Toernooibase
HOME | LAST IN DATABASE | RATINGS | TOURNAMENTS | NEWS | GAMES | POSITIONS | LINKS |

 Alle ingevoerde toernooien van seizoen 2023/2024: 
 Aziatisch Kampioenschap Tashkent   Buitenland  2024 D
 Aziatisch Vrouwenkampioenschap Tashkent  Buitenland  2024 D
 BaarnOpen  DBS Baarn Soest  2023 D
 BaarnOpen  Stichting Hersenfitness  2024 
 Barrage Fryslân Open  Frysk Spul  2024 D
 Barrage Halve Finale NK  KNDB  2024 D
 Barrage HF NK Junioren  KNDB  2024 D
 Barrage Provinciaal Kampioenschap  Groningen  2023 D
 Bekercompetitie  HDC Hoogeveen  2024 D
 Bekertoernooi  Z-Holland Zuid  2024 D
 Blitz kampioenschap van  Belgie  2023 D
 Blitz US-Open Sunny Isles Beach  USA  2023 D
 Blitzbarrage NK Algemeen  KNDB  2023 D
 Blitzkampioenschap van  Curacao  2023 D
 Brabant Cup 1e ronde  Noord-Brabant  2024 D
 Brabantcup finale  Noord-Brabant  2024 D
 Brabants Kampioenschap Sneldammen  Noord-Brabant  2024 D
 Bram Limburg Bokaal  Hofstad  2023/2024 D
 Brunssum Open  Limburg  2023 D
 Campeonato Nacional   Dominicaanse Republiek  2024 D
 Campionato Italiano Veterani  Italie  2024 D
 Challenge Championnat  Burkina Faso  2023 D
 Championnat Serie National   Burkina Faso  2023 D
 Clubkampioenschap   RDC Rijnsburg  2023/2024 D
 Clubkampioenschap ronde 1  Aagtekerke  2023/2024 D
 Clubkampioenschap ronde 2  Aagtekerke  2023/2024 D
 Combinatie 80 Klassiek Toernooi  Suriname  2024 D
 Combinatie 80 Opo Yari powered by Guru Rotishop  Suriname  2024 D
 Combinatie 80 Rapid toernooi  Suriname  2023 D
 Combinatie 80 Srefidensi powered by Ritish Apartments  Suriname  2023 D
 Computer Olympiade Braziliaans Online  Rapid CCD  2023 D
 Computer Olympiade Canadees Online  Rapid CCD  2023 D
 Computer Olympiade Online  Rapid CCD  2023 D
 Coppa Città di Mori  Italie  2023 D
 Coppa Città di Verona  Italie  2024 D
 Crum-Niels toernooi   Gelderland  2023 D
 Curacao National Challenge  Curacao  2024 D
 Curacao Open Challenge  Buitenland  2023 D
 Damdag  Lelystad  2023 D
 Damdag  Steenwijk 36  2024 D
 Damweek  Hijken DTC  2023 D
 Domstadtoernooi  Utrecht  2024 D
 Douala Brain Games   Kameroen  2023 D
 DV Randjiet Boys 1e Sneldam  Suriname  2024 D
 EK Blitz Damweek  Hijken DTC  2023 D
 EK Blitz Vrouwen Damweek  Hijken DTC  2023 D
 EK Boys Cadets Rapid Tallinn  Buitenland  2023 D
 EK Boys Cadets Tallinn  Buitenland  2023 D
 EK Boys Hopes Rapid Tallinn  Buitenland  2023 D
 EK Boys Hopes Tallinn  Buitenland  2023 D
 EK Boys Juniors Rapid Tallinn  Buitenland  2023 D
 EK Boys Juniors Tallinn  Buitenland  2023 D
 EK Boys Minicadets Rapid Tallinn  Buitenland  2023 D
 EK Boys Minicadets Tallinn  Buitenland  2023 D
 EK Girls Cadets Rapid Tallinn  Buitenland  2023 D
 EK Girls Cadets Tallinn  Buitenland  2023 D
 EK Girls Hopes Rapid Tallinn  Buitenland  2023 D
 EK Girls Hopes Tallinn  Buitenland  2023 D
 EK Girls Juniors Rapid Tallinn  Buitenland  2023 D
