Toernooibase
HOME | LAST IN DATABASE | RATINGS | TOURNAMENTS | NEWS | GAMES | POSITIONS | LINKS |

 Alle ingevoerde toernooien van seizoen 2020/2021: 
 Barrage NK Algemeen  KNDB  2021 D
 Barrage WK match Sadowska - Tansykkuzhina  Buitenland  2021 D
 Beloftentoernooi  KNDB  2021 D
 Bergamo Open  Italie  2021 D
 Blitz Sadowska - Tansykkuzhina  Buitenland  2021 D
 Bram Limburg Bokaal  Den Haag  2020/2021 D
 Campionato Italiano Veterani  Italie  2021 D
 Championnat Individuel Matadi préliminaire  Congo D  2020 D
 Champions League jeugd  IJmuiden  2020 D
 Clubkampioenschap  RDC Rijnsburg  2020 D
 Clubkampioenschap ronde 1  Aagtekerke  2020/2021 D
 Clubkampioenschap ronde 2  Aagtekerke  2020/2021 D
 Computer Olympiade Online  Rapid CCD  2020 D
 Coppa Città di Latina  Italie  2021 D
 Coppa Città di Verona  Italie  2021 D
 Coupe de France Le Mans  Frankrijk  2020 D
 Coupe de France Pelves  Frankrijk  2020 D
 Coupe du club GDF  Burkina Faso  2021 D
 Coupe Le Mans/Tours 8e  Frankrijk  2020 D
 De Hofstad Prijs  De Hofstad Dammers  2020/2021 D
 Derde Online Clubkampioenschap  CEMA - De Vaste Zet Geleen  2021 D
 Eindejaarstoernooi Jeugd  SSS Kampen  2020 D
 Finale OC  DOG Uden  2020 D
 Fitter Brein Round-robin Lidraughts toernooi  DDB  2021 D
 Golden Prague  Buitenland  2020 D
 Halve Finale NK Aspiranten  KNDB  2021 D
 Halve Finale NK Pupillen  KNDB  2021 D
 Haringbokaal  Scheveningen  2020/2021 D
 HDC 3- HDC 4 vriendsch.  HDC Hoogeveen  2020 D
 Heerhugowaard Open  SNA Heerhugowaard  2020 D
 Herfstkampioenschap  DOS Delft  2020 D
 HF Kampioenschap van  Wit-Rusland  2020 D
 HF Vrouwenkampioenschap van  Wit-Rusland  2020 D
 Hoogeveen Open  DDB  2020 D
 Hoogeveen Open Jeugdtoernooi  DDB  2020 D
 Internet clubcompetitie  Internetdammen  2020/2021 D
 Jan van der Zwan Cup  GDB  2020 D
 Jeugd competitie  SNA Heerhugowaard  2020/2021 D
 Kampioenschap  LDV Loenen ad Vecht  2020/2021 D
 Kampioenschap 65+  UPDB  2020 D
 Kampioenschap van  Aruba  2020 D
 Kampioenschap van  Damclub Roermond  2020/2021 D
 Kampioenschap van  Estland  2021 D
 Kampioenschap van  Israel  2021 D
 Kampioenschap van  Italie  2020 D
 Kampioenschap van  Letland  2020 D
 Kampioenschap van  Litouwen  2020 D
 Kampioenschap van  Polen  2020 D
 Kampioenschap van  Rusland  2021 D
 Kampioenschap van  Rusland  2020 D
 Kampioenschap van  Wit-Rusland  2021 D
 Kampioenschap van  Wit-Rusland  2020 D
 Kleintje Zomerdammen  PFDB  2020 D
 Lentecompetitie  SSS Kampen  2021 D
 Lex Mulder  De Hofstad Dammers  2020/2021 D
 Masters Preparation 2  Kameroen  2021 D
 Masters Preparation Tournament  Kameroen  2021 D
 Minimatch Boomstra - Horizon  Buitenland  2021 D
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  2020/2021 D
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  2020 D
 Nederlandse Jeugdcup Asp-Jun  KNDB  2020 D
 Nederlandse Jeugdcup Asp-Jun Meisjes  KNDB  2020 D
 Nederlandse Jeugdcup Pupillen  KNDB  2020 D
 Nederlandse Jeugdcup Pupillen Meisjes  KNDB  2020 D
 Nederlandse Jeugdcup Welpen  KNDB  2020 D
 Nederlandse Jeugdcup Welpen Meisjes  KNDB  2020 D
 NK Junioren/Aspiranten Online  KNDB  2021 D
 NK Pupillen Online  KNDB  2021 D
 NK Rapid Online  KNDB  2020 D
