Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

 Alle ingevoerde toernooien van het jaar 2019: 
 ABC Championship  Buitenland  2019 
 ABC Youth Championship   Buitenland  2019 
 Abidjan Open World Cup  Ivoorkust  2019 
 Ad Random Opening Naarden  Noord Holland  2019 
 Aziatisch Kampioenschap Tashkent  Buitenland  2019 
 Aziatisch Vrouwenkampioenschap Tashkent  Buitenland  2019 
 B10 Jeugdkampioenschap van  Ukraine  2019 
 B16 Jeugdkampioenschap van  Ukraine  2019 
 Bakkerij Siesling-Tresoar-Partij  Frysk Spul  2019 
 Barrage HF NK Algemeen  Nederland  2019 
 Barrage HF NK Vrouwen  Nederland  2019 
 Barrage Masters Tournament Valentin Nyambi  Kameroen  2019 
 Barrage PK hoofdklasse  Utrecht  2019 
 BDSV Open groep A  BDSV Barneveld  2019 
 BDSV Open groep B  BDSV Barneveld  2019 
 Bekercompetitie  Utrecht  2019 
 Bekercompetitie  HDC Hoogeveen  2019 
 Bekercompetitie  HDC Hoogeveen  2018/2019 
 Bekercompetitie  SSS Kampen  2018/2019 
 Bekercompetitie  Witte van Moort Westerhaar  2019/2020 
 Bekercompetitie   Witte van Moort Westerhaar  2018/2019 
 Bekertoernooi  Z-Holland Zuid  2019 
 Bekertoernooi  IJmuiden  2018/2019 
 Bekertoernooi  Raes Damclub Maastricht  2019 
 Beneluxvet zomerdamtoernooi Friesland  Friesland  2019 
 Bergamo Open  Italie  2019 
 Bholasingh Open Sneldamtoernooi  CTD Arnhem  2019 
 Blindsimultaan Ton Sijbrands NK  Gelderland  2019 
 Blitz Boomstra - Shvartsman  Nederland  2019 
 Blitz kampioenschap van  Belgie  2019 
 Blitz-toernooi EK Veteranen Korbach  Buitenland  2019 
 Bliz Nacional  Dominicaanse Republiek  2019 
 Brabant Cup Kwartfinale  Noord Brabant  2019 
 Brabantcup finale  Noord Brabant  2019 
 Brabants Kampioenschap Sneldammen  Noord Brabant  2019 
 Bram Limburg Bokaal  Den Haag  2019/2020 
 Bram Limburg Bokaal  Den Haag  2018/2019 
 Brunssum Open  Limburg  2019 
 Bunschoten Open  VPDB  2019 
 Campeoanato Nacional de juego de Damas  Dominicaanse Republiek  2019 
 Championnat individuel Kinshasa Funa   Congo D  2019 
 Championnat Interclub  Ivoorkust  2019 
 Championnat Sarthe   Frankrijk  2018/2019 
 Championnat Serie National  Burkina Faso  2019 
 Champions League  IJmuiden  2019 
 Clubkampioenschap  Aagtekerke  2019/2020 
 Clubkampioenschap   Aagtekerke  2018/2019 
 Clubkampioenschap  RDC Rijnsburg  2019/2020 
 Clubkampioenschap  RDC Rijnsburg  2018/2019 
 Clubkampioenschap Rapiddammen  Damclub Roermond  2018/2019 
 Coppa Citta di Mori  Italie  2019 
 Coppa Citta di Mori 2nd class  Italie  2019 
 Coppa Citta di Mori 3rd class  Italie  2019 
 Coppa Città di Verona  Italie  2019 
 Coupe de France (par equipe)  Frankrijk  2019 
 Coupe Le Mans/Bourgoin-Jallieu-Montelimar 1/4  Frankrijk  2019 
 Coupe Mont De Marsan / Le Mans 5-8e  Frankrijk  2019 
 Coupe Toulouse / Le Mans 5-6e  Frankrijk  2019 
 Cup of  Ukraine  2019 
 Cup of Russia  Rusland  2019 
 Curacao National Challenge  Curacao  2019 
 Curacao Open Challenge  Buitenland  2019 
 Damavondtoernooi   DSS Zwartsluis  2018/2019 
 Damevenement Delft/Wateringen  Dampromotie  2019 
 Damevenement Delft/Wateringen Ludieke Match  Dampromotie  2019 
 Damevenement Delft/Wateringen Piet Helderman  Dampromotie  2019 
 Damevenement Delft/Wateringen vrijdag  Dampromotie  2019 
 Damevenement Delft/Wateringen zondag  Dampromotie  2019 
 Dammen op de Dijk  DC Hilversum  2019 
 DamZ! Oudejaars Sneldamtoernooi (Jeugd) van  IJmuiden  2019 
 DANE Tournament  Kameroen  2019 
 DANE Tournament  Kameroen  2019 
 De Hofstad Prijs  De Hofstad Dammers  2019/2020 
 De Hofstad Prijs  De Hofstad Dammers  2018/2019 
 De Oldehove-Vierkamp  Friesland  2019/2020 
 Derde Klasse  Nederland  2019/2020 
 Dirk van Spengen Toernooi  Zuid Holland  2019 
 Domstadtoernooi  Utrecht  2019 
 Eemland  Utrecht  2019 
 Eindejaarstoernooi  Oosterend Texel  2019 
 EK Blitz Landenteams Chianciano Terme  Buitenland  2019 
 EK Blitz Netanya  Buitenland  2019 
 EK Boys Cadets Warschau  Buitenland  2019 
 EK Boys Hopes Warschau  Buitenland  2019 
