EK Landenteams Tallinn Buitenland 2016
Clublokaal
Land/Club:
Belarus
Website:
Facebook:
Wifi in venue:
Remarks:
Let op: Bovenstaande gegevens worden niet automatisch gewijzigd als u wijziging doorgeeft aan de KNDB!.
U dient zelf wijzigingen door te geven aan Toernooibase of als clubbeheerder wijzigingen in te voeren.
Teams Belarus
1>
Spelers Belarus:
Marharyta Abramava
 
Yana Abynochnaya
 
Valentina Afanasik
 
Maksim Afonchanka
 
B. Agaszin
 
Mark Akulovich
 
Sergej Alejnikov
 
Igor Ananitsj
 
Aliaksandra Anisimava
 
Vital Aniska
 
Aliaksandr Aniska
 
Tatiana Astafjeva
 
Ilya Astafyeu
 
Siarhei Astapau
 
Aliaksei Astapenka
 
Andrei Astapenka
 
Uladzislau Astapenka
 
Maria Atrosjenko
 
Hanna Babovik
 
Maksim Babuchenka
 
Fiodar Bakach
 
Nastassia Balashchanka
 
Anna Barashko
 
Inha Barashko
 
Ivan Barodzich
 
Aleksandr Bartosh
 
Anastasia Baryshava
 
Hanna Baryshava
 
Vladimir Basiniuk
 
Hleb Batashau
 
Margarita Batura
 
Feliks Bayarski
 
Kiril Bechikov
 
Vladimir Belajewskij
 
Viktoriya Belaya
 
Aleksei Belov
 
Izrail Belski
 
Ludmilla Berezovskaja
 
Kseniya Bielaia
 
Veniamin Bieloritski
 
Ivan Blitznets
 
Fedor Bogdan
 
Aliaksandra Bokaya
 
Mikhail Bolinau
 
Roman Botsula
 
Darya Bravaya
 
Hanna Builina
 
Alexander Bulatov
 
1441
Danila Bystrou
 
Maksim Chaban
 
Uladzimir Chaikouski
 
Andrei Charnukha
 
Aliaksandr Chasnakou
 
Anton Chebatarou
 
Oleg Chepa
 
Maksim Chernik
 
Maria Chesnokova
 
Viktor Chizh
 
Vladimir Chlebnikow
 
Danila Chuvak
 
Damira (Alexander Osipov)
 
Stsiapan Darashenka
 
Mikalai Davydzenka
 
Dmitri Denisenko
 
Boris Dinerchtein
 
Tamara Domrachava
 
Pavel Dubinin
 
Vera Dubinina
 
Tatsiana Dzenis
 
Daniil Dziatlau
 
Edeon Sport (Naumik, Odnoklubov, Naumik)
 