 EK Girls Juniors Tallinn  Buitenland  2023 D
 EK Girls Minicadets Rapid Tallinn  Buitenland  2023 D
 EK Girls Minicadets Tallinn  Buitenland  2023 D
 EK Jeugd Blitz Tallinn  Buitenland  2023 
 EK Rapid Damweek  Hijken DTC  2023 D
 EK Rapid Vrouwen Damweek  Hijken DTC  2023 D
 Euregiotoernooi   Raes Damclub Maastricht  2023 D
 Finale   DOG Uden  2024 D
 Finale   RDS Sint Oedenrode  2024 D
 Finale Schooldammen Friesland  Scholen  2024 
 Finale Schooldammen Groningen Pupillen  Scholen  2024 
 Finale Schooldammen Groningen Welpen  Scholen  2024 
 Finale Schooldammen Noord Holland  Scholen  2024 
 FK 50-65 plus  DCH Heerenveen - Mildam  2024 D
 FK Sneldammen  Friesland  2024 
 FK sneldammen jeugd   Friesland  2024 D
 Fries Kampioenschap Rapiddammen/Open  DCT Twijzelerheide  2024 D
 Fryslân Open  Frysk Spul  2024 D
 Genk - Suriname 2  Belgie  2023 D
 Gerwin Kolkman  Drenthe  2023 D
 Golden Prague  Buitenland  2023 D
 Gongdammen   DCH Heerenveen - Mildam  2023 D
 Grand Tournoi de Dakar  Senegal  2024 D
 Grutmastertoernoai Fryslân Open  Frysk Spul  2024 D
 Halve Finale  DOG Uden  2024 D
 Halve Finale   RDS Sint Oedenrode  2024 D
 Halve Finale NK Algemeen  KNDB  2024 D
 Halve Finale NK Aspiranten Hoogeveen  KNDB  2024 D
 Halve Finale NK Aspiranten Huissen  KNDB  2024 D
 Halve Finale NK Junioren Hoogeveen  KNDB  2024 D
 Halve Finale NK Junioren Wageningen  KNDB  2024 D
 Halve Finale NK Pupillen Hoogeveen  KNDB  2024 D
 Halve Finale NK Pupillen Hoornaar  KNDB  2024 D
 Harry de Hardt Bokaal  Hofstad  2023/2024 D
 Heerhugowaard Open  SNA Heerhugowaard  2023 D
 Herfstcompetitie jeugd DCIJ  IJmuiden  2023 D
 Heuvelrugtoernooi  Utrecht  2024 D
 Hoogeveen Open  HDC Hoogeveen  2023 D
 Hoogeveen Open Jeugdtoernooi  HDC Hoogeveen  2023 D
 Interclub  Belgie  2023/2024 D
 Interland 50 jaar DC Genk  Belgie  2023 D
 J.J.T. Eekhout Bokaal  DOS Delft  2023 D
 Jan van der Zwan Cup  Gelderland  2024 D
 Jeugdcompetitie I  Hofstad  2024 D
 Jeugdcompetitie II  Hofstad  2023 D
 Jeugdkampioenschap van  Belgie  2024 D
 Jeugdkampioenschap van  Suriname  2023 D
 Kampioenschap  LDV Loenen ad Vecht  2023/2024 D
 Kampioenschap 65+  Utrecht  2023 D
 Kampioenschap van  Belgie  2024 D
 Kampioenschap van   Curacao  2023 D
 Kampioenschap van  Damclub Roermond  2023/2024 D
 Kampioenschap van  Duitsland  2024 D
 Kampioenschap van  Estland  2024 D
 Kampioenschap van  Frankrijk  2023 D
 Kampioenschap van  Israel  2024 D
 Kampioenschap van  Italie  2023 D
 Kampioenschap van  Letland  2024 D
 Kampioenschap van  Litouwen  2024 D
 Kampioenschap van  Polen  2023 D
 Kampioenschap van  RDC Rijnsburg  2024 D
 Kampioenschap van  Senegal  2023 D
 Kampioenschap van  Trinidad and Tobago  2024 D
 Kampioenschap van  Tsjechie  2024 D
 Kampioenschap van  Ukraine  2023 D
 Kampioenschap van  Wit-Rusland  2024 D