 EK Boys Juniors Warschau  Buitenland  2019 
 EK Boys Minicadets Warschau  Buitenland  2019 
 EK Boys U26 Warschau  Buitenland  2019 
 EK Girls Cadets Warschau  Buitenland  2019 
 EK Girls Hopes Warschau  Buitenland  2019 
 EK Girls Juniors Warschau  Buitenland  2019 
 EK Girls Minicadets Warschau  Buitenland  2019 
 EK Girls U26 Warschau  Buitenland  2019 
 EK Jeugd Blitz Warschau  Buitenland  2019 
 EK Jeugd Rapid Warschau  Buitenland  2019 
 EK Landenteams Chianciano Terme  Buitenland  2019 
 EK Rapid Landenteams Chianciano Terme  Buitenland  2019 
 EK Rapid Netanya  Buitenland  2019 
 EK Veteranen Korbach  Buitenland  2019 
 Extra Competitie  SDC Sneek  2019/2020 
 Feanster Toer Bokaal  Troch Tinken Sterk  2018/2019 
 Finale   RDS Sint Oedenrode  2019 
 Finale Cup  Mongolie  2019 
 Finale Nationale Bekercompetitie  Nederland  2019 
 Finale NK-Schooldammen Pupillen Schagen  Scholen  2019 
 Finale NK-Schooldammen Welpen Heerde  Scholen  2019 
 Finale Onderlinge Competitie  DOG Uden  2019 
 Finale Onderlinge Competitie  Samen Sterk  2019 
 Finale Provinciale Bekercompetitie  Noord Holland  2019 
 Finale Schooldammen Groningen Pupillen  Scholen  2019 
 Finale Schooldammen Groningen Welpen  Scholen  2019 
 Finale Schooldammen Limburg  Scholen  2019 
 Finale Schooldammen Pupillen ZHZ  Scholen  2019 
 Finale Schooldammen Welpen ZHZ  Scholen  2019 
 FK 50-65 plus  DCH Heerenveen - Mildam  2019 
 FK Sneldammen  Friesland  2019 
 Fryslân Kup  De Skyfkes  2019/2020 
 Fryslân Kup  De Skyfkes  2019 
 Fryslân Open  Frysk Spul  2019 
 Furiebokaal  JoCoDam  2019/2020 
 Furiebokaal  JoCoDam  2018/2019 
 G10 Jeugdkampioenschap van  Ukraine  2019 
 G16 Jeugdkampioenschap van  Ukraine  2019 
 Gelderse Jeugdclubcompetitie  Gelderland  2019/2020 
 Gelderse Jeugdclubcompetitie  Gelderland  2018/2019 
 Geleen 64-100-144  CEMA - De Vaste Zet Geleen  2019 
 Gerwin Kolkman  Drenthe  2019/2020 
 Golden Prague  Buitenland  2019 
 Grutmastertoernoai barrage  Frysk Spul  2019 
 Grutmastertoernoai Fryslân Open  Frysk Spul  2019 
 Halve Finale Brabantcup  Noord Brabant  2019 
 Halve Finale NK Algemeen  Nederland  2019 
 Halve Finale NK Aspiranten  Nederland  2019 
 Halve Finale NK Pupillen Baarn  Nederland  2019 
 Halve Finale NK Pupillen Eindhoven  Nederland  2019 
 Halve Finale NK Pupillen Hoogeveen  Nederland  2019 
 Halve Finale NK Sneldammen Aspiranten  Nederland  2019 
 Halve Finale NK Sneldammen Categorie A  Nederland  2019 
 Halve Finale NK Sneldammen Categorie B  Nederland  2019 
 Halve Finale NK Sneldammen Categorie C  Nederland  2019 
 Halve Finale NK Sneldammen Pupillen  Nederland  2019 
 Halve Finale NK Sneldammen Welpen  Nederland  2019 
 Halve Finale NK Vrouwen  Nederland  2019 
 Halve Finale NK Welpen  Nederland  2019 
 Halve Finale Provinciaal Jeugdkampioenschap   Friesland  2019 
 HANNN Fitter Brein Blind Quatre-Mains  Drenthe  2019 
 Haringbokaal  Scheveningen  2018/2019 
 Harry de Hardt Bokaal  Den Haag  2019/2020 
 Harry de Hardt Bokaal  Den Haag  2018/2019 
 Heerhugowaard Open  SNA Heerhugowaard  2019 
 Hepie Koelstra Open  DCT Twijzelerheide  2019 
 Herfst Sneldamtoernooi  Apeldoorn  2019 
 Herfst sneldamtoernooi  DCT Twijzelerheide  2018/2019 
 Herfstcompetitie Jeugd  Naaldwijk  2019 
 Herfstkampioenschap  DOS Delft  2019 
 Heuvelrugtoernooi  Utrecht  2019 
 HF Kampioenschap van  Wit-Rusland  2019 
 HF Vrouwenkampioenschap van  Wit-Rusland  2019 
 IMSA World Masters blitz men  Buitenland  2019 
 IMSA World Masters blitz women  Buitenland  2019 
 IMSA World Masters rapid men  Buitenland  2019 
 IMSA World Masters rapid women  Buitenland  2019 
 Individueel Bekertoernooi  Drenthe  2019 
 Interéquipes Ligue Hauts-de-France  Frankrijk  2019/2020 
 Interéquipes Ligue Hauts-de-France  Frankrijk  2018/2019 
 Interclub   Belgie  2019/2020 
 Interclub  Belgie  2018/2019 
 Interclub Kinshasa Funa  Congo D  2019 
 Internationaal Toernooi Lublin  Buitenland  2019 
