  2019 
 Curacao Open Challenge  Buitenland  2019 
 Damevenement Delft/Wateringen  Dampromotie  2019 
 Damevenement Delft/Wateringen Ludieke Match  Dampromotie  2019 
 Damevenement Delft/Wateringen Piet Helderman  Dampromotie  2019 
 Damevenement Delft/Wateringen vrijdag  Dampromotie  2019 
 Damevenement Delft/Wateringen zondag  Dampromotie  2019 
 Damier World Cup  Kameroen  2020 
 DamZ! Oudejaars Sneldamtoernooi (Jeugd) van  IJmuiden  2019 
 De Hofstad Prijs  De Hofstad Dammers  2019/2020 
 De Oldehove-Vierkamp  PFDB  2019/2020 
 Derde Klasse  KNDB  2019/2020 
 Dirk van Spengen Toernooi  ZHDB  2019 
 Eindejaarstoernooi  Oosterend Texel  2019 
 EK Blitz Landenteams Chianciano Terme  Buitenland  2019 
 EK Blitz Netanya  Buitenland  2019 
 EK Boys Cadets Warschau  Buitenland  2019 
 EK Boys Hopes Warschau  Buitenland  2019 
 EK Boys Juniors Warschau  Buitenland  2019 
 EK Boys Minicadets Warschau  Buitenland  2019 
 EK Boys U26 Warschau  Buitenland  2019 
 EK Girls Cadets Warschau  Buitenland  2019 
 EK Girls Hopes Warschau  Buitenland  2019 
 EK Girls Juniors Warschau  Buitenland  2019 
 EK Girls Minicadets Warschau  Buitenland  2019 
 EK Girls U26 Warschau  Buitenland  2019 
 EK Jeugd Blitz Warschau  Buitenland  2019 
 EK Jeugd Rapid Warschau  Buitenland  2019 
 EK Landenteams Chianciano Terme  Buitenland  2019 
 EK Rapid Landenteams Chianciano Terme  Buitenland  2019 
 EK Rapid Netanya  Buitenland  2019 
 EK Veteranen Korbach  Buitenland  2019 
 Extra Competitie  SDC Sneek  2019/2020 
 Finale   RDS Sint Oedenrode  2020 
 Finale Cup  Mongolie  2019 
 FK 50-65 plus   DCH Heerenveen - Mildam  2020 
 Fryslân Kup  De Skyfkes  2019 
 Furiebokaal  JoCoDam  2019/2020 
 Gelderse Jeugdclubcompetitie  GDB  2019/2020 
 Halve Finale NK Algemeen  KNDB  2020 
 Halve Finale NK Vrouwen  KNDB  2020 
 Haringbokaal  Scheveningen  2019/2020 
 Harry de Hardt Bokaal  Den Haag  2019/2020 
 Heerhugowaard Open  SNA Heerhugowaard  2019 
 Hepie Koelstra Open  DCT Twijzelerheide  2020 
 Herfst Sneldamtoernooi  Apeldoorn  2019 
 Herfstcompetitie Jeugd  Naaldwijk  2019 
 Herfstkampioenschap  DOS Delft  2019 
 HF Kampioenschap van  Wit-Rusland  2019 
 HF Vrouwenkampioenschap van  Wit-Rusland  2019 
 Individueel Bekertoernooi  DDB  2019 
 Individuel Kinshasa Mont Amba  Congo D  2020 
 Interéquipes Ligue Hauts-de-France  Frankrijk  2019/2020 
 Interclub   Belgie  2019/2020 
 Interclub Kinshasa Funa  Congo D  2019 
 Jeugd competitie  SNA Heerhugowaard  2019/2020 
 Jeugdcompetitie   Hijken DTC  2019/2020 
 Jeugdkampioenschap van  Suriname  2019 
 JijBent.nl  Internetdammen  2019 
 Johan Kromhout Toernooi  RDC Rijnsburg  2019 
 Jubileumtoernooi (voorr.) 25 jaar sponsoring  CEMA - De Vaste Zet Geleen  2019 
 Jubileumtoernooi 25 jaar sponsoring  CEMA - De Vaste Zet Geleen  2019 
 Kampioenschap 65+  UPDB  2019 
 Kampioenschap van  Belgie  2020 
 Kampioenschap van  Curacao  2019 
 Kampioenschap van  Damclub Dordrecht  2019 
 Kampioenschap van  Damclub Roermond  2019/2020 
 Kampioenschap van  Frankrijk  2019 
 Kampioenschap van  Italie  2019 
 Kampioenschap van  Ukraine  2019 
 Kampioenschap van Landgraaf  DVS Schaesberg  2019 
 Kerst de Jong toernooi  IJmuiden  2019 
 Kerst sneldamtoernooi  DCT Twijzelerheide  2019/2020 
 Kloksimultaan Thijs Gerritsen  CTD Arnhem  2019 
 Ladder Competitie Damclub  Lent  2019/2020 
 LHDF en individuel  Frankrijk  2019/2020 
 Limburgs kampioenschap individueel  Belgie  2019/2020 
 Limburgse Beker  Belgie  2019/2020 
 Lishui Open  China  2019 
 Mello Koolman  Het Noorden  2019 
 Memorial Kulikauskas  Buitenland  2019 