 Kampioenschap van Arnhem  CTD Arnhem  2023 D
 Kampioenschap van Geleen  CEMA - De Vaste Zet Geleen  2024 D
 Kampioenschap van Schiedam  Van Stigt Thans Schiedam  2024 D
 Kerstdagen   Steenwijk 36  2023 D
 Kerstdamtoernooi  CTD Arnhem  2023 D
 Kerstsneldamtoernooi  Scheveningen  2023 D
 Kersttoernooi  Hofstad  2023 D
 Kloksimultaan A. de Hoon  De Variant Oudenbosch  2024 D
 Kloksimultaan Casper Remeijer  Haarlemse Damclub  2023 D
 Kloksimultaan Daniëlla de Vos  De Variant Oudenbosch  2024 D
 Kloksimultaan Jan de Wolf  De Variant Oudenbosch  2024 D
 Kloksimultaan Toby Hage  De Variant Oudenbosch  2024 D
 Kloksimultaan Toine Brouwers   De Variant Oudenbosch  2024 D
 Kloksimultaan Wouter Sipma  Het Noorden  2023 D
 Kwalificatiematch WK  Curacao  2023 D
 La Guyane Réveillez-vous  Frans Guyana  2024 D
 Laddercompetitie  Damclub Roermond  2023/2024 D
 Limburgs blitzkampioenschap individueel  Belgie  2024 D
 Limburgs kampioenschap Blitz teams  Belgie  2023/2024 D
 Limburgs kampioenschap individueel  Belgie  2023/2024 D
 Limburgs kampioenschap Rapid individueel  Belgie  2024 D
 Limburgse beker  Belgie  2023/2024 D
 Lishui Open World Cup *******  China  2023 D
 Masters Mougnagnou Vincent  Kameroen  2023 D
 Meisjestoernooi  DroomDamsters  2024 D
 Mello Koolman  Het Noorden  2023 D
 Minsk  Wit-Rusland  2023 D
 Montpellier Open Serie A  Frankrijk  2023 D
 Montpellier Open Serie B  Frankrijk  2023 D
 Najaarscompetitie  CEMA - De Vaste Zet Geleen  2023 D
 Nationale Clubcompetitie  KNDB  2023/2024 D
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  KNDB  2023 D
 Nederlands Kampioenschap Categorie A  KNDB  2024 
 Nederlands Kampioenschap categorie B  KNDB  2023 D
 Nederlands Kampioenschap categorie C  KNDB  2023 D
 Nederlands Kampioenschap Junioren  KNDB  2024 
 Nederlands Kampioenschap Vrouwen  KNDB  2024 D
 Nederlands Kampioenschap Vrouwen  KNDB  2023 D
 Nieuwjaarstoernooi  Zenderstad  2024 D
 Nieuwjaarstoernooi WDC Heule  Belgie  2024 D
 Nijmegen Open  Gelderland  2023 D
 NK B en C sneldamavond  Witte van Moort Westerhaar  2023 D
 NK Benjamins  KNDB  2023 D
 NK Fries dammen  Frysk Spul  2023 D
 NK Pupillen Algemeen  KNDB  2024 
 NK Schooldammen HF Pupillen Ederveen  Scholen  2024 
 NK Schooldammen HF Pupillen Heerde  Scholen  2024 
 NK Schooldammen HF Pupillen Hijken  Scholen  2024 
 NK Schooldammen HF Pupillen Hoogblokland  Scholen  2024 
 NK Schooldammen HF Welpen Amersfoort  Scholen  2024 
 NK Schooldammen HF Welpen Harderwijk  Scholen  2024 
 NK Schooldammen HF Welpen Nieuwerbrug aan de Rijn  Scholen  2024 
 NK Schooldammen HF Welpen Ureterp  Scholen  2024 
 NK Sneldammen Jeugdteams  KNDB  2023 D
 NK Veteranen Delft  KNDB  2024 
 Noord-Nederlands Kampioenschap  KNDB  2024 D
 Noord-Nederlands Kampioenschap Blitz  KNDB  2023 D
 Noord-Nederlands Kampioenschap Rapide  KNDB  2024 D
