HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Hall of fame van: Provinciaal Jeugdkampioenschap

2019Asp    Yneke Goerres
    Jorrit Ensing
    Cornelis Jan Kappen
2019Pup    Lyonne van der Galiën
    Jacob Noordhuis
    Aad Dobbe
2019Wel    Alyne Goerres
    Jort Postma
    Thomas Bouma
2019B1    Yneke Goerres
    Jorrit Ensing
2019B2    Lyonne van der Galiën
    Jacob Noordhuis
2018Asp    Jorrit Ensing
    Lars Kootstra
    Dyon Treffers
2018Pup    Yneke Goerres
    Jacob Noordhuis
    Cornelis Jan Kappen
2018Wel    Janine van den Berg
    Marjan Flikweert
    Alyne Goerres
2017Asp    Jorrit Ensing
    Dyon Treffers
    Lars Kootstra
2016Asp    Tamar Visser
    Albert Koffeman
2016Pup    Jorrit Ensing
    Albert Hendrik Snijder
    Rick Bakker
2016Wel    Jacob Noordhuis
    Sebastiaan Witteveen
    Jannieke Bakker
2015Asp    Tamar Visser
    Hessel Kramer
    Harmen van de Bij
2015Pup    Albert Hendrik Snijder
    Jorrit Ensing
    Gerrit Mulder
2015Wel    Yneke Goerres
    Irving Veenstra
    Jacob Noordhuis
2014Jun    Wopke de Vries
    Jorn Kruit
2014Asp    Jesse de Boer
    Marieke Altena
    Hessel Kramer
2014Pup    Age Brouwer
    Pieter Reitsma
    Tamar Visser
2014Wel    Albert Hendrik Snijder
    Rick Bakker
    Jentje Brandsma
2013Jun    Wopke de Vries
    Jorn Kruit
2013Asp    Marieke Altena
    Jesse de Boer
    Robin Hoekstra
2013Pup    Willem Pol
    Age Brouwer
    Pieter Reitsma
2013Wel    Menno Dijksterhuis
    Rick Bakker
    Albert Hendrik Snijder
2012Jun    Jeroen Cremers
    Harmen Jonker
    Geoffrey de la Fonteyne
2012Asp    Wopke de Vries
    Jesse de Boer
    Marieke Altena
2012Pup    Willem Pol
    Lummie de Boer
    Hessel Kramer
2012Wel    Luuk Terpstra
    Jaap Kooistra
    Henk Wilkens
2011Jun    Iskander Al Sarayfi
    Jeroen Cremers
    Joël Meindertsma
2011Asp    Harmen Jonker
    Wopke de Vries
    Jorrit Brolsma
2011Pup    Jesse de Boer
    Dennis Bakker
    Henk Pol
2011Wel    Tamar Visser
    Luuk Terpstra
    Hessel Geert Geertsma
2010Jun    Iskander Al Sarayfi
    Wijnand Ankersmit
    Jeroen Cremers
2010Asp    Wopke de Vries
    Harmen Jonker
    Auke van der Wal
2010Pup    Jesse de Boer
    Henk Pol
    Dennis Bakker
2010Wel    Willem Pol
    Albert Wijma
    Justin de la Fonteyne
2009Jun    Jan van Dijk
    Iskander Al Sarayfi
    Wijnand Ankersmit
2009Asp    Jeroen Cremers
    Joël Meindertsma
    Geoffrey de la Fonteyne
2009PupA    Wopke de Vries
    Hidde Hoekman
    Sietse Post
2009PupB    Jorrit Brolsma
    Iris Jaarsma
    Thimo Werkman
2009Wel    Henk Pol
    Lodewijk Bruning
    Ljibbe Elzinga
2009PupF    Thimo Werkman
    Wopke de Vries
    Hidde Hoekman
2008Jun    Jan van Dijk
    Wijnand Ankersmit
    Johan van den Brink
2008Asp    Jeroen Cremers
    Joël Meindertsma
    Iskander Al Sarayfi
2008PupA    Wopke de Vries
    Auke van der Wal
    Henk van der West
2008PupB    Harmen Jonker
    Hidde Hoekman
    Thimo Werkman
2008PupF    Wopke de Vries
    Harmen Jonker
    Hessel Heida
2007Jun    Jan van Dijk
    Auke Beeksma
    Nick de la Fonteyne
2007Asp    Jeroen Cremers
    Wijnand Ankersmit
    Iskander Al Sarayfi
2007Pup    Wopke de Vries
    Harmen Jonker
    Hessel Heida
2007Wel    Nathalie van der Linden
    Pieter de Boer
    Welmer Dijkshoorn
2006Jun    Sybren Kramer
    Dennie van Dijk
    Auke Beeksma
2006Asp    Jan van Dijk
    Wijnand Ankersmit
    Iskander Al Sarayfi
2006Pup    Jeroen Cremers
    Geoffrey de la Fonteyne
    Yael Samanter
2006Wel    Wopke de Vries
    Daniel Delgrosso
    Yoakim Zwart
2005Jun    Sybren Kramer
    Saskia Veltman
    Menno de Block
2005Pup    Jeroen Cremers
    Geoffrey de la Fonteyne
    Yael Samanter
2004Jun    Klaas Hendrik Leijenaar
    Saskia Veltman
    Sybren Kramer
2004Asp    Fedde Kramer
    Auke Beeksma
    Jan van Dijk
