Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

 Alle ingevoerde toernooien van het jaar 2023: 
 Aanval Wereld Record Kloksimultaandammen Heerenveen  Friesland  2023 
 ABC Teamchampionship  Buitenland  2023 
 ABC Youthteamchampionship  Buitenland  2023 
 AD&M Vaart en Vechttoernooi  DDD Dedemsvaart  2023 
 Afrikaans Blitzkampioenschap  Buitenland  2023 
 Anton Jurg toernooi   Overijssel  2023 
 BaarnOpen  DBS Baarn Soest  2023 
 Barrage EK U27 Julinek  Buitenland  2023 
 Barrage Halve Finale NK Algemeen  Nederland  2023 
 Barrage Provinciaal Kampioenschap  Groningen  2023 
 Barrage Provinciaal Kampioenschap  Utrecht  2023 
 Barrage Provinciaal Kampioenschap Hoofdklasse  Zeeland  2022/2023 
 Bekercompetitie  HDC Hoogeveen  2023 
 Bekertoernooi  Z-Holland Zuid  2023 
 Bergamo Open  Italie  2023 
 Blitz kampioenschap van  Belgie  2023 
 Blitz US-Open Sunny Isles Beach  USA  2023 
 Blitzbarrage NK Algemeen  Nederland  2023 
 Blitzkampioenschap van  Curacao  2023 
 Bram Limburg Bokaal  Den Haag  2022/2023 
 Bram Limburg Bokaal  Hofstad  2023/2024 
 Brunssum Open  Limburg  2023 
 Campionato Italiano Veterani  Italie  2023 
 Cannes Open Serie 1  Frankrijk  2023 
 Cannes Open Serie 2  Frankrijk  2023 
 Challenge Championnat  Burkina Faso  2023 
 Championnat de ligue Ile de France  Frankrijk  2022/2023 
 Championnat Serie National   Burkina Faso  2023 
 Clubkampioenschap   RDC Rijnsburg  2023/2024 
 Clubkampioenschap ronde 1  Aagtekerke  2023/2024 
 Clubkampioenschap ronde 1  Aagtekerke  2022/2023 
 Clubkampioenschap ronde 2  Aagtekerke  2023/2024 
 Clubkampioenschap ronde 2  Aagtekerke  2022/2023 
 Combinatie 80 Hindoestaanse Immigratie   Suriname  2023 
 Combinatie 80 Klassiek Toernooi  Suriname  2023 
 Combinatie 80 Opo Yari   Suriname  2023 
 Combinatie 80 Paas Invitatie Super Blitz   Suriname  2023 
 Combinatie 80 Rapid toernooi  Suriname  2023 
 Combinatie 80 Srefidensi powered by Ritish Apartments  Suriname  2023 
 Computer Olympiade Braziliaans Online  Rapid CCD  2023 
 Computer Olympiade Canadees Online  Rapid CCD  2023 
 Computer Olympiade Online  Rapid CCD  2023 
 Coppa Città di Mori  Italie  2023 
 Coppa Città di Verona  Italie  2023 
 Coupe de France Finale  Frankrijk  2023 
 Coupe de France Preliminaries  Frankrijk  2023 
 Crum-Niels toernooi   Gelderland  2023 
 Curacao Open Challenge  Buitenland  2023 
 Damavondtoernooi  DSS Zwartsluis  2022/2023 
 Damdag  Lelystad  2023 
 Damdag  Steenwijk 36  2023 
 Damweek  Hijken DTC  2023 
 Damweek Blitz tot 1150  Hijken DTC  2023 
 De Hofstad Prijs  De Hofstad Dammers  2022/2023 
 DFS Clubkampioenschap live  Frysk Spul  2022/2023 
 Domstadtoernooi  Utrecht  2023 
 DOS Delft - Denk en ZDV  DOS Delft  2023 
 Douala Brain Games   Kameroen  2023 
 Drancy Open World Cup ***  Buitenland  2023 
 DV Randjiet Boys Paastoernooi  Suriname  2023 
 EK Blitz Damweek  Hijken DTC  2023 
 EK Blitz Landenteams Follonica  Buitenland  2023 
 EK Blitz Vrouwen Damweek  Hijken DTC  2023 
 EK Boys Cadets Rapid Tallinn  Buitenland  2023 
 EK Boys Cadets Tallinn  Buitenland  2023 
 EK Boys Hopes Rapid Tallinn  Buitenland  2023 
 EK Boys Hopes Tallinn  Buitenland  2023 
 EK Boys Juniors Rapid Tallinn  Buitenland  2023 
 EK Boys Juniors Tallinn  Buitenland  2023 
 EK Boys Minicadets Rapid Tallinn  Buitenland  2023 
 EK Boys Minicadets Tallinn  Buitenland  2023 
 EK Girls Cadets Rapid Tallinn  Buitenland  2023 