 Metaldammen (finale)  Samen Sterk  2019 
 Metaldammen (voorronde)  Samen Sterk  2019 
 Minsk  Wit-Rusland  2019 
 Montpellier Open Serie A  Frankrijk  2019 
 Montpellier Open Serie B  Frankrijk  2019 
 Montpellier Open Serie C  Frankrijk  2019 
 MTB Jeugdtoernooi  DDB  2019 
 MTB Jeugdtoernooi Finale  DDB  2019 
 MTB Open Dutch Championship  KNDB  2019 
 Najaarskampioenschap van  CEMA - De Vaste Zet Geleen  2019 
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  2019/2020 
 Nederlands Kampioenschap Aspiranten  KNDB  2019 
 Nelis Caffa Super Cup  ZHDB  2019 
 Nieuwjaarssneldamgala  Huizum  2020 
 Nijmegen Open  GDB  2019 
 NK Rapid   KNDB  2019 
 NK voor Clubteams  KNDB  2019 
 Oefenwedstrijd Twentes Eerste - EDC Enschede  Twentes Eerste  2019 
 Oliebollendammen  Van Stigt Thans Schiedam  2019 
 Onderlinge Bekercompetitie  Constant-Charlois Rotterdam  2019/2020 
 Onderlinge Bekercompetitie  Huizum  2020 
 Onderlinge Bekercompetitie  SSS Kampen  2019/2020 
 Onderlinge Bekercompetitie  Van Stigt Thans Schiedam  2019 
 Onderlinge Competitie  ADC Alphen aan den Rijn  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  ADG Amersfoort  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  BDV Bergen op Zoom  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  BEGB Britsum  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  Bolsward - Workum Combinatie  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  Bornse Damvereniging Borne  2019 
 Onderlinge Competitie  Constant-Charlois Rotterdam  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  CTD Arnhem  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  Damcombinatie Nijmegen  2019 
 Onderlinge Competitie  Damcombinatie Zaanstreek  2019 
 Onderlinge Competitie  Damkring Emmeloord  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  Damlust Gouda  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  DamRa  2019/2020 
 Onderlinge Competitie   DBS Baarn Soest  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  DC Hilversum  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  DC Winschoten  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  DC Zevenaar  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  DCH Heerenveen - Mildam  2019 
 Onderlinge Competitie   DCT Twijzelerheide  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  DDC Deventer  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  De Schijf Roosendaal  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  De Toer Grou  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  DIOS-Eureka  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  DOG Uden  2019 
 Onderlinge Competitie  DOS Delft  2020 
 Onderlinge Competitie  DOS Delft  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  Dronten  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  DSS Zwartsluis  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  DV VBI Huissen  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  DVV Voorthuizen  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  EDC Enschede  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  HDC Hoogeveen  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  Hijken DTC  2019/2020 
 Onderlinge Competitie   Huizum  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  KDC Katwijk  2019 