2004Pup    Sietze Hofman
    Geoffrey de la Fonteyne
    Wijnand Ankersmit
2004Wel    Wopke de Vries
    Jillis Tingen
    Nico van der Brug
2003Jun    Katrinus Posthumus
    Jonatan Faas
    Saskia Veltman
2003Asp    Sybren Kramer
    Simon Zeilstra
    Maikel Hendriks
2003Pup    Jan van Dijk
    Jacob Bouma
    Jelmer Boermans
2003Wel    Geoffrey de la Fonteyne
    Yael Samanter
    Tjalling Bouma
2002Jun    Gerlof Kolk
    Katrinus Posthumus
    Jonatan Faas
2002Asp    Sybren Kramer
    Menno de Block
    Johan Oosterhof
2002Pup    Fedde Kramer
    Jan van Dijk
    Johannes van der Woude
2002Wel    Thys de Jong
    Maikel Hottinga
    Richard Pauw
2001Jun    Gerlof Kolk
    Rudolf Smedinga
    Jonatan Faas
2001Asp    Klaas Hendrik Leijenaar
    Sybren Kramer
    Saskia Veltman
2001Pup    Simon Zeilstra
    Wiemer Visbeek
    Jan van Dijk
2001Wel    Stefan Soekhoe
    Maikel Hottinga
    Sietze Hofman
2000Jun    Gerlof Kolk
    Rudolf Smedinga
    Martijn de Jong
2000Asp    Klaas Hendrik Leijenaar
    Jonatan Faas
    Pieter Kooi
2000Pup    Robin Mills
    Willem Douwe Jongsma
    Sybren Kramer
    Jonathan Rizal
2000Wel    Gelf de Jong
    Wiemer Visbeek
    Sietze Hofman
1999Jun    Johan Teake Dekker
    Rudolf Smedinga
    Martijn de Jong
1999Asp    Gerlof Kolk
    Ben Koot
    Pieter Kooi
1999Pup    Klaas Hendrik Leijenaar
    Robin Mills
    Andreas van der Meer
1998Jun    Martijn de Jong
    Bastiaan Hollander
    Wiebe van der Wijk
1998Asp    Gerlof Kolk
    Jonatan Faas
    Sander Geerding
1998Pup    Klaas Hendrik Leijenaar
    Andreas van der Meer
    Oene van der Woude
1997Jun    Johan Teake Dekker
    Hendrik Veenstra
    Martijn de Jong
1997Asp    Gerlof Kolk
    Rudolf Smedinga
    Sander Geerding
1997Pup    Arjen de Vries
    Anne Bouma
    Klaas Hendrik Leijenaar
1996Jun    Soerish Badal
    Hendrik Veenstra
    Johan Teake Dekker
1996Asp    Wiebe van der Wijk
    Martijn de Jong
    Gerlof Kolk
1996Pup    Jonatan Faas
    Sander Geerding
    Hielke van der West
1995Jun    Soerish Badal
    Henk Jan van der Let
    Lykle Thijssen
1995Asp    Oscar van der Schaaf
    Johan Teake Dekker
    Wiebe van der Wijk
1995Pup    Pieter Kooi
    Gerlof Kolk
    Wouter Sytsma
1994Jun    Soerish Badal
    Dooitzen van der Berg
    Johan Beuker
1994Asp    Bastiaan Hollander
    Douwe op de Hoek
    Lykle Thijssen
1994Pup    Wiebe van der Wijk
    Grietje Seinstra
    Usha Badal
1993Jun    Gabriël Heerema
    Soerish Badal
    Gerold Eenkhoorn
1993Asp    Lykle Thijssen
    Hendrik Veenstra
    Sietske Kooistra
1993Pup    Wolter van der Let
    Sander van der Heide
    Wiebe van der Wijk
1992Jun    Gabriël Heerema
    Frank Lodewijk
    Peter Boonstra
1988Asp    Frank Lodewijk
    Jelger de Boer
    Gabriël Heerema
1987Jun    Tjalling Goedemoed
    Johan Geveke
    Enno Kuipers
    Peter Veltman
1987Asp    Johannes van der Veer
    Henry Offenga
    Marijke Nicolai
1987Pup    Jelger de Boer
    Oscar Veltman
    Dooitzen van den Berg
1986Jun    Andries Bakker
    Jappie Smink
    Foeke Tiemensma
1985Jun    Andries Bakker
    Taeke Kooistra
    Johan Smits
1985Pup    Johannes van der Veer
    Gerda van der Let
    Tjipko van der Meulen
1984Asp    Jappie Smink
    Foeke Tiemensma
    Tjalling Goedemoed
1981Jun    Jacob Bosma
    Erik Spiekhout
    Jan Algra
1979Jun    Henk Jonker
    Sietse Nagel
    Cor Hof
1978Jun    Henk Hosper
    Rein van der Pal
    Jappie de Vries
1976Asp    Hans Boschma
    Hendrik van der Zee
    Rein van der Pal
1970Jun    Dirk Sinnema
    Auke Scholma
1965Jun    Frank Drost
    Harm Wiersma
    Henk Bos
1964Jun    Sjoerd Visser
    Henk Bos
    Gerrit Ybema
1961Jun    Willy Heeringa
    Theo Kieffer
    Nico van der Werf
1960Jun    Willy Heeringa
    Douwe de Jong
    Dirk Hoogterp
1954Jun    Oebele Hoekstra