NK voor Clubteams KNDB 2019



Clublokaal
 Club:  Damgenootschap Het Noorden   
 Speellokaal:  Jannes vd Wal Denksportcentrum, Oliemuldersweg 49, Groningen. 050-3110375  
 Wedstrijdavond:   vrijdag  
 Website:  http://www.hetnoorden.org/
 Facebook:  https://www.facebook.com/damclubhetnoorden
 Wifi in speelzaal:  Ja
 Opmerkingen:  
Let op: Bovenstaande gegevens worden niet automatisch gewijzigd als u wijziging doorgeeft aan de KNDB!.
U dient zelf wijzigingen door te geven aan Toernooibase of als clubbeheerder wijzigingen in te voeren.
Teams Damgenootschap Het Noorden
Leden Damgenootschap Het Noorden:
 Roel Boomstra  1560
 Mohammed Bouhanna  
 Jacob Buist  
 Siep Buurke  1228
 Azbayar Chemeddorj  
 Ariuntogos Chemeddorj  
 Anand Dalaj  
 Anar Dalaj  
 Marinus Damkat  919
 Bert Dollekamp  1182
 Owen Donkers  1146
 Dummy  
 Gedion van Eiken  1119
 Enkune Enkhkhuyag  
 Yneke Goerres  806
 Aron van Houten  
 Renie Jas  
 Martijn de Jong  1289
 Bert de Jong  1121
 Wouter Keitz  531
 Stefan Koenen  
 Gerard Kramer  749
 Michiel Kroesbergen  1465
 Edward Kuiper  907
 Dex van der Laan  
 Sem Langedijk  
 Janick Lanting  
 Koen Lentelink  
 Bob van der Mark  967
 Jan van Meggelen  1313
 Jesse Mulder  
 Joris Niekus  
 Mats Nijenhuis  
 Ypharo Posthumus  
 Katrinus Posthumus  1200
 Alex van Prinsenbeek  1212
 Jakob Pronk  1169
 Johan Rademaker  1006
 Marjolienne Sok  
 Sander Staal  909
 Danny Staal  1364
 Henk Stroetinga  1159
 Floris Tol  1098
 Akira Vierstra  
 Midas van der Werf  
 René Wijpkema  1256

Oud-leden:
 Jan Aeilkema  965
 Jorien Alink  1096
 Gerrit Alink  871
 Jannet Andries 
 Iskander Bakker 
 Peter Bakker  986
 Ilse Barf  782
 Gerard Benning  1036
 Henk van den Berg  826
 A. van de Berg 
 Bas Blanken 
 Sebastiaan Blanken Mateo 
 Bruno Blanken Mateo 
 Menno de Block  1194
 W.H. de Boer 
 D. de Boer 
 Jac Boerema 
 Sil Bols 
 G. Boltjes 
 Peter Boonstra  1185
 Liam Borchers 
 Indy Borchers 
 Frederik Bos  1167
 Gert Bosker  1230
 Mieke Bosma 
 Guus Bot 
 Thomas Bouma 
 Jan van Boven 
 Martin Broeks 
 Albert Brouwer 
 Hugo Brouwer 
 R. Brunsting 
 Agne Bucinskaite-Lizdene 
 Harry Buurlage 
 Marc Coenegracht 
 Marcin Czeladzinski  1035
 Martin Dolfing  1528
 Max Doornik  697
 Max Douwes 
 Hjalmar Drent 
 Louis Duitz 
 Mik van Eck 
 Frank Eektimmerman  1131
 Folkert Eerdmans  747
 Rob Everts  995
 Sono Folkers 
 Harm Freese 
 Jacques Galliard  915
 Jacob Ganzevoort  849
 Rob Geurtsen  1322
 Peter van Ginneken 
 Tjalling Goedemoed 
 Alyne Goerres 
 Klaas Greijdanus 
 J. Greven 
 Geert Greven  919
 Arend de Haan 
 Ben Haan  1019
 Lydia Hagenbeek 
 Gerrit Hanouwer 
 Lodewijk de Hei  684
 Jan Hellingman 