 NK Welpen Online  KNDB  2021 D
 Onderlinge Bekercompetitie  SSS Kampen  2020/2021 D
 Onderlinge Competitie  ADC Alphen aan den Rijn  2020/2021 D
 Onderlinge Competitie  ADG Amersfoort  2020/2021 D
 Onderlinge Competitie  BDV Bergen op Zoom  2020/2021 D
 Onderlinge Competitie  BEGB Britsum  2020/2021 D
 Onderlinge Competitie  Bolsward - Workum Combinatie  2020/2021 D
 Onderlinge Competitie  Bornse Damvereniging Borne  2020 D
 Onderlinge Competitie  Constant-Charlois Rotterdam  2020/2021 D
 Onderlinge Competitie  CTD Arnhem  2020/2021 D
 Onderlinge Competitie  DamCombinatie Fryslan  2020/2021 D
 Onderlinge Competitie  Damcombinatie Zaanstreek  2020 D
 Onderlinge Competitie  Damkring Emmeloord  2020/2021 D
 Onderlinge Competitie  Damlust Gouda  2020/2021 D
 Onderlinge Competitie   DamRa  2020/2021 D
 Onderlinge Competitie  DC Hilversum  2020/2021 D
 Onderlinge Competitie  DC Winschoten  2020/2021 D
 Onderlinge Competitie  DCH Heerenveen - Mildam  2020 D
 Onderlinge Competitie  DCT Twijzelerheide  2020/2021 D
 Onderlinge Competitie  DDC Deventer  2020/2021 D
 Onderlinge Competitie  DDV Diemen  2020 D
 Onderlinge Competitie  De Schijf Roosendaal  2020/2021 D
 Onderlinge Competitie  DIOS-Eureka  2020/2021 D
 Onderlinge Competitie  DOS Delft  2020 D
 Onderlinge Competitie   DSS Zwartsluis  2020/2021 D
 Onderlinge Competitie  DV VBI Huissen  2020/2021 D
 Onderlinge Competitie  DVSB Soest-Baarn  2020/2021 D
 Onderlinge Competitie  DVV Voorthuizen  2020/2021 D
 Onderlinge Competitie  EDC Enschede  2020/2021 D
 Onderlinge Competitie  Eensgezindheid  2020/2021 D
 Onderlinge Competitie  HDC Hoogeveen  2020/2021 D
 Onderlinge Competitie  Hijken DTC  2020 D
 Onderlinge Competitie  Huizum  2020/2021 D
 Onderlinge Competitie  KDC Katwijk  2020/2021 D
 Onderlinge Competitie   Lammerenburg Vlissingen  2020/2021 D
 Onderlinge Competitie  LDV Loenen ad Vecht  2020/2021 D
 Onderlinge Competitie  Lelystad  2020 D
 Onderlinge Competitie  Lent  2020/2021 D
 Onderlinge Competitie  MDV Monster  2020/2021 D
 Onderlinge Competitie  Middelburg  2020/2021 D
 Onderlinge Competitie  Oerterp - Drachten  2020/2021 D
 Onderlinge Competitie  Raes Damclub Maastricht  2020 D
 Onderlinge Competitie  RDS Sint Oedenrode  2020 D
 Onderlinge Competitie  Rinsumageest  2020/2021 D
 Onderlinge Competitie  Scheveningen  2020/2021 D
 Onderlinge Competitie  SDC Sneek  2020/2021 D
 Onderlinge Competitie  SNA Heerhugowaard  2020/2021 D
 Onderlinge Competitie  SSS Kampen  2020/2021 D
 Onderlinge Competitie  Steenwijk 36  2020/2021 D
 Onderlinge Competitie  Van Stigt Thans Schiedam  2020 D
 Onderlinge Competitie  WDV Winterswijk  2020/2021 D
 Onderlinge Competitie  Witte van Moort Westerhaar  2020/2021 D
 Onderlinge Competitie  Zenderstad IJsselstein  2020/2021 D
 Onderlinge Competitie 020 VAD   PNHDB  2020/2021 D
 Onderlinge Competitie 2e ronde  Lammerenburg Vlissingen  2020/2021 D
 Onderlinge Competitie DC  Delfzijl  2021 D
 Onderlinge Competitie DC  Dronten  2020 D
 Onderlinge Competitie DCA  Apeldoorn  2020/2021 D
 Onderlinge Competitie DCIJ  IJmuiden  2020/2021 D
 Onderlinge Competitie DCIJ-jeugd  IJmuiden  2020 D
 Onderlinge Competitie DZW  Zutphen-Warnsveld  2020/2021 D