 Oefensimultaan Martijn van IJzendoorn  Damlust Gouda  2023 D
 Onderlinge Bekercompetitie  Aagtekerke  2023/2024 D
 Onderlinge Bekercompetitie  DEZ Laren  2023/2024 D
 Onderlinge Bekercompetitie  DOS Delft  2023 D
 Onderlinge Bekercompetitie  Huizum  2024 D
 Onderlinge Bekercompetitie  SSS Kampen  2023/2024 D
 Onderlinge Bekercompetitie  Van Stigt Thans Schiedam  2023 D
 Onderlinge Competitie  ADC Alphen aan den Rijn  2023/2024 D
 Onderlinge Competitie  ADG Amersfoort  2023/2024 D
 Onderlinge Competitie  BDV Bergen op Zoom  2023/2024 D
 Onderlinge Competitie  BEGB Britsum  2023/2024 D
 Onderlinge Competitie  Bolsward - Workum Combinatie  2023/2024 D
 Onderlinge Competitie  Bornse Damvereniging Borne  2023/2024 D
 Onderlinge Competitie  CTD Arnhem  2023/2024 D
 Onderlinge Competitie  DamCombinatie Fryslan  2023/2024 D
 Onderlinge Competitie  Damcombinatie Nijmegen  2023/2024 D
 Onderlinge Competitie  Damcombinatie Zaanstreek  2023 D
 Onderlinge Competitie  Damkring Emmeloord  2023/2024 D
 Onderlinge Competitie  Damlust Gouda  2023/2024 D
 Onderlinge Competitie  Dammers uit Oost  2023 D
 Onderlinge Competitie  DBS Baarn Soest  2023/2024 D
 Onderlinge Competitie  DC Hilversum  2023/2024 D
 Onderlinge Competitie  DC PAR  2024 D
 Onderlinge Competitie   DC Winschoten  2023/2024 D
 Onderlinge Competitie   DCH Heerenveen - Mildam  2023/2024 D
 Onderlinge Competitie   DCT Twijzelerheide  2023/2024 D
 Onderlinge Competitie  DDC Deventer  2023/2024 D
 Onderlinge Competitie  DDV Diemen  2023 D
 Onderlinge Competitie  De Schijf Roosendaal  2023/2024 D
 Onderlinge Competitie  DEZ Laren  2023/2024 D
 Onderlinge Competitie  DIOS-Eureka  2023/2024 D
 Onderlinge Competitie   Dokkum - Rinsumageest  2023/2024 D
 Onderlinge Competitie  DOS Delft  2024 D
 Onderlinge Competitie  DSS Zwartsluis  2023/2024 D
 Onderlinge Competitie  DV VBI Huissen  2023 D
 Onderlinge Competitie  DVSB Soest-Baarn  2023/2024 D
 Onderlinge Competitie  EDC Enschede  2023/2024 D
 Onderlinge Competitie  Eensgezindheid  2023 D
 Onderlinge Competitie  Haarlemse Damclub  2023/2024 D
 Onderlinge Competitie  HDC Hoogeveen  2023/2024 D
 Onderlinge Competitie  Het Noorden  2023/2024 D
 Onderlinge Competitie  Hijken DTC  2023 D
 Onderlinge Competitie  Huizum  2023/2024 D
 Onderlinge Competitie  KDC Katwijk  2023/2024 D
 Onderlinge Competitie  LDV Loenen ad Vecht  2023/2024 D
 Onderlinge Competitie  Lelystad  2023/2024 D
 Onderlinge Competitie   Lent  2023/2024 D
 Onderlinge Competitie  MDV Monster  2024 D
 Onderlinge Competitie  Middelburg  2023/2024 D
 Onderlinge Competitie  Oerterp - Drachten  2023/2024 D
 Onderlinge Competitie  PDC Putten  2023/2024 D
 Onderlinge Competitie  Samen Sterk  2023/2024 D
 Onderlinge Competitie  Scheveningen  2024 D
 Onderlinge Competitie  SNA Heerhugowaard  2023 D
 Onderlinge Competitie  SSS Kampen  2023/2024 D
