Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

 Alle ingevoerde toernooien van het jaar 2020: 
 Aanval Wereld Record Kloksimultaandammen Heerenveen  Friesland  2020 
 Bekercompetitie  Witte van Moort Westerhaar  2019/2020 
 Bekertoernooi  Z-Holland Zuid  2020 
 Bekertoernooi  Utrecht  2020 
 Bram Limburg Bokaal  Den Haag  2019/2020 
 Championnat de ligue Ile de France  Frankrijk  2020 
 Clubkampioenschap  Aagtekerke  2019/2020 
 Clubkampioenschap  RDC Rijnsburg  2019/2020 
 Damier World Cup  Kameroen  2020 
 De Hofstad Prijs  De Hofstad Dammers  2019/2020 
 De Oldehove-Vierkamp  Friesland  2019/2020 
 Derde Klasse  Nederland  2019/2020 
 Extra Competitie  SDC Sneek  2019/2020 
 Finale   RDS Sint Oedenrode  2020 
 FK 50-65 plus   DCH Heerenveen - Mildam  2020 
 Fryslân Kup  De Skyfkes  2019/2020 
 Furiebokaal  JoCoDam  2019/2020 
 Gelderse Jeugdclubcompetitie  Gelderland  2019/2020 
 Halve Finale NK Algemeen  Nederland  2020 
 Halve Finale NK Vrouwen  Nederland  2020 
 Haringbokaal  Scheveningen  2019/2020 
 Harry de Hardt Bokaal  Den Haag  2019/2020 
 Hepie Koelstra Open  DCT Twijzelerheide  2020 
 Individuel Kinshasa Mont Amba  Congo D  2020 
 InterĂ©quipes Ligue Hauts-de-France  Frankrijk  2019/2020 
 Interclub   Belgie  2019/2020 
 Jeugd competitie  SNA Heerhugowaard  2019/2020 
 Jeugdcompetitie   Hijken DTC  2019/2020 
 Kampioenschap (voorronde) van  Suriname  2020 
 Kampioenschap van  Belgie  2020 
 Kampioenschap van  Damclub Roermond  2019/2020 
 Kampioenschap van  Suriname  2020 
 Kerst sneldamtoernooi  DCT Twijzelerheide  2019/2020 
 Kloksimultaan Kees Thijssen  Purmerend  2020 
 Ladder Competitie Damclub  Lent  2019/2020 
 LHDF en individuel  Frankrijk  2019/2020 
 Limburgs kampioenschap individueel  Belgie  2019/2020 
 Limburgse Beker  Belgie  2019/2020 
 Nationale Clubcompetitie  Nederland  2019/2020 
 Nieuwjaarssneldamgala  Huizum  2020 
 Onderlinge Bekercompetitie  Constant-Charlois Rotterdam  2019/2020 
 Onderlinge Bekercompetitie  Huizum  2020 
 Onderlinge Bekercompetitie  SSS Kampen  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  ADC Alphen aan den Rijn  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  ADG Amersfoort  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  BDV Bergen op Zoom  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  BEGB Britsum  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  Bolsward - Workum Combinatie  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  Constant-Charlois Rotterdam  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  CTD Arnhem  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  Damkring Emmeloord  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  Damlust Gouda  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  DamRa  2019/2020 
 Onderlinge Competitie   DBS Baarn Soest  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  DC Hilversum  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  DC Winschoten  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  DC Zevenaar  2019/2020 
 Onderlinge Competitie   DCT Twijzelerheide  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  DDC Deventer  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  De Schijf Roosendaal  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  De Toer Grou  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  DIOS-Eureka  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  DOS Delft  2020 
 Onderlinge Competitie  DOS Delft  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  Dronten  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  DSS Zwartsluis  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  DV VBI Huissen  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  DVV Voorthuizen  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  EDC Enschede  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  HDC Hoogeveen  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  Hijken DTC  2019/2020 