 EK Girls Cadets Tallinn  Buitenland  2023 
 EK Girls Hopes Rapid Tallinn  Buitenland  2023 
 EK Girls Hopes Tallinn  Buitenland  2023 
 EK Girls Juniors Rapid Tallinn  Buitenland  2023 
 EK Girls Juniors Tallinn  Buitenland  2023 
 EK Girls Minicadets Rapid Tallinn  Buitenland  2023 
 EK Girls Minicadets Tallinn  Buitenland  2023 
 EK Jeugd Blitz Tallinn  Buitenland  2023 
 EK Landenteams Follonica  Buitenland  2023 
 EK Rapid Damweek  Hijken DTC  2023 
 EK Rapid Landenteams Follonica   Buitenland  2023 
 EK Rapid Vrouwen Damweek  Hijken DTC  2023 
 EK U27 Julinek  Buitenland  2023 
 EK Veteranen Julinek  Buitenland  2023 
 Euregiotoernooi   Raes Damclub Maastricht  2023 
 Finale   DOG Uden  2023 
 Finale   RDS Sint Oedenrode  2023 
 Finale A Onderlinge Competitie  Samen Sterk  2023 
 Finale B Onderlinge Competitie  Samen Sterk  2023 
 Finale NK Sneldammen  Nederland  2023 
 Finale NK-Schooldammen Pupillen Hoornaar  Scholen  2023 
 Finale NK-Schooldammen Welpen Reeuwijk  Scholen  2023 
 Finale Onderlinge Competitie  Haarlemse Damclub  2023 
 FK 50-65 plus  DCH Heerenveen - Mildam  2023 
 FK Sneldammen  Friesland  2023 
 FK Sneldammen jeugd  Friesland  2023 
 Fries Kampioenschap Rapiddammen/Open  DCT Twijzelerheide  2023 
 Fryslan Cup finale  Frysk Spul  2023 
 Fryslân Open  Frysk Spul  2023 
 Genk - Suriname 2  Belgie  2023 
 Gerwin Kolkman  Drenthe  2023 
 Gniezno  Polen  2023 
 Golden Prague  Buitenland  2023 
 Gongdammen   DCH Heerenveen - Mildam  2023 
 Grand Tournoi de Dakar  Senegal  2023 
 Grutmastertoernoai Fryslân Open  Frysk Spul  2023 
 Halve Finale  DOG Uden  2023 
 Halve Finale NK Algemeen  Nederland  2023 
 Halve Finale NK Aspiranten  Nederland  2023 
 Halve Finale NK Junioren  Nederland  2023 
 Halve Finale NK Pupillen Hoogblokland  Nederland  2023 
 Halve Finale NK Pupillen Wageningen  Nederland  2023 
 Halve Finale NK Sneldammen Aspiranten  Nederland  2023 
 Halve Finale NK Sneldammen Categorie A  Nederland  2023 
 Halve Finale NK Sneldammen Categorie B  Nederland  2023 
 Halve Finale NK Sneldammen Categorie C  Nederland  2023 
 Halve Finale NK Sneldammen Pupillen  Nederland  2023 
 Halve Finale NK Sneldammen Welpen  Nederland  2023 
 Harry de Hardt Bokaal  Den Haag  2022/2023 
 Harry de Hardt Bokaal  Hofstad  2023/2024 
 Heerhugowaard Open  SNA Heerhugowaard  2023 
 Hein 80-toernooi  LDG Leiden  2023 
 Herfstcompetitie jeugd DCIJ  IJmuiden  2023 
 Heuvelrugtoernooi  Utrecht  2023 
 Hoogeveen Open  HDC Hoogeveen  2023 
 Hoogeveen Open Jeugdtoernooi  HDC Hoogeveen  2023 
 Hoogeveense Jeugdkamp  HDC Hoogeveen  2022/2023 
 Interclub  Belgie  2023/2024 
 Interclub  Belgie  2022/2023 
 Interland 50 jaar DC Genk  Belgie  2023 
 IT Kortrijk  Belgie  2023 
 IT Kortrijk Jeugd-beginners  Belgie  2023 
 J.J.T. Eekhout Bokaal  DOS Delft  2023 
 Jan van der Zwan Cup  Gelderland  2023 
 Jeugdcompetitie  Samen Sterk  2022/2023 
 Jeugdcompetitie I  Hofstad  2023 
 Jeugdcompetitie II  Hofstad  2023 
 Jeugdcompetitie Noord/Zuid Holland  Nederland  2023 
 Jeugdkampioenschap van  Belgie  2023 
 Jeugdkampioenschap van  Suriname  2023 
 Johan van Dijk Memorial  Witte van Moort Westerhaar  2023 
 Kampioenschap  LDV Loenen ad Vecht  2022/2023 
 Kampioenschap (voorronde) van  Suriname  2023 
 Kampioenschap 65+  Utrecht  2023 
 Kampioenschap van  Aruba  2023 
 Kampioenschap van  Belgie  2023 
 Kampioenschap van  China  2023 
 Kampioenschap van  Cuba  2023 