 Onderlinge Competitie  Steenwijk 36  2023/2024 D
 Onderlinge Competitie  Troch Tinken Sterk  2023 D
 Onderlinge Competitie  WDV Winterswijk  2023/2024 D
 Onderlinge Competitie  Witte van Moort Westerhaar  2023/2024 D
 Onderlinge Competitie  Zenderstad  2023 D
 Onderlinge Competitie 020 VAD  Noord-Holland  2023/2024 D
 Onderlinge Competitie Damclub  Naaldwijk  2023/2024 D
 Onderlinge Competitie DC  Dronten  2023/2024 D
 Onderlinge Competitie DCIJ   IJmuiden  2023/2024 D
 Onderlinge Competitie De Watermolen Heule  Belgie  2023/2024 D
 Onderlinge Competitie DZW  Zutphen-Warnsveld  2023 D
 Onderlinge Competitie Genk/Zwartberg   Belgie  2023/2024 D
 Onderlinge Competitie jeugd  DES Lunteren  2023/2024 D
 Onderlinge Competitie Lanklaar  Belgie  2023/2024 D
 Onderlinge Competitie Randjietboys  Suriname  2024 D
 Onderlinge Competitie Sneldammen  De Schijf Roosendaal  2023/2024 D
 Onderlinge competitie sneldammen 1  Witte van Moort Westerhaar  2023/2024 D
 Onderlinge Rapidcompetitie  Damcombinatie Nijmegen  2023/2024 D
 Open  BDV Bergen op Zoom  2024 D
 Open 1 kl  De Schijf Roosendaal  2023 D
 Open 1 kl snel  De Schijf Roosendaal  2023 D
 Open Fries Kampioenschap clubviertallen   Friesland  2023 D
 Open H kl  De Schijf Roosendaal  2023 D
 Open H kl snel  De Schijf Roosendaal  2023 D
 Open International de Bourges  Frankrijk  2024 
 Open Kampioenschap  DC Hilversum  2023/2024 D
 Open Kampioenschap van  ADG Amersfoort  2023 D
 Open Kampioenschap van  KDC Katwijk  2024 D
 Open National du Léman  Frankrijk  2023 D
 Open Sarthe  Frankrijk  2023/2024 D
 Open Sneldamtoernooi  MDV Monster  2023 D
 Ouagadougou Open ***** World Cup  Burkina Faso  2024 D
 Oudejaars Sneldamtoernooi van  IJmuiden  2023 D
 Oudejaarstoernooi  Samen Sterk  2023 D
 Paasei-damtoernooi   DCH Heerenveen - Mildam  2024 D
 Paaseieren Sneldamtoernooi  MDV Monster  2024 D
 Paaseitoernooi  Hofstad  2024 D
 Paassneldammen  KDC Katwijk  2024 D
 Paassneldamtoernooi   Scheveningen  2024 D
 Paastoernooi  CTD Arnhem  2024 D
 Paastoernooi Amsterdam  Noord-Holland  2024 D
 Panamerikaans Kampioenschap San José  Buitenland  2024 D
 Panamerikaans Vrouwenkampioenschap  Buitenland  2024 D
 Persoonlijk kampioenschap  Frysk Spul  2024 D
 Piet Scheeres  Hofstad  2023/2024 D
 Piet van Egmond Trofee  RDC Rijnsburg  2023/2024 D
 Plusminus 55 Toernooi  Lent  2023 D
 Polish Open *** World Cup Julinek Park  Buitenland  2023 D
 Promotion A Kampioenschap van  Frankrijk  2023 D
 Provinciaal Bekertoernooi individueel  Noord-Brabant  2023/2024 D
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  Friesland  2024 D
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  Overijssel  2024 D
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  Zuid-Holland  2024 D
 Provinciaal Jeugdkampioenschap Pupillen  Overijssel  2024 D
 Provinciaal Kampioenschap  Zuid-Holland  2024 D
