HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Hall of fame van: Nederlands Kampioenschap Sneldammen

2019A1    Alexander Baliakin
    Henk Klarenbeek
    Jan van Dijk
2019A2    Wouter Sipma
    Wouter Ludwig
    Gil Salomé
2019A3    Edwin Twiest
    Toine Brouwers
    Jan Ekke de Vries
2019B1    Raymond van Es
    David Riupassa
    Arie van Genderen
2019B2    Jeffrey Steen
    Damon Winter
    Bert Foppen
2019B3    Johan de Haas
    Reginald Lindemans
    Gerard Benning
2019C1    Mark Paters
    Bertwin Letteboer
    Bennie Hessing Sr.
2019C2    Martien Madou
    Gerrit Klompenhouwer
    Bram Scholma
2019C3    Herman Lamberts
    Fenno Werkman
    Oebele de Vries
2018A1    Roel Boomstra
    Wouter Sipma
    Anton van Berkel
2018A2    Geert van Aalten
    Dirk Joosten
    Hein Meijer
2018A3    Frits Zegelink
    Rick Hakvoort
    Wim Kalis
2018B1    Gerard Zijlema
    Dennie van Dijk
    Herman Vroom
2018B2    Adrie van Outheusden
    Alex Noppers
    Arie van der Knaap
2018B3    Ruben Groenendijk
    Rob Knevel
    Gerard van Velzen
2018C1    Gerrit Klompenhouwer
    Glenn Hardenberg
    Harry Elema
2018C2    Eddie Weijman
    Jeroen Huskens
    Jan Starke
2018C3    Maikel Schotman
    Jelte van Lokhorst
    Gert Brink
2017A1    Roel Boomstra
    Alexander Baliakin
    Hein Meijer
2017A2    Martijn van IJzendoorn
    Jan van Dijk
    Jitse Slump
2017A3    Johnny de Leeuw
    Wouter Ludwig
    Wim Bremmer
2017B1    Aize Plantinga
    Herman Vroom
    Dennie van Dijk
2017B2    Jeffrey Steen
    Jeroen Schokker
    Gerard van Velzen
    Jonathan Wilbrink
2017B3    Alex Noppers
    David Riupassa
    Marcel van der Most
2017C1    Mohammed Aliem Wagid Hosain
    Harry Elema
    Gerrit Roeterdink
2017C2    Jan Starke
    Martien Madou
    Gerrit Klompenhouwer
2017C3    Gilles van Winkel
    Henk Tuenter
    Wim Riddersma
2017Vro1    Olga Kamychleeva
    Heike Verheul
    Jacqueline Schouten
2017Vro2    Sarah Hanhart
    Iepie Poepjes-Koopman
    Lisa Scholtens
2017Vro3    Leny van der Gaag-Pronk
    Hanny de Vaal-Kokshoorn
    Myrthe Kraaijeveld
2016A1    Roel Boomstra
    Alexander Baliakin
    Wouter Sipma
2016A2
2016A3
2016B1    Jeffrey Steen
    Wijnand Voskuil Jr.
    Rein van der Wal
2016B2
2016B3
2016C1    Wouter van den Berg
    Nirandjan Mohabier
    Gerrit Roeterdink
2016C2    Lars Knol
    Jacco Keizer
2016C3    René Runhaar
    Maikel Schotman
    Daniël Boom
2016Vro    Olga Kamychleeva
    Heike Verheul
    Ester van Muijen
2015A1    Alexander Baliakin
    Jan Groenendijk
    Roel Boomstra
2015A2
2015A3
2015B1    Herman Vroom
    Niels Meijer
    Alexander Slot
2015B2
2015B3
2015C1    Wim Riddersma
    Jan-Maarten Koorn
    Jeffrey Steen
2015C2
2015C3
2015Vro1    Heike Verheul
    Olga Kamychleeva
    Laura Timmerman
2015Vro2
2015Vro3
2014A1    Jos Stokkel
2014A2
2014A3
2014B1
2014B2    Jeroen Schokker
    Gerard Zijlema
2014B3    Arie Schoneveld
    Peter Swelsen
2014C1
2014C2
2014C3
2014Vro1    Ester van Muijen
    Vitalia Doumesh
2014Vro2
2014Vro3
2013A1    Sven Winkel
    Jeroen van den Akker
    Ben Provoost
2013A2
2013A3    Martijn van IJzendoorn
    Toine Brouwers
    Erik van de Weerdhof
2013B1    Erik ten Hagen
    Remco Vredenberg
    Alexander Slot
2013B2
2013B3
2013C1    Lars Knol
    Jan-Maarten Koorn
2013C2
2013C3
2013Vro1    Heike Verheul
    Ester van Muijen
2013Vro2
2013Vro3    Maaike Noppers
    Hanny de Vaal-Kokshoorn
    Alie van de Ruitenbeek-van Gulik
2012A1    Roel Boomstra
    Ben Provoost
    Anton van Berkel
2012A2
2012A3
2012B1    Dennie van Dijk
    Niels Meijer
    Egbert Harkink
2012B2
2012B3
2012C1    Mohammed Aliem Wagid Hosain