 Onderlinge Competitie Jeugd  DC Hilversum  2020/2021 D
 Onderlinge Competitie Jeugd  SSS Kampen  2020/2021 D
 Onderlinge Competitie Online  Damcombinatie Nijmegen  2020/2021 D
 Onderlinge Competitie Sneldammen  De Schijf Roosendaal  2020/2021 D
 Onderlinge Zomercompetitie  Apeldoorn  2020 D
 Online Clubavond  CTD Arnhem  2021 D
 Online Clubkampioenschap  CEMA - De Vaste Zet Geleen  2020 D
 Online Competitie  SSS Kampen  2021 D
 Online Lidraughts matches  Hijken DTC  2021 D
 Online Lidraughts matches  Van Stigt Thans Schiedam  2021 D
 Online Lidraughts matches  WSDV Wageningen  2021 D
 Online Lidraughts PK Drenthe  DDB  2021 D
 Online Onderlinge Competitie  CTD Arnhem  2021 D
 Online Rapidtoernooi april-mei  Damlust Gouda  2021 D
 Online Rapidtoernooi januari-maart  Damlust Gouda  2021 D
 Open Herfsttoernooi  Hijken DTC  2020 D
 Open Sneldamtoernooi (Online)  Belgie  2021 D
 Piet van Egmond trofee   RDC Rijnsburg  2020 D
 Pinkstertoernooi Tuk  PODB  2020/2021 D
 Play Off Matadi  Congo D  2021 D
 Provinciaal Kampioenschap  DZHZ  2020 D
 Provinciale Clubcompetitie  PNHDB  2020 D
 Provinciale Clubcompetitie  UPDB  2020 D
 Provinciale Clubcompetitie Jeugd  UPDB  2020/2021 D
 Rabobank Zomertoernooi  RDC Rijnsburg  2020/2021 D
 Rapid Sadowska - Tansykkuzhina  Buitenland  2021 D
 Rapidtoernooi Day en Night  DDV Diemen  2020 D
 Regio Lidraughts Cup  DDB  2020 D
 Simud Damtoernooi  PNHDB  2021 D
 Simultaan Chongqing Liangjiang  China  2020 D
 Simultaan Erno Prosman  Samen Sterk  2020 D
 Simultaan Martin van der Sluis  Samen Sterk  2020 D
 Simultaan Micha van Tol  Samen Sterk  2020 D
 Simultaan Richard Kromhout  RDC Rijnsburg  2020 D
 Simultaan Steven den Hollander  Samen Sterk  2020 D
 Sittard-Geleen Lidraughts Cup  Buitenland  2020 D
 Testtoernooi Dubbelborden  Zenderstad IJsselstein  2020 D
 Thuisdammers  JoCoDam  2020/2021 D
 Toernooibase Lidraughts Eighties Cup  Buitenland  2021 D
 Toernooibase Lidraughts Hybrid League Cup  Buitenland  2020 D
 Toernooibase Lidraughts Provincie Cup  KNDB  2021 D
 Toernooibase Lidraughts Summer Cup  Buitenland  2020 D
 Tournoi Spécial Paques Roger Atancho  Kameroen  2021 D
 Tweede Online Clubkampioenschap  CEMA - De Vaste Zet Geleen  2020 D
 Veteranenkampioenschap van  PLDB  2020 D
 Vijfkamp   Witte van Moort Westerhaar  2020 D
 Voorronde Onderlinge Competitie  Samen Sterk  2020 D
 Vrouwenkampioenschap van  Estland  2021 D
 Vrouwenkampioenschap van  Letland  2020 D
 Vrouwenkampioenschap van  Litouwen  2020 D
 Vrouwenkampioenschap van  Polen  2020 D
 Vrouwenkampioenschap van  Rusland  2021 D
 Vrouwenkampioenschap van  Rusland  2020 D
 Wapenveld - Apeldoorn online  Apeldoorn  2021 D
 WK (onofficieel) Computerdammen  Computers  2020 D
 WK Blitz Antalya  Buitenland  2020 D
 WK Blitz Vrouwen Antalya  Buitenland  2020 
 WK match vrouwen Sadowska - Tansykkuzhina Warschau  Buitenland  2021 D
 WK Rapid Antalya  Buitenland  2020 D
 WK Rapid Vrouwen Antalya  Buitenland  2020 
 WSDV - VST/HDC online  KNDB  2020 D
 Zomercompetitie  HDC Hoogeveen  2021 D
 Zomercompetitie  Huizum  2021 D
 Zomercompetitie  LDG Leiden  2020 D
 Zomercompetitie  Lent  2020 D
 Zomercompetitie  SSS Kampen  2020 D