 Onderlinge Competitie   Huizum  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  LDV Loenen ad Vecht  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  Lelystad  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  MDV Monster  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  Middelburg  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  Oerterp - Drachten  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  Ontspanning  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  PDC Putten  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  Raes Damclub Maastricht  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  Rinsumageest  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  Scheveningen  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  SDC Sneek  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  SNA Heerhugowaard  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  SSS Kampen  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  Steenwijk 36  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  Urk Aan Zet  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  WDV Winterswijk  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  Witte van Moort Westerhaar  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  Zenderstad IJsselstein  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  Zutphen-Warnsveld  2019/2020 
 Onderlinge Competitie Damclub   Lent  2019/2020 
 Onderlinge Competitie Damclub  Naaldwijk  2019/2020 
 Onderlinge Competitie Dammas Brabo Antwerpen Blitz  Belgie  2019/2020 
 Onderlinge Competitie DCA  Apeldoorn  2019/2020 
 Onderlinge Competitie DCIJ  IJmuiden  2019/2020 
 Onderlinge Competitie Genk/Zwartberg  Belgie  2019/2020 
 Onderlinge Competitie L  DamCombinatie Fryslan  2019/2020 
 Onderlinge Competitie Sneldammen  De Schijf Roosendaal  2019/2020 
 Onderlinge Jeugdcompetitie  SSS Kampen  2019/2020 
 Open Den Haag - Provinciaal Kampioenschap  Zuid Holland  2020 
 Ouagadougou Open  Burkina Faso  2020 
 Persoonlijk Kampioenschap  Frysk Spul  2020 
 Piet Scheeres  De Hofstad Dammers  2019/2020 
 Pinkstertoernooi Tuk  Overijssel  2019/2020 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  Overijssel  2020 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap Aspiranten  Groningen  2020 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap Pupillen ZHZ en  Zuid Holland  2020 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap Pupillen/Welpen  Groningen  2020 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap Sneldammen  Friesland  2020 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap Welpen ZHZ en  Zuid Holland  2020 
 Provinciaal Kampioenschap  Limburg  2019/2020 
 Provinciaal Kampioenschap  Zeeland  2019/2020 
 Provinciaal Kampioenschap Eerste / Tweede klasse  Utrecht  2020 
 Provinciaal Kampioenschap Hoofdklasse  Utrecht  2020 
 Provinciale Bekercompetitie  Friesland  2019/2020 
 Provinciale Bekercompetitie  Zeeland  2019/2020 
 Provinciale Clubcompetitie  Gelderland  2019/2020 
 Provinciale Clubcompetitie  Friesland  2019/2020 
 Provinciale Clubcompetitie  Limburg  2019/2020 
 Provinciale Clubcompetitie  Noord Brabant  2019/2020 
 Provinciale Clubcompetitie  Noord Holland  2019/2020 
 Provinciale Clubcompetitie  Overijssel  2019/2020 
 Provinciale Clubcompetitie  Zeeland  2019/2020 
 Provinciale Clubcompetitie  Zuid Holland  2019/2020 
 Provinciale Clubcompetitie 1e klasse  Z-Holland Zuid  2019/2020 
 Provinciale Clubcompetitie Hoofdklasse  Z-Holland Zuid  2019/2020 
 Rapid  DIOS-Eureka  2019/2020 
 Rapid competitie  Samen Sterk  2020 
 Rapidcompetitie dc.  Dronten  2019/2020 
 Rapidtoernooi  DamCombinatie Fryslan  2019/2020 
 Rien van Setten Schijf  De Hofstad Dammers  2019/2020 
 Rondspel  DVSB Soest-Baarn  2019/2020 
 Simultaan Kees Thijssen  LDG Leiden  2020 
 Sneldammen   DIOS-Eureka  2019/2020 
 Veteranenkampioenschap van  Limburg  2020 
 Vlaams kampioenschap Rapid  Belgie  2020 
 Voorjaarscompetitie  CEMA - De Vaste Zet Geleen  2020 
 Voorjaarscompetitie jeugd  IJmuiden  2020 
 Voorjaarscompetitie jeugd  Naaldwijk  2020 
 Vriendschappelijk  Friesland  2019/2020