HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Hall of fame van: NK Kwalificatietoernooi Emmeloord

2019A    Wouter Sipma
    Rob Geurtsen
    Michiel Kroesbergen
2019B    Niek Kuijvenhoven
    Anton van Berkel
    Wouter Wolff
2019C    Ron Heusdens
    Wim Kalis
    Matthias de Kruijf
    Bhiem Ramdien
2019D    Casper Remeijer
    Hein Meijer
    Steven den Hollander
2018A    Wouter Sipma
    Jos Stokkel
    Leopold Sekongo
    Steven den Hollander
2018B    Wouter Wolff
    Nick Hoving
    Rick Hakvoort
2018C    Jitse Slump
    Bhiem Ramdien
    Ben Provoost
    Yuriy Lagoda
2018D    Wim Kalis
    Bas Messemaker
    Anton van Berkel
2017A    Wouter Sipma
    Jitse Slump
    Anton Kosior
2017B    Martijn van IJzendoorn
    Waldo Aliar
    Gerbrand Hessing
2017C    Hein Meijer
    Nico Knoops
    Ron Heusdens
2017D    Marino Barkel
    Anton van Berkel
    Bhiem Ramdien
2016A    Marino Barkel
    Maarten Linssen
    Bas Messemaker
2016B    Frits Luteijn
    Wouter Sipma
    Jeroen Kos
    Michel Stempher
2016C    Ben Provoost
    Jos Stokkel
    Niek Kuijvenhoven
2016D    Michiel Kroesbergen
    Wouter Ludwig
    Hein Meijer
2015A    Wouter Sipma
    Nick Hoving
    Andrew Tjon A Ong
2015B    Auke Scholma
    Wouter Ludwig
    Nick Waterink
2015C    Maarten Linssen
    Ben Provoost
    Joost Hendriksen
2015D    Anton van Berkel
    Wim Kalis
    Jeroen Kos
    Kees Romijn
2015E    Frits Luteijn
    Leopold Sekongo
    Peter van der Stap
2014A    Ron Heusdens
    Mike Koopmanschap
    Jeroen Kos
2014B    Hein Meijer
    Frits Luteijn
    Jitse Slump
2014C    Anton van Berkel
    Michiel Kloosterziel
    Peter van der Stap
    Ivo de Jong
2014D    Ben Provoost
    Jos Stokkel
    Nick Hoving
2014E    Jan van Dijk
    Wouter Sipma
    Gerbrand Hessing
2013A    Jochem Zweerink
    Hein Meijer
    Anton van Berkel
2013B    Wouter Sipma
    Auke Scholma
    Kees Thijssen
2012A    Marino Barkel
    Auke Scholma
    Michiel Kroesbergen
2012B    Anton van Berkel
    Jasper Lemmen
    Steven Wijker
2012C    Frits Luteijn
    Kees Thijssen
    Jeroen van den Akker
2011A    Kees Thijssen
    Richard Mooser
    Richard Kromhout
2011B    Martijn Rentmeester
    Frerik Andriessen
    Jeroen van den Akker
2011C    Ron Heusdens
    Jasper Lemmen
    Wim Kalis
2011D    Michiel Kroesbergen
    Edwin Twiest
    Auke Scholma
2010A    Kees Thijssen
    Jasper Lemmen
    Wouter Ludwig
    Jochem Zweerink
2010B    Boudewijn Derkx
    Pim Meurs
    Anton van Berkel
2010C    Sven Winkel
    Auke Scholma
    Wim Kalis
    Martijn Rentmeester
2010D    Cor van Dusseldorp
    Pieter Steijlen
    Ben Provoost
2009A    Boudewijn Derkx
    Martijn Vissers
    Brion Koullen
    Jos Stokkel
2009B    Roel Boomstra
    Jochem Zweerink
    Cor van Dusseldorp
    Mari van Ballegooijen
    Gerlof Kolk
2009C    Kees Thijssen
    Wim van der Kooij
    Ben Provoost
    Wouter Ludwig
2009D    Hans Jansen
    Sven Winkel
    Tjalling Goedemoed
2009E    Pim Meurs
    Frits Luteijn
    Erwin Heunen
    Pieter Steijlen
2008A    Wim van der Kooij
    Anton van Berkel
    Pieter Steijlen
2008B    Frits Luteijn
    Boudewijn Derkx
    Martin Dolfing
2008C    Hein Meijer
    Pim Meurs
    Ron Heusdens
2008D    Sven Winkel
    Jochem Zweerink
    Gerlof Kolk
2007A    Ben Provoost
    Leopold Sekongo
    Jasper Lemmen
2007B    Gérard Jansen
    Michiel Kroesbergen
    Paul Oudshoorn
2007C    Jeroen van den Akker
    Sven Winkel
    Peter Schuitema
2007D    Anton van Berkel
    Boudewijn Derkx
    Hein Meijer
2006A    Auke Scholma
    Fred de Koning
    Leopold Sekongo
2006B    Anton van Berkel
    Cor van Dusseldorp
    Jasper Lemmen
2006C    Johan Sterrenburg
    Ben Provoost
    Jeroen van den Akker
2006D    Toby Hage
    Ron Heusdens
    Michiel Kloosterziel
2005A    Jasper Lemmen
    Auke Scholma
    Sven Winkel
2005B    Ron Heusdens
    Jos Stokkel
    Ben Provoost
2005C    Gérard Jansen
    Dik de Voogd
    Wim van der Kooij
    Hein Meijer
2005D    Martin Dolfing
    Marino Barkel
    Bas Messemaker
2004A    Tanya Chub
    Bas Messemaker
    Auke Scholma
2004B    Hans Jansen
    Niek Kuijvenhoven
    Jos Stokkel
    Wim van der Kooij
