Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

 Alle ingevoerde toernooien van het jaar 2020: 
 Aanval Wereld Record Kloksimultaandammen Heerenveen  Friesland  2020 
 Baarn Open  DBS Baarn Soest  2020 
 Baarnopen jeugdtoernooi  DBS Baarn Soest  2020 
 Barrage Fryslan Open  Frysk Spul  2020 
 Barrage Grutmastertoernooi   Frysk Spul  2020 
 Barrages Halve Finale NK Algemeen  Nederland  2020 
 Bekercompetitie  HDC Hoogeveen  2019/2020 
 Bekercompetitie  Witte van Moort Westerhaar  2019/2020 
 Bekertoernooi  Z-Holland Zuid  2020 
 Bekertoernooi  Utrecht  2020 
 Bram Limburg Bokaal  Den Haag  2020/2021 
 Bram Limburg Bokaal  Den Haag  2019/2020 
 Cannes Open Serie A  Frankrijk  2020 
 Cannes Open Serie B  Frankrijk  2020 
 Championnat de ligue Ile de France  Frankrijk  2020 
 Championnat petit COADA Yamoussoukro  Ivoorkust  2020 
 Clubkampioenschap   Aagtekerke  2020/2021 
 Clubkampioenschap  Aagtekerke  2019/2020 
 Clubkampioenschap  RDC Rijnsburg  2020 
 Clubkampioenschap  RDC Rijnsburg  2019/2020 
 Coupe de France Le Mans  Frankrijk  2020 
 Coupe de France Pelves  Frankrijk  2020 
 Coupe Le Mans/Tours 8e  Frankrijk  2020 
 De Hofstad Prijs  De Hofstad Dammers  2020/2021 
 De Hofstad Prijs  De Hofstad Dammers  2019/2020 
 De Oldehove-Vierkamp  Friesland  2019/2020 
 Delfland  DOS Delft  2020 
 Derde Klasse  Nederland  2019/2020 
 Extra Competitie  SDC Sneek  2019/2020 
 Finale OC  DOG Uden  2020 
 Finale Onderlinge Competitie  Samen Sterk  2020 
 Finale Schooldammen pupillen ZHZ  Scholen  2020 
 Finale Schooldammen welpen ZHZ  Scholen  2020 
 FK 50-65 plus   DCH Heerenveen - Mildam  2020 
 Fryslân Kup  De Skyfkes  2019/2020 
 Fryslân Open  Frysk Spul  2020 
 Furiebokaal  JoCoDam  2019/2020 
 Gelderse Jeugdclubcompetitie  Gelderland  2019/2020 
 Gerwin Kolkman  Drenthe  2019/2020 
 Golden Prague  Buitenland  2020 
 Grutmastertoernoai Fryslân Open  Frysk Spul  2020 
 Halve Finale NK Algemeen  Nederland  2020 
 Halve Finale NK Pupillen Baarn  Nederland  2020 
 Halve Finale NK Pupillen Hoogeveen  Nederland  2020 
 Halve Finale NK Pupillen Lent  Nederland  2020 
 Halve Finale NK Vrouwen  Nederland  2020 
 Haringbokaal  Scheveningen  2020/2021 
 Haringbokaal  Scheveningen  2019/2020 
 Harry de Hardt Bokaal  Den Haag  2019/2020 
 HDC 3- HDC 4 vriendsch.  HDC Hoogeveen  2020 
 Heerhugowaard Open  SNA Heerhugowaard  2020 
 Hepie Koelstra Open  DCT Twijzelerheide  2020 
 Herfstkampioenschap  DOS Delft  2020 
 HF Kampioenschap van  Wit-Rusland  2020 
 HF Vrouwenkampioenschap van  Wit-Rusland  2020 
 Hoogeveen Open  Drenthe  2020 
 Hoogeveen Open Jeugdtoernooi  Drenthe  2020 
 Individuel Kinshasa Mont Amba  Congo D  2020 
 Interéquipes Ligue Hauts-de-France  Frankrijk  2019/2020 
 Interclub   Belgie  2019/2020 
 Internet clubcompetitie  Internetdammen  2020/2021 
 Internetkloksimultaan J.T. Dekker Heerenveen  Friesland  2020 
 Jan van der Zwan Cup  Gelderland  2020 
 Jeugd competitie  SNA Heerhugowaard  2020/2021 
 Jeugd competitie  SNA Heerhugowaard  2019/2020 
 Jeugdcompetitie   Hijken DTC  2019/2020 
 Kampioenschap  LDV Loenen ad Vecht  2019/2020 
 Kampioenschap (voorronde) van  Suriname  2020 
 Kampioenschap 65+  Utrecht  2020 
 Kampioenschap van  Belgie  2020 
 Kampioenschap van  Damclub Dordrecht  2020 
 Kampioenschap van  Damclub Roermond  2020/2021 
 Kampioenschap van  Damclub Roermond  2019/2020 
