Toernooibase
HOME
|
LAST IN DATABASE
|
RATINGS
|
TOURNAMENTS
|
NEWS
|
GAMES
|
POSITIONS
|
LINKS
|
International
Archive:
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
2002/2003
2001/2002
2000/2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1916
1912
1911
1910
1909
1906
1903
1901
1900
1899
1898
1896
1895
1894
1891
1887
1886
1885
1882
1877
Toernooien alfabetisch
Na
Ni
No
NT
All
Nationaal Kampioenschap van Haiti 2023
National Championship D1 Ivoorkust 2018
National Championship D2 Ivoorkust 2018
Nationale Clubcompetitie Ivoorkust 2009
Nations Trophy Mori 2011
Nieuwjaarstoernooi WDC Heule Belgie 2024
Nikolay Kychkin Memorial 2011
Nikolay Kychkin Memorial Rusland 2010
Noord-Picardie - Damas dampropaganda Frankrijk 1979
Novikov Memorial Rusland 2007
NT Athus propaganda-damdag Belgie 1983
NT Bolgius Belgie 1980
NT Bolgius Belgie 1977
NT Bolgius Belgie 1970
NT Brussel BBL Finale Jeugd Belgie 1981
NT Charleroi Belgie 1980
NT Charleroi Belgie 1976
NT Charleroi Jeugd Belgie 1976
NT Dison Open Blitz Belgie 1978
NT Finalisten Brussels kampioenschap Belgie 1931
NT Gent BBL voorronde jeugd Belgie 1981
NT Gent Textielhuis Belgie 1975
NT GP van Brussel (1e) Belgie 1987
NT GP van Brussel (2e) Belgie 1988
NT Grand Prix Adrien Robyn Belgie 1959
NT Grand Prix Damoiseau Belgie 1964
NT Grote Prijs Walter van Hecke Gent Belgie 1976
NT Jeugd -Pascal- Brussel Belgie 1984
NT Jeugd -Pascal- Brussel Belgie 1983
NT Jeugd LFJD -20 Brussel Belgie 1982
NT Jeugd LFJD Cadets Brussel Belgie 1982
NT Jeugd LFJD Juniors Brussel Belgie 1982
NT Jeugd LFJD Miniemen Brussel Belgie 1982
NT Jeugd Oost en West Vlaanderen Belgie 1989
NT Jeugdkampioenschap van Antwerpen Belgie 1991
NT Jeugdkampioenschap van Antwerpen Belgie 1985
NT Jeugdkampioenschap van Antwerpen Belgie 1984
NT Jeugdkampioenschap van Antwerpen Belgie 1983
NT Jeugdtoernooi 50-quantenaire Belgie 1980
NT Lanklaar BBL voorronde jeugd Belgie 1981
NT Lanklaar Huisdammers Belgie 1980
NT Lanklaar Maaslandse dammarathon Belgie 1980
NT Les Jeux de L Esprit Anspach Belgie 1987
NT Lier Huisdammers Belgie 1980
NT Luik Belgie 1959
NT Meubus Belgie 1978
NT Mons/Bergen Belgie 1975
NT Mons/Bergen Beginners & Jeugd Belgie 1975
NT Niel Huisdammers Belgie 1977
NT Parbais Huisdammers Belgie 1980
1
2
Next