 Onderlinge Competitie  LDV Loenen ad Vecht  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  Lelystad  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  MDV Monster  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  Middelburg  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  Oerterp - Drachten  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  Ontspanning  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  PDC Putten  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  Raes Damclub Maastricht  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  Rinsumageest  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  Scheveningen  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  SDC Sneek  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  SNA Heerhugowaard  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  SSS Kampen  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  Steenwijk 36  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  Troch Tinken Sterk  2019 
 Onderlinge Competitie  Urk Aan Zet  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  Van Stigt Thans Schiedam  2019 
 Onderlinge Competitie  WDV Winterswijk  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  Witte van Moort Westerhaar  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  Zenderstad IJsselstein  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  Zutphen-Warnsveld  2019/2020 
 Onderlinge Competitie 020 VAD  PNHDB  2019 
 Onderlinge Competitie Damclub   Lent  2019/2020 
 Onderlinge Competitie Damclub  Naaldwijk  2019/2020 
 Onderlinge Competitie Dammas Brabo Antwerpen Blitz  Belgie  2019/2020 
 Onderlinge Competitie DCA  Apeldoorn  2019/2020 
 Onderlinge Competitie DCIJ  IJmuiden  2019/2020 
 Onderlinge Competitie DCIJ-jeugd  IJmuiden  2019 
 Onderlinge Competitie Genk/Zwartberg  Belgie  2019/2020 
 Onderlinge Competitie Groep A  RDS Sint Oedenrode  2019 
 Onderlinge Competitie Groep B  RDS Sint Oedenrode  2019 
 Onderlinge Competitie L  DamCombinatie Fryslan  2019/2020 
 Onderlinge Competitie Sneldammen  De Schijf Roosendaal  2019/2020 
 Onderlinge Jeugdcompetitie  SSS Kampen  2019/2020 
 Onderlinge Vrijdag Jeugd Gevorderden  HDC Hoogeveen  2019 
 Open 1 kl  De Schijf Roosendaal  2019 
 Open 1 kl snel  De Schijf Roosendaal  2019 
 Open Den Haag - Provinciaal Kampioenschap  ZHDB  2020 
 Open H kl  De Schijf Roosendaal  2019 
 Open H kl snel  De Schijf Roosendaal  2019 
 Open Herfsttoernooi  DDB  2019 
 Open Kampioenschap van  ADG Amersfoort  2019 
 Open National du Léman Serie A  Frankrijk  2019 
 Open National du Léman Serie B  Frankrijk  2019 
 Open Rapidkampioenschap van  Den Haag  2019 
 Open Sarthe  Frankrijk  2019 
 Open Sneldamkampioenschap van  Den Haag  2019 
 Open Sneldamtoernooi  Constant-Charlois Rotterdam  2019 
 Open sneldamtoernooi  MDV Monster  2019 
 Ouagadougou Open  Burkina Faso  2020 
 Oudejaars Sneldamtoernooi van  IJmuiden  2019 
 Oudejaarstoernooi  Samen Sterk  2019 
 Persoonlijk Kampioenschap  DFS  2020 
 Piet Scheeres  De Hofstad Dammers  2019/2020 
 Piet van Egmond Trofee  RDC Rijnsburg  2019 
 PK Voorronde  DFS  2019 
 Plusminus 55 Toernooi Groep A  Lent  2019 
 Plusminus 55 Toernooi Groep B  Lent  2019 
 Polish Open Karpacz  Buitenland  2019 
 Polska Gra Open  Polen  2019 
 Promotion B Kampioenschap van  Frankrijk  2019 
 Provinciaal Bekertoernooi individueel  PNDB  2019 
 Provinciaal Brabants Kampioenschap  PNDB  2019 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  PODB  2020 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap ZHZ en  ZHDB  2020 
 Provinciaal Kampioenschap  DZHZ  2019 
 Provinciaal Kampioenschap  GDB  2019 
 Provinciaal Kampioenschap  PGD  2019 
 Provinciaal Kampioenschap  PLDB  2019/2020 
 Provinciaal Kampioenschap  PZDB  2019/2020 