Karyna Esaulava
 
Michael Eskin
 
Dmitry Fadeev
 
Aleksei Fedorenkov
 
Vitalij Fedorov
 
Darja Fedorovich
 
1306
Olga Fedorovich
 
1322
N. Fesenko
 
Ivan Filinovich
 
Darya Filipava
 
Kanstantsin Fiodarau
 
Vitaly Gabrielyan
 
Anatoli Gantvarg
 
1504
Natalja Gerasimovich
 
Svetlana Gilevskaja
 
David Glinski
 
Valeria Gnedko
 
Marat Goldman
 
Gennadij Goncharov
 
Svetlana Gorbachenko
 
Georgy Gorbatsj
 
Dmitrij Gorbutov
 
Ksenia Gordeichik
 
Natalia Gorelaja
 
Anastasia Gorlatova
 
Elena Gratsheva
 
Vasilij Grebenko
 
Kiryl Grudzinsky
 
Ihar Gubarau
 
Aliaksandra Gulida
 
Oleg Gurov
 
Vladislau Habryielian
 
Yelizaveta Hadomskaya
 
Riml Hajniuk
 
Kiril Hajniuk
 
Safia Halushka
 
Egor Hanukaev
 
Valeryia Hniadzko
 
Yuliya Hutarava
 
Yulia Ihnatsenka
 
Hleb Ivanchanka
 
Nicolai Kadesnikow
 
I. Kakora
 
Dimitri Kamtjitsjky
 
Yauhen Kandrachenka
 
Eugenij Kapustin
 
Mikhail Karaliou
 
Ksenya Karankevich
 
Darya Kardymon
 
Nikalas Karo
 
Palina Karpovich
 
Aliaksei Kashnikau
 
Nastassia Kashnikava
 
Daniil Kastsiankou
 
Anastasiya Katsubinskaya
 
Palina Kazlova
 
Iahor Khanukajeu
 
Ivan Kharlampovich
 
Ivan Kharytonchyk
 
Dmitrij Kholodenko
 
Marharyta Khramtsova
 
Vera Khvashchynskaya
 
Stanislau Khvastsiuk
 
Iahor Kireyeu
 
Elena Kirylava
 
Roman Klimenok
 
Lubov Kobrina
 
Alexander Kogotko
 
Eya Kohno
 
Mikita Kolas
 
Aleksei Kolnov
 
Anatolij Koloskov
 
Zoya Komedko
 
Sergej Korchjitskij
 
Artiom Korovkin
 
Artsemiy Kosnikau
 
Alina Kovalenko
 
Petr Grigorijevitsj Kozjanovsky
 
Vladimir Ivanovitsj Kozjemjakin
 
Ivan Krautsou
 
Ilya Krautsou
 
Vladimir Kravchenko
 
Grigory Konstantinovitsj Kravtsov
 
Vadim Grigorijevitsj Kravtsov
 
Pavel Krepsky
 
Maxim Kroepkin
 
Hanna Kroshka
 
Ivan Kruhlik
 
Vadim Krupskij
 
A. Kryshtalevich
 
Nikolaj Krystalj
 
Viktor Krzhyvitsky
 
Antanina Kuchynskaya
 
Katsiaryna Kudravets
 
Anna Kudrevatyh
 
Grigorij (Rygor) Kulagin
 
Hanna Kulagina
 
Lada Kulagina
 
Anna Kulman
 
Olga Kulygina
 
Aleksei Kunitsa
 
Aliaksei Kurachou
 
Ruslan Kurashevich
 
Alexei Kuratchev
 
Neli Kurtava
 
Iryna Kurtsova
 
Aliaksandr Kuryan
 
Tsimafei Kutas
 
Miraslau Kuzniatsou
 
Alina Lachynava
 
Mikita Lahutkou
 
Pavel Lahutkou
 
Svetlana Lanzeeva
 
Daniil Lapchuk
 
Alena Larchanka
 
Anastasiya Laurynovich
 
Yana Lazovik
 
Tatiana Lebedeva
 
Nikolay Leshkevitsj
 
Marat Leu
 
Maksim Leuchanka
 
Aleksandr Levko
 
Boris Levman
 
Aleksandr Liakhovsky
 
Daniil Liauko
 
Viktor Linkevich
 
Siarhei Lipatau
 
Aliaksandr Lipnitsky
 
Alexei Lisichonok
 
Palina Liudchyk
 
Eugeni Lobach
 
Stanislau Loika
 
Rastsislau Lysiuk
 
Uladzislau Maladzechkin
 
Aliaksandr Malakhau
 
Vladimir Malashenko
 
Aliaksei Maliarou
 
Sergej Marchenko
 
Filip Markevich
 
Alexander Markin
 
Aliaksandr Markin Jr.
 