 Jan Bijl Cup  Steenwijk 36  2018/2019 
 Jan van der Zwan Cup  Gelderland  2019 
 Jeugd competitie  SNA Heerhugowaard  2019/2020 
 Jeugd Competitie  SNA Heerhugowaard  2018/2019 
 Jeugdcompetitie   Hijken DTC  2019/2020 
 Jeugdkampioenschap van  Belgie  2019 
 Jeugdkampioenschap van  Suriname  2019 
 Jeugdkampioenschap van  Ukraine  2019 
 Jeugdkampioenschap van (JUNCAD)  Belgie  2019 
 Jeugdkampioenschappen van Azië Tashkent  Buitenland  2019 
 JijBent.nl  Internetdammen  2019 
 Johan Kromhout Toernooi  RDC Rijnsburg  2019 
 Joop Meure DamZ! toernooi  Haarlemse Damclub  2019 
 Joop Meure Toernooi   Haarlemse Damclub  2019 
 Jubileumtoernooi (voorr.) 25 jaar sponsoring  CEMA - De Vaste Zet Geleen  2019 
 Jubileumtoernooi 25 jaar sponsoring  CEMA - De Vaste Zet Geleen  2019 
 Kampioenschap  LDV Loenen ad Vecht  2019/2020 
 Kampioenschap 65+  Utrecht  2019 
 Kampioenschap van  Belgie  2019 
 Kampioenschap van  China  2019 
 Kampioenschap van  Constant-Charlois Rotterdam  2018/2019 
 Kampioenschap van  Curacao  2019 
 Kampioenschap van  Damclub Dordrecht  2019 
 Kampioenschap van  Damclub Roermond  2019/2020 
 Kampioenschap van  Damclub Roermond  2018/2019 
 Kampioenschap van  Duitsland  2019 
 Kampioenschap van  Estland  2019 
 Kampioenschap van  Frankrijk  2019 
 Kampioenschap van  Israel  2019 
 Kampioenschap van  Italie  2019 
 Kampioenschap van  Letland  2019 
 Kampioenschap van  Litouwen  2019 
 Kampioenschap van  Mongolie  2019 
 Kampioenschap van  Polen  2019 
 Kampioenschap van  Portugal  2019 
 Kampioenschap van  RDC Rijnsburg  2019 
 Kampioenschap van  Rusland  2019 
 Kampioenschap van  Tsjechie  2019 
 Kampioenschap van  Ukraine  2019 
 Kampioenschap van  Wit-Rusland  2019 
 Kampioenschap van Arnhem  CTD Arnhem  2019 
 Kampioenschap van Gelderland - Pupillen  Gelderland  2019 
 Kampioenschap van Gelderland - Welpen  Gelderland  2019 
 Kampioenschap van Landgraaf  DVS Schaesberg  2019 
 Kampioenschap van Landgraaf  DVS Schaesberg  2018/2019 
 Kampioenschap van Schiedam  Van Stigt Thans Schiedam  2019 
 Kerst de Jong toernooi  IJmuiden  2019 
 Kerst sneldamtoernooi  DCT Twijzelerheide  2019/2020 
 Kloksimultaan Thijs Gerritsen  CTD Arnhem  2019 
 Ladder Competitie Damclub  Lent  2019/2020 
 Ladder Competitie Damclub  Lent  2018/2019 
 LHDF en individuel  Frankrijk  2019/2020 
 Limburgs kampioenschap Blitz individueel  Belgie  2019 
 Limburgs kampioenschap Blitz teams  Belgie  2018/2019 
 Limburgs kampioenschap individueel  Belgie  2019/2020 
 Limburgs kampioenschap individueel  Belgie  2018/2019 
 Limburgs kampioenschap Rapid individueel  Belgie  2019 
 Limburgs Kampioenschap Sneldammen jeugd   Limburg  2019 
 Limburgs Kampioenschap teams  Belgie  2019 
 Limburgse Beker  Belgie  2019/2020 
 Limburgse Beker  Belgie  2018/2019 
 Lishui Open  China  2019 
 LNJD Championnat Régional  Frankrijk  2019 
 Masters Tournament Valentin Nyambi  Kameroen  2019 
 Mello Koolman  Het Noorden  2019 
 Memorial Gerwin Kolkman  Drenthe  2019 
 Memorial Kulikauskas  Buitenland  2019 
 Metaldammen (finale)  Samen Sterk  2019 
 Metaldammen (voorronde)  Samen Sterk  2019 
 Meuleman Engineering sneldamtoernooi NK junioren  Witte van Moort Westerhaar  2019 
 Minsk  Wit-Rusland  2019 
 Montpellier Open Serie A  Frankrijk  2019 
 Montpellier Open Serie B  Frankrijk  2019 
 Montpellier Open Serie C  Frankrijk  2019 
 MTB Jeugdtoernooi  Drenthe  2019 
 MTB Jeugdtoernooi Finale  Drenthe  2019 
 MTB Open Dutch Championship  Nederland  2019 
 Najaarskampioenschap van  CEMA - De Vaste Zet Geleen  2019 
 Nationale Bekercompetitie  Nederland  2019 
 Nationale Clubcompetitie  Nederland  2019/2020 
 Nationale Clubcompetitie  Nederland  2018/2019 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  Nederland  2019 
 Nederlands Kampioenschap Aspiranten  Nederland  2019 
 Nederlands Kampioenschap categorie B  Nederland  2019 
 Nederlands Kampioenschap categorie C  Nederland  2019 