 Kampioenschap van   Curacao  2023 
 Kampioenschap van  Damclub Dordrecht  2023 
 Kampioenschap van  Damclub Roermond  2023/2024 
 Kampioenschap van  Damclub Roermond  2022/2023 
 Kampioenschap van  Estland  2023 
 Kampioenschap van  Frankrijk  2023 
 Kampioenschap van  Haiti  2023 
 Kampioenschap van  Israel  2023 
 Kampioenschap van  Italie  2023 
 Kampioenschap van  Letland  2023 
 Kampioenschap van  Litouwen  2023 
 Kampioenschap van  Mongolie  2023 
 Kampioenschap van  Polen  2023 
 Kampioenschap van  RDC Rijnsburg  2023 
 Kampioenschap van  Rusland  2023 
 Kampioenschap van  Senegal  2023 
 Kampioenschap van  Suriname  2023 
 Kampioenschap van  Tsjechie  2023 
 Kampioenschap van  Ukraine  2023 
 Kampioenschap van  Wit-Rusland  2023 
 Kampioenschap van Arnhem  CTD Arnhem  2023 
 Kampioenschap van de  Dominicaanse Republiek  2023 
 Kampioenschap van Landgraaf  Limburg  2022/2023 
 Kampioenschap van Schiedam  Van Stigt Thans Schiedam  2023 
 Kerstdagen   Steenwijk 36  2023 
 Kerstdamtoernooi  CTD Arnhem  2023 
 Kerstsneldamtoernooi  Scheveningen  2023 
 Kersttoernooi  Hofstad  2023 
 Kloksimultaan Casper Remeijer  Haarlemse Damclub  2023 
 Kloksimultaan Evert Dollekamp  LDG Leiden  2023 
 Kloksimultaan Wouter Sipma  Het Noorden  2023 
 Kwalificatiematch WK  Curacao  2023 
 Laddercompetitie  Damclub Roermond  2022/2023 
 Laddercompetitie Jeugd  Samen Sterk  2022/2023 
 Limburgs kampioenschap Blitz teams  Belgie  2023/2024 
 Limburgs kampioenschap individueel  Belgie  2023/2024 
 Limburgs kampioenschap individueel  Belgie  2022/2023 
 Limburgse beker  Belgie  2023/2024 
 Limburgse Beker  Belgie  2022/2023 
 Lishui Open World Cup *******  China  2023 
 LNJD Championnat  Frankrijk  2023 
 Masters Mougnagnou Vincent  Kameroen  2023 
 Meisjestoernooi   DroomDamsters  2023 
 Mello Koolman  Het Noorden  2023 
 Metaldammen (finale)  Samen Sterk  2023 
 Metaldammen (voorronde)  Samen Sterk  2023 
 Mini Thailand Open  Thailand  2023 
 Minsk  Wit-Rusland  2023 
 Montpellier Open Serie A  Frankrijk  2023 
 Montpellier Open Serie B  Frankrijk  2023 
 Najaarscompetitie  CEMA - De Vaste Zet Geleen  2023 
 Nationaal Kampioenschap van  Haiti  2023 
 Nationale Bekercompetitie  Nederland  2023 
 Nationale Clubcompetitie  Nederland  2023/2024 
 Nationale Clubcompetitie  Nederland  2022/2023 
 Nederlands Kampioenschap Algemeen  Nederland  2023 
 Nederlands Kampioenschap Aspiranten  Nederland  2023 
 Nederlands Kampioenschap Categorie A  Nederland  2023 
 Nederlands Kampioenschap categorie B  Nederland  2023 
 Nederlands Kampioenschap categorie C  Nederland  2023 
 Nederlands Kampioenschap Junioren  Nederland  2023 
 Nederlands Kampioenschap Vrouwen  Nederland  2023 
 Nelis Caffa Super Cup  Zuid Holland  2023 
 Nijmegen Open  Gelderland  2023 
 NK Aspiranten Meisjes  Nederland  2023 
 NK B en C sneldamavond  Witte van Moort Westerhaar  2023 
 NK Benjamins  Nederland  2023 
 NK Fries dammen  Frysk Spul  2023 
 NK Junioren Meisjes  Nederland  2023 
 NK Pupillen Algemeen  Nederland  2023 
 NK Pupillen Meisjes  Nederland  2023 
 NK Schooldammen HF Pupillen Baarn  Scholen  2023 
 NK Schooldammen HF Pupillen Hoogeveen  Scholen  2023 
 NK Schooldammen HF Pupillen Huissen  Scholen  2023 
 NK Schooldammen HF Pupillen Julianadorp  Scholen  2023 
 NK Schooldammen HF Welpen Heerde  Scholen  2023 
 NK Schooldammen HF Welpen Hijken  Scholen  2023 
 NK Schooldammen HF Welpen Hoornaar  Scholen  2023 