 Kampioenschap van  Duitsland  2020 
 Kampioenschap van  Estland  2020 
 Kampioenschap van  Haiti  2020 
 Kampioenschap van  Italie  2020 
 Kampioenschap van  Letland  2020 
 Kampioenschap van  Litouwen  2020 
 Kampioenschap van  RDC Rijnsburg  2020 
 Kampioenschap van  Rusland  2020 
 Kampioenschap van  Suriname  2020 
 Kampioenschap van  Wit-Rusland  2020 
 Kampioenschap van Schiedam  Van Stigt Thans Schiedam  2020 
 Kerst sneldamtoernooi  DCT Twijzelerheide  2019/2020 
 Kleintje Zomerdammen  Friesland  2020 
 Kloksimultaan Kees Thijssen  Purmerend  2020 
 Ladder Competitie Damclub  Lent  2019/2020 
 Lex Mulder  De Hofstad Dammers  2020/2021 
 LHDF en individuel  Frankrijk  2019/2020 
 Limburgs kampioenschap individueel  Belgie  2019/2020 
 Limburgs Kampioenschap teams  Belgie  2020 
 Limburgse Beker  Belgie  2019/2020 
 Nationale Clubcompetitie  Nederland  2020/2021 
 Nationale Clubcompetitie  Nederland  2019/2020 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  Nederland  2020 
 Nederlandse Jeugdcup Asp-Jun  Nederland  2020 
 Nederlandse Jeugdcup Asp-Jun Meisjes  Nederland  2020 
 Nederlandse Jeugdcup Pupillen  Nederland  2020 
 Nederlandse Jeugdcup Pupillen Meisjes  Nederland  2020 
 Nederlandse Jeugdcup Welpen  Nederland  2020 
 Nederlandse Jeugdcup Welpen Meisjes  Nederland  2020 
 Nieuwjaarssneldamgala  Huizum  2020 
 NK Rapid Online  Nederland  2020 
 Oefenkloksimultaan Johan Teake Dekker  DCH Heerenveen - Mildam  2020 
 Oefenpartijen bij DCA   Apeldoorn  2020 
 Onderlinge Bekercompetitie  Constant-Charlois Rotterdam  2019/2020 
 Onderlinge Bekercompetitie  Huizum  2020 
 Onderlinge Bekercompetitie  SSS Kampen  2020/2021 
 Onderlinge Bekercompetitie  SSS Kampen  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  ADC Alphen aan den Rijn  2020/2021 
 Onderlinge Competitie  ADC Alphen aan den Rijn  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  ADG Amersfoort  2020/2021 
 Onderlinge Competitie  ADG Amersfoort  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  BDV Bergen op Zoom  2020/2021 
 Onderlinge Competitie  BDV Bergen op Zoom  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  BEGB Britsum  2020/2021 
 Onderlinge Competitie  BEGB Britsum  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  Bolsward - Workum Combinatie  2020/2021 
 Onderlinge Competitie  Bolsward - Workum Combinatie  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  Bornse Damvereniging Borne  2020 
 Onderlinge Competitie  Constant-Charlois Rotterdam  2020/2021 
 Onderlinge Competitie  Constant-Charlois Rotterdam  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  CTD Arnhem  2020/2021 
 Onderlinge Competitie  CTD Arnhem  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  Damcombinatie Zaanstreek  2020 
 Onderlinge Competitie  Damkring Emmeloord  2020/2021 
 Onderlinge Competitie  Damkring Emmeloord  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  Damlust Gouda  2020/2021 
 Onderlinge Competitie  Damlust Gouda  2019/2020 
 Onderlinge Competitie   DamRa  2020/2021 
 Onderlinge Competitie  DamRa  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  DBS Baarn Soest  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  DC Hilversum  2020/2021 
 Onderlinge Competitie  DC Hilversum  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  DC Winschoten  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  DC Zevenaar  2020 
