Nationale Clubcompetitie KNDB 1999
Clublokaal
Club:
Eye-T Webdesign / OG Wapenveld
 
Speellokaal:
"De Rots", Geref. Kerk, Kwartelweg 11, Wapenveld, tel. 038-4479387
Wedstrijdavond:
maandag
Website:
http://www.damclub-onsgenoegen.nl/
Facebook:
https://www.facebook.com/pages/Damclub-Ons-Genoegen/328660563917068
Wifi in speelzaal:
Opmerkingen:
Let op: Bovenstaande gegevens worden niet automatisch gewijzigd als u wijziging doorgeeft aan de KNDB!.
U dient zelf wijzigingen door te geven aan Toernooibase of als clubbeheerder wijzigingen in te voeren.
Teams Eye-T Webdesign / OG Wapenveld
1>
Leden Eye-T Webdesign / OG Wapenveld:
Erik Bakker
 
Harry Beekman
 
Alie Beekman-van Duinen
 
Gerard Blok
 
Jan Boer
 
Albert Borreman
 
Paul Borreman
 
Judith Carels
 
Dirk van Doesburg
 
Levi Dokman
 
Jorrit Doornink
 
Gerrit Eilander
 
Maikel van den Esker
 
Evelyn Fiks
 
Brian Fiks
 
Alyssa Fiks
 
Jeroen Floor
 
Gerrit-Jan Frelink
 
Jacob de Greef
 
Nienke Grotenhuis
 
Rick Hakvoort
 
Freek Jongerman
 
Lijon Kers
 
Boaz Klaverstijn
 
Alex Klein
 
Tessa Kobes
 
Adrie Koedoot
 
Johnny Kroon
 
Emanuel Langendoen
 
Naomi Langendoen
 
Thijs van Loo
 
Albert Lusink
 
Rienk van Marle
 
Wim de Mol
 
Henk Mostert Azn
 
Henk Mostert Jzn
 
Anton de Munnik
 
Charlotte Oldenhof
 
Karin Olthuis
 
Gerrit Wil Olthuis
 
Henk van Ommen
 
Gerdine van Oosten
 
Stan Ordelman
 
Bram Ottens
 
Daniƫl Pieper
 
Denly van Putten
 
Tessa Regterschot
 
Samantha Regterschot
 
Niek Regterschot
 
Martinus Regterschot
 
Arjan Remmerts
 
Gertie van Renselaar
 
Henk van Renselaar
 
A. van der Scheer
 
Geert Jan Smit
 
Geurt Souman
 
Lotte Spin
 
Elize Stapper
 
Jorn Steenbergen
 
Jaap Stegeman
 
Gerrit Veldwijk
 
Bram Wolf
 
Marcel Zandbergen
 
Zwier Zevenhuizen
 
Mathijs Zijderveld
 
Oud-leden:
Hilco Aarten 
Peter Aartsen 
Kelvin Bakker 
Gert-Jan Beekhof 
Alex van den Beld 
Henrico Biemholt 
Ton Bredewolt 
Herman Damman 
Esther Dijkman 
H. Draayer 
Henk Eikelboom 
Lucilla Elsman 
Jan Groeneveld 
D.B. Haverkamp 
Johan Heuvink 
Jan Willem Hoeve 
Marthy van Houtert 
Vincent Houtjes 
Annewil Kamphuis 
Eva Kieskamp 
Jan Lammers 
Wim Lammers 
Gerwin van der Meer 
Aalt Mostert Jzn 
Jaap Rietberg 
Joop Rigterink 
Erik Slurink 
Michel Stempher 
Hans Striker 
T. van Wermeskerken 
Harm Jan Wilbrink