 NK Schooldammen HF Welpen Julianadorp  Scholen  2023 
 NK Sneldammen Jeugdteams  Nederland  2023 
 NK Veteranen Voorburg  Nederland  2023 
 NK Welpen Algemeen en NK Welpen Meisjes  Nederland  2023 
 Noord-Nederlands Kampioenschap  Nederland  2023 
 Noord-Nederlands Kampioenschap Blitz  Nederland  2023 
 Noord-Nederlands Kampioenschap Rapide  Nederland  2023 
 Oefensimultaan Martijn van IJzendoorn  Damlust Gouda  2023 
 Onderlinge Bekercompetitie  Aagtekerke  2023/2024 
 Onderlinge Bekercompetitie  Aagtekerke  2023 
 Onderlinge Bekercompetitie  DEZ Laren  2023/2024 
 Onderlinge Bekercompetitie  DEZ Laren  2022/2023 
 Onderlinge Bekercompetitie  DOS Delft  2023 
 Onderlinge Bekercompetitie  Huizum  2022/2023 
 Onderlinge Bekercompetitie  SSS Kampen  2023/2024 
 Onderlinge Bekercompetitie  SSS Kampen  2022/2023 
 Onderlinge Bekercompetitie  Van Stigt Thans Schiedam  2023 
 Onderlinge Competitie  ADC Alphen aan den Rijn  2023/2024 
 Onderlinge Competitie  ADC Alphen aan den Rijn  2022/2023 
 Onderlinge Competitie  ADG Amersfoort  2023/2024 
 Onderlinge Competitie  ADG Amersfoort  2022/2023 
 Onderlinge Competitie  BDV Bergen op Zoom  2023/2024 
 Onderlinge Competitie  BDV Bergen op Zoom  2022/2023 
 Onderlinge Competitie  BEGB Britsum  2023/2024 
 Onderlinge Competitie  BEGB Britsum  2022/2023 
 Onderlinge Competitie  Bolsward - Workum Combinatie  2023/2024 
 Onderlinge Competitie  Bolsward - Workum Combinatie  2022/2023 
 Onderlinge Competitie  Bornse Damvereniging Borne  2023/2024 
 Onderlinge Competitie  Bornse Damvereniging Borne  2022/2023 
 Onderlinge Competitie  CTD Arnhem  2023/2024 
 Onderlinge Competitie  CTD Arnhem  2022/2023 
 Onderlinge Competitie  DamCombinatie Fryslan  2023/2024 
 Onderlinge Competitie  DamCombinatie Fryslan  2022/2023 
 Onderlinge Competitie  Damcombinatie Nijmegen  2023/2024 
 Onderlinge Competitie  Damcombinatie Nijmegen  2022/2023 
 Onderlinge Competitie  Damcombinatie Zaanstreek  2023 
 Onderlinge Competitie  Damcombinatie Zaanstreek  2022/2023 
 Onderlinge Competitie  Damkring Emmeloord  2023/2024 
 Onderlinge Competitie  Damkring Emmeloord  2022/2023 
 Onderlinge Competitie  Damlust Gouda  2023/2024 
 Onderlinge Competitie  Damlust Gouda  2022/2023 
 Onderlinge Competitie  Dammers uit Oost  2023 
 Onderlinge Competitie  DamRa  2022/2023 
 Onderlinge Competitie  DBS Baarn Soest  2023/2024 
 Onderlinge Competitie  DBS Baarn Soest  2022/2023 
 Onderlinge Competitie  DC Hilversum  2023/2024 
 Onderlinge Competitie  DC Hilversum  2022/2023 
 Onderlinge Competitie   DC Winschoten  2023/2024 
 Onderlinge Competitie   DC Winschoten  2022/2023 
 Onderlinge Competitie   DCH Heerenveen - Mildam  2023/2024 
 Onderlinge Competitie   DCH Heerenveen - Mildam  2022/2023 
 Onderlinge Competitie   DCT Twijzelerheide  2023/2024 
 Onderlinge Competitie  DCT Twijzelerheide  2022/2023 
 Onderlinge Competitie  DDC Deventer  2023/2024 
 Onderlinge Competitie  DDV Diemen  2023 
 Onderlinge Competitie  De Schijf Roosendaal  2023/2024 
 Onderlinge Competitie  De Schijf Roosendaal  2022/2023 
 Onderlinge Competitie  DEZ Laren  2023/2024 
 Onderlinge Competitie  DEZ Laren  2022/2023 
 Onderlinge Competitie  DIOS-Eureka  2023/2024 
 Onderlinge Competitie  DIOS-Eureka  2022/2023 
 Onderlinge Competitie   Dokkum - Rinsumageest  2023/2024 
 Onderlinge Competitie   Dokkum - Rinsumageest  2022/2023 