 Nederlands Kampioenschap Junioren  Nederland  2019 
 Nederlands Kampioenschap Vrouwen  Nederland  2019 
 Nelis Caffa Super Cup  Zuid Holland  2019 
 Nieuwjaarssneldamgala  Huizum  2019 
 Nijmegen Open  Gelderland  2019 
 NK Aspiranten Meisjes  Nederland  2019 
 NK Junioren Meisjes  Nederland  2019 
 NK Pupillen Algemeen  Nederland  2019 
 NK Pupillen Meisjes  Nederland  2019 
 NK Rapid   Nederland  2019 
 NK Schooldammen HF Pupillen Amstelveen  Scholen  2019 
 NK Schooldammen HF Pupillen Dongen  Scholen  2019 
 NK Schooldammen HF Pupillen Huissen  Scholen  2019 
 NK Schooldammen HF Pupillen Laren  Scholen  2019 
 NK Schooldammen HF Pupillen Rinsumageest  Scholen  2019 
 NK Schooldammen HF Pupillen Wageningen  Scholen  2019 
 NK Schooldammen HF Welpen Enschede  Scholen  2019 
 NK Schooldammen HF Welpen Gramsbergen  Scholen  2019 
 NK Schooldammen HF Welpen Heerlen  Scholen  2019 
 NK Schooldammen HF Welpen Hoogblokland A  Scholen  2019 
 NK Schooldammen HF Welpen Hoogblokland B  Scholen  2019 
 NK Schooldammen HF Welpen Nieuwerbrug  Scholen  2019 
 NK Schooldammen HF Welpen Rinsumageest  Scholen  2019 
 NK Sneldammen  Nederland  2019 
 NK Sneldammen Jeugd  Nederland  2019 
 NK Sneldammen Jeugdteams  Nederland  2019 
 NK Sneldammen Junioren  Nederland  2019 
 NK Sneldammen Vrouwen  Nederland  2019 
 NK voor Clubteams  Nederland  2019 
 NK Welpen Algemeen  Nederland  2019 
 NK Welpen Meisjes  Nederland  2019 
 Oefenwedstrijd Twentes Eerste - EDC Enschede  Twentes Eerste  2019 
 Oliebollendammen  Van Stigt Thans Schiedam  2019 
 Onderlinge Bekercompetitie  Constant-Charlois Rotterdam  2019/2020 
 Onderlinge Bekercompetitie  Huizum  2019 
 Onderlinge Bekercompetitie  SSS Kampen  2019/2020 
 Onderlinge Bekercompetitie  Van Stigt Thans Schiedam  2019 
 Onderlinge Competitie  020  2018/2019 
 Onderlinge Competitie  ADC Alphen aan den Rijn  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  ADC Alphen aan den Rijn  2018/2019 
 Onderlinge Competitie  ADG Amersfoort  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  ADG Amersfoort  2018/2019 
 Onderlinge Competitie  BDV Bergen op Zoom  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  BDV Bergen op Zoom  2018/2019 
 Onderlinge Competitie  BEGB Britsum  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  BEGB Britsum  2018/2019 
 Onderlinge Competitie  Bolsward - Workum Combinatie  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  Bolsward - Workum Combinatie  2018/2019 
 Onderlinge Competitie  Bornse Damvereniging Borne  2019 
 Onderlinge Competitie  Constant-Charlois Rotterdam  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  CTD Arnhem  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  CTD Arnhem  2018/2019 
 Onderlinge Competitie  Damcombinatie Nijmegen  2019 
 Onderlinge Competitie  Damcombinatie Zaanstreek  2019 
 Onderlinge Competitie  Damkring Emmeloord  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  Damkring Emmeloord  2018/2019 
 Onderlinge Competitie  Damlust Gouda  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  Damlust Gouda  2018/2019 
 Onderlinge Competitie  DamRa  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  DamRa  2018/2019 
 Onderlinge Competitie   DBS Baarn Soest  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  DBS Baarn Soest  2019 
 Onderlinge Competitie  DC Hilversum  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  DC Hilversum  2018/2019 
 Onderlinge Competitie  DC Winschoten  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  DC Zevenaar  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  DC Zevenaar  2018/2019 
 Onderlinge Competitie  DCH Heerenveen - Mildam  2019 
 Onderlinge Competitie  DCH Heerenveen - Mildam  2018/2019 
 Onderlinge Competitie   DCT Twijzelerheide  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  DCT Twijzelerheide  2018/2019 
 Onderlinge Competitie  DDC Deventer  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  DDC Deventer  2018/2019 