Valerij Markowskij
 
Artsiom Markusheuski
 
Yuri Markwarde
 
Vasily Martinkevitsj
 
Alyaksei Martinovich
 
Aliaksandra Marudka
 
Alesia Masiuk
 
Katsiaryna Maskaleva
 
Andrej Matiavin
 
Aliaksandr Matsuk
 
Aliaksandr Melchakou
 
Andrej Melnik
 
Vladimir Melnik
 
Ihar Mikhalchenka
 
Yaroslau Miklasheuski
 
Roman Minkevitsj
 
Maryia Mironava
 
Victar Misko
 
Andrej Moiseev
 
Palina Mokhava
 
Dmitry Moroz
 
G. Mosesov
 
Ekaterina Moskaleva
 
Andrei Mouchan
 
Yuri Muradov
 
Gennadij Narchuk
 
Maryna Naurotskaya
 
Marina Navitskaya
 
Siarhei Navitski
 
Ivan Navrotsky
 
Aliaksandra Nemets
 
Dzmitry Nemets
 
Valerij Neverkevitch
 
Viktoryia Nikalayeva
 
Darya Nikifarava
 
Konstantsin Nord
 
Sergei Nosevitch
 
1468
Egor Novik
 
Raisa Novikava
 
Grisha Nozik
 
Olga Ostapenko
 
Timofei Ozerov
 
Ivan Palaznik
 
Alena Parkhamovich
 
Oleg Pashkeev
 
Irina Pashkevich
 
Tatsiana Pasko
 
Aliaksei Pauliuchenka
 
Vladimir Perevalov
 
Maryia Petrashevich
 
Polina Petruseva
 
Tatsiana Petrusiova
 
Arseniy Pisakou
 
Arkadij Plakhin
 
Aliaksei Podukh
 
N. Pomazanova
 
Yana Porseva
 
Lilija Prokopchuk
 
Pavel Pryshchepau
 
Dziyana Puzankevich
 
Hleb Pytko
 
Pavel Rabchaev
 
Karyna Rabkouskaya
 
Svetlana Rachok
 
Valery Razayeu
 
Yulia Razmyslovich
 
Sergej Rogachevsky
 
Marina Rozaeva
 
Uladzimir Rubin
 
Mikita Ruchai
 
Sergei Sadovskij
 
A. Safronenko
 
Anastasiya Sakalova
 
Alina Salodkina
 
Viktor Samarin
 
Aleksandr Sapegin
 
Gleb Sapozhnikau
 
Ema Sauras(Makarevich)
 
Michael Semianiuk
 
Anatoli Shabalin
 
Lizaveta Shevarava
 
Dmitry Shimakov
 
Alexander Shiyan
 
Youry Shkuratov
 
Dzianis Shpak
 
Ekaterina Shpakova
 
Mark Shulman
 
Yuliya Shved
 
Evgeniiya Shved
 
Zakhar Shybakou
 
Aliaksandra Siniak
 
Petr Sjkludov
 
Viktor Sjulga
 
Alexandra Slirina
 
Anastasiya Sokolova
 
Aliaksandra Spirina
 
Uladzislau Splendzer
 
Mikhail Sposab
 
Karina Starchenkova
 
Anastasia Stasiuchonok
 
Uladzimir Stelmakh
 
Maksim Stupakou
 
Dimitri Suchorukov
 
Vera Svatchinskaya
 
Valerij Swizinski
 
Sargon Tamrazau
 
Zarab Tamrazau
 
Elena Tanushko
 
David Tarasenka
 
Kanstantsin Tatarynovich
 
Vaslily Teljpuk
 
Igor Tereshko
 
Aleksandr Teterionok
 
Jurij Tomonovich
 
Pavel Timtenko
 
Andrei Tolchykau
 
1449
Dmitry Tolkachev
 
Igor Tolstik
 
Daniil Trailau
 
Ivan Trubnikau
 
Iahor Trutsyk
 
Pavel Tsedrik
 
Nina Tsikhanovich
 
Yury Tsimanovich
 
Alexander Tsjekofskoi
 
Leonid Tsjernov
 
Raman Tsybulkin
 
Vitold Tsydzik
 
Gennadij Tsykunov
 
Georgi Karlovitsj Ukman
 
Aliaksei Valiuk
 
Uladzislau Valjuk
 
1352
Andrej Valjuk
 
Laurentsiy Varazheykin
 
Edgar Vardanyan
 
Anastasia Varitcheva
 
Vitali Varushyla
 
Mikita Vasko
 
Aliaksei Vasko
 
Evgeni Vatutin
 
1494
Nikolai Vergejtsjik
 
Valery Vilensky
 
Aleksandr Vlasenko
 
Denis Vojtechovskij
 
Elena Volkova
 
A. Volkova
 
Volodymyr Vozniuk
 
Anna Vuzlik
 
Heorhi Vydzerka
 
Yulia Vypritskaya
 
Natalja Woronitch
 
Uladzimir Yakimovich
 
Yana Yakubovich
 
Hleb Yalopau
 
Taisiya Yanovich
 
Adelina Yudzenka
 
A. Zacharova
 
M. Zakharevich
 
N. Zatoetsjnaja
 
Yauhen Zhukouski
 
Oud-leden:
Aleksej Borisovitsj Akulitsj 
Elena Altchoul 
Alexander Baliakin 
Mykhailo-Mykyta Bielov 
Aliona Bolshakova 
Vadim Bulat 
Garry Adamovitsj Dalidovitsj 
Darja Drabova 
Youri Fainberg 
Boris Feldman 
Nikolaj Grushevsky 
Pavel Iljin 
Boris Ivanov 
Andrej Kalmakov 
Michael Kats 
Semion Levman 
Viktorija Nesanira 
Alexander Presman 
Ilja Redin 
Igor Rybakov 
Olga Sadovskaja 
Farkhat Sagitov 
Pavel Shatsov 
Yury Tsjernjajev 
Leonid Vitoshkin 
Alexander Woronitch