 Onderlinge Competitie   DOS Delft  2023 
 Onderlinge Competitie  DSS Zwartsluis  2023/2024 
 Onderlinge Competitie   DSS Zwartsluis  2022/2023 
 Onderlinge Competitie  DV VBI Huissen  2023 
 Onderlinge Competitie  DVSB Soest-Baarn  2023/2024 
 Onderlinge Competitie  EDC Enschede  2023/2024 
 Onderlinge Competitie  EDC Enschede  2022/2023 
 Onderlinge Competitie  Eensgezindheid  2023 
 Onderlinge Competitie  Eensgezindheid  2022/2023 
 Onderlinge Competitie  Haarlemse Damclub  2023/2024 
 Onderlinge Competitie  Haarlemse Damclub  2022/2023 
 Onderlinge Competitie  HDC Hoogeveen  2023/2024 
 Onderlinge Competitie  HDC Hoogeveen  2022/2023 
 Onderlinge Competitie  Het Noorden  2023/2024 
 Onderlinge Competitie  Het Noorden  2022/2023 
 Onderlinge Competitie  Hijken DTC  2023 
 Onderlinge Competitie  Hijken DTC  2022/2023 
 Onderlinge Competitie  Huizum  2023/2024 
 Onderlinge Competitie  Huizum  2022/2023 
 Onderlinge Competitie  KDC Katwijk  2023/2024 
 Onderlinge Competitie  KDC Katwijk  2022/2023 
 Onderlinge Competitie  Lammerenburg Vlissingen  2022/2023 
 Onderlinge Competitie  LDG Leiden  2022/2023 
 Onderlinge Competitie  LDV Loenen ad Vecht  2023/2024 
 Onderlinge Competitie  LDV Loenen ad Vecht  2022/2023 
 Onderlinge Competitie  Lelystad  2023/2024 
 Onderlinge Competitie  Lelystad  2022/2023 
 Onderlinge Competitie   Lent  2023/2024 
 Onderlinge Competitie  Lent  2022/2023 
 Onderlinge Competitie  MDV Monster  2023/2024 
 Onderlinge Competitie  MDV Monster  2022/2023 
 Onderlinge Competitie  Middelburg  2023/2024 
 Onderlinge Competitie  Middelburg  2022/2023 
 Onderlinge Competitie  Oerterp - Drachten  2023/2024 
 Onderlinge Competitie  Oerterp - Drachten  2022/2023 
 Onderlinge Competitie  Ontspanning  2022/2023 
 Onderlinge Competitie  PDC Putten  2023/2024 
 Onderlinge Competitie  PDC Putten  2022/2023 
 Onderlinge Competitie  Samen Sterk  2023/2024 
 Onderlinge Competitie  Scheveningen  2023/2024 
 Onderlinge Competitie  Scheveningen  2022/2023 
 Onderlinge Competitie  SNA Heerhugowaard  2023 
 Onderlinge Competitie  SNA Heerhugowaard  2022/2023 
 Onderlinge Competitie  SSS Kampen  2023/2024 
 Onderlinge Competitie  SSS Kampen  2022/2023 
 Onderlinge Competitie  Steenwijk 36  2023/2024 
 Onderlinge Competitie   Steenwijk 36  2022/2023 
 Onderlinge Competitie  Troch Tinken Sterk  2023 
 Onderlinge Competitie  Troch Tinken Sterk  2022/2023 
 Onderlinge Competitie  UDG-Vriendenkring  2023 
 Onderlinge Competitie  Van Stigt Thans Schiedam  2023 
 Onderlinge Competitie  WDV Winterswijk  2023/2024 
 Onderlinge Competitie  WDV Winterswijk  2022/2023 
 Onderlinge Competitie  Witte van Moort Westerhaar  2023/2024 
 Onderlinge Competitie  Witte van Moort Westerhaar  2022/2023 
 Onderlinge Competitie  Zenderstad  2023 
 Onderlinge Competitie 020 VAD  Noord Holland  2023/2024 
 Onderlinge Competitie 020 VAD  Noord Holland  2022/2023 
 Onderlinge Competitie A-Finale  Zenderstad  2023 
 Onderlinge Competitie B-Finale  Zenderstad  2023 
 Onderlinge Competitie Damclub  Naaldwijk  2023/2024 
 Onderlinge Competitie Damclub  Naaldwijk  2022/2023 
 Onderlinge Competitie DC  Dronten  2023/2024 
 Onderlinge Competitie DCIJ   IJmuiden  2023/2024 
 Onderlinge Competitie DCIJ   IJmuiden  2022/2023 
 Onderlinge Competitie De Watermolen Heule  Belgie  2023/2024 
 Onderlinge Competitie DZW  Zutphen-Warnsveld  2023 
 Onderlinge Competitie DZW  Zutphen-Warnsveld  2022/2023 
