HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Hall of fame van: Nederlands Kampioenschap Junioren

2019Jun    Machiel Weistra
    Berke Yiğittürk
    Jelle van der Eng
2018Jun    Wouter Morssink
    Nick Waterink
    Machiel Weistra
2017Jun    Jitse Slump
    Wouter Wolff
    Nick Waterink
2016Jun    Jitse Slump
    Wouter Wolff
    Mitchel Mensinga
2015Jun    Wouter Wolff
    Jitse Slump
    Stijn Overeem
2014Jun    Jan Groenendijk
    Martijn van IJzendoorn
    Pepijn van den Brink
2013Jun    Martijn van IJzendoorn
    Jan Groenendijk
    Thijs van den Broek
2012Jun    Jan Groenendijk
    Martijn van IJzendoorn
    Wouter Sipma
2011Jun    Wouter Sipma
    Martijn van IJzendoorn
    Thijs van den Broek
2010Jun    Wouter Sipma
    Thijs van den Broek
    Frerik Andriessen
2009Jun    Roel Boomstra
    Pieter Steijlen
    Zainal Palmans
2008Jun    Roel Boomstra
    Zainal Palmans
    Richard Bos
    Thijs Gerritsen
2007Jun    Pieter Steijlen
    Pim Meurs
    Stefan Stapper
2006Jun    Pim Meurs
    Klaas Hendrik Leijenaar
    Martijn Rentmeester
    Daniël Merkus
2005Jun    Ernst-Jan de Bruijn
    Klaas Hendrik Leijenaar
    Maikel Palmans
    Hin Wong
    Boudewijn Derkx
    Pim Meurs
2004Jun    Jasper Lemmen
    Danny Slotboom
    Ben Provoost
    Klaas Hendrik Leijenaar
    Rik Keurentjes
    Ernst-Jan de Bruijn
2003Jun    Niek Kuijvenhoven
    Ben Provoost
    Dik de Voogd
    Boudewijn Derkx
    Ernst-Jan de Bruijn
    Jasper Lemmen
2002Jun    Michiel Kloosterziel
    Jasper Lemmen
    Bas Messemaker
2001Jun    Steven Wijker
    Arjen de Mooij
    Sil Wong
2001B1    Arjen de Mooij
    Steven Wijker
2000Jun    Dirk van Schaik Jr.
    Sven Winkel
    Richard Kromhout
2000B1    Dirk van Schaik Jr.
    Sven Winkel
1999Jun    Jeroen van den Akker
    Johan Teake Dekker
    Michiel Kroesbergen
    Wiebe van der Wijk
1998Jun    Jeroen van den Akker
    Dirk van Schaik Jr.
    Michiel Kroesbergen
1997Jun    Mark Hoogakker
    Jan Peter Patist
    Jeroen van den Akker
1996Jun    Laurens Fijn van Draat
    Mark Hoogakker
    Jan Peter Patist
    Martin Dolfing
1995Jun    Mark Kemperman
    Martin Dolfing
    Mark Hoogakker
1994Jun    Kees Thijssen
    Toby Hage
    Mark Kemperman
1993Jun    Mark Kemperman
    Toby Hage
    Bert Zwart
1992Jun    Kees Thijssen
    Mark Kemperman
    Mathijs Robbens
1991Jun    Anton van Berkel
    Kees Thijssen
    Erno Prosman
1990Jun    Martijn Vissers
    Dick van Dijk
    Anton van Berkel
    Carlo van den Hurk
    Tjalling Goedemoed
1990B1    Martijn Vissers
    Dick van Dijk
1989Jun    Marco Wiering
    Tjalling Goedemoed
    Dick van Dijk
1988Jun    Marco Wiering
    Maarten Linssen
    Odin Mol
    Arjan van Leeuwen
1987Jun    Odin Mol
    Maarten Linssen
    Henk Klarenbeek
1986Jun    Hendrik van der Zee
    Henk Klarenbeek
    Jappie Smink
    Andries Bakker
1985Jun    Wieger Wesselink
    Johan Krajenbrink
    Eddy Budé
    Hendrik van der Zee
1984Jun    Hendrik van der Zee
    Johan Krajenbrink
    Bert Raven
1984B1    Hendrik van der Zee
    Johan Krajenbrink
1983Jun    Gérard Jansen
    Hendrik van der Zee
    Johan Krajenbrink
1982Jun    Gérard Jansen
    Hendrik van der Zee
    Johan Krajenbrink
    Wim Bremmer
1981Jun    Ron Heusdens
    Eran Binenbaum
    Gérard Jansen
1980Jun    Jacob Okken
    Gérard Jansen
    Eran Binenbaum
1979Jun    Jos Stokkel
    Tjeerd Harmsma
    Hans Vermin
1978Jun    Nico Knoops
    Jos Stokkel
    Bauke Bies
1977Jun    Tjeerd Harmsma
    Toine Brouwers
    Bauke Bies
1976Jun    Geert van Aalten
    Jos Stokkel
    Geert Berends
1975Jun    Jannes van der Wal
    Cock van Leeuwen
    Rob Schippers
1974Jun    Kor Hofstee
    Hans Jansen
    Toine Brouwers
1973Jun    Hans Jansen
    Rob Clerc
    Toine Brouwers
    Willem Winter
1973B1    Hans Jansen
    Rob Clerc
1972Jun    Anne Goeree
    Len Ruygrok
    Kor Hofstee
1971Jun    Jeroen Goudt
    Ben Smeenk
    Hans Jansen
1970Jun    Jeroen Goudt
    Ben Smeenk
    J. Storm
1969Jun    IJsbrand Haven
    Geert Geurts
    Arie de Bruyn
    David Riupassa
1968Jun    Frank Drost
    Aart de Bruyn
    Adri van Huet
    Frank Teer
1964Jun    Ton Sijbrands
    Henk de Witt
    Krijn Toet
1963Jun    Govert Westerveld
    Henk Kemperman
    Bert Holt
    Ruud de Brouwer
1963B1    Govert Westerveld
    Henk Kemperman
1962Jun    Wouter van Beek
    Bert Holt
    Cees Bakker
1961Jun    Ed Holstvoogd
    Tammo Aeilkema
    Cees Varkevisser
1960Jun    Leen de Rooij
    Henk Kemperman
    Willy Heeringa
1958Jun    Lammie van den Heuvel
    Douwe de Jong
    Willy Heeringa
1957Jun    Douwe de Jong
    Lammie van den Heuvel
    Seff Jaspers
1955Jun    Wiel Okrogelnik
    Ben Wiggers
    C. van de Weteringh
1954Jun    Wiel Okrogelnik
    Oebele Hoekstra
    Ben Wiggers
1953Jun    Jan Dallinga
    C. van de Weteringh
    Ben Wiggers
1952Jun    Fenno Boog
    Chris Niewierra
    G.M. Vegter