    Wim Kalis
    Erwin van Hierden
2004C    Hein Meijer
    Jeroen van den Akker
    Laurens Fijn van Draat
2004D    Gerrit Boom
    Marino Barkel
    Michiel Kloosterziel
    Martin Dolfing
2003A    Jeroen van den Akker
    Sven Winkel
    Gerrit Boom
2003B    Kees Thijssen
    Bas Messemaker
    Michiel Kloosterziel
2003C    Johan Wiering
    Alex Mathijsen
    Toby Hage
    Paul Sier
2003D    Cor van Dusseldorp
    Jan Ekke de Vries
    Tanya Chub
2002A    Wieger Wesselink
    Alex Mathijsen
    Tjalling Goedemoed
2002B    Gérard Jansen
    Cor van Dusseldorp
    Gerrit Boom
2002C    Jeroen van den Akker
    Marino Barkel
    Eric Jan van Reenen
    Gabriël Heerema
2002D    Auke Scholma
    Sven Winkel
    Wim van der Kooij
2001A    Kees Thijssen
    Wim van der Kooij
    Arjan van den Berg
2001B    Wieger Wesselink
    Cor van Dusseldorp
    Peter Schuitema
2001C    Paul Oudshoorn
    Olga Kamychleeva
    Sven Winkel
2001D    Jeroen van den Akker
    Anton Kosior
    Anton van Berkel
2000A    Jos Stokkel
    Mari van Ballegooijen
    Sven Winkel
    Gerrit Boom
2000B    Martin Dolfing
    Paul Oudshoorn
    Olga Kamychleeva
2000C    Hein Meijer
    Jan Mente Drent
    Johan Wiering
2000D    Jeroen van den Akker
    Auke Scholma
    Frank Teer
1999A    Ron Heusdens
    Auke Scholma
    Mark Kemperman
1999B    Hans Jansen
    Gil Salomé
    Cor van Dusseldorp
1999C    Fred de Koning
    Arjan van Leeuwen
    Jeroen van den Akker
    Wim van der Kooij
1999D    Hein Meijer
    Marino Barkel
    Frank Teer
    Wim Kalis
1998A    Kees Thijssen
    Bert Raven
    Gabriël Heerema
1998B    Gerrit Boom
    Wieger Wesselink
    Tjalling Goedemoed
    Hein Meijer
1998C    Auke Scholma
    Alex Mathijsen
    Wim van der Kooij
1998D    Odin Mol
    Paul Oudshoorn
    Cor van Dusseldorp
    Arjan van Leeuwen
1997A    Gerrit Boom
    Odin Mol
    Arjan van den Berg
1997B    Mark Kemperman
    Tjalling Goedemoed
    Hein Meijer
1997C    Cock van Leeuwen
    Arjan van Leeuwen
    Rein van der Pal
    Wieger Wesselink
1997D    Paul Oudshoorn
    Kees Thijssen
    Toby Hage
1996A    Bert Raven
    Hendrik van der Zee
    Eduard Autar
    Anton van Berkel
    Mark Kemperman
1996B    Gerrit Boom
    Johan Krajenbrink
    Rein van der Pal
1996C    Geert van Aalten
    Jacob Okken
    Evert Bronstring Jr.
1996D    Paul Oudshoorn
    Erno Prosman
    Arjan van Leeuwen
    Frits Luteijn
1995A    Gérard Jansen
    Rein van der Pal
    Jeroen Kos
1995B    Wieger Wesselink
    Wim van der Kooij
    Gerrit Boom
1995C    Auke Scholma
    Bert Zwart
    Ron Heusdens
1995D    Arjan van Leeuwen
    Kees Thijssen
    Tjeerd Harmsma
    Toby Hage
1993B    Paul Oudshoorn
    Wieger Wesselink
    Hendrik van der Zee
1992A    Rein van der Pal
    Hans Jansen
    Johan Krajenbrink
1990A    Hans Jansen
    Arjan van Leeuwen
    Eddy Budé
1990B    Jannes van der Wal
    Hein Meijer
    Wieger Wesselink
1990C    Frank Teer
    Auke Scholma
    Cock van Leeuwen
1990D    Casper van der Tak
    John van den Borst
    Ruud Kloosterman
1989A    Arjan van Leeuwen
    Johan Krajenbrink
    Rein van der Pal
1989B    Wim Kalis
    Bauke Bies
    Wieger Wesselink
1989C    Gérard Jansen
    Cock van Leeuwen
    Jeroen Goudt
1989D    Anton Schotanus
    Casper van der Tak
    Hans Jansen
    Joop Rigterink
1987A    Hein Meijer
    Auke Scholma
    Geert van Aalten
    Hendrik van der Zee
1987B    Hans Jansen
    Jeroen Goudt
    Wieger Wesselink
1986A    Jeroen Goudt
    Hein Meijer
    Gérard Jansen
    Ruud Palmer
1986B    Paul Oudshoorn
    Bauke Bies
    Rob Geurtsen
1985A    Gérard Jansen
    Geert van Aalten
    Hans Vermin
    Jeroen Goudt
1985B    Auke Scholma
    Ruud Palmer
    Wim van der Kooij
1982A    Ben Smeenk
    Bauke Bies
    John van den Borst
    Ron Heusdens
1982B    Ruud Palmer
    Jos Stokkel
    Geert Berends
    Evert Bronstring
    Hans Vermin
1979A    Geert van Aalten
    Jannes van der Wal
    Joost Hooijberg
1978B    Jannes van der Wal
    Geert van Aalten
    Johan Bastiaannet
1977A    Jannes van der Wal
    Frank Drost
    John van den Borst
1969A    Piet Roozenburg
    Cees Varkevisser
    Cees Bakker
    Ben Wiggers