 Onderlinge Competitie  De Schijf Roosendaal  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  De Schijf Roosendaal  2018/2019 
 Onderlinge Competitie  De Toer Grou  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  De Toer Grou  2018/2019 
 Onderlinge Competitie  DIOS-Eureka  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  DIOS-Eureka  2018/2019 
 Onderlinge Competitie  DOG Uden  2019 
 Onderlinge Competitie  DOS Delft  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  Dronten  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  Dronten  2018/2019 
 Onderlinge Competitie  DSS Zwartsluis  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  DSS Zwartsluis  2018/2019 
 Onderlinge Competitie  DV VBI Huissen  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  DVV Voorthuizen  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  DVV Voorthuizen  2018/2019 
 Onderlinge Competitie  EDC Enschede  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  EDC Enschede  2018/2019 
 Onderlinge Competitie  HDC Hoogeveen  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  HDC Hoogeveen  2018/2019 
 Onderlinge Competitie  Hijken DTC  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  Hijken DTC  2018/2019 
 Onderlinge Competitie   Huizum  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  Huizum  2018/2019 
 Onderlinge Competitie  KDC Katwijk  2019 
 Onderlinge Competitie  LDV Loenen ad Vecht  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  Lelystad  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  Lelystad  2018/2019 
 Onderlinge Competitie  MDV Monster  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  MDV Monster  2018/2019 
 Onderlinge Competitie  Middelburg  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  Middelburg  2018/2019 
 Onderlinge Competitie  Oerterp  2018/2019 
 Onderlinge Competitie  Ontspanning  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  Ontspanning  2018/2019 
 Onderlinge Competitie  PDC Putten  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  PDC Putten  2018/2019 
 Onderlinge Competitie  Raes Damclub Maastricht  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  Raes Damclub Maastricht  2018/2019 
 Onderlinge Competitie   RDS Sint Oedenrode  2019 
 Onderlinge Competitie  Rinsumageest  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  Rinsumageest  2018/2019 
 Onderlinge Competitie  Scheveningen  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  Scheveningen  2018/2019 
 Onderlinge Competitie  SDC Sneek  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  SDC Sneek  2018/2019 
 Onderlinge Competitie  SNA Heerhugowaard  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  SNA Heerhugowaard  2018/2019 
 Onderlinge Competitie  SSS Kampen  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  SSS Kampen  2018/2019 
 Onderlinge Competitie  Steenwijk 36  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  Steenwijk 36  2018/2019 
 Onderlinge Competitie  Troch Tinken Sterk  2019 
 Onderlinge Competitie  Troch Tinken Sterk  2018/2019 
 Onderlinge Competitie  UDG-Vriendenkring  2018/2019 
 Onderlinge Competitie  Urk Aan Zet  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  Urk Aan Zet  2018/2019 
 Onderlinge Competitie  Van Stigt Thans Schiedam  2019 
 Onderlinge Competitie  WDV Winterswijk  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  WDV Winterswijk  2018/2019 
 Onderlinge Competitie  Witte van Moort Westerhaar  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  Zenderstad IJsselstein  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  Zenderstad IJsselstein  2018/2019 
 Onderlinge Competitie  Zutphen-Warnsveld  2019/2020 
 Onderlinge Competitie 020 VAD  Noord Holland  2019 
 Onderlinge Competitie Bilzen  Belgie  2018/2019 
 Onderlinge Competitie Damclub   Lent  2019/2020 
 Onderlinge Competitie Damclub  Lent  2018/2019 