 Onderlinge Competitie Genk/Zwartberg   Belgie  2023/2024 
 Onderlinge Competitie Genk/Zwartberg  Belgie  2022/2023 
 Onderlinge Competitie jeugd  DES Lunteren  2023/2024 
 Onderlinge Competitie jeugd  DES Lunteren  2022/2023 
 Onderlinge Competitie Lanklaar  Belgie  2023/2024 
 Onderlinge Competitie Lanklaar  Belgie  2022/2023 
 Onderlinge Competitie Sneldammen  De Schijf Roosendaal  2023/2024 
 Onderlinge Competitie Sneldammen  De Schijf Roosendaal  2022/2023 
 Onderlinge competitie sneldammen 1  Witte van Moort Westerhaar  2023/2024 
 Onderlinge Competitie Voorronde  Zenderstad  2022/2023 
 Onderlinge Rapidcompetitie  Damcombinatie Nijmegen  2023/2024 
 Open 1 kl  De Schijf Roosendaal  2023 
 Open 1 kl snel  De Schijf Roosendaal  2023 
 Open Fries Kampioenschap clubviertallen   Friesland  2023 
 Open H kl  BDV Bergen op Zoom  2023 
 Open H kl  De Schijf Roosendaal  2023 
 Open H kl snel  De Schijf Roosendaal  2023 
 Open Kampioenschap  DC Hilversum  2023/2024 
 Open Kampioenschap  DC Hilversum  2022/2023 
 Open Kampioenschap van  ADG Amersfoort  2023 
 Open Kampioenschap van  KDC Katwijk  2023 
 Open kerstsneldamtoernooi  DCH Heerenveen - Mildam  2022/2023 
 Open National du Léman  Frankrijk  2023 
 Open Sarthe  Frankrijk  2023/2024 
 Open Sarthe  Frankrijk  2022/2023 
 Open Sarthe Honneur  Frankrijk  2022/2023 
 Open snel  BDV Bergen op Zoom  2023 
 Open Sneldamkampioenschap  Het Noorden  2023 
 Open Sneldamtoernooi  MDV Monster  2023 
 Ouagadougou Open ***** World Cup  Burkina Faso  2023 
 Oudejaars Sneldamtoernooi van  IJmuiden  2023 
 Oudejaarstoernooi  Samen Sterk  2023 
 Paaseieren Sneldamtoernooi  MDV Monster  2023 
 Paaseitoernooi  Hofstad  2023 
 Paasgongdammen  DCH Heerenveen - Mildam  2022/2023 
 Paassneldamtoernooi   Scheveningen  2023 
 Paastoernooi Amsterdam  Noord Holland  2023 
 Persoonlijk kampioenschap  Frysk Spul  2023 
 Piet Scheeres  De Hofstad Dammers  2022/2023 
 Piet Scheeres  Hofstad  2023/2024 
 Piet van Egmond Trofee  RDC Rijnsburg  2023/2024 
 Piet van Egmond Trofee  RDC Rijnsburg  2022/2023 
 Playoffs Kampioenschap van  China  2023 
 Playoffs Vrouwenkampioenschap van  China  2023 
 Playoffs WK Blitz Nof HaGalil  Buitenland  2023 
 Plusminus 55 Toernooi  Lent  2023 
 Polish Open *** World Cup Julinek Park  Buitenland  2023 
 Promotion A Kampioenschap van  Frankrijk  2023 
 Provinciaal Bekertoernooi individueel  Noord Brabant  2023/2024 
 Provinciaal Brabants kampioenschap  Noord Brabant  2023 
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  Friesland  2023 
 Provinciaal Kampioenschap   Z-Holland Zuid  2023/2024 
 Provinciaal Kampioenschap  Gelderland  2023 
 Provinciaal Kampioenschap   Friesland  2023 
 Provinciaal Kampioenschap  Groningen  2023 
 Provinciaal Kampioenschap  Overijssel  2023 
 Provinciaal Kampioenschap  Zeeland  2023/2024 
 Provinciaal Kampioenschap  Zeeland  2022/2023 
 Provinciaal Kampioenschap  Zuid Holland  2023 
 Provinciaal Kampioenschap 1e klasse  Utrecht  2023 
 Provinciaal Kampioenschap 2e klasse  Utrecht  2023 
 Provinciaal Kampioenschap barrage  Groningen  2023 
 Provinciaal Kampioenschap Hoofdklasse  Utrecht  2023 
 Provinciaal Kampioenschap Sneldammen GR/Dr  Drenthe  2023 
 Provinciaal Sneldamkampioenschap  Limburg  2023 
 Provinciaal Sneldamkampioenschap  Zeeland  2023 
 Provinciaal Sneldamkampioenschap  Zuid Holland  2023 
 Provinciaal Sneldamkampioenschap Jeugd  Zuid Holland  2023 