 Onderlinge Competitie  DC Zevenaar  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  DCH Heerenveen - Mildam  2020 
 Onderlinge Competitie  DCT Twijzelerheide  2020/2021 
 Onderlinge Competitie   DCT Twijzelerheide  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  DDC Deventer  2020/2021 
 Onderlinge Competitie  DDC Deventer  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  DDV Diemen  2020 
 Onderlinge Competitie  De Schijf Roosendaal  2020/2021 
 Onderlinge Competitie  De Schijf Roosendaal  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  De Toer Grou  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  DIOS-Eureka  2020/2021 
 Onderlinge Competitie  DIOS-Eureka  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  DOS Delft  2020 
 Onderlinge Competitie  DOS Delft  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  Dronten  2019/2020 
 Onderlinge Competitie   DSS Zwartsluis  2020/2021 
 Onderlinge Competitie  DSS Zwartsluis  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  DV VBI Huissen  2020/2021 
 Onderlinge Competitie  DV VBI Huissen  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  DVSB Soest-Baarn  2020/2021 
 Onderlinge Competitie  DVV Voorthuizen  2020/2021 
 Onderlinge Competitie  DVV Voorthuizen  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  EDC Enschede  2020/2021 
 Onderlinge Competitie  EDC Enschede  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  Eensgezindheid  2020/2021 
 Onderlinge Competitie  HDC Hoogeveen  2020/2021 
 Onderlinge Competitie  HDC Hoogeveen  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  Hijken DTC  2020 
 Onderlinge Competitie  Hijken DTC  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  Huizum  2020/2021 
 Onderlinge Competitie   Huizum  2019/2020 
 Onderlinge Competitie   Lammerenburg Vlissingen  2020/2021 
 Onderlinge Competitie  LDV Loenen ad Vecht  2020/2021 
 Onderlinge Competitie  LDV Loenen ad Vecht  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  Lelystad  2020 
 Onderlinge Competitie  Lelystad  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  Lent  2020/2021 
 Onderlinge Competitie  MDV Monster  2020/2021 
 Onderlinge Competitie  MDV Monster  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  Middelburg  2020/2021 
 Onderlinge Competitie  Middelburg  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  Oerterp - Drachten  2020/2021 
 Onderlinge Competitie  Oerterp - Drachten  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  Ontspanning  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  PDC Putten  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  Raes Damclub Maastricht  2020 
 Onderlinge Competitie  Raes Damclub Maastricht  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  RDS Sint Oedenrode  2020 
 Onderlinge Competitie  Rinsumageest  2020/2021 
 Onderlinge Competitie  Rinsumageest  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  Scheveningen  2020/2021 
 Onderlinge Competitie  Scheveningen  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  SDC Sneek  2020/2021 
 Onderlinge Competitie  SNA Heerhugowaard  2020/2021 
 Onderlinge Competitie  SNA Heerhugowaard  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  SSS Kampen  2020/2021 