 Provinciaal Kampioenschap Clubviertallen  PFDB  2019 
 Provinciaal Kampioenschap Eerste / Tweede klasse  UPDB  2020 
 Provinciaal Kampioenschap Hoofdklasse  UPDB  2020 
 Provinciale Bekercompetitie  PFDB  2019/2020 
 Provinciale Bekercompetitie  PZDB  2019/2020 
 Provinciale Clubcompetitie  UPDB  2019 
 Provinciale Clubcompetitie  GDB  2019/2020 
 Provinciale Clubcompetitie  PFDB  2019/2020 
 Provinciale Clubcompetitie  PLDB  2019/2020 
 Provinciale Clubcompetitie  PNDB  2019/2020 
 Provinciale Clubcompetitie  PNHDB  2019/2020 
 Provinciale Clubcompetitie  PODB  2019/2020 
 Provinciale Clubcompetitie  PZDB  2019/2020 
 Provinciale Clubcompetitie  ZHDB  2019/2020 
 Provinciale Clubcompetitie 1e klasse  DZHZ  2019/2020 
 Provinciale Clubcompetitie DDB/PGD  DDB  2019 
 Provinciale Clubcompetitie Hoofdklasse  DZHZ  2019/2020 
 Rapid  DIOS-Eureka  2019/2020 
 Rapid Cup of  Ukraine  2019 
 Rapid Womencup of  Ukraine  2019 
 Rapid-toernooi EK Veteranen Korbach  Buitenland  2019 
 Rapidcompetitie dc.  Dronten  2019/2020 
 Rapidtoernooi  DamCombinatie Fryslan  2019/2020 
 Rien van Setten Schijf  De Hofstad Dammers  2019/2020 
 Riga Open  Letland  2019 
 Riga Open Juniors  Letland  2019 
 Riga Open Women  Letland  2019 
 Rondspel  DVSB Soest-Baarn  2019/2020 
 Schoolkampioenschap van Baarn en Soest  Scholen  2019 
 Serie Excellence Championnat  Burkina Faso  2019 
 Simultaan 50-jarig bestaan  VAD Amsterdam  2019 
 Simultaan Jeroen Goudt  EDC Enschede  2019 
 Simultaan Kees Thijssen  LDG Leiden  2020 
 Simultaan Yuen Wong  Bornse Damvereniging Borne  2019 
 Slonim Open  Wit-Rusland  2019 
 Sneldamcompetitie Westerhaar ronde 1  Witte van Moort Westerhaar  2019 
 Sneldamcompetitie Westerhaar ronde 2  Witte van Moort Westerhaar  2019 
 Sneldamkampioenschap van  Frankrijk  2019 
 Sneldammen   DIOS-Eureka  2019/2020 
 Stadsspelen Clubdammers  Den Haag  2019 
 Stadsspelen Jeugd  Den Haag  2019 
 Teamkampioenschap  Polen  2019 
 Terrasdammen Genk  Belgie  2019 
 Topscorerstoernooi Apeldoorn  Scholen  2019 
 Tournoi du DANE  Kameroen  2019 
 Tournoi Spécial Vacance Eleveur  Kameroen  2019 
 Tournoi Spécial Vacance Eleveur 2019 plays off honneur  Kameroen  2019 
 US-Open Huntington  USA  2019 
 Veteranenkampioenschap van  PLDB  2020 
 Veteranenkampioenschap van  PLDB  2019 
 Vlaams kampioenschap Blitz  Belgie  2019 
 Voorjaarscompetitie  CEMA - De Vaste Zet Geleen  2020 
 Voorronde Onderlinge Competitie  Samen Sterk  2019 
 Vriendschappelijk  PFDB  2019/2020 
 Vrouwenkampioenschap van  Polen  2019 
 Wereldkampioenschap Yamoussoukro  Buitenland  2019 
 WK (onofficieel) Computerdammen  Computers  2019 
 WK Blitz Riga  Buitenland  2019 
 WK Blitz Vrouwen Riga  Buitenland  2019 
 WK Cadets Boys Izmir  Buitenland  2019 
 WK Cadets Girls Izmir  Buitenland  2019 
 WK Hopes Boys Izmir  Buitenland  2019 
 WK Hopes Girls Izmir  Buitenland  2019 
 WK Jeugd Blitz Izmir  Buitenland  2019 
 WK Juniors Boys Izimir  Buitenland  2019 
 WK Juniors Girls Izmir  Buitenland  2019 
 WK Minicadets Boys Izmir  Buitenland  2019 
 WK Minicadets Girls Izmir  Buitenland  2019 
 WK Rapid Beilen  DDB  2019 
 WK Rapid Vrouwen Beilen  DDB  2019 
 Womencup of  Ukraine  2019 
 World Cup Toernooi Netanya Israël  Buitenland  2019 
 WorldCup *** RotterDamsOpen  ZHDB  2019 
 Xintai Cup  China  2019 
 Zilveren Ooievaar Toernooi  ZHDB  2019 
 Zomercompetitie  LDG Leiden  2019 
 Zomercompetitie  Samen Sterk  2019 
 Zomercompetitie  Scheveningen  2019 
 Zomercompetitie  Zenderstad IJsselstein  2019 
 Zomerrapid  020  2019 
 Zomertoernooi  Raes Damclub Maastricht  2019