HOME | LAST IN DATABASE | RATINGS | TOURNAMENTS | NEWS | GAMES | POSITIONS | LINKS |

Hall of fame van: Nederlands Kampioenschap Aspiranten

2019Asp    Berke Yiğittürk
    Machiel Weistra
    Emre Hageman
2018Asp    Berke Yiğittürk
    Machiel Weistra
    Simon Harmsma
2017Asp    Machiel Weistra
    Berke Yiğittürk
    Emre Hageman
2016Asp    Berke Yiğittürk
    Machiel Weistra
    Jorne Huiting
2015Asp    Wouter Morssink
    Wouter Wolff
    Berke Yiğittürk
2014Asp    Jan Groenendijk
    Jitse Slump
    Mitchel Mensinga
2013Asp    Alex Ketelaars
    Jan Groenendijk
    Jannes Kromhout
    Jitse Slump
2012Asp    Martijn van IJzendoorn
    Jan Groenendijk
    Rick Hakvoort
2011Asp    Martijn van IJzendoorn
    Jan Groenendijk
    Ali Fthalla
2010Fin    Martijn de Leeuw
    Martijn van IJzendoorn
    Bert Aalberts
2010B1    Martijn van IJzendoorn
    Martijn de Leeuw
2009Asp    Thijs van den Broek
    Koos van Amerongen
    Martijn de Leeuw
2008Asp    Michel Stempher
    Nick Hoving
    Harmjan Lammers
2007Asp    Roel Boomstra
    Michel Stempher
    Casper Remeijer
2006Asp    Roel Boomstra
    Stefan Stapper
    Frerik Andriessen
    Pieter Steijlen
2005Asp    Pieter Steijlen
    Robin Vogelaar
    Yuen Wong
2004Asp    Pim Meurs
    Joost Verplak
    Robin Vogelaar
2003Asp    Pim Meurs
    Maikel Palmans
    Klaas Hendrik Leijenaar
    Gert-Jan Hoeve
2002Asp    Danny Slotboom
    Boudewijn Derkx
    Ernst-Jan de Bruijn
2001Asp    Rik Keurentjes
    Danny Slotboom
    Jasper Lemmen
2000Asp    Jasper Lemmen
    Wouter Ludwig
    Johan Sterrenburg
    Ernst-Jan de Bruijn
1999Asp    Bas Messemaker
    Niek Kuijvenhoven
    Michiel Kloosterziel
    Bart de Vos
1998Asp    Michiel Kloosterziel
    Bas Messemaker
    Johan Sterrenburg
    Ben Provoost
    Jasper Lemmen
1997Asp    Erwin Heunen
    Wiebe van der Wijk
    Michiel Kloosterziel
    Arjen de Mooij
    Franco Manca
1996Asp    Dirk van Schaik Jr.
    Wiebe van der Wijk
    Richard Kromhout
1995Asp    Jeroen van den Akker
    Korné Timmerman
    Dirk van Schaik Jr.
1994Asp    Jan Peter Patist
    Bas van Velzen
    Jeroen van den Akker
1993Asp    Mark Hoogakker
    Rik van Velzen
    Jeroen van den Akker
1992Asp    Martin Dolfing
    Hans Thio
    Laurens Fijn van Draat
1992B1    Laurens Fijn van Draat
    Martin Dolfing
    Hans Thio
1991Asp    Mark Kemperman
    Roeland Oosten
    Erwin van Hierden
1990Asp    Toby Hage
    Roeland Oosten
    Marino Barkel
1990B1    Toby Hage
    Roeland Oosten
1989Asp    Mathijs Robbens
    Marino Barkel
    Toby Hage
    Kees Thijssen
1988Asp    Joost de Heer
    Johannes van der Veer
    Martijn Vissers
    Jan Mente Drent
1987Asp    Carlo van den Hurk
    Anton van Berkel
    Henry Offenga
1986Asp    Mark Deurloo
    Tjalling Goedemoed
    Marco Wiering
1985Asp    Jappie Smink
    Wim van Galen
    Tjalling Goedemoed
1984Asp    Arjan van Leeuwen
    Wim van Galen
    Harm van der Gugten
1983Asp    Johan Smits
    Hans Westerhof
    Maarten Linssen
1982Asp    Wil van den Braak
    Paul Nitsch
    Hans Westerhof
    Edwin Feddema
1981Asp    Hendrik van der Zee
    Wieger Wesselink
    Erwin Hamers
    Johan Krajenbrink
1980Asp    Erik Brunsman
    Johan Krajenbrink
    Rens Koene
1979Asp    Hendrik van der Zee
    Johnny de Leeuw
    Alex Mathijsen
    Erik Brunsman
1978Asp    Gérard Jansen
    Wim Bremmer
    B. Franken
1977Asp    Eran Binenbaum
    Arie van de Weteringh Azn.
    Gérard Jansen
1976Asp    Peter de Jong
    Hans Vermin
    Gérard Jansen
1975Asp    Henk Hosper
    Tjeerd Harmsma
    Jan Crum Sr.
1974Asp    Gerrit Wassink
    Evert Dollekamp
    Jaap Rotte