 Onderlinge Competitie Damclub  Naaldwijk  2019/2020 
 Onderlinge Competitie Damclub  Naaldwijk  2018/2019 
 Onderlinge Competitie Dammas Brabo Antwerpen Blitz  Belgie  2019/2020 
 Onderlinge Competitie DCA  Apeldoorn  2019/2020 
 Onderlinge Competitie DCA  Apeldoorn  2018/2019 
 Onderlinge Competitie DCIJ  IJmuiden  2019/2020 
 Onderlinge Competitie DCIJ  IJmuiden  2018/2019 
 Onderlinge Competitie DCIJ-jeugd  IJmuiden  2019 
 Onderlinge Competitie DZW  Zutphen-Warnsveld  2018/2019 
 Onderlinge Competitie Eksel  Belgie  2018/2019 
 Onderlinge Competitie Genk/Zwartberg  Belgie  2019/2020 
 Onderlinge Competitie Genk/Zwartberg  Belgie  2018/2019 
 Onderlinge Competitie Genk/Zwartberg Blitz  Belgie  2019 
 Onderlinge Competitie Genk/Zwartberg Blitz (mei)  Belgie  2019 
 Onderlinge Competitie Groep A  RDS Sint Oedenrode  2019 
 Onderlinge Competitie Groep B  RDS Sint Oedenrode  2019 
 Onderlinge Competitie L  DamCombinatie Fryslan  2019/2020 
 Onderlinge Competitie L  DamCombinatie Fryslan  2018/2019 
 Onderlinge Competitie Sneldammen  De Schijf Roosendaal  2019/2020 
 Onderlinge Competitie Sneldammen  De Schijf Roosendaal  2018/2019 
 Onderlinge Competitie Voorjaar  Witte van Moort Westerhaar  2019 
 Onderlinge Jeugdcompetitie  SSS Kampen  2019/2020 
 Onderlinge Jeugdcompetitie  SSS Kampen  2018/2019 
 Onderlinge Vrijdag Jeugd Gevorderden  HDC Hoogeveen  2019 
 Open 1 kl  De Schijf Roosendaal  2019 
 Open 1 kl snel  De Schijf Roosendaal  2019 
 Open Antwerps Rapidkampioenschap  Belgie  2019 
 Open D Ouverture de la saison sportive   Kameroen  2019 
 Open Delfland - Provinciaal Kampioenschap  Zuid Holland  2019 
 Open H kl  BDV Bergen op Zoom  2019 
 Open H kl  De Schijf Roosendaal  2019 
 Open H kl snel  De Schijf Roosendaal  2019 
 Open Herfsttoernooi  Drenthe  2019 
 Open International de Ouagadougou  Burkina Faso  2019 
 Open Kampioenschap van  ADG Amersfoort  2019 
 Open Kampioenschap van  Den Haag  2019 
 Open Kampioenschap van  KDC Katwijk  2019 
 Open Kampioenschap van  Westland  2019 
 Open National du Léman Serie A  Frankrijk  2019 
 Open National du Léman Serie B  Frankrijk  2019 
 Open NK Benjamins  Denk en Zet Culemborg  2019 
 Open NK Computerprogramma s  Rapid CCD  2019 
 Open NK Veteranen  WSDV Wageningen  2019 
 Open Rapidkampioenschap van  Den Haag  2019 
 Open Sarthe  Frankrijk  2019 
 Open sneldamkampioenschap van  Damclub Dordrecht  2019 
 Open Sneldamkampioenschap van  Den Haag  2019 
 Open Sneldamkampioenschap van  Westland  2019 
 Open Sneldamtoernooi  Constant-Charlois Rotterdam  2019 
 Open sneldamtoernooi  MDV Monster  2019 
 Oudejaars Sneldamtoernooi van  IJmuiden  2019 
 Oudejaarstoernooi  Samen Sterk  2019 
 Paasdammen  Van Stigt Thans Schiedam  2019 
 Paasdamtoernooi  DIOS-Eureka  2019 
 Paaseieren sneldamtoernooi  MDV Monster  2019 
 Paaseieren sneldamtoernooi  MDV Monster  2019 
 Paaseitoernooi  Den Haag  2019 
 Paasjeugdtoernooi DCIJ-jeugd  IJmuiden  2019 
 Paastoernooi Amsterdam  Noord Holland  2019 
 Periodetitelkampioenschap  Den Haag  2018/2019 
 Persoonlijk Kampioenschap  Frysk Spul  2019 
 Piet Scheeres  De Hofstad Dammers  2019/2020 
 Piet Scheeres Competitie  De Hofstad Dammers  2018/2019 
 Piet van Egmond Trofee  RDC Rijnsburg  2019 
 Piet van Egmond Trofee  RDC Rijnsburg  2018/2019 
 Pinkstertoernooi  DDC Deventer  2019 
 PK Voorronde  Frysk Spul  2019 
 Play-offs   Witte van Moort Westerhaar  2019 
 Plusminus 55 Toernooi Groep A  Lent  2019 
 Plusminus 55 Toernooi Groep B  Lent  2019 
 Polish Open Karpacz  Buitenland  2019 
 Polska Gra Open  Polen  2019 
 Promotion B Kampioenschap van  Frankrijk  2019 
 Provinciaal Bekertoernooi individueel  Noord Brabant  2019 