 Onderlinge Competitie  SSS Kampen  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  Steenwijk 36  2020/2021 
 Onderlinge Competitie  Steenwijk 36  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  Urk Aan Zet  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  Van Stigt Thans Schiedam  2020 
 Onderlinge Competitie  WDV Winterswijk  2020/2021 
 Onderlinge Competitie  WDV Winterswijk  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  Witte van Moort Westerhaar  2020/2021 
 Onderlinge Competitie  Witte van Moort Westerhaar  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  Zenderstad IJsselstein  2020/2021 
 Onderlinge Competitie  Zenderstad IJsselstein  2019/2020 
 Onderlinge Competitie  Zutphen-Warnsveld  2019/2020 
 Onderlinge Competitie 020 VAD   Noord Holland  2020/2021 
 Onderlinge Competitie 020 VAD  Noord Holland  2019/2020 
 Onderlinge Competitie 2e ronde  Lammerenburg Vlissingen  2020/2021 
 Onderlinge Competitie Damclub   Lent  2019/2020 
 Onderlinge Competitie Damclub  Naaldwijk  2019/2020 
 Onderlinge Competitie Dammas Brabo Antwerpen Blitz  Belgie  2019/2020 
 Onderlinge Competitie DC  Dronten  2020 
 Onderlinge Competitie DCA  Apeldoorn  2019/2020 
 Onderlinge Competitie DCIJ  IJmuiden  2020/2021 
 Onderlinge Competitie DCIJ  IJmuiden  2019/2020 
 Onderlinge Competitie DCIJ-jeugd  IJmuiden  2020 
 Onderlinge Competitie DZW  Zutphen-Warnsveld  2020/2021 
 Onderlinge Competitie Genk/Zwartberg  Belgie  2019/2020 
 Onderlinge Competitie Jeugd  DC Hilversum  2020/2021 
 Onderlinge Competitie Jeugd  SSS Kampen  2020/2021 
 Onderlinge Competitie L  DamCombinatie Fryslan  2020/2021 
 Onderlinge Competitie L  DamCombinatie Fryslan  2019/2020 
 Onderlinge Competitie Sneldammen  De Schijf Roosendaal  2020/2021 
 Onderlinge Competitie Sneldammen  De Schijf Roosendaal  2019/2020 
 Onderlinge Jeugdcompetitie  SSS Kampen  2019/2020 
 Onderlinge Zomercompetitie  Apeldoorn  2020 
 Online clubavond 20200522  Van Stigt Thans Schiedam  2020 
 Online clubavond 20200529  Van Stigt Thans Schiedam  2020 
 Online clubavond 20200605  Van Stigt Thans Schiedam  2020 
 Online clubavond 20200612  Van Stigt Thans Schiedam  2020 
 Online clubavond 20200619  Van Stigt Thans Schiedam  2020 
 Online clubavond 20200626  Van Stigt Thans Schiedam  2020 
 Online Clubkampioenschap  CEMA - De Vaste Zet Geleen  2020 
 Open Den Haag - Provinciaal Kampioenschap  Zuid Holland  2020 
 Open Herfsttoernooi  Hijken DTC  2020 
 Open Kampioenschap van  Westland  2020 
 Ouagadougou Open  Burkina Faso  2020 
 Persoonlijk Kampioenschap  Frysk Spul  2020 
 Piet Scheeres  De Hofstad Dammers  2019/2020 
 Pinkstertoernooi Tuk  Overijssel  2020/2021 
 Playoffs individuel Kinshasa Mont Amba   Congo D  2020 
 Provinciaal Internettoernooi  Friesland  2020 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  Overijssel  2020 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap Aspiranten  Groningen  2020 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap Pupillen ZHZ en  Zuid Holland  2020 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap Pupillen/Welpen  Groningen  2020 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap Sneldammen  Friesland  2020 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap Welpen ZHZ en  Zuid Holland  2020 
 Provinciaal Kampioenschap  Friesland  2020 