 Patrick Helmes 
 Frederik Cornelis Hemmes 
 H. Hemmes 
 Luuk Hensen 
 Michiel den Hertog 
 Edwin van Hofwegen  1196
 Nick Hoving  1362
 Ramon Huijbrechts 
 Thomas Huisman 
 Ninthe Huismans 
 Tom Huizinga  740
 Jaap Huizinga  1058
 Stijn Hulst 
 NN. Jacobs 
 Gerlof de Jong  993
 Wouter de Jong 
 Arno de Jong 
 Niels de Jonge 
 Bé Kamphuis 
 Albert Kamps  1063
 Rik Keurentjes  1394
 Temuulen Khurelbaatar 
 Wietse Klijnstra 
 Lucas Knol 
 L. Koegler 
 Lammert Koerts 
 Gerwin Kolkman 
 Maarten Kolsloot  1119
 Gerard Kolsloot 
 A. Koolman 
 Mello Koolman 
 Tonny Koopman 
 Anna Kosters 
 Paul Kouwer 
 A. Kouwer 
 Sabina Kovalevskaja  1176
 Elisabeth Kramer  794
 Sybren Kramer 
 Hermen Kroesbergen 
 W.H. Kuiper 
 Simona Kulakauskaite 
 Erik van der Laan 
 Klaas van der Laan 
 Paul van der Laan 
 Lynn Langedijk 
 Bram van der Leije  589
 NN. Lofvers 
 Geert Lubberink  973
 Gerco Lubberink  1046
 René Lubbers 
 Bas Meester 
 Lotte Meijer  542
 Siep Mensonides 
 Berend Mulder 
 Albert Gerrit Noordhuis 
 J. van de Noort 
 Roeland Oosten 
 Manon Oudenes-Bassant  743
 Roelof Paapst 
 René Paauw 
 Maikel Palmans  1332
 Kasper Paping 
 Govert Pellikaan 
 Sebastiaan Pellikaan 
 E. Pestman 
 Demi Peters  749
 Bjarne Piekema 
 Roque Pinedo 
 Fons van der Plas 
 Jan van der Ploeg 
 Dylan Pops 
 Bernard Post  1155
 Henk Prak  1009
 Ariunjargal Puruvsuren 
 Tijmen van der Put 
 Kaihan Raangs 
 Denny Ramdas 
 Diba Reints 
 Ruben Renken 
 Chiel Roeters 
 Bart Roeters 
 Ronald Roethof  1185
 Esmee Rosema 
 Telmen Sanjaa 
 Rogier Schopman 
 E.J. Schuiling 
 Koos Schuurman 
 Anujin Sharavsandan 
 Wouter Sipma  1504
 Abe Smeding 
 Geert Jan Smit  971
 Ernest van Sonderen 
 Eric van Sonderen  1258
 Suzanne Staal  825
 Marta Stangret 
 P. Steenhuis 
 Johan Sterrenburg  1395
 Feiko Stoppels  871
 Roelf Suk  839
 Erkhembayar Suren 
 Erkhemee Suren 
 Olaf Tol 
 Ralf Tol 
 Matthijs Tol 
 Albertus Toxopeus 
 Hidzer van der Tuin  638
 Jonathan Tuinier 
 Theo van Uum 
 Jesper van Veen 
 René Veenstra 
 Samuel Vegter 
 Saskia Veltman  1090
 Benjo Verberkt  1159
 Heike Verheul  1266
 Martin Viel  901
 Reinoud Visser 
 William Visser 
 Jan Peter Visser 
 Tamar Visser  912
 Hendrik van Vorsselen 
 E. Vos 
 Bart de Vos  1239
 G. de Vries 
 J. de Vries 
 Meinte de Vries 
 Chris de Vries 
 Amalia Wagner Baldovin 
 Erna Wanders 
 Leen van Weringh 
 Hans Westerhof 
 Johan Wevers  900
 Maarten Wichgers  1221
 Marieke Wiersma 
 Eelke Jan Wierstra 
 Paul Wijninga  1230
 Brenda Wijninga-van Voorthuizen  987
 Anton Wildvank 
 Wouter Wolff  1471
 Gerald Wolff 
 Mei-Jhi Wu  1133
 Tengis Yilmaz 
 Auke Zijlstra  1197
 Johan Zijlstra  1111