 Provinciaal Brabants Kampioenschap  Noord Brabant  2019 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  Friesland  2019 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  Overijssel  2019 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  Zuid Holland  2019 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap Pup. Asp   Groningen  2019 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap Sneldammen  Friesland  2019 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap Welpen   Groningen  2019 
 Provinciaal Kampioenschap  Z-Holland Zuid  2019 
 Provinciaal Kampioenschap  Gelderland  2019 
 Provinciaal Kampioenschap  Friesland  2019 
 Provinciaal Kampioenschap  Groningen  2019 
 Provinciaal Kampioenschap  Limburg  2019/2020 
 Provinciaal Kampioenschap  Limburg  2018/2019 
 Provinciaal Kampioenschap  Overijssel  2019 
 Provinciaal Kampioenschap  Zeeland  2019/2020 
 Provinciaal Kampioenschap  Zeeland  2018/2019 
 Provinciaal Kampioenschap Clubviertallen  Friesland  2019 
 Provinciaal Kampioenschap Eerste / Tweede klasse  Utrecht  2019 
 Provinciaal Kampioenschap Hoofdklasse  Utrecht  2019 
 Provinciaal sneldamkampioenschap  Limburg  2019 
 Provinciaal Sneldamkampioenschap  Zeeland  2019 
 Provinciaal Sneldamkampioenschap  Zuid Holland  2019 
 Provinciaal Sneldamkampioenschap Jeugd  Groningen  2019 
 Provinciaal Sneldamkampioenschap Jeugd  Zuid Holland  2019 
 Provinciale Bekercompetitie  Friesland  2019/2020 
 Provinciale Bekercompetitie  Friesland  2018/2019 
 Provinciale Bekercompetitie  Groningen  2019 
 Provinciale Bekercompetitie  Limburg  2019 
 Provinciale Bekercompetitie  Noord Holland  2019 
 Provinciale Bekercompetitie   Overijssel  2019/2020 
 Provinciale Bekercompetitie   Overijssel  2018/2019 
 Provinciale Bekercompetitie  Zeeland  2019/2020 
 Provinciale Bekercompetitie  Zeeland  2018/2019 
 Provinciale Bekercompetitie  Zuid Holland  2019 
 Provinciale Clubcompetitie  Gelderland  2019/2020 
 Provinciale Clubcompetitie  Gelderland  2018/2019 
 Provinciale Clubcompetitie  Friesland  2019/2020 
 Provinciale Clubcompetitie  Friesland  2018/2019 
 Provinciale Clubcompetitie  Limburg  2019/2020 
 Provinciale Clubcompetitie  Limburg  2018/2019 
 Provinciale Clubcompetitie  Noord Brabant  2019/2020 
 Provinciale Clubcompetitie  Noord Brabant  2018/2019 
 Provinciale Clubcompetitie  Noord Holland  2019/2020 
 Provinciale Clubcompetitie  Noord Holland  2018/2019 
 Provinciale Clubcompetitie  Overijssel  2019/2020 
 Provinciale Clubcompetitie  Overijssel  2018/2019 
 Provinciale Clubcompetitie  Zeeland  2019/2020 
 Provinciale Clubcompetitie  Zeeland  2018/2019 
 Provinciale Clubcompetitie  Utrecht  2019 
 Provinciale Clubcompetitie  Zuid Holland  2019/2020 
 Provinciale Clubcompetitie  Zuid Holland  2018/2019 
 Provinciale Clubcompetitie 1e klasse  Z-Holland Zuid  2019/2020 
 Provinciale Clubcompetitie 1e Klasse  Z-Holland Zuid  2018/2019 
 Provinciale Clubcompetitie DDB/PGD  Drenthe  2019/2020 
 Provinciale Clubcompetitie DDB/PGD  Drenthe  2018/2019 
 Provinciale Clubcompetitie Hoofdklasse  Z-Holland Zuid  2019/2020 
 Provinciale Clubcompetitie Hoofdklasse  Z-Holland Zuid  2018/2019 
 Rapid  DIOS-Eureka  2019/2020 
 Rapid Boomstra - Shvartsman  Nederland  2019 
 Rapid Cup of  Ukraine  2019 
 Rapid kampioenschap  Raes Damclub Maastricht  2019 
 Rapid kampioenschap van  Belgie  2018/2019 
 Rapid voor teams  Utrecht  2019 
 Rapid Womencup of  Ukraine  2019 
 Rapid-toernooi EK Veteranen Korbach  Buitenland  2019 
 Rapidcompetitie dc.  Dronten  2019/2020 
 Rapidtoernooi  DamCombinatie Fryslan  2019/2020 
 Rien van Setten Schijf  De Hofstad Dammers  2019/2020 
 Rien van Setten Schijf  De Hofstad Dammers  2018/2019 
 Riga Open  Letland  2019 
 Riga Open Juniors  Letland  2019 
 Riga Open Women  Letland  2019 
 Rondspel  DVSB Soest-Baarn  2019/2020 
 Salou Blitz  Buitenland  2019 
 Salou Open  Buitenland  2019 
 Schoolkampioenschap van Baarn en Soest  Scholen  2019 
 Serie Excellence Championnat  Burkina Faso  2019 
 Simultaan 50-jarig bestaan  VAD Amsterdam  2019 
 Simultaan Jeroen Goudt  EDC Enschede  2019 
 Simultaan Yuen Wong  Bornse Damvereniging Borne  2019 
 Slonim Open  Wit-Rusland  2019 
