Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2019/2020

Toernooizaal


                                    Plaats opmerking      Embed Youtube-film      Embed Facebook-film      Terug naar toernooi      Info toernooizaal
Timecontrol: Fischertempo, 80 minutes + 60 seconds/move
 03-03-2020 Hanco Elenbaas:

"Hoofdklasse/Eerste Klasse
IJmuiden – Ons Genoegen Utrecht
Ons Genoegen Utrecht ziet af van deelname; IJmuiden geplaatst.
Dammend Tilburg 2 – Heerenveen
Dammend Tilburg 2 ziet af van deelname; Heerenveen geplaatst.
Nijverdal – Damcombinatie Zaanstreek
SNA – Oerterp-Drachten
EDC Enschede – WSDV 2"


Zelfs de competitieleider (of is bovenstaande indeling door iemand anders geschreven?) is de kluts kwijt, zó rommelig is de indeling voor de nacompetie geworden.  

Volgens het schema op pagina 6 van het programmaboekje had onderstaande de indeling moeten zijn van de promotie-degradatiewedstrijden Hoofdklasse - Eerste klasse van 14 maart, indien alle teams van hun recht gebruik hadden gemaakt (afgezien van wie recht had op een thuiswedstrijd): 

IJmuiden (H.09.1) - Tilburg 2 (1.03.3)
Heerenveen (H.09.2) - Zaanstreek (1.03.2)
Nijverdal (H.10.1)  - Oerterp/Drachten (1.03.1)
SNA (H.10.2) - EDC Enschede (1.02.3)
OG Utrecht (1.02.1) - WSDV 2 (1.02.2)

Waarom is 't eigenlijk niet meer zo dat de nummer 4 (of 5) uit een poule het recht overneemt nacompetitie te spelen als de nummer 2 of 3 zich terugtrekt? Dat zou ik graag hersteld willen zien. Dien ik me hierover tot mijn bondsraadlid Arne van Mourik te wenden? 

 13-10-2019 Maarten Linssen:

Hartelijk dank, Piet!

 13-10-2019 Piet Bouma:

Vandaag het restant 1e ronde Nationale Competitie + correcties van Klaas Bor ontvangen
en in Toernooibase geplaatst Maarten.

 Gewijzigd op 13-10-2019.
 12-10-2019 Maarten Linssen:

Wanneer worden de 6 ontbrekende partijen van VBI 1 ingevoerd?

 10-10-2019 Hendrik Veenstra:

Combinaties ronde 1 (Selecteer een andere klasse om combinaties van een ander klasse te bekijken)

Combinaties ronde 2 

Combinaties ronde 3 

Combinaties ronde 4 

Combinaties ronde 5 

Combinaties ronde 6 

Combinaties ronde 7 

Combinaties ronde 8 

Combinaties ronde 9 

Combinaties ronde 10 

Combinaties ronde 11 

 Gewijzigd op 02-03-2020.
 30-09-2019 Piet Bouma:

Programmaboekje 2019/2020 (pdf)

Wedstrijdvoorwaarden (pdf)

Mededelingen Nationale Competitie (pdf)

 Gewijzigd op 24-11-2019.