Nationale Clubcompetitie KNDB 2009/2010
Clublokaal
Club:
Eye-T Webdesign / OG Wapenveld
 
Speellokaal:
"De Rots", Geref. Kerk, Kwartelweg 11, Wapenveld, tel. 038-4479387
Wedstrijdavond:
maandag
Website:
http://www.damclub-onsgenoegen.nl/
Facebook:
https://www.facebook.com/pages/Damclub-Ons-Genoegen/328660563917068
Wifi in speelzaal:
Opmerkingen:
Let op: Bovenstaande gegevens worden niet automatisch gewijzigd als u wijziging doorgeeft aan de KNDB!.
U dient zelf wijzigingen door te geven aan Toernooibase of als clubbeheerder wijzigingen in te voeren.
Teams Eye-T Webdesign / OG Wapenveld
1>
Leden Eye-T Webdesign / OG Wapenveld:
Erik Bakker
 
1000
Harry Beekman
 
1033
Alie Beekman-van Duinen
 
1148
Gerard Blok
 
1044
Jan Boer
 
748
Paul Borreman
 
918
Albert Borreman
 
Judith Carels
 
Dirk van Doesburg
 
637
Levi Dokman
 
Jorrit Doornink
 
Gerrit Eilander
 
Maikel van den Esker
 
982
Alyssa Fiks
 
Brian Fiks
 
Evelyn Fiks
 
Jeroen Floor
 
Gerrit-Jan Frelink
 
928
Jacob de Greef
 
1134
Nienke Grotenhuis
 
Rick Hakvoort
 
Freek Jongerman
 
884
Lijon Kers
 
Boaz Klaverstijn
 
Alex Klein
 
1162
Tessa Kobes
 
Adrie Koedoot
 
Johnny Kroon
 
1023
Naomi Langendoen
 
Emanuel Langendoen
 
Thijs van Loo
 
Albert Lusink
 
1104
Rienk van Marle
 
1300
Wim de Mol
 
Henk Mostert Azn
 
1095
Henk Mostert Jzn
 
887
Anton de Munnik
 
966
Charlotte Oldenhof
 
Gerrit Wil Olthuis
 
754
Karin Olthuis
 
Henk van Ommen
 
734
Gerdine van Oosten
 
Stan Ordelman
 
Bram Ottens
 
Daniƫl Pieper
 
Denly van Putten
 
Tessa Regterschot
 
Niek Regterschot
 
Martinus Regterschot
 
864
Samantha Regterschot
 
Arjan Remmerts
 
Henk van Renselaar
 
931
Gertie van Renselaar
 
941
A. van der Scheer
 
Geert Jan Smit
 
746
Geurt Souman
 
1003
Lotte Spin
 
Elize Stapper
 
Jorn Steenbergen
 
Jaap Stegeman
 
902
Gerrit Veldwijk
 
Bram Wolf
 
Marcel Zandbergen
 
625
Zwier Zevenhuizen
 
684
Mathijs Zijderveld
 
Oud-leden:
Hilco Aarten 
1071
Peter Aartsen 
915
Kelvin Bakker 
Gert-Jan Beekhof 
772
Alex van den Beld 
Henrico Biemholt 
Ton Bredewolt 
532
Herman Damman 
1153
Esther Dijkman 
H. Draayer 
Henk Eikelboom 
993
Lucilla Elsman 
Jan Groeneveld 
1141
D.B. Haverkamp 
845
Johan Heuvink 
1010
Jan Willem Hoeve 
1147
Marthy van Houtert 
1155
Vincent Houtjes 
Annewil Kamphuis 
Eva Kieskamp 
Jan Lammers 
1161
Wim Lammers 
1120
Gerwin van der Meer 
1135
Aalt Mostert Jzn 
1086
Jaap Rietberg 
986
Joop Rigterink 
1324
Erik Slurink 
Michel Stempher 
1201
Hans Striker 
929
T. van Wermeskerken 
Harm Jan Wilbrink