 Sneldamcompetitie Westerhaar ronde 1  Witte van Moort Westerhaar  2019 
 Sneldamcompetitie Westerhaar ronde 2  Witte van Moort Westerhaar  2019 
 Sneldamcompetitie Westerhaar ronde 3  Witte van Moort Westerhaar  2019/2020 
 Sneldamkampioenschap  Huizum  2019 
 Sneldamkampioenschap  Zenderstad IJsselstein  2019 
 Sneldamkampioenschap van  De Variant Oudenbosch  2019 
 Sneldamkampioenschap van  DIOS-Eureka  2018/2019 
 Sneldamkampioenschap van  Frankrijk  2019 
 Sneldamkampioenschap van  Witte van Moort Westerhaar  2019/2020 
 Sneldamkampioenschap van de  Noord Holland  2019 
 Sneldamkampioenschap van Schiedam  Van Stigt Thans Schiedam  2019 
 Sneldammen   DIOS-Eureka  2019/2020 
 Sneldammen  RDC Rijnsburg  2019 
 Sneldamtoernooi bij NK Pupillen  Zuid Holland  2019 
 Sneldamtoernooi bij NK Pupillen  Zuid Holland  2019 
 Stadsspelen Clubdammers  Den Haag  2019 
 Stadsspelen Jeugd  Den Haag  2019 
 Steenwijker damdag  Overijssel  2019 
 Superblitz Boomstra - Shvartsman  Nederland  2019 
 Supercup  Utrecht  2019 
 Talentencompetitie  SSS Kampen  2018/2019 
 TDA Blitz Draughts Championship   Thailand  2019 
 TDA Draughts Championship   Thailand  2019 
 TDA Rapid Draughts Championship  Thailand  2019 
 Teamkampioenschap  Polen  2019 
 Terrasdammen Genk  Belgie  2019 
 Thailand Open  Buitenland  2019 
 Thailand Open Blitz  Buitenland  2019 
 Thailand Open Rapid  Buitenland  2019 
 Theo Tielrooy Toernooi  Haarlemse Damclub  2019 
 Theo Tielrooy Toernooi  Haarlemse Damclub  2019 
 Topscorerstoernooi Apeldoorn  Scholen  2019 
 Topscorerstoernooi Utrecht  Scholen  2019 
 Tournoi du DANE  Kameroen  2019 
 Tournoi Spécial Vacance Eleveur  Kameroen  2019 
 Tournoi Spécial Vacance Eleveur 2019 plays off honneur  Kameroen  2019 
 Turkish Open Antalya  Buitenland  2019 
 Twaalf van Brussel  Belgie  2019 
 US-Open Huntington  USA  2019 
 Vechtstreektoernooi  Utrecht  2019 
 Veteranenkampioenschap van  Limburg  2019 
 Veteranenkampioenschap van Azië Tashkent  Buitenland  2019 
 Vlaams kampioenschap Blitz  Belgie  2019 
 Vlaams kampioenschap Rapid  Belgie  2019 
 Voorjaarscompetitie  CEMA - De Vaste Zet Geleen  2019 
 Voorjaarscompetitie DCIJ-jeugd  IJmuiden  2019 
 Voorjaarscompetitie jeugd  Naaldwijk  2019 
 Voorronde Onderlinge Competitie  Samen Sterk  2019 
 Vriendschappelijk  Friesland  2019/2020 
 Vrouwenkampioenschap van  China  2019 
 Vrouwenkampioenschap van  Estland  2019 
 Vrouwenkampioenschap van  Polen  2019 
 Vrouwenkampioenschap van  Rusland  2019 
 Wereldkampioenschap Vrouwen Yakutsk  Buitenland  2019 
 Wereldkampioenschap Yamoussoukro  Buitenland  2019 
 West-Brabants Kamp. 1 kl  BDV Bergen op Zoom  2019 
 West-Brabants Kamp. H kl  BDV Bergen op Zoom  2019 
 West-Brabants Kamp. snel  BDV Bergen op Zoom  2019 
 WK (onofficieel) Computerdammen  Computers  2019 
 WK Blitz Riga  Buitenland  2019 
 WK Blitz Vrouwen Riga  Buitenland  2019 
 WK Cadets Boys Izmir  Buitenland  2019 
 WK Cadets Girls Izmir  Buitenland  2019 
 WK FRYSK!  Frysk Spul  2019 
 WK Hopes Boys Izmir  Buitenland  2019 
 WK Hopes Girls Izmir  Buitenland  2019 
 WK Jeugd Blitz Izmir  Buitenland  2019 
 WK Juniors Boys Izimir  Buitenland  2019 
 WK Juniors Girls Izmir  Buitenland  2019 
 WK Minicadets Boys Izmir  Buitenland  2019 
 WK Minicadets Girls Izmir  Buitenland  2019 
 WK Rapid Beilen  Drenthe  2019 
 WK Rapid Vrouwen Beilen  Drenthe  2019 
 WK-match Boomstra - Shvartsman  Nederland  2019 
 Womencup of  Ukraine  2019 
 World Cup Toernooi Netanya Israël  Buitenland  2019 
 WorldCup *** RotterDamsOpen  Zuid Holland  2019 
 Xintai Cup  China  2019 
 Zilveren Ooievaar Toernooi  Zuid Holland  2019 
 Zomercompetitie  LDG Leiden  2019 
 Zomercompetitie  Samen Sterk  2019 
 Zomercompetitie  Scheveningen  2019 
 Zomercompetitie  Zenderstad IJsselstein  2019 
 Zomerrapid  020  2019 
 Zomertoernooi  Drenthe  2019/2020 
 Zomertoernooi  Raes Damclub Maastricht  2019 
 Zwarte Steen Bokaal  Overijssel  2018/2019