 Provinciale Bekercompetitie  Friesland  2023/2024 
 Provinciale Bekercompetitie  Limburg  2023 
 Provinciale Bekercompetitie  Noord Holland  2023 
 Provinciale Bekercompetitie  Zeeland  2023/2024 
 Provinciale Bekercompetitie  Zeeland  2022/2023 
 Provinciale Bekercompetitie  Utrecht  2023 
 Provinciale Bekercompetitie  Zuid Holland  2023 
 Provinciale Clubcompetitie  Z-Holland Zuid  2023/2024 
 Provinciale Clubcompetitie  Gelderland  2023/2024 
 Provinciale Clubcompetitie  Gelderland  2022/2023 
 Provinciale Clubcompetitie  Friesland  2023/2024 
 Provinciale Clubcompetitie  Friesland  2022/2023 
 Provinciale Clubcompetitie  Limburg  2023 
 Provinciale Clubcompetitie  Noord Brabant  2023/2024 
 Provinciale Clubcompetitie  Noord Brabant  2022/2023 
 Provinciale Clubcompetitie  Noord Holland  2023/2024 
 Provinciale Clubcompetitie  Noord Holland  2022/2023 
 Provinciale Clubcompetitie   Overijssel  2023/2024 
 Provinciale Clubcompetitie  Overijssel  2022/2023 
 Provinciale Clubcompetitie  Zeeland  2023/2024 
 Provinciale Clubcompetitie  Zeeland  2022/2023 
 Provinciale Clubcompetitie  Utrecht  2023 
 Provinciale Clubcompetitie   Zuid Holland  2023/2024 
 Provinciale Clubcompetitie  Zuid Holland  2022/2023 
 Putten Open  PDC Putten  2023 
 Raj Narain Srefidensi Open  Suriname  2023 
 Raj Narain Srefidensi Open Girls  Suriname  2023 
 Rapid competitie   Haarlemse Damclub  2023/2024 
 Rapid competitie HDC  Haarlemse Damclub  2022/2023 
 Rapid Finale  Haarlemse Damclub  2023 
 Rapid kampioenschap van  Belgie  2023 
 Rapid Kampioenschap van  Slovenie  2023 
 Rapidbarrage 3/4 NK Algemeen  Nederland  2023 
 Rapidbarrage NK Algemeen  Nederland  2023 
 Rapidtoernooi  DamCombinatie Fryslan  2023 
 Rien van Setten Schijf  De Hofstad Dammers  2022/2023 
 Rob Hendriks Pinkstertoernooi  Steenwijk 36  2023 
 Salou Blitz  Buitenland  2023 
 Salou Open  Buitenland  2023 
 Schooldamtoernooi Drenthe Pupillen  Scholen  2022/2023 
 Schooldamtoernooi Drenthe Welpen  Scholen  2023 
 Schooldamtoernooi UPDB  Scholen  2023 
 SCO Lidraughts Online Team Toernooi  Buitenland  2023 
 Senioren-dammiddag  Aagtekerke  2023/2024 
 Senioren-dammiddag  Aagtekerke  2023/2024 
 Senioren-dammiddag  Aagtekerke  2022/2023 
 Senioren-dammiddag  BDV Bergen op Zoom  2023/2024 
 Senioren-dammiddag  BDV Bergen op Zoom  2022/2023 
 Senioren-dammiddag  BDV Bergen op Zoom  2022/2023 
 Senioren-dammiddag  Lammerenburg Vlissingen  2023/2024 
 Senioren-dammiddag  Lammerenburg Vlissingen  2023/2024 
 Senioren-dammiddag  Lammerenburg Vlissingen  2022/2023 
 Senioren-dammiddag  Lammerenburg Vlissingen  2022/2023 
 Serie Excellence Championnat  Burkina Faso  2023 
 Serie Honneur Championnat  Burkina Faso  2023 
 Simultaan  EDC Enschede  2023 
 Simultaan Boomstra   Het Noorden  2023 
 Simultaan Erno Prosman  Damlust Gouda  2023 
 Simultaan Jan Groenendijk  LDG Leiden  2023 
 Simultaan Martijn van IJzendoorn  Zenderstad  2023 
 Simultaan Martin van der Sluis  Samen Sterk  2023 
 Simultaan Steven den Hollander  Samen Sterk  2023 
 Simultaan Yuen Wong  Bornse Damvereniging Borne  2023 
 Sneldamcompetitie  DC Hilversum  2023/2024 
 Sneldamcompetitie  Witte van Moort Westerhaar  2022/2023 
 Sneldamcompetitie 1  Witte van Moort Westerhaar  2022/2023 
 Sneldamcompetitie 2  Witte van Moort Westerhaar  2022/2023 
 Sneldamkampioenschap  Huizum  2023 
 Sneldamkampioenschap van  Damclub Roermond  2023/2024 