 Provinciaal Kampioenschap   Friesland  2023 D
 Provinciaal Kampioenschap  Gelderland  2023 
 Provinciaal Kampioenschap  Groningen  2023 D
 Provinciaal Kampioenschap  Noord-Brabant  2023 D
 Provinciaal Kampioenschap   Z-Holland Zuid  2023/2024 D
 Provinciaal Kampioenschap  Zeeland  2023/2024 D
 Provinciaal Kampioenschap 1e klasse  Utrecht  2024 D
 Provinciaal Kampioenschap 2e klasse   Utrecht  2024 D
 Provinciaal Kampioenschap Hoofdklasse   Utrecht  2024 D
 Provinciaal Kampioenschap Sneldammen GR/Dr  Groningen  2024 D
 Provinciaal Sneldamkampioenschap  Zeeland  2024 D
 Provinciaal Sneldamkampioenschap  Zuid-Holland  2024 D
 Provinciaal Sneldamkampioenschap Jeugd  Zuid-Holland  2024 D
 Provinciale Bekercompetitie  Utrecht  2024 D
 Provinciale Bekercompetitie  Zuid-Holland  2024 D
 Provinciale Bekercompetitie  Friesland  2023/2024 D
 Provinciale Bekercompetitie  Zeeland  2023/2024 D
 Provinciale Clubcompetitie  Limburg  2024 D
 Provinciale Clubcompetitie  Utrecht  2023 D
 Provinciale Clubcompetitie  Friesland  2023/2024 D
 Provinciale Clubcompetitie  Gelderland  2023/2024 D
 Provinciale Clubcompetitie  Noord-Brabant  2023/2024 D
 Provinciale Clubcompetitie  Noord-Holland  2023/2024 D
 Provinciale Clubcompetitie   Overijssel  2023/2024 D
 Provinciale Clubcompetitie  Z-Holland Zuid  2023/2024 D
 Provinciale Clubcompetitie  Zeeland  2023/2024 D
 Provinciale Clubcompetitie   Zuid-Holland  2023/2024 D
 Putten Open  PDC Putten  2024 
 Raj Narain Srefidensi Open  Suriname  2023 D
 Raj Narain Srefidensi Open Girls  Suriname  2023 D
 Rapid competitie   Haarlemse Damclub  2023/2024 D
 Rapid kampioenschap van  Belgie  2023/2024 
 Rapidbarrage 3/4 NK Algemeen  KNDB  2023 D
 Rapidbarrage NK Algemeen  KNDB  2023 D
 Rapidkampioenschap van  Damclub Roermond  2024 D
 Rapidtoernooi  DamCombinatie Fryslan  2023 D
 Rob Hendriks Pinkstertoernooi  Steenwijk 36  2024 
 Schooldamtoernooi van Baarn/Soest  Scholen  2024 
 Senioren-dammiddag  Aagtekerke  2023/2024 D
 Senioren-dammiddag  Aagtekerke  2023/2024 D
 Senioren-dammiddag  BDV Bergen op Zoom  2023/2024 D
 Senioren-dammiddag  BDV Bergen op Zoom  2023/2024 D
 Senioren-dammiddag  Lammerenburg Vlissingen  2023/2024 D
 Senioren-dammiddag  Lammerenburg Vlissingen  2023/2024 D
 Serie Excellence Championnat  Burkina Faso  2023 D
 Serie Honneur Championnat  Burkina Faso  2023 D
 Simultaan  EDC Enschede  2023 D
 Simultaan Martijn van IJzendoorn  Zenderstad  2023 D
 Simultaan Martin van der Sluis  Samen Sterk  2024 D
 Simultaan Martin van der Sluis  Samen Sterk  2023 D
 Simultaan Steven den Hollander  Samen Sterk  2023 D
 Simultaan Yuen Wong  Bornse Damvereniging Borne  2023 D
 Sluziger Damavond  DSS Zwartsluis  2024 
 Sneldamcompetitie  DC Hilversum  2023/2024 D
 Sneldamkampioenschap  Damlust Gouda  2024 D
 Sneldamkampioenschap van  Damclub Roermond  2023 D
