Provinciale Clubcompetitie PNHDB 2015/2016



Clublokaal
 Club:  Damcombinatie Zaanstreek   
 Speellokaal:  Sporthal "De Greep", Perzikkruidweg 2b, 1508 AW Zaandam, tel: 075-6703290  
 Wedstrijdavond:   maandag  
 Website:  http://www.dczaanstreek.nl/
 Facebook:  
 Wifi in speelzaal:  Ja
 Opmerkingen:  Opgericht 1 februari 2006 (ontstaan door de fusie van de damverenigingen Assendelft, DKZ, Krommenie en Zaandam).
Let op: Bovenstaande gegevens worden niet automatisch gewijzigd als u wijziging doorgeeft aan de KNDB!.
U dient zelf wijzigingen door te geven aan Toernooibase of als clubbeheerder wijzigingen in te voeren.
Teams Damcombinatie Zaanstreek
Leden Damcombinatie Zaanstreek:
 Thijs Al  
 Martin Berends  1007
 Cees van den Berg  649
 Schelte Betten  838
 Hans Botterman  
 Tom Brinkhuis  
 Johan Deubel  689
 Aart van Dijk  736
 Loek Dijkman  
 Leo van Ee  
 Peter Foks  
 Barbara Graas  1032
 Ruud Groot  1135
 Peter Groot jr.  1196
 Erik van der Haar  845
 Sijmen Hansen  1050
 Ruud Holkamp  1139
 Hessel van der Hoorn  
 Hans Knobbe  
 Pim Kooi  
 Leo Kool  677
 Kaj Kruit  865
 Paul van der Lem  1185
 Geert van der Loo  728
 Peter van der Merwe  756
 Wout Rijs  1147
 Losseni Savané  1210
 Piet Smit  1106
 Arnold Smit  
 Cees Staal  686
 Paul Teer  1177
 Emrah Toygar  
 Boudewijn van der Veen  999
 Dik Vermeulen  1088
 Piet G. Vink  
 Ton Wessel  844
 Geert Wierda  263
 Joop Wind  1102
 Gerrit Wolters  
 Martin van Zanen  670

Oud-leden:
 Jacco Ambags  1186
 Feroz Amirkhan  1220
 Piet Bakelaar  1043
 Leendert Bakker  939
 Guido van den Berg  1248
 Huug Bosse 
 Bert Bouma  779
 Peter Braan 
 Martin van Dijk  1279
 Vitalia Doumesh  1222
 Cor Fontijn 
 Bart van Geel  1067
 Jo Geuke  848
 Ted Groentjes  527
 Ron Groot 
 Jaap Groot 
 Piet Groot Sr. 
 Jan Hania  1030
 Pieter Hildering  1145
 Elbert Holkamp  1018
 Henk Hulsman 
 Martin Jonkhart 
 Siem Klerk 
 Jan-Maarten Koorn  888
 Bram Kooy 
 Frans Kroese  1066
 Pieter Kuijper  1135
 Anton Laan 
 Jan Leeuwerink 
 Arnold Linterman 
 Frits van de Made 
 Henk Martens 
 Nico May 
 Guus van der Oordt 
 Daan van Os  1098
 Jan Otter 
 Taco Plantinga 
 Arjan Prins 
 Bhiem Ramdien  1363
 Jan de Ruiter  1201
 Ramon Sakidin  1185
 Klaas Scheltus 
 Natalia Shestakova  1295
 Roswitha Siemonsma 
 Paul Sier  1294
 Remmert Sijm  1067
 Richard Smit 
 Patrick Snijder 
 Johan Veerman  1126
 Jan Vermeer  918
 Frank Vermeer 
 Ed van der Vlies  1131
 Vic Voskuil  1087
 Mohammed Sadiek Wagid Hosain 
 Mohammed Aliem Wagid Hosain  866