 Sneldamkampioenschap van  Damclub Roermond  2022/2023 
 Sneldamkampioenschap van  Slovenie  2023 
 Sneldamkampioenschap van de  Utrecht  2023 
 Sneldamkampioenschap van de  Dominicaanse Republiek  2023 
 Sneldamkampioenschap van Schiedam  Van Stigt Thans Schiedam  2023 
 Sneldammen   DCH Heerenveen - Mildam  2023 
 Sneldammen bij Provinciaal Kampioenschap  Zuid Holland  2023 
 Sneldammen Brunssum Open  Limburg  2023 
 Sneldammen openingsavond  DDD Dedemsvaart  2022/2023 
 Sneldamtoernooi  DCT Twijzelerheide  2023 
 Sneldamtoernooi NK  Witte van Moort Westerhaar  2023 
 Sytze Terpstra Blitztoernooi (finale)  DamCombinatie Fryslan  2023 
 Sytze Terpstra Blitztoernooi (voorronde)  DamCombinatie Fryslan  2023 
 Terrasdammen Genk  Belgie  2023 
 Terrasdammen Jeugd Genk  Belgie  2023 
 Tessel Open  Oosterend Texel  2023 
 Theo Tielrooijtoernooi  Haarlemse Damclub  2023 
 Tienkamp  Witte van Moort Westerhaar  2023/2024 
 Twaalf van Brussel  Belgie  2023 
 US-Open Sunny Isles Beach  USA  2023 
 Vechtstreektoernooi   Utrecht  2023 
 Veteranenkampioenschap van  Limburg  2023 
 Vlaams kampioenschap Blitz  Belgie  2023 
 Vlaams kampioenschap Rapid  Belgie  2023 
 Voorjaarscompetitie   CEMA - De Vaste Zet Geleen  2023 
 Voorjaarscompetitie DCIJ-jeugd  IJmuiden  2023 
 Voorronde Onderlinge Competitie  Samen Sterk  2022/2023 
 Vriendschapstoernooi Dakar  Buitenland  2023 
 Vrouwenkampioenschap van  China  2023 
 Vrouwenkampioenschap van  Italie  2023 
 Vrouwenkampioenschap van  Polen  2023 
 Vrouwenkampioenschap van  Rusland  2023 
 Vrouwenkampioenschap van  Ukraine  2023 
 Wereldkampioenschap Vrouwen Willemstad  Buitenland  2023 
 Wereldkampioenschap Willemstad  Buitenland  2023 
 Wereldrecordpoging Kloksimultaan Martijn van IJzendoorn  Zuid Holland  2023 
 West-Brabants Kamp.  De Variant Oudenbosch  2023 
 West-Brabants Kamp. snel  De Variant Oudenbosch  2023 
 WK (onofficieel) Computerdammen   Computers  2023 
 WK Amateurs Drancy  Buitenland  2023 
 WK Blitz Nof HaGalil  Buitenland  2023 
 WK Blitz Vrouwen Lishui  Buitenland  2023 
 WK Cadets Boys Police  Buitenland  2023 
 WK Cadets Girls Police  Buitenland  2023 
 WK Hopes Boys Police  Buitenland  2023 
 WK Hopes Girls Police  Buitenland  2023 
 WK Jeugd Blitz Police  Buitenland  2023 
 WK Jeugd Rapid Police  Buitenland  2023 
 WK Juniors Boys Police  Buitenland  2023 
 WK Juniors Girls Police  Buitenland  2023 
 WK Minicadets Boys Police  Buitenland  2023 
 WK Minicadets Girls Police  Buitenland  2023 
 WK Rapid Julinek Park  Buitenland  2023 
 WK Rapid Vrouwen Julinek Park  Buitenland  2023 
 WK Veteranen Blitz Korbach  Buitenland  2023 
 WK Veteranen Korbach  Buitenland  2023 
 WK Veteranen Rapid Korbach  Buitenland  2023 
 WK Young Stars Boys Police  Buitenland  2023 
 WK Young Stars Girls Police  Buitenland  2023 
 WorldCup *** Riga Open  Letland  2023 
 WorldCup *** Riga Open Vrouwen  Letland  2023 
 WorldCup *** RotterDamsOpen    2023 
 Xintai Cup  China  2023 
 Zlota Korona Sredzka Srody Slaskiej  Polen  2023 
 Zomercompetitie  De Hofstad Dammers  2022/2023 
 Zomercompetitie  HDC Hoogeveen  2023 
 Zomercompetitie  LDG Leiden  2023 
 Zomercompetitie  Scheveningen  2023 
 Zomercompetitie  Witte van Moort Westerhaar  2023 
 Zomerdamtoernooi Friesland Beneluxvetbv  Friesland  2023 
 Zomerdamweek  DCH Heerenveen - Mildam  2023 
 Zomerrapid  020  2023 
 Zwarte Steen Bokaal  Steenwijk 36  2022/2023