 Provinciaal Kampioenschap  Limburg  2019/2020 
 Provinciaal Kampioenschap  Zeeland  2019/2020 
 Provinciaal Kampioenschap 2019/2020  Z-Holland Zuid  2020 
 Provinciaal Kampioenschap 2020/2021 (aanmelden voor 22-10-20)  Z-Holland Zuid  2020 
 Provinciaal Kampioenschap Eerste / Tweede klasse  Utrecht  2020 
 Provinciaal Kampioenschap Hoofdklasse  Utrecht  2020 
 Provinciale Bekercompetitie  Friesland  2019/2020 
 Provinciale Bekercompetitie   Overijssel  2019/2020 
 Provinciale Bekercompetitie  Zeeland  2019/2020 
 Provinciale Clubcompetitie  Gelderland  2019/2020 
 Provinciale Clubcompetitie  Friesland  2019/2020 
 Provinciale Clubcompetitie  Limburg  2019/2020 
 Provinciale Clubcompetitie  Noord Brabant  2019/2020 
 Provinciale Clubcompetitie  Noord Holland  2020 
 Provinciale Clubcompetitie  Overijssel  2019/2020 
 Provinciale Clubcompetitie  Zeeland  2019/2020 
 Provinciale Clubcompetitie  Utrecht  2020 
 Provinciale Clubcompetitie  Zuid Holland  2020/2021 
 Provinciale Clubcompetitie  Zuid Holland  2019/2020 
 Provinciale Clubcompetitie  Zuid-Holland-Zuid  2020/2021 
 Provinciale Clubcompetitie 1e klasse  Z-Holland Zuid  2019/2020 
 Provinciale Clubcompetitie DDB/PGD  Drenthe  2019/2020 
 Provinciale Clubcompetitie Hoofdklasse  Z-Holland Zuid  2019/2020 
 Provinciale Clubcompetitie Jeugd  Utrecht  2020/2021 
 Rabobank Zomertoernooi  RDC Rijnsburg  2020/2021 
 Rapid  DIOS-Eureka  2019/2020 
 Rapid competitie  Samen Sterk  2020 
 Rapidcompetitie dc.  Dronten  2019/2020 
 Rapidtoernooi  DamCombinatie Fryslan  2019/2020 
 Rapidtoernooi Day en Night  DDV Diemen  2020 
 Regio Lidraughts Cup  Drenthe  2020 
 Rien van Setten Schijf  De Hofstad Dammers  2019/2020 
 Rondspel  DVSB Soest-Baarn  2019/2020 
 Simultaan Erno Prosman  Samen Sterk  2020 
 Simultaan Kees Thijssen  LDG Leiden  2020 
 Simultaan Martin van der Sluis  Samen Sterk  2020 
 Simultaan Micha van Tol  Samen Sterk  2020 
 Simultaan Richard Kromhout  RDC Rijnsburg  2020 
 Simultaan Steven den Hollander  Samen Sterk  2020 
 Sittard-Geleen Lidraughts Cup  Buitenland  2020 
 Sneldamcompetitie Westerhaar ronde 3  Witte van Moort Westerhaar  2019/2020 
 Sneldamcompetitie Westerhaar ronde 4  Witte van Moort Westerhaar  2020 
 Sneldamkampioenschap van  Witte van Moort Westerhaar  2019/2020 
 Sneldammen   DIOS-Eureka  2019/2020 
 Testtoernooi Dubbelborden  Zenderstad IJsselstein  2020 
 Toernooibase Lidraughts Hybrid League Cup  Buitenland  2020 
 Toernooibase Lidraughts Summer Cup  Buitenland  2020 
 Turkish Open Antalya  Buitenland  2020 
 Twaalf van Brussel  Belgie  2020 
 Veteranenkampioenschap van  Limburg  2020 
 Vijfkamp   Witte van Moort Westerhaar  2020 
 Vlaams kampioenschap Rapid  Belgie  2020 
 Voorjaarscompetitie  CEMA - De Vaste Zet Geleen  2020 
 Voorjaarscompetitie jeugd  IJmuiden  2020 
 Voorjaarscompetitie jeugd  Naaldwijk  2020 
 Voorronde Onderlinge Competitie  Samen Sterk  2020 
 Vriendschappelijk  Friesland  2019/2020 
 Vrouwenkampioenschap van  Estland  2020 
 Vrouwenkampioenschap van  Letland  2020 
 Vrouwenkampioenschap van  Litouwen  2020 
 Vrouwenkampioenschap van  Polen  2020 
 Vrouwenkampioenschap van  Rusland  2020 
 West-Brabants Kampioenschap  De Variant Oudenbosch  2020 
 Zomercompetitie  LDG Leiden  2020 
 Zomercompetitie  Lent  2020 
 Zomercompetitie  SSS Kampen  2020 
 Zomertoernooi  Drenthe  2019/2020