    Kariem Droog
    Henk Brouwer
2012C2
2012C3
2012Vro1    Heike Verheul
    Rianka van Ombergen-Rentmeester
    Mei-Jhi Wu
2012Vro2
2012Vro3
2011A1    Jeroen van den Akker
    Alexander Baliakin
    Pim Meurs
2011A2
2011A3
2011B1    Bart van Geel
    Wim Lammers
    Niels Meijer
2011B2
2011B3
2011C1    Bernard Renting
    Adriaan Noppers
    Gauke Dirk Nijholt
2011C2
2011C3
2011Vro1    Laura Timmerman
    Heike Verheul
    Rianka van Ombergen-Rentmeester
2011Vro2
2011Vro3
2010A
2010A2
2010A3
2010A4
2010B
2010B2
2010B3
2010B4
2010C
2010C2
2010C3
2010C4
2010Vro
2010Vro2
2010Vro3
2009Alg
2008A    Anton van Berkel
    Hein Meijer
    Johan Wiering
2008B    Cor Langeveld
    Bonne Douma
    Aize Plantinga
2008C    Simon Rompa
    Jo Geuke
    Ruben Groenendijk
2008Vro    Christien Schneider
    Ingrid de Kok
    Rianka van Ombergen-Rentmeester
2008JuA    Roel Boomstra
    Frerik Andriessen
    Pieter Steijlen
2008JuB    Richard Bos
    Dave Bleeker
    Matthias de Kruijf
    René Alderliesten
2008JuC    Roland de Rijke
    Arno Bos
    Jonathan Wilbrink
2008AsA    Wouter Sipma
    Nick Hoving
    Thijs van den Broek
2008AsB    Derk-Jan Riesthuis
    Dirk Joosten
    Bert Aalberts
    Bas van Engelen
2008AsC    Alex Noppers
    Danny Wattel
    Joris Ketelaars
2008Pup    Martijn van IJzendoorn
    Jannes Kromhout
    Arwin Lammers
2008Wel    Jan Groenendijk
    Jitse Slump
    Melanie Visser-Voskuil
2004A
2004B
2004C
2004Vro
2004Jun
2004Asp
2004Pup
2004Wel
2003A
2003B
2003C
2003Vro
2003Jun
2003Asp
2003Pup
2003Wel
2002Alg
2002Jun
1998FA    Hans Jansen
    Erno Prosman
    Henk Klarenbeek
1998FB    Rob Schrooten
    John Edens
1998FC    Pieter Staal
    Primnath Goelab
    Jaap Heij
1998Vro    Tanya Chub
    Erna Wanders
    Iepie Poepjes-Koopman
    Jannet Andries
    Christien Schneider
1998Jun    Jeroen van den Akker
    Johan Teake Dekker
    Bart Terwel
1998Asp    Bas Messemaker
    Michiel Kloosterziel
    Sil Wong
1998Pup    Wouter Ludwig
    Klaas Hendrik Leijenaar
    Danny Slotboom
1997FA    Hans Jansen
    Martin Dolfing
    Marino Barkel
1997FB    Adrie van Outheusden
    Bertus Bosch
    Wim Muijs
1997FC    Gerrit de Groot
    Henk Timmer
    Klaas Scheltus
1997Vro    Nina Hoekman-Jankovskaja
    Tanya Chub
    Vitalia Doumesh
1997Jun    Jeroen van den Akker
    Dirk van Schaik Jr.
    Johan Teake Dekker
1997Asp    Michiel Kloosterziel
    Wiebe van der Wijk
    Erwin Heunen
1997Pup    Ben Provoost
    Rik Keurentjes
    Wouter Ludwig
1994A1    Johan Krajenbrink
    Jan Mente Drent
    Rein van der Pal
    Hans Jansen
1994Vro    Daniëlla de Vos
    Hester Poot-de Boer
    Mariëlle van Kuyk
1994Asp    Edgar Hartman
    Jeroen van den Akker
    Jan Peter Patist
1993B1    Bé Eggens
    Ricardo Tong Sang
    Rob Schrooten
1993Vro    Erna Wanders
    Jorien Alink
    Iepie Poepjes-Koopman
1993Jun    Toby Hage
    Mark Kemperman
    Kees Thijssen
1993Asp    Mark Hoogakker
    Bart Stegeman
    Jan Peter Patist
1993Pup    Dirk van Schaik Jr.
    Gerald Willemsen
1990H    Rob Clerc
    Auke Scholma
    Wim van der Kooij
19901e    Joop Burgerhout
    Bert Kain
19902e    Eake Roosma
    Mark Paters
1990Jun    Jan Mente Drent
1989H    Wieger Wesselink
    Auke Scholma
    Rob Clerc
19891e    Jacob de Hei
    Jan Groeneweg
1989Vro    Petra Polman
    Erna Wanders
    Jacqueline Schouten
1989Jun    Tjalling Goedemoed
    Marco Wiering
    Dick van Dijk
1975H    Rob Clerc
    Ruud Palmer
    John van den Borst
19751e    Anne Sinnema
19752e    Piet Schep
    A.van der Graaf
    Andries Sinnema
1975Jun    Piet Lodder
    Ingo Greveraars
    Mario Daamen