 Sneldamkampioenschap van Schiedam  Van Stigt Thans Schiedam  2023 D
 Sneldammen   DCH Heerenveen - Mildam  2023 D
 Sneldammen Brunssum Open  Limburg  2023 D
 Sneldamtoernooi  DCT Twijzelerheide  2023 D
 Supercup   Utrecht  2023 D
 Sytze Terpstra Blitztoernooi  DamCombinatie Fryslan  2024 
 Terrasdammen Genk  Belgie  2023 D
 Terrasdammen Jeugd Genk  Belgie  2023 D
 Tessel Open  Oosterend Texel  2023 D
 Tienkamp  Witte van Moort Westerhaar  2023/2024 D
 Tournoi Kimbacom de Luandaa  Angola  2024 
 US-Open Sunny Isles Beach  USA  2023 D
 Vechtstreektoernooi  Utrecht  2024 D
 Veteranenkampioenschap van  Limburg  2024 D
 Veteranenkampioenschap van  Limburg  2023 D
 Veteranenkampioenschap van  Suriname  2024 D
 Vlaams kampioenschap Blitz  Belgie  2023 D
 Vlaams kampioenschap Rapid  Belgie  2024 D
 Voorjaarscompetitie jeugd  IJmuiden  2024 D
 Vriendschapstoernooi Dakar  Buitenland  2023 D
 Vrouwenkampioenschap van  Ukraine  2023 D
 Wereldkampioenschap Vrouwen Willemstad  Buitenland  2023 D
 Wereldkampioenschap Willemstad  Buitenland  2023 D
 Wereldrecordpoging Kloksimultaan Martijn van IJzendoorn  Zuid-Holland  2023 D
 West-Brabants Kamp. 1 kl  De Schijf Roosendaal  2024 D
 West-Brabants Kamp. 1 kl snel  De Schijf Roosendaal  2024 D
 West-Brabants Kamp. H kl  De Schijf Roosendaal  2024 D
 West-Brabants Kamp. H kl snel  De Schijf Roosendaal  2024 D
 WK (onofficieel) Computerdammen   Computers  2023 D
 WK Blitz Vrouwen Lishui  Buitenland  2023 D
 WK Cadets Boys Police  Buitenland  2023 D
 WK Cadets Girls Police  Buitenland  2023 D
 WK Hopes Boys Police  Buitenland  2023 D
 WK Hopes Girls Police  Buitenland  2023 D
 WK Jeugd Blitz Police  Buitenland  2023 
 WK Jeugd Rapid Police  Buitenland  2023 
 WK Juniors Boys Police  Buitenland  2023 D
 WK Juniors Girls Police  Buitenland  2023 D
 WK Minicadets Boys Police  Buitenland  2023 D
 WK Minicadets Girls Police  Buitenland  2023 D
 WK Rapid Julinek Park  Buitenland  2023 D
 WK Rapid Vrouwen Julinek Park  Buitenland  2023 D
 WK Veteranen Blitz Korbach  Buitenland  2023 D
 WK Veteranen Korbach  Buitenland  2023 D
 WK Veteranen Rapid Korbach  Buitenland  2023 D
 WK Young Stars Boys Police  Buitenland  2023 D
 WK Young Stars Girls Police  Buitenland  2023 D
 World Cup *** Flevoland Open  Friesland  2024 
 WorldCup *** Riga Open  Letland  2023 D
 WorldCup *** Riga Open Vrouwen  Letland  2023 D
 WorldCup *** RotterDamsOpen    2023 D
 Xintai Cup  China  2023 D
 Zlota Korona Sredzka Srody Slaskiej  Polen  2023 D
 Zomercompetitie  HDC Hoogeveen  2023 D
 Zomercompetitie  LDG Leiden  2023 D
 Zomercompetitie  Scheveningen  2023 D
 Zomercompetitie  Witte van Moort Westerhaar  2023 D
 Zomerdamtoernooi Beneluxvetbv  Friesland  2023 D
 Zomerdamweek  DCH Heerenveen - Mildam  2023 D
 Zomerrapid  020  2023 D
 ZwarteSteenBokaal